Ligue des Champions ♂ · Ligame permanente · Storia di u club
Fenerbahce
Chì ghjè ?
FormaChì ghjè ?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Chì ghjè ?
NVNDN 5 ultime partite, da a più anziana à a più recente
Serie in corsuChì ghjè ?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Chì ghjè ?
Tutte e cumpetizioni 5 partite senza scunfitta in casa 3 partite senza vittoria 3 partite senza vittoria in casa
esce da un pattu 2-2 contr'à Slavia Praha · 1 V, 3 P, 1 S in l'ultime 5 partite (6 gol fatti, 11 incassati)
Evuluzione di a classificaChì ghjè ?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Chì ghjè ?
3u dopu à 9 ghjurnata(e) · megliu rangu 2u, peghju 19u · Paragunà cù un'altra squadra →
Forze in presenzaChì ghjè ?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Chì ghjè ?
Fenerbahce
Attaccu · 2,80 reta(e) per partita (4,00 in casa, 1,50 fora) · 14,0 tiri per partita, 39 % in u quadru · senza marcà in 13 % di e partite · rigori 1 marcatu(i), 2 mancatu(i) · tempu forte : 0-15a minuta
Difesa · 0,80 incassata(e) per partita (1,00 in casa, 0,50 fora) · 63 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 31-45a minuta · 11 gialla(e), 0 rossa(e)
Disciplina · 12,6 fallu(i) per partita · 1,9 fora di ghjocu per partita · 2,80 gialla(e) è 0,00 rossa(e) per partita (fiches de match, 9 partita(e))
Guardianu · Ederson · 25 parata(e), 86 % di i tiri in u quadru parati · 0,57 incassata(e) per 90 min · nota 7,7
Allenatore · Ismail Kartal dapoi 01/07/2026 · 1 club allenatu(i) dapoi 2026
Sistema : 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (ancu 4-3-3 ×1)
Forma (API-Football) : LWWLDWWW
Feriti è squalificatiChì ghjè ?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Chì ghjè ?
Fenerbahce
Nisunu assente cunnisciutu à u 23/10/2026.
Assenti à a partita precedente, micca per forza per quessa : A. Diouf (Off the roster), A. Fall (Off the roster), J. Oosterwolde (Tendine d'Achille), M. Asensio (Ghjinochju), M. Muldur (Ghjinochju), M. Yandas (Off the roster)
Composition probable — 4-2-3-1Chì ghjè ?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Chì ghjè ?
| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,7 |
| 2025-26 | 24 | 0 | 0 | — | — | 8 1 | 7,0 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Nathan Benjamin Aké| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Fenerbahce | 8 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 7,0 |
| 2026-27 | Netherlands | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,4 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Milan Škriniar| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Fenerbahce | 8 | 1 | 0 | 6 | — | 1 | 7,3 |
| 2026-27 | Slovakia | 4 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,4 |
| 2025-26 | Fenerbahce | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Fenerbahce | 16 | 3 | 0 | 23 | — | 2 | 7,0 |
| 2024-25 | Paris SG | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Paris SG | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Inter | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Nélson Cabral Semedo| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Fenerbahce | 8 | 0 | 0 | 9 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | Portugal | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Fenerbahce | 26 | 1 | 3 | 20 | — | 8 | 6,9 |
| 2024-25 | Wolves | 34 | 0 | 4 | 48 | — | 8 | 6,8 |
| 2023-24 | Wolves | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Archibald Norman Brown| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Fenerbahce | 7 | 0 | 1 | 6 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Fenerbahce | 3 | 1 | 2 | 9 | — | 0 | 7,7 |
| 2024-25 | Gent | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Kilmarnock | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Sheffield United | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Gent | 31 | 0 | 4 | — | — | 3 1 | — |
| 2023-24 | Sheffield United | 14 | 0 | 0 | — | — | 3 | — |
| 2023-24 | Lausanne | 3 | 0 | 0 | 8 | — | 0 | 6,6 |
| 2023-24 | Kilmarnock | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Mattéo Elias Kenzo Guendouzi Olié| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Fenerbahce | 8 | 1 | 0 | 12 | — | 1 | 7,3 |
| 2025-26 | Lazio | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Fenerbahce | 1 | 1 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2024-25 | Lazio | 37 | 1 | 3 | 28 | — | 7 | 7,1 |
| 2023-24 | Lazio | 33 | 2 | 3 | 26 | — | 3 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Marseille | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Mason Will John Greenwood| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Fenerbahce | 8 | 4 (1 rig.) | 2 | 4 | — | 1 | 7,7 |
| 2025-26 | Marseille | 1 | 1 (1 rig.) | 0 | 1 | — | 0 | 7,7 |
| 2024-25 | Marseille | 34 | 22 (7 rig.) | 5 | 24 | — | 3 | 7,6 |
| 2024-25 | Getafe | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Getafe | 33 | 8 (2 rig.) | 6 | 39 | — | 6 1 | 7,1 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
N'Golo Kanté| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Fenerbahce | 8 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | France | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Fenerbahce | 14 | 2 | 0 | 16 | — | 3 | 7,1 |
| 2023-24 | Chelsea | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Oğuz Aydın| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Fenerbahce | 8 | 2 | 3 | 8 | — | 2 | 7,3 |
| 2026-27 | Türkiye | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2026-27 | Turkey | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Fenerbahce | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Fenerbahce | 25 | 7 | 3 | 15 | — | 1 | 7,3 |
| 2024-25 | Alanyaspor | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Fenerbahce | 35 | 13 (2 rig.) | 8 | 28 | — | 3 1 | 7,2 |
| 2023-24 | Alanyaspor | 1 | 3 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Muhammed Kerem Aktürkoğlu| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Fenerbahce | 7 | 1 | 3 | 4 | — | 1 | 7,0 |
| 2026-27 | Türkiye | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2026-27 | Turkey | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2025-26 | Fenerbahce | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Benfica | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Benfica | 30 | 11 | 9 | 19 | — | 3 | 7,3 |
| 2024-25 | Galatasaray | 3 | 2 | 2 | — | — | 0 | 7,7 |
| 2023-24 | Galatasaray | 5 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Vedat Muriqi| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Fenerbahce | 8 | 7 | 1 | 11 | — | 1 | 7,5 |
| 2026-27 | Kosovo | 3 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Mallorca | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Mallorca | 29 | 7 (2 rig.) | 2 | 29 | — | 1 2 | 6,9 |
| 2023-24 | Mallorca | 29 | 7 (1 rig.) | 2 | 39 | — | 5 | 7,1 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (ultima cumpusizione ufficiale è tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu. 11 titulare(i) di l'ultima partita (20/10/2026) cunfirmatu(i).
Muvimenti di ghjucatoriChì ghjè ?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Chì ghjè ?
Muvimenti micca ancu rilevati : ghjunghjenu cù e racolte, qualchì squadra per passata.
In a stampaChì ghjè ?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Chì ghjè ?
- Fenerbahce thwart Liverpool and Arsenal pushed in Prague | Football Weekly Extra – video The Guardian · ghj. 09:35
- Fenerbahce thwart Liverpool and Arsenal pushed in Prague: Football Weekly – podcast The Guardian · ghj. 08:40
- Liverpool latest: Iraola bemoans 'cheap' and 'messy' goals in Fenerbahce defeat Sky Sports · ghj. 04:48
- Carra: Young guns starring shows Liverpool haven't spent money well enough Sky Sports · ghj. 04:45
- Ligue des Champions : Liverpool désigne les coupables après sa défaite surprise à Fenerbahçe Foot Mercato · ghj. 03:29
- Another 'miracle' in Istanbul - but this one hurt Liverpool BBC Sport · ghj. 03:24
- La soirée des Français en Ligue des champions : Lucas Da Cunha brillant, N'Golo Kanté inusable L'Équipe · mer. 18:16
- Liverpool crumble at Kuyt's Fenerbahce BBC Sport · mer. 17:04
- Spektakuläre Wende: Fenerbahce überrumpelt Liverpool Sportschau · mer. 15:17
- Verteidiger staunen nur: Liverpool verspielt zweifache Führung gegen Fener kicker · mer. 15:02
- La défaite de Liverpool fait réagir la toile Foot Mercato · mer. 15:01 · Reazzione
- Muriqi caps Fenerbahce comeback to make Liverpool pay for defensive lapses The Guardian · mer. 14:58
Tituli di i media, cù u ligame versu i so articuli. Assuciazione autumatica : un sbagliu ferma pussibule.
Prossime partite
Fenerbahce 371 27N 362 Ligue des Champions ♂ · mer. 15:00 LASK
Fenerbahce à vene Ligue des Champions ♂ · mer. 12:45 Fenerbahce
Villarreal à vene Ligue des Champions ♂ · mer. 15:00 Ath Madrid
Fenerbahce à vene
Ultime partite
| Data | Partita | Risultatu |
|---|---|---|
| 20/10/2026 | Fenerbahce – Slavia Praha | 2 – 2 |
| 14/10/2026 | Aston Villa – Fenerbahce | 6 – 0 |
| 10/09/2026 | Fenerbahce – Roma | 1 – 1 |
| 26/08/2026 | Lyon – Fenerbahce | 1 – 2 |
| 18/08/2026 | Fenerbahce – Lyon | 1 – 1 |
| 11/08/2026 | Sturm Graz – Fenerbahce | 0 – 1 |
| 05/08/2026 | Fenerbahce – Sturm Graz | 2 – 0 |
| 29/07/2026 | Gornik Zabrze – Fenerbahce | 1 – 1 |
| 21/07/2026 | Fenerbahce – Gornik Zabrze | 1 – 0 |
Prestazioni di i ghjucatoriChì ghjè ?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Chì ghjè ?
| # | Ghjucatore | Postu | Età | Partite | Titulare | Minuti | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota | Statutu | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 | N. AkéNathan Benjamin Aké
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 30 | 8 | 8 | 720 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 7 | titulare | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 37 | M. ŠkriniarMilan Škriniar
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 30 | 8 | 8 | 699 | 1 | 0 | 6 | — | 1 | 7,3 | titulare | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | M. GuendouziMattéo Elias Kenzo Guendouzi Olié
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 26 | 8 | 8 | 682 | 1 | 0 | 12 | — | 1 | 7,3 | titulare | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | M. GreenwoodMason Will John Greenwood
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 24 | 8 | 7 | 597 | 4 | 2 | 4 | — | 1 | 7,7 | titulare | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 91 | N. KantéN'Golo Kanté
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 34 | 8 | 7 | 589 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 7,1 | titulare | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | EdersonEderson Santana de Moraes
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Guardianu | 32 | 7 | 7 | 630 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,7 | titulare | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | Nélson SemedoNélson Cabral Semedo
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 32 | 8 | 6 | 563 | 0 | 0 | 9 | — | 0 | 7,1 | rotazione | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | A. BrownArchibald Norman Brown
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 23 | 7 | 6 | 521 | 0 | 1 | 6 | — | 0 | 7,2 | rotazione | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | V. MuriqiVedat Muriqi
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Attaccante | 31 | 8 | 5 | 414 | 7 | 1 | 11 | — | 1 | 7,5 | rotazione | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | İ. Kahveciİrfan Can Kahveci
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 30 | 7 | 5 | 406 | 2 | 3 | 9 | — | 1 | 7,3 | rotazione | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 70 | O. AydınOğuz Aydın
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 25 | 8 | 4 | 379 | 2 | 3 | 8 | — | 2 | 7,3 | rotazione | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | K. AktürkoğluMuhammed Kerem Aktürkoğlu
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 27 | 7 | 4 | 368 | 1 | 3 | 4 | — | 1 | 7 | rotazione | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | J. OosterwoldeJayden Quinn Oosterwolde
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 24 | 3 | 3 | 210 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,8 | rimpiazzante | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | Marco AsensioMarco Asensio Willemsen
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 30 | 3 | 3 | 187 | 2 | 0 | — | — | 0 | 7,3 | rimpiazzante | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | İ. Yüksekİsmail Yüksek
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 27 | 7 | 2 | 259 | 0 | 0 | 9 | — | 0 | 6,9 | rotazione | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | R. LukakuRomelu Menama Lukaku Bolingoli
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Attaccante | 32 | 7 | 2 | 246 | 1 | 1 | 5 | — | 2 | 6,3 | rotazione | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | L. MercanMünir Levent Mercan
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 25 | 5 | 2 | 210 | 0 | 2 | 2 | — | 0 | 7,1 | rotazione | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | M. MüldürMert Müldür
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 26 | 2 | 2 | 157 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 | rimpiazzante | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | T. ÇetinTarık Çetin
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Guardianu | 29 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 | rimpiazzante | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 45 | N. DorgelesNene Dorgeles
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Attaccante | 23 | 4 | 0 | 79 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,4 | rimpiazzante | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | B. ElmazBartuğ Elmaz
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 22 | 3 | 0 | 21 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 | rimpiazzante | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | K. Peprah OppongKojo Peprah Oppong
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 21 | 2 | 0 | 23 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | rimpiazzante | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | M. YandaşMert Hakan Yandaş
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 31 | 1 | 0 | 13 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | rimpiazzante | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 77 | O. MimovićOgnjen Mimović
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | micca adupratu | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | Kuzey SapazKuzey Sapaz
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Guardianu | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | micca adupratu | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 | M. GünokFehmi Mert Günok
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Guardianu | 36 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | micca adupratu | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | Y. DemirYusuf Demir
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 21 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | micca adupratu | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | Alaettin EkiciAlaettin Ekici
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 67 | Kamil Efe ÜregenKamil Uregen
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Partite : apparizioni in tutte e cumpetizioni di a stagione (API-Football) ; nota : media nant'à 10 di e partite ghjucate ; falli fatti, FG = fora di ghjocu, carte gialle è rosse di a stagione ; statutu : titulare ≥ 70 % di e partite di a squadra, rotazione ≥ 50 % di l'apparizioni.
Effettivu à u 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 9 partita(e) di campiunatu ghjucata(e) sta stagione
Partuti durante a stagione 4
Ghjucadori chì anu ghjucatu per Fenerbahce sta stagione è ùn facenu più parte di u gruppu : e so cifre fatte quì fermanu quì, quelle di u novu club sò nant'à a so scheda.
| Ghjucatore | Postu | Partite | Titulare | Minuti | Gol | Passate | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fred | Centrucampistu | 4 | 2 | 231 | 0 | 0 | 6,8 |
| Talisca | Attaccante | 1 | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,2 |
| A. Musaba | Attaccante | 1 | 0 | 20 | 0 | 0 | 6,6 |
| S. Cherif | Attaccante | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | 6,3 |
Storia di i scontri
Tutte e partite di Fenerbahce contr'à :
- Aarhus
- AEK
- Ararat-Armenia
- Arbroath
- Arsenal
- Aston Villa
- Atert Bissen
- Ath Madrid
- Ayr
- Barcelona
- Bayern Munich
- Betis
- Bodø/Glimt
- Celje
- Celtic
- Club Brugge
- Como
- Dinamo Zagreb
- Dortmund
- Drita
- Dunfermline
- FC Iberia 1999
- FC Thun
- Feyenoord
- FK Borac Banja Luka
- FK Kauno Žalgiris
- Flora Tallinn
- Floriana
- Galatasaray
- Gornik Zabrze
- Gyori ETO FC
- Hapoel Be'er Sheva
- Hearts
- Inter
- Inter Club d'Escaldes
- Inverness C
- Kairat Almaty
- KF Egnatia
- KI Klaksvik
- KuPS Kuopio
- Larne
- LASK
- Lech Poznan
- Lens
- Lille
- Lincoln Red Imps FC
- Liverpool
- Livingston
- Lyon
- Man City
- Man United
- Mjallby AIF
- ML Vitebsk
- Morton
- Napoli
- Nijmegen
- Olympiakos
- Omonia Nicosia
- Paris SG
- Partick
- Petrocub
- PFC Levski Sofia
- Porto
- PSV Eindhoven
- Queens Park
- Raith Rvs
- RB Leipzig
- Real Madrid
- Red Star Belgrade
- Riga
- Roma
- Sabah FA
- Shakhtar Donetsk
- Shamrock Rovers
- ŠK Slovan Bratislava
- Slavia Praha
- Sp Lisbon
- Sparta Prague
- St. Gilloise
- Stenhousemuir
- Sturm Graz
- Stuttgart
- Sutjeska
- The New Saints
- Tre Fiori
- Universitatea Craiova
- Vardar Skopje
- Viking FK
- Vikingur Reykjavik
- Villarreal
Passate nant'à un nome o tuccatelu, o passate nant'à una maglia : statistiche di u ghjucatore stagione per stagione.