Bundesliga ♂ · sab. 20 fer. 2027 · 18:30
Stuttgart – Paderborn
Freschezza di l'infurmazioni 4 da verificà
- Gruppu di Stuttgart : u 23/10/2026 da verificà
- Assenti di Stuttgart : u 24/10/2026 da verificà
- Gruppu di Paderborn : u 23/10/2026 da verificà
- Assenti di Paderborn : u 25/10/2026 da verificà
Certe infurmazioni sò vechje: da cunfruntà cù l'annunzii di i club nanzu à scumette.
Ùn ci hè ancu previsione per sta partita : ghjunghje cù a prossima racolta.
FormaChì ghjè ?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Chì ghjè ?
Stuttgart DVDDV da u più anticu à u più recente
| 19/09/2026 | cas. | Dortmund Bundesliga ♂ | 0 – 1 | D |
| 10/10/2026 | for. | Paderborn Bundesliga ♂ | 2 – 0 | V |
| 17/10/2026 | for. | Hamburg Bundesliga ♂ | 0 – 1 | D |
| 23/10/2026 | cas. | M'gladbach Bundesliga ♂ | 2 – 3 | D |
| 31/10/2026 | for. | Leverkusen Bundesliga ♂ | 4 – 2 | V |
Paderborn VDNVN da u più anticu à u più recente
| 20/09/2026 | cas. | Hoffenheim Bundesliga ♂ | 3 – 1 | V |
| 10/10/2026 | cas. | Stuttgart Bundesliga ♂ | 0 – 2 | D |
| 17/10/2026 | for. | Werder Bremen Bundesliga ♂ | 2 – 2 | N |
| 24/10/2026 | cas. | Hamburg Bundesliga ♂ | 1 – 0 | V |
| 31/10/2026 | for. | M'gladbach Bundesliga ♂ | 0 – 0 | N |
Tutte e cumpetizioni cunfuse ; u faccia à faccia quì sottu ùn ritene chè i scontri diretti, da u più recente à u più anticu.
Serie in corsuChì ghjè ?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Chì ghjè ?
Stuttgart nisuna seria (dui risultati listessi di fila)
esce da una vittoria 4-2 contr'à Leverkusen · 2 V, 0 P, 3 S in l'ultime 5 partite (8 gol fatti, 7 incassati)
Paderborn 11 partite senza vittoria fora 3 partite senza scunfitta 2 partite senza incassà
esce da un pattu 0-0 contr'à M'gladbach · 2 V, 2 P, 1 S in l'ultime 5 partite (6 gol fatti, 5 incassati)
Forze in presenzaChì ghjè ?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Chì ghjè ?
Stuttgart
Attaccu · 1,30 reta(e) per partita (2,00 in casa, 1,00 fora) · 16,1 tiri per partita, 40 % in u quadru · senza marcà in 33 % di e partite · rigori 0 marcatu(i) · tempu forte : 46-60a minuta
Difesa · 1,70 incassata(e) per partita (1,00 in casa, 2,00 fora) · 17 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 76-90a minuta · 6 gialla(e), 0 rossa(e)
Disciplina · 9,3 fallu(i) per partita · 1,7 fora di ghjocu per partita · 1,50 gialla(e) è 0,20 rossa(e) per partita (fiches de match, 19 partita(e))
Guardianu · D. Seimen rotazione · 6 parata(e), 86 % di i tiri in u quadru parati · 0,50 incassata(e) per 90 min · nota 6,9
Allenatore · S. Hoeneb dapoi 01/04/2023 · 4 club allenatu(i) dapoi 2017
Sistema : 3-4-2-1, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (ancu 4-2-3-1 ×1)
Forma (API-Football) : LWLLWL
Paderborn
Attaccu · 0,80 reta(e) per partita (1,00 in casa, 0,70 fora) · 14,0 tiri per partita, 24 % in u quadru · senza marcà in 67 % di e partite · rigori 0 marcatu(i) · tempu forte : 16-30a minuta
Difesa · 1,50 incassata(e) per partita (1,30 in casa, 1,70 fora) · 17 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 76-90a minuta · 8 gialla(e), 0 rossa(e)
Disciplina · 10,7 fallu(i) per partita · 1,1 fora di ghjocu per partita · 1,30 gialla(e) è 0,00 rossa(e) per partita (fiches de match, 7 partita(e))
Guardianu · M. Schubert rotazione · 4 parata(e), 67 % di i tiri in u quadru parati · 2,00 incassata(e) per 90 min · nota 7,2
Allenatore · L. Kwasniok dapoi 01/07/2021 · 5 club allenatu(i) dapoi 2015
Sistema : 3-1-4-2, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (ancu 3-5-2 ×2, 3-4-3 ×1)
Forma (API-Football) : DLLWLD
Feriti è squalificatiChì ghjè ?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Chì ghjè ?
Stuttgart
Nisunu assente cunnisciutu à u 23/10/2026.
Assenti à a partita precedente, micca per forza per quessa : A. Al Dakhil (Ghjinochju), D. Zagadou (Ferita musculare), J. Diehl (Ferita musculare), J. Vagnoman (Ferita musculare), L. Stergiou (Off the roster), M. Mittelstadt (Ferita), N. Nartey (Coscia), S. Drljaca (Off the roster), T. Tomas (Ferita musculare)
Paderborn
- Ferita M. Hoffmeier · Ferita musculare assente à l'ultima partita 24/10/2026
- Ferita N. Awortwie-Grant · Ghjinochju assente à l'ultima partita 24/10/2026
- Ferita O. Batista Meier · Cavichja assente à l'ultima partita 24/10/2026
- Ferita S. Klaas · Ferita musculare assente à l'ultima partita 24/10/2026
- Ferita T. Gayret · Ghjinochju assente à l'ultima partita 24/10/2026
Rilevatu u 23/10/2026 ; a lista ufficiale esce cù a cumpusizione, un'ora nanzu à a partita.
ArbitruChì ghjè ?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Chì ghjè ?
Arbitru ùn hè ancu designatu in i nostri dati (designazione cunnisciuta qualchì ghjornu nanzu à a partita).
Risicu disciplinariuChì ghjè ?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Chì ghjè ?
Falli aspettati : 10,3 per Stuttgart, 12,4 per Paderborn · Carte gialle aspettate : 3,3 · Fora di ghjocu aspettati : 5,1
Arbitru micca ancu designatu : media di a cumpetizione.
Attaccanti u più spessu fora di ghjocu : S. MarinoStefano Marino P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Paderborn 1 1 0 1 — 0 6,9 2025-26 Paderborn 2 1 0 1 — 1 7,4 2024-25 Karlsruhe 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Karlsruhe 2 0 0 1 — 0 6,7 Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Germany 4 3 2 3 — 0 7,3 2026-27 Stuttgart 1 0 2 — — 0 6,9 2025-26 Stuttgart 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Stuttgart 27 9 3 25 — 4 7,1 2024-25 Brighton 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Stuttgart 30 18 10 29 — 5 7,6 2023-24 Brighton 0 0 0 — — 0 — Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Stuttgart 1 3 0 — — 0 9,3 2026-27 Wolfsburg 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Wolfsburg 2 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Fortuna Dusseldorf — 0 0 — — — — 2024-25 Fortuna Dusseldorf 19 5 0 11 — 2 6,8 2024-25 Wolfsburg 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Wolfsburg 4 0 0 2 — 1 6,5 Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Stuttgart 1 1 1 — — 0 8,2 2025-26 Stuttgart 29 5 3 13 — 4 6,7 2025-26 Wolfsburg — 0 0 — — — — 2024-25 Wolfsburg 32 6 1 30 — 7 6,8 2023-24 Wolfsburg 26 1 1 12 — 3 6,6
Stima à partesi da a cumpusizione probabile è da e statistiche di a stagione : tassi per 90 minuti di ogni titulare (avvicinati à a media di u postu quandu hà ghjucatu pocu), di fronte à a severità di l'arbitru. Ùn hè micca una previsione ufficiale.
Marcatori probabiliChì ghjè ?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Chì ghjè ?
Stuttgart
| Ghjucatore | Marca | Gol | Passate | Gol / 90 min | Ghjoca | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17 D. PejčinovićDženan Pejčinović
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 8 % | 3 | 0 | 3,14 | 26 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 Tiago TomásTiago Barreiros de Melo Tomás
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 3 % | 1 | 1 | 1,05 | 26 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
37 Jonathan AkaegbobiJonathan Akaegbobi
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 3 % | 0 | 0 | — | 60 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30 J. MajchrzakJordan Aleksander Majchrzak
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 3 % | 0 | 0 | — | 60 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 L. PennaL. Penna
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 3 % | 0 | 0 | — | 60 % |
Paderborn
| Ghjucatore | Marca | Gol | Passate | Gol / 90 min | Ghjoca | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18 M. PieringerMarvin Pieringer
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 6 % | 0 | 0 | 0,00 | 68 % |
Prubabilità chì un ghjucatore marchi almenu un gol : gol aspettati di a so squadra (mudellu) sparti secondu a so parte di i gol di a stagione, u so postu è u so tempu di ghjocu, po pisati secondu a so prubabilità di ghjucà. Statistica, micca cunsigliu.
Cumpusizioni probabiliChì ghjè ?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Chì ghjè ?
Stuttgart — 4-3-3
Allenatore : S. Hoeneb dapoi 01/04/2023 · rilevatu u 23/10/2026
| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stuttgart | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Paderborn | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Stuttgart | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Stuttgart | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ramon Hendriks| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stuttgart | 5 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Stuttgart | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Stuttgart | 33 | 0 | 1 | 12 | — | 3 | 6,7 |
| 2024-25 | Vitesse | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Feyenoord | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Vitesse | 31 | 0 | 0 | — | — | 7 | — |
| 2023-24 | Feyenoord | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Finn Jeltsch| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stuttgart | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,5 |
| 2026-27 | Germany | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Stuttgart | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Stuttgart | 13 | 0 | 0 | 7 | — | 2 | 6,7 |
| 2024-25 | Nurnberg | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | Nurnberg | 13 | 0 | 0 | 8 | — | 3 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Julian Jeffrey Gaston Chabot| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stuttgart | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,9 |
| 2025-26 | Stuttgart | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Stuttgart | 31 | 3 | 1 | 35 | — | 11 1 | 7,0 |
| 2023-24 | FC Koln | 32 | 0 | 0 | 27 | — | 8 | 7,1 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Maximilian Mittelstädt| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stuttgart | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2026-27 | Germany | 1 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 7,9 |
| 2025-26 | Stuttgart | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,2 |
| 2024-25 | Stuttgart | 32 | 1 | 7 | 24 | — | 5 | 7,4 |
| 2023-24 | Stuttgart | 31 | 2 | 4 | 28 | — | 5 | 7,3 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Jamie Leweling| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stuttgart | 6 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | Germany | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Stuttgart | 1 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,9 |
| 2024-25 | Stuttgart | 27 | 2 | 1 | 17 | — | 4 | 6,9 |
| 2023-24 | Stuttgart | 34 | 4 | 4 | 22 | — | 3 | 6,8 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Grischa Prömel| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stuttgart | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Hoffenheim | 1 | 1 | 0 | 2 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Hoffenheim | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2023-24 | Hoffenheim | 28 | 4 | 5 | 33 | — | 9 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Angelo Stiller| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stuttgart | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,3 |
| 2026-27 | Germany | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Stuttgart | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Stuttgart | 32 | 1 | 8 | 21 | — | 6 | 7,3 |
| 2023-24 | Stuttgart | 31 | 1 | 0 | — | — | 5 | 7,0 |
| 2023-24 | Hoffenheim | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Deniz Undav| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Germany | 4 | 3 | 2 | 3 | — | 0 | 7,3 |
| 2026-27 | Stuttgart | 1 | 0 | 2 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Stuttgart | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Stuttgart | 27 | 9 | 3 | 25 | — | 4 | 7,1 |
| 2024-25 | Brighton | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Stuttgart | 30 | 18 | 10 | 29 | — | 5 | 7,6 |
| 2023-24 | Brighton | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Dženan Pejčinović| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stuttgart | 1 | 3 | 0 | — | — | 0 | 9,3 |
| 2026-27 | Wolfsburg | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Wolfsburg | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Fortuna Dusseldorf | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Fortuna Dusseldorf | 19 | 5 | 0 | 11 | — | 2 | 6,8 |
| 2024-25 | Wolfsburg | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Wolfsburg | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,5 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Tiago Barreiros de Melo Tomás| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stuttgart | 1 | 1 | 1 | — | — | 0 | 8,2 |
| 2025-26 | Stuttgart | 29 | 5 | 3 | 13 | — | 4 | 6,7 |
| 2025-26 | Wolfsburg | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Wolfsburg | 32 | 6 | 1 | 30 | — | 7 | 6,8 |
| 2023-24 | Wolfsburg | 26 | 1 | 1 | 12 | — | 3 | 6,6 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu.
Paderborn — 4-3-3
Allenatore : L. Kwasniok dapoi 01/07/2021 · rilevatu u 23/10/2026
| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Paderborn | 1 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,2 |
| 2025-26 | Paderborn | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,6 |
| 2024-25 | Paderborn | 34 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Vitesse | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Vitesse | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Jano ter Horst| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Paderborn | 1 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Preußen Münster | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Preußen Münster | 31 | 1 | 2 | 28 | — | 10 | 6,8 |
| 2023-24 | Preußen Münster | 26 | 3 | 0 | 12 | — | 6 | 6,8 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Tjark Lasse Scheller| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Paderborn | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Paderborn | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,3 |
| 2024-25 | Paderborn | 33 | 1 | 0 | 24 | — | 6 | 6,8 |
| 2023-24 | St Pauli | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Paderborn | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Mikkel Bro Hansen| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Bodø/Glimt | 6 | 1 | 0 | — | — | 1 | 6,7 |
| 2026-27 | Silkeborg | 5 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 4,9 |
| 2026-27 | Paderborn | 1 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 7,7 |
| 2026-27 | PSV Eindhoven | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,3 |
| 2026-27 | Odense | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 1,7 |
| 2026-27 | Iraklis | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2026-27 | St Etienne | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2025-26 | Odense | 25 | 0 | 0 | — | — | 5 | 7,0 |
| 2025-26 | Paderborn | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,3 |
| 2025-26 | Silkeborg | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Paderborn | 18 | 0 | 1 | 14 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | FC Nordsjaelland | 17 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Odense | 7 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,4 |
| 2024-25 | Sonderjyske | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Odense | 23 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | FC Nordsjaelland | 19 | 2 | 1 | 4 | — | 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Paderborn | 18 | 2 | 0 | 15 | — | 2 | 6,8 |
| 2023-24 | Sonderjyske | 8 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Felix Götze| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 1 | 6,2 |
| 2024-25 | 31 | 3 | 2 | 32 | — | 5 | 7,1 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Laurin Curda| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,9 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 7,6 |
| 2024-25 | 32 | 1 | 0 | 26 | — | 7 1 | 6,9 |
| 2023-24 | 20 | 0 | 0 | 25 | — | 2 | 6,8 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Laurin Ulrich| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Paderborn | 1 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Magdeburg | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Ulm | 13 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,0 |
| 2024-25 | Stuttgart | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Stuttgart | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Santiago Castañeda| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 1 | 0 | — | — | 0 | 8,3 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | 32 | 0 | 1 | 38 | — | 4 1 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Marvin Pieringer| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Paderborn | 6 | 0 | 0 | 14 | — | 1 | 6,3 |
| 2026-27 | Heidenheim | 1 | 0 | 1 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Heidenheim | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Heidenheim | 33 | 7 (3 rig.) | 4 | 50 | — | 7 | 7,0 |
| 2023-24 | Heidenheim | 31 | 3 | 3 | 38 | — | 5 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Rayan Philippe| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Paderborn | 5 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2026-27 | Hamburg | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Hamburg | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Hamburg | 36 | 14 (2 rig.) | 5 | 16 | — | 3 | 7,1 |
| 2024-25 | Braunschweig | 34 | 13 (2 rig.) | 5 | 16 | — | 3 | 7,1 |
| 2024-25 | Eintracht Braunschweig | 34 | 13 (2 rig.) | 5 | 16 | — | 3 | 7,1 |
| 2023-24 | Braunschweig | 25 | 8 | 4 | 15 | — | 0 | 7,1 |
| 2023-24 | Eintracht Braunschweig | 25 | 8 | 4 | 15 | — | 0 | 7,1 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Stefano Marino| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Paderborn | 1 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Paderborn | 2 | 1 | 0 | 1 | — | 1 | 7,4 |
| 2024-25 | Karlsruhe | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Karlsruhe | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu.
Faccia à facciaChì ghjè ?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Chì ghjè ?
3 scontru(i) : Stuttgart 4 reta(e), Paderborn 1 · e duie squadre marcanu in 33 % di i casi · più di 2,5 gol in 33 % · 1,0 gialla(e) è 0,0 rossa(e) per partita (1 scheda(e)) · arbitri : Felix Zwayer
Marcatori di sti duelli : Chris Führich Stuttgart, 1 · Jeffrey Julian Gaston Chabot Stuttgart, 1
| Data | Partita | Risultatu | Vincitore |
|---|---|---|---|
| 10/10/2026 | Paderborn – Stuttgart Bundesliga ♂ | 0 – 2 | Stuttgart |
| 23/05/2015 | Paderborn – Stuttgart Bundesliga ♂ | 1 – 2 | Stuttgart |
| 20/12/2014 | Stuttgart – Paderborn Bundesliga ♂ | 0 – 0 | patta |
Da a più recente à a più anziana.
Tutta a storia Stuttgart – Paderborn →
Diffusione TVChì ghjè ?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Chì ghjè ?
Nisun canale cunnisciutu per La Réunion.
| Altrove in Europa | Canale |
|---|---|
| Allemagne paese di a cumpetizione | Sky Deutschland o WOW o DAZN o Sport1 o Sat.1 o RTL diritti di a stagione |
| Autriche | Sky Deutschland o DAZN o WOW diritti di a stagione |
| Belgique | Telenet / Playsports diritti di a stagione |
| Canada (Québec) | DAZN o One Soccer diritti di a stagione |
| Danemark | Viaplay diritti di a stagione |
| Espagne | DAZN diritti di a stagione |
| États-Unis (New York) | USA Networks o Fandango o Telemundo o Peacock diritti di a stagione |
| France | beIN Sports diritti di a stagione |
| Grèce | Nova diritti di a stagione |
| Irlande | Sky Sports o BBC o The Vardy Party o That's Football o Bundesliga App diritti di a stagione |
| Italie | Sky Italia diritti di a stagione |
| Luxembourg | Sky Deutschland o WOW o DAZN o Eleven Sports diritti di a stagione |
| Maroc | MBC o Shahid o Bundesliga App diritti di a stagione |
| Pays-Bas | Viaplay diritti di a stagione |
| Pologne | Eleven Sports diritti di a stagione |
| Portugal | DAZN diritti di a stagione |
| Royaume-Uni | Sky Sports o Amazon Prime Video o BBC o That's Football o Bundesliga App diritti di a stagione |
| Sénégal | Canal+ o StarTimes diritti di a stagione |
| Suisse | Sky Deutschland (via MySports / UPC) o DAZN o WOW diritti di a stagione |
| Tunisie | MBC o Shahid o Bundesliga App diritti di a stagione |
| Turquie | S Sport o Bundesliga App diritti di a stagione |