Ligue des nations ♂ · Ligame permanente · Storia di u club
Montenegro
Chì ghjè ?
FormaChì ghjè ?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Chì ghjè ?
VVVN 4 ultime partite, da a più anziana à a più recente
Serie in corsuChì ghjè ?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Chì ghjè ?
Tutte e cumpetizioni 4 partite senza scunfitta
esce da un pattu 0-0 contr'à Armenia · 3 V, 1 P, 0 S in l'ultime 4 partite (7 gol fatti, 4 incassati)
Evuluzione di a classificaChì ghjè ?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Chì ghjè ?
12u dopu à 4 ghjurnata(e) · megliu rangu 11u, peghju 24u · Paragunà cù un'altra squadra →
Forze in presenzaChì ghjè ?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Chì ghjè ?
Montenegro
Attaccu · 1,75 reta(e) per partita · 13,3 tiri per partita, 36 % in u quadru
Difesa · 1,00 incassata(e) per partita
Disciplina · 11,3 fallu(i) per partita · 1,0 fora di ghjocu per partita · 1,30 gialla(e) è 0,30 rossa(e) per partita (fiches de match, 4 partita(e))
Guardianu · I. Nikić
Allenatore · R. Prosinečki dapoi 01/02/2024 · 8 club allenatu(i) dapoi 2010
Sistema : bloc bas et solide, peu de buts encaissés
Feriti è squalificatiChì ghjè ?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Chì ghjè ?
Montenegro
- Squalifica Stefan Lončar · Carta rossa à l'ultima partita (Montenegro – Armenia) squalifica probabile 05/10/2026
Rilevatu u 25/10/2026 ; a lista ufficiale esce cù a cumpusizione, un'ora nanzu à a partita.
Composition probable — 4-3-3Chì ghjè ?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Chì ghjè ?
| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Montenegro | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2026-27 | Arouca | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 2,4 |
| 2026-27 | Olympiakos | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Arouca | 17 | 1 | 0 | 13 | — | 3 | 6,5 |
| 2024-25 | Arouca | 16 | 0 | 0 | 2 | — | 0 1 | 6,6 |
| 2024-25 | Cercle Brugge | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Cercle Brugge | 37 | 0 | 3 | — | — | 5 2 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Stefan Savić| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Trabzonspor | 8 | 0 | 0 | 6 | — | 3 | 7,1 |
| 2026-27 | FK Borac Banja Luka | 7 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,3 |
| 2026-27 | Montenegro | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,5 |
| 2025-26 | Trabzonspor | 23 | 0 | 0 | 31 | — | 5 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Trabzonspor | 13 | 0 | 0 | 10 | — | 3 | 6,9 |
| 2024-25 | Warta Poznan | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Ath Madrid | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Warta Poznan | 32 | 2 | 1 | 11 | — | 3 | 6,7 |
| 2023-24 | Ath Madrid | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Milan Roganović| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Montenegro | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2026-27 | Genk | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ognjen Gašević| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Marko Vešović| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 7,3 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Vasilije Adžić| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 2 | 0 | 4 | — | 0 | 7,6 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Andrija Bulatović| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Montenegro | 3 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Lens | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,2 |
| 2025-26 | Lens | 3 | 2 | 0 | 2 | — | 0 | 7,3 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Marko Janković| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 1 | 3 | — | 1 | 7,7 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Nikola Krstović| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Montenegro | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 7,6 |
| 2026-27 | Atalanta | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | Atalanta | 2 | 0 | 2 | 7 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Lecce | 1 | 1 (1 rig.) | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Lecce | 37 | 11 (2 rig.) | 5 | 57 | — | 6 | 7,1 |
| 2023-24 | Lecce | 35 | 7 (1 rig.) | 1 | 45 | — | 4 1 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Stevan Jovetić| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Montenegro | 2 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Olympiakos | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Olympiakos | 21 | 6 (1 rig.) | 4 | 19 | — | 1 | 7,2 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Viktor Đukanović| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Montenegro | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Standard | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (ultima cumpusizione ufficiale è tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu. 8 titulare(i) di l'ultima partita (05/10/2026) cunfirmatu(i).
Muvimenti di ghjucatoriChì ghjè ?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Chì ghjè ?
Muvimenti micca ancu rilevati : ghjunghjenu cù e racolte, qualchì squadra per passata.
In a stampaChì ghjè ?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Chì ghjè ?
- Tribunal Constitucional volta a rejeitar recursos de Luís Montenegro no caso Spinumviva Record · ven. 16:22
- Luís Montenegro agradece a Cristiano Ronaldo: «O que fizeste por Portugal ecoará na eternidade» Record · ghj. 13:08
- Luís Montenegro fala ao país: siga em direto Record · mar. 20:59
- Vladimir Petkovic a une touche après sa fin chaotique en Algérie Foot Mercato · lun. 07:32
- Protesto pela habitação leva milhares ao Rossio com acampada e palavras de ordem contra Montenegro Record · sab. 19:08
- Luís Neves diz uma coisa, Montenegro outra: houve comunicação sobre os confrontos policiais nas manifestações ou não? Record · ven. 17:37
- Habitação: Luís Montenegro diz que "também não gostou do que viu" e que PSP atuou em último recurso Record · mar. 20:51
- José Luís Carneiro exige esclarecimentos de Montenegro sobre carga policial nas manifestações Record · dum. 13:40
- Queixa de Montenegro contra Volksvargas está "em investigação" no Ministério Público Record · lun. 10:58
- Seguro e Montenegro felicitam Iúri Leitão pelo ouro no omnium Record · sab. 17:14
- Luís Montenegro: «Preço dos combustíveis é um absurdo» Record · ghj. 10:15
- Luís Montenegro destaca importância da prática desportiva: «Este é um sinal para todas as modalidades» Record · sab. 16:54
Tituli di i media, cù u ligame versu i so articuli. Assuciazione autumatica : un sbagliu ferma pussibule.
Prossime partite
Latvia 681 20N 122 Ligue des nations ♂ · dum. 15:00 Cyprus
Montenegro 261 28N 462
Ultime partite
| Data | Partita | Risultatu |
|---|---|---|
| 05/10/2026 | Montenegro – Armenia | 0 – 0 |
| 02/10/2026 | Latvia – Montenegro | 1 – 2 |
| 28/09/2026 | Armenia – Montenegro | 2 – 3 |
| 25/09/2026 | Montenegro – Cyprus | 2 – 1 |
Prestazioni di i ghjucatoriChì ghjè ?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Chì ghjè ?
| # | Ghjucatore | Postu | Età | Partite | Titulare | Minuti | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota | Statutu | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | Vasilije AdzicVasilije Adžić
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 20 | 4 | 3 | 273 | 2 | 0 | 4 | — | 0 | 7,6 | titulare | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | S. SavićStefan Savić
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 35 | 3 | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,5 | titulare | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | A. BulatovićAndrija Bulatović
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 19 | 3 | 3 | 259 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,9 | titulare | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | M. RoganovićMilan Roganović
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 20 | 3 | 3 | 221 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 | titulare | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | N. KrstovićNikola Krstović
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Attaccante | 25 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 7,6 | rotazione | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | S. JovetićStevan Jovetić
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Attaccante | 36 | 2 | 2 | 175 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 | rotazione | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | M. VešovićMarko Vešović
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 34 | 2 | 2 | 160 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 7,3 | rotazione | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | M. JankovićMarko Janković
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 30 | 2 | 2 | 159 | 0 | 1 | 3 | — | 1 | 7,7 | rotazione | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | S. LončarStefan Lončar
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 29 | 2 | 2 | 105 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,5 | rotazione | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | Dušan VukovićDušan Vuković
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 24 | 3 | 1 | 85 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,4 | rotazione | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | R. RadunovićRisto Radunović
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 33 | 2 | 1 | 82 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 7,1 | rotazione | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | V. ĐukanovićViktor Đukanović
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Attaccante | 21 | 2 | 1 | 74 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 | rotazione | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | M. VukotićMilan Vukotić
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 23 | 2 | 1 | 60 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 | rotazione | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | B. PopovićBalša Popović
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Guardianu | 25 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7 | rimpiazzante | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | I. NikićIgor Nikić
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Guardianu | 25 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 | rimpiazzante | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | I. VujačićIgor Vujačić
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 31 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,7 | rimpiazzante | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | O. GaševićOgnjen Gašević
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 23 | 1 | 1 | 76 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 | rimpiazzante | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | Aleksa LatkovicAleksa Latković
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 26 | 2 | 0 | 43 | 1 | 0 | 3 | — | 2 | 6,7 | rotazione | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | M. PerovićMarko Perović
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 19 | 1 | 0 | 30 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7 | rimpiazzante | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | D. PetkovićDanijel Petković
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Guardianu | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — | micca adupratu | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | M. BrnovićMiloš Brnović
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — | micca adupratu | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | S. RubežićSlobodan Rubežić
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — | micca adupratu | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | M. OsmajićMilutin Osmajić
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 27 | 4 | — | — | 5 | 0 | — | — | 0 | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| — | Bodin TomaševićBodin Tomašević Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte. | Difensore | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | S. HakšabanovićSead Hakšabanović
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Attaccante | 26 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Partite : apparizioni in tutte e cumpetizioni di a stagione (API-Football) ; nota : media nant'à 10 di e partite ghjucate ; falli fatti, FG = fora di ghjocu, carte gialle è rosse di a stagione ; statutu : titulare ≥ 70 % di e partite di a squadra, rotazione ≥ 50 % di l'apparizioni.
Effettivu à u 25/10/2026 · API-Football · 4 partita(e) di campiunatu ghjucata(e) sta stagione
Partuti durante a stagione 13
Ghjucadori chì anu ghjucatu per Montenegro sta stagione è ùn facenu più parte di u gruppu : e so cifre fatte quì fermanu quì, quelle di u novu club sò nant'à a so scheda.
| Ghjucatore | Postu | Partite | Titulare | Minuti | Gol | Passate | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| N. Šipčić | Difensore | 2 | 2 | 180 | 0 | 1 | 7,3 |
| A. Đurić | Difensore | 2 | 2 | 180 | 0 | 1 | 7,1 |
| A. Marušić | Difensore | 2 | 1 | 121 | 1 | 0 | 7,5 |
| D. Camaj | Attaccante | 2 | 1 | 120 | 0 | 0 | 7,8 |
| A. Vukčević | Difensore | 2 | 1 | 91 | 0 | 0 | 6,9 |
| M. Tuci | Difensore | 1 | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,9 |
| E. Kuč | Centrucampistu | 2 | 0 | 75 | 1 | 0 | 7,3 |
| S. Mugoša | Attaccante | 1 | 1 | 59 | 0 | 0 | 7,0 |
| M. Bakić | Centrucampistu | 2 | 0 | 26 | 0 | 0 | 7,1 |
| A. Radulović | Attaccante | 1 | 0 | 20 | 0 | 0 | 6,9 |
| M. Vukčević | Difensore | 1 | 0 | 13 | 0 | 0 | 6,7 |
| M. Šimun | Centrucampistu | 1 | 0 | 11 | 0 | 0 | 6,9 |
| D. Vukanić | Centrucampistu | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | 6,7 |
Storia di i scontri
Tutte e partite di Montenegro contr'à :
- Ajax
- Albania
- Andorra
- Armenia
- Austria
- AZ Alkmaar
- Azerbaijan
- Belarus
- Belgium
- Bosnia & Herzegovina
- Bulgaria
- Cambuur
- Croatia
- Cyprus
- Czechia
- Den Haag
- Denmark
- England
- Estonia
- Excelsior
- Faroe Islands
- Feyenoord
- Finland
- For Sittard
- France
- FYR Macedonia
- Georgia
- Germany
- Gibraltar
- Go Ahead Eagles
- Greece
- Groningen
- Heerenveen
- Hungary
- Iceland
- Israel
- Italy
- Kazakhstan
- Kosovo
- Latvia
- Liechtenstein
- Lithuania
- Luxembourg
- Malta
- Moldova
- Netherlands
- Nijmegen
- Northern Ireland
- Norway
- Poland
- Portugal
- PSV Eindhoven
- Rep. Of Ireland
- Romania
- San Marino
- Scotland
- Serbia
- Slovakia
- Slovenia
- Spain
- Sparta Rotterdam
- Sweden
- Switzerland
- Telstar
- Türkiye
- Twente
- Ukraine
- Utrecht
- Wales
- Willem II
- Zwolle
Passate nant'à un nome o tuccatelu, o passate nant'à una maglia : statistiche di u ghjucatore stagione per stagione.