Ligue des nations ♂ · Ligame permanente · Storia di u club
Slovakia
Chì ghjè ?
FormaChì ghjè ?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Chì ghjè ?
VVNV 4 ultime partite, da a più anziana à a più recente
Serie in corsuChì ghjè ?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Chì ghjè ?
Tutte e cumpetizioni 4 partite senza scunfitta 4 partite marchendu
esce da una vittoria 4-0 contr'à Moldova · 3 V, 1 P, 0 S in l'ultime 4 partite (9 gol fatti, 2 incassati)
Evuluzione di a classificaChì ghjè ?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Chì ghjè ?
12u dopu à 4 ghjurnata(e) · megliu rangu 12u, peghju 24u · Paragunà cù un'altra squadra →
Forze in presenzaChì ghjè ?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Chì ghjè ?
Slovakia
Attaccu · 2,25 reta(e) per partita · 16,0 tiri per partita, 33 % in u quadru
Difesa · 0,50 incassata(e) per partita
Disciplina · 8,0 fallu(i) per partita · 2,5 fora di ghjocu per partita · 1,00 gialla(e) è 0,00 rossa(e) per partita (fiches de match, 4 partita(e))
Guardianu · D. Greif
Allenatore · micca infurmatu
Feriti è squalificatiChì ghjè ?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Chì ghjè ?
Slovakia
Nisunu assente cunnisciutu à u 25/10/2026.
Composition probable — 4-3-3Chì ghjè ?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Chì ghjè ?
| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Slovakia | 3 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 8,1 |
| 2026-27 | Lyon | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,2 |
| 2025-26 | Lyon | 6 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Mallorca | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,7 |
| 2024-25 | Mallorca | 38 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,1 |
| 2023-24 | Mallorca | 38 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Milan Škriniar| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Fenerbahce | 8 | 1 | 0 | 6 | — | 1 | 7,3 |
| 2026-27 | Slovakia | 4 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,4 |
| 2025-26 | Fenerbahce | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Fenerbahce | 16 | 3 | 0 | 23 | — | 2 | 7,0 |
| 2024-25 | Paris SG | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Paris SG | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Inter | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Dávid Hancko| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Slovakia | 4 | 2 | 0 | 2 | — | 0 | 7,3 |
| 2026-27 | Ath Madrid | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Ath Madrid | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Ath Madrid | 12 | 1 | 0 | 5 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Feyenoord | 12 | 1 | 0 | 5 | — | 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Feyenoord | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Adam Obert| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Slovakia | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,3 |
| 2026-27 | Cagliari | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Cagliari | 40 | 0 | 1 | 22 | — | 3 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Cagliari | 36 | 1 | 1 | 22 | — | 4 | 6,7 |
| 2023-24 | Cagliari | 17 | 0 | 0 | 14 | — | 1 | 6,5 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ivan Mesík| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Slovakia | 2 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Charlton | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,1 |
| 2026-27 | Charlton Athletic FC | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,1 |
| 2025-26 | Heracles | 3 | 0 | 1 | 4 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Heracles | 33 | 1 | 0 | 39 | — | 9 | 7,0 |
| 2023-24 | Pescara | 33 | 0 | 0 | — | — | 8 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Stanislav Lobotka| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Napoli | 7 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | Slovakia | 4 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,5 |
| 2025-26 | Napoli | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Napoli | 33 | 0 | 1 | 24 | — | 3 | 7,0 |
| 2023-24 | Napoli | 38 | 0 | 1 | 33 | — | 4 | 7,0 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Tomáš Suslov| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Slovakia | 4 | 1 | 1 | 2 | — | 1 | 7,3 |
| 2026-27 | Verona | 3 | 0 | 1 | 3 | — | 2 | 6,9 |
| 2025-26 | Verona | 11 | 0 | 0 | 9 | — | 1 1 | 6,4 |
| 2024-25 | Verona | 31 | 0 | 1 | 54 | — | 6 | 6,8 |
| 2023-24 | Verona | 32 | 3 (1 rig.) | 5 | 40 | — | 7 | 6,9 |
| 2023-24 | Groningen | 2 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Lukáš Haraslín| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Slovakia | 4 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 7,7 |
| 2026-27 | Sparta Prague | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,1 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
David Strelec| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Slovakia | 4 | 1 | 0 | 3 | — | 1 | 7,0 |
| 2026-27 | Middlesbrough | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Middlesbrough | 35 | 8 | 1 | 19 | — | 2 | 6,7 |
| 2023-24 | Spezia | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Leo Sauer| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stuttgart | 5 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2026-27 | Slovakia | 4 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Feyenoord | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | NAC Breda | 31 | 7 (1 rig.) | 2 | 21 | — | 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Feyenoord | 0 | 0 (1 rig.) | 2 | 21 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Feyenoord | 13 | 2 | 3 | 5 | — | 1 | 7,0 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Dávid Ďuriš| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Slovakia | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Ascoli | 11 | 2 | 0 | 5 | — | 0 | 6,7 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (ultima cumpusizione ufficiale è tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu. 9 titulare(i) di l'ultima partita (06/10/2026) cunfirmatu(i).
Muvimenti di ghjucatoriChì ghjè ?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Chì ghjè ?
Muvimenti micca ancu rilevati : ghjunghjenu cù e racolte, qualchì squadra per passata.
In a stampaChì ghjè ?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Chì ghjè ?
- LIVE! In der Slowakei: VfB beginnt mit Bredlow im Tor - Topduelle in Rom und Manchester kicker · mer. 21:54
- Moldavia - Eslovaquia, en directo | Nations League Mundo Deportivo · mar. 21:45 · Cumpusizione
- England U21s qualify for Euro 2027 after Slovakia stalemate Sky Sports · sab. 02:17
- Le résumé vidéo de Slovaquie - Kazakhstan L'Équipe · mer. 02:30
- Why are Northern Ireland playing Ukraine in Slovakia? BBC Sport · sab. 12:27
Tituli di i media, cù u ligame versu i so articuli. Assuciazione autumatica : un sbagliu ferma pussibule.
Prossime partite
Faroe Islands 701 19N 112 Ligue des nations ♂ · lun. 19:00 Kazakhstan
Slovakia 131 21N 662
Ultime partite
| Data | Partita | Risultatu |
|---|---|---|
| 06/10/2026 | Moldova – Slovakia | 0 – 4 |
| 02/10/2026 | Faroe Islands – Slovakia | 1 – 1 |
| 29/09/2026 | Slovakia – Kazakhstan | 2 – 1 |
| 26/09/2026 | Slovakia – Moldova | 2 – 0 |
Prestazioni di i ghjucatoriChì ghjè ?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Chì ghjè ?
| # | Ghjucatore | Postu | Età | Partite | Titulare | Minuti | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota | Statutu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 | M. ŠkriniarMilan Škriniar
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 30 | 4 | 4 | 360 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,4 | titulare | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | S. LobotkaStanislav Lobotka
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 31 | 4 | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,5 | titulare | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | T. SuslovTomáš Suslov
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 23 | 4 | 4 | 351 | 1 | 1 | 2 | — | 1 | 7,3 | titulare | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | L. HaraslínLukáš Haraslín
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 29 | 4 | 3 | 292 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 7,7 | titulare | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | O. DudaOndrej Duda
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 31 | 4 | 3 | 274 | 1 | 1 | 3 | — | 1 | 6,7 | titulare | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | D. HanckoDávid Hancko
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 28 | 4 | 3 | 260 | 2 | 0 | 2 | — | 0 | 7,3 | titulare | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | D. StrelecDavid Strelec
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Attaccante | 24 | 4 | 3 | 248 | 1 | 0 | 3 | — | 1 | 7 | titulare | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | D. GreifDominik Greif
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Guardianu | 28 | 3 | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 8,1 | titulare | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | A. ObertAdam Obert
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 23 | 3 | 3 | 262 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,3 | titulare | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | I. SchranzIvan Schranz
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 32 | 4 | 2 | 172 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 | rotazione | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | L. SauerLeo Sauer
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Attaccante | 20 | 4 | 2 | 161 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 6,8 | rotazione | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | M. ValjentMartin Valjent
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 30 | 3 | 2 | 198 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 5,1 | rotazione | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | I. MesíkIvan Mesík
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 24 | 2 | 2 | 180 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 6,9 | rotazione | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | T. RigoTomáš Rigo
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 23 | 4 | 1 | 95 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,7 | rotazione | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | D. VavroDenis Vavro
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 29 | 2 | 1 | 108 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 4,7 | rotazione | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | D. ĎurišDávid Ďuriš
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Attaccante | 26 | 2 | 1 | 64 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 | rotazione | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | M. DúbravkaMartin Dúbravka
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Guardianu | 36 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,3 | rimpiazzante | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | A. KaprálikAdrián Kaprálik
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Attaccante | 23 | 1 | 1 | 63 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,2 | rimpiazzante | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | E. PrekopErik Prekop
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Attaccante | 28 | 2 | 0 | 27 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 | rotazione | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | T. BobčekTomáš Bobček
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Attaccante | 24 | 1 | 0 | 24 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,3 | rimpiazzante | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | Ľ. ŠatkaĽubomír Šatka
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 30 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,2 | rimpiazzante | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | P. PokornýPeter Pokorný
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 24 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,1 | rimpiazzante | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | D. TakáčDominik Takáč
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Guardianu | 26 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | micca adupratu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | M. FaškoMichal Faško
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Attaccante | 31 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | micca adupratu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | R. BoženíkRóbert Boženík
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Attaccante | 26 | 2 | — | — | 1 | 0 | — | — | 1 | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | M. SauerMário Sauer
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 21 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Partite : apparizioni in tutte e cumpetizioni di a stagione (API-Football) ; nota : media nant'à 10 di e partite ghjucate ; falli fatti, FG = fora di ghjocu, carte gialle è rosse di a stagione ; statutu : titulare ≥ 70 % di e partite di a squadra, rotazione ≥ 50 % di l'apparizioni.
Effettivu à u 25/10/2026 · API-Football · 4 partita(e) di campiunatu ghjucata(e) sta stagione
Storia di i scontri
Tutte e partite di Slovakia contr'à :
- Ajax
- Albania
- Andorra
- Armenia
- Austria
- AZ Alkmaar
- Azerbaijan
- Belarus
- Belgium
- Bosnia & Herzegovina
- Bulgaria
- Cambuur
- Croatia
- Cyprus
- Czechia
- Den Haag
- Denmark
- England
- Estonia
- Excelsior
- Faroe Islands
- Feyenoord
- Finland
- For Sittard
- France
- FYR Macedonia
- Georgia
- Germany
- Gibraltar
- Go Ahead Eagles
- Greece
- Groningen
- Heerenveen
- Hungary
- Iceland
- Israel
- Italy
- Kazakhstan
- Kosovo
- Latvia
- Liechtenstein
- Lithuania
- Luxembourg
- Malta
- Moldova
- Montenegro
- Netherlands
- Nijmegen
- Northern Ireland
- Norway
- Poland
- Portugal
- PSV Eindhoven
- Rep. Of Ireland
- Romania
- San Marino
- Scotland
- Serbia
- Slovenia
- Spain
- Sparta Rotterdam
- Sweden
- Switzerland
- Telstar
- Türkiye
- Twente
- Ukraine
- Utrecht
- Wales
- Willem II
- Zwolle
Passate nant'à un nome o tuccatelu, o passate nant'à una maglia : statistiche di u ghjucatore stagione per stagione.