AntosofaU ballò analizatu da u canapè

Ligue 2 ♂ · ven. 11 dic. 2026 · 14:00

Guingamp – Dijon

Freschezza di l'infurmazioni 4 da verificà

Certe infurmazioni sò vechje: da cunfruntà cù l'annunzii di i club nanzu à scumette.

Ùn ci hè ancu previsione per sta partita : ghjunghje cù a prossima racolta.

Forma
Chì ghjè ?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Guingamp DDDVV da u più anticu à u più recente

19/09/2026cas.Red Star Ligue 2 ♂1 – 3D
09/10/2026for.Nancy Ligue 2 ♂0 – 1D
16/10/2026cas.Pau FC Ligue 2 ♂1 – 2D
23/10/2026for.Clermont Ligue 2 ♂2 – 0V
31/10/2026cas.St Etienne Ligue 2 ♂3 – 0V

Dijon VVDDV da u più anticu à u più recente

18/09/2026for.Annecy Ligue 2 ♂2 – 1V
12/10/2026cas.Metz Ligue 2 ♂4 – 2V
16/10/2026for.Reims Ligue 2 ♂2 – 4D
24/10/2026cas.Rodez Ligue 2 ♂1 – 2D
30/10/2026for.Grenoble Ligue 2 ♂3 – 1V

Tutte e cumpetizioni cunfuse ; u faccia à faccia quì sottu ùn ritene chè i scontri diretti, da u più recente à u più anticu.

Serie in corsu
Chì ghjè ?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Guingamp 2 vittorie di fila 2 partite senza incassà
esce da una vittoria 3-0 contr'à St Etienne · 2 V, 0 P, 3 S in l'ultime 5 partite (7 gol fatti, 6 incassati)

Dijon 9 partite marchendu
esce da una vittoria 3-1 contr'à Grenoble · 3 V, 0 P, 2 S in l'ultime 5 partite (12 gol fatti, 10 incassati)

Paragunà e duie squadre →

Forze in presenza
Chì ghjè ?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Guingamp

Attaccu · 1,20 reta(e) per partita (1,60 in casa, 0,80 fora) · 13,8 tiri per partita, 34 % in u quadru · senza marcà in 22 % di e partite · rigori 0 marcatu(i), 1 mancatu(i) · tempu forte : 61-75a minuta

Difesa · 1,70 incassata(e) per partita (1,80 in casa, 1,50 fora) · 11 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 46-60a minuta · 19 gialla(e), 2 rossa(e)

Disciplina · 12,0 fallu(i) per partita · 2,3 fora di ghjocu per partita · 1,90 gialla(e) è 0,30 rossa(e) per partita (fiches de match, 18 partita(e))

Guardianu · Adrián Ortolá · 27 parata(e), 64 % di i tiri in u quadru parati · 1,67 incassata(e) per 90 min · nota 7,1

Allenatore · S. Ripoll dapoi 01/05/2024 · 4 club allenatu(i) dapoi 2014
Sistema : 4-4-2 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 61e et la 75e minute (ancu 4-1-4-1 ×1)

Forma (API-Football) : LWLDDWLLL

Dijon

Attaccu · 1,80 reta(e) per partita (2,30 in casa, 1,40 fora) · 13,7 tiri per partita, 40 % in u quadru · senza marcà in 11 % di e partite · rigori 1 marcatu(i) · tempu forte : 76-90a minuta

Difesa · 1,80 incassata(e) per partita (2,00 in casa, 1,60 fora) · 0 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 31-45a minuta · 13 gialla(e), 0 rossa(e)

Disciplina · 15,6 fallu(i) per partita · 1,6 fora di ghjocu per partita · 1,40 gialla(e) è 0,00 rossa(e) per partita (fiches de match, 10 partita(e))

Guardianu · P. Delecroix · 25 parata(e), 63 % di i tiri in u quadru parati · 1,88 incassata(e) per 90 min · nota 6,9

Allenatore · Baptiste Ridira dapoi 01/08/2025 · 1 club allenatu(i) dapoi 2025
Sistema : 4-1-3-2 · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ancu 4-4-2 ×1, 4-3-1-2 ×1)

Forma (API-Football) : DLDLDWWWL

Feriti è squalificati
Chì ghjè ?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Guingamp

Nisunu assente cunnisciutu à u 23/10/2026.

Dijon

Nisunu assente cunnisciutu à u 23/10/2026.

Arbitru
Chì ghjè ?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Arbitru ùn hè ancu designatu in i nostri dati (designazione cunnisciuta qualchì ghjornu nanzu à a partita).

Risicu disciplinariu
Chì ghjè ?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Falli aspettati : 10,8 per Guingamp, 13,1 per Dijon · Carte gialle aspettate : 3,1 · Fora di ghjocu aspettati : 5,2

Arbitru micca ancu designatu : media di a cumpetizione.

Attaccanti u più spessu fora di ghjocu : A. NtamackA. Ntamack

StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-277005—06,5

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,9 per partita), A. HemiaAmine Hemia
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Guingamp5014—17,2
2025-26Guingamp133517—37,2
2024-25Guingamp279224—47,4
2024-25Martigues—00————
2023-24Martigues3090——4—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita), A. SamouraAmadou Samoura
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Guingamp7004—06,7
2025-26Guingamp9319—06,9
2025-26Concarneau—00————
2024-25Concarneau—00————
2023-24Le Havre—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita), Ange LagoAnge Lago
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Dijon52112—06,9
2025-26Marseille000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita)

Stima à partesi da a cumpusizione probabile è da e statistiche di a stagione : tassi per 90 minuti di ogni titulare (avvicinati à a media di u postu quandu hà ghjucatu pocu), di fronte à a severità di l'arbitru. Ùn hè micca una previsione ufficiale.

Marcatori probabili
Chì ghjè ?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Guingamp

GhjucatoreMarcaGolPassateGol / 90 minGhjoca
18 S. KieltStanislas Maxime Tom Kielt
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Guingamp9208—06,5
2025-26Concarneau3102—06,9
2025-26Guingamp100——06,2
2024-25Guingamp3102—06,9
2024-25Concarneau200——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

12 %200,3069 %
7 D. GomisDalangunypole Gomis
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Sochaux7003—06,7
2026-27Guingamp7214—3 16,7
2025-26Guingamp1001—08,2
2025-26Cercle Brugge000——06,3
2024-25Guingamp201016—1 17,1
2024-25Sochaux100——0—
2024-25Cercle Brugge000——0—
2023-24Guingamp292135—6 17,0
2023-24Sochaux2100——1—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

8 %210,3761 %
11 T. AverlantTeddy Andami Averlant
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Guingamp9123—06,8
2025-26Amiens2111—07,5
2024-25Amiens6214—17,1
2024-25Boulogne320——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

6 %120,1577 %
2 E. KoffiErwin Koffi
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Guingamp9114—16,6
2025-26Guingamp100——06,6
2023-24Pau FC—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

6 %110,1377 %
20 S. Ben BrahimSamir Ben Brahim
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-2791010—16,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

6 %100,1561 %

Dijon

GhjucatoreMarcaGolPassateGol / 90 minGhjoca
21 Samy Olivier ChouchaneSamy Olivier Chouchane
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Dijon9304—07,1
2025-26Dijon—00————
2024-25Brighton—00————
2023-24Brighton000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

13 %300,5354 %
11 Júlio TavaresJúlio Carolino Tavares
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-2784 (1 rig.)13—07,4

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

12 %411,1338 %
17 A. LembezatAdel Lembezat
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Dijon92117—27,1
2025-26Dijon—00————
2024-25Dijon—00————
2024-25Pau FC—00————
2023-24Pau FC2001—06,3

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

9 %210,3654 %
90 Ange LagoAnge Lago
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Dijon52112—06,9
2025-26Marseille000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

8 %210,5246 %
5 Q. BernardQuentin Bernard
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-279105—07,0
2024-252200——5—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

7 %100,1277 %

Prubabilità chì un ghjucatore marchi almenu un gol : gol aspettati di a so squadra (mudellu) sparti secondu a so parte di i gol di a stagione, u so postu è u so tempu di ghjocu, po pisati secondu a so prubabilità di ghjucà. Statistica, micca cunsigliu.

Cumpusizioni probabili
Chì ghjè ?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Guingamp — 4-3-3

Allenatore : S. Ripoll dapoi 01/05/2024 · rilevatu u 23/10/2026

Adrián Ortolá Vañó Guingamp · 2026-27 : 9 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,1 Guingamp · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 Dunkerque · 2024-25 : 19 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,0 Sabadell · 2023-24 : 38 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e) 16 A. OrtoláErwin Koffi Guingamp · 2026-27 : 9 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,6 Guingamp · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 Pau FC · 2023-24 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 2 E. KoffiAlbin Demouchy Guingamp · 2026-27 : 8 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 12 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,9 Guingamp · 2025-26 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Guingamp · 2024-25 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Metz · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Metz · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 36 A. DemouchyDonatien Gomis Sochaux · 2026-27 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 Guingamp · 2026-27 : 7 partite, 2 gol(i), 1 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,7 Guingamp · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 8,2 Cercle Brugge · 2025-26 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,3 Guingamp · 2024-25 : 20 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 16 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 7,1 Sochaux · 2024-25 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Cercle Brugge · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Guingamp · 2023-24 : 29 partite, 2 gol(i), 1 passata(e), 35 fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 7,0 Sochaux · 2023-24 : 21 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e) 7 D. GomisTuomas Ollila Guingamp · 2026-27 : 6 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 10 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,3 Finland · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Paris FC · 2025-26 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,4 Paris FC · 2024-25 : 31 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 11 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,9 Paris FC · 2023-24 : 13 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 5 T. OllilaDylan Louiserre 2026-27 : 9 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 7 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,8 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 2024-25 : 34 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 40 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 7,0 2023-24 : 34 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 46 fallu(i), — fora di ghjocu, 9 ghjalla(e), nota 7,0 4 D. LouiserreTeddy Andami Averlant Guingamp · 2026-27 : 9 partite, 1 gol(i), 2 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 Amiens · 2025-26 : 2 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,5 Amiens · 2024-25 : 6 partite, 2 gol(i), 1 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,1 Boulogne · 2024-25 : 3 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 11 T. AverlantTanguy Ahile 2026-27 : 9 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,0 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,3 2024-25 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 21 T. AhileStanislas Maxime Tom Kielt Guingamp · 2026-27 : 9 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 Concarneau · 2025-26 : 3 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Guingamp · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,2 Guingamp · 2024-25 : 3 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Concarneau · 2024-25 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 18 S. KieltAmine Hemia Guingamp · 2026-27 : 5 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,2 Guingamp · 2025-26 : 13 partite, 3 gol(i), 5 passata(e), 17 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 7,2 Guingamp · 2024-25 : 27 partite, 9 gol(i), 2 passata(e), 24 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 7,4 Martigues · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Martigues · 2023-24 : 30 partite, 9 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e) 10 A. HemiaAmadou Samoura Guingamp · 2026-27 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 Guingamp · 2025-26 : 9 partite, 3 gol(i), 1 passata(e), 9 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Concarneau · 2025-26 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Concarneau · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Le Havre · 2023-24 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 17 A. Samoura
Adrián Ortolá Vañó
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Guingamp900——17,1
2025-26Guingamp100——06,5
2024-25Dunkerque19001—17,0
2023-24Sabadell3800——3—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Erwin Koffi
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Guingamp9114—16,6
2025-26Guingamp100——06,6
2023-24Pau FC—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Albin Demouchy
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Guingamp81012—36,9
2025-26Guingamp000——0—
2024-25Guingamp7004—06,9
2024-25Metz—00————
2023-24Metz000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Dalangunypole Gomis
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Sochaux7003—06,7
2026-27Guingamp7214—3 16,7
2025-26Guingamp1001—08,2
2025-26Cercle Brugge000——06,3
2024-25Guingamp201016—1 17,1
2024-25Sochaux100——0—
2024-25Cercle Brugge000——0—
2023-24Guingamp292135—6 17,0
2023-24Sochaux2100——1—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Tuomas Ollila
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Guingamp60010—06,3
2026-27Finland100——06,9
2025-26Paris FC2002—06,4
2024-25Paris FC310011—16,9
2023-24Paris FC13206—06,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Dylan Louiserre
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-279007—16,8
2025-261002—07,0
2024-25341 (1 rig.)040—47,0
2023-24340146—97,0

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Teddy Andami Averlant
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Guingamp9123—06,8
2025-26Amiens2111—07,5
2024-25Amiens6214—17,1
2024-25Boulogne320——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Tanguy Ahile
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-279102—17,0
2025-261001—06,3
2024-252001—06,6

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Stanislas Maxime Tom Kielt
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Guingamp9208—06,5
2025-26Concarneau3102—06,9
2025-26Guingamp100——06,2
2024-25Guingamp3102—06,9
2024-25Concarneau200——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Amine Hemia
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Guingamp5014—17,2
2025-26Guingamp133517—37,2
2024-25Guingamp279224—47,4
2024-25Martigues—00————
2023-24Martigues3090——4—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Amadou Samoura
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Guingamp7004—06,7
2025-26Guingamp9319—06,9
2025-26Concarneau—00————
2024-25Concarneau—00————
2023-24Le Havre—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu.

Dijon — 4-3-3

Allenatore : Baptiste Ridira dapoi 01/08/2025 · rilevatu u 23/10/2026

Paul Delecroix 2026-27 : 8 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 2025-26 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 16 P. DelecroixLenny Stéphane Lacroix 2026-27 : 9 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,9 23 L. LacroixQuentin Bernard 2026-27 : 9 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 2024-25 : 22 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e) 5 Q. BernardBen-Chayeel Hamada Dijon · 2026-27 : 6 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 7 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,8 Dijon · 2025-26 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Dijon · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Dijon · 2023-24 : 11 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Nancy · 2023-24 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 7 B. HamadaMoussa Faty 2026-27 : 6 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,4 31 M. FatyB. Ndezi 2026-27 : 9 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 19 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,9 18 B. NdeziPaul Bellon Dijon · 2026-27 : 8 partite, 0 gol(i), 3 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,2 Dijon · 2025-26 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Lorient · 2023-24 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 8 P. BellonJordan Marié 2026-27 : 9 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 11 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 2025-26 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 2023-24 : 23 partite, 3 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e) 14 J. MariéT. Dong 2026-27 : 8 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 10 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,7 9 T. DongA. Ntamack 2026-27 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 29 A. NtamackAnge Lago Dijon · 2026-27 : 5 partite, 2 gol(i), 1 passata(e), 12 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Marseille · 2025-26 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 90 A. Lago
Paul Delecroix
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27800——06,9
2025-26—00————
2024-25—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Lenny Stéphane Lacroix
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-279008—26,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Quentin Bernard
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-279105—07,0
2024-252200——5—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ben-Chayeel Hamada
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Dijon6007—16,8
2025-26Dijon—00————
2024-25Dijon—00————
2023-24Dijon1100——0—
2023-24Nancy—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Moussa Faty
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-276003—06,4

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

B. Ndezi
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-2790119—16,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Paul Bellon
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Dijon8033—17,2
2025-26Dijon—00————
2023-24Lorient—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Jordan Marié
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-2791111—06,9
2025-26—00————
2024-25—00————
2023-242330——6—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

T. Dong
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-2781110—16,7

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

A. Ntamack
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-277005—06,5

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ange Lago
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Dijon52112—06,9
2025-26Marseille000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu.

Faccia à faccia
Chì ghjè ?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

3vittoria(e) Guingamp
2patta(e)
1vittoria(e) Dijon
3,0gol per partita

6 scontru(i) : Guingamp 11 reta(e), Dijon 7 · e duie squadre marcanu in 50 % di i casi · più di 2,5 gol in 33 %

DataPartitaRisultatuVincitore
11/03/2023Guingamp – Dijon Ligue 2 ♂2 – 0Guingamp
05/11/2022Dijon – Guingamp Ligue 2 ♂1 – 1patta
22/04/2022Dijon – Guingamp Ligue 2 ♂3 – 3patta
03/12/2021Guingamp – Dijon Ligue 2 ♂3 – 2Guingamp
24/05/2013Guingamp – Dijon Ligue 2 ♂2 – 0Guingamp
27/07/2012Dijon – Guingamp Ligue 2 ♂1 – 0Dijon

Da a più recente à a più anziana.

Tutta a storia Guingamp – Dijon →

Diffusione TV
Chì ghjè ?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Nisun canale cunnisciutu per États-Unis (New York).

Altrove in EuropaCanale
France paese di a cumpetizionebeIN Sports diritti di a stagione
Nisunu sistema ùn guarantisce un guadagnu · pruibitu à i minori di 18 anni · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13