Eredivisie ♂ · sab. 21 nuv. 2026 · 18:45
Utrecht – Cambuur
Freschezza di l'infurmazioni 4 da verificà
- Previsione calculata : 24 ore fà
- Gruppu di Utrecht : u 23/10/2026 da verificà
- Assenti di Utrecht : u 24/10/2026 da verificà
- Gruppu di Cambuur : u 23/10/2026 da verificà
- Assenti di Cambuur : u 23/10/2026 da verificà
Certe infurmazioni sò vechje: da cunfruntà cù l'annunzii di i club nanzu à scumette.
ProbabilitàChì ghjè ?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.
Chì ghjè ?
Risultatu aspettatu 2 – 1 (7 %) · gol aspettati 2,06 – 2,03 Chì ghjè ?
Chì ghjè ?
Lettura : nant'à 10 partite cum'è questa, Utrecht ne vincerebbe circa 5, è ùn vincerebbe micca l'altre 5.
Fonte : modèle + Elo (sans cotes) · calculatu u 06/11/2026. Nisuna quota quì : e quote è i segnali sò in u spaziu contu.
FormaChì ghjè ?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Chì ghjè ?
Utrecht DVVND da u più anticu à u più recente
| 20/09/2026 | for. | Feyenoord Eredivisie ♂ | 0 – 5 | D |
| 11/10/2026 | cas. | Willem II Eredivisie ♂ | 3 – 1 | V |
| 18/10/2026 | for. | Twente Eredivisie ♂ | 2 – 1 | V |
| 24/10/2026 | cas. | Zwolle Eredivisie ♂ | 1 – 1 | N |
| 01/11/2026 | for. | Telstar Eredivisie ♂ | 2 – 4 | D |
Cambuur NVNVV da u più anticu à u più recente
| 19/09/2026 | for. | Den Haag Eredivisie ♂ | 1 – 1 | N |
| 11/10/2026 | for. | Zwolle Eredivisie ♂ | 1 – 0 | V |
| 18/10/2026 | cas. | AZ Alkmaar Eredivisie ♂ | 2 – 2 | N |
| 24/10/2026 | for. | Willem II Eredivisie ♂ | 6 – 1 | V |
| 31/10/2026 | cas. | Go Ahead Eagles Eredivisie ♂ | 4 – 0 | V |
Tutte e cumpetizioni cunfuse ; u faccia à faccia quì sottu ùn ritene chè i scontri diretti, da u più recente à u più anticu.
Serie in corsuChì ghjè ?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Chì ghjè ?
Utrecht 4 partite marchendu 3 partite senza scunfitta in casa
esce da una scunfitta 2-4 contr'à Telstar · 2 V, 1 P, 2 S in l'ultime 5 partite (8 gol fatti, 12 incassati)
Cambuur 10 partite marchendu 7 partite senza scunfitta 4 partite senza scunfitta fora 3 partite senza scunfitta in casa 2 vittorie di fila
esce da una vittoria 4-0 contr'à Go Ahead Eagles · 3 V, 2 P, 0 S in l'ultime 5 partite (14 gol fatti, 4 incassati)
Forze in presenzaChì ghjè ?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Chì ghjè ?
Utrecht
Attaccu · 1,80 reta(e) per partita (2,00 in casa, 1,60 fora) · 15,0 tiri per partita, 36 % in u quadru · senza marcà in 11 % di e partite · rigori 1 marcatu(i) · tempu forte : 76-90a minuta
Difesa · 2,90 incassata(e) per partita (3,50 in casa, 2,40 fora) · 0 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 46-60a minuta · 19 gialla(e), 0 rossa(e)
Disciplina · 13,6 fallu(i) per partita · 1,4 fora di ghjocu per partita · 1,90 gialla(e) è 0,20 rossa(e) per partita (fiches de match, 19 partita(e))
Guardianu · V. Barkas · 29 parata(e), 62 % di i tiri in u quadru parati · 2,57 incassata(e) per 90 min · nota 5,9
Allenatore · Anthony Correia dapoi 01/08/2026 · 1 club allenatu(i) dapoi 2026
Sistema : 3-4-3, défense à trois centraux · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ancu 5-4-1 ×2, 4-3-3 ×1)
Forma (API-Football) : LLDLDWLWW
Cambuur
Attaccu · 1,40 reta(e) per partita (1,60 in casa, 1,30 fora) · 12,5 tiri per partita, 40 % in u quadru · senza marcà in 11 % di e partite · rigori 0 marcatu(i) · tempu forte : 76-90a minuta
Difesa · 2,30 incassata(e) per partita (3,00 in casa, 1,50 fora) · 22 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 16-30a minuta · 18 gialla(e), 1 rossa(e)
Disciplina · 12,1 fallu(i) per partita · 2,0 fora di ghjocu per partita · 1,70 gialla(e) è 0,30 rossa(e) per partita (fiches de match, 10 partita(e))
Guardianu · T. Jansen · 32 parata(e), 63 % di i tiri in u quadru parati · 2,11 incassata(e) per 90 min · nota 7,0
Allenatore · Johan Plat dapoi 01/08/2026 · 1 club allenatu(i) dapoi 2026
Sistema : 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ancu 4-3-3 ×3, 5-4-1 ×1)
Forma (API-Football) : LLLLDWDWD
Feriti è squalificatiChì ghjè ?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Chì ghjè ?
Utrecht
- Ferita A. Engwanda · Ischiucrurali assente à l'ultima partita 24/10/2026
- Ferita A. Stepanov · Cavichja assente à l'ultima partita 24/10/2026
- Ferita K. Paredes · Ghjinochju assente à l'ultima partita 24/10/2026
- Ferita M. Jonathans · Ghjinochju assente à l'ultima partita 24/10/2026
- Ferita N. Ohio · Ghjinochju assente à l'ultima partita 24/10/2026
- Ferita V. Jensen · Ghjinochju assente à l'ultima partita 24/10/2026
Rilevatu u 23/10/2026 ; a lista ufficiale esce cù a cumpusizione, un'ora nanzu à a partita.
Cambuur
- Ferita D. Visser · Ghjinochju assente à l'ultima partita 24/10/2026
- Ferita J. Amofa · Ferita assente à l'ultima partita 24/10/2026
- Ferita W. Asselman · Ferita assente à l'ultima partita 24/10/2026
Rilevatu u 23/10/2026 ; a lista ufficiale esce cù a cumpusizione, un'ora nanzu à a partita.
Signalatu da un solu media, da cunfirmà : D. Look (Indispunibilità, The Guardian)
Assenti à a partita precedente, micca per forza per quessa : D. Bouah (Carta rossa)
ArbitruChì ghjè ?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Chì ghjè ?
Arbitru ùn hè ancu designatu in i nostri dati (designazione cunnisciuta qualchì ghjornu nanzu à a partita).
Risicu disciplinariuChì ghjè ?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Chì ghjè ?
Falli aspettati : 13,5 per Utrecht, 12,3 per Cambuur · Carte gialle aspettate : 3,6 · Fora di ghjocu aspettati : 3,1
Arbitru micca ancu designatu : media di a cumpetizione.
Attaccanti u più spessu fora di ghjocu : D. de WitDani de Wit P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Utrecht 9 2 1 15 — 2 6,8 2025-26 Utrecht 2 1 0 9 — 1 7,4 2024-25 Bochum 33 2 1 24 — 1 6,6 2024-25 AZ Alkmaar — 0 0 — — — — 2023-24 AZ Alkmaar 32 10 (1 rig.) 3 68 — 7 1 6,9 Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Cambuur 7 3 2 5 — 0 7,3 2025-26 Cambuur 1 0 0 — — 0 6,7 2024-25 A. Klagenfurt 26 3 1 14 — 0 6,7 2023-24 A. Klagenfurt 12 1 2 7 — 1 6,9
Stima à partesi da a cumpusizione probabile è da e statistiche di a stagione : tassi per 90 minuti di ogni titulare (avvicinati à a media di u postu quandu hà ghjucatu pocu), di fronte à a severità di l'arbitru. Ùn hè micca una previsione ufficiale.
Marcatori probabiliChì ghjè ?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Chì ghjè ?
Utrecht
| Ghjucatore | Marca | Gol | Passate | Gol / 90 min | Ghjoca | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 Ángel AlarcónÁngel Alarcón Galiot
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 26 % | 3 | 0 | 0,46 | 77 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20 D. de WitDani de Wit
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 25 % | 2 | 1 | 0,23 | 85 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 Y. CathlineYoann Cathline
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 18 % | 2 | 2 | 0,32 | 69 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 M. DiddenMatisse Didden
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 14 % | 2 | 0 | 0,32 | 61 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15 A. BlakeAdrian Blake
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 8 % | 2 | 1 | 0,65 | 30 % |
Cambuur
| Ghjucatore | Marca | Gol | Passate | Gol / 90 min | Ghjoca | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 R. El ArguiouiRafik El Arguioui
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 32 % | 4 | 0 | 0,45 | 85 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 I. HamacheIlyes Hamache
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 28 % | 4 | 1 | 0,55 | 77 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 N. BinderNicolas Binder
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 13 % | 3 | 2 | 0,78 | 38 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29 Iwan HenstraIwan Henstra
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 7 % | 1 | 0 | 0,24 | 46 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15 F. KvamFabian Kvam
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 6 % | 1 | 0 | 0,26 | 46 % |
Prubabilità chì un ghjucatore marchi almenu un gol : gol aspettati di a so squadra (mudellu) sparti secondu a so parte di i gol di a stagione, u so postu è u so tempu di ghjocu, po pisati secondu a so prubabilità di ghjucà. Statistica, micca cunsigliu.
Cumpusizioni probabiliChì ghjè ?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Chì ghjè ?
Utrecht — 4-2-3-1
Allenatore : Anthony Correia dapoi 01/08/2026 · rilevatu u 23/10/2026
| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Siebe Horemans| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Utrecht | 9 | 0 | 0 | 8 | — | 2 | 6,4 |
| 2025-26 | Utrecht | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Utrecht | 31 | 1 | 4 | 12 | — | 1 | 7,1 |
| 2023-24 | Excelsior | 3 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7,1 |
| 2023-24 | Utrecht | — | 0 | 4 | 25 | — | — | 7,0 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Matisse Didden| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Utrecht | 7 | 2 | 0 | 12 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Utrecht | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 7,2 |
| 2024-25 | Utrecht | 29 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Genk | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Utrecht | — | 0 | 0 | 2 | — | — | 6,5 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Nikolas Panagiotou| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Utrecht | 5 | 0 | 0 | 8 | — | 2 | 6,4 |
| 2026-27 | Omonia Nicosia | 4 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | Cyprus | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,7 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Guus Offerhaus| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Utrecht | 5 | 0 | 0 | 6 | — | 2 | 4,5 |
| 2025-26 | Telstar | 5 | 2 | 0 | 2 | — | 1 | 7,5 |
| 2024-25 | Telstar | 36 | 1 | 3 | 38 | — | 5 | 6,9 |
| 2023-24 | Telstar | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,2 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Arthur Zagré| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Utrecht | 9 | 0 | 2 | 15 | — | 2 | 6,6 |
| 2025-26 | Excelsior | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Excelsior | 30 | 2 | 3 | 32 | — | 5 | 7,1 |
| 2024-25 | FC Sion | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Excelsior | 28 | 1 | 5 | 25 | — | 6 1 | 6,8 |
| 2023-24 | FC Sion | 12 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Niklas Brøndsted Vesterlund Nielsen| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 2 | 8 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | 15 | 1 | 2 | 4 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | 10 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,8 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Joris van Overeem| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Utrecht | 5 | 0 | 0 | 9 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | Heerenveen | 4 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,3 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Oualid Agougil| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Utrecht | 2 | 0 | 1 | 0 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Utrecht | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Ajax | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Davy van den Berg| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Utrecht | 9 | 0 | 2 | 7 | — | 2 | 6,7 |
| 2025-26 | Utrecht | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | Luton | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Zwolle | 32 | 4 | 3 | 29 | — | 5 | 7,0 |
| 2023-24 | Zwolle | 30 | 5 | 2 | 40 | — | 7 | 7,1 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Dani de Wit| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Utrecht | 9 | 2 | 1 | 15 | — | 2 | 6,8 |
| 2025-26 | Utrecht | 2 | 1 | 0 | 9 | — | 1 | 7,4 |
| 2024-25 | Bochum | 33 | 2 | 1 | 24 | — | 1 | 6,6 |
| 2024-25 | AZ Alkmaar | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | AZ Alkmaar | 32 | 10 (1 rig.) | 3 | 68 | — | 7 1 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (ultima cumpusizione ufficiale è tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu. 9 titulare(i) di l'ultima partita (24/10/2026) cunfirmatu(i).
Cambuur — 4-2-3-1
Allenatore : Johan Plat dapoi 01/08/2026 · rilevatu u 23/10/2026
| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Cambuur | 9 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Cambuur | 38 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 7,3 |
| 2024-25 | Cambuur | 37 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Feyenoord | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Feyenoord | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ismaël Baouf| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Cambuur | 9 | 0 | 0 | 12 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Cambuur | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Anderlecht | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Anderlecht | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Morgan Costarelli| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Cambuur | 9 | 0 | 0 | 8 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | Lille | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Lille | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Billy van Duijl| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Cambuur | 6 | 0 | 2 | 5 | — | 0 | 7,0 |
| 2026-27 | AZ Alkmaar | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | AZ Alkmaar | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | AZ Alkmaar | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Volendam | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Rik Mulders| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 5 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,3 |
| 2025-26 | 30 | 0 | 2 | 27 | — | 6 | 7,0 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Nicky Souren| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 1 | 8 | — | 2 | 6,8 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | 35 | 0 | 2 | 24 | — | 2 | 6,8 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Rafik El Arguioui| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Cambuur | 9 | 4 | 0 | 9 | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | Utrecht | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Utrecht | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ilyes Hamache| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Cambuur | 9 | 4 | 1 | 3 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Amiens | 2 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Schalke 04 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Schalke 04 | 17 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Valenciennes | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Valenciennes | 28 | 2 | 1 | 11 | — | 1 | 6,6 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Mathieu Maertens| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Cambuur | 5 | 0 | 0 | 12 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Oud-Heverlee Leuven | 35 | 1 | 3 | 33 | — | 5 | 6,6 |
| 2024-25 | Oud-Heverlee Leuven | 14 | 1 | 1 | 14 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Oud-Heverlee Leuven | 14 | 1 | 1 | 14 | — | 1 | 6,8 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Jason Çeka| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Cambuur | 3 | 0 | 1 | 4 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Dynamo Dresden | 17 | 2 | 1 | 20 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Dresden | 17 | 2 | 1 | 20 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Elversberg | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Magdeburg | 7 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,2 |
| 2023-24 | Magdeburg | 22 | 1 | 6 | 14 | — | 4 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Nicolas Binder| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Cambuur | 7 | 3 | 2 | 5 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Cambuur | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | A. Klagenfurt | 26 | 3 | 1 | 14 | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | A. Klagenfurt | 12 | 1 | 2 | 7 | — | 1 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (ultima cumpusizione ufficiale è tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu. 11 titulare(i) di l'ultima partita (24/10/2026) cunfirmatu(i).
Faccia à facciaChì ghjè ?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Chì ghjè ?
6 scontru(i) : Utrecht 12 reta(e), Cambuur 7 · e duie squadre marcanu in 50 % di i casi · più di 2,5 gol in 67 %
| Data | Partita | Risultatu | Vincitore |
|---|---|---|---|
| 06/05/2023 | Cambuur – Utrecht Eredivisie ♂ | 0 – 3 | Utrecht |
| 13/08/2022 | Utrecht – Cambuur Eredivisie ♂ | 0 – 0 | patta |
| 05/02/2022 | Utrecht – Cambuur Eredivisie ♂ | 3 – 2 | Utrecht |
| 21/11/2021 | Cambuur – Utrecht Eredivisie ♂ | 2 – 1 | Cambuur |
| 12/02/2016 | Cambuur – Utrecht Eredivisie ♂ | 0 – 2 | Utrecht |
| 26/09/2015 | Utrecht – Cambuur Eredivisie ♂ | 3 – 3 | patta |
Da a più recente à a più anziana.
Tutta a storia Utrecht – Cambuur →
Diffusione TVChì ghjè ?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Chì ghjè ?
Nisun canale cunnisciutu per Luxembourg.
| Altrove in Europa | Canale |
|---|---|
| Pays-Bas paese di a cumpetizione | ESPN o NOS diritti di a stagione |
| Allemagne | Sport Digital solu trasmettitore di a cumpetizione |
| Autriche | Sport Digital solu trasmettitore di a cumpetizione |
| Belgique | PlaySports o Sporza diritti di a stagione |
| Canada (Québec) | Rogers solu trasmettitore di a cumpetizione |
| Espagne | DAZN solu trasmettitore di a cumpetizione |
| États-Unis (New York) | ESPN solu trasmettitore di a cumpetizione |
| France | DAZN solu trasmettitore di a cumpetizione |
| Grèce | Nova solu trasmettitore di a cumpetizione |
| Guadeloupe | ESPN solu trasmettitore di a cumpetizione |
| Irlande | Premier Sports o Thriller TV diritti di a stagione |
| Italie | Mola TV solu trasmettitore di a cumpetizione |
| La Réunion | ESPN Africa solu trasmettitore di a cumpetizione |
| Maroc | Dubai Sports solu trasmettitore di a cumpetizione |
| Pologne | Polsat Sports solu trasmettitore di a cumpetizione |
| Portugal | DAZN solu trasmettitore di a cumpetizione |
| Sénégal | ESPN Africa solu trasmettitore di a cumpetizione |
| Suisse | Sport Digital solu trasmettitore di a cumpetizione |
| Tunisie | Dubai Sports solu trasmettitore di a cumpetizione |
| Turquie | Saran (TiviBu) solu trasmettitore di a cumpetizione |