LaLiga ♂ · dum. 06 dic. 2026 · 12:00
Getafe – Valencia
Freschezza di l'infurmazioni 4 da verificà
- Gruppu di Getafe : u 23/10/2026 da verificà
- Assenti di Getafe : u 23/10/2026 da verificà
- Gruppu di Valencia : u 23/10/2026 da verificà
- Assenti di Valencia : u 24/10/2026 da verificà
Certe infurmazioni sò vechje: da cunfruntà cù l'annunzii di i club nanzu à scumette.
Ùn ci hè ancu previsione per sta partita : ghjunghje cù a prossima racolta.
FormaChì ghjè ?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Chì ghjè ?
Getafe VDNDV da u più anticu à u più recente
| 20/09/2026 | cas. | Malaga LaLiga ♂ | 1 – 0 | V |
| 10/10/2026 | for. | Barcelona LaLiga ♂ | 0 – 3 | D |
| 19/10/2026 | cas. | Vallecano LaLiga ♂ | 1 – 1 | N |
| 25/10/2026 | for. | Ath Bilbao LaLiga ♂ | 0 – 4 | D |
| 01/11/2026 | cas. | Sevilla LaLiga ♂ | 3 – 1 | V |
Valencia DNNDV da u più anticu à u più recente
| 20/09/2026 | cas. | Sociedad LaLiga ♂ | 2 – 3 | D |
| 11/10/2026 | for. | Santander LaLiga ♂ | 2 – 2 | N |
| 17/10/2026 | cas. | Ath Bilbao LaLiga ♂ | 0 – 0 | N |
| 24/10/2026 | cas. | Villarreal LaLiga ♂ | 1 – 2 | D |
| 01/11/2026 | for. | Elche LaLiga ♂ | 1 – 0 | V |
Tutte e cumpetizioni cunfuse ; u faccia à faccia quì sottu ùn ritene chè i scontri diretti, da u più recente à u più anticu.
Serie in corsuChì ghjè ?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Chì ghjè ?
Getafe 8 partite senza scunfitta in casa 7 partite senza vittoria fora 6 scunfitte di fila fora
esce da una vittoria 3-1 contr'à Sevilla · 2 V, 1 P, 2 S in l'ultime 5 partite (5 gol fatti, 9 incassati)
Valencia 6 partite senza vittoria in casa 3 partite senza scunfitta fora
esce da una vittoria 1-0 contr'à Elche · 1 V, 2 P, 2 S in l'ultime 5 partite (6 gol fatti, 7 incassati)
Forze in presenzaChì ghjè ?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Chì ghjè ?
Getafe
Attaccu · 0,60 reta(e) per partita (1,00 in casa, 0,00 fora) · 9,6 tiri per partita, 26 % in u quadru · senza marcà in 44 % di e partite · rigori 0 marcatu(i) · tempu forte : 76-90a minuta
Difesa · 1,20 incassata(e) per partita (0,60 in casa, 2,00 fora) · 22 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 76-90a minuta · 34 gialla(e), 4 rossa(e)
Disciplina · 14,9 fallu(i) per partita · 1,8 fora di ghjocu per partita · 3,40 gialla(e) è 0,80 rossa(e) per partita (fiches de match, 18 partita(e))
Guardianu · David Soria rotazione · 4 parata(e), 50 % di i tiri in u quadru parati · 1,33 incassata(e) per 90 min · nota 6,5
Allenatore · José Bordalás dapoi 01/04/2023 · 5 club allenatu(i) dapoi 2009
Sistema : 4-4-2 · attaque en difficulté · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ancu 3-5-2 ×2, 5-3-2 ×1)
Forma (API-Football) : LWLDDLWLD
Valencia
Attaccu · 0,70 reta(e) per partita (0,40 in casa, 1,00 fora) · 12,1 tiri per partita, 28 % in u quadru · senza marcà in 56 % di e partite · rigori 0 marcatu(i) · tempu forte : 0-15a minuta
Difesa · 1,70 incassata(e) per partita (1,80 in casa, 1,50 fora) · 33 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 76-90a minuta · 20 gialla(e), 0 rossa(e)
Disciplina · 12,1 fallu(i) per partita · 2,2 fora di ghjocu per partita · 1,90 gialla(e) è 0,30 rossa(e) per partita (fiches de match, 19 partita(e))
Guardianu · S. Dimitrievski · 32 parata(e), 68 % di i tiri in u quadru parati · 1,67 incassata(e) per 90 min · nota 6,8
Allenatore · Carlos Corberan dapoi 01/07/2025 · 1 club allenatu(i) dapoi 2025
Sistema : 5-4-1, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (ancu 4-2-3-1 ×2, 4-4-1-1 ×1)
Forma (API-Football) : DLLLLWLDD
Feriti è squalificatiChì ghjè ?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Chì ghjè ?
Getafe
- Squalifica Dakonam Ortega Djené · Carta rossa à l'ultima partita (Getafe – Vallecano) squalifica probabile 19/10/2026
- Ferita C. Uche · Ghjinochju assente à l'ultima partita 25/10/2026
- Ferita Juanmi · Ghjinochju assente à l'ultima partita 25/10/2026
- Ferita O. Mangala · Ferita musculare assente à l'ultima partita 25/10/2026
- Ferita Z. Romero · Ferita musculare assente à l'ultima partita 25/10/2026
Rilevatu u 23/10/2026 ; a lista ufficiale esce cù a cumpusizione, un'ora nanzu à a partita.
Assenti à a partita precedente, micca per forza per quessa : Djene (Carta rossa), I. Azon (Ferita)
Valencia
- Squalifica Harvey Elliott · Carta rossa à l'ultima partita (Valencia – Villarreal) squalifica probabile 24/10/2026
- Ferita D. Foulquier · Ghjinochju assente à l'ultima partita 24/10/2026
- Ferita D. Lopez · Ghjinochju assente à l'ultima partita 24/10/2026
- Ferita J. Copete · Ghjinochju assente à l'ultima partita 24/10/2026
- Ferita S. Canos · Ghjinochju assente à l'ultima partita 24/10/2026
- Ferita U. Sadiq · Ferita musculare assente à l'ultima partita 24/10/2026
Rilevatu u 23/10/2026 ; a lista ufficiale esce cù a cumpusizione, un'ora nanzu à a partita.
ArbitruChì ghjè ?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Chì ghjè ?
Arbitru ùn hè ancu designatu in i nostri dati (designazione cunnisciuta qualchì ghjornu nanzu à a partita).
Risicu disciplinariuChì ghjè ?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Chì ghjè ?
Falli aspettati : 11,7 per Getafe, 11,1 per Valencia · Carte gialle aspettate : 3,9 · Fora di ghjocu aspettati : 3,9
Arbitru micca ancu designatu : media di a cumpetizione.
Attaccanti u più spessu fora di ghjocu : Hugo DuroHugo Duro Perales P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 9 0 1 5 — 0 6,4 2025-26 5 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 31 11 (1 rig.) 2 38 — 5 6,9 2023-24 37 13 2 41 — 4 7,0 Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Getafe 5 1 1 5 — 1 6,7 2026-27 Como 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Ipswich 2 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Como — 0 0 — — — — 2024-25 Zaragoza 23 6 2 27 — 2 6,9 2024-25 Como 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Zaragoza 36 5 1 32 — 1 6,8 Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Valencia 5 1 0 — — 0 6,9 2025-26 Valencia 5 0 0 — — 0 7,0 2024-25 Valencia 36 5 0 1 — 6 6,9 2024-25 Alaves 1 0 0 1 — 0 6,9 2023-24 Alaves 38 5 (3 rig.) 4 22 — 4 7,0 Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Getafe 3 0 0 2 — 0 6,9 2025-26 Villarreal 5 0 0 2 — 0 6,6 2025-26 Espanol 2 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Villarreal 11 0 1 13 — 1 7,1 2024-25 Getafe 1 0 0 1 — 0 6,9 2023-24 Villarreal 26 0 2 15 — 4 6,6
Stima à partesi da a cumpusizione probabile è da e statistiche di a stagione : tassi per 90 minuti di ogni titulare (avvicinati à a media di u postu quandu hà ghjucatu pocu), di fronte à a severità di l'arbitru. Ùn hè micca una previsione ufficiale.
Marcatori probabiliChì ghjè ?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Chì ghjè ?
Getafe
| Ghjucatore | Marca | Gol | Passate | Gol / 90 min | Ghjoca | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20 Iván AzónIván Azón Monzón
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 3 % | 1 | 1 | 0,27 | 46 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19 E. ÜnalEnes Ünal
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 3 % | 2 | 0 | 1,07 | 30 % |
Valencia
| Ghjucatore | Marca | Gol | Passate | Gol / 90 min | Ghjoca | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27 David OtorbiDavid Otorbi Ejedewawe
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 3 % | 1 | 0 | 0,27 | 30 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18 PepeluJosé Luis García Vayá
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 3 % | 0 | 0 | 0,00 | 85 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 Javi GuerraJavier Guerra Moreno
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 3 % | 0 | 2 | 0,00 | 85 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 Hugo DuroHugo Duro Perales
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 2 % | 0 | 1 | 0,00 | 54 % |
Prubabilità chì un ghjucatore marchi almenu un gol : gol aspettati di a so squadra (mudellu) sparti secondu a so parte di i gol di a stagione, u so postu è u so tempu di ghjocu, po pisati secondu a so prubabilità di ghjucà. Statistica, micca cunsigliu.
Cumpusizioni probabiliChì ghjè ?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Chì ghjè ?
Getafe — 4-4-2
Allenatore : José Bordalás dapoi 01/04/2023 · rilevatu u 23/10/2026
| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | 38 | 0 | 0 | — | — | 2 | 7,1 |
| 2023-24 | 38 | 0 | 0 | 1 | — | 3 | 7,1 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Johan Andrés Mojica Palacio| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Getafe | 3 | 1 | 1 | 3 | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | Mallorca | 35 | 0 | 4 | 29 | — | 6 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Mallorca | 37 | 1 | 2 | 18 | — | 5 | 6,8 |
| 2024-25 | Villarreal | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Osasuna | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Mallorca | 33 | 0 | 3 | 22 | — | 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Osasuna | 30 | 0 | 3 | 22 | — | 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Villarreal | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Jean Yves Valou| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Getafe | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Villarreal | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Daniel Carvajal Ramos| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | Real Madrid | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Real Madrid | 8 | 1 | 0 | 3 | — | 2 | 7,3 |
| 2023-24 | Real Madrid | 28 | 4 | 3 | 23 | — | 4 | 7,2 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Djené Dakonam Ortega| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | 32 | 0 | 0 | 40 | — | 10 1 | 6,7 |
| 2023-24 | 33 | 0 | 0 | 51 | — | 14 1 | 6,7 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Martín Adrián Satriano Costa| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Getafe | 3 | 0 | 2 | 2 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Getafe | 18 | 6 | 1 | 21 | — | 5 | 6,8 |
| 2025-26 | Lyon | 6 | 1 | 0 | 5 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | Lens | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,0 |
| 2024-25 | Lens | 7 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Brest | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Inter | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Brest | 33 | 4 | 4 | 18 | — | 4 | 7,0 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Francho Serrano Gracia| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Getafe | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Zaragoza | 34 | 1 | 6 | 16 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Zaragoza | 37 | 4 | 2 | 9 | — | 3 | 6,9 |
| 2023-24 | Zaragoza | 22 | 3 | 1 | 6 | — | 1 | 7,1 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Francisco Femenía Far| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Getafe | 3 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,3 |
| 2025-26 | Getafe | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Getafe | 30 | 0 | 1 | 21 | — | 7 | 6,9 |
| 2024-25 | Villarreal | 28 | 0 | 1 | 21 | — | 7 | 6,9 |
| 2023-24 | Getafe | 36 | 0 | 0 | 24 | — | 8 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Villarreal | 23 | 0 | 0 | 24 | — | 7 | 6,8 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Mario Martín Rielves| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Getafe | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Real Madrid | 6 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Getafe | 2 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Real Madrid | 33 | 0 | 1 | 50 | — | 8 3 | 6,6 |
| 2024-25 | Valladolid | 30 | 0 | 1 | 50 | — | 7 2 | 6,6 |
| 2023-24 | Real Madrid | 5 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Iván Azón Monzón| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Getafe | 5 | 1 | 1 | 5 | — | 1 | 6,7 |
| 2026-27 | Como | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Ipswich | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Como | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Zaragoza | 23 | 6 | 2 | 27 | — | 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Como | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Zaragoza | 36 | 5 | 1 | 32 | — | 1 | 6,8 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ramón Terrats Espacio| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Getafe | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Villarreal | 5 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Espanol | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Villarreal | 11 | 0 | 1 | 13 | — | 1 | 7,1 |
| 2024-25 | Getafe | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Villarreal | 26 | 0 | 2 | 15 | — | 4 | 6,6 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (ultima cumpusizione ufficiale è tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu. 10 titulare(i) di l'ultima partita (25/10/2026) cunfirmatu(i).
Valencia — 4-4-2
Allenatore : Carlos Corberan dapoi 01/07/2025 · rilevatu u 23/10/2026
| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Valencia | 9 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,8 |
| 2026-27 | FYR Macedonia | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Valencia | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | Valencia | 38 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,4 |
| 2024-25 | Vallecano | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Valencia | 38 | 0 | 0 | — | — | 2 | 7,0 |
| 2023-24 | Vallecano | 37 | 0 | 0 | — | — | 2 | 7,0 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
José Luis Gayà Peña| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 0 | 8 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | 24 | 0 | 1 | 28 | — | 7 | 7,0 |
| 2023-24 | 25 | 1 | 2 | 24 | — | 2 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
César Tárrega Requeni| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Valencia | 6 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Valencia | 3 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Valencia | 34 | 2 | 0 | 56 | — | 7 | 6,9 |
| 2024-25 | Valladolid | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Valladolid | 16 | 1 | 0 | 24 | — | 3 | 7,1 |
| 2023-24 | Valencia | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Justin de Haas| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Valencia | 5 | 0 | 1 | 3 | — | 2 | 6,8 |
| 2025-26 | Famalicao | 31 | 5 (1 rig.) | 0 | 35 | — | 7 | 7,2 |
| 2024-25 | Famalicao | 29 | 2 (1 rig.) | 0 | 32 | — | 5 | 7,2 |
| 2023-24 | Famalicao | 22 | 1 | 0 | 23 | — | 5 1 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Pablo Carmine Maffeo Becerra| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 0 | 7 | — | 2 | 6,6 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
José Luis García Vayá| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 0 | 9 | — | 2 | 6,9 |
| 2025-26 | 31 | 2 (1 rig.) | 0 | 30 | — | 4 | 7,0 |
| 2024-25 | 34 | 2 (2 rig.) | 2 | 26 | — | 7 1 | 7,0 |
| 2023-24 | 37 | 7 (7 rig.) | 1 | 51 | — | 4 | 7,2 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Javier Guerra Moreno| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Valencia | 9 | 0 | 2 | 5 | — | 1 | 6,7 |
| 2026-27 | Spain | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Valencia | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Valencia | 37 | 3 | 3 | 34 | — | 5 | 6,8 |
| 2023-24 | Valencia | 36 | 4 | 1 | 40 | — | 3 1 | 6,7 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Arnaut Danjuma Adam Groeneveld| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Valencia | 9 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Villarreal | 28 | 1 | 0 | 6 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Valencia | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Valencia | 28 | 1 | 0 | 6 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Villarreal | 3 | 2 | 0 | 17 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Girona | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Everton | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Everton | 28 | 1 | 0 | 6 | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Villarreal | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Tottenham | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Guido Rodríguez| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Valencia | 6 | 0 | 0 | 9 | — | 2 | 7,2 |
| 2026-27 | Levadiakos | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,3 |
| 2025-26 | West Ham | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 7,3 |
| 2025-26 | Valencia | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | West Ham | 36 | 0 | 1 | 18 | — | 6 | 6,7 |
| 2024-25 | Betis | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Betis | 24 | 2 | 0 | 23 | — | 6 | 7,0 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Luis Jesús Rioja González| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Valencia | 5 | 1 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Valencia | 5 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Valencia | 36 | 5 | 0 | 1 | — | 6 | 6,9 |
| 2024-25 | Alaves | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Alaves | 38 | 5 (3 rig.) | 4 | 22 | — | 4 | 7,0 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Hugo Duro Perales| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 1 | 5 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | 5 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | 31 | 11 (1 rig.) | 2 | 38 | — | 5 | 6,9 |
| 2023-24 | 37 | 13 | 2 | 41 | — | 4 | 7,0 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (ultima cumpusizione ufficiale è tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu. 9 titulare(i) di l'ultima partita (24/10/2026) cunfirmatu(i).
Faccia à facciaChì ghjè ?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Chì ghjè ?
6 scontru(i) : Getafe 2 reta(e), Valencia 9 · e duie squadre marcanu in 17 % di i casi · più di 2,5 gol in 33 % · 6,3 gialla(e) è 0,3 rossa(e) per partita (4 scheda(e)) · arbitri : I. Diaz, Alejandro Hernandez, Adrián Cordero
Marcatori di sti duelli : A. Danjuma Valencia, 1 · Diego López Valencia, 1 · E. Barrenechea Valencia, 1 · H. Duro Valencia, 1 · Hugo Duro Valencia, 1 · J. Gaya Valencia, 1
| Data | Partita | Risultatu | Vincitore |
|---|---|---|---|
| 18/01/2026 | Getafe – Valencia LaLiga ♂ | 0 – 1 | Valencia |
| 29/08/2025 | Valencia – Getafe LaLiga ♂ | 3 – 0 | Valencia |
| 10/05/2025 | Valencia – Getafe LaLiga ♂ | 3 – 0 | Valencia |
| 27/10/2024 | Getafe – Valencia LaLiga ♂ | 1 – 1 | patta |
| 09/03/2024 | Valencia – Getafe LaLiga ♂ | 1 – 0 | Valencia |
| 08/12/2023 | Getafe – Valencia LaLiga ♂ | 1 – 0 | Getafe |
Da a più recente à a più anziana.
Tutta a storia Getafe – Valencia →
Diffusione TVChì ghjè ?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Chì ghjè ?
Guadeloupe · diritti di a stagione : ESPN o beIN Sports o Rush Sports canale di a partita micca ancu annunziatu
Relevé sur laliga.com le 29/09/2026.
| Altrove in Europa | Canale |
|---|---|
| Espagne paese di a cumpetizione | Movistar+ o DAZN diritti di a stagione |
| Allemagne | DAZN diritti di a stagione |
| Autriche | DAZN diritti di a stagione |
| Belgique | DAZN diritti di a stagione |
| Canada (Québec) | TSN Canada o RDS diritti di a stagione |
| Danemark | Disney+ diritti di a stagione |
| États-Unis (New York) | ESPN o ESPN Deportes o ESPN+ diritti di a stagione |
| France | DAZN o Disney+ diritti di a stagione |
| Grèce | MAGENTA TV diritti di a stagione |
| Irlande | Disney+ o Premier Sports diritti di a stagione |
| Italie | DAZN diritti di a stagione |
| La Réunion | beIN Sports o Canal+ o SuperSport 7 o DAZN diritti di a stagione |
| Luxembourg | DAZN diritti di a stagione |
| Maroc | beIN Sports diritti di a stagione |
| Pays-Bas | Ziggo Sport diritti di a stagione |
| Pologne | Canal+ diritti di a stagione |
| Portugal | DAZN diritti di a stagione |
| Royaume-Uni | Disney+ o Premier Sports diritti di a stagione |
| Sénégal | Canal+ o SuperSport 7 o DAZN o New World diritti di a stagione |
| Suisse | DAZN diritti di a stagione |
| Tunisie | beIN Sports diritti di a stagione |
| Turquie | S Sport o S Sport Plus diritti di a stagione |