AntosofaU ballò analizatu da u canapè

Jupiler Pro League ♂ · dum. 27 dic. 2026 · 13:15

Mechelen – Waregem

Freschezza di l'infurmazioni 4 da verificà

Certe infurmazioni sò vechje: da cunfruntà cù l'annunzii di i club nanzu à scumette.

Ùn ci hè ancu previsione per sta partita : ghjunghje cù a prossima racolta.

Forma
Chì ghjè ?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Mechelen DNVVV da u più anticu à u più recente

11/09/2026cas.Anderlecht Jupiler Pro League ♂0 – 1D
19/09/2026for.Lommel SK Jupiler Pro League ♂0 – 0N
11/10/2026cas.St Truiden Jupiler Pro League ♂4 – 3V
31/10/2026cas.Genk Jupiler Pro League ♂1 – 0V
04/11/2026for.Kortrijk Jupiler Pro League ♂3 – 1V

Waregem DDDDD da u più anticu à u più recente

13/09/2026cas.Charleroi Jupiler Pro League ♂0 – 1D
19/09/2026for.Anderlecht Jupiler Pro League ♂0 – 3D
10/10/2026cas.Gent Jupiler Pro League ♂0 – 2D
24/10/2026for.RAAL La Louviere Jupiler Pro League ♂0 – 3D
30/10/2026cas.Club Brugge Jupiler Pro League ♂2 – 4D

Tutte e cumpetizioni cunfuse ; u faccia à faccia quì sottu ùn ritene chè i scontri diretti, da u più recente à u più anticu.

Serie in corsu
Chì ghjè ?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Mechelen 4 partite senza scunfitta 3 vittorie di fila 3 partite senza scunfitta fora
esce da una vittoria 3-1 contr'à Kortrijk · 3 V, 1 P, 1 S in l'ultime 5 partite (8 gol fatti, 5 incassati)

Waregem 5 scunfitte di fila 3 scunfitte di fila in casa
esce da una scunfitta 2-4 contr'à Club Brugge · 0 V, 0 P, 5 S in l'ultime 5 partite (2 gol fatti, 13 incassati)

Paragunà e duie squadre →

Forze in presenza
Chì ghjè ?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Mechelen

Attaccu · 1,10 reta(e) per partita (1,80 in casa, 0,50 fora) · 9,9 tiri per partita, 29 % in u quadru · senza marcà in 63 % di e partite · rigori 2 marcatu(i) · tempu forte : 31-45a minuta

Difesa · 2,10 incassata(e) per partita (2,80 in casa, 1,50 fora) · 13 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 31-45a minuta · 13 gialla(e), 0 rossa(e)

Disciplina · 10,6 fallu(i) per partita · 1,7 fora di ghjocu per partita · 1,90 gialla(e) è 0,00 rossa(e) per partita (fiches de match, 16 partita(e))

Guardianu · Nacho Mirás · 23 parata(e), 58 % di i tiri in u quadru parati · 2,13 incassata(e) per 90 min · nota 7,0

Allenatore · Frederic Vanderbiest dapoi 01/07/2025 · 1 club allenatu(i) dapoi 2025
Sistema : 3-4-2-1, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (ancu 4-2-3-1 ×2, 3-4-1-2 ×2)

Forma (API-Football) : LDLDLLDW

Waregem

Attaccu · 1,30 reta(e) per partita (1,50 in casa, 1,00 fora) · 13,1 tiri per partita, 35 % in u quadru · senza marcà in 50 % di e partite · rigori 0 marcatu(i) · tempu forte : 76-90a minuta

Difesa · 1,10 incassata(e) per partita (1,00 in casa, 1,30 fora) · 38 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 46-60a minuta · 8 gialla(e), 1 rossa(e)

Disciplina · 11,4 fallu(i) per partita · 1,6 fora di ghjocu per partita · 1,00 gialla(e) è 0,50 rossa(e) per partita (fiches de match, 9 partita(e))

Guardianu · L. Bostyn · 21 parata(e), 81 % di i tiri in u quadru parati · 0,77 incassata(e) per 90 min · nota 7,4

Allenatore · Michael Beale dapoi 01/08/2026 · 1 club allenatu(i) dapoi 2026
Sistema : 4-3-3, trois attaquants · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ancu 4-3-2-1 ×3)

Forma (API-Football) : WDWDWLLL

Feriti è squalificati
Chì ghjè ?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Mechelen

Nisunu assente cunnisciutu à u 23/10/2026.

Waregem

Nisunu assente cunnisciutu à u 23/10/2026.

Arbitru
Chì ghjè ?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Arbitru ùn hè ancu designatu in i nostri dati (designazione cunnisciuta qualchì ghjornu nanzu à a partita).

Risicu disciplinariu
Chì ghjè ?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Falli aspettati : 11,4 per Mechelen, 11,4 per Waregem · Carte gialle aspettate : 3,1 · Fora di ghjocu aspettati : 4,8

Arbitru micca ancu designatu : media di a cumpetizione.

I più esposti à una carta gialla

GhjucatoreSquadraFalli / 90 minGialle / 90 minRisicu
F. HammarFredrik Carl Michael Hammar
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-2780018—46,9
2025-26381155—107,1
2024-25180030—36,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Mechelen1,930,3929 %

Attaccanti u più spessu fora di ghjocu : M. van BrederodeMyron van Brederode

StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Mechelen83 (2 rig.)0——07,0
2025-26Mechelen349 (1 rig.)515—27,1
2024-25Fortuna Dusseldorf24447—4 16,9
2024-25AZ Alkmaar3003—06,4
2023-24AZ Alkmaar29242—16,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita), C. Van MeirvenneCedric Jan Van Meirvenne
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-278005—07,0

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita), B. RamanBenito Dirk Raman
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Mechelen7102—06,7
2025-26Mechelen200——0—
2024-25Mechelen3112319—3 16,8
2024-25Anderlecht000——0—
2024-25Samsunspor000——0—
2023-24Samsunspor11009—36,7
2023-24Anderlecht110——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita), A. EmentaAnosike Victor Ementa
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Waregem81423—27,0
2026-27Zulte Waregem71420—27,1
2025-26Waregem324850—56,9
2025-26Zulte Waregem324850—56,9
2025-26Viborg3123—07,4
2024-25Viborg313126—26,8
2023-24Viborg318631—67,2

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita)

Stima à partesi da a cumpusizione probabile è da e statistiche di a stagione : tassi per 90 minuti di ogni titulare (avvicinati à a media di u postu quandu hà ghjucatu pocu), di fronte à a severità di l'arbitru. Ùn hè micca una previsione ufficiale.

Marcatori probabili
Chì ghjè ?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Mechelen

GhjucatoreMarcaGolPassateGol / 90 minGhjoca
9 M. van BrederodeMyron van Brederode
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Mechelen83 (2 rig.)0——07,0
2025-26Mechelen349 (1 rig.)515—27,1
2024-25Fortuna Dusseldorf24447—4 16,9
2024-25AZ Alkmaar3003—06,4
2023-24AZ Alkmaar29242—16,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

23 %300,3883 %
7 T. KoudouThérence Ange Koudou
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Mechelen7105—06,8
2025-26Mechelen375215—56,9
2024-25Pau FC312518—47,0
2024-25Reims000——0—
2023-24Pau FC120018—36,8
2023-24Reims1009—06,5

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

6 %100,1575 %
14 B. RamanBenito Dirk Raman
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Mechelen7102—06,7
2025-26Mechelen200——0—
2024-25Mechelen3112319—3 16,8
2024-25Anderlecht000——0—
2024-25Samsunspor000——0—
2023-24Samsunspor11009—36,7
2023-24Anderlecht110——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

4 %100,3341 %
23 S. MichezSimion Michez
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Mechelen4108—16,7
2024-25Beerschot VA6217—27,1
2023-24Beerschot VA254325—37,2

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

3 %100,3541 %
6 F. HammarFredrik Carl Michael Hammar
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-2780018—46,9
2025-26381155—107,1
2024-25180030—36,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

2 %000,0083 %

Waregem

GhjucatoreMarcaGolPassateGol / 90 minGhjoca
21 Á. ZalánÁtrók István Zalán
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Waregem8303—06,9
2026-27Zulte Waregem7302—06,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

14 %300,6657 %
20 T. HedlTobias Hedl
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Waregem8222—07,0
2026-27Zulte Waregem7222—07,1
2025-26Waregem11103—0 16,5
2025-26Zulte Waregem11103—0 16,5
2024-25Waregem104011—06,9
2024-25Zulte Waregem104011—06,9
2024-25SK Rapid2001—06,8
2024-25Rapid Vienna2001—06,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

11 %220,3966 %
18 A. EmentaAnosike Victor Ementa
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Waregem81423—27,0
2026-27Zulte Waregem71420—27,1
2025-26Waregem324850—56,9
2025-26Zulte Waregem324850—56,9
2025-26Viborg3123—07,4
2024-25Viborg313126—26,8
2023-24Viborg318631—67,2

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

11 %140,1383 %
11 M. AkéMarley Martin Mickaël Justin Aké
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Waregem8102—17,2
2026-27Zulte Waregem7102—17,2
2025-26Waregem308011—16,9
2025-26Zulte Waregem308011—16,9
2025-26Yverdon Sport—00————
2024-25Yverdon Sport347 (1 rig.)322—47,0
2024-25Juventus—00————
2023-24Yverdon Sport182024—66,9
2023-24Udinese100——06,3
2023-24Juventus—00———6,3

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

11 %100,1383 %
8 T. ClaesThomas Claes
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Waregem81012—06,9
2026-27Zulte Waregem71012—06,9
2025-26Waregem342133—36,9
2025-26Zulte Waregem342133—36,9
2024-25Waregem253 (1 rig.)333—17,1
2024-25Zulte Waregem253 (1 rig.)333—17,1
2024-25Genk800——0—
2023-24Zulte Waregem226 (2 rig.)034—77,1
2023-24Waregem226 (2 rig.)034—77,1
2023-24Genk000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

9 %100,1383 %

Prubabilità chì un ghjucatore marchi almenu un gol : gol aspettati di a so squadra (mudellu) sparti secondu a so parte di i gol di a stagione, u so postu è u so tempu di ghjocu, po pisati secondu a so prubabilità di ghjucà. Statistica, micca cunsigliu.

Cumpusizioni probabili
Chì ghjè ?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Mechelen — 4-3-3

Allenatore : Frederic Vanderbiest dapoi 01/07/2025 · rilevatu u 23/10/2026

Ignacio Mirás Blanco 2026-27 : 8 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 2025-26 : 32 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 7,6 2024-25 : 17 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 13 N. MirásJosé Martínez Marsà Mechelen · 2026-27 : 8 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 Mechelen · 2025-26 : 33 partite, 1 gol(i), 2 passata(e), 20 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 6,8 Mechelen · 2024-25 : 35 partite, 1 gol(i), 3 passata(e), 37 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), nota 6,9 Andorra · 2023-24 : 30 partite, 0 gol(i), 3 passata(e), 21 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 6,8 Sp Lisbon · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 3 J. MarsàThérence Ange Koudou Mechelen · 2026-27 : 7 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 Mechelen · 2025-26 : 37 partite, 5 gol(i), 2 passata(e), 15 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), nota 6,9 Pau FC · 2024-25 : 31 partite, 2 gol(i), 5 passata(e), 18 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 7,0 Reims · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Pau FC · 2023-24 : 12 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 18 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,8 Reims · 2023-24 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 9 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 7 T. KoudouLuc Marijnissen Mechelen · 2026-27 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Dender · 2025-26 : 37 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 36 fallu(i), — fora di ghjocu, 7 ghjalla(e), nota 6,7 2 L. MarijnissenMike Eerdhuijzen Mechelen · 2026-27 : 5 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,1 Utrecht · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,2 Utrecht · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,6 Sparta Rotterdam · 2024-25 : 32 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 17 fallu(i), — fora di ghjocu, 7 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 7,2 Utrecht · 2024-25 : 32 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 17 fallu(i), — fora di ghjocu, 7 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 7,2 Sparta Rotterdam · 2023-24 : 20 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 9 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,0 44 M. EerdhuijzenFredrik Carl Michael Hammar 2026-27 : 8 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 18 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 6,9 2025-26 : 38 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 55 fallu(i), — fora di ghjocu, 10 ghjalla(e), nota 7,1 2024-25 : 18 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 30 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,8 6 F. HammarDennis Pierre Jacques Albert Praet Mechelen · 2026-27 : 8 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 10 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,9 Antwerp · 2025-26 : 31 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 28 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,9 Antwerp · 2024-25 : 25 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 19 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Leicester · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Leicester · 2023-24 : 17 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 26 D. PraetMassimo Stephane Decoene Mechelen · 2026-27 : 5 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,6 Mechelen · 2025-26 : 8 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 6,5 Kortrijk · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Kortrijk · 2023-24 : 20 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 16 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), 2 rossa(e), nota 6,6 39 M. DecoeneMyron van Brederode Mechelen · 2026-27 : 8 partite, 3 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 Mechelen · 2025-26 : 34 partite, 9 gol(i), 5 passata(e), 15 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 7,1 Fortuna Dusseldorf · 2024-25 : 24 partite, 4 gol(i), 4 passata(e), 7 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,9 AZ Alkmaar · 2024-25 : 3 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,4 AZ Alkmaar · 2023-24 : 29 partite, 2 gol(i), 4 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,9 9 M. van BrederodeCedric Jan Van Meirvenne 2026-27 : 8 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 17 C. Van MeirvenneBenito Dirk Raman Mechelen · 2026-27 : 7 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 Mechelen · 2025-26 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Mechelen · 2024-25 : 31 partite, 12 gol(i), 3 passata(e), 19 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,8 Anderlecht · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Samsunspor · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Samsunspor · 2023-24 : 11 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 9 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,7 Anderlecht · 2023-24 : 1 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 14 B. Raman
Ignacio Mirás Blanco
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27800——07,0
2025-263200——27,6
2024-251700——06,7

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

José Martínez Marsà
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Mechelen8005—06,6
2025-26Mechelen331220—46,8
2024-25Mechelen351337—56,9
2023-24Andorra300321—46,8
2023-24Sp Lisbon000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Thérence Ange Koudou
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Mechelen7105—06,8
2025-26Mechelen375215—56,9
2024-25Pau FC312518—47,0
2024-25Reims000——0—
2023-24Pau FC120018—36,8
2023-24Reims1009—06,5

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Luc Marijnissen
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Mechelen7006—06,9
2025-26Dender371036—76,7

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Mike Eerdhuijzen
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Mechelen5004—17,1
2026-27Utrecht2003—06,2
2025-26Utrecht1002—07,6
2024-25Sparta Rotterdam321017—7 17,2
2024-25Utrecht321017—7 17,2
2023-24Sparta Rotterdam20109—17,0

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Fredrik Carl Michael Hammar
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-2780018—46,9
2025-26381155—107,1
2024-25180030—36,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Dennis Pierre Jacques Albert Praet
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Mechelen80010—16,9
2025-26Antwerp310028—3 16,9
2024-25Antwerp250019—06,9
2024-25Leicester—00————
2023-24Leicester17015—06,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Massimo Stephane Decoene
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Mechelen5004—16,6
2025-26Mechelen8004—46,5
2024-25Kortrijk000——0—
2023-24Kortrijk200116—0 26,6

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Myron van Brederode
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Mechelen83 (2 rig.)0——07,0
2025-26Mechelen349 (1 rig.)515—27,1
2024-25Fortuna Dusseldorf24447—4 16,9
2024-25AZ Alkmaar3003—06,4
2023-24AZ Alkmaar29242—16,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Cedric Jan Van Meirvenne
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-278005—07,0

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Benito Dirk Raman
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Mechelen7102—06,7
2025-26Mechelen200——0—
2024-25Mechelen3112319—3 16,8
2024-25Anderlecht000——0—
2024-25Samsunspor000——0—
2023-24Samsunspor11009—36,7
2023-24Anderlecht110——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu.

Waregem — 4-3-3

Allenatore : Michael Beale dapoi 01/08/2026 · rilevatu u 23/10/2026

Louis Bostyn Waregem · 2026-27 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,4 Zulte Waregem · 2026-27 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 0 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,1 Waregem · 2025-26 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Zulte Waregem · 2025-26 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Waregem · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Zulte Waregem · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Zulte Waregem · 2023-24 : 12 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,1 Waregem · 2023-24 : 12 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,1 1 L. BostynJakob Kiilerich Rask Waregem · 2026-27 : 8 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,3 Zulte Waregem · 2026-27 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,2 Waregem · 2025-26 : 29 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 29 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,8 Zulte Waregem · 2025-26 : 29 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 29 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,8 5 J. KiilerichLaurent Lemoine Waregem · 2026-27 : 8 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 13 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 7,0 Zulte Waregem · 2026-27 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 12 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 7,0 Waregem · 2025-26 : 22 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 18 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,9 Zulte Waregem · 2025-26 : 22 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 18 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,9 Waregem · 2024-25 : 17 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,7 Zulte Waregem · 2024-25 : 17 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,7 Lommel SK · 2023-24 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 4 L. LemoineYannick Cappelle Waregem · 2026-27 : 8 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Zulte Waregem · 2026-27 : 7 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 Waregem · 2025-26 : 30 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 10 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,8 Zulte Waregem · 2025-26 : 30 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 10 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,8 Waregem · 2024-25 : 26 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,1 Zulte Waregem · 2024-25 : 26 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,1 Zulte Waregem · 2023-24 : 7 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 Waregem · 2023-24 : 7 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 55 Y. CappelleFranz Tangala Waregem · 2026-27 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,8 Zulte Waregem · 2026-27 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,6 Waregem · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Zulte Waregem · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 49 F. TangalaEnrique Lofolomo Waregem · 2026-27 : 8 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,1 Zulte Waregem · 2026-27 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 7 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,0 Waregem · 2025-26 : 22 partite, 0 gol(i), 2 passata(e), 28 fallu(i), — fora di ghjocu, 7 ghjalla(e), nota 6,8 Zulte Waregem · 2025-26 : 22 partite, 0 gol(i), 2 passata(e), 28 fallu(i), — fora di ghjocu, 7 ghjalla(e), nota 6,8 6 E. LofolomoThomas Claes Waregem · 2026-27 : 8 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 12 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Zulte Waregem · 2026-27 : 7 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 12 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Waregem · 2025-26 : 34 partite, 2 gol(i), 1 passata(e), 33 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,9 Zulte Waregem · 2025-26 : 34 partite, 2 gol(i), 1 passata(e), 33 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,9 Waregem · 2024-25 : 25 partite, 3 gol(i), 3 passata(e), 33 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,1 Zulte Waregem · 2024-25 : 25 partite, 3 gol(i), 3 passata(e), 33 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,1 Genk · 2024-25 : 8 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Zulte Waregem · 2023-24 : 22 partite, 6 gol(i), 0 passata(e), 34 fallu(i), — fora di ghjocu, 7 ghjalla(e), nota 7,1 Waregem · 2023-24 : 22 partite, 6 gol(i), 0 passata(e), 34 fallu(i), — fora di ghjocu, 7 ghjalla(e), nota 7,1 Genk · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 8 T. ClaesSerxho Ujka Waregem · 2026-27 : 8 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 Zulte Waregem · 2026-27 : 7 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 Waregem · 2025-26 : 15 partite, 1 gol(i), 2 passata(e), 12 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 Zulte Waregem · 2025-26 : 15 partite, 1 gol(i), 2 passata(e), 12 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 36 S. UjkaAnosike Victor Ementa Waregem · 2026-27 : 8 partite, 1 gol(i), 4 passata(e), 23 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 7,0 Zulte Waregem · 2026-27 : 7 partite, 1 gol(i), 4 passata(e), 20 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 7,1 Waregem · 2025-26 : 32 partite, 4 gol(i), 8 passata(e), 50 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), nota 6,9 Zulte Waregem · 2025-26 : 32 partite, 4 gol(i), 8 passata(e), 50 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), nota 6,9 Viborg · 2025-26 : 3 partite, 1 gol(i), 2 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,4 Viborg · 2024-25 : 31 partite, 3 gol(i), 1 passata(e), 26 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,8 Viborg · 2023-24 : 31 partite, 8 gol(i), 6 passata(e), 31 fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e), nota 7,2 18 A. EmentaMarley Martin Mickaël Justin Aké Waregem · 2026-27 : 8 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,2 Zulte Waregem · 2026-27 : 7 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,2 Waregem · 2025-26 : 30 partite, 8 gol(i), 0 passata(e), 11 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,9 Zulte Waregem · 2025-26 : 30 partite, 8 gol(i), 0 passata(e), 11 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,9 Yverdon Sport · 2025-26 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Yverdon Sport · 2024-25 : 34 partite, 7 gol(i), 3 passata(e), 22 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 7,0 Juventus · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Yverdon Sport · 2023-24 : 18 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), 24 fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e), nota 6,9 Udinese · 2023-24 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,3 Juventus · 2023-24 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,3 11 M. AkéTobias Hedl Waregem · 2026-27 : 8 partite, 2 gol(i), 2 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 Zulte Waregem · 2026-27 : 7 partite, 2 gol(i), 2 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,1 Waregem · 2025-26 : 11 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,5 Zulte Waregem · 2025-26 : 11 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,5 Waregem · 2024-25 : 10 partite, 4 gol(i), 0 passata(e), 11 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Zulte Waregem · 2024-25 : 10 partite, 4 gol(i), 0 passata(e), 11 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 SK Rapid · 2024-25 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 Rapid Vienna · 2024-25 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 20 T. Hedl
Louis Bostyn
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Waregem700——07,4
2026-27Zulte Waregem7000—07,1
2025-26Waregem000——0—
2025-26Zulte Waregem000——0—
2024-25Waregem000——0—
2024-25Zulte Waregem000——0—
2023-24Zulte Waregem1200——07,1
2023-24Waregem1200——07,1

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Jakob Kiilerich Rask
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Waregem8003—07,3
2026-27Zulte Waregem7003—07,2
2025-26Waregem290029—3 16,8
2025-26Zulte Waregem290029—3 16,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Laurent Lemoine
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Waregem80013—27,0
2026-27Zulte Waregem70012—27,0
2025-26Waregem221018—36,9
2025-26Zulte Waregem221018—36,9
2024-25Waregem1700——26,7
2024-25Zulte Waregem1700——26,7
2023-24Lommel SK—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Yannick Cappelle
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Waregem8016—06,9
2026-27Zulte Waregem7015—07,0
2025-26Waregem301110—26,8
2025-26Zulte Waregem301110—26,8
2024-25Waregem26005—07,1
2024-25Zulte Waregem26005—07,1
2023-24Zulte Waregem710——06,6
2023-24Waregem710——06,6

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Franz Tangala
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Waregem7003—16,8
2026-27Zulte Waregem7003—16,6
2024-25Waregem000——0—
2024-25Zulte Waregem000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Enrique Lofolomo
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Waregem8008—17,1
2026-27Zulte Waregem7007—17,0
2025-26Waregem220228—76,8
2025-26Zulte Waregem220228—76,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Thomas Claes
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Waregem81012—06,9
2026-27Zulte Waregem71012—06,9
2025-26Waregem342133—36,9
2025-26Zulte Waregem342133—36,9
2024-25Waregem253 (1 rig.)333—17,1
2024-25Zulte Waregem253 (1 rig.)333—17,1
2024-25Genk800——0—
2023-24Zulte Waregem226 (2 rig.)034—77,1
2023-24Waregem226 (2 rig.)034—77,1
2023-24Genk000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Serxho Ujka
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Waregem8105—06,8
2026-27Zulte Waregem7105—06,8
2025-26Waregem151212—06,7
2025-26Zulte Waregem151212—06,7

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Anosike Victor Ementa
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Waregem81423—27,0
2026-27Zulte Waregem71420—27,1
2025-26Waregem324850—56,9
2025-26Zulte Waregem324850—56,9
2025-26Viborg3123—07,4
2024-25Viborg313126—26,8
2023-24Viborg318631—67,2

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Marley Martin Mickaël Justin Aké
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Waregem8102—17,2
2026-27Zulte Waregem7102—17,2
2025-26Waregem308011—16,9
2025-26Zulte Waregem308011—16,9
2025-26Yverdon Sport—00————
2024-25Yverdon Sport347 (1 rig.)322—47,0
2024-25Juventus—00————
2023-24Yverdon Sport182024—66,9
2023-24Udinese100——06,3
2023-24Juventus—00———6,3

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Tobias Hedl
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Waregem8222—07,0
2026-27Zulte Waregem7222—07,1
2025-26Waregem11103—0 16,5
2025-26Zulte Waregem11103—0 16,5
2024-25Waregem104011—06,9
2024-25Zulte Waregem104011—06,9
2024-25SK Rapid2001—06,8
2024-25Rapid Vienna2001—06,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu.

Faccia à faccia
Chì ghjè ?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1vittoria(e) Mechelen
3patta(e)
2vittoria(e) Waregem
3,3gol per partita

6 scontru(i) : Mechelen 9 reta(e), Waregem 11 · e duie squadre marcanu in 83 % di i casi · più di 2,5 gol in 67 %

DataPartitaRisultatuVincitore
28/02/2026Mechelen – Waregem Jupiler Pro League ♂2 – 1Mechelen
26/07/2025Waregem – Mechelen Jupiler Pro League ♂1 – 1patta
08/01/2023Waregem – Mechelen Jupiler Pro League ♂2 – 0Waregem
05/11/2022Mechelen – Waregem Jupiler Pro League ♂2 – 2patta
18/12/2021Waregem – Mechelen Jupiler Pro League ♂3 – 2Waregem
23/10/2021Mechelen – Waregem Jupiler Pro League ♂2 – 2patta

Da a più recente à a più anziana.

Tutta a storia Mechelen – Waregem →

Diffusione TV
Chì ghjè ?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Diffusione scunnisciuta : nè canale annunziatu, nè diritti indicati per sta cumpetizione.

Nisunu sistema ùn guarantisce un guadagnu · pruibitu à i minori di 18 anni · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13