LaLiga ♂ · sab. 07 nuv. 2026 · 14:00
Malaga – Santander
Freschezza di l'infurmazioni 4 da verificà
- Previsione calculata : 23 ore fà
- Gruppu di Malaga : u 23/10/2026 da verificà
- Assenti di Malaga : u 24/10/2026 da verificà
- Gruppu di Santander : u 23/10/2026 da verificà
- Assenti di Santander : u 24/10/2026 da verificà
Certe infurmazioni sò vechje: da cunfruntà cù l'annunzii di i club nanzu à scumette.
ProbabilitàChì ghjè ?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.
Chì ghjè ?
Risultatu aspettatu 2 – 1 (9 %) · gol aspettati 1,80 – 1,48 Chì ghjè ?
Chì ghjè ?
Lettura : nant'à 10 partite cum'è questa, Malaga ne vincerebbe circa 4, è ùn vincerebbe micca l'altre 6.
Dui pareri 1 · N · 2 Chì ghjè ?
✓ I dui pareri cuncordanu : a previsione tene cù dui metodi sfarenti.
Fonte : cotes du marché · calculatu u 06/11/2026. Nisuna quota quì : e quote è i segnali sò in u spaziu contu.
FormaChì ghjè ?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Chì ghjè ?
Malaga DNDND da u più anticu à u più recente
| 20/09/2026 | for. | Getafe LaLiga ♂ | 0 – 1 | D |
| 09/10/2026 | cas. | Espanol LaLiga ♂ | 1 – 1 | N |
| 18/10/2026 | cas. | Sociedad LaLiga ♂ | 2 – 5 | D |
| 23/10/2026 | for. | Alaves LaLiga ♂ | 1 – 1 | N |
| 31/10/2026 | for. | Betis LaLiga ♂ | 1 – 2 | D |
Santander DNDVD da u più anticu à u più recente
| 19/09/2026 | for. | Celta LaLiga ♂ | 0 – 5 | D |
| 11/10/2026 | cas. | Valencia LaLiga ♂ | 2 – 2 | N |
| 18/10/2026 | for. | Osasuna LaLiga ♂ | 0 – 2 | D |
| 24/10/2026 | cas. | Espanol LaLiga ♂ | 2 – 1 | V |
| 01/11/2026 | cas. | Real Madrid LaLiga ♂ | 0 – 3 | D |
Tutte e cumpetizioni cunfuse ; u faccia à faccia quì sottu ùn ritene chè i scontri diretti, da u più recente à u più anticu.
Serie in corsuChì ghjè ?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Chì ghjè ?
Malaga 15 partite senza vittoria 10 partite senza vittoria fora 7 partite senza vittoria in casa 4 partite marchendu
esce da una scunfitta 1-2 contr'à Betis · 0 V, 2 P, 3 S in l'ultime 5 partite (5 gol fatti, 10 incassati)
Santander 10 partite senza vittoria fora 6 scunfitte di fila fora
esce da una scunfitta 0-3 contr'à Real Madrid · 1 V, 1 P, 3 S in l'ultime 5 partite (4 gol fatti, 13 incassati)
Forze in presenzaChì ghjè ?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Chì ghjè ?
Malaga
Attaccu · 0,70 reta(e) per partita (1,00 in casa, 0,30 fora) · 10,8 tiri per partita, 28 % in u quadru · senza marcà in 44 % di e partite · rigori 1 marcatu(i), 1 mancatu(i) · tempu forte : 76-90a minuta
Difesa · 2,00 incassata(e) per partita (2,00 in casa, 2,00 fora) · 11 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 16-30a minuta · 23 gialla(e), 0 rossa(e)
Disciplina · 11,6 fallu(i) per partita · 1,5 fora di ghjocu per partita · 2,30 gialla(e) è 0,00 rossa(e) per partita (fiches de match, 10 partita(e))
Guardianu · Alfonso Herrero · 34 parata(e), 65 % di i tiri in u quadru parati · 2,00 incassata(e) per 90 min · nota 7,1
Allenatore · Juan Funes dapoi 01/08/2025 · 1 club allenatu(i) dapoi 2025
Sistema : 4-1-4-1 · attaque en difficulté · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ancu 4-4-2 ×2, 4-3-3 ×1)
Forma (API-Football) : LDLDDLLDL
Santander
Attaccu · 1,40 reta(e) per partita (2,30 in casa, 0,80 fora) · 12,4 tiri per partita, 40 % in u quadru · senza marcà in 33 % di e partite · rigori 1 marcatu(i), 1 mancatu(i) · tempu forte : 31-45a minuta
Difesa · 2,80 incassata(e) per partita (1,80 in casa, 3,60 fora) · 0 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 76-90a minuta · 24 gialla(e), 1 rossa(e)
Disciplina · 13,4 fallu(i) per partita · 1,7 fora di ghjocu per partita · 2,70 gialla(e) è 0,20 rossa(e) per partita (fiches de match, 10 partita(e))
Guardianu · Julen Agirrezabala · 35 parata(e), 58 % di i tiri in u quadru parati · 2,78 incassata(e) per 90 min · nota 7,0
Allenatore · Jose Lopez dapoi 01/08/2025 · 1 club allenatu(i) dapoi 2025
Sistema : 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (ancu 4-1-4-1 ×2, 4-1-3-2 ×1)
Forma (API-Football) : DLWLWLLDL
Feriti è squalificatiChì ghjè ?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Chì ghjè ?
Malaga
- Ferita A. Ochoa · Ghjinochju assente à l'ultima partita 23/10/2026
- Ferita D. Murillo · Ghjinochju assente à l'ultima partita 23/10/2026
- Ferita J. Cruz · Ferita musculare assente à l'ultima partita 23/10/2026
- Ferita J. Lobete · Ghjinochju assente à l'ultima partita 23/10/2026
- Ferita J. Munoz · Polpa assente à l'ultima partita 23/10/2026
- Ferita P. Martinez · Pede assente à l'ultima partita 23/10/2026
Rilevatu u 23/10/2026 ; a lista ufficiale esce cù a cumpusizione, un'ora nanzu à a partita.
Santander
- Ferita S. Eriksson · Spalla assente à l'ultima partita 24/10/2026
Rilevatu u 23/10/2026 ; a lista ufficiale esce cù a cumpusizione, un'ora nanzu à a partita.
ArbitruChì ghjè ?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Chì ghjè ?
Arbitru ùn hè ancu designatu in i nostri dati (designazione cunnisciuta qualchì ghjornu nanzu à a partita).
Risicu disciplinariuChì ghjè ?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Chì ghjè ?
Falli aspettati : 11,5 per Malaga, 12,1 per Santander · Carte gialle aspettate : 4,6 · Fora di ghjocu aspettati : 3,5
Arbitru micca ancu designatu : media di a cumpetizione.
I più esposti à una carta gialla
| Ghjucatore | Squadra | Falli / 90 min | Gialle / 90 min | Risicu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ramón EnríquezRamón Enríquez Rodríguez
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Malaga | 1,17 | 0,57 | 32 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
PugaCarlos Francisco Puga Medina
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Malaga | 1,93 | 0,40 | 32 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
M. ZabiriMohamed Yassir Zabiri
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Santander | 1,69 | 0,41 | 30 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Jorge SalinasJorge Salinas Viadero
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Santander | 1,11 | 0,37 | 25 % |
Attaccanti u più spessu fora di ghjocu : Adrián Niño HerediaAdrián Niño Heredia P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 5 3 0 2 — 0 7,1 2025-26 34 11 (1 rig.) 1 12 — 0 6,8 Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Santander 9 7 0 14 — 4 7,2 2025-26 Famalicao 12 4 0 16 — 2 6,8 2025-26 Rennes 6 0 0 6 — 0 6,5 2024-25 Famalicao 5 1 0 — — 0 6,6
Stima à partesi da a cumpusizione probabile è da e statistiche di a stagione : tassi per 90 minuti di ogni titulare (avvicinati à a media di u postu quandu hà ghjucatu pocu), di fronte à a severità di l'arbitru. Ùn hè micca una previsione ufficiale.
Marcatori probabiliChì ghjè ?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Chì ghjè ?
Malaga
| Ghjucatore | Marca | Gol | Passate | Gol / 90 min | Ghjoca | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 ChupeCarlos Ruiz Rubio
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 23 % | 1 | 0 | 0,12 | 77 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 Carlos DotorCarlos Dotor González
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 13 % | 1 | 0 | 0,16 | 69 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21 Adrián Niño HerediaAdrián Niño Heredia
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 12 % | 3 | 0 | 1,30 | 23 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 David LarrubiaDavid Larrubia Romano
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 6 % | 0 | 0 | 0,00 | 77 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22 Dani LorenzoDaniel Lorenzo Guerrero
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 4 % | 0 | 0 | 0,00 | 61 % |
Santander
| Ghjucatore | Marca | Gol | Passate | Gol / 90 min | Ghjoca | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21 M. ZabiriMohamed Yassir Zabiri
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 31 % | 7 | 0 | 1,12 | 61 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20 Sergio CanalesSergio Canales Madrazo
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 8 % | 1 | 0 | 0,14 | 77 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23 Iván MartínIván Martín Núñez
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 6 % | 1 | 0 | 0,16 | 61 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 Andrés MartínAndrés Martín García
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 4 % | 1 | 0 | 0,29 | 38 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15 Pablo GarcíaPablo García Carrasco
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 4 % | 1 | 0 | 0,36 | 38 % |
Prubabilità chì un ghjucatore marchi almenu un gol : gol aspettati di a so squadra (mudellu) sparti secondu a so parte di i gol di a stagione, u so postu è u so tempu di ghjocu, po pisati secondu a so prubabilità di ghjucà. Statistica, micca cunsigliu.
Cumpusizioni probabiliChì ghjè ?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Chì ghjè ?
Malaga — 4-1-4-1
Allenatore : Juan Funes dapoi 01/08/2025 · rilevatu u 23/10/2026
| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | 45 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,1 |
| 2024-25 | 41 | 0 | 0 | 2 | — | 2 | 7,3 |
| 2023-24 | 42 | 1 | 0 | — | — | 3 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ángel Recio Gutiérrez| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | 9 | 0 | 0 | 10 | — | 1 | 6,5 |
| 2024-25 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Rafita| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 1 | 7 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | 31 | 0 | 1 | 19 | — | 5 | 6,8 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Einar Galilea Azaceta| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 6 | 0 | 0 | 5 | — | 2 | 6,8 |
| 2025-26 | 25 | 2 | 0 | 15 | — | 5 | 6,8 |
| 2024-25 | 27 | 0 | 1 | 17 | — | 2 1 | 6,8 |
| 2023-24 | 27 | 2 | 0 | — | — | 6 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Carlos Francisco Puga Medina| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 0 | 13 | — | 3 | 6,9 |
| 2025-26 | 34 | 0 | 1 | 60 | — | 9 | 7,0 |
| 2024-25 | 32 | 0 | 0 | 37 | — | 9 1 | 6,8 |
| 2023-24 | 10 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
David Larrubia Romano| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 0 | 7 | — | 3 | 6,8 |
| 2025-26 | 42 | 11 | 3 | 32 | — | 4 | 7,3 |
| 2024-25 | 36 | 4 | 2 | 30 | — | 2 | 7,0 |
| 2023-24 | 41 | 2 | 0 | — | — | 4 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Carlos Dotor González| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Malaga | 8 | 1 | 0 | 9 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Malaga | 38 | 1 | 4 | 52 | — | 7 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Sp Gijon | 13 | 2 | 0 | 6 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Oviedo | 6 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Celta | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Celta | 17 | 0 | 0 | 13 | — | 2 | 6,6 |
| 2023-24 | Real Madrid | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Daniel Lorenzo Guerrero| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | 36 | 4 | 2 | 43 | — | 5 | 7,0 |
| 2024-25 | 12 | 1 | 0 | 11 | — | 1 | 6,6 |
| 2023-24 | 40 | 4 | 0 | — | — | 8 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ramón Enríquez Rodríguez| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 0 | 2 | — | 3 | 6,7 |
| 2025-26 | 10 | 0 | 1 | — | — | 0 1 | 7,0 |
| 2024-25 | 11 | 0 | 1 | 5 | — | 1 | 6,7 |
| 2023-24 | 5 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Izan Merino Rodríguez| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | 37 | 0 | 1 | 21 | — | 7 | 6,8 |
| 2024-25 | 25 | 0 | 2 | 14 | — | 1 1 | 6,7 |
| 2023-24 | 5 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Adrián Niño Heredia| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 5 | 3 | 0 | 2 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | 34 | 11 (1 rig.) | 1 | 12 | — | 0 | 6,8 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (ultima cumpusizione ufficiale è tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu. 10 titulare(i) di l'ultima partita (23/10/2026) cunfirmatu(i).
Santander — 4-2-3-1
Allenatore : Jose Lopez dapoi 01/08/2025 · rilevatu u 23/10/2026
| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Santander | 9 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Ath Bilbao | 5 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | Valencia | 1 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,6 |
| 2024-25 | Ath Bilbao | 36 | 0 | 0 | 3 | — | 1 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Ath Bilbao | 38 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Jorge Salinas Viadero| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 1 | 9 | — | 4 | 6,6 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Álvaro Mantilla Pérez| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 0 | 9 | — | 3 | 6,5 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | 14 | 0 | 0 | 13 | — | 4 | 6,7 |
| 2023-24 | 23 | 2 | 0 | 29 | — | 5 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Pablo Ramón Parra| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Santander | 7 | 0 | 0 | 3 | — | 3 | 6,7 |
| 2025-26 | Santander | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Espanol | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Espanol | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Mirandes | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Real Madrid | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Espanol | 35 | 0 | 1 | 20 | — | 9 | 7,0 |
| 2023-24 | Mirandes | 1 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Jeanuël Belocian| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Santander | 5 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,4 |
| 2026-27 | Leverkusen | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Wolfsburg | 16 | 0 | 1 | 19 | — | 3 | 6,8 |
| 2025-26 | Leverkusen | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Leverkusen | 10 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,2 |
| 2024-25 | Rennes | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Rennes | 23 | 0 | 1 | 12 | — | 0 | 6,8 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Iñigo Vicente Elorduy| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 3 | 9 | — | 2 | 7,3 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,5 |
| 2024-25 | 40 | 3 | 10 | 38 | — | 10 | 7,3 |
| 2023-24 | 40 | 3 | 12 | 40 | — | 8 | 7,5 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Sergio Canales Madrazo| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Santander | 9 | 1 | 0 | 6 | — | 1 | 6,5 |
| 2023-24 | Betis | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Iván Martín Núñez| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Santander | 7 | 1 | 0 | 10 | — | 2 | 7,0 |
| 2026-27 | Girona | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Girona | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Girona | 32 | 1 | 1 | 21 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Girona | 36 | 5 | 4 | 27 | — | 5 | 7,0 |
| 2023-24 | Villarreal | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Matteo Prati| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Santander | 6 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Cagliari | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Cagliari | 35 | 2 | 1 | 19 | — | 4 | 6,8 |
| 2025-26 | Torino | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Cagliari | 36 | 0 | 0 | 8 | — | 1 | 6,5 |
| 2023-24 | Cagliari | 26 | 1 | 1 | 19 | — | 4 | 6,7 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Domingos André Ribeiro Almeida| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Santander | 5 | 0 | 0 | 6 | — | 0 1 | 6,8 |
| 2026-27 | Valencia | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Valencia | 22 | 0 | 2 | 11 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Valencia | 34 | 0 | 4 | 28 | — | 2 | 7,0 |
| 2024-25 | Academico Viseu | 21 | 2 | 0 | 6 | — | 4 | 6,7 |
| 2024-25 | Estrela | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Academico Viseu | 32 | 3 | 0 | — | — | 5 1 | — |
| 2023-24 | Valencia | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Mohamed Yassir Zabiri| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Santander | 9 | 7 | 0 | 14 | — | 4 | 7,2 |
| 2025-26 | Famalicao | 12 | 4 | 0 | 16 | — | 2 | 6,8 |
| 2025-26 | Rennes | 6 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Famalicao | 5 | 1 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (ultima cumpusizione ufficiale è tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu. 10 titulare(i) di l'ultima partita (24/10/2026) cunfirmatu(i).
Faccia à facciaChì ghjè ?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Chì ghjè ?
6 scontru(i) : Malaga 16 reta(e), Santander 5 · e duie squadre marcanu in 67 % di i casi · più di 2,5 gol in 100 %
| Data | Partita | Risultatu | Vincitore |
|---|---|---|---|
| 09/04/2012 | Malaga – Santander LaLiga ♂ | 3 – 0 | Malaga |
| 21/11/2011 | Santander – Malaga LaLiga ♂ | 1 – 3 | Malaga |
| 24/04/2011 | Santander – Malaga LaLiga ♂ | 1 – 2 | Malaga |
| 05/12/2010 | Malaga – Santander LaLiga ♂ | 4 – 1 | Malaga |
| 14/02/2010 | Santander – Malaga LaLiga ♂ | 0 – 3 | Malaga |
| 19/09/2009 | Malaga – Santander LaLiga ♂ | 1 – 2 | Santander |
Da a più recente à a più anziana.
Tutta a storia Malaga – Santander →
In a stampaChì ghjè ?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Chì ghjè ?
- Alineación posible del Racing contra el Málaga en LaLiga EA Sports AS · ven. 21:22 · Cumpusizione
- Málaga - Racing de Santander | Ganar es más que una obligación: previa, análisis, pronóstico y predicción Marca · ven. 18:45
- LaLiga denuncia insultos a Oscar Puente y Pedro Sánchez en Getafe, Santander y Elche Marca · ven. 11:32
- El Racing de Santander, multado por el lanzamiento del mechero Mundo Deportivo · ven. 09:33 · Squalifica
- JAL vuelve a La Rosaleda sin haber perdido contra el Málaga Marca · ghj. 16:58
- Pablo Martínez da un paso para estar ante el Racing Mundo Deportivo · ghj. 12:46
- Mou: "¿El penaltito de Santander? En otros partidos hubo decisiones que afectaron al resultado" Mundo Deportivo · mer. 22:01 · Cunferenza di stampa
- El atronador silencio del Málaga… otra vez AS · mer. 14:42
Tituli di i media, cù u ligame versu i so articuli. Assuciazione autumatica : un sbagliu ferma pussibule.
Diffusione TVChì ghjè ?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Chì ghjè ?
Tunisie · beIN Sports solu trasmettitore di a cumpetizione
| Altrove in Europa | Canale |
|---|---|
| Espagne paese di a cumpetizione | Movistar+ o DAZN diritti di a stagione |
| Allemagne | DAZN solu trasmettitore di a cumpetizione |
| Autriche | DAZN solu trasmettitore di a cumpetizione |
| Belgique | DAZN solu trasmettitore di a cumpetizione |
| Canada (Québec) | TSN Canada o RDS diritti di a stagione |
| Danemark | Disney+ solu trasmettitore di a cumpetizione |
| États-Unis (New York) | ESPN o ESPN Deportes o ESPN+ diritti di a stagione |
| France | DAZN o Disney+ diritti di a stagione |
| Grèce | MAGENTA TV solu trasmettitore di a cumpetizione |
| Guadeloupe | ESPN o beIN Sports o Rush Sports diritti di a stagione |
| Irlande | Disney+ o Premier Sports diritti di a stagione |
| Italie | DAZN solu trasmettitore di a cumpetizione |
| La Réunion | beIN Sports o Canal+ o SuperSport 7 o DAZN diritti di a stagione |
| Luxembourg | DAZN solu trasmettitore di a cumpetizione |
| Maroc | beIN Sports solu trasmettitore di a cumpetizione |
| Pays-Bas | Ziggo Sport solu trasmettitore di a cumpetizione |
| Pologne | Canal+ solu trasmettitore di a cumpetizione |
| Portugal | DAZN solu trasmettitore di a cumpetizione |
| Royaume-Uni | Disney+ o Premier Sports diritti di a stagione |
| Sénégal | Canal+ o SuperSport 7 o DAZN o New World diritti di a stagione |
| Suisse | DAZN solu trasmettitore di a cumpetizione |
| Turquie | S Sport o S Sport Plus diritti di a stagione |