AntosofaU ballò analizatu da u canapè

League One · England · Ligame permanente · Storia di u club

Wycombe

106partite (3 stagione/e in basa)
42 %vittorie
1,51gol marcate / partita
1511Elo ClubElo
Chì ghjè ?
L'Elo est une note de niveau (comme aux échecs) : elle monte quand une équipe bat plus forte qu'elle, baisse quand elle perd contre plus faible. Autour de 1 500 : niveau moyen européen ; 1 800 et plus : les tout meilleurs clubs. Comparable d'un pays à l'autre.

Forma
Chì ghjè ?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

DVNNV 5 ultime partite, da a più anziana à a più recente

Serie in corsu
Chì ghjè ?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Tutte e cumpetizioni 15 partite marchendu 4 partite senza scunfitta 4 partite senza scunfitta fora
esce da una vittoria 2-0 contr'à Burton Albion · 2 V, 2 P, 1 S in l'ultime 5 partite (8 gol fatti, 7 incassati)

Evuluzione di a classifica
Chì ghjè ?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.

14812162024 J1J5J10J13 1a ghjurnata (15/08/2026) : 16u, 1 pti2a ghjurnata (22/08/2026) : 16u, 2 pti3a ghjurnata (29/08/2026) : 21u, 2 pti4a ghjurnata (01/09/2026) : 22u, 2 pti5a ghjurnata (05/09/2026) : 23u, 3 pti6a ghjurnata (12/09/2026) : 19u, 6 pti7a ghjurnata (19/09/2026) : 14u, 9 pti8a ghjurnata (26/09/2026) : 12u, 10 pti9a ghjurnata (10/10/2026) : 15u, 10 pti10a ghjurnata (17/10/2026) : 11u, 13 pti11a ghjurnata (20/10/2026) : 15u, 14 pti12a ghjurnata (24/10/2026) : 14u, 15 pti13a ghjurnata (31/10/2026) : 13u, 18 pti

13u dopu à 13 ghjurnata(e) · megliu rangu 11u, peghju 23u · Paragunà cù un'altra squadra →

Forze in presenza
Chì ghjè ?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Wycombe

Attaccu · 1,60 reta(e) per partita · 13,0 tiri per partita, 37 % in u quadru

Difesa · 1,38 incassata(e) per partita

Disciplina · 10,9 fallu(i) per partita · 2,3 fora di ghjocu per partita · 1,40 gialla(e) è 0,00 rossa(e) per partita (fiches de match, 12 partita(e))

Guardianu · C. Hazard

Allenatore · micca infurmatu

Feriti è squalificati
Chì ghjè ?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Wycombe

Nisunu assente cunnisciutu à u 04/10/2026.

Composition probable — 4-2-3-1
Chì ghjè ?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

C. Hazard Northern Ireland · 2026-27 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Plymouth · 2025-26 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 8,3 Plymouth · 2024-25 : 29 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 6,9 Plymouth · 2023-24 : 27 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,9 Celtic · 2023-24 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 23 C. HazardA. Hagelskjær 45 A. HagelskjærC. Taylor Millwall · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 0 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,2 Derby County FC · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Derby · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Southampton · 2025-26 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,1 Millwall · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,5 West Brom · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 Southampton · 2024-25 : 8 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,7 West Brom · 2024-25 : 1 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,7 Burnley · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Burnley · 2023-24 : 28 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 20 fallu(i), — fora di ghjocu, 8 ghjalla(e), nota 6,7 Bolton Wanderers FC · 2023-24 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Bolton · 2023-24 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 West Brom · 2023-24 : 3 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,2 Stoke · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Stoke City · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 26 C. TaylorJ. Grimmer 2 J. GrimmerD. Casey 2024-25 : 33 partite, 3 gol(i), 2 passata(e), 19 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), 2 rossa(e), nota 7,0 2023-24 : 28 partite, 3 gol(i), 2 passata(e), 18 fallu(i), — fora di ghjocu, 8 ghjalla(e), nota 7,0 17 D. CaseyC. Boyd-Munce 2024-25 : 36 partite, 5 gol(i), 1 passata(e), 16 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 7,0 2023-24 : 37 partite, 0 gol(i), 4 passata(e), 15 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,9 8 C. Boyd-MunceD. Harvie 3 D. HarvieF. Onyedinma Rotherham · 2023-24 : 16 partite, 2 gol(i), 2 passata(e), 17 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,7 Luton · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 10 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,4 44 F. OnyedinmaJ. Scowen 4 J. ScowenJamie Mullins 21 J. MullinsC. Woodrow Luton · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Luton · 2024-25 : 15 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,5 Blackburn · 2024-25 : 9 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 Blackburn Rovers FC · 2024-25 : 9 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 Luton · 2023-24 : 24 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,7 12 C. Woodrow
Conor William Hazard
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Northern Ireland000——0—
2025-26Plymouth200——18,3
2024-25Plymouth2900——46,9
2023-24Plymouth2700——36,9
2023-24Celtic—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

A. Hagelskjær

Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.

Caleb Joaquin Taylor
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Millwall2000—07,2
2026-27Derby County FC100——06,9
2026-27Derby100——06,9
2025-26Southampton200——07,1
2025-26Millwall1003—07,5
2025-26West Brom1001—06,6
2024-25Southampton8002—16,7
2024-25West Brom1101—16,7
2024-25Burnley—00————
2023-24Burnley281120—86,7
2023-24Bolton Wanderers FC7001—06,9
2023-24Bolton7001—06,9
2023-24West Brom3002—06,2
2023-24Stoke000——0—
2023-24Stoke City000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

J. Grimmer

Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.

Dan Casey
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2024-25Motherwell333219—4 27,0
2023-24Motherwell283218—87,0

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Caolan Stephen Boyd-Munce
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2024-25St Mirren365116—37,0
2023-24St Mirren370415—36,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

D. Harvie

Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.

Wilfred Oluwafemi Onyedinma
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2023-24Rotherham162217—16,7
2023-24Luton00010—06,4

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

J. Scowen

Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.

Jamie Mullins

Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.

Cauley Woodrow
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2025-26Luton1002—06,9
2024-25Luton15015—16,5
2024-25Blackburn9015—06,5
2024-25Blackburn Rovers FC9015—06,5
2023-24Luton24118—26,7

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (ultima cumpusizione ufficiale è tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu. 10 titulare(i) di l'ultima partita (24/10/2026) cunfirmatu(i).

Muvimenti di ghjucatori
Chì ghjè ?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.

Muvimenti micca ancu rilevati : ghjunghjenu cù e racolte, qualchì squadra per passata.

Prossime partite

Ultime partite

DataPartitaRisultatu
31/10/2026Wycombe – Burton Albion2 – 0
24/10/2026AFC Wimbledon – Wycombe1 – 1
20/10/2026Cambridge United – Wycombe2 – 2
17/10/2026Wycombe – Notts County2 – 0
10/10/2026Wycombe – Luton1 – 4
26/09/2026Wycombe – Reading2 – 2
19/09/2026Wigan – Wycombe0 – 1
12/09/2026Leyton Orient – Wycombe2 – 3
05/09/2026Wycombe – Milton Keynes Dons3 – 3
01/09/2026Wycombe – Sheffield Wednesday1 – 2
29/08/2026Stockport County – Wycombe5 – 1
22/08/2026Wycombe – Plymouth1 – 1
15/08/2026Blackpool – Wycombe1 – 1
02/05/2026Wycombe – Rotherham3 – 2
25/04/2026Lincoln – Wycombe4 – 3

Prestazioni di i ghjucatori
Chì ghjè ?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.

GhjucatorePostuÀ u club dapoi
A. HagelskjærDifensore—
A. MorleyCentrucampistu—
Armando QuitirnaCentrucampistu—
C. Boyd-MunceCentrucampistu—
C. HazardGuardianu—
C. StonesAttaccante—
C. TaylorDifensore—
C. WoodrowAttaccante—
D. CaseyDifensore—
D. HarvieCentrucampistu—
D. IngsAttaccante—
E. HendersonCentrucampistu—
E. TezgelAttaccante—
F. OnyedinmaCentrucampistu—
J. GidareeDifensore—
J. GrimmerDifensore—
J. PettittGuardianu—
J. ScowenCentrucampistu—
J. WarehamAttaccante—
J. WildsmithGuardianu—
Jackson KingDifensore—
Jamie MullinsCentrucampistu—
K. CrossCentrucampistu—
Kaylan HemmingsAttaccante—
Koray GurpinarAttaccante—
L. LeahyCentrucampistu—
M. MaceyGuardianu—
M. MothersilleAttaccante—
Micah OlabiyiAttaccante—
Mikki Avelon Leander van SasGuardianu—
S. CookDifensore—
S. MooreGuardianu—
Sam ParkerDifensore—
Silko Amari Otieno ThomasAttaccante—

Posti venuti da Wikidata, senza tempu di ghjocu nè prestazioni : ste colonne ghjunghjenu cù API-Football.

Effettivu à u 04/10/2026 · API-Football · 13 partita(e) di campiunatu ghjucata(e) sta stagione

Storia di i scontri

Tutte e partite di Wycombe contr'à :

Passate nant'à un nome o tuccatelu, o passate nant'à una maglia : statistiche di u ghjucatore stagione per stagione.

Nisunu sistema ùn guarantisce un guadagnu · pruibitu à i minori di 18 anni · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13