AntosofaU ballò analizatu da u canapè

Primeira Liga ♂ · dum. 06 dic. 2026 · 17:00

Sp Lisbon – Maritimo

Freschezza di l'infurmazioni 4 da verificà

Certe infurmazioni sò vechje: da cunfruntà cù l'annunzii di i club nanzu à scumette.

Ùn ci hè ancu previsione per sta partita : ghjunghje cù a prossima racolta.

Forma
Chì ghjè ?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Sp Lisbon NVVDV da u più anticu à u più recente

19/09/2026cas.Arouca Primeira Liga ♂2 – 2N
09/10/2026for.Sp Braga Primeira Liga ♂3 – 1V
09/10/2026for.SC Braga Primeira Liga ♂3 – 1V
25/10/2026cas.Academico Viseu Primeira Liga ♂1 – 2D
30/10/2026for.Casa Pia Primeira Liga ♂2 – 0V

Maritimo NDDDD da u più anticu à u più recente

19/09/2026for.Gil Vicente Primeira Liga ♂1 – 1N
10/10/2026cas.Porto Primeira Liga ♂1 – 2D
23/10/2026for.Vitória SC Primeira Liga ♂0 – 5D
23/10/2026for.Guimaraes Primeira Liga ♂0 – 5D
01/11/2026cas.Santa Clara Primeira Liga ♂0 – 2D

Tutte e cumpetizioni cunfuse ; u faccia à faccia quì sottu ùn ritene chè i scontri diretti, da u più recente à u più anticu.

Serie in corsu
Chì ghjè ?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Sp Lisbon 20 partite marchendu 9 partite senza scunfitta fora 3 vittorie di fila fora
esce da una vittoria 2-0 contr'à Casa Pia · 3 V, 1 P, 1 S in l'ultime 5 partite (11 gol fatti, 6 incassati)

Maritimo 9 partite senza vittoria 5 partite senza vittoria fora 4 scunfitte di fila 4 partite senza vittoria in casa 3 partite senza marcà 3 scunfitte di fila in casa
esce da una scunfitta 0-2 contr'à Santa Clara · 0 V, 1 P, 4 S in l'ultime 5 partite (2 gol fatti, 15 incassati)

Paragunà e duie squadre →

Forze in presenza
Chì ghjè ?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Sp Lisbon

Attaccu · 2,50 reta(e) per partita (2,50 in casa, 2,50 fora) · 14,4 tiri per partita, 37 % in u quadru · senza marcà in 0 % di e partite · rigori 2 marcatu(i) · tempu forte : 0-15a minuta

Difesa · 1,10 incassata(e) per partita (1,30 in casa, 1,00 fora) · 25 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 61-75a minuta · 19 gialla(e), 1 rossa(e)

Disciplina · 11,8 fallu(i) per partita · 1,5 fora di ghjocu per partita · 2,00 gialla(e) è 0,20 rossa(e) per partita (fiches de match, 16 partita(e))

Guardianu · Rui Silva · 16 parata(e), 73 % di i tiri in u quadru parati · 0,75 incassata(e) per 90 min · nota 6,9

Allenatore · Rui Borges dapoi 01/12/2024 · 9 club allenatu(i) dapoi 2017
Sistema : 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (ancu 4-3-3 ×1)

Forma (API-Football) : DWWWWDDW

Maritimo

Attaccu · 1,10 reta(e) per partita (1,00 in casa, 1,30 fora) · 10,0 tiri per partita, 31 % in u quadru · senza marcà in 13 % di e partite · rigori 1 marcatu(i) · tempu forte : 76-90a minuta

Difesa · 1,80 incassata(e) per partita (1,80 in casa, 1,80 fora) · 13 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 0-15a minuta · 14 gialla(e), 0 rossa(e)

Disciplina · 14,9 fallu(i) per partita · 1,1 fora di ghjocu per partita · 1,90 gialla(e) è 0,00 rossa(e) per partita (fiches de match, 9 partita(e))

Guardianu · Alfonso Pastor · 21 parata(e), 66 % di i tiri in u quadru parati · 1,83 incassata(e) per 90 min · nota 5,6

Allenatore · Mitchell van der Gaag dapoi 01/07/2026 · 1 club allenatu(i) dapoi 2026
Sistema : 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ancu 4-3-3 ×2)

Forma (API-Football) : WWDLLLDL

Feriti è squalificati
Chì ghjè ?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Sp Lisbon

Nisunu assente cunnisciutu à u 23/10/2026.

Assenti à a partita precedente, micca per forza per quessa : N. Santos (Ghjinochju), R. Zalazar (Coscia), Z. Debast (Ferita)

Maritimo

Nisunu assente cunnisciutu à u 23/10/2026.

Arbitru
Chì ghjè ?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Arbitru ùn hè ancu designatu in i nostri dati (designazione cunnisciuta qualchì ghjornu nanzu à a partita).

Risicu disciplinariu
Chì ghjè ?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Falli aspettati : 11,0 per Sp Lisbon, 13,9 per Maritimo · Carte gialle aspettate : 4,1 · Fora di ghjocu aspettati : 3,8

Arbitru micca ancu designatu : media di a cumpetizione.

I più esposti à una carta gialla

GhjucatoreSquadraFalli / 90 minGialle / 90 minRisicu
Igor JuliãoIgor de Carvalho Julião
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo80016—46,3
2026-27CS Marítimo70012—36,3
2025-26CS Marítimo100011—1 16,7
2025-26Maritimo100011—1 16,7
2024-25CS Marítimo4006—26,7
2024-25Maritimo4006—26,7
2023-24Maritimo2320——6 1—
2023-24CS Marítimo2320——6 1—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Maritimo1,670,3828 %
L. SuárezLuis Javier Suárez Charris
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Sp Lisbon87 (2 rig.)17—47,3
2025-26Sp Lisbon3228 (4 rig.)643—77,4
2024-25Almeria4025 (8 rig.)850—87,4
2024-25Sp Lisbon53 (1 rig.)28—07,1
2023-24Almeria000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Sp Lisbon1,150,4427 %
Rodrigo AndradeRodrigo Marcos Rodrigues Andrade
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo80018—26,5
2026-27CS Marítimo70017—26,5
2025-26CS Marítimo4001—06,8
2025-26Maritimo4001—06,8
2024-25Maritimo1002—16,3
2024-25CS Marítimo1002—16,3
2023-24Maritimo000——0—
2023-24CS Marítimo000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Maritimo2,070,2526 %

Attaccanti u più spessu fora di ghjocu : Flávio GonçalvesFlávio Ferreira Gonçalves

StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-277315—16,2
2025-26000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita), L. SuárezLuis Javier Suárez Charris
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Sp Lisbon87 (2 rig.)17—47,3
2025-26Sp Lisbon3228 (4 rig.)643—77,4
2024-25Almeria4025 (8 rig.)850—87,4
2024-25Sp Lisbon53 (1 rig.)28—07,1
2023-24Almeria000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita), Adrián ButzkeAdrián Butzke Benavides
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo81 (1 rig.)011—16,7
2026-27CS Marítimo71 (1 rig.)09—16,8
2025-26CS Marítimo115213—07,0
2025-26Maritimo115213—07,0
2024-25Mirandes15115—16,6
2024-25Nacional10018—26,7
2024-25Vitória SC0018—06,7
2023-24Vitória SC17006—06,5

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita), Geny CatamoGeny Cipriano Catamo
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-278147—37,0
2025-26286218—17,1
2024-25305212—37,1
2023-24275318—27,0

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,5 per partita)

Stima à partesi da a cumpusizione probabile è da e statistiche di a stagione : tassi per 90 minuti di ogni titulare (avvicinati à a media di u postu quandu hà ghjucatu pocu), di fronte à a severità di l'arbitru. Ùn hè micca una previsione ufficiale.

Marcatori probabili
Chì ghjè ?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Sp Lisbon

GhjucatoreMarcaGolPassateGol / 90 minGhjoca
97 L. SuárezLuis Javier Suárez Charris
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Sp Lisbon87 (2 rig.)17—47,3
2025-26Sp Lisbon3228 (4 rig.)643—77,4
2024-25Almeria4025 (8 rig.)850—87,4
2024-25Sp Lisbon53 (1 rig.)28—07,1
2023-24Almeria000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

31 %711,2950 %
58 Flávio GonçalvesFlávio Ferreira Gonçalves
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-277315—16,2
2025-26000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

16 %310,6457 %
17 R. ZalazarRodrigo Zalazar Martínez
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Sp Lisbon8210—07,1
2025-26Sp Braga2816 (10 rig.)517—67,3
2025-26SC Braga2816 (10 rig.)517—67,3
2024-25Sp Braga194 (1 rig.)621—47,4
2024-25SC Braga194 (1 rig.)621—47,4
2023-24Sp Braga100——0—
2023-24SC Braga100——0—
2023-24Schalke 04000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

12 %210,3457 %
10 Geny CatamoGeny Cipriano Catamo
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-278147—37,0
2025-26286218—17,1
2024-25305212—37,1
2023-24275318—27,0

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

10 %140,1572 %
5 Sergi AltimiraSergi Altimira Clavell
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Sp Lisbon81012—27,4
2025-26Betis241214—37,0
2024-25Betis320135—46,9
2023-24Getafe35108—16,7
2023-24Betis000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

9 %100,1372 %

Maritimo

GhjucatoreMarcaGolPassateGol / 90 minGhjoca
17 Adrián ButzkeAdrián Butzke Benavides
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo81 (1 rig.)011—16,7
2026-27CS Marítimo71 (1 rig.)09—16,8
2025-26CS Marítimo115213—07,0
2025-26Maritimo115213—07,0
2024-25Mirandes15115—16,6
2024-25Nacional10018—26,7
2024-25Vitória SC0018—06,7
2023-24Vitória SC17006—06,5

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

9 %100,1477 %
14 Raphael GuzzoRaphael Gregório Guzzo
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo81013—36,7
2026-27CS Marítimo71012—36,7
2025-26CS Marítimo111113—37,0
2025-26Maritimo111113—37,0
2024-25Chaves—00————
2023-24Chaves172017—56,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

7 %100,1377 %
10 Martín TejónMartín Tejón Fauli
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo81110—07,0
2026-27CS Marítimo7118—07,0
2025-26CS Marítimo131231—1 16,8
2025-26Maritimo131231—1 16,8
2024-25Valencia4001—06,5
2023-24Valencia000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

7 %110,1377 %
44 Romain CorreiaRomain Rodrigues Correia
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo8105—06,8
2026-27CS Marítimo7104—06,9
2025-26CS Marítimo11009—56,8
2025-26Maritimo11009—56,8
2024-25CS Marítimo400——06,8
2024-25Maritimo400——06,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

6 %100,1377 %
23 Paulo HenriquePaulo Henrique Rodrigues Cabral
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo8108—06,4
2026-27CS Marítimo7108—06,5
2025-26CS Marítimo121020—47,2
2025-26Maritimo121020—47,2
2024-25Radomiak Radom193130—77,2
2024-25Santa Clara000——0—
2023-24Santa Clara3120——4 1—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

6 %100,1377 %

Prubabilità chì un ghjucatore marchi almenu un gol : gol aspettati di a so squadra (mudellu) sparti secondu a so parte di i gol di a stagione, u so postu è u so tempu di ghjocu, po pisati secondu a so prubabilità di ghjucà. Statistica, micca cunsigliu.

Cumpusizioni probabili
Chì ghjè ?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Sp Lisbon — 4-3-3

Allenatore : Rui Borges dapoi 01/12/2024 · rilevatu u 23/10/2026

Rui Tiago Dantas da Silva Sp Lisbon · 2026-27 : 8 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 0 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Benfica · 2026-27 : 6 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 0 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 0,0 Portugal · 2026-27 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Sp Lisbon · 2025-26 : 31 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 7,1 Sp Lisbon · 2024-25 : 17 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,8 Betis · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Betis · 2023-24 : 28 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 7,1 Alverca · 2023-24 : 20 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e) 1 R. SilvaGonçalo Bernardo Inácio Sp Lisbon · 2026-27 : 7 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,3 Portugal · 2026-27 : 3 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Sp Lisbon · 2025-26 : 29 partite, 2 gol(i), 3 passata(e), 21 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 7,5 Sp Lisbon · 2024-25 : 28 partite, 3 gol(i), 2 passata(e), 27 fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e), nota 7,3 Sp Lisbon · 2023-24 : 32 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 32 fallu(i), — fora di ghjocu, 8 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 7,1 25 G. InácioIván Fresneda Corraliza Sp Lisbon · 2026-27 : 8 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 12 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,9 Spain · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 3,3 Sp Lisbon · 2025-26 : 23 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 20 fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e), nota 6,7 Sp Lisbon · 2024-25 : 18 partite, 3 gol(i), 0 passata(e), 13 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,8 Sp Lisbon · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Valladolid · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 22 I. FresnedaMaximiliano Javier Araújo Vilches 2026-27 : 7 partite, 1 gol(i), 2 passata(e), 7 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,9 2025-26 : 28 partite, 5 gol(i), 4 passata(e), 44 fallu(i), — fora di ghjocu, 9 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,9 2024-25 : 34 partite, 3 gol(i), 3 passata(e), 45 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,9 20 M. AraújoZeno Koen Debast Belgium · 2026-27 : 6 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Sp Lisbon · 2026-27 : 5 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 7,2 Sp Lisbon · 2025-26 : 16 partite, 0 gol(i), 2 passata(e), 14 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 7,1 Sp Lisbon · 2024-25 : 31 partite, 0 gol(i), 3 passata(e), 28 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 7,1 Anderlecht · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Anderlecht · 2023-24 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 6 Z. DebastSergi Altimira Clavell Sp Lisbon · 2026-27 : 8 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 12 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 7,4 Betis · 2025-26 : 24 partite, 1 gol(i), 2 passata(e), 14 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 7,0 Betis · 2024-25 : 32 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 35 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 6,9 Getafe · 2023-24 : 35 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,7 Betis · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 5 S. AltimiraIssa Doumbia Sp Lisbon · 2026-27 : 8 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Italy · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 0 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,1 Venezia · 2025-26 : 29 partite, 7 gol(i), 5 passata(e), 36 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 7,0 Venezia · 2024-25 : 24 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 18 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 Alanyaspor · 2023-24 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 77 I. DoumbiaRodrigo Zalazar Martínez Sp Lisbon · 2026-27 : 8 partite, 2 gol(i), 1 passata(e), 0 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,1 Sp Braga · 2025-26 : 28 partite, 16 gol(i), 5 passata(e), 17 fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e), nota 7,3 SC Braga · 2025-26 : 28 partite, 16 gol(i), 5 passata(e), 17 fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e), nota 7,3 Sp Braga · 2024-25 : 19 partite, 4 gol(i), 6 passata(e), 21 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 7,4 SC Braga · 2024-25 : 19 partite, 4 gol(i), 6 passata(e), 21 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 7,4 Sp Braga · 2023-24 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) SC Braga · 2023-24 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Schalke 04 · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 17 R. ZalazarGeny Cipriano Catamo 2026-27 : 8 partite, 1 gol(i), 4 passata(e), 7 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 7,0 2025-26 : 28 partite, 6 gol(i), 2 passata(e), 18 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,1 2024-25 : 30 partite, 5 gol(i), 2 passata(e), 12 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 7,1 2023-24 : 27 partite, 5 gol(i), 3 passata(e), 18 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 7,0 10 G. CatamoFlávio Ferreira Gonçalves 2026-27 : 7 partite, 3 gol(i), 1 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,2 2025-26 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 58 F. GonçalvesLuis Javier Suárez Charris Sp Lisbon · 2026-27 : 8 partite, 7 gol(i), 1 passata(e), 7 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 7,3 Sp Lisbon · 2025-26 : 32 partite, 28 gol(i), 6 passata(e), 43 fallu(i), — fora di ghjocu, 7 ghjalla(e), nota 7,4 Almeria · 2024-25 : 40 partite, 25 gol(i), 8 passata(e), 50 fallu(i), — fora di ghjocu, 8 ghjalla(e), nota 7,4 Sp Lisbon · 2024-25 : 5 partite, 3 gol(i), 2 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,1 Almeria · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 97 L. Suárez
Rui Tiago Dantas da Silva
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Sp Lisbon8000—06,9
2026-27Benfica6000—00,0
2026-27Portugal000——0—
2025-26Sp Lisbon3100——47,1
2024-25Sp Lisbon1700——26,8
2024-25Betis000——0—
2023-24Betis28002—47,1
2023-24Alverca2000——2—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Gonçalo Bernardo Inácio
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Sp Lisbon7106—26,3
2026-27Portugal300——0—
2025-26Sp Lisbon292321—4 17,5
2024-25Sp Lisbon283227—67,3
2023-24Sp Lisbon321032—8 17,1

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Iván Fresneda Corraliza
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Sp Lisbon80112—16,9
2026-27Spain1002—03,3
2025-26Sp Lisbon231020—66,7
2024-25Sp Lisbon183013—26,8
2023-24Sp Lisbon000——0—
2023-24Valladolid000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Maximiliano Javier Araújo Vilches
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-277127—26,9
2025-26285444—9 16,9
2024-25343345—5 16,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Zeno Koen Debast
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Belgium600——0—
2026-27Sp Lisbon5005—0 17,2
2025-26Sp Lisbon160214—27,1
2024-25Sp Lisbon310328—37,1
2024-25Anderlecht—00————
2023-24Anderlecht100——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Sergi Altimira Clavell
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Sp Lisbon81012—27,4
2025-26Betis241214—37,0
2024-25Betis320135—46,9
2023-24Getafe35108—16,7
2023-24Betis000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Issa Doumbia
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Sp Lisbon8018—06,9
2026-27Italy2000—06,1
2025-26Venezia297536—37,0
2024-25Venezia240018—06,6
2023-24Alanyaspor100——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Rodrigo Zalazar Martínez
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Sp Lisbon8210—07,1
2025-26Sp Braga2816 (10 rig.)517—67,3
2025-26SC Braga2816 (10 rig.)517—67,3
2024-25Sp Braga194 (1 rig.)621—47,4
2024-25SC Braga194 (1 rig.)621—47,4
2023-24Sp Braga100——0—
2023-24SC Braga100——0—
2023-24Schalke 04000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Geny Cipriano Catamo
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-278147—37,0
2025-26286218—17,1
2024-25305212—37,1
2023-24275318—27,0

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Flávio Ferreira Gonçalves
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-277315—16,2
2025-26000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Luis Javier Suárez Charris
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Sp Lisbon87 (2 rig.)17—47,3
2025-26Sp Lisbon3228 (4 rig.)643—77,4
2024-25Almeria4025 (8 rig.)850—87,4
2024-25Sp Lisbon53 (1 rig.)28—07,1
2023-24Almeria000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu.

Maritimo — 4-2-3-1

Allenatore : Mitchell van der Gaag dapoi 01/07/2026 · rilevatu u 23/10/2026

Francisco Barbosa Vieites Maritimo · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 0 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,2 CS Marítimo · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 0 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 Leicester · 2025-26 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Betis · 2024-25 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Betis · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 30 F. VieitesPaulo Henrique Rodrigues Cabral Maritimo · 2026-27 : 8 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,4 CS Marítimo · 2026-27 : 7 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 CS Marítimo · 2025-26 : 12 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 20 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 7,2 Maritimo · 2025-26 : 12 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 20 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 7,2 Radomiak Radom · 2024-25 : 19 partite, 3 gol(i), 1 passata(e), 30 fallu(i), — fora di ghjocu, 7 ghjalla(e), nota 7,2 Santa Clara · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Santa Clara · 2023-24 : 31 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), 1 rossa(e) 23 P. HenriqueRomain Rodrigues Correia Maritimo · 2026-27 : 8 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 CS Marítimo · 2026-27 : 7 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 CS Marítimo · 2025-26 : 11 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 9 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), nota 6,8 Maritimo · 2025-26 : 11 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 9 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), nota 6,8 CS Marítimo · 2024-25 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 Maritimo · 2024-25 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 44 R. CorreiaIgor de Carvalho Julião Maritimo · 2026-27 : 8 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 16 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 6,3 CS Marítimo · 2026-27 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 12 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,3 CS Marítimo · 2025-26 : 10 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 11 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,7 Maritimo · 2025-26 : 10 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 11 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,7 CS Marítimo · 2024-25 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,7 Maritimo · 2024-25 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,7 Maritimo · 2023-24 : 23 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e), 1 rossa(e) CS Marítimo · 2023-24 : 23 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e), 1 rossa(e) 2 I. JuliãoGábor Sándor Szalai Maritimo · 2026-27 : 4 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 CS Marítimo · 2026-27 : 3 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,4 Lausanne · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Lausanne · 2023-24 : 14 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 17 fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e), nota 7,0 22 G. SzalaiRaphael Gregório Guzzo Maritimo · 2026-27 : 8 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 13 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,7 CS Marítimo · 2026-27 : 7 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 12 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,7 CS Marítimo · 2025-26 : 11 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 13 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 7,0 Maritimo · 2025-26 : 11 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 13 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 7,0 Chaves · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Chaves · 2023-24 : 17 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), 17 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), nota 6,9 14 R. GuzzoMartín Tejón Fauli Maritimo · 2026-27 : 8 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 10 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 CS Marítimo · 2026-27 : 7 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 CS Marítimo · 2025-26 : 13 partite, 1 gol(i), 2 passata(e), 31 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,8 Maritimo · 2025-26 : 13 partite, 1 gol(i), 2 passata(e), 31 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,8 Valencia · 2024-25 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 Valencia · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 10 M. TejónRodrigo Marcos Rodrigues Andrade Maritimo · 2026-27 : 8 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 18 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,5 CS Marítimo · 2026-27 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 17 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,5 CS Marítimo · 2025-26 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 Maritimo · 2025-26 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 Maritimo · 2024-25 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,3 CS Marítimo · 2024-25 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,3 Maritimo · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) CS Marítimo · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 6 R. AndradeMaxime Dominguez Maritimo · 2026-27 : 5 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,6 CS Marítimo · 2026-27 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,5 Cracovia · 2025-26 : 12 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 9 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 Cracovia Krakow · 2025-26 : 12 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 9 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 Gil Vicente · 2024-25 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,2 Gil Vicente · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 8 M. DominguezVladan Danilović CS Marítimo · 2026-27 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 9 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,8 Maritimo · 2026-27 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 9 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 5,9 CS Marítimo · 2025-26 : 13 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 16 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Maritimo · 2025-26 : 13 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 16 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 CS Marítimo · 2024-25 : 5 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 Maritimo · 2024-25 : 5 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 Nacional · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Nacional · 2023-24 : 31 partite, 6 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 9 ghjalla(e) 18 V. DanilovićAdrián Butzke Benavides Maritimo · 2026-27 : 8 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 11 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,7 CS Marítimo · 2026-27 : 7 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 9 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,8 CS Marítimo · 2025-26 : 11 partite, 5 gol(i), 2 passata(e), 13 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 Maritimo · 2025-26 : 11 partite, 5 gol(i), 2 passata(e), 13 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 Mirandes · 2024-25 : 15 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,6 Nacional · 2024-25 : 10 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,7 Vitória SC · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 Vitória SC · 2023-24 : 17 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 17 A. Butzke
Francisco Barbosa Vieites
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo2000—07,2
2026-27CS Marítimo1000—06,7
2025-26Leicester000——0—
2024-25Betis400——06,9
2023-24Betis000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Paulo Henrique Rodrigues Cabral
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo8108—06,4
2026-27CS Marítimo7108—06,5
2025-26CS Marítimo121020—47,2
2025-26Maritimo121020—47,2
2024-25Radomiak Radom193130—77,2
2024-25Santa Clara000——0—
2023-24Santa Clara3120——4 1—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Romain Rodrigues Correia
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo8105—06,8
2026-27CS Marítimo7104—06,9
2025-26CS Marítimo11009—56,8
2025-26Maritimo11009—56,8
2024-25CS Marítimo400——06,8
2024-25Maritimo400——06,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Igor de Carvalho Julião
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo80016—46,3
2026-27CS Marítimo70012—36,3
2025-26CS Marítimo100011—1 16,7
2025-26Maritimo100011—1 16,7
2024-25CS Marítimo4006—26,7
2024-25Maritimo4006—26,7
2023-24Maritimo2320——6 1—
2023-24CS Marítimo2320——6 1—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Gábor Sándor Szalai
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo4102—06,7
2026-27CS Marítimo3002—06,4
2024-25Lausanne000——0—
2023-24Lausanne140017—67,0

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Raphael Gregório Guzzo
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo81013—36,7
2026-27CS Marítimo71012—36,7
2025-26CS Marítimo111113—37,0
2025-26Maritimo111113—37,0
2024-25Chaves—00————
2023-24Chaves172017—56,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Martín Tejón Fauli
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo81110—07,0
2026-27CS Marítimo7118—07,0
2025-26CS Marítimo131231—1 16,8
2025-26Maritimo131231—1 16,8
2024-25Valencia4001—06,5
2023-24Valencia000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Rodrigo Marcos Rodrigues Andrade
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo80018—26,5
2026-27CS Marítimo70017—26,5
2025-26CS Marítimo4001—06,8
2025-26Maritimo4001—06,8
2024-25Maritimo1002—16,3
2024-25CS Marítimo1002—16,3
2023-24Maritimo000——0—
2023-24CS Marítimo000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Maxime Dominguez
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo5016—16,6
2026-27CS Marítimo4004—16,5
2025-26Cracovia12009—06,6
2025-26Cracovia Krakow12009—06,6
2024-25Gil Vicente400——07,2
2023-24Gil Vicente000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Vladan Danilović
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27CS Marítimo7009—16,8
2026-27Maritimo7009—15,9
2025-26CS Marítimo131 (1 rig.)016—06,9
2025-26Maritimo131 (1 rig.)016—06,9
2024-25CS Marítimo5008—07,0
2024-25Maritimo5008—07,0
2024-25Nacional000——0—
2023-24Nacional3160——9—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Adrián Butzke Benavides
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo81 (1 rig.)011—16,7
2026-27CS Marítimo71 (1 rig.)09—16,8
2025-26CS Marítimo115213—07,0
2025-26Maritimo115213—07,0
2024-25Mirandes15115—16,6
2024-25Nacional10018—26,7
2024-25Vitória SC0018—06,7
2023-24Vitória SC17006—06,5

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (ultima cumpusizione ufficiale è tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu. 10 titulare(i) di l'ultima partita (23/10/2026) cunfirmatu(i).

Faccia à faccia
Chì ghjè ?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

4vittoria(e) Sp Lisbon
1patta(e)
1vittoria(e) Maritimo
2,5gol per partita

6 scontru(i) : Sp Lisbon 11 reta(e), Maritimo 4 · e duie squadre marcanu in 50 % di i casi · più di 2,5 gol in 33 %

DataPartitaRisultatuVincitore
13/05/2023Sp Lisbon – Maritimo Primeira Liga ♂2 – 1Sp Lisbon
08/01/2023Maritimo – Sp Lisbon Primeira Liga ♂1 – 0Maritimo
26/02/2022Maritimo – Sp Lisbon Primeira Liga ♂1 – 1patta
24/09/2021Sp Lisbon – Maritimo Primeira Liga ♂1 – 0Sp Lisbon
19/05/2021Sp Lisbon – Maritimo Primeira Liga ♂5 – 1Sp Lisbon
05/02/2021Maritimo – Sp Lisbon Primeira Liga ♂0 – 2Sp Lisbon

Da a più recente à a più anziana.

Tutta a storia Sp Lisbon – Maritimo →

Diffusione TV
Chì ghjè ?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Diffusione scunnisciuta : nè canale annunziatu, nè diritti indicati per sta cumpetizione.

Nisunu sistema ùn guarantisce un guadagnu · pruibitu à i minori di 18 anni · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13