Bundesliga autrichienne ♂ · Ligame permanente · Storia di u club
WSG Wattens
Chì ghjè ?
FormaChì ghjè ?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Chì ghjè ?
NDDVN 5 ultime partite, da a più anziana à a più recente
Serie in corsuChì ghjè ?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Chì ghjè ?
Tutte e cumpetizioni 6 partite senza vittoria in casa
esce da un pattu 1-1 contr'à Grazer AK · 1 V, 2 P, 2 S in l'ultime 5 partite (6 gol fatti, 8 incassati)
Evuluzione di a classificaChì ghjè ?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Chì ghjè ?
7u dopu à 10 ghjurnata(e) · megliu rangu 4u, peghju 11u · Paragunà cù un'altra squadra →
Forze in presenzaChì ghjè ?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Chì ghjè ?
WSG Wattens
Attaccu · 1,30 reta(e) per partita (1,00 in casa, 1,60 fora) · 12,1 tiri per partita, 33 % in u quadru · senza marcà in 22 % di e partite · rigori 2 marcatu(i), 1 mancatu(i) · tempu forte : 31-45a minuta
Difesa · 1,60 incassata(e) per partita (2,00 in casa, 1,20 fora) · 33 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 0-15a minuta · 14 gialla(e), 0 rossa(e)
Disciplina · 11,3 fallu(i) per partita · 1,4 fora di ghjocu per partita · 2,00 gialla(e) è 0,40 rossa(e) per partita (fiches de match, 39 partita(e))
Guardianu · S. Hamzić · 35 parata(e), 71 % di i tiri in u quadru parati · 1,56 incassata(e) per 90 min · nota 7,0
Allenatore · Philipp Semlic dapoi 01/07/2025 · 1 club allenatu(i) dapoi 2025
Sistema : 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (ancu 4-1-3-2 ×1, 4-2-2-2 ×1)
Forma (API-Football) : DLLWWDLLW
Feriti è squalificatiChì ghjè ?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Chì ghjè ?
WSG Wattens
Nisunu assente cunnisciutu à u 23/10/2026.
Composition probable — 4-2-3-1Chì ghjè ?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Chì ghjè ?
| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | WSG Wattens | 9 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,0 |
| 2026-27 | Bosnia & Herzegovina | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Salzburg | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Salzburg | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Marco Boras| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 1 | 8 | — | 2 | 7,1 |
| 2025-26 | 30 | 2 | 3 | 38 | — | 9 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
David Gugganig| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 0 | 13 | — | 2 | 6,8 |
| 2025-26 | 16 | 0 | 0 | 17 | — | 2 | 6,5 |
| 2024-25 | 24 | 1 | 1 | 18 | — | 4 | 6,9 |
| 2023-24 | 22 | 0 | 1 | 14 | — | 6 1 | 6,8 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Moritz Oswald| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | WSG Wattens | 6 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 7,1 |
| 2026-27 | SK Rapid | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2026-27 | Rapid Vienna | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Altach | 18 | 0 | 0 | 18 | — | 2 | 6,5 |
| 2025-26 | Rapid Vienna | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | SK Rapid | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Rapid Vienna | 28 | 1 | 0 | 12 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | SK Rapid | 28 | 1 | 0 | 12 | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | Rapid Vienna | 28 | 0 | 2 | 20 | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | SK Rapid | 28 | 0 | 2 | 20 | — | 0 | 6,8 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
David Kubatta| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | WSG Wattens | 6 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | WSG Wattens | 25 | 1 | 1 | 17 | — | 8 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Dresden | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Dynamo Dresden | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Dynamo Dresden | 11 | 0 | 0 | 2 | — | 2 | 6,7 |
| 2024-25 | Dresden | 11 | 0 | 0 | 2 | — | 2 | 6,7 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Thomas Goiginger| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | WSG Wattens | 9 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | BW Linz | 18 | 1 | 2 | 15 | — | 4 | 6,7 |
| 2024-25 | BW Linz | 25 | 2 | 4 | 17 | — | 3 | 7,0 |
| 2024-25 | Osnabruck | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | LASK | 12 | 2 (1 rig.) | 2 | 4 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Osnabruck | 9 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,6 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Marc Striednig| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 1 | 0 | 14 | — | 2 | 6,8 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Murat Şatin| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | WSG Wattens | 9 | 1 (1 rig.) | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Grazer AK | 28 | 2 | 2 | 20 | — | 4 | 6,6 |
| 2024-25 | Grazer AK | 29 | 0 | 4 | 29 | — | 4 | 7,0 |
| 2023-24 | Grazer AK | 13 | 1 | 0 | — | — | 1 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Matthäus Taferner| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | WSG Wattens | 5 | 0 | 2 | 4 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | WSG Wattens | 26 | 1 | 2 | 39 | — | 6 | 7,1 |
| 2024-25 | WSG Wattens | 27 | 1 | 3 | 43 | — | 9 1 | 7,1 |
| 2023-24 | WSG Wattens | 29 | 1 | 3 | 47 | — | 8 | 7,3 |
| 2023-24 | Wolfsberger AC | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Moritz Wels| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | WSG Wattens | 4 | 1 | 0 | 6 | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | Austria Vienna | 4 | 1 | 0 | 5 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | WSG Wattens | 30 | 5 | 2 | 37 | — | 6 | 6,7 |
| 2025-26 | Austria Vienna | 5 | 2 | 0 | 9 | — | 2 | 7,0 |
| 2024-25 | Austria Vienna | 18 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,4 |
| 2023-24 | Austria Vienna | 15 | 0 | 0 | 14 | — | 5 2 | 6,2 |
| 2023-24 | Sturm Graz | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Husein Balić| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | WSG Wattens | 8 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 5,8 |
| 2023-24 | LASK | 5 | 1 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (ultima cumpusizione ufficiale è tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu. 11 titulare(i) di l'ultima partita (24/10/2026) cunfirmatu(i).
Muvimenti di ghjucatoriChì ghjè ?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Chì ghjè ?
Arrivi 26
- 02/09/2026 M. WelsMoritz Wels
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 WSG Wattens 4 1 0 6 — 0 6,7 2026-27 Austria Vienna 4 1 0 5 — 0 6,8 2025-26 WSG Wattens 30 5 2 37 — 6 6,7 2025-26 Austria Vienna 5 2 0 9 — 2 7,0 2024-25 Austria Vienna 18 0 0 6 — 0 6,4 2023-24 Austria Vienna 15 0 0 14 — 5 2 6,2 2023-24 Sturm Graz 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu da Austria Vienna - 01/09/2026 M. WelsMoritz Wels
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 WSG Wattens 4 1 0 6 — 0 6,7 2026-27 Austria Vienna 4 1 0 5 — 0 6,8 2025-26 WSG Wattens 30 5 2 37 — 6 6,7 2025-26 Austria Vienna 5 2 0 9 — 2 7,0 2024-25 Austria Vienna 18 0 0 6 — 0 6,4 2023-24 Austria Vienna 15 0 0 14 — 5 2 6,2 2023-24 Sturm Graz 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu da Austria Vienna - 23/08/2026 M. OswaldMoritz Oswald
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 WSG Wattens 6 0 0 3 — 1 7,1 2026-27 SK Rapid 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Rapid Vienna 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Altach 18 0 0 18 — 2 6,5 2025-26 Rapid Vienna 2 0 0 2 — 0 6,6 2025-26 SK Rapid 2 0 0 2 — 0 6,6 2024-25 Rapid Vienna 28 1 0 12 — 0 6,8 2024-25 SK Rapid 28 1 0 12 — 0 6,8 2023-24 Rapid Vienna 28 0 2 20 — 0 6,8 2023-24 SK Rapid 28 0 2 20 — 0 6,8 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Prestu da Rapid Vienna - 30/07/2026 T. GoigingerThomas Goiginger
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 WSG Wattens 9 0 1 1 — 0 6,7 2025-26 BW Linz 18 1 2 15 — 4 6,7 2024-25 BW Linz 25 2 4 17 — 3 7,0 2024-25 Osnabruck 0 0 0 — — 0 — 2023-24 LASK 12 2 (1 rig.) 2 4 — 0 6,9 2023-24 Osnabruck 9 0 0 2 — 1 6,6 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu da FC BW Linz - 12/07/2026 H. BalićHusein Balić
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 WSG Wattens 8 1 0 4 — 0 5,8 2023-24 LASK 5 1 0 — — 0 6,7 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu da ŁKS Łódź - 02/07/2026 M. ŞatinMurat Şatin
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 WSG Wattens 9 1 (1 rig.) 0 2 — 0 6,8 2025-26 Grazer AK 28 2 2 20 — 4 6,6 2024-25 Grazer AK 29 0 4 29 — 4 7,0 2023-24 Grazer AK 13 1 0 — — 1 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu da Grazer AK - 01/07/2026 M. ŞatinMurat Şatin
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 WSG Wattens 9 1 (1 rig.) 0 2 — 0 6,8 2025-26 Grazer AK 28 2 2 20 — 4 6,6 2024-25 Grazer AK 29 0 4 29 — 4 7,0 2023-24 Grazer AK 13 1 0 — — 1 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu da Grazer AK - 30/06/2026 M. OlakigbeMichael Oluwakorede Olakigbe
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 WSG Wattens 9 2 2 2 — 1 6,8 2023-24 Brentford 8 0 0 2 — 0 6,5 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Prestu da Brentford - 30/06/2026 Marc StriednigMarc Striednig
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 8 1 0 14 — 2 6,8 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu da Red Bull Salzburg - 30/06/2026 N. ČelićNemanja Čelić
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 WSG Wattens 6 0 0 2 — 1 5,5 2024-25 Ried 23 0 0 — — 6 — 2023-24 Ried 22 0 0 — — 9 — 2023-24 Darmstadt 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu da SKN ST. Polten - 30/06/2026 Felix LibisellerFelix Libiseller
Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.
Trasferimentu da WSG Wattens - 30/06/2026 Julian MargreiterJulian Margreiter
Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.
Trasferimentu da Wildschonau - 29/06/2026 N. ČelićNemanja Čelić
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 WSG Wattens 6 0 0 2 — 1 5,5 2024-25 Ried 23 0 0 — — 6 — 2023-24 Ried 22 0 0 — — 9 — 2023-24 Darmstadt 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu da SKN ST. Polten - 25/06/2026 Clemens KerschbaumerClemens Kerschbaumer
Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.
Trasferimentu da WSG Wattens - 25/06/2026 D. MurrayDrew Murray
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 WSG Wattens 8 1 0 5 — 2 6,0 2026-27 Celtic 1 0 0 1 — 0 3,1 2025-26 Celtic 4 0 0 2 — 0 7,1 2024-25 Celtic 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Portsmouth — 0 0 — — — — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu da SC Freiburg - 25/06/2026 Giorgi BedianashviliGiorgi Bedianashvili
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 1 0 0 1 — 0 6,7 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu da WSG Wattens - 25/06/2026 S. HamzićSalko Hamzić
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 WSG Wattens 9 0 0 0 — 0 7,0 2026-27 Bosnia & Herzegovina 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Salzburg 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Salzburg 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu da Red Bull Salzburg - 24/06/2026 D. MurrayDrew Murray
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 WSG Wattens 8 1 0 5 — 2 6,0 2026-27 Celtic 1 0 0 1 — 0 3,1 2025-26 Celtic 4 0 0 2 — 0 7,1 2024-25 Celtic 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Portsmouth — 0 0 — — — — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu da SC Freiburg - 27/10/2025 CielCiel
Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.
Prestu da CSA - 01/10/2025 N. FrederiksenNikolai Baden Frederiksen
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 WSG Wattens 9 3 (1 rig.) 0 4 — 0 6,9 2025-26 WSG Wattens 25 9 3 19 — 4 7,0 2024-25 Lyngby 1 0 0 1 — 0 6,7 2023-24 A. Lustenau 10 0 0 6 — 2 6,5 2023-24 Lyngby 1 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu da Lyngby - 04/09/2025 D. KubattaDavid Kubatta
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 WSG Wattens 6 1 0 3 — 0 6,6 2025-26 WSG Wattens 25 1 1 17 — 8 1 6,7 2025-26 Dresden 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Dynamo Dresden 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Dynamo Dresden 11 0 0 2 — 2 6,7 2024-25 Dresden 11 0 0 2 — 2 6,7 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu da Dynamo Dresden - 03/09/2025 D. KubattaDavid Kubatta
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 WSG Wattens 6 1 0 3 — 0 6,6 2025-26 WSG Wattens 25 1 1 17 — 8 1 6,7 2025-26 Dresden 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Dynamo Dresden 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Dynamo Dresden 11 0 0 2 — 2 6,7 2024-25 Dresden 11 0 0 2 — 2 6,7 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu da Dynamo Dresden - 30/08/2025 N. FrederiksenNikolai Baden Frederiksen
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 WSG Wattens 9 3 (1 rig.) 0 4 — 0 6,9 2025-26 WSG Wattens 25 9 3 19 — 4 7,0 2024-25 Lyngby 1 0 0 1 — 0 6,7 2023-24 A. Lustenau 10 0 0 6 — 2 6,5 2023-24 Lyngby 1 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu da Lyngby - 22/07/2025 Ademola Oladipupo Ola-AdebomiAdemola Oladipupo Ola-Adebomi
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 WSG Wattens 2 0 0 2 — 0 6,6 2025-26 WSG Wattens 24 3 2 49 — 5 6,5 2024-25 Beveren 8 0 0 14 — 4 6,7 2024-25 Crystal Palace — 0 0 — — — — 2023-24 Crystal Palace 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu da Crystal Palace - 15/07/2025 M. BorasMarco Boras
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 9 0 1 8 — 2 7,1 2025-26 30 2 3 38 — 9 6,9 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu da NK Slaven Belupo
Partenze 32
- 13/09/2026 J. NaschbergerJohannes Naschberger
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Altach 3 0 0 1 — 0 6,6 2025-26 WSG Wattens 30 0 1 18 — 5 6,7 2024-25 WSG Wattens 32 2 0 14 — 2 6,8 2023-24 WSG Wattens 23 0 0 8 — 3 6,6 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu SCR Altach - 07/09/2026 V. MüllerValentino Müller
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Austria Vienna 4 0 0 0 — 0 6,7 2025-26 WSG Wattens 1 1 0 — — 0 7,3 2025-26 Aalborg — 0 0 — — — — 2024-25 WSG Wattens 32 4 (2 rig.) 3 19 — 4 7,0 2024-25 Aalborg 30 0 0 — — 1 6,9 2023-24 WSG Wattens 15 0 0 11 — 2 6,6 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu Austria Vienna - 02/09/2026 Ademola Oladipupo Ola-AdebomiAdemola Oladipupo Ola-Adebomi
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 WSG Wattens 2 0 0 2 — 0 6,6 2025-26 WSG Wattens 24 3 2 49 — 5 6,5 2024-25 Beveren 8 0 0 14 — 4 6,7 2024-25 Crystal Palace — 0 0 — — — — 2023-24 Crystal Palace 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu Lokeren-Temse - 01/09/2026 Ademola Oladipupo Ola-AdebomiAdemola Oladipupo Ola-Adebomi
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 WSG Wattens 2 0 0 2 — 0 6,6 2025-26 WSG Wattens 24 3 2 49 — 5 6,5 2024-25 Beveren 8 0 0 14 — 4 6,7 2024-25 Crystal Palace — 0 0 — — — — 2023-24 Crystal Palace 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu Lokeren-Temse - 19/07/2026 J. LawrenceJamie Lawrence
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Oud-Heverlee Leuven 5 0 0 12 — 2 6,8 2025-26 WSG Wattens 32 2 0 25 — 5 6,9 2025-26 Almere City 2 0 0 1 — 0 6,2 2024-25 WSG Wattens 28 3 1 23 — 7 7,3 2024-25 Almere City 26 0 1 16 — 0 6,7 2024-25 Nurnberg 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Magdeburg 11 0 0 7 — 2 6,5 2023-24 Nurnberg 3 0 0 2 — 0 6,4 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu OH Leuven - 30/06/2026 C. HuetzC. Huetz
Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.
Prestu versu Austria Salzburg - 30/06/2026 Lukas SchweighoferLukas Schweighofer
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 1 0 0 — — 0 6,7 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Prestu versu Austria Salzburg - 30/06/2026 T. AnselmTobias Anselm
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 WSG Wattens 19 1 1 3 — 0 6,4 2024-25 WSG Wattens 20 2 0 2 — 1 6,6 2024-25 LASK — 0 0 — — — — 2023-24 LASK 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu First Vienna - 30/06/2026 T. GerisThomas Geris
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 0 0 0 1 — 0 6,7 2024-25 21 0 0 2 — 0 6,6 2023-24 15 0 0 5 — 1 6,7 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu Floridsdorfer AC - 30/06/2026 Y. VötterYannick Vötter
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 20 0 0 7 — 3 6,5 2024-25 15 0 0 2 — 1 6,6 2023-24 4 0 0 2 — 0 6,4 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu SKU Amstetten - 29/06/2026 A. StejskalAdam Stejskal
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 WSG Wattens 31 0 0 1 — 1 6,6 2024-25 WSG Wattens 32 0 0 — — 3 6,9 2023-24 WSG Wattens 32 0 0 3 — 2 1 6,9 2023-24 Salzburg 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu Stejskal Adam - 29/06/2026 B. BöckleBenjamin Böckle
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Altach 9 1 3 5 — 0 7,0 2025-26 WSG Wattens 29 2 2 12 — 3 6,9 2024-25 Rapid Vienna 17 0 1 3 — 2 6,8 2024-25 SK Rapid 17 0 1 3 — 2 6,8 2023-24 Preußen Münster 27 0 0 0 — 2 6,7 2023-24 Fortuna Dusseldorf 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Prestu versu Rapid Vienna - 29/06/2026 J. LawrenceJamie Lawrence
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Oud-Heverlee Leuven 5 0 0 12 — 2 6,8 2025-26 WSG Wattens 32 2 0 25 — 5 6,9 2025-26 Almere City 2 0 0 1 — 0 6,2 2024-25 WSG Wattens 28 3 1 23 — 7 7,3 2024-25 Almere City 26 0 1 16 — 0 6,7 2024-25 Nurnberg 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Magdeburg 11 0 0 7 — 2 6,5 2023-24 Nurnberg 3 0 0 2 — 0 6,4 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu Lawrence Jamie - 29/06/2026 J. NaschbergerJohannes Naschberger
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Altach 3 0 0 1 — 0 6,6 2025-26 WSG Wattens 30 0 1 18 — 5 6,7 2024-25 WSG Wattens 32 2 0 14 — 2 6,8 2023-24 WSG Wattens 23 0 0 8 — 3 6,6 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu Naschberger Johannes - 29/06/2026 L. SulzbacherLukas Sulzbacher
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 12 0 2 9 — 1 6,9 2024-25 18 0 0 19 — 6 6,8 2023-24 30 1 0 34 — 6 1 6,8 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu Sulzbacher Lukas - 29/06/2026 M. TafernerMatthäus Taferner
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 WSG Wattens 5 0 2 4 — 0 7,0 2025-26 WSG Wattens 26 1 2 39 — 6 7,1 2024-25 WSG Wattens 27 1 3 43 — 9 1 7,1 2023-24 WSG Wattens 29 1 3 47 — 8 7,3 2023-24 Wolfsberger AC — 0 0 — — — — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu Taferner Matthaus - 29/06/2026 M. WelsMoritz Wels
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 WSG Wattens 4 1 0 6 — 0 6,7 2026-27 Austria Vienna 4 1 0 5 — 0 6,8 2025-26 WSG Wattens 30 5 2 37 — 6 6,7 2025-26 Austria Vienna 5 2 0 9 — 2 7,0 2024-25 Austria Vienna 18 0 0 6 — 0 6,4 2023-24 Austria Vienna 15 0 0 14 — 5 2 6,2 2023-24 Sturm Graz 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Prestu versu Austria Vienna - 29/06/2026 P. SchermerPaul Schermer
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 15 0 0 — — 0 6,3 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu Kufstein - 29/06/2026 T. AnselmTobias Anselm
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 WSG Wattens 19 1 1 3 — 0 6,4 2024-25 WSG Wattens 20 2 0 2 — 1 6,6 2024-25 LASK — 0 0 — — — — 2023-24 LASK 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu First Vienna - 29/06/2026 V. MüllerValentino Müller
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Austria Vienna 4 0 0 0 — 0 6,7 2025-26 WSG Wattens 1 1 0 — — 0 7,3 2025-26 Aalborg — 0 0 — — — — 2024-25 WSG Wattens 32 4 (2 rig.) 3 19 — 4 7,0 2024-25 Aalborg 30 0 0 — — 1 6,9 2023-24 WSG Wattens 15 0 0 11 — 2 6,6 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu Muller Valentino - 29/06/2026 Y. VötterYannick Vötter
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 20 0 0 7 — 3 6,5 2024-25 15 0 0 2 — 1 6,6 2023-24 4 0 0 2 — 0 6,4 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu SKU Amstetten - 14/01/2026 F. RiederFabian Rieder
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Switzerland 5 0 0 3 — 0 6,6 2026-27 Augsburg 1 0 0 2 — 0 6,6 2025-26 Rennes 3 0 0 2 — 0 6,3 2025-26 Stuttgart 1 0 0 — — 0 6,5 2025-26 Augsburg 1 0 0 2 — 0 6,2 2025-26 WSG Wattens 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Stuttgart 21 1 3 14 — 1 6,7 2024-25 WSG Wattens 10 0 0 6 — 2 6,6 2024-25 Rennes — 0 0 — — — — 2024-25 Wolfsberger AC 0 0 0 6 — 0 6,6 2023-24 Wolfsberger AC 22 1 1 13 — 2 6,7 2023-24 Rennes 15 1 0 10 — 0 6,7 2023-24 Young Boys 3 1 1 6 — 0 7,6 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu Austria Salzburg - 13/01/2026 F. RiederFabian Rieder
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Switzerland 5 0 0 3 — 0 6,6 2026-27 Augsburg 1 0 0 2 — 0 6,6 2025-26 Rennes 3 0 0 2 — 0 6,3 2025-26 Stuttgart 1 0 0 — — 0 6,5 2025-26 Augsburg 1 0 0 2 — 0 6,2 2025-26 WSG Wattens 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Stuttgart 21 1 3 14 — 1 6,7 2024-25 WSG Wattens 10 0 0 6 — 2 6,6 2024-25 Rennes — 0 0 — — — — 2024-25 Wolfsberger AC 0 0 0 6 — 0 6,6 2023-24 Wolfsberger AC 22 1 1 13 — 2 6,7 2023-24 Rennes 15 1 0 10 — 0 6,7 2023-24 Young Boys 3 1 1 6 — 0 7,6 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu Austria Salzburg - 10/01/2026 F. RiederFabian Rieder
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Switzerland 5 0 0 3 — 0 6,6 2026-27 Augsburg 1 0 0 2 — 0 6,6 2025-26 Rennes 3 0 0 2 — 0 6,3 2025-26 Stuttgart 1 0 0 — — 0 6,5 2025-26 Augsburg 1 0 0 2 — 0 6,2 2025-26 WSG Wattens 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Stuttgart 21 1 3 14 — 1 6,7 2024-25 WSG Wattens 10 0 0 6 — 2 6,6 2024-25 Rennes — 0 0 — — — — 2024-25 Wolfsberger AC 0 0 0 6 — 0 6,6 2023-24 Wolfsberger AC 22 1 1 13 — 2 6,7 2023-24 Rennes 15 1 0 10 — 0 6,7 2023-24 Young Boys 3 1 1 6 — 0 7,6 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu Rieder Florian - 22/08/2025 Mahamadou DiarraMahamadou Diarra
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 2 0 1 3 — 0 7,0 2024-25 28 3 1 19 — 5 6,7 2023-24 22 4 1 33 — 6 6,8 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu FC WIL 1900
Dapoi u principiu di a stagione precedente, secondu API-Football, rilevatu u 24/10/2026. Muntanti cum'è a fonte i dà, spessu assenti : nisunu valore di mercatu ùn hè calculatu.
Prossime partite
A. Lustenau 511 25N 242 Bundesliga autrichienne ♂ · dum. 14:30 Sturm Graz
WSG Wattens à vene Bundesliga autrichienne ♂ · dum. 14:30 Ried
WSG Wattens à vene Bundesliga autrichienne ♂ · sab. 17:00 WSG Wattens
Altach à vene Bundesliga autrichienne ♂ · sab. 17:00 WSG Wattens
LASK à vene Bundesliga autrichienne ♂ · sab. 17:00 Grazer AK
WSG Wattens à vene Bundesliga autrichienne ♂ · sab. 17:00 WSG Wattens
SK Rapid à vene Bundesliga autrichienne ♂ · sab. 17:00 Salzburg
WSG Wattens à vene
Ultime partite
| Data | Partita | Risultatu |
|---|---|---|
| 24/10/2026 | WSG Wattens – Grazer AK | 1 – 1 |
| 18/10/2026 | Wolfsberger AC – WSG Wattens | 0 – 2 |
| 10/10/2026 | WSG Wattens – Ried | 1 – 2 |
| 18/09/2026 | SK Rapid – WSG Wattens | 3 – 0 |
| 13/09/2026 | WSG Wattens – Hartberg | 2 – 2 |
| 02/09/2026 | Austria Vienna – WSG Wattens | 0 – 1 |
| 28/08/2026 | A. Lustenau – WSG Wattens | 0 – 4 |
| 16/08/2026 | WSG Wattens – Salzburg | 0 – 3 |
| 07/08/2026 | Altach – WSG Wattens | 3 – 1 |
| 01/08/2026 | WSG Wattens – Sturm Graz | 1 – 1 |
| 16/05/2026 | Wolfsberger AC – WSG Wattens | 2 – 0 |
| 09/05/2026 | WSG Wattens – BW Linz | 1 – 1 |
| 02/05/2026 | Grazer AK – WSG Wattens | 4 – 0 |
| 25/04/2026 | WSG Wattens – Ried | 1 – 0 |
| 21/04/2026 | Altach – WSG Wattens | 0 – 0 |
Prestazioni di i ghjucatoriChì ghjè ?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Chì ghjè ?
| # | Ghjucatore | Postu | Età | Partite | Titulare | Minuti | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota | Statutu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | S. HamzićSalko Hamzić
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Guardianu | 19 | 9 | 9 | 810 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7 | titulare | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | M. BorasMarco Boras
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 24 | 9 | 9 | 805 | 0 | 1 | 8 | — | 2 | 7,1 | titulare | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | M. OlakigbeMichael Oluwakorede Olakigbe
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 21 | 9 | 9 | 737 | 2 | 2 | 2 | — | 1 | 6,8 | titulare | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | N. FrederiksenNikolai Baden Frederiksen
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Attaccante | 25 | 9 | 8 | 578 | 3 | 0 | 4 | — | 0 | 6,9 | titulare | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | D. MurrayDrew Murray
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 20 | 8 | 8 | 717 | 1 | 0 | 5 | — | 2 | 6 | titulare | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 36 | T. GoigingerThomas Goiginger
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 32 | 9 | 7 | 569 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 6,7 | titulare | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | Marc StriednigMarc Striednig
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 19 | 8 | 7 | 616 | 1 | 0 | 14 | — | 2 | 6,8 | titulare | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | H. BalićHusein Balić
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Attaccante | 29 | 8 | 7 | 530 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 5,8 | titulare | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | D. GugganigDavid Gugganig
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 28 | 9 | 6 | 556 | 0 | 0 | 13 | — | 2 | 6,8 | rotazione | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | M. OswaldMoritz Oswald
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 23 | 6 | 6 | 540 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 7,1 | rotazione | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | M. ŞatinMurat Şatin
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 29 | 9 | 5 | 448 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 | rotazione | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | D. KubattaDavid Kubatta
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 22 | 6 | 4 | 368 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 | rotazione | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | M. TafernerMatthäus Taferner
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 24 | 5 | 4 | 391 | 0 | 2 | 4 | — | 0 | 7 | rotazione | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | L. HinterseerLukas Hinterseer
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Attaccante | 34 | 9 | 3 | 349 | 1 | 0 | 7 | — | 0 | 6,5 | rotazione | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | Raphael GschösserRaphael Gschösser
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 19 | 6 | 3 | 295 | 0 | 1 | 7 | — | 2 | 6,6 | rotazione | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 43 | N. ČelićNemanja Čelić
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 26 | 6 | 2 | 256 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 5,5 | rotazione | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 37 | M. WelsMoritz Wels
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 21 | 4 | 2 | 225 | 1 | 0 | 6 | — | 0 | 6,7 | rimpiazzante | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | T. SabitzerThomas Sabitzer
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Attaccante | 25 | 3 | 0 | 65 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 | rimpiazzante | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | D. JauneggDavid Jaunegg
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 22 | 2 | 0 | 22 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,4 | rimpiazzante | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | M. BambaraJaden Mazou Bambara
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 20 | 2 | 0 | 20 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 | rimpiazzante | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 39 | Giorgi BedianashviliGiorgi Bedianashvili
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 19 | 1 | 0 | 12 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 | rimpiazzante | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | David FalknerDavid Falkner
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 18 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 | rimpiazzante | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 38 | S. WieserSandro Wieser
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 19 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 | rimpiazzante | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | A. EckmayrAlexander Eckmayr
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Guardianu | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 0 | micca adupratu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | M. NeunerMichael Neuner
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | micca adupratu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| — | Felix LibisellerFelix Libiseller Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte. | Guardianu | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| — | Julian MargreiterJulian Margreiter Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte. | Guardianu | 16 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Partite : apparizioni in tutte e cumpetizioni di a stagione (API-Football) ; nota : media nant'à 10 di e partite ghjucate ; falli fatti, FG = fora di ghjocu, carte gialle è rosse di a stagione ; statutu : titulare ≥ 70 % di e partite di a squadra, rotazione ≥ 50 % di l'apparizioni.
Effettivu à u 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 10 partita(e) di campiunatu ghjucata(e) sta stagione
Partuti durante a stagione 1
Ghjucadori chì anu ghjucatu per WSG Wattens sta stagione è ùn facenu più parte di u gruppu : e so cifre fatte quì fermanu quì, quelle di u novu club sò nant'à a so scheda.
| Ghjucatore | Postu | Partite | Titulare | Minuti | Gol | Passate | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ademola Oladipupo Ola-Adebomi | Attaccante | 2 | 0 | 26 | 0 | 0 | 6,6 |
Storia di i scontri
Tutte e partite di WSG Wattens contr'à :
Passate nant'à un nome o tuccatelu, o passate nant'à una maglia : statistiche di u ghjucatore stagione per stagione.