AntosofaU ballò analizatu da u canapè

Primeira Liga ♂ · dum. 27 dic. 2026 · 17:00

Maritimo – Sp Braga

Freschezza di l'infurmazioni 4 da verificà

Certe infurmazioni sò vechje: da cunfruntà cù l'annunzii di i club nanzu à scumette.

Ùn ci hè ancu previsione per sta partita : ghjunghje cù a prossima racolta.

Forma
Chì ghjè ?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Maritimo NDDDD da u più anticu à u più recente

19/09/2026for.Gil Vicente Primeira Liga ♂1 – 1N
10/10/2026cas.Porto Primeira Liga ♂1 – 2D
23/10/2026for.Vitória SC Primeira Liga ♂0 – 5D
23/10/2026for.Guimaraes Primeira Liga ♂0 – 5D
01/11/2026cas.Santa Clara Primeira Liga ♂0 – 2D

Sp Braga NDDDV da u più anticu à u più recente

20/09/2026for.Santa Clara Primeira Liga ♂0 – 0N
09/10/2026cas.Sp Lisbon Primeira Liga ♂1 – 3D
19/10/2026cas.Gil Vicente Primeira Liga ♂1 – 2D
25/10/2026for.Nacional Primeira Liga ♂0 – 1D
01/11/2026cas.Famalicao Primeira Liga ♂3 – 0V

Tutte e cumpetizioni cunfuse ; u faccia à faccia quì sottu ùn ritene chè i scontri diretti, da u più recente à u più anticu.

Serie in corsu
Chì ghjè ?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Maritimo 9 partite senza vittoria 5 partite senza vittoria fora 4 scunfitte di fila 4 partite senza vittoria in casa 3 partite senza marcà 3 scunfitte di fila in casa
esce da una scunfitta 0-2 contr'à Santa Clara · 0 V, 1 P, 4 S in l'ultime 5 partite (2 gol fatti, 15 incassati)

Sp Braga 3 partite senza vittoria fora
esce da una vittoria 3-0 contr'à Famalicao · 1 V, 1 P, 3 S in l'ultime 5 partite (5 gol fatti, 6 incassati)

Paragunà e duie squadre →

Forze in presenza
Chì ghjè ?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Maritimo

Attaccu · 1,10 reta(e) per partita (1,00 in casa, 1,30 fora) · 10,0 tiri per partita, 31 % in u quadru · senza marcà in 13 % di e partite · rigori 1 marcatu(i) · tempu forte : 76-90a minuta

Difesa · 1,80 incassata(e) per partita (1,80 in casa, 1,80 fora) · 13 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 0-15a minuta · 14 gialla(e), 0 rossa(e)

Disciplina · 14,9 fallu(i) per partita · 1,1 fora di ghjocu per partita · 1,90 gialla(e) è 0,00 rossa(e) per partita (fiches de match, 9 partita(e))

Guardianu · Alfonso Pastor · 21 parata(e), 66 % di i tiri in u quadru parati · 1,83 incassata(e) per 90 min · nota 5,6

Allenatore · Mitchell van der Gaag dapoi 01/07/2026 · 1 club allenatu(i) dapoi 2026
Sistema : 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ancu 4-3-3 ×2)

Forma (API-Football) : WWDLLLDL

Sp Braga

Attaccu · 1,10 reta(e) per partita (1,00 in casa, 1,30 fora) · 13,5 tiri per partita, 33 % in u quadru · senza marcà in 13 % di e partite · rigori 0 marcatu(i) · tempu forte : 46-60a minuta

Difesa · 1,30 incassata(e) per partita (1,30 in casa, 1,30 fora) · 38 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 31-45a minuta · 16 gialla(e), 0 rossa(e)

Disciplina · 13,3 fallu(i) per partita · 2,4 fora di ghjocu per partita · 2,00 gialla(e) è 0,00 rossa(e) per partita (fiches de match, 8 partita(e))

Guardianu · Bernardo Fontes · 4 parata(e), 57 % di i tiri in u quadru parati · 0,99 incassata(e) per 90 min · nota 6,5

Allenatore · Vicens dapoi 01/07/2025 · 2 club allenatu(i) dapoi 2020
Sistema : 3-4-3, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (ancu 3-4-2-1 ×3)

Forma (API-Football) : DWWLWDLL

Feriti è squalificati
Chì ghjè ?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Maritimo

Nisunu assente cunnisciutu à u 23/10/2026.

Sp Braga

Nisunu assente cunnisciutu à u 23/10/2026.

Arbitru
Chì ghjè ?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Arbitru ùn hè ancu designatu in i nostri dati (designazione cunnisciuta qualchì ghjornu nanzu à a partita).

Risicu disciplinariu
Chì ghjè ?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Falli aspettati : 13,3 per Maritimo, 13,4 per Sp Braga · Carte gialle aspettate : 4,3 · Fora di ghjocu aspettati : 4,9

Arbitru micca ancu designatu : media di a cumpetizione.

I più esposti à una carta gialla

GhjucatoreSquadraFalli / 90 minGialle / 90 minRisicu
Fran NavarroFrancisco José Navarro Aliaga
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Sp Braga6003—36,2
2026-27SC Braga6003—36,2
2025-26SC Braga296124—26,5
2025-26Sp Braga296124—26,5
2024-25Sp Braga000——0—
2024-25SC Braga000——0—
2024-25Olympiakos000——0—
2024-25Porto000——0—
2023-24Olympiakos000——0—
2023-24Porto000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Sp Braga1,260,5732 %
Igor JuliãoIgor de Carvalho Julião
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo80016—46,3
2026-27CS Marítimo70012—36,3
2025-26CS Marítimo100011—1 16,7
2025-26Maritimo100011—1 16,7
2024-25CS Marítimo4006—26,7
2024-25Maritimo4006—26,7
2023-24Maritimo2320——6 1—
2023-24CS Marítimo2320——6 1—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Maritimo1,670,3828 %
Pau VictorPau Victor Delgado
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Sp Braga71 (1 rig.)09—16,4
2026-27SC Braga71 (1 rig.)09—16,4
2025-26Sp Braga3210 (1 rig.)431—56,9
2025-26SC Braga3210 (1 rig.)431—56,9
2024-25Barcelona20217—26,8
2023-24Girona—00————
2023-24Barcelona000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Sp Braga2,070,2627 %
Rodrigo AndradeRodrigo Marcos Rodrigues Andrade
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo80018—26,5
2026-27CS Marítimo70017—26,5
2025-26CS Marítimo4001—06,8
2025-26Maritimo4001—06,8
2024-25CS Marítimo1002—16,3
2024-25Maritimo1002—16,3
2023-24Maritimo000——0—
2023-24CS Marítimo000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Maritimo2,070,2526 %

Attaccanti u più spessu fora di ghjocu : Gabriel SilvaGabriel Silva Vieira

StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Sp Braga7003—17,0
2026-27SC Braga7003—17,0
2025-26Santa Clara286 (1 rig.)040—46,8
2024-25Santa Clara336 (1 rig.)345—27,1
2024-25Sp Lisbon000——0—
2023-24Santa Clara2230——2—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,7 per partita), Fran NavarroFrancisco José Navarro Aliaga
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Sp Braga6003—36,2
2026-27SC Braga6003—36,2
2025-26SC Braga296124—26,5
2025-26Sp Braga296124—26,5
2024-25Sp Braga000——0—
2024-25SC Braga000——0—
2024-25Olympiakos000——0—
2024-25Porto000——0—
2023-24Olympiakos000——0—
2023-24Porto000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,7 per partita), Adrián ButzkeAdrián Butzke Benavides
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo81 (1 rig.)011—16,7
2026-27CS Marítimo71 (1 rig.)09—16,8
2025-26CS Marítimo115213—07,0
2025-26Maritimo115213—07,0
2024-25Mirandes15115—16,6
2024-25Nacional10018—26,7
2024-25Vitória SC0018—06,7
2023-24Vitória SC17006—06,5

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita), M. DiouriMohamed Bouzaidi Diouri
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo4106—06,7
2026-27CS Marítimo3105—06,8
2025-26CS Marítimo112 (2 rig.)214—36,8
2025-26Maritimo112 (2 rig.)214—36,8
2024-25Eldense121011—16,7
2024-25Cordoba—00————
2023-24Cordoba3660——3—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita)

Stima à partesi da a cumpusizione probabile è da e statistiche di a stagione : tassi per 90 minuti di ogni titulare (avvicinati à a media di u postu quandu hà ghjucatu pocu), di fronte à a severità di l'arbitru. Ùn hè micca una previsione ufficiale.

Marcatori probabili
Chì ghjè ?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Maritimo

GhjucatoreMarcaGolPassateGol / 90 minGhjoca
17 Adrián ButzkeAdrián Butzke Benavides
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo81 (1 rig.)011—16,7
2026-27CS Marítimo71 (1 rig.)09—16,8
2025-26CS Marítimo115213—07,0
2025-26Maritimo115213—07,0
2024-25Mirandes15115—16,6
2024-25Nacional10018—26,7
2024-25Vitória SC0018—06,7
2023-24Vitória SC17006—06,5

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

9 %100,1477 %
14 Raphael GuzzoRaphael Gregório Guzzo
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo81013—36,7
2026-27CS Marítimo71012—36,7
2025-26CS Marítimo111113—37,0
2025-26Maritimo111113—37,0
2024-25Chaves—00————
2023-24Chaves172017—56,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

7 %100,1377 %
10 Martín TejónMartín Tejón Fauli
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo81110—07,0
2026-27CS Marítimo7118—07,0
2025-26CS Marítimo131231—1 16,8
2025-26Maritimo131231—1 16,8
2024-25Valencia4001—06,5
2023-24Valencia000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

7 %110,1377 %
44 Romain CorreiaRomain Rodrigues Correia
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo8105—06,8
2026-27CS Marítimo7104—06,9
2025-26Maritimo11009—56,8
2025-26CS Marítimo11009—56,8
2024-25CS Marítimo400——06,8
2024-25Maritimo400——06,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

6 %100,1377 %
23 Paulo HenriquePaulo Henrique Rodrigues Cabral
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo8108—06,4
2026-27CS Marítimo7108—06,5
2025-26CS Marítimo121020—47,2
2025-26Maritimo121020—47,2
2024-25Radomiak Radom193130—77,2
2024-25Santa Clara000——0—
2023-24Santa Clara3120——4 1—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

6 %100,1377 %

Sp Braga

GhjucatoreMarcaGolPassateGol / 90 minGhjoca
10 Pau VictorPau Victor Delgado
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Sp Braga71 (1 rig.)09—16,4
2026-27SC Braga71 (1 rig.)09—16,4
2025-26Sp Braga3210 (1 rig.)431—56,9
2025-26SC Braga3210 (1 rig.)431—56,9
2024-25Barcelona20217—26,8
2023-24Girona—00————
2023-24Barcelona000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

6 %100,4561 %
50 Diego RodriguesDiego Henrique Oliveira Rodrigues
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27SC Braga4101—07,2
2026-27Sp Braga4101—07,2
2025-26Sp Braga201215—26,9
2025-26SC Braga201215—26,9
2024-25SC Braga000——0—
2024-25Sp Braga000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

3 %101,1730 %
11 Gabriel SilvaGabriel Silva Vieira
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Sp Braga7003—17,0
2026-27SC Braga7003—17,0
2025-26Santa Clara286 (1 rig.)040—46,8
2024-25Santa Clara336 (1 rig.)345—27,1
2024-25Sp Lisbon000——0—
2023-24Santa Clara2230——2—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

3 %000,0046 %

Prubabilità chì un ghjucatore marchi almenu un gol : gol aspettati di a so squadra (mudellu) sparti secondu a so parte di i gol di a stagione, u so postu è u so tempu di ghjocu, po pisati secondu a so prubabilità di ghjucà. Statistica, micca cunsigliu.

Cumpusizioni probabili
Chì ghjè ?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Maritimo — 4-3-3

Allenatore : Mitchell van der Gaag dapoi 01/07/2026 · rilevatu u 23/10/2026

Alfonso Pastor Vacas Maritimo · 2026-27 : 6 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 5,6 CS Marítimo · 2026-27 : 6 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 5,6 CS Marítimo · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Maritimo · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Levante · 2025-26 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Rio Ave · 2025-26 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Levante · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Levante · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Sevilla · 2023-24 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 13 A. PastorPaulo Henrique Rodrigues Cabral Maritimo · 2026-27 : 8 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,4 CS Marítimo · 2026-27 : 7 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 CS Marítimo · 2025-26 : 12 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 20 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 7,2 Maritimo · 2025-26 : 12 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 20 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 7,2 Radomiak Radom · 2024-25 : 19 partite, 3 gol(i), 1 passata(e), 30 fallu(i), — fora di ghjocu, 7 ghjalla(e), nota 7,2 Santa Clara · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Santa Clara · 2023-24 : 31 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), 1 rossa(e) 23 P. HenriqueRomain Rodrigues Correia Maritimo · 2026-27 : 8 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 CS Marítimo · 2026-27 : 7 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Maritimo · 2025-26 : 11 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 9 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), nota 6,8 CS Marítimo · 2025-26 : 11 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 9 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), nota 6,8 CS Marítimo · 2024-25 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 Maritimo · 2024-25 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 44 R. CorreiaIgor de Carvalho Julião Maritimo · 2026-27 : 8 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 16 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 6,3 CS Marítimo · 2026-27 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 12 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,3 CS Marítimo · 2025-26 : 10 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 11 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,7 Maritimo · 2025-26 : 10 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 11 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,7 CS Marítimo · 2024-25 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,7 Maritimo · 2024-25 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,7 Maritimo · 2023-24 : 23 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e), 1 rossa(e) CS Marítimo · 2023-24 : 23 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e), 1 rossa(e) 2 I. JuliãoRafael Tavares Gomes Fernandes Maritimo · 2026-27 : 6 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 5,6 CS Marítimo · 2026-27 : 6 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 Lille · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Rangers · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Lille · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Arouca · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 4 R. FernandesRaphael Gregório Guzzo Maritimo · 2026-27 : 8 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 13 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,7 CS Marítimo · 2026-27 : 7 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 12 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,7 CS Marítimo · 2025-26 : 11 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 13 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 7,0 Maritimo · 2025-26 : 11 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 13 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 7,0 Chaves · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Chaves · 2023-24 : 17 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), 17 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), nota 6,9 14 R. GuzzoMartín Tejón Fauli Maritimo · 2026-27 : 8 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 10 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 CS Marítimo · 2026-27 : 7 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 CS Marítimo · 2025-26 : 13 partite, 1 gol(i), 2 passata(e), 31 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,8 Maritimo · 2025-26 : 13 partite, 1 gol(i), 2 passata(e), 31 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,8 Valencia · 2024-25 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 Valencia · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 10 M. TejónRodrigo Marcos Rodrigues Andrade Maritimo · 2026-27 : 8 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 18 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,5 CS Marítimo · 2026-27 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 17 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,5 CS Marítimo · 2025-26 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 Maritimo · 2025-26 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 CS Marítimo · 2024-25 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,3 Maritimo · 2024-25 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,3 Maritimo · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) CS Marítimo · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 6 R. AndradeAdrián Butzke Benavides Maritimo · 2026-27 : 8 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 11 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,7 CS Marítimo · 2026-27 : 7 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 9 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,8 CS Marítimo · 2025-26 : 11 partite, 5 gol(i), 2 passata(e), 13 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 Maritimo · 2025-26 : 11 partite, 5 gol(i), 2 passata(e), 13 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 Mirandes · 2024-25 : 15 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,6 Nacional · 2024-25 : 10 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,7 Vitória SC · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 Vitória SC · 2023-24 : 17 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 17 A. ButzkeMohamed Bouzaidi Diouri Maritimo · 2026-27 : 4 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 CS Marítimo · 2026-27 : 3 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 CS Marítimo · 2025-26 : 11 partite, 2 gol(i), 2 passata(e), 14 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,8 Maritimo · 2025-26 : 11 partite, 2 gol(i), 2 passata(e), 14 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,8 Eldense · 2024-25 : 12 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 11 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,7 Cordoba · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Cordoba · 2023-24 : 36 partite, 6 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e) 11 M. DiouriBryan Michael Limbombe Ekango CS Marítimo · 2026-27 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 5,1 Maritimo · 2026-27 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 5,1 Heracles · 2025-26 : 22 partite, 1 gol(i), 3 passata(e), 20 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,6 Heracles · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Heracles · 2023-24 : 31 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), 25 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,5 35 B. Limbombe
Alfonso Pastor Vacas
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo6001—05,6
2026-27CS Marítimo6001—05,6
2025-26CS Marítimo100——0—
2025-26Maritimo100——0—
2025-26Levante—00————
2025-26Rio Ave000——0—
2024-25Levante000——0—
2023-24Levante000——0—
2023-24Sevilla—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Paulo Henrique Rodrigues Cabral
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo8108—06,4
2026-27CS Marítimo7108—06,5
2025-26CS Marítimo121020—47,2
2025-26Maritimo121020—47,2
2024-25Radomiak Radom193130—77,2
2024-25Santa Clara000——0—
2023-24Santa Clara3120——4 1—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Romain Rodrigues Correia
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo8105—06,8
2026-27CS Marítimo7104—06,9
2025-26Maritimo11009—56,8
2025-26CS Marítimo11009—56,8
2024-25CS Marítimo400——06,8
2024-25Maritimo400——06,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Igor de Carvalho Julião
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo80016—46,3
2026-27CS Marítimo70012—36,3
2025-26CS Marítimo100011—1 16,7
2025-26Maritimo100011—1 16,7
2024-25CS Marítimo4006—26,7
2024-25Maritimo4006—26,7
2023-24Maritimo2320——6 1—
2023-24CS Marítimo2320——6 1—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Rafael Tavares Gomes Fernandes
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo6004—05,6
2026-27CS Marítimo6004—06,6
2024-25Lille000——0—
2024-25Rangers000——0—
2023-24Lille000——0—
2023-24Arouca000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Raphael Gregório Guzzo
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo81013—36,7
2026-27CS Marítimo71012—36,7
2025-26CS Marítimo111113—37,0
2025-26Maritimo111113—37,0
2024-25Chaves—00————
2023-24Chaves172017—56,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Martín Tejón Fauli
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo81110—07,0
2026-27CS Marítimo7118—07,0
2025-26CS Marítimo131231—1 16,8
2025-26Maritimo131231—1 16,8
2024-25Valencia4001—06,5
2023-24Valencia000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Rodrigo Marcos Rodrigues Andrade
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo80018—26,5
2026-27CS Marítimo70017—26,5
2025-26CS Marítimo4001—06,8
2025-26Maritimo4001—06,8
2024-25CS Marítimo1002—16,3
2024-25Maritimo1002—16,3
2023-24Maritimo000——0—
2023-24CS Marítimo000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Adrián Butzke Benavides
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo81 (1 rig.)011—16,7
2026-27CS Marítimo71 (1 rig.)09—16,8
2025-26CS Marítimo115213—07,0
2025-26Maritimo115213—07,0
2024-25Mirandes15115—16,6
2024-25Nacional10018—26,7
2024-25Vitória SC0018—06,7
2023-24Vitória SC17006—06,5

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Mohamed Bouzaidi Diouri
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Maritimo4106—06,7
2026-27CS Marítimo3105—06,8
2025-26CS Marítimo112 (2 rig.)214—36,8
2025-26Maritimo112 (2 rig.)214—36,8
2024-25Eldense121011—16,7
2024-25Cordoba—00————
2023-24Cordoba3660——3—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Bryan Michael Limbombe Ekango
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27CS Marítimo4003—05,1
2026-27Maritimo4003—05,1
2025-26Heracles221320—16,6
2024-25Heracles000——0—
2023-24Heracles312025—2 16,5

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu.

Sp Braga — 4-3-3

Allenatore : Vicens dapoi 01/07/2025 · rilevatu u 23/10/2026

Bernardo Caltabiano Parise Fontes SC Braga · 2026-27 : 6 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 Sp Braga · 2026-27 : 6 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 Tondela · 2025-26 : 33 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 7,1 Tondela · 2024-25 : 8 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 SC Braga · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Sp Braga · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Sp Braga · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) SC Braga · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 31 B. FontesVíctor Gómez Perea Sp Braga · 2026-27 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 SC Braga · 2026-27 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 Sp Braga · 2025-26 : 32 partite, 1 gol(i), 4 passata(e), 17 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,8 SC Braga · 2025-26 : 32 partite, 1 gol(i), 4 passata(e), 17 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,8 Sp Braga · 2024-25 : 27 partite, 0 gol(i), 2 passata(e), 15 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,0 SC Braga · 2024-25 : 27 partite, 0 gol(i), 2 passata(e), 15 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,0 Sp Braga · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) SC Braga · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 2 V. GómezVitor Carvalho Vieira SC Braga · 2026-27 : 6 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,4 Sp Braga · 2026-27 : 6 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,4 SC Braga · 2025-26 : 15 partite, 2 gol(i), 1 passata(e), 17 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), nota 7,1 Sp Braga · 2025-26 : 15 partite, 2 gol(i), 1 passata(e), 17 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), nota 7,1 Sp Braga · 2024-25 : 23 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 39 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,9 SC Braga · 2024-25 : 23 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 39 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,9 Sp Braga · 2023-24 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) SC Braga · 2023-24 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 6 V. CarvalhoSergio Barcia Laranxeira Sp Braga · 2026-27 : 6 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 SC Braga · 2026-27 : 6 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Las Palmas · 2025-26 : 34 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 43 fallu(i), — fora di ghjocu, 7 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 7,0 Legia · 2024-25 : 6 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,9 Mirandes · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Mirandes · 2023-24 : 40 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), 28 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), nota 6,8 22 S. BarciaAdrian Bajrami SC Braga · 2026-27 : 5 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 7 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 Sp Braga · 2026-27 : 5 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 7 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 Switzerland · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) FC Luzern · 2025-26 : 33 partite, 2 gol(i), 1 passata(e), 32 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), nota 7,0 Benfica · 2025-26 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,7 Young Boys · 2025-26 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Benfica · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Young Boys · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Benfica · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 44 A. BajramiJoão Filipe Iria Santos Moutinho SC Braga · 2026-27 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,8 Sp Braga · 2026-27 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,8 Lech Poznan · 2026-27 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 0 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 0,0 SC Braga · 2025-26 : 31 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 35 fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e), nota 6,9 Sp Braga · 2025-26 : 31 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 35 fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e), nota 6,9 Lech Poznan · 2025-26 : 12 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 14 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 6,7 Jagiellonia · 2024-25 : 28 partite, 0 gol(i), 3 passata(e), 27 fallu(i), — fora di ghjocu, 9 ghjalla(e), nota 7,1 Sp Braga · 2024-25 : 22 partite, 1 gol(i), 2 passata(e), 42 fallu(i), — fora di ghjocu, 8 ghjalla(e), 2 rossa(e), nota 7,1 SC Braga · 2024-25 : 22 partite, 1 gol(i), 2 passata(e), 42 fallu(i), — fora di ghjocu, 8 ghjalla(e), 2 rossa(e), nota 7,1 Sp Braga · 2023-24 : 30 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 32 fallu(i), — fora di ghjocu, 8 ghjalla(e), nota 7,1 SC Braga · 2023-24 : 30 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 32 fallu(i), — fora di ghjocu, 8 ghjalla(e), nota 7,1 Spezia · 2023-24 : 5 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,3 Wolves · 2023-24 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 8 J. MoutinhoPau Victor Delgado Sp Braga · 2026-27 : 7 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 9 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,4 SC Braga · 2026-27 : 7 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 9 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,4 Sp Braga · 2025-26 : 32 partite, 10 gol(i), 4 passata(e), 31 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), nota 6,9 SC Braga · 2025-26 : 32 partite, 10 gol(i), 4 passata(e), 31 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), nota 6,9 Barcelona · 2024-25 : 20 partite, 2 gol(i), 1 passata(e), 7 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,8 Girona · 2023-24 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Barcelona · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 10 P. VictorRicardo Jorge da Luz Horta SC Braga · 2026-27 : 5 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,7 Sp Braga · 2026-27 : 5 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,7 Portugal · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) SC Braga · 2025-26 : 28 partite, 14 gol(i), 4 passata(e), 25 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 7,2 Sp Braga · 2025-26 : 28 partite, 14 gol(i), 4 passata(e), 25 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 7,2 Sp Braga · 2024-25 : 34 partite, 11 gol(i), 5 passata(e), 25 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 7,3 SC Braga · 2024-25 : 34 partite, 11 gol(i), 5 passata(e), 25 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 7,3 Sp Braga · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) SC Braga · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 21 R. HortaGabriel Silva Vieira Sp Braga · 2026-27 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,0 SC Braga · 2026-27 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,0 Santa Clara · 2025-26 : 28 partite, 6 gol(i), 0 passata(e), 40 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 6,8 Santa Clara · 2024-25 : 33 partite, 6 gol(i), 3 passata(e), 45 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 7,1 Sp Lisbon · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Santa Clara · 2023-24 : 22 partite, 3 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e) 11 G. SilvaFrancisco José Navarro Aliaga Sp Braga · 2026-27 : 6 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,2 SC Braga · 2026-27 : 6 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,2 SC Braga · 2025-26 : 29 partite, 6 gol(i), 1 passata(e), 24 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,5 Sp Braga · 2025-26 : 29 partite, 6 gol(i), 1 passata(e), 24 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,5 Sp Braga · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) SC Braga · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Olympiakos · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Porto · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Olympiakos · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Porto · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 9 F. NavarroGabriel Martínez Aguilera SC Braga · 2026-27 : 3 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,2 Sp Braga · 2026-27 : 3 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,2 Sp Braga · 2025-26 : 28 partite, 1 gol(i), 2 passata(e), 24 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,5 SC Braga · 2025-26 : 28 partite, 1 gol(i), 2 passata(e), 24 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,5 Sp Braga · 2024-25 : 30 partite, 4 gol(i), 2 passata(e), 18 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 7,0 SC Braga · 2024-25 : 30 partite, 4 gol(i), 2 passata(e), 18 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 7,0 Mirandes · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Mirandes · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Sp Braga · 2023-24 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) SC Braga · 2023-24 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 77 G. Martínez
Bernardo Caltabiano Parise Fontes
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27SC Braga600——06,5
2026-27Sp Braga600——06,5
2025-26Tondela3300——27,1
2024-25Tondela800——07,0
2024-25SC Braga000——0—
2024-25Sp Braga000——0—
2023-24Sp Braga000——0—
2023-24SC Braga000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Víctor Gómez Perea
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Sp Braga7002—06,8
2026-27SC Braga7002—06,8
2025-26Sp Braga321417—26,8
2025-26SC Braga321417—26,8
2024-25Sp Braga270215—17,0
2024-25SC Braga270215—17,0
2023-24Sp Braga000——0—
2023-24SC Braga000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Vitor Carvalho Vieira
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27SC Braga600——07,4
2026-27Sp Braga600——07,4
2025-26SC Braga152117—57,1
2025-26Sp Braga152117—57,1
2024-25Sp Braga230039—36,9
2024-25SC Braga230039—36,9
2023-24Sp Braga100——0—
2023-24SC Braga100——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Sergio Barcia Laranxeira
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Sp Braga6003—06,9
2026-27SC Braga6003—06,9
2025-26Las Palmas341143—7 17,0
2024-25Legia6106—16,9
2024-25Mirandes—00————
2023-24Mirandes402 (1 rig.)028—56,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Adrian Bajrami
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27SC Braga5007—06,8
2026-27Sp Braga5007—06,8
2026-27Switzerland100——0—
2025-26FC Luzern332132—57,0
2025-26Benfica2001—16,7
2025-26Young Boys—00————
2024-25Benfica000——0—
2024-25Young Boys000——0—
2023-24Benfica000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

João Filipe Iria Santos Moutinho
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27SC Braga7003—16,8
2026-27Sp Braga7003—16,8
2026-27Lech Poznan0000—00,0
2025-26SC Braga311 (1 rig.)135—66,9
2025-26Sp Braga311 (1 rig.)135—66,9
2025-26Lech Poznan120014—46,7
2024-25Jagiellonia280327—97,1
2024-25Sp Braga221242—8 27,1
2024-25SC Braga221242—8 27,1
2023-24Sp Braga301132—87,1
2023-24SC Braga301132—87,1
2023-24Spezia5002—06,3
2023-24Wolves—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Pau Victor Delgado
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Sp Braga71 (1 rig.)09—16,4
2026-27SC Braga71 (1 rig.)09—16,4
2025-26Sp Braga3210 (1 rig.)431—56,9
2025-26SC Braga3210 (1 rig.)431—56,9
2024-25Barcelona20217—26,8
2023-24Girona—00————
2023-24Barcelona000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ricardo Jorge da Luz Horta
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27SC Braga500——16,7
2026-27Sp Braga500——16,7
2026-27Portugal100——0—
2025-26SC Braga2814 (3 rig.)425—5 17,2
2025-26Sp Braga2814 (3 rig.)425—5 17,2
2024-25Sp Braga3411525—27,3
2024-25SC Braga3411525—27,3
2023-24Sp Braga000——0—
2023-24SC Braga000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Gabriel Silva Vieira
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Sp Braga7003—17,0
2026-27SC Braga7003—17,0
2025-26Santa Clara286 (1 rig.)040—46,8
2024-25Santa Clara336 (1 rig.)345—27,1
2024-25Sp Lisbon000——0—
2023-24Santa Clara2230——2—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Francisco José Navarro Aliaga
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Sp Braga6003—36,2
2026-27SC Braga6003—36,2
2025-26SC Braga296124—26,5
2025-26Sp Braga296124—26,5
2024-25Sp Braga000——0—
2024-25SC Braga000——0—
2024-25Olympiakos000——0—
2024-25Porto000——0—
2023-24Olympiakos000——0—
2023-24Porto000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Gabriel Martínez Aguilera
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27SC Braga3001—16,2
2026-27Sp Braga3001—16,2
2025-26Sp Braga281224—4 16,5
2025-26SC Braga281224—4 16,5
2024-25Sp Braga304218—47,0
2024-25SC Braga304218—47,0
2024-25Mirandes—00————
2023-24Mirandes000——0—
2023-24Sp Braga—00————
2023-24SC Braga—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu.

Faccia à faccia
Chì ghjè ?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2vittoria(e) Maritimo
0patta(e)
4vittoria(e) Sp Braga
2,5gol per partita

6 scontru(i) : Maritimo 4 reta(e), Sp Braga 11 · e duie squadre marcanu in 33 % di i casi · più di 2,5 gol in 50 %

DataPartitaRisultatuVincitore
12/02/2023Maritimo – Sp Braga Primeira Liga ♂1 – 2Sp Braga
21/08/2022Sp Braga – Maritimo Primeira Liga ♂5 – 0Sp Braga
15/01/2022Sp Braga – Maritimo Primeira Liga ♂0 – 1Maritimo
07/08/2021Maritimo – Sp Braga Primeira Liga ♂0 – 2Sp Braga
29/04/2021Maritimo – Sp Braga Primeira Liga ♂1 – 0Maritimo
07/01/2021Sp Braga – Maritimo Primeira Liga ♂2 – 1Sp Braga

Da a più recente à a più anziana.

Tutta a storia Maritimo – Sp Braga →

Diffusione TV
Chì ghjè ?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Diffusione scunnisciuta : nè canale annunziatu, nè diritti indicati per sta cumpetizione.

Nisunu sistema ùn guarantisce un guadagnu · pruibitu à i minori di 18 anni · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13