AntosofaU ballò analizatu da u canapè

Jupiler Pro League ♂ · sab. 13 fer. 2027 · 20:00

Beveren – Genk

Freschezza di l'infurmazioni 4 da verificà

Certe infurmazioni sò vechje: da cunfruntà cù l'annunzii di i club nanzu à scumette.

Ùn ci hè ancu previsione per sta partita : ghjunghje cù a prossima racolta.

Forma
Chì ghjè ?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Beveren VDDND da u più anticu à u più recente

12/09/2026cas.St Truiden Jupiler Pro League ♂2 – 0V
20/09/2026for.Kortrijk Jupiler Pro League ♂0 – 1D
09/10/2026cas.Lommel SK Jupiler Pro League ♂1 – 3D
24/10/2026for.Westerlo Jupiler Pro League ♂4 – 4N
31/10/2026cas.St. Gilloise Jupiler Pro League ♂1 – 2D

Genk NDVVD da u più anticu à u più recente

13/09/2026cas.Gent Jupiler Pro League ♂1 – 1N
20/09/2026for.Club Brugge Jupiler Pro League ♂0 – 3D
10/10/2026cas.Kortrijk Jupiler Pro League ♂3 – 0V
25/10/2026cas.Standard Jupiler Pro League ♂2 – 1V
31/10/2026for.Mechelen Jupiler Pro League ♂0 – 1D

Tutte e cumpetizioni cunfuse ; u faccia à faccia quì sottu ùn ritene chè i scontri diretti, da u più recente à u più anticu.

Serie in corsu
Chì ghjè ?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Beveren 11 partite senza vittoria fora 4 partite senza vittoria
esce da una scunfitta 1-2 contr'à St. Gilloise · 1 V, 1 P, 3 S in l'ultime 5 partite (8 gol fatti, 10 incassati)

Genk 10 partite senza scunfitta in casa 5 partite senza vittoria fora
esce da una scunfitta 0-1 contr'à Mechelen · 2 V, 1 P, 2 S in l'ultime 5 partite (6 gol fatti, 6 incassati)

Paragunà e duie squadre →

Forze in presenza
Chì ghjè ?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Beveren

Attaccu · 1,00 reta(e) per partita (1,80 in casa, 0,30 fora) · 11,0 tiri per partita, 33 % in u quadru · senza marcà in 38 % di e partite · rigori 1 marcatu(i) · tempu forte : 46-60a minuta

Difesa · 1,80 incassata(e) per partita (0,80 in casa, 2,80 fora) · 38 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 46-60a minuta · 15 gialla(e), 1 rossa(e)

Disciplina · 9,0 fallu(i) per partita · 2,1 fora di ghjocu per partita · 2,10 gialla(e) è 0,50 rossa(e) per partita (fiches de match, 9 partita(e))

Guardianu · J. Schenk · 27 parata(e), 68 % di i tiri in u quadru parati · 1,77 incassata(e) per 90 min · nota 7,2

Allenatore · Tim Bakens dapoi 01/08/2026 · 1 club allenatu(i) dapoi 2026
Sistema : 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (ancu 4-1-4-1 ×1)

Forma (API-Football) : LWLLWWLL

Genk

Attaccu · 2,00 reta(e) per partita (2,80 in casa, 1,30 fora) · 16,8 tiri per partita, 34 % in u quadru · senza marcà in 25 % di e partite · rigori 2 marcatu(i) · tempu forte : 31-45a minuta

Difesa · 1,50 incassata(e) per partita (0,80 in casa, 2,30 fora) · 38 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 76-90a minuta · 15 gialla(e), 0 rossa(e)

Disciplina · 11,9 fallu(i) per partita · 1,8 fora di ghjocu per partita · 1,70 gialla(e) è 0,00 rossa(e) per partita (fiches de match, 16 partita(e))

Guardianu · L. Kiaba Mounganga · 20 parata(e), 63 % di i tiri in u quadru parati · 1,50 incassata(e) per 90 min · nota 6,8

Allenatore · Jess Thorup dapoi 01/08/2026 · 2 club allenatu(i) dapoi 2025
Sistema : 4-2-3-1, un seul avant-centre · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (ancu 4-3-3 ×1)

Forma (API-Football) : LWDWDDLW

Feriti è squalificati
Chì ghjè ?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Beveren

Nisunu assente cunnisciutu à u 23/10/2026.

Genk

Nisunu assente cunnisciutu à u 23/10/2026.

Arbitru
Chì ghjè ?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Arbitru ùn hè ancu designatu in i nostri dati (designazione cunnisciuta qualchì ghjornu nanzu à a partita).

Risicu disciplinariu
Chì ghjè ?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Falli aspettati : 9,0 per Beveren, 12,0 per Genk · Carte gialle aspettate : 3,3 · Fora di ghjocu aspettati : 4,6

Arbitru micca ancu designatu : media di a cumpetizione.

I più esposti à una carta gialla

GhjucatoreSquadraFalli / 90 minGialle / 90 minRisicu
D. HeymansDaan Heymans
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Genk8118—26,8
2025-26Genk104 (2 rig.)48—37,2
2024-25Charleroi3914 (5 rig.)348—107,3
2024-25Genk3613 (5 rig.)348—97,3
2023-24Genk3613 (5 rig.)348—97,3
2023-24Charleroi3530——7—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Genk1,780,3727 %
J. MargarithaJearl Erwin Margaritha
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-277218—37,1
2025-26315119—17,2

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Beveren1,380,3826 %

Attaccanti u più spessu fora di ghjocu : L. MertensLennart Mertens

StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-277006—06,4
2025-262913 (2 rig.)333—67,0
2024-25102014—2 17,0

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita), J. MargarithaJearl Erwin Margaritha
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-277218—37,1
2025-26315119—17,2

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita), K. AbrahamsKurt Chad Abrahams
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-275001—06,5
2025-26279010—17,3
2024-2515259—57,1

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita), J. ItoJunya Ito
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Genk8124—07,0
2026-27RAAL La Louviere5006—16,3
2025-26RAAL La Louviere331129—26,7
2025-26Genk7102—16,8
2024-25Reims334415—17,1
2024-25RAAL La Louviere231127—46,8
2023-24RAAL La Louviere3130——4—
2023-24Reims313718—27,3

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita)

Stima à partesi da a cumpusizione probabile è da e statistiche di a stagione : tassi per 90 minuti di ogni titulare (avvicinati à a media di u postu quandu hà ghjucatu pocu), di fronte à a severità di l'arbitru. Ùn hè micca una previsione ufficiale.

Marcatori probabili
Chì ghjè ?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Beveren

GhjucatoreMarcaGolPassateGol / 90 minGhjoca
5 C. LokesaChris-Emmanuel Dikwama Lokesa
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Beveren84 (1 rig.)04—17,1
2025-26Beveren13316—27,0
2025-26Waalwijk2222—08,3
2024-25Waalwijk193110—36,7
2023-24Waalwijk311219—36,7

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

21 %400,6083 %
17 J. MargarithaJearl Erwin Margaritha
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-277218—37,1
2025-26315119—17,2

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

8 %210,4549 %
35 Y. GomisYoni Gomis
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Beveren7104—17,3
2025-26Beveren19008—07,1
2024-25Le Havre000——0—
2024-25Strasbourg000——0—
2023-24Le Havre000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

5 %100,1566 %
9 M. KaboréMoïse Elohim Victoire Kaboré
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-277101—06,6

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

4 %100,3041 %
18 S. DewaeleSieben Dewaele
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-278006—36,9
2025-26300035—86,9
2024-25270354—106,9
2023-24221147—66,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

2 %000,0083 %

Genk

GhjucatoreMarcaGolPassateGol / 90 minGhjoca
17 R. DurosinmiRafiu Adekunle Durosinmi
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Genk86 (2 rig.)015—27,0
2025-26Pisa121115—1 16,4

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

37 %600,9183 %
44 J. KongoloJosué Kongolo
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-2782010—27,6
2025-263003—16,4
2024-2535002—06,7
2023-2435002—06,7

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

15 %200,2583 %
10 J. ItoJunya Ito
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Genk8124—07,0
2026-27RAAL La Louviere5006—16,3
2025-26RAAL La Louviere331129—26,7
2025-26Genk7102—16,8
2024-25Reims334415—17,1
2024-25RAAL La Louviere231127—46,8
2023-24RAAL La Louviere3130——4—
2023-24Reims313718—27,3

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

12 %120,1483 %
8 B. HeynenBryan Heynen
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-2781011—07,5
2025-26131212—27,4
2024-25360225—67,3
2023-24360225—67,3

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

10 %100,1383 %
18 J. KayembeJoris Kayembe Ditu
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-278108—17,3
2025-26260121—56,9
2024-25000——0—
2023-242614——3—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

8 %100,1383 %

Prubabilità chì un ghjucatore marchi almenu un gol : gol aspettati di a so squadra (mudellu) sparti secondu a so parte di i gol di a stagione, u so postu è u so tempu di ghjocu, po pisati secondu a so prubabilità di ghjucà. Statistica, micca cunsigliu.

Cumpusizioni probabili
Chì ghjè ?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Beveren — 4-3-3

Allenatore : Tim Bakens dapoi 01/08/2026 · rilevatu u 23/10/2026

Johannes Schenk Beveren · 2026-27 : 8 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 7,2 Preußen Münster · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,9 Preußen Münster · 2024-25 : 33 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,1 Preußen Münster · 2023-24 : 8 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 1 J. SchenkChristophe Janssens 2026-27 : 8 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 7 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,9 2025-26 : 28 partite, 0 gol(i), 2 passata(e), 26 fallu(i), — fora di ghjocu, 10 ghjalla(e), nota 7,3 2024-25 : 9 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 7,0 2023-24 : 20 partite, 0 gol(i), 3 passata(e), 22 fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 7,1 4 C. JanssensBruno Godeau Beveren · 2026-27 : 8 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,8 Beveren · 2025-26 : 28 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 11 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 7,3 St Truiden · 2024-25 : 30 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 20 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 7,0 St Truiden · 2023-24 : 37 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e) 31 B. GodeauLaurent Jans Beveren · 2026-27 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 Luxembourg · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 Beveren · 2025-26 : 31 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 17 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 7,0 Beveren · 2024-25 : 31 partite, 1 gol(i), 5 passata(e), 23 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 7,2 21 L. JansYoni Gomis Beveren · 2026-27 : 7 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,3 Beveren · 2025-26 : 19 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,1 Le Havre · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Strasbourg · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Le Havre · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 35 Y. GomisSieben Dewaele 2026-27 : 8 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,9 2025-26 : 30 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 35 fallu(i), — fora di ghjocu, 8 ghjalla(e), nota 6,9 2024-25 : 27 partite, 0 gol(i), 3 passata(e), 54 fallu(i), — fora di ghjocu, 10 ghjalla(e), nota 6,9 2023-24 : 22 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 47 fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e), nota 6,9 18 S. DewaeleChristian Brüls Beveren · 2026-27 : 8 partite, 0 gol(i), 3 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,9 Beveren · 2025-26 : 29 partite, 5 gol(i), 11 passata(e), 13 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 7,7 Beveren · 2024-25 : 15 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 11 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 7,1 Waregem · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 11 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,1 Zulte Waregem · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 11 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,1 Zulte Waregem · 2023-24 : 27 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 15 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 7,0 Waregem · 2023-24 : 27 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 15 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 7,0 Beveren · 2023-24 : 25 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 15 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 7,0 St Truiden · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 22 C. BrülsChris-Emmanuel Dikwama Lokesa Beveren · 2026-27 : 8 partite, 4 gol(i), 0 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,1 Beveren · 2025-26 : 13 partite, 3 gol(i), 1 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 7,0 Waalwijk · 2025-26 : 2 partite, 2 gol(i), 2 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 8,3 Waalwijk · 2024-25 : 19 partite, 3 gol(i), 1 passata(e), 10 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,7 Waalwijk · 2023-24 : 31 partite, 1 gol(i), 2 passata(e), 19 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,7 5 C. LokesaLennart Mertens 2026-27 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,4 2025-26 : 29 partite, 13 gol(i), 3 passata(e), 33 fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e), nota 7,0 2024-25 : 10 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), 14 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 7,0 92 L. MertensJearl Erwin Margaritha 2026-27 : 7 partite, 2 gol(i), 1 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 7,1 2025-26 : 31 partite, 5 gol(i), 11 passata(e), 9 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,2 17 J. MargarithaKurt Chad Abrahams 2026-27 : 5 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 2025-26 : 27 partite, 9 gol(i), 0 passata(e), 10 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,3 2024-25 : 15 partite, 2 gol(i), 5 passata(e), 9 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), nota 7,1 34 K. Abrahams
Johannes Schenk
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Beveren8001—0 17,2
2025-26Preußen Münster100——07,9
2024-25Preußen Münster3300——07,1
2023-24Preußen Münster800——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Christophe Janssens
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-278007—36,9
2025-26280226—107,3
2024-259108—27,0
2023-24200322—6 17,1

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Bruno Godeau
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Beveren8002—16,8
2025-26Beveren281011—37,3
2024-25St Truiden300020—47,0
2023-24St Truiden3700——6—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Laurent Jans
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Beveren7002—06,6
2026-27Luxembourg2001—06,7
2025-26Beveren310117—37,0
2024-25Beveren311523—47,2

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Yoni Gomis
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Beveren7104—17,3
2025-26Beveren19008—07,1
2024-25Le Havre000——0—
2024-25Strasbourg000——0—
2023-24Le Havre000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Sieben Dewaele
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-278006—36,9
2025-26300035—86,9
2024-25270354—106,9
2023-24221147—66,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Christian Brüls
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Beveren8033—16,9
2025-26Beveren2951113—27,7
2024-25Beveren151111—3 17,1
2024-25Waregem00111—07,1
2024-25Zulte Waregem00111—07,1
2023-24Zulte Waregem271115—37,0
2023-24Waregem271115—37,0
2023-24Beveren250115—27,0
2023-24St Truiden000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Chris-Emmanuel Dikwama Lokesa
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Beveren84 (1 rig.)04—17,1
2025-26Beveren13316—27,0
2025-26Waalwijk2222—08,3
2024-25Waalwijk193110—36,7
2023-24Waalwijk311219—36,7

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Lennart Mertens
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-277006—06,4
2025-262913 (2 rig.)333—67,0
2024-25102014—2 17,0

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Jearl Erwin Margaritha
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-277218—37,1
2025-26315119—17,2

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Kurt Chad Abrahams
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-275001—06,5
2025-26279010—17,3
2024-2515259—57,1

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu.

Genk — 4-3-3

Allenatore : Jess Thorup dapoi 01/08/2026 · rilevatu u 23/10/2026

Lucca Brughmans 2026-27 : 8 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 2025-26 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 28 L. Kiaba MoungangaJosué Kongolo 2026-27 : 8 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), 10 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 7,6 2025-26 : 3 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,4 2024-25 : 35 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 2023-24 : 35 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 44 J. KongoloJoris Kayembe Ditu 2026-27 : 8 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,3 2025-26 : 26 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 21 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), nota 6,9 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 2023-24 : 26 partite, 1 gol(i), 4 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e) 18 J. KayembeMatte Smets Genk · 2026-27 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,4 Genk · 2025-26 : 13 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 7 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 7,0 Genk · 2024-25 : 38 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 19 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), 2 rossa(e), nota 7,1 St Truiden · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) St Truiden · 2023-24 : 38 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 19 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), 2 rossa(e), nota 7,1 6 M. SmetsKevin Johan Amaro Viega 2026-27 : 5 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,1 20 K. AmaroBryan Heynen 2026-27 : 8 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 11 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,5 2025-26 : 13 partite, 1 gol(i), 2 passata(e), 12 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 7,4 2024-25 : 36 partite, 0 gol(i), 2 passata(e), 25 fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e), nota 7,3 2023-24 : 36 partite, 0 gol(i), 2 passata(e), 25 fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e), nota 7,3 8 B. HeynenIbrahima Sory Bangoura 2026-27 : 6 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 13 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,7 2025-26 : 10 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 15 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,5 2024-25 : 35 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 45 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,8 2023-24 : 35 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 45 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,8 21 I. BangouraDaan Heymans Genk · 2026-27 : 8 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,8 Genk · 2025-26 : 10 partite, 4 gol(i), 4 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 7,2 Charleroi · 2024-25 : 39 partite, 14 gol(i), 3 passata(e), 48 fallu(i), — fora di ghjocu, 10 ghjalla(e), nota 7,3 Genk · 2024-25 : 36 partite, 13 gol(i), 3 passata(e), 48 fallu(i), — fora di ghjocu, 9 ghjalla(e), nota 7,3 Genk · 2023-24 : 36 partite, 13 gol(i), 3 passata(e), 48 fallu(i), — fora di ghjocu, 9 ghjalla(e), nota 7,3 Charleroi · 2023-24 : 35 partite, 3 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 7 ghjalla(e) 38 D. HeymansJunya Ito Genk · 2026-27 : 8 partite, 1 gol(i), 2 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 RAAL La Louviere · 2026-27 : 5 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,3 RAAL La Louviere · 2025-26 : 33 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 29 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,7 Genk · 2025-26 : 7 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,8 Reims · 2024-25 : 33 partite, 4 gol(i), 4 passata(e), 15 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,1 RAAL La Louviere · 2024-25 : 23 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 27 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 6,8 RAAL La Louviere · 2023-24 : 31 partite, 3 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e) Reims · 2023-24 : 31 partite, 3 gol(i), 7 passata(e), 18 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 7,3 10 J. ItoRafiu Adekunle Durosinmi Genk · 2026-27 : 8 partite, 6 gol(i), 0 passata(e), 15 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 7,0 Pisa · 2025-26 : 12 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 15 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,4 17 R. DurosinmiJeppe Erenbjerg Genk · 2026-27 : 8 partite, 0 gol(i), 3 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,8 Waregem · 2025-26 : 35 partite, 13 gol(i), 3 passata(e), 12 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 7,1 Zulte Waregem · 2025-26 : 35 partite, 13 gol(i), 3 passata(e), 12 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 7,1 Waregem · 2024-25 : 28 partite, 6 gol(i), 5 passata(e), 13 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 7,0 Zulte Waregem · 2024-25 : 28 partite, 6 gol(i), 5 passata(e), 13 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 7,0 11 J. Erenbjerg
Lucca Brughmans
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27800——06,8
2025-26000——0—
2024-25000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Josué Kongolo
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-2782010—27,6
2025-263003—16,4
2024-2535002—06,7
2023-2435002—06,7

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Joris Kayembe Ditu
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-278108—17,3
2025-26260121—56,9
2024-25000——0—
2023-242614——3—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Matte Smets
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Genk7005—07,4
2025-26Genk13107—27,0
2024-25Genk380019—4 27,1
2024-25St Truiden—00————
2023-24St Truiden380019—4 27,1

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Kevin Johan Amaro Viega
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-275001—07,1

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Bryan Heynen
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-2781011—07,5
2025-26131212—27,4
2024-25360225—67,3
2023-24360225—67,3

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ibrahima Sory Bangoura
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-2760113—16,7
2025-26100015—26,5
2024-25350045—5 16,8
2023-24350045—5 16,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Daan Heymans
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Genk8118—26,8
2025-26Genk104 (2 rig.)48—37,2
2024-25Charleroi3914 (5 rig.)348—107,3
2024-25Genk3613 (5 rig.)348—97,3
2023-24Genk3613 (5 rig.)348—97,3
2023-24Charleroi3530——7—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Junya Ito
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Genk8124—07,0
2026-27RAAL La Louviere5006—16,3
2025-26RAAL La Louviere331129—26,7
2025-26Genk7102—16,8
2024-25Reims334415—17,1
2024-25RAAL La Louviere231127—46,8
2023-24RAAL La Louviere3130——4—
2023-24Reims313718—27,3

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Rafiu Adekunle Durosinmi
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Genk86 (2 rig.)015—27,0
2025-26Pisa121115—1 16,4

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Jeppe Erenbjerg
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Genk8032—16,8
2025-26Waregem3513 (1 rig.)312—27,1
2025-26Zulte Waregem3513 (1 rig.)312—27,1
2024-25Waregem286513—37,0
2024-25Zulte Waregem286513—37,0

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu.

Faccia à faccia
Chì ghjè ?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

0vittoria(e) Beveren
0patta(e)
6vittoria(e) Genk
2,8gol per partita

6 scontru(i) : Beveren 1 reta(e), Genk 16 · e duie squadre marcanu in 17 % di i casi · più di 2,5 gol in 50 % · 1,0 gialla(e) è 0,0 rossa(e) per partita (1 scheda(e)) · arbitri : B. Verbeke

Marcatori di sti duelli : J. Ito Genk, 1 · J. Kayembe Genk, 1 · J. Kongolo Genk, 1 · R. Durosinmi Genk, 1

DataPartitaRisultatuVincitore
28/08/2026Genk – Beveren Jupiler Pro League ♂4 – 0Genk
03/03/2007Beveren – Genk Jupiler Pro League ♂0 – 5Genk
23/09/2006Genk – Beveren Jupiler Pro League ♂1 – 0Genk
30/04/2006Genk – Beveren Jupiler Pro League ♂2 – 0Genk
04/12/2005Beveren – Genk Jupiler Pro League ♂0 – 2Genk
16/04/2005Genk – Beveren Jupiler Pro League ♂2 – 1Genk

Da a più recente à a più anziana.

Tutta a storia Beveren – Genk →

Diffusione TV
Chì ghjè ?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Diffusione scunnisciuta : nè canale annunziatu, nè diritti indicati per sta cumpetizione.

Nisunu sistema ùn guarantisce un guadagnu · pruibitu à i minori di 18 anni · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13