Eredivisie ♂ · Ligame permanente · Storia di u club
Heerenveen
Chì ghjè ?
FormaChì ghjè ?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Chì ghjè ?
VDVVV 5 ultime partite, da a più anziana à a più recente
Serie in corsuChì ghjè ?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Chì ghjè ?
Tutte e cumpetizioni 3 vittorie di fila 3 partite senza scunfitta in casa
esce da una vittoria 1-0 contr'à Nijmegen · 4 V, 0 P, 1 S in l'ultime 5 partite (12 gol fatti, 4 incassati)
Evuluzione di a classificaChì ghjè ?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Chì ghjè ?
7u dopu à 11 ghjurnata(e) · megliu rangu 6u, peghju 12u · Paragunà cù un'altra squadra →
Forze in presenzaChì ghjè ?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Chì ghjè ?
Heerenveen
Attaccu · 1,70 reta(e) per partita (1,40 in casa, 2,00 fora) · 14,6 tiri per partita, 36 % in u quadru · senza marcà in 33 % di e partite · rigori 1 marcatu(i) · tempu forte : 76-90a minuta
Difesa · 1,20 incassata(e) per partita (1,00 in casa, 1,50 fora) · 44 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 61-75a minuta · 9 gialla(e), 0 rossa(e)
Disciplina · 10,6 fallu(i) per partita · 1,5 fora di ghjocu per partita · 1,30 gialla(e) è 0,40 rossa(e) per partita (fiches de match, 56 partita(e))
Guardianu · B. Klaverboer · 22 parata(e), 71 % di i tiri in u quadru parati · 1,00 incassata(e) per 90 min · nota 7,0
Allenatore · R. Veldeman dapoi 01/03/2025 · 6 club allenatu(i) dapoi 2022
Sistema : 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ancu 4-1-4-1 ×1, 4-4-2 ×1)
Forma (API-Football) : WDLDLDWLW
Feriti è squalificatiChì ghjè ?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Chì ghjè ?
Heerenveen
Nisunu assente cunnisciutu à u 23/10/2026.
Assenti à a partita precedente, micca per forza per quessa : D. Proper (Ischiucrurali)
Composition probable — 4-2-3-1Chì ghjè ?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Chì ghjè ?
| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | 21 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Vasilios Zagaritis| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Heerenveen | 9 | 0 | 0 | 9 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Heerenveen | 3 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Almere City | 33 | 0 | 2 | 23 | — | 4 | 6,9 |
| 2023-24 | Parma | 27 | 0 | 0 | 4 | — | 2 | 6,9 |
| 2023-24 | Almere City | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Maas Willemsen| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | 4 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Sam Kersten| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Heerenveen | 9 | 0 | 1 | 6 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Heerenveen | 4 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Heerenveen | 34 | 1 | 1 | 14 | — | 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Zwolle | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Zwolle | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Heerenveen | — | 0 | 2 | 29 | — | — | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Oliver Johansen Braude| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 2 | 0 | 10 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | 4 | 1 | 0 | 12 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | 34 | 0 | 2 | 45 | — | 11 | 6,9 |
| 2023-24 | 28 | 0 | 2 | 29 | — | 5 | 6,8 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Jacob Bennedsen Trenskow| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Heerenveen | 9 | 4 | 2 | 2 | — | 1 | 7,5 |
| 2026-27 | Denmark | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Heerenveen | 4 | 3 | 2 | 2 | — | 1 | 7,4 |
| 2024-25 | Heerenveen | 26 | 6 | 3 | 9 | — | 0 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Maxence Rivera| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Heerenveen | 8 | 2 | 1 | 3 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Cadiz | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Heerenveen | 4 | 1 | 3 | 3 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Dunkerque | 31 | 4 | 1 | 23 | — | 4 | 6,9 |
| 2024-25 | St Etienne | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | St Etienne | 13 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 6,7 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ringo Meerveld| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Heerenveen | 9 | 1 | 1 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Heerenveen | 3 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Willem II | 1 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,6 |
| 2024-25 | Heerenveen | 37 | 6 | 3 | 12 | — | 2 | 7,1 |
| 2024-25 | Willem II | 33 | 4 | 3 | 11 | — | 2 | 7,1 |
| 2023-24 | Heerenveen | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2023-24 | Willem II | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Nolhan Allan Courtens Mabeneyshi| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 2 | 0 | 5 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Marcus Linday| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 6 | 0 | 0 | 7 | — | 2 | 6,8 |
| 2025-26 | 4 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | 16 | 2 | 2 | 18 | — | 2 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Dylan Vente| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Heerenveen | 9 | 1 (1 rig.) | 2 | 7 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Heerenveen | 3 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Zwolle | 30 | 13 (3 rig.) | 0 | 29 | — | 3 | 7,1 |
| 2024-25 | Heerenveen | 6 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Hibernian | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,1 |
| 2023-24 | Hibernian | 30 | 5 (1 rig.) | 3 | 17 | — | 1 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (ultima cumpusizione ufficiale è tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu. 11 titulare(i) di l'ultima partita (24/10/2026) cunfirmatu(i).
Muvimenti di ghjucatoriChì ghjè ?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Chì ghjè ?
Arrivi 31
- 01/09/2026 R. UldriķisRoberts Uldriķis
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Heerenveen 4 0 0 1 — 0 5,3 2026-27 Latvia 2 0 0 2 — 0 6,3 2026-27 Arminia Bielefeld 1 0 0 — — 0 5,6 2026-27 Bielefeld 1 0 0 — — 0 5,6 2025-26 Arminia Bielefeld 17 4 2 18 — 0 6,8 2025-26 Bielefeld 17 4 2 18 — 0 6,8 2024-25 Bielefeld 6 1 1 3 — 2 6,9 2024-25 Arminia Bielefeld 6 1 1 3 — 2 6,9 2024-25 Cambuur — 0 0 — — — — 2023-24 Cambuur 32 12 9 50 — 2 7,2 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu da Arminia Bielefeld - 31/08/2026 M. FarjiMarko Hussein Farji
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Heerenveen 4 1 0 3 — 1 6,8 2026-27 Venezia 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Venezia 2 0 0 1 — 0 6,7 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu da Venezia - 31/08/2026 R. UldriķisRoberts Uldriķis
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Heerenveen 4 0 0 1 — 0 5,3 2026-27 Latvia 2 0 0 2 — 0 6,3 2026-27 Arminia Bielefeld 1 0 0 — — 0 5,6 2026-27 Bielefeld 1 0 0 — — 0 5,6 2025-26 Arminia Bielefeld 17 4 2 18 — 0 6,8 2025-26 Bielefeld 17 4 2 18 — 0 6,8 2024-25 Bielefeld 6 1 1 3 — 2 6,9 2024-25 Arminia Bielefeld 6 1 1 3 — 2 6,9 2024-25 Cambuur — 0 0 — — — — 2023-24 Cambuur 32 12 9 50 — 2 7,2 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu da Arminia Bielefeld - 30/08/2026 M. FarjiMarko Hussein Farji
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Heerenveen 4 1 0 3 — 1 6,8 2026-27 Venezia 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Venezia 2 0 0 1 — 0 6,7 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu da Venezia - 30/08/2026 M. HilgersMees Hilgers
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Heerenveen 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Twente — 0 0 — — — — 2024-25 Twente 28 1 1 39 — 6 6,7 2023-24 Twente 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu da Twente - 29/08/2026 M. HilgersMees Hilgers
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Heerenveen 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Twente — 0 0 — — — — 2024-25 Twente 28 1 1 39 — 6 6,7 2023-24 Twente 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu da Twente - 27/07/2026 D. ProperDirk Wanner Proper
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Heerenveen 5 0 1 8 — 1 6,7 2025-26 Nijmegen 4 0 1 1 — 0 6,7 2024-25 Nijmegen 26 0 1 31 — 3 6,8 2023-24 Nijmegen 28 5 4 27 — 4 7,1 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu da NEC Nijmegen - 26/07/2026 D. ProperDirk Wanner Proper
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Heerenveen 5 0 1 8 — 1 6,7 2025-26 Nijmegen 4 0 1 1 — 0 6,7 2024-25 Nijmegen 26 0 1 31 — 3 6,8 2023-24 Nijmegen 28 5 4 27 — 4 7,1 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu da NEC Nijmegen - 26/07/2026 L. MachineLanroy Machine
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Heerenveen 4 0 0 0 — 0 4,3 2025-26 Angers 2 0 0 — — 0 7,3 2024-25 Angers 3 0 0 — — 0 6,7 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Prestu da Angers - 30/06/2026 Anass BouzianeAnass Bouziane
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Heerenveen 1 0 0 0 — 0 3,3 2025-26 Volendam 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Volendam 21 0 0 2 — 0 6,2 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu da FC Volendam - 29/06/2026 Anass BouzianeAnass Bouziane
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Heerenveen 1 0 0 0 — 0 3,3 2025-26 Volendam 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Volendam 21 0 0 2 — 0 6,2 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu da FC Volendam - 30/01/2026 I. MulderI. Mulder
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu da Heerenveen - 16/01/2026 V. SejkVáclav Sejk
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Czech Republic 1 0 0 0 — 0 6,3 2026-27 Czechia 1 0 0 0 — 0 6,3 2025-26 Heerenveen 17 3 1 16 — 1 6,5 2024-25 Famalicao 16 3 1 15 — 0 1 6,8 2024-25 Zaglebie Lubin 14 1 1 16 — 2 6,8 2024-25 Zaglebie 14 1 1 16 — 2 6,8 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu da Sparta Praha - 05/01/2026 L. OyenLuca Oyen
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Heerenveen 8 2 1 2 — 1 6,8 2025-26 Heerenveen 2 1 0 — — 0 7,3 2025-26 Genk 1 0 0 2 — 0 6,9 2024-25 Genk 11 0 0 — — 0 6,2 2023-24 Genk 11 0 0 — — 0 6,2 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu da Genk - 05/01/2026 L. NordåsLasse Selvåg Nordås
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Cracovia 5 2 0 7 — 0 6,7 2026-27 Cracovia Krakow 3 1 0 2 — 0 6,8 2025-26 Luton 16 0 1 8 — 0 6,6 2025-26 Heerenveen 1 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Luton 16 0 1 8 — 0 6,6 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Prestu da Luton - 21/08/2025 M. EgbringMats Egbring
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Heerenveen 2 0 0 0 — 0 4,4 2025-26 Heerenveen 1 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Vitesse — 0 0 — — — — 2024-25 Heerenveen 31 0 4 34 — 4 1 6,9 2024-25 Vitesse 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Vitesse 4 0 0 2 — 0 6,7 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu da Vitesse - 20/08/2025 M. EgbringMats Egbring
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Heerenveen 2 0 0 0 — 0 4,4 2025-26 Heerenveen 1 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Vitesse — 0 0 — — — — 2024-25 Heerenveen 31 0 4 34 — 4 1 6,9 2024-25 Vitesse 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Vitesse 4 0 0 2 — 0 6,7 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu da Vitesse - 18/08/2025 R. MeerveldRingo Meerveld
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Heerenveen 9 1 1 2 — 0 6,9 2025-26 Heerenveen 3 1 1 1 — 0 6,9 2025-26 Willem II 1 1 0 — — 0 7,6 2024-25 Heerenveen 37 6 3 12 — 2 7,1 2024-25 Willem II 33 4 3 11 — 2 7,1 2023-24 Heerenveen 1 0 0 — — 0 6,3 2023-24 Willem II 1 0 0 — — 0 6,3 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu da Willem II - 17/08/2025 R. MeerveldRingo Meerveld
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Heerenveen 9 1 1 2 — 0 6,9 2025-26 Heerenveen 3 1 1 1 — 0 6,9 2025-26 Willem II 1 1 0 — — 0 7,6 2024-25 Heerenveen 37 6 3 12 — 2 7,1 2024-25 Willem II 33 4 3 11 — 2 7,1 2023-24 Heerenveen 1 0 0 — — 0 6,3 2023-24 Willem II 1 0 0 — — 0 6,3 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu da Willem II - 06/08/2025 N. BakkerNordin Bakker
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 FC Midtjylland 1 0 0 — — 0 6,2 2025-26 Heerenveen 1 0 0 — — 0 8,3 2024-25 Almere City 34 0 0 — — 0 7,0 2023-24 Almere City 29 0 0 — — 0 7,1 2023-24 Groningen 3 0 0 1 — 0 6,7 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu da Almere City FC - 05/08/2025 N. BakkerNordin Bakker
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 FC Midtjylland 1 0 0 — — 0 6,2 2025-26 Heerenveen 1 0 0 — — 0 8,3 2024-25 Almere City 34 0 0 — — 0 7,0 2023-24 Almere City 29 0 0 — — 0 7,1 2023-24 Groningen 3 0 0 1 — 0 6,7 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu da Almere City FC - 26/07/2025 V. SejkVáclav Sejk
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Czech Republic 1 0 0 0 — 0 6,3 2026-27 Czechia 1 0 0 0 — 0 6,3 2025-26 Heerenveen 17 3 1 16 — 1 6,5 2024-25 Famalicao 16 3 1 15 — 0 1 6,8 2024-25 Zaglebie Lubin 14 1 1 16 — 2 6,8 2024-25 Zaglebie 14 1 1 16 — 2 6,8 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Prestu da Sparta Praha - 25/07/2025 V. SejkVáclav Sejk
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Czech Republic 1 0 0 0 — 0 6,3 2026-27 Czechia 1 0 0 0 — 0 6,3 2025-26 Heerenveen 17 3 1 16 — 1 6,5 2024-25 Famalicao 16 3 1 15 — 0 1 6,8 2024-25 Zaglebie Lubin 14 1 1 16 — 2 6,8 2024-25 Zaglebie 14 1 1 16 — 2 6,8 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Prestu da Sparta Praha - 15/07/2025 A. van Axel DongenAmourrichio Jahvairo Déshaunti van Axel Dongen
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 Heerenveen 2 0 0 1 — 0 6,6 2025-26 Ajax 1 0 0 — — 0 7,9 2024-25 Ajax 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Ajax 3 0 0 2 — 0 6,5 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Prestu da Jong Ajax - 14/07/2025 A. van Axel DongenAmourrichio Jahvairo Déshaunti van Axel Dongen
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 Heerenveen 2 0 0 1 — 0 6,6 2025-26 Ajax 1 0 0 — — 0 7,9 2024-25 Ajax 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Ajax 3 0 0 2 — 0 6,5 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Prestu da Ajax
Partenze 46
- 01/09/2026 L. BrouwersLuuk Brouwers
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Heerenveen 2 0 0 — — 0 6,5 2026-27 Omonia Nicosia 1 0 0 0 — 0 3,4 2025-26 Heerenveen 4 0 1 2 — 1 6,8 2024-25 Heerenveen 25 3 2 39 — 5 7,1 2024-25 Utrecht — 0 0 — — — — 2023-24 Heerenveen 26 6 1 19 — 4 7,1 2023-24 Utrecht 0 0 1 19 — 0 7,1 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu Omonia Nicosia - 31/08/2026 L. BrouwersLuuk Brouwers
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Heerenveen 2 0 0 — — 0 6,5 2026-27 Omonia Nicosia 1 0 0 0 — 0 3,4 2025-26 Heerenveen 4 0 1 2 — 1 6,8 2024-25 Heerenveen 25 3 2 39 — 5 7,1 2024-25 Utrecht — 0 0 — — — — 2023-24 Heerenveen 26 6 1 19 — 4 7,1 2023-24 Utrecht 0 0 1 19 — 0 7,1 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu Omonia Nicosia - 31/08/2026 N. HoplandNikolai Søyset Hopland
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Randers FC 4 0 0 8 — 2 6,6 2026-27 Heerenveen 1 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Heerenveen 2 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Heerenveen 30 2 0 20 — 0 6,9 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu Randers FC - 30/08/2026 N. HoplandNikolai Søyset Hopland
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Randers FC 4 0 0 8 — 2 6,6 2026-27 Heerenveen 1 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Heerenveen 2 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Heerenveen 30 2 0 20 — 0 6,9 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu Randers FC - 25/08/2026 Ilyas el MoussaouiIlyas el Moussaoui
Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.
Liberu versu Katwijk - 30/07/2026 Anass BouzianeAnass Bouziane
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Heerenveen 1 0 0 0 — 0 3,3 2025-26 Volendam 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Volendam 21 0 0 2 — 0 6,2 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu Bouziane Anass - 23/07/2026 Isaiah AhmedIsaiah Ahmed
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Telstar 2 0 0 1 — 1 2,2 2025-26 Heerenveen 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Heerenveen 13 0 0 1 — 0 6,3 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu Telstar - 22/07/2026 Isaiah AhmedIsaiah Ahmed
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Telstar 2 0 0 1 — 1 2,2 2025-26 Heerenveen 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Heerenveen 13 0 0 1 — 0 6,3 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu Telstar - 20/07/2026 E. GürbüzEser Gürbüz
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Willem II 8 0 0 6 — 0 6,6 2025-26 Heerenveen 2 0 0 2 — 0 6,7 2024-25 Heerenveen 16 2 1 4 — 0 6,9 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Prestu versu Willem II - 19/07/2026 J. van OvereemJoris van Overeem
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Utrecht 5 0 0 9 — 1 6,5 2025-26 Heerenveen 4 0 0 3 — 0 7,3 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu Utrecht - 18/07/2026 J. van OvereemJoris van Overeem
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Utrecht 5 0 0 9 — 1 6,5 2025-26 Heerenveen 4 0 0 3 — 0 7,3 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu Utrecht - 30/06/2026 I. MulderI. Mulder
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu Almere City II - 30/06/2026 N. BakkerNordin Bakker
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 FC Midtjylland 1 0 0 — — 0 6,2 2025-26 Heerenveen 1 0 0 — — 0 8,3 2024-25 Almere City 34 0 0 — — 0 7,0 2023-24 Almere City 29 0 0 — — 0 7,1 2023-24 Groningen 3 0 0 1 — 0 6,7 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu FC Midtjylland - 29/06/2026 J. BekkemaJan Bekkema
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu Bekkema Jan - 29/06/2026 Job ter BurgJob ter Burg
Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.
Liberu versu ter Burg Job - 29/06/2026 L. NordåsLasse Selvåg Nordås
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Cracovia 5 2 0 7 — 0 6,7 2026-27 Cracovia Krakow 3 1 0 2 — 0 6,8 2025-26 Luton 16 0 1 8 — 0 6,6 2025-26 Heerenveen 1 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Luton 16 0 1 8 — 0 6,6 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Prestu versu Luton - 29/06/2026 N. BakkerNordin Bakker
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 FC Midtjylland 1 0 0 — — 0 6,2 2025-26 Heerenveen 1 0 0 — — 0 8,3 2024-25 Almere City 34 0 0 — — 0 7,0 2023-24 Almere City 29 0 0 — — 0 7,1 2023-24 Groningen 3 0 0 1 — 0 6,7 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu FC Midtjylland - 29/06/2026 Tjalling KeimpemaTjalling Keimpema
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2024-25 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu Cambuur U21 - 29/06/2026 Trustin van 't LooTrustin van 't Loo
Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.
Liberu versu van 't Loo Trustin - 29/06/2026 A. van Axel DongenAmourrichio Jahvairo Déshaunti van Axel Dongen
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 Heerenveen 2 0 0 1 — 0 6,6 2025-26 Ajax 1 0 0 — — 0 7,9 2024-25 Ajax 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Ajax 3 0 0 2 — 0 6,5 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Prestu versu Ajax - 29/06/2026 I. MulderI. Mulder
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu Almere City II - 25/01/2026 P. BochniewiczPaweł Piotr Bochniewicz
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Gornik Zabrze 1 0 0 2 — 0 5,9 2025-26 Gornik Zabrze 8 1 0 3 — 0 6,9 2025-26 Heerenveen 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Heerenveen 14 0 0 8 — 3 6,9 2023-24 Heerenveen 29 3 1 25 — 2 7,0 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu Gornik Zabrze - 24/01/2026 P. BochniewiczPaweł Piotr Bochniewicz
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Gornik Zabrze 1 0 0 2 — 0 5,9 2025-26 Gornik Zabrze 8 1 0 3 — 0 6,9 2025-26 Heerenveen 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Heerenveen 14 0 0 8 — 3 6,9 2023-24 Heerenveen 29 3 1 25 — 2 7,0 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu Gornik Zabrze - 17/01/2026 V. SejkVáclav Sejk
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Czech Republic 1 0 0 0 — 0 6,3 2026-27 Czechia 1 0 0 0 — 0 6,3 2025-26 Heerenveen 17 3 1 16 — 1 6,5 2024-25 Famalicao 16 3 1 15 — 0 1 6,8 2024-25 Zaglebie Lubin 14 1 1 16 — 2 6,8 2024-25 Zaglebie 14 1 1 16 — 2 6,8 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu Sigma Olomouc - 15/01/2026 V. SejkVáclav Sejk
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Czech Republic 1 0 0 0 — 0 6,3 2026-27 Czechia 1 0 0 0 — 0 6,3 2025-26 Heerenveen 17 3 1 16 — 1 6,5 2024-25 Famalicao 16 3 1 15 — 0 1 6,8 2024-25 Zaglebie Lubin 14 1 1 16 — 2 6,8 2024-25 Zaglebie 14 1 1 16 — 2 6,8 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Prestu versu Sparta Praha
Dapoi u principiu di a stagione precedente, secondu API-Football, rilevatu u 25/10/2026. Muntanti cum'è a fonte i dà, spessu assenti : nisunu valore di mercatu ùn hè calculatu.
In a stampaChì ghjè ?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Chì ghjè ?
- Football Daily | You want proper football? Here are the FA Cup first-round ties to look out for The Guardian · ven. 14:55 · Ferita
- Au FC Nantes, l’échec de la vente du club prolonge la présidence contestée de Waldemar Kita Le Monde · ven. 15:00 · Trasferimentu
- Un but fantôme dans la machine : quand la goal line technology hallucine un ballon Le Monde · mar. 12:42
- Balogun, Trump, projet de vente de la Coupe du monde... l'UEFA envoie une liste de 42 questions à la Fifa RMC Sport · mar. 06:49
- Bournemouth table déjà sur une vente à 100M€ pour le mercato hivernal Foot Mercato · ghj. 21:30 · Trasferimentu
- Gianni Infantino s'est excusé lors du conseil de la FIFA après son projet de vente d'une partie de la Coupe du monde, mais reste très critiqué L'Équipe · ghj. 18:33
- Didier Deschamps fait machine arrière dans son procès contre Daniel Riolo Foot Mercato · mer. 16:35
- Nantes : Waldemar Kita a signé un compromis de vente à 125 M€ ! Foot Mercato · mar. 22:29 · Trasferimentu
- Le FC Nantes tout proche de changer d'ère ? Un accord de vente aurait été signé ce mardi entre la famille Kita et Phenix sports invest L'Équipe · mar. 21:44 · Trasferimentu
Tituli di i media, cù u ligame versu i so articuli. Assuciazione autumatica : un sbagliu ferma pussibule.
Prossime partite
Feyenoord 231 22N 552 Eredivisie ♂ · sab. 20:00 Groningen
Heerenveen 371 26N 372 Eredivisie ♂ · dum. 13:30 For Sittard
Heerenveen à vene Eredivisie ♂ · dum. 11:15 Heerenveen
Cambuur à vene Eredivisie ♂ · sab. 17:45 Heerenveen
Go Ahead Eagles à vene Eredivisie ♂ · sab. 20:00 Utrecht
Heerenveen à vene Eredivisie ♂ · sab. 20:00 AZ Alkmaar
Heerenveen à vene Eredivisie ♂ · ven. 19:00 Heerenveen
Sparta Rotterdam à vene
Ultime partite
| Data | Partita | Risultatu |
|---|---|---|
| 31/10/2026 | Heerenveen – Nijmegen | 1 – 0 |
| 24/10/2026 | Den Haag – Heerenveen | 2 – 3 |
| 16/10/2026 | Heerenveen – Excelsior | 4 – 0 |
| 09/10/2026 | PSV Eindhoven – Heerenveen | 2 – 0 |
| 19/09/2026 | Sparta Rotterdam – Heerenveen | 0 – 4 |
| 13/09/2026 | Heerenveen – Telstar | 0 – 0 |
| 06/09/2026 | Heerenveen – AZ Alkmaar | 2 – 3 |
| 30/08/2026 | Willem II – Heerenveen | 2 – 2 |
| 22/08/2026 | Heerenveen – Zwolle | 0 – 2 |
| 16/08/2026 | Ajax – Heerenveen | 2 – 2 |
| 09/08/2026 | Heerenveen – Twente | 1 – 0 |
| 17/05/2026 | Heerenveen – Ajax | 0 – 0 |
| 10/05/2026 | NAC Breda – Heerenveen | 2 – 0 |
| 03/05/2026 | Volendam – Heerenveen | 0 – 2 |
| 25/04/2026 | Heerenveen – For Sittard | 2 – 1 |
Prestazioni di i ghjucatoriChì ghjè ?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Chì ghjè ?
| # | Ghjucatore | Postu | Età | Partite | Titulare | Minuti | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota | Statutu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | B. KlaverboerBernt Klaverboer
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Guardianu | 20 | 9 | 9 | 810 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7 | titulare | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | V. ZagaritisVasilios Zagaritis
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 24 | 9 | 9 | 810 | 0 | 0 | 9 | — | 1 | 6,8 | titulare | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | M. WillemsenMaas Willemsen
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 22 | 9 | 9 | 806 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 7,2 | titulare | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | J. TrenskowJacob Bennedsen Trenskow
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 25 | 9 | 9 | 778 | 4 | 2 | 2 | — | 1 | 7,5 | titulare | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | S. KerstenSam Kersten
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 27 | 9 | 9 | 766 | 0 | 1 | 6 | — | 1 | 7 | titulare | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | D. VenteDylan Vente
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Attaccante | 26 | 9 | 9 | 755 | 1 | 2 | 7 | — | 0 | 6,6 | titulare | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 45 | O. BraudeOliver Johansen Braude
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 21 | 8 | 8 | 678 | 2 | 0 | 10 | — | 0 | 7,1 | titulare | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | M. RiveraMaxence Rivera
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 23 | 8 | 7 | 539 | 2 | 1 | 3 | — | 0 | 6,9 | rotazione | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | R. MeerveldRingo Meerveld
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 23 | 9 | 6 | 501 | 1 | 1 | 2 | — | 0 | 6,9 | rotazione | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | N. CourtensNolhan Allan Courtens Mabeneyshi
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 19 | 7 | 6 | 532 | 2 | 0 | 5 | — | 1 | 7 | rotazione | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | M. LindayMarcus Linday
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 22 | 6 | 6 | 530 | 0 | 0 | 7 | — | 2 | 6,8 | rotazione | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | D. ProperDirk Wanner Proper
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 23 | 5 | 5 | 409 | 0 | 1 | 8 | — | 1 | 6,7 | rimpiazzante | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | L. SmansLevi Smans
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 22 | 7 | 4 | 341 | 0 | 3 | 5 | — | 0 | 7,1 | rotazione | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | L. OyenLuca Oyen
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Attaccante | 22 | 8 | 1 | 196 | 2 | 1 | 2 | — | 1 | 6,8 | rotazione | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | L. MachineLanroy Machine
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Attaccante | 20 | 4 | 1 | 101 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 4,3 | rimpiazzante | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | M. EgbringMats Egbring
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 19 | 2 | 1 | 83 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 4,4 | rimpiazzante | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | H. PetrovHristiyan Ivaylov Petrov
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 23 | 6 | 0 | 97 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 5 | rotazione | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | R. UldriķisRoberts Uldriķis
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Attaccante | 27 | 4 | 0 | 69 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 5,3 | rimpiazzante | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | M. FarjiMarko Hussein Farji
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Attaccante | 21 | 4 | 0 | 68 | 1 | 0 | 3 | — | 1 | 6,8 | rimpiazzante | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | D. BladiDarling Bladi
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 21 | 1 | 0 | 13 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 1,7 | rimpiazzante | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 49 | Anass BouzianeAnass Bouziane
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 19 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,3 | rimpiazzante | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 44 | A. NoppertAndries Noppert
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Guardianu | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | micca adupratu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 41 | J. ScholtenJ. Scholten
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | micca adupratu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | M. HilgersMees Hilgers
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | micca adupratu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | T. SchreuderT. Schreuder
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Guardianu | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | micca adupratu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 47 | Kirayno SchakenKirayno Schaken
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Attaccante | 16 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | micca adupratu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 40 | C. BonevaciaC. Bonevacia
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Attaccante | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 | R. BouwRobin Bouw
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Partite : apparizioni in tutte e cumpetizioni di a stagione (API-Football) ; nota : media nant'à 10 di e partite ghjucate ; falli fatti, FG = fora di ghjocu, carte gialle è rosse di a stagione ; statutu : titulare ≥ 70 % di e partite di a squadra, rotazione ≥ 50 % di l'apparizioni.
Effettivu à u 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 11 partita(e) di campiunatu ghjucata(e) sta stagione
Partuti durante a stagione 2
Ghjucadori chì anu ghjucatu per Heerenveen sta stagione è ùn facenu più parte di u gruppu : e so cifre fatte quì fermanu quì, quelle di u novu club sò nant'à a so scheda.
| Ghjucatore | Postu | Partite | Titulare | Minuti | Gol | Passate | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| L. Brouwers | Centrucampistu | 2 | 0 | 31 | 0 | 0 | 6,5 |
| N. Hopland | Difensore | 1 | 0 | 13 | 0 | 0 | 6,6 |
Storia di i scontri
Tutte e partite di Heerenveen contr'à :
- ADO Den Haag
- Ajax
- AZ Alkmaar
- Cambuur
- Den Haag
- Excelsior
- Feyenoord
- For Sittard
- Go Ahead Eagles
- Groningen
- Nijmegen
- PSV Eindhoven
- Sparta Rotterdam
- Telstar
- Twente
- Utrecht
- Willem II
- Zwolle
Passate nant'à un nome o tuccatelu, o passate nant'à una maglia : statistiche di u ghjucatore stagione per stagione.