AntosofaU ballò analizatu da u canapè

Jupiler Pro League ♂ · sab. 07 nuv. 2026 · 11:00

Westerlo – Charleroi

Freschezza di l'infurmazioni 4 da verificà

Certe infurmazioni sò vechje: da cunfruntà cù l'annunzii di i club nanzu à scumette.

Probabilità
Chì ghjè ?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

33 %1 — Westerlo
26 %Patta
41 %2 — Charleroi

Risultatu aspettatu 2 – 1 (8 %) · gol aspettati 1,75 – 1,69

Chì ghjè ?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· esitu u più prubabile : nisuna patta · fiducia debule
Chì ghjè ?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Lettura : nant'à 10 partite cum'è questa, Charleroi ne vincerebbe circa 4, è ùn vincerebbe micca l'altre 6.

Dui pareri 1 · N · 2

Chì ghjè ?
Deux façons d'estimer le même match. Les cotes du marché : ce que les bookmakers pensent, une fois leur marge retirée ; elles réagissent vite aux blessures et aux compositions. Notre modèle : les résultats passés seulement (force des équipes, Elo, avantage du terrain). Quand les deux se rejoignent, la prévision est solide ; quand ils s'écartent de plus de 12 points, le match est moins évident qu'il n'y paraît.

U mercatu (bookmakers)33 · 26 · 41
U nostru mudellu (campiunatu è Elo)38 · 26 · 36

⚠ Pareri sparti : u mercatu è u nostru mudellu ùn indicanu micca u listessu favuritu. Partita aperta, prudenza.

⚖ Ultimu scontru strettu : Charleroi 0 – 1 Westerlo u 16/05/2026, vintu d'un solu gol.

Fonte : cotes du marché · calculatu u 06/11/2026. Nisuna quota quì : e quote è i segnali sò in u spaziu contu.

Forma
Chì ghjè ?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Westerlo VVVND da u più anticu à u più recente

12/09/2026cas.Standard Jupiler Pro League ♂4 – 2V
20/09/2026for.St Truiden Jupiler Pro League ♂2 – 0V
11/10/2026cas.Antwerp Jupiler Pro League ♂5 – 1V
24/10/2026cas.Beveren Jupiler Pro League ♂4 – 4N
31/10/2026for.Anderlecht Jupiler Pro League ♂1 – 4D

Charleroi VVVDV da u più anticu à u più recente

13/09/2026for.Waregem Jupiler Pro League ♂1 – 0V
19/09/2026cas.Cercle Brugge Jupiler Pro League ♂3 – 2V
11/10/2026for.Standard Jupiler Pro League ♂1 – 0V
24/10/2026for.Antwerp Jupiler Pro League ♂0 – 3D
01/11/2026cas.RAAL La Louviere Jupiler Pro League ♂5 – 2V

Tutte e cumpetizioni cunfuse ; u faccia à faccia quì sottu ùn ritene chè i scontri diretti, da u più recente à u più anticu.

Serie in corsu
Chì ghjè ?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Westerlo 7 partite marchendu 4 partite senza scunfitta in casa
esce da una scunfitta 1-4 contr'à Anderlecht · 3 V, 1 P, 1 S in l'ultime 5 partite (16 gol fatti, 11 incassati)

Charleroi nisuna seria (dui risultati listessi di fila)
esce da una vittoria 5-2 contr'à RAAL La Louviere · 4 V, 0 P, 1 S in l'ultime 5 partite (10 gol fatti, 7 incassati)

Paragunà e duie squadre →

Forze in presenza
Chì ghjè ?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Westerlo

Attaccu · 2,50 reta(e) per partita (3,00 in casa, 2,00 fora) · 15,1 tiri per partita, 36 % in u quadru · senza marcà in 13 % di e partite · rigori 1 marcatu(i) · tempu forte : 0-15a minuta

Difesa · 2,10 incassata(e) per partita (2,50 in casa, 1,80 fora) · 25 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 16-30a minuta · 11 gialla(e), 0 rossa(e)

Disciplina · 12,2 fallu(i) per partita · 1,0 fora di ghjocu per partita · 1,40 gialla(e) è 0,50 rossa(e) per partita (fiches de match, 9 partita(e))

Guardianu · A. Jungdal · 24 parata(e), 59 % di i tiri in u quadru parati · 2,13 incassata(e) per 90 min · nota 6,8

Allenatore · I. Charaï dapoi 01/07/2025 · 2 club allenatu(i) dapoi 2023
Sistema : 4-2-3-1, un seul avant-centre · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (ancu 3-4-2-1 ×1, 4-4-2 ×1)

Forma (API-Football) : LLLDWWWW

Charleroi

Attaccu · 2,00 reta(e) per partita (2,50 in casa, 1,50 fora) · 15,2 tiri per partita, 33 % in u quadru · senza marcà in 0 % di e partite · rigori 2 marcatu(i) · tempu forte : 16-30a minuta

Difesa · 0,90 incassata(e) per partita (1,50 in casa, 0,30 fora) · 50 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 31-45a minuta · 9 gialla(e), 0 rossa(e)

Disciplina · 10,6 fallu(i) per partita · 1,6 fora di ghjocu per partita · 1,90 gialla(e) è 0,50 rossa(e) per partita (fiches de match, 17 partita(e))

Guardianu · M. Koné · 19 parata(e), 73 % di i tiri in u quadru parati · 1,00 incassata(e) per 90 min · nota 7,5

Allenatore · Mario Kohnen dapoi 01/04/2026 · 1 club allenatu(i) dapoi 2026
Sistema : 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 16e et la 30e minute

Forma (API-Football) : WWWWLWWW

Feriti è squalificati
Chì ghjè ?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Westerlo

  • Squalifica R. Laalaoui · Carta rossa à l'ultima partita (Westerlo – Beveren) squalifica probabile 24/10/2026

Rilevatu u 23/10/2026 ; a lista ufficiale esce cù a cumpusizione, un'ora nanzu à a partita.

Charleroi

Nisunu assente cunnisciutu à u 23/10/2026.

Arbitru
Chì ghjè ?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Arbitru ùn hè ancu designatu in i nostri dati (designazione cunnisciuta qualchì ghjornu nanzu à a partita).

Risicu disciplinariu
Chì ghjè ?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Falli aspettati : 12,5 per Westerlo, 10,3 per Charleroi · Carte gialle aspettate : 3,1 · Fora di ghjocu aspettati : 3,0

Arbitru micca ancu designatu : media di a cumpetizione.

Attaccanti u più spessu fora di ghjocu : N. BassetteNorman Jaquy Bassette Van Acker

StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Westerlo85 (1 rig.)021—16,9
2025-26Kaiserslautern162211—46,7
2025-26Coventry2006—26,2
2025-26Reims1101—07,3
2024-25Coventry252022—56,5
2024-25Caen000——0—
2024-25Mechelen—00————
2023-24Mechelen2250——1—
2023-24Caen100——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita), A. ScheidlerAurélien Scheidler
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Charleroi73 (1 rig.)18—06,9
2025-26Charleroi369 (1 rig.)438—26,9
2025-26Dender4005—16,2
2024-25Dender288226—4 17,1
2024-25Bari—00————
2023-24Andorra325027—5 16,7
2023-24Bari3002—06,7

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita)

Stima à partesi da a cumpusizione probabile è da e statistiche di a stagione : tassi per 90 minuti di ogni titulare (avvicinati à a media di u postu quandu hà ghjucatu pocu), di fronte à a severità di l'arbitru. Ùn hè micca una previsione ufficiale.

Marcatori probabili
Chì ghjè ?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Westerlo

GhjucatoreMarcaGolPassateGol / 90 minGhjoca
9 N. BassetteNorman Jaquy Bassette Van Acker
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Westerlo85 (1 rig.)021—16,9
2025-26Kaiserslautern162211—46,7
2025-26Coventry2006—26,2
2025-26Reims1101—07,3
2024-25Coventry252022—56,5
2024-25Caen000——0—
2024-25Mechelen—00————
2023-24Mechelen2250——1—
2023-24Caen100——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

25 %500,7983 %
7 S. SaitoShunsuke Saito
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-278315—07,5
2025-2617119—26,7

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

16 %310,4583 %
14 C. SandraCisse Sandra
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Westerlo8219—26,8
2025-26Club Brugge3003—06,3
2024-25Willem II264232—16,7
2024-25Club Brugge—00————
2024-25Excelsior—00————
2023-24Excelsior261215—26,6
2023-24Club Brugge000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

13 %210,2583 %
13 I. SakamotoIsa Sakamoto
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-278137—26,6
2025-26386451—16,6
2024-25196126—26,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

8 %130,1575 %
28 D. OuregaDrahgo Gnatoa Dylan Ourega
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Westerlo8119—06,6
2025-26Westerlo8116—16,8
2025-26Guingamp100——06,3
2024-25Guingamp110014—07,0

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

7 %110,1383 %

Charleroi

GhjucatoreMarcaGolPassateGol / 90 minGhjoca
21 A. ScheidlerAurélien Scheidler
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Charleroi73 (1 rig.)18—06,9
2025-26Charleroi369 (1 rig.)438—26,9
2025-26Dender4005—16,2
2024-25Dender288226—4 17,1
2024-25Bari—00————
2023-24Andorra325027—5 16,7
2023-24Bari3002—06,7

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

19 %310,4875 %
3 K. Van Den KerkhofKévin Daniel Guitoun Van Den Kerkhof
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Charleroi8224—17,6
2025-26Charleroi303419—5 16,8
2025-26Metz000——0—
2024-25Metz19236—36,9
2023-24Metz29128—26,6
2023-24Bastia3012—17,3

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

13 %220,2583 %
20 F. Situmona MbembaFreddy Situmona Mbemba
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Charleroi8305—07,1
2025-26Guingamp24108—1 16,7
2025-26Charleroi2001—06,6
2024-25Dunkerque—00————
2023-24Dunkerque200——06,6

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

12 %300,7049 %
95 C. KeitaCheick Keita
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Charleroi7203—07,6
2025-26Charleroi403032—56,7
2024-25Charleroi373012—6 16,8
2024-25Beerschot VA201115—26,8
2024-25Bastia—00————
2024-25Reims—00————
2023-24Beerschot VA284237—46,8
2023-24Bastia271027—96,8
2023-24Reims000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

12 %200,2975 %
8 J. RomsaasJakob Napoleon Romsaas
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-2781310—07,3
2025-26372313—26,7

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

8 %130,1475 %

Prubabilità chì un ghjucatore marchi almenu un gol : gol aspettati di a so squadra (mudellu) sparti secondu a so parte di i gol di a stagione, u so postu è u so tempu di ghjocu, po pisati secondu a so prubabilità di ghjucà. Statistica, micca cunsigliu.

Cumpusizioni probabili
Chì ghjè ?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Westerlo — 4-2-3-1

Allenatore : I. Charaï dapoi 01/07/2025 · rilevatu u 23/10/2026

Andreas Kristoffer Jungdal Westerlo · 2026-27 : 8 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 Denmark · 2026-27 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Westerlo · 2025-26 : 40 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 7,0 Westerlo · 2024-25 : 17 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,1 Cremonese · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Cremonese · 2023-24 : 18 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,2 Milan · 2023-24 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 99 A. JungdalSeiji Kimura 2026-27 : 8 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 2025-26 : 21 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 10 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,9 5 S. KimuraAmando Lapage Westerlo · 2026-27 : 8 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 10 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,1 Westerlo · 2025-26 : 16 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 9 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 7,1 Westerlo · 2024-25 : 11 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,2 Anderlecht · 2024-25 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,2 Anderlecht · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 4 A. LapageLasse Flø Borregaard Westerlo · 2026-27 : 8 partite, 1 gol(i), 2 passata(e), 7 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,9 Vejle · 2025-26 : 12 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,6 Vejle · 2024-25 : 12 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,6 Vejle · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 2 L. FløLucas Mbamba-Muanda 2026-27 : 5 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,3 2025-26 : 14 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 13 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,5 23 L. Mbamba-MuandaCisse Sandra Westerlo · 2026-27 : 8 partite, 2 gol(i), 1 passata(e), 9 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,8 Club Brugge · 2025-26 : 3 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,3 Willem II · 2024-25 : 26 partite, 4 gol(i), 2 passata(e), 32 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,7 Club Brugge · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Excelsior · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Excelsior · 2023-24 : 26 partite, 1 gol(i), 2 passata(e), 15 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,6 Club Brugge · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 14 C. SandraDrahgo Gnatoa Dylan Ourega Westerlo · 2026-27 : 8 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 9 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 Westerlo · 2025-26 : 8 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,8 Guingamp · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,3 Guingamp · 2024-25 : 11 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 14 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 28 D. OuregaShunsuke Saito 2026-27 : 8 partite, 3 gol(i), 1 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,5 2025-26 : 17 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 9 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,7 7 S. SaitoIbrahim Cheick Junior Fofana Westerlo · 2026-27 : 8 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 17 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,1 Amiens · 2025-26 : 3 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 7 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 Amiens · 2024-25 : 27 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 20 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,6 Kocaelispor · 2023-24 : 14 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,7 Amiens · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 45 I. FofanaCameron Mark Congreve Westerlo · 2026-27 : 6 partite, 0 gol(i), 3 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,9 Wales · 2026-27 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Dundee · 2025-26 : 34 partite, 3 gol(i), 6 passata(e), 18 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,8 Swansea City AFC · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 Swansea City AFC · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,2 Swansea · 2023-24 : 4 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e) Swansea City AFC · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 20 C. CongreveNorman Jaquy Bassette Van Acker Westerlo · 2026-27 : 8 partite, 5 gol(i), 0 passata(e), 21 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,9 Kaiserslautern · 2025-26 : 16 partite, 2 gol(i), 2 passata(e), 11 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 6,7 Coventry · 2025-26 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,2 Reims · 2025-26 : 1 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,3 Coventry · 2024-25 : 25 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), 22 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), nota 6,5 Caen · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Mechelen · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Mechelen · 2023-24 : 22 partite, 5 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e) Caen · 2023-24 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 9 N. Bassette
Andreas Kristoffer Jungdal
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Westerlo801——06,8
2026-27Denmark000——0—
2025-26Westerlo4000——37,0
2024-25Westerlo17011—07,1
2024-25Cremonese000——0—
2023-24Cremonese1800——07,2
2023-24Milan—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Seiji Kimura
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-278003—06,8
2025-26211010—16,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Amando Lapage
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Westerlo81010—17,1
2025-26Westerlo16009—37,1
2024-25Westerlo11002—06,2
2024-25Anderlecht2002—06,2
2023-24Anderlecht000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Lasse Flø Borregaard
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Westerlo8127—16,9
2025-26Vejle12005—16,6
2024-25Vejle12005—16,6
2023-24Vejle000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Lucas Mbamba-Muanda
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-275001—06,3
2025-26140013—26,5

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Cisse Sandra
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Westerlo8219—26,8
2025-26Club Brugge3003—06,3
2024-25Willem II264232—16,7
2024-25Club Brugge—00————
2024-25Excelsior—00————
2023-24Excelsior261215—26,6
2023-24Club Brugge000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Drahgo Gnatoa Dylan Ourega
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Westerlo8119—06,6
2025-26Westerlo8116—16,8
2025-26Guingamp100——06,3
2024-25Guingamp110014—07,0

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Shunsuke Saito
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-278315—07,5
2025-2617119—26,7

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ibrahim Cheick Junior Fofana
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Westerlo80117—07,1
2025-26Amiens3007—07,0
2024-25Amiens271020—36,6
2023-24Kocaelispor14004—0 16,7
2023-24Amiens000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Cameron Mark Congreve
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Westerlo6034—16,9
2026-27Wales000——0—
2025-26Dundee343618—36,8
2025-26Swansea City AFC100——06,7
2024-25Swansea City AFC000——07,2
2023-24Swansea420——1—
2023-24Swansea City AFC000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Norman Jaquy Bassette Van Acker
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Westerlo85 (1 rig.)021—16,9
2025-26Kaiserslautern162211—46,7
2025-26Coventry2006—26,2
2025-26Reims1101—07,3
2024-25Coventry252022—56,5
2024-25Caen000——0—
2024-25Mechelen—00————
2023-24Mechelen2250——1—
2023-24Caen100——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (ultima cumpusizione ufficiale è tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu. 9 titulare(i) di l'ultima partita (24/10/2026) cunfirmatu(i).

Charleroi — 4-2-3-1

Allenatore : Mario Kohnen dapoi 01/04/2026 · rilevatu u 23/10/2026

Mohamed Koné Annecy · 2026-27 : 9 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 11 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,8 Charleroi · 2026-27 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,5 Roma · 2026-27 : 6 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), 9 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 7,4 France · 2026-27 : 5 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,9 Charleroi · 2025-26 : 19 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 7,2 Roma · 2025-26 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Aston Villa · 2025-26 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Charleroi · 2024-25 : 34 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 7,1 Boavista · 2024-25 : 12 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 Roma · 2024-25 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e) Dunkerque · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Le Havre · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) LASK · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) M'gladbach · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) M'gladbach · 2023-24 : 22 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 28 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,8 Dunkerque · 2023-24 : 15 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 7,5 LASK · 2023-24 : 8 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 Le Havre · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 30 M. KonéKévin Daniel Guitoun Van Den Kerkhof Charleroi · 2026-27 : 8 partite, 2 gol(i), 2 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,6 Charleroi · 2025-26 : 30 partite, 3 gol(i), 4 passata(e), 19 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,8 Metz · 2025-26 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Metz · 2024-25 : 19 partite, 2 gol(i), 3 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,9 Metz · 2023-24 : 29 partite, 1 gol(i), 2 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,6 Bastia · 2023-24 : 3 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,3 3 K. Van Den KerkhofMardochée Nzita Theto Charleroi · 2026-27 : 8 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,2 Charleroi · 2025-26 : 38 partite, 0 gol(i), 2 passata(e), 35 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 6,8 Charleroi · 2024-25 : 36 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 14 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,9 Beerschot VA · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Beerschot VA · 2023-24 : 22 partite, 5 gol(i), 2 passata(e), 35 fallu(i), — fora di ghjocu, 10 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 7,1 24 M. NzitaAiham Hanz Ousou Charleroi · 2026-27 : 7 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 7,4 Charleroi · 2025-26 : 39 partite, 2 gol(i), 1 passata(e), 40 fallu(i), — fora di ghjocu, 12 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 7,0 Charleroi · 2024-25 : 26 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 29 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 7,0 Cadiz · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Cadiz · 2023-24 : 6 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 4 A. OusouCheick Keita Charleroi · 2026-27 : 7 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,6 Charleroi · 2025-26 : 40 partite, 3 gol(i), 0 passata(e), 32 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), nota 6,7 Charleroi · 2024-25 : 37 partite, 3 gol(i), 0 passata(e), 12 fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,8 Beerschot VA · 2024-25 : 20 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 15 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,8 Bastia · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Reims · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Beerschot VA · 2023-24 : 28 partite, 4 gol(i), 2 passata(e), 37 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 6,8 Bastia · 2023-24 : 27 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 27 fallu(i), — fora di ghjocu, 9 ghjalla(e), nota 6,8 Reims · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 95 C. KeitaYassine Khalifi 2026-27 : 8 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,2 2025-26 : 20 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,8 18 Y. KhalifiAmine Boukamir 2026-27 : 8 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 12 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,8 2025-26 : 8 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,0 2024-25 : 15 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 6 A. BoukamirPatrick Pflücke Charleroi · 2026-27 : 8 partite, 1 gol(i), 3 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,2 Charleroi · 2025-26 : 35 partite, 4 gol(i), 7 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 Mechelen · 2025-26 : 6 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 Mechelen · 2024-25 : 37 partite, 5 gol(i), 5 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 7,3 Mechelen · 2023-24 : 34 partite, 4 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e) Servette FC · 2023-24 : 3 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,7 14 P. PflückeJakob Napoleon Romsaas 2026-27 : 8 partite, 1 gol(i), 3 passata(e), 10 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,3 2025-26 : 37 partite, 2 gol(i), 3 passata(e), 13 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,7 8 J. RomsaasI. Cisse Charleroi · 2026-27 : 7 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,8 Gent · 2026-27 : 6 partite, 3 gol(i), 0 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,9 Nancy · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 0 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,2 Gent · 2025-26 : 12 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,5 19 I. CisseAurélien Scheidler Charleroi · 2026-27 : 7 partite, 3 gol(i), 1 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Charleroi · 2025-26 : 36 partite, 9 gol(i), 4 passata(e), 38 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,9 Dender · 2025-26 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,2 Dender · 2024-25 : 28 partite, 8 gol(i), 2 passata(e), 26 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 7,1 Bari · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Andorra · 2023-24 : 32 partite, 5 gol(i), 0 passata(e), 27 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,7 Bari · 2023-24 : 3 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 21 A. Scheidler
Mohamed Abdoul Kader Koné
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Annecy90111—26,8
2026-27Charleroi700——07,5
2026-27Roma6209—27,4
2026-27France5006—16,9
2025-26Charleroi1900——27,2
2025-26Roma—00————
2025-26Aston Villa000——0—
2024-25Charleroi34002—27,1
2024-25Boavista12005—06,7
2024-25Roma100——1—
2024-25Dunkerque—00————
2024-25Le Havre—00————
2024-25LASK000——0—
2024-25M'gladbach000——0—
2023-24M'gladbach221028—4 16,8
2023-24Dunkerque1500——27,5
2023-24LASK8003—06,6
2023-24Le Havre000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Kévin Daniel Guitoun Van Den Kerkhof
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Charleroi8224—17,6
2025-26Charleroi303419—5 16,8
2025-26Metz000——0—
2024-25Metz19236—36,9
2023-24Metz29128—26,6
2023-24Bastia3012—17,3

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Mardochée Nzita Theto
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Charleroi8005—17,2
2025-26Charleroi380235—46,8
2024-25Charleroi360014—36,9
2024-25Beerschot VA—00————
2023-24Beerschot VA225235—10 17,1

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Aiham Hanz Ousou
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Charleroi7108—27,4
2025-26Charleroi392140—12 17,0
2024-25Charleroi260029—37,0
2024-25Cadiz—00————
2023-24Cadiz6004—06,6

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Cheick Keita
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Charleroi7203—07,6
2025-26Charleroi403032—56,7
2024-25Charleroi373012—6 16,8
2024-25Beerschot VA201115—26,8
2024-25Bastia—00————
2024-25Reims—00————
2023-24Beerschot VA284237—46,8
2023-24Bastia271027—96,8
2023-24Reims000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Yassine Khalifi
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-278003—17,2
2025-2620015—26,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Amine Boukamir
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-2781012—16,8
2025-268005—17,0
2024-2515002—06,7
2023-24000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Patrick Pflücke
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Charleroi8131—07,2
2025-26Charleroi35472—07,0
2025-26Mechelen6011—06,7
2024-25Mechelen375 (1 rig.)54—27,3
2023-24Mechelen3440——1—
2023-24Servette FC3102—16,7

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Jakob Napoleon Romsaas
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-2781310—07,3
2025-26372313—26,7

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ibrahim Cisse
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Charleroi7013—16,8
2026-27Gent6304—1 16,9
2026-27Nancy1000—07,2
2025-26Gent12108—16,5

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Aurélien Scheidler
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Charleroi73 (1 rig.)18—06,9
2025-26Charleroi369 (1 rig.)438—26,9
2025-26Dender4005—16,2
2024-25Dender288226—4 17,1
2024-25Bari—00————
2023-24Andorra325027—5 16,7
2023-24Bari3002—06,7

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (ultima cumpusizione ufficiale è tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu. 10 titulare(i) di l'ultima partita (24/10/2026) cunfirmatu(i).

Faccia à faccia
Chì ghjè ?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

3vittoria(e) Westerlo
1patta(e)
2vittoria(e) Charleroi
3,2gol per partita

6 scontru(i) : Westerlo 10 reta(e), Charleroi 9 · e duie squadre marcanu in 50 % di i casi · più di 2,5 gol in 50 %

DataPartitaRisultatuVincitore
16/05/2026Charleroi – Westerlo Jupiler Pro League ♂0 – 1Westerlo
05/04/2026Westerlo – Charleroi Jupiler Pro League ♂2 – 0Westerlo
22/02/2026Westerlo – Charleroi Jupiler Pro League ♂2 – 1Westerlo
08/11/2025Charleroi – Westerlo Jupiler Pro League ♂2 – 0Charleroi
09/05/2025Charleroi – Westerlo Jupiler Pro League ♂4 – 3Charleroi
11/04/2025Westerlo – Charleroi Jupiler Pro League ♂2 – 2patta

Da a più recente à a più anziana.

Tutta a storia Westerlo – Charleroi →

Diffusione TV
Chì ghjè ?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Diffusione scunnisciuta : nè canale annunziatu, nè diritti indicati per sta cumpetizione.

Nisunu sistema ùn guarantisce un guadagnu · pruibitu à i minori di 18 anni · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13