AntosofaU ballò analizatu da u canapè

Ligue 2 ♂ · ven. 05 fer. 2027 · 20:00

Guingamp – Dunkerque

Freschezza di l'infurmazioni 4 da verificà

Certe infurmazioni sò vechje: da cunfruntà cù l'annunzii di i club nanzu à scumette.

Ùn ci hè ancu previsione per sta partita : ghjunghje cù a prossima racolta.

Forma
Chì ghjè ?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Guingamp DDDVV da u più anticu à u più recente

19/09/2026cas.Red Star Ligue 2 ♂1 – 3D
09/10/2026for.Nancy Ligue 2 ♂0 – 1D
16/10/2026cas.Pau FC Ligue 2 ♂1 – 2D
23/10/2026for.Clermont Ligue 2 ♂2 – 0V
31/10/2026cas.St Etienne Ligue 2 ♂3 – 0V

Dunkerque DDVND da u più anticu à u più recente

18/09/2026for.Pau FC Ligue 2 ♂0 – 2D
09/10/2026cas.Annecy Ligue 2 ♂0 – 1D
17/10/2026for.Nantes Ligue 2 ♂3 – 2V
23/10/2026cas.Metz Ligue 2 ♂1 – 1N
30/10/2026for.Rodez Ligue 2 ♂0 – 1D

Tutte e cumpetizioni cunfuse ; u faccia à faccia quì sottu ùn ritene chè i scontri diretti, da u più recente à u più anticu.

Serie in corsu
Chì ghjè ?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Guingamp 2 vittorie di fila 2 partite senza incassà
esce da una vittoria 3-0 contr'à St Etienne · 2 V, 0 P, 3 S in l'ultime 5 partite (7 gol fatti, 6 incassati)

Dunkerque nisuna seria (dui risultati listessi di fila)
esce da una scunfitta 0-1 contr'à Rodez · 1 V, 1 P, 3 S in l'ultime 5 partite (4 gol fatti, 7 incassati)

Paragunà e duie squadre →

Forze in presenza
Chì ghjè ?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Guingamp

Attaccu · 1,20 reta(e) per partita (1,60 in casa, 0,80 fora) · 13,8 tiri per partita, 34 % in u quadru · senza marcà in 22 % di e partite · rigori 0 marcatu(i), 1 mancatu(i) · tempu forte : 61-75a minuta

Difesa · 1,70 incassata(e) per partita (1,80 in casa, 1,50 fora) · 11 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 46-60a minuta · 19 gialla(e), 2 rossa(e)

Disciplina · 12,0 fallu(i) per partita · 2,3 fora di ghjocu per partita · 1,90 gialla(e) è 0,30 rossa(e) per partita (fiches de match, 18 partita(e))

Guardianu · Adrián Ortolá · 27 parata(e), 64 % di i tiri in u quadru parati · 1,67 incassata(e) per 90 min · nota 7,1

Allenatore · S. Ripoll dapoi 01/05/2024 · 4 club allenatu(i) dapoi 2014
Sistema : 4-4-2 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 61e et la 75e minute (ancu 4-1-4-1 ×1)

Forma (API-Football) : LWLDDWLLL

Dunkerque

Attaccu · 1,40 reta(e) per partita (1,40 in casa, 1,50 fora) · 11,6 tiri per partita, 34 % in u quadru · senza marcà in 44 % di e partite · rigori 1 marcatu(i) · tempu forte : 46-60a minuta

Difesa · 1,70 incassata(e) per partita (1,20 in casa, 2,30 fora) · 0 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 31-45a minuta · 23 gialla(e), 2 rossa(e)

Disciplina · 13,1 fallu(i) per partita · 1,5 fora di ghjocu per partita · 2,10 gialla(e) è 0,40 rossa(e) per partita (fiches de match, 18 partita(e))

Guardianu · Moha Airam rotazione · 22 parata(e), 71 % di i tiri in u quadru parati · 1,60 incassata(e) per 90 min · nota 6,8

Allenatore · Albert Sánchez dapoi 01/07/2025 · 2 club allenatu(i) dapoi 2024
Sistema : 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (ancu 4-4-2 ×1)

Forma (API-Football) : WDLLDWLLW

Feriti è squalificati
Chì ghjè ?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Guingamp

Nisunu assente cunnisciutu à u 23/10/2026.

Dunkerque

  • Squalifica Jordan Morel · Carta rossa à l'ultima partita (Dunkerque – Metz) squalifica probabile 23/10/2026

Rilevatu u 23/10/2026 ; a lista ufficiale esce cù a cumpusizione, un'ora nanzu à a partita.

Arbitru
Chì ghjè ?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Arbitru ùn hè ancu designatu in i nostri dati (designazione cunnisciuta qualchì ghjornu nanzu à a partita).

Risicu disciplinariu
Chì ghjè ?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Falli aspettati : 10,8 per Guingamp, 12,4 per Dunkerque · Carte gialle aspettate : 3,5 · Fora di ghjocu aspettati : 4,8

Arbitru micca ancu designatu : media di a cumpetizione.

I più esposti à una carta gialla

GhjucatoreSquadraFalli / 90 minGialle / 90 minRisicu
Théna MassockThéna Massock
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-2790020—36,7
2025-267117—16,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Dunkerque2,330,3528 %
K. AyariK. Ayari
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-2791015—36,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Dunkerque1,970,3626 %

Attaccanti u più spessu fora di ghjocu : K. AyariK. Ayari

StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-2791015—36,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,7 per partita), A. HemiaAmine Hemia
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Guingamp5014—17,2
2025-26Guingamp133517—37,2
2024-25Guingamp279224—47,4
2024-25Martigues—00————
2023-24Martigues3090——4—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita), A. SamouraAmadou Samoura
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Guingamp7004—06,7
2025-26Guingamp9319—06,9
2025-26Concarneau—00————
2024-25Concarneau—00————
2023-24Le Havre—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita), A. DahoAlex Daho
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Dunkerque5015—16,8
2025-26Sochaux5003—06,5
2025-26Dunkerque000——0—
2024-25Sochaux5003—06,5
2023-24Sochaux—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita)

Stima à partesi da a cumpusizione probabile è da e statistiche di a stagione : tassi per 90 minuti di ogni titulare (avvicinati à a media di u postu quandu hà ghjucatu pocu), di fronte à a severità di l'arbitru. Ùn hè micca una previsione ufficiale.

Marcatori probabili
Chì ghjè ?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Guingamp

GhjucatoreMarcaGolPassateGol / 90 minGhjoca
18 S. KieltStanislas Maxime Tom Kielt
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Guingamp9208—06,5
2025-26Concarneau3102—06,9
2025-26Guingamp100——06,2
2024-25Guingamp3102—06,9
2024-25Concarneau200——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

12 %200,3069 %
7 D. GomisDalangunypole Gomis
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Sochaux7003—06,7
2026-27Guingamp7214—3 16,7
2025-26Guingamp1001—08,2
2025-26Cercle Brugge000——06,3
2024-25Guingamp201016—1 17,1
2024-25Sochaux100——0—
2024-25Cercle Brugge000——0—
2023-24Guingamp292135—6 17,0
2023-24Sochaux2100——1—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

8 %210,3761 %
11 T. AverlantTeddy Andami Averlant
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Guingamp9123—06,8
2025-26Amiens2111—07,5
2024-25Amiens6214—17,1
2024-25Boulogne320——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

6 %120,1577 %
2 E. KoffiErwin Koffi
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Guingamp9114—16,6
2025-26Guingamp100——06,6
2023-24Pau FC—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

6 %110,1377 %
20 S. Ben BrahimSamir Ben Brahim
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-2791010—16,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

6 %100,1561 %

Dunkerque

GhjucatoreMarcaGolPassateGol / 90 minGhjoca
11 E. PrutsevEgor Prutsev
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-279318—06,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

16 %310,4877 %
19 S. KeitaSouleymane Keita
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Dunkerque8229—26,8
2026-27St. Gilloise100——06,7
2026-27Mantova000——0—
2025-26Boulogne7004—16,7
2025-26St. Gilloise100——06,3
2024-25Boulogne—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

9 %220,3854 %
10 A. LebeauAdrien Lebeau
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Dunkerque8116—36,8
2025-26Hansa Rostock181010—36,8
2024-25Hansa Rostock233 (1 rig.)412—47,1
2024-25Brest—00————
2023-24Brest7011—06,5

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

8 %110,1377 %
26 Opa SangantéOpa Sanganté
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-2791010—27,0
2025-26240322—4 17,1
2024-25352020—4 16,8
2023-24342130—66,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

8 %100,1185 %
7 K. AyariK. Ayari
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-2791015—36,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

6 %100,1946 %

Prubabilità chì un ghjucatore marchi almenu un gol : gol aspettati di a so squadra (mudellu) sparti secondu a so parte di i gol di a stagione, u so postu è u so tempu di ghjocu, po pisati secondu a so prubabilità di ghjucà. Statistica, micca cunsigliu.

Cumpusizioni probabili
Chì ghjè ?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Guingamp — 4-3-3

Allenatore : S. Ripoll dapoi 01/05/2024 · rilevatu u 23/10/2026

Adrián Ortolá Vañó Guingamp · 2026-27 : 9 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,1 Guingamp · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 Dunkerque · 2024-25 : 19 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,0 Sabadell · 2023-24 : 38 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e) 16 A. OrtoláErwin Koffi Guingamp · 2026-27 : 9 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,6 Guingamp · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 Pau FC · 2023-24 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 2 E. KoffiAlbin Demouchy Guingamp · 2026-27 : 8 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 12 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,9 Guingamp · 2025-26 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Guingamp · 2024-25 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Metz · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Metz · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 36 A. DemouchyDonatien Gomis Sochaux · 2026-27 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 Guingamp · 2026-27 : 7 partite, 2 gol(i), 1 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,7 Guingamp · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 8,2 Cercle Brugge · 2025-26 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,3 Guingamp · 2024-25 : 20 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 16 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 7,1 Sochaux · 2024-25 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Cercle Brugge · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Guingamp · 2023-24 : 29 partite, 2 gol(i), 1 passata(e), 35 fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 7,0 Sochaux · 2023-24 : 21 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e) 7 D. GomisTuomas Ollila Guingamp · 2026-27 : 6 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 10 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,3 Finland · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Paris FC · 2025-26 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,4 Paris FC · 2024-25 : 31 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 11 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,9 Paris FC · 2023-24 : 13 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 5 T. OllilaDylan Louiserre 2026-27 : 9 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 7 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,8 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 2024-25 : 34 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 40 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 7,0 2023-24 : 34 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 46 fallu(i), — fora di ghjocu, 9 ghjalla(e), nota 7,0 4 D. LouiserreTeddy Andami Averlant Guingamp · 2026-27 : 9 partite, 1 gol(i), 2 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 Amiens · 2025-26 : 2 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,5 Amiens · 2024-25 : 6 partite, 2 gol(i), 1 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,1 Boulogne · 2024-25 : 3 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 11 T. AverlantTanguy Ahile 2026-27 : 9 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,0 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,3 2024-25 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 21 T. AhileStanislas Maxime Tom Kielt Guingamp · 2026-27 : 9 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 Concarneau · 2025-26 : 3 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Guingamp · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,2 Guingamp · 2024-25 : 3 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Concarneau · 2024-25 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 18 S. KieltAmine Hemia Guingamp · 2026-27 : 5 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,2 Guingamp · 2025-26 : 13 partite, 3 gol(i), 5 passata(e), 17 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 7,2 Guingamp · 2024-25 : 27 partite, 9 gol(i), 2 passata(e), 24 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 7,4 Martigues · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Martigues · 2023-24 : 30 partite, 9 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e) 10 A. HemiaAmadou Samoura Guingamp · 2026-27 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 Guingamp · 2025-26 : 9 partite, 3 gol(i), 1 passata(e), 9 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Concarneau · 2025-26 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Concarneau · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Le Havre · 2023-24 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 17 A. Samoura
Adrián Ortolá Vañó
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Guingamp900——17,1
2025-26Guingamp100——06,5
2024-25Dunkerque19001—17,0
2023-24Sabadell3800——3—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Erwin Koffi
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Guingamp9114—16,6
2025-26Guingamp100——06,6
2023-24Pau FC—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Albin Demouchy
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Guingamp81012—36,9
2025-26Guingamp000——0—
2024-25Guingamp7004—06,9
2024-25Metz—00————
2023-24Metz000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Dalangunypole Gomis
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Sochaux7003—06,7
2026-27Guingamp7214—3 16,7
2025-26Guingamp1001—08,2
2025-26Cercle Brugge000——06,3
2024-25Guingamp201016—1 17,1
2024-25Sochaux100——0—
2024-25Cercle Brugge000——0—
2023-24Guingamp292135—6 17,0
2023-24Sochaux2100——1—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Tuomas Ollila
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Guingamp60010—06,3
2026-27Finland100——06,9
2025-26Paris FC2002—06,4
2024-25Paris FC310011—16,9
2023-24Paris FC13206—06,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Dylan Louiserre
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-279007—16,8
2025-261002—07,0
2024-25341 (1 rig.)040—47,0
2023-24340146—97,0

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Teddy Andami Averlant
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Guingamp9123—06,8
2025-26Amiens2111—07,5
2024-25Amiens6214—17,1
2024-25Boulogne320——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Tanguy Ahile
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-279102—17,0
2025-261001—06,3
2024-252001—06,6

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Stanislas Maxime Tom Kielt
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Guingamp9208—06,5
2025-26Concarneau3102—06,9
2025-26Guingamp100——06,2
2024-25Guingamp3102—06,9
2024-25Concarneau200——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Amine Hemia
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Guingamp5014—17,2
2025-26Guingamp133517—37,2
2024-25Guingamp279224—47,4
2024-25Martigues—00————
2023-24Martigues3090——4—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Amadou Samoura
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Guingamp7004—06,7
2025-26Guingamp9319—06,9
2025-26Concarneau—00————
2024-25Concarneau—00————
2023-24Le Havre—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu.

Dunkerque — 4-3-3

Allenatore : Albert Sánchez dapoi 01/07/2025 · rilevatu u 23/10/2026

Mohamet Airam Ramos Wade Dunkerque · 2026-27 : 6 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 Tenerife · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Tenerife · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 73 M. AiramAllan Linguet Dunkerque · 2026-27 : 9 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,7 Dunkerque · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,3 Dunkerque · 2024-25 : 8 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,8 Valenciennes · 2023-24 : 27 partite, 1 gol(i), 2 passata(e), 16 fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e), nota 6,8 27 A. LinguetOpa Sanganté 2026-27 : 9 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 10 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 7,0 2025-26 : 24 partite, 0 gol(i), 3 passata(e), 22 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 7,1 2024-25 : 35 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), 20 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,8 2023-24 : 34 partite, 2 gol(i), 1 passata(e), 30 fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e), nota 6,9 26 O. SangantéVictor Mayela Dunkerque · 2026-27 : 6 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,4 Dunkerque · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 Sochaux · 2024-25 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 8,0 Dunkerque · 2024-25 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 8,0 Auxerre · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 22 V. MayelaLenny Vallier Dunkerque · 2026-27 : 8 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 Nacional · 2025-26 : 14 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 7 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), nota 6,7 Guingamp · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Guingamp · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 24 L. VallierEgor Prutsev 2026-27 : 9 partite, 3 gol(i), 1 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 11 E. PrutsevAdrien Lebeau Dunkerque · 2026-27 : 8 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,8 Hansa Rostock · 2025-26 : 18 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 10 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,8 Hansa Rostock · 2024-25 : 23 partite, 3 gol(i), 4 passata(e), 12 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 7,1 Brest · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Brest · 2023-24 : 7 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 10 A. LebeauThéna Massock 2026-27 : 9 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 20 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,7 2025-26 : 7 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 7 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,9 18 T. MassockK. Ayari 2026-27 : 9 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 15 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,9 7 K. AyariAlex Daho Dunkerque · 2026-27 : 5 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,8 Sochaux · 2025-26 : 5 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 Dunkerque · 2025-26 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Sochaux · 2024-25 : 5 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 Sochaux · 2023-24 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 93 A. DahoGaëtan Robail 2026-27 : 4 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,1 9 G. Robail
Mohamet Airam Ramos Wade
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Dunkerque600——06,8
2024-25Tenerife000——0—
2023-24Tenerife000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Allan Linguet
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Dunkerque9005—16,7
2025-26Dunkerque1002—06,3
2024-25Dunkerque8004—2 16,8
2023-24Valenciennes271216—66,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Opa Sanganté
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-2791010—27,0
2025-26240322—4 17,1
2024-25352020—4 16,8
2023-24342130—66,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Victor Mayela
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Dunkerque6114—0 16,4
2025-26Dunkerque100——06,5
2024-25Sochaux400——18,0
2024-25Dunkerque100——08,0
2024-25Auxerre000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Lenny Vallier
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Dunkerque8001—06,8
2025-26Nacional14007—56,7
2024-25Guingamp000——0—
2023-24Guingamp000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Egor Prutsev
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-279318—06,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Adrien Lebeau
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Dunkerque8116—36,8
2025-26Hansa Rostock181010—36,8
2024-25Hansa Rostock233 (1 rig.)412—47,1
2024-25Brest—00————
2023-24Brest7011—06,5

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Théna Massock
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-2790020—36,7
2025-267117—16,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

K. Ayari
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-2791015—36,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Alex Daho
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Dunkerque5015—16,8
2025-26Sochaux5003—06,5
2025-26Dunkerque000——0—
2024-25Sochaux5003—06,5
2023-24Sochaux—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Gaëtan Robail
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-274202—17,1

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu.

Faccia à faccia
Chì ghjè ?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2vittoria(e) Guingamp
2patta(e)
2vittoria(e) Dunkerque
1,8gol per partita

6 scontru(i) : Guingamp 5 reta(e), Dunkerque 6 · e duie squadre marcanu in 50 % di i casi · più di 2,5 gol in 33 % · 3,8 gialla(e) è 0,4 rossa(e) per partita (5 scheda(e)) · arbitri : B. Millot, Remi Landry, A. Kherradji

Marcatori di sti duelli : E. Bardeli Dunkerque, 2 · A. Hemia Guingamp, 1 · F. Mbemba Guingamp, 1 · J. Siwe Guingamp, 1 · M. Rivera Dunkerque, 1 · R. Ghrieb Guingamp, 1

DataPartitaRisultatuVincitore
06/02/2026Dunkerque – Guingamp Ligue 2 ♂0 – 0patta
23/09/2025Guingamp – Dunkerque Ligue 2 ♂2 – 1Guingamp
07/04/2025Dunkerque – Guingamp Ligue 2 ♂3 – 1Dunkerque
04/01/2025Guingamp – Dunkerque Ligue 2 ♂1 – 1patta
13/04/2024Dunkerque – Guingamp Ligue 2 ♂0 – 1Guingamp
12/08/2023Guingamp – Dunkerque Ligue 2 ♂0 – 1Dunkerque

Da a più recente à a più anziana.

Tutta a storia Guingamp – Dunkerque →

Diffusione TV
Chì ghjè ?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Nisun canale cunnisciutu per Tunisie.

Altrove in EuropaCanale
France paese di a cumpetizionebeIN Sports diritti di a stagione
Nisunu sistema ùn guarantisce un guadagnu · pruibitu à i minori di 18 anni · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13