Bundesliga autrichienne ♂ · Ligame permanente · Storia di u club
Sturm Graz
Chì ghjè ?
FormaChì ghjè ?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Chì ghjè ?
DVDVV 5 ultime partite, da a più anziana à a più recente
Serie in corsuChì ghjè ?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Chì ghjè ?
Tutte e cumpetizioni 13 partite senza scunfitta in casa 2 vittorie di fila
esce da una vittoria 6-1 contr'à Grazer AK · 3 V, 0 P, 2 S in l'ultime 5 partite (11 gol fatti, 8 incassati)
Evuluzione di a classificaChì ghjè ?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Chì ghjè ?
4u dopu à 9 ghjurnata(e) · megliu rangu 1u, peghju 4u · Paragunà cù un'altra squadra →
Forze in presenzaChì ghjè ?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Chì ghjè ?
Sturm Graz
Attaccu · 1,80 reta(e) per partita (2,50 in casa, 1,20 fora) · 14,7 tiri per partita, 31 % in u quadru · senza marcà in 11 % di e partite · rigori 2 marcatu(i), 1 mancatu(i) · tempu forte : 46-60a minuta
Difesa · 1,10 incassata(e) per partita (0,80 in casa, 1,40 fora) · 33 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 0-15a minuta · 21 gialla(e), 2 rossa(e)
Disciplina · 10,7 fallu(i) per partita · 1,8 fora di ghjocu per partita · 2,30 gialla(e) è 0,50 rossa(e) per partita (fiches de match, 47 partita(e))
Guardianu · D. Khudyakov rotazione · 8 parata(e), 73 % di i tiri in u quadru parati · 1,50 incassata(e) per 90 min · nota 7,1
Allenatore · F. Ingolitsch dapoi 01/08/2025 · 4 club allenatu(i) dapoi 2021
Sistema : 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (ancu 4-4-2 ×3, 3-4-2-1 ×2)
Forma (API-Football) : DWWDLWLWW
Feriti è squalificatiChì ghjè ?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Chì ghjè ?
Sturm Graz
Nisunu assente cunnisciutu à u 23/10/2026.
Assenti à a partita precedente, micca per forza per quessa : D. Khudyakov (Inactive), E. Soglo (Ferita musculare), F. Rozga (Ferita musculare), G. Mamageishvili (Ferita), L. Grgic (Ghjinochju), N. Geyrhofer (Off the roster), N. Weiper (Ferita), O. Kiteishvili (Polpa), S. Jatta (Spalla), S. Wlodarczyk (Off the roster)
Composition probable — 3-4-1-2Chì ghjè ?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Chì ghjè ?
| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sturm Graz | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Hartberg | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | Hartberg | 30 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Altach | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | A. Lustenau | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | A. Lustenau | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Joshua Quarshie| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sturm Graz | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2026-27 | Southampton | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Southampton | 2 | 0 | 1 | 3 | — | 1 | 7,4 |
| 2024-25 | Greuther Furth | 13 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Fortuna Dusseldorf | 5 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Fortuna Dusseldorf | 8 | 0 | 0 | 7 | — | 3 | 6,6 |
| 2023-24 | Hoffenheim | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Arjan Malic| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sturm Graz | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,3 |
| 2026-27 | Bosnia & Herzegovina | 2 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Sturm Graz | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Sturm Graz | 19 | 0 | 0 | 8 | — | 1 | 6,6 |
| 2023-24 | Ried | 29 | 1 | 0 | — | — | 4 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Paul-Friedrich Koller| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sturm Graz | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,0 |
| 2025-26 | Altach | 17 | 1 | 0 | 13 | — | 3 | 6,9 |
| 2025-26 | Sturm Graz | 14 | 1 | 0 | 10 | — | 0 1 | 7,1 |
| 2024-25 | Altach | 31 | 3 | 0 | 22 | — | 6 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Altach | 31 | 3 | 0 | 34 | — | 4 | 6,9 |
| 2023-24 | Grazer AK | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Valmir Matoshi| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sturm Graz | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 5,9 |
| 2026-27 | Kosovo | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,3 |
| 2026-27 | FC Thun | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | FC Thun | 5 | 1 | 0 | 3 | — | 2 | 6,7 |
| 2024-25 | FC Thun | 5 | 1 | 0 | 3 | — | 2 | 6,7 |
| 2023-24 | FC Thun | 5 | 1 | 0 | 3 | — | 2 | 6,7 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Jacob Peter Hödl| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,0 |
| 2025-26 | 7 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | 7 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,6 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Luís Francisco Balbo Vieira| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sturm Graz | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,0 |
| 2025-26 | Fiorentina | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Jon Gorenc Stankovič| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sturm Graz | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,5 |
| 2026-27 | Slovenia | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Sturm Graz | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,4 |
| 2024-25 | Sturm Graz | 26 | 1 | 4 | 34 | — | 5 | 7,1 |
| 2023-24 | Sturm Graz | 28 | 3 | 0 | 40 | — | 5 2 | 6,8 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Simon Seidl| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sturm Graz | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | BW Linz | 29 | 8 | 4 | 33 | — | 3 | 7,0 |
| 2024-25 | BW Linz | 32 | 4 | 3 | 32 | — | 3 | 6,8 |
| 2023-24 | BW Linz | 22 | 4 | 1 | 17 | — | 2 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Oumar Diakité| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sturm Graz | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,5 |
| 2026-27 | West Brom | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Cercle Brugge | 25 | 7 (1 rig.) | 0 | 29 | — | 4 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Reims | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | West Brom | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Reims | 31 | 4 | 1 | 36 | — | 6 | 6,5 |
| 2024-25 | West Brom | 22 | 0 | 0 | 10 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Hartberg | 31 | 2 | 0 | 18 | — | 5 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Reims | 28 | 5 | 1 | 34 | — | 4 | 6,7 |
| 2023-24 | Salzburg | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Seedy Jatta| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 6 | 2 (1 rig.) | 0 | 4 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | 8 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | 21 | 5 | 2 | 22 | — | 4 1 | 6,8 |
| 2023-24 | 17 | 2 | 0 | 17 | — | 1 | 6,6 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (ultima cumpusizione ufficiale è tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu. 10 titulare(i) di l'ultima partita (22/10/2026) cunfirmatu(i).
Muvimenti di ghjucatoriChì ghjè ?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Chì ghjè ?
Arrivi 39
- 01/09/2026 O. DiakitéOumar Diakité
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Sturm Graz 2 0 0 3 — 0 6,5 2026-27 West Brom 2 0 0 4 — 1 6,7 2025-26 Cercle Brugge 25 7 (1 rig.) 0 29 — 4 1 6,6 2025-26 Reims 2 0 0 2 — 0 6,8 2025-26 West Brom 1 0 0 — — 0 7,2 2024-25 Reims 31 4 1 36 — 6 6,5 2024-25 West Brom 22 0 0 10 — 1 6,8 2023-24 Hartberg 31 2 0 18 — 5 1 6,9 2023-24 Reims 28 5 1 34 — 4 6,7 2023-24 Salzburg 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Prestu da Reims - 26/08/2026 J. QuarshieJoshua Quarshie
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Sturm Graz 2 0 0 1 — 0 6,3 2026-27 Southampton 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Southampton 2 0 1 3 — 1 7,4 2024-25 Greuther Furth 13 0 0 2 — 0 6,7 2024-25 Fortuna Dusseldorf 5 0 0 2 — 0 6,7 2023-24 Fortuna Dusseldorf 8 0 0 7 — 3 6,6 2023-24 Hoffenheim 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Prestu da Southampton - 23/08/2026 V. MatoshiValmir Matoshi
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Sturm Graz 2 0 0 2 — 0 5,9 2026-27 Kosovo 2 0 0 3 — 1 6,3 2026-27 FC Thun 2 0 0 — — 0 6,5 2025-26 FC Thun 5 1 0 3 — 2 6,7 2024-25 FC Thun 5 1 0 3 — 2 6,7 2023-24 FC Thun 5 1 0 3 — 2 6,7 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu da FC Thun - 22/08/2026 V. MatoshiValmir Matoshi
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Sturm Graz 2 0 0 2 — 0 5,9 2026-27 Kosovo 2 0 0 3 — 1 6,3 2026-27 FC Thun 2 0 0 — — 0 6,5 2025-26 FC Thun 5 1 0 3 — 2 6,7 2024-25 FC Thun 5 1 0 3 — 2 6,7 2023-24 FC Thun 5 1 0 3 — 2 6,7 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu da FC Thun - 28/07/2026 L. BalboLuís Francisco Balbo Vieira
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Sturm Graz 2 0 0 1 — 1 6,0 2025-26 Fiorentina 1 0 0 1 — 0 6,3 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu da Fiorentina - 26/07/2026 J. HalwachsJulian Halwachs
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Sturm Graz 1 0 0 2 — 1 2,9 2025-26 Hartberg 6 0 0 2 — 0 6,7 2024-25 Hartberg 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Hartberg 20 0 0 11 — 3 6,5 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu da TSV Hartberg - 16/07/2026 N. WeiperNelson Felix Patrick Weiper
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Sturm Graz 4 2 0 4 — 1 6,7 2025-26 Mainz 1 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Mainz 29 3 2 19 — 2 6,7 2023-24 Mainz 5 0 0 — — 0 6,3 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Prestu da FSV Mainz 05 - 30/06/2026 J. MitchellJeyland Yahir Mitchell Baltodano
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Strasbourg 6 0 0 3 — 1 7,0 2026-27 Sturm Graz 2 0 0 — — 0 7,9 2025-26 Sturm Graz 7 0 0 5 — 2 6,8 2025-26 Feyenoord — 0 0 — — — — 2024-25 Feyenoord 19 0 0 — — 0 6,7 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu da Feyenoord - 29/06/2026 A. CamaraAdama Mohamed Camara
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Paris FC 7 0 0 8 — 0 6,8 2026-27 Randers FC 4 0 0 1 — 0 6,5 2026-27 Salzburg 3 0 0 0 — 0 2,9 2026-27 Nice 1 0 0 — — 0 6,9 2026-27 Udinese 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Sturm Graz 5 0 0 2 — 0 6,5 2025-26 Paris FC 3 0 0 1 — 0 7,2 2025-26 Nantes 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Udinese 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Paris FC 32 3 1 40 — 6 7,2 2024-25 Sturm Graz 23 0 0 6 — 0 6,6 2024-25 RAAL La Louviere — 0 0 — — — — 2024-25 Olympiakos 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Montpellier 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Paris FC 36 2 0 44 — 7 7,1 2023-24 Sturm Graz 19 1 0 2 — 0 6,6 2023-24 Olympiakos — 0 0 30 — — 7,0 2023-24 RAAL La Louviere — 0 0 — — — — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Prestu da Nantes - 29/06/2026 J. HalwachsJulian Halwachs
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Sturm Graz 1 0 0 2 — 1 2,9 2025-26 Hartberg 6 0 0 2 — 0 6,7 2024-25 Hartberg 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Hartberg 20 0 0 11 — 3 6,5 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu da TSV Hartberg - 29/06/2026 P. KiedlPeter Kiedl
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 Ried 20 4 (1 rig.) 2 31 — 4 6,6 2025-26 Sturm Graz 6 2 0 7 — 1 7,0 2024-25 Sturm Graz 2 0 0 — — 0 6,2 2023-24 Grazer AK — 0 0 — — — — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Prestu da Ried - 24/06/2026 A. HelacAmmar Helac
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Sturm Graz 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Hartberg 3 0 0 — — 0 7,1 2024-25 Hartberg 30 0 0 — — 0 7,2 2024-25 Altach 3 0 0 — — 0 7,2 2024-25 A. Lustenau — 0 0 — — — — 2023-24 A. Lustenau 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu da TSV Hartberg - 24/06/2026 E. RocheE. Roche
Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.
Trasferimentu da Toronto II - 24/06/2026 E. SogloEmran Soglo
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Sturm Graz 5 0 1 2 — 1 7,1 2025-26 Waregem 18 0 3 16 — 2 6,9 2025-26 Zulte Waregem 18 0 3 16 — 2 6,9 2025-26 Sturm Graz — 0 0 — — — — 2024-25 Sturm Graz 3 0 0 1 — 0 6,8 2024-25 Marseille 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Marseille 3 1 1 2 — 1 7,0 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Prestu da Zulte Waregem - 24/06/2026 J. HeilJürgen Heil
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Sturm Graz 2 0 0 0 — 0 5,8 2025-26 Hartberg 27 2 2 35 — 5 6,9 2024-25 Hartberg 32 1 0 33 — 5 6,9 2023-24 Hartberg 32 2 2 52 — 11 1 6,7 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu da TSV Hartberg - 24/06/2026 P. PetrovićPetar Petrović
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Serbia 1 0 0 — — 0 6,5 2026-27 Sturm Graz 1 0 0 0 — 0 2,9 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu da Javor - 24/06/2026 S. SeidlSimon Seidl
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Sturm Graz 2 0 0 2 — 0 6,6 2025-26 BW Linz 29 8 4 33 — 3 7,0 2024-25 BW Linz 32 4 3 32 — 3 6,8 2023-24 BW Linz 22 4 1 17 — 2 6,9 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu da FC BW Linz - 23/06/2026 A. HelacAmmar Helac
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Sturm Graz 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Hartberg 3 0 0 — — 0 7,1 2024-25 Hartberg 30 0 0 — — 0 7,2 2024-25 Altach 3 0 0 — — 0 7,2 2024-25 A. Lustenau — 0 0 — — — — 2023-24 A. Lustenau 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu da TSV Hartberg - 23/06/2026 J. HeilJürgen Heil
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Sturm Graz 2 0 0 0 — 0 5,8 2025-26 Hartberg 27 2 2 35 — 5 6,9 2024-25 Hartberg 32 1 0 33 — 5 6,9 2023-24 Hartberg 32 2 2 52 — 11 1 6,7 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu da TSV Hartberg - 23/06/2026 S. WłodarczykSzymon Włodarczyk
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Sturm Graz 5 1 0 5 — 0 6,5 2025-26 Sturm Graz 4 1 0 3 — 0 6,5 2025-26 Excelsior 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Salernitana 18 0 1 17 — 2 6,6 2024-25 Sturm Graz 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Sturm Graz 29 5 1 10 — 0 6,7 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Prestu da Excelsior - 05/02/2026 A. VallciAlbert Vallci
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Sturm Graz 2 0 0 2 — 1 6,0 2025-26 FC ST. Gallen 29 0 0 19 — 8 6,7 2025-26 Sturm Graz 14 2 1 13 — 4 7,1 2024-25 FC ST. Gallen 30 2 1 29 — 10 2 7,0 2023-24 FC ST. Gallen 36 5 0 32 — 9 7,1 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu da FC ST. Gallen - 05/02/2026 R. WilsonRoan Roberto Wilson Gordon
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 Chaves 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Rotherham — 0 0 — — — — 2025-26 Sturm Graz 0 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Chaves 2 0 0 1 — 0 6,6 2024-25 Rotherham — 0 0 — — — — 2023-24 Gil Vicente 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Prestu da Aston Villa U21 - 04/02/2026 A. VallciAlbert Vallci
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Sturm Graz 2 0 0 2 — 1 6,0 2025-26 FC ST. Gallen 29 0 0 19 — 8 6,7 2025-26 Sturm Graz 14 2 1 13 — 4 7,1 2024-25 FC ST. Gallen 30 2 1 29 — 10 2 7,0 2023-24 FC ST. Gallen 36 5 0 32 — 9 7,1 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu da FC ST. Gallen - 29/01/2026 P. KollerPaul-Friedrich Koller
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Sturm Graz 2 0 0 1 — 0 6,0 2025-26 Altach 17 1 0 13 — 3 6,9 2025-26 Sturm Graz 14 1 0 10 — 0 1 7,1 2024-25 Altach 31 3 0 22 — 6 1 6,9 2023-24 Altach 31 3 0 34 — 4 6,9 2023-24 Grazer AK 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu da SCR Altach - 28/01/2026 B. MaierhoferB. Maierhofer
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu da Traiskirchen
Partenze 50
- 30/08/2026 A. CamaraAdama Mohamed Camara
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Paris FC 7 0 0 8 — 0 6,8 2026-27 Randers FC 4 0 0 1 — 0 6,5 2026-27 Salzburg 3 0 0 0 — 0 2,9 2026-27 Nice 1 0 0 — — 0 6,9 2026-27 Udinese 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Sturm Graz 5 0 0 2 — 0 6,5 2025-26 Paris FC 3 0 0 1 — 0 7,2 2025-26 Nantes 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Udinese 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Paris FC 32 3 1 40 — 6 7,2 2024-25 Sturm Graz 23 0 0 6 — 0 6,6 2024-25 RAAL La Louviere — 0 0 — — — — 2024-25 Olympiakos 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Montpellier 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Paris FC 36 2 0 44 — 7 7,1 2023-24 Sturm Graz 19 1 0 2 — 0 6,6 2023-24 Olympiakos — 0 0 30 — — 7,0 2023-24 RAAL La Louviere — 0 0 — — — — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu Randers FC - 29/08/2026 A. CamaraAdama Mohamed Camara
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Paris FC 7 0 0 8 — 0 6,8 2026-27 Randers FC 4 0 0 1 — 0 6,5 2026-27 Salzburg 3 0 0 0 — 0 2,9 2026-27 Nice 1 0 0 — — 0 6,9 2026-27 Udinese 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Sturm Graz 5 0 0 2 — 0 6,5 2025-26 Paris FC 3 0 0 1 — 0 7,2 2025-26 Nantes 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Udinese 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Paris FC 32 3 1 40 — 6 7,2 2024-25 Sturm Graz 23 0 0 6 — 0 6,6 2024-25 RAAL La Louviere — 0 0 — — — — 2024-25 Olympiakos 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Montpellier 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Paris FC 36 2 0 44 — 7 7,1 2023-24 Sturm Graz 19 1 0 2 — 0 6,6 2023-24 Olympiakos — 0 0 30 — — 7,0 2023-24 RAAL La Louviere — 0 0 — — — — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu Randers FC - 23/08/2026 M. MaloneMaurice Maximilian Malone
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 Sturm Graz 8 0 1 7 — 1 6,3 2025-26 Austria Vienna 5 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 Austria Vienna 31 11 3 34 — 6 7,0 2024-25 FC Basel 1893 — 0 0 — — — — 2023-24 FC Basel 1893 18 1 0 4 — 0 6,6 2023-24 Augsburg 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu Minnesota United FC - 22/08/2026 M. MaloneMaurice Maximilian Malone
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 Sturm Graz 8 0 1 7 — 1 6,3 2025-26 Austria Vienna 5 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 Austria Vienna 31 11 3 34 — 6 7,0 2024-25 FC Basel 1893 — 0 0 — — — — 2023-24 FC Basel 1893 18 1 0 4 — 0 6,6 2023-24 Augsburg 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu Minnesota United FC - 18/08/2026 J. MitchellJeyland Yahir Mitchell Baltodano
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Strasbourg 6 0 0 3 — 1 7,0 2026-27 Sturm Graz 2 0 0 — — 0 7,9 2025-26 Sturm Graz 7 0 0 5 — 2 6,8 2025-26 Feyenoord — 0 0 — — — — 2024-25 Feyenoord 19 0 0 — — 0 6,7 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu Strasbourg - 17/08/2026 J. MitchellJeyland Yahir Mitchell Baltodano
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Strasbourg 6 0 0 3 — 1 7,0 2026-27 Sturm Graz 2 0 0 — — 0 7,9 2025-26 Sturm Graz 7 0 0 5 — 2 6,8 2025-26 Feyenoord — 0 0 — — — — 2024-25 Feyenoord 19 0 0 — — 0 6,7 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu Strasbourg - 13/08/2026 R. FossoDonfack Ryan Gloire Fosso Ymefack
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Standard 6 0 0 3 — 1 6,7 2026-27 Sturm Graz 1 0 0 1 — 1 6,3 2025-26 Sturm Graz 14 1 0 15 — 3 6,6 2025-26 For Sittard 2 0 0 1 — 0 7,0 2024-25 For Sittard 30 1 1 22 — 6 6,9 2023-24 FC Vaduz 30 1 1 22 — 6 6,9 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu Standard Liege - 12/08/2026 R. FossoDonfack Ryan Gloire Fosso Ymefack
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Standard 6 0 0 3 — 1 6,7 2026-27 Sturm Graz 1 0 0 1 — 1 6,3 2025-26 Sturm Graz 14 1 0 15 — 3 6,6 2025-26 For Sittard 2 0 0 1 — 0 7,0 2024-25 For Sittard 30 1 1 22 — 6 6,9 2023-24 FC Vaduz 30 1 1 22 — 6 6,9 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu Standard Liege - 29/07/2026 P. KiedlPeter Kiedl
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 Ried 20 4 (1 rig.) 2 31 — 4 6,6 2025-26 Sturm Graz 6 2 0 7 — 1 7,0 2024-25 Sturm Graz 2 0 0 — — 0 6,2 2023-24 Grazer AK — 0 0 — — — — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu Hansa Rostock - 28/07/2026 P. KiedlPeter Kiedl
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 Ried 20 4 (1 rig.) 2 31 — 4 6,6 2025-26 Sturm Graz 6 2 0 7 — 1 7,0 2024-25 Sturm Graz 2 0 0 — — 0 6,2 2023-24 Grazer AK — 0 0 — — — — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu Hansa Rostock - 16/07/2026 E. AiwuEmanuel Aiwu
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 Sturm Graz 8 0 0 15 — 2 6,8 2024-25 Sturm Graz 29 1 0 40 — 8 6,8 2023-24 Birmingham City FC 24 0 0 14 — 4 6,8 2023-24 Birmingham 24 0 0 14 — 4 6,8 2023-24 Cremonese 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu Apollon Limassol - 15/07/2026 E. AiwuEmanuel Aiwu
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 Sturm Graz 8 0 0 15 — 2 6,8 2024-25 Sturm Graz 29 1 0 40 — 8 6,8 2023-24 Birmingham City FC 24 0 0 14 — 4 6,8 2023-24 Birmingham 24 0 0 14 — 4 6,8 2023-24 Cremonese 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu Apollon Limassol - 12/07/2026 E. KarićEmir Karić
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 Sturm Graz 8 0 0 6 — 2 6,9 2024-25 Sturm Graz 21 0 1 15 — 4 1 6,6 2023-24 Darmstadt 27 0 0 17 — 4 6,7 2023-24 Sturm Graz — 0 0 — — — — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu Sporting Kansas City - 11/07/2026 E. KarićEmir Karić
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 Sturm Graz 8 0 0 6 — 2 6,9 2024-25 Sturm Graz 21 0 1 15 — 4 1 6,6 2023-24 Darmstadt 27 0 0 17 — 4 6,7 2023-24 Sturm Graz — 0 0 — — — — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu Sporting Kansas City - 30/06/2026 D. LavaléeDimitri Dominique Lavalée
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 Sturm Graz 4 0 0 4 — 0 6,7 2024-25 Sturm Graz 30 1 2 29 — 6 1 7,0 2023-24 Sturm Graz 22 2 0 38 — 8 1 7,1 2023-24 Mechelen 3 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu Standard Liege - 30/06/2026 D. ShalaD. Shala
Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.
Trasferimentu versu Sturm Graz II - 30/06/2026 Kristjan BendraKristjan Bendra
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 1 0 0 1 — 1 6,3 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu Olimpija Ljubljana - 30/06/2026 M. BignettiMatteo Bignetti
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Austria 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Sturm Graz 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Sturm Graz 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Sturm Graz 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu FC Saarbrücken - 30/06/2026 S. MustaficSenad Mustafic
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2024-25 — 0 0 — — — — 2023-24 — 0 0 — — — — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu NK Osijek - 29/06/2026 D. LavaléeDimitri Dominique Lavalée
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 Sturm Graz 4 0 0 4 — 0 6,7 2024-25 Sturm Graz 30 1 2 29 — 6 1 7,0 2023-24 Sturm Graz 22 2 0 38 — 8 1 7,1 2023-24 Mechelen 3 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu Standard Liege - 29/06/2026 J. GazibegovićJusuf Gazibegović
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Widzew Łódź 4 0 1 2 — 1 6,7 2025-26 Sturm Graz 11 0 2 7 — 2 6,9 2025-26 FC Koln 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Sturm Graz 14 1 1 11 — 6 7,2 2024-25 FC Koln 11 0 0 12 — 2 6,8 2023-24 Sturm Graz 32 2 5 31 — 3 7,0 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Prestu versu 1. FC Köln - 29/06/2026 J. MitchellJeyland Yahir Mitchell Baltodano
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Strasbourg 6 0 0 3 — 1 7,0 2026-27 Sturm Graz 2 0 0 — — 0 7,9 2025-26 Sturm Graz 7 0 0 5 — 2 6,8 2025-26 Feyenoord — 0 0 — — — — 2024-25 Feyenoord 19 0 0 — — 0 6,7 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Prestu versu Feyenoord - 29/06/2026 Kristjan BendraKristjan Bendra
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 1 0 0 1 — 1 6,3 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu Olimpija Ljubljana - 29/06/2026 M. BignettiMatteo Bignetti
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Austria 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Sturm Graz 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Sturm Graz 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Sturm Graz 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu FC Saarbrücken - 29/06/2026 N. GeyrhoferNiklas Geyrhofer
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 4 0 0 1 — 0 7,1 2024-25 22 1 0 14 — 2 6,8 2023-24 18 0 0 10 — 0 6,7 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu Geyrhofer Niklas
Dapoi u principiu di a stagione precedente, secondu API-Football, rilevatu u 25/10/2026. Muntanti cum'è a fonte i dà, spessu assenti : nisunu valore di mercatu ùn hè calculatu.
In a stampaChì ghjè ?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Chì ghjè ?
- Sturm Graz - Celje, en directo | Europa League Mundo Deportivo · ghj. 20:00 · Cumpusizione
- Sturm Graz-OM: l'amertume de Genesio et la prestation décevante de trop pour certains Olympiens? RMC Sport · ven. 13:03 · Reazzione
- Sturm Graz 1-0 OM : la rotation ? “Important que tout le monde soit impliqué”, souligne De Lange RMC Sport · ven. 11:54
- OM : Bruno Genesio croit en la qualification en Ligue Europa ! Foot Mercato · ven. 09:26
- OM, le coup de Graz L'Équipe · ven. 07:25
- Sturm Graz-OM: la nouvelle défaite marseillaise est "un résultat positif" selon l'After RMC Sport · ven. 00:59
- Sturm Graz-OM: "On n’avait pas la bonne attitude", regrette Jeffrey de Lange RMC Sport · ghj. 23:53
- Sturm Graz-OM: inoffensif, Marseille s'incline encore et voit son avenir en Ligue Europa compromis RMC Sport · ghj. 23:21
- Un tir cadré en 90 minutes, maladroits devant le but: les attaquants de l'OM ont souffert face à Sturm Graz en Ligue Europa L'Équipe · ghj. 23:04 · Ferita
- Ligue Europa : Jeffrey de Lange en remet une couche sur l’OM Foot Mercato · ghj. 22:44
- OM : Bruno Genesio commence à perdre patience avec Angel Gomes… Foot Mercato · ghj. 22:32
- Sturm Graz-OM: "La mi-temps qui me déçoit le plus depuis le début de saison", Genesio en colère contre la prestation marseillaise RMC Sport · ghj. 22:19
Tituli di i media, cù u ligame versu i so articuli. Assuciazione autumatica : un sbagliu ferma pussibule.
Prossime partite
Salzburg 311 24N 452 Bundesliga autrichienne ♂ · dum. 14:30 Altach
Sturm Graz 221 26N 512 Bundesliga autrichienne ♂ · dum. 14:30 Sturm Graz
WSG Wattens à vene Bundesliga autrichienne ♂ · dum. 17:00 Sturm Graz
Austria Vienna à vene Bundesliga autrichienne ♂ · dum. 14:30 Grazer AK
Sturm Graz à vene Bundesliga autrichienne ♂ · sab. 17:00 Sturm Graz
Wolfsberger AC à vene Bundesliga autrichienne ♂ · sab. 17:00 LASK
Sturm Graz à vene Bundesliga autrichienne ♂ · sab. 17:00 A. Lustenau
Sturm Graz à vene
Ultime partite
| Data | Partita | Risultatu |
|---|---|---|
| 18/10/2026 | Sturm Graz – Grazer AK | 6 – 1 |
| 10/10/2026 | Austria Vienna – Sturm Graz | 0 – 2 |
| 20/09/2026 | Salzburg – Sturm Graz | 3 – 0 |
| 13/09/2026 | Sturm Graz – LASK | 2 – 1 |
| 30/08/2026 | SK Rapid – Sturm Graz | 3 – 1 |
| 22/08/2026 | Sturm Graz – A. Lustenau | 1 – 1 |
| 15/08/2026 | Sturm Graz – Altach | 1 – 0 |
| 08/08/2026 | Hartberg – Sturm Graz | 0 – 2 |
| 01/08/2026 | WSG Wattens – Sturm Graz | 1 – 1 |
| 17/05/2026 | Sturm Graz – SK Rapid | 2 – 0 |
| 10/05/2026 | Hartberg – Sturm Graz | 2 – 4 |
| 03/05/2026 | Salzburg – Sturm Graz | 1 – 1 |
| 26/04/2026 | Sturm Graz – Austria Vienna | 1 – 1 |
| 22/04/2026 | Sturm Graz – LASK | 1 – 1 |
| 19/04/2026 | LASK – Sturm Graz | 1 – 1 |
Prestazioni di i ghjucatoriChì ghjè ?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Chì ghjè ?
| # | Ghjucatore | Postu | Età | Partite | Titulare | Minuti | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota | Statutu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20 | S. JattaSeedy Jatta
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Attaccante | 22 | 6 | 4 | 355 | 2 | 0 | 4 | — | 0 | 6,7 | rotazione | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | E. SogloEmran Soglo
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 20 | 5 | 4 | 300 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 7,1 | rotazione | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | S. WłodarczykSzymon Włodarczyk
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Attaccante | 22 | 5 | 3 | 242 | 1 | 0 | 5 | — | 0 | 6,5 | rotazione | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 53 | D. KhudyakovDaniil Khudyakov
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Guardianu | 21 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,1 | rimpiazzante | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | J. HeilJürgen Heil
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 28 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 5,8 | rimpiazzante | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | J. QuarshieJoshua Quarshie
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 21 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 | rimpiazzante | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 78 | V. MatoshiValmir Matoshi
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 22 | 2 | 2 | 171 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 5,9 | rimpiazzante | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 43 | Jacob Peter HödlJacob Peter Hödl
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 18 | 2 | 2 | 165 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6 | rimpiazzante | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | L. BalboLuís Francisco Balbo Vieira
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 19 | 2 | 2 | 164 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6 | rimpiazzante | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | B. BeganovićBelmin Beganović
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Attaccante | 21 | 2 | 2 | 123 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,2 | rimpiazzante | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 44 | N. WeiperNelson Felix Patrick Weiper
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Attaccante | 20 | 4 | 1 | 166 | 2 | 0 | 4 | — | 1 | 6,7 | rimpiazzante | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | A. MalicArjan Malic
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 20 | 2 | 1 | 135 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,3 | rimpiazzante | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | J. Gorenc StankovičJon Gorenc Stankovič
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 29 | 2 | 1 | 99 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,5 | rimpiazzante | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | P. KollerPaul-Friedrich Koller
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 23 | 2 | 1 | 97 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6 | rimpiazzante | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | S. SeidlSimon Seidl
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 23 | 2 | 1 | 84 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 | rimpiazzante | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | A. VallciAlbert Vallci
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 30 | 2 | 1 | 60 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6 | rimpiazzante | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 39 | Luca WeinhandlLuca Weinhandl
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 16 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 3,3 | rimpiazzante | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | P. PetrovićPetar Petrović
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 20 | 1 | 1 | 75 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 2,9 | rimpiazzante | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | G. MamageishviliGizo Mamageishvili
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 22 | 1 | 1 | 61 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 | rimpiazzante | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | O. DiakitéOumar Diakité
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Attaccante | 22 | 2 | 0 | 57 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,5 | rimpiazzante | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | F. RózgaFilip Rózga
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 19 | 2 | 0 | 53 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,2 | rimpiazzante | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | O. KiteishviliOtar Kiteishvili
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 29 | 2 | 0 | 53 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,2 | rimpiazzante | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | A. KayomboAxel Kayombo
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Attaccante | 19 | 1 | 0 | 15 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,2 | rimpiazzante | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 40 | J. HalwachsJulian Halwachs
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 22 | 1 | 0 | 15 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 2,9 | rimpiazzante | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | A. HelacAmmar Helac
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Guardianu | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | micca adupratu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 41 | E. LorenzElias Lorenz
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Guardianu | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | micca adupratu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 37 | J. PetritschJ. Petritsch
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | micca adupratu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 38 | Jonas PeinhartJonas Peinhart
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Attaccante | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | micca adupratu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | M. GrgicM. Grgic
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | micca adupratu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 | N. GeyrhoferNiklas Geyrhofer
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | micca adupratu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | C. Wiener-PucherChristoph Wiener-Pucher
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Guardianu | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | micca adupratu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | G. HaiderGabriel Haider
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 23 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | micca adupratu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | L. GrgićLeon Grgić
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Attaccante | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | micca adupratu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | Bastian Tim MaierhoferBastian Tim Maierhofer Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte. | Difensore | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | E. RocheE. Roche Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte. | Difensore | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | Jonas WolfJonas Wolf
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | Kelechi NnamdiKelechi Nnamdi Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte. | Difensore | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Partite : apparizioni in tutte e cumpetizioni di a stagione (API-Football) ; nota : media nant'à 10 di e partite ghjucate ; falli fatti, FG = fora di ghjocu, carte gialle è rosse di a stagione ; statutu : titulare ≥ 70 % di e partite di a squadra, rotazione ≥ 50 % di l'apparizioni.
Effettivu à u 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 9 partita(e) di campiunatu ghjucata(e) sta stagione
Partuti durante a stagione 3
Ghjucadori chì anu ghjucatu per Sturm Graz sta stagione è ùn facenu più parte di u gruppu : e so cifre fatte quì fermanu quì, quelle di u novu club sò nant'à a so scheda.
| Ghjucatore | Postu | Partite | Titulare | Minuti | Gol | Passate | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J. Mitchell | Difensore | 2 | 1 | 96 | 0 | 0 | 7,9 |
| R. Fosso | Centrucampistu | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| Filip Rozga | Centrucampistu | 0 | 0 | 38 | 0 | 0 | 6,9 |
Storia di i scontri
Tutte e partite di Sturm Graz contr'à :
Passate nant'à un nome o tuccatelu, o passate nant'à una maglia : statistiche di u ghjucatore stagione per stagione.