AntosofaU ballò analizatu da u canapè

Super League Grèce ♂ · dum. 06 dic. 2026 · 19:00

OFI – Iraklis

Freschezza di l'infurmazioni 4 da verificà

Certe infurmazioni sò vechje: da cunfruntà cù l'annunzii di i club nanzu à scumette.

Ùn ci hè ancu previsione per sta partita : ghjunghje cù a prossima racolta.

Forma
Chì ghjè ?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

OFI VVNDD da u più anticu à u più recente

06/09/2026cas.Kifisia Super League Grèce ♂2 – 0V
12/09/2026for.Olympiakos Super League Grèce ♂1 – 0V
20/09/2026cas.Asteras Tripolis Super League Grèce ♂2 – 2N
10/10/2026for.AEK Super League Grèce ♂0 – 3D
18/10/2026for.Kalamata Super League Grèce ♂3 – 4D

Iraklis VVDDN da u più anticu à u più recente

11/10/2026cas.Levadiakos Super League Grèce ♂2 – 0V
11/10/2026cas.Levadeiakos Super League Grèce ♂2 – 0V
18/10/2026for.PAOK Super League Grèce ♂1 – 2D
24/10/2026cas.Kifisia Super League Grèce ♂2 – 3D
02/11/2026for.Kalamata Super League Grèce ♂1 – 1N

Tutte e cumpetizioni cunfuse ; u faccia à faccia quì sottu ùn ritene chè i scontri diretti, da u più recente à u più anticu.

Serie in corsu
Chì ghjè ?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

OFI 3 partite senza vittoria 3 partite senza scunfitta in casa 2 scunfitte di fila
esce da una scunfitta 3-4 contr'à Kalamata · 2 V, 1 P, 2 S in l'ultime 5 partite (8 gol fatti, 9 incassati)

Iraklis 5 partite marchendu 3 partite senza vittoria 3 partite senza vittoria fora
esce da un pattu 1-1 contr'à Kalamata · 2 V, 1 P, 2 S in l'ultime 5 partite (8 gol fatti, 6 incassati)

Paragunà e duie squadre →

Forze in presenza
Chì ghjè ?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

OFI

Attaccu · 1,60 reta(e) per partita (2,00 in casa, 1,30 fora) · 9,4 tiri per partita, 32 % in u quadru · senza marcà in 14 % di e partite · rigori 1 marcatu(i) · tempu forte : 76-90a minuta

Difesa · 1,60 incassata(e) per partita (0,70 in casa, 2,30 fora) · 43 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 0-15a minuta · 13 gialla(e), 1 rossa(e)

Disciplina · 11,7 fallu(i) per partita · 1,9 fora di ghjocu per partita · 1,60 gialla(e) è 0,50 rossa(e) per partita (fiches de match, 7 partita(e))

Guardianu · N. Christogeorgos rotazione · 12 parata(e), 86 % di i tiri in u quadru parati · 1,00 incassata(e) per 90 min · nota 7,4

Allenatore · M. Rastavac dapoi 01/10/2024 · 6 club allenatu(i) dapoi 2010
Sistema : 3-4-2-1, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ancu 3-4-3 ×1)

Forma (API-Football) : WLWWDLL

Iraklis

Attaccu · 1,20 reta(e) per partita · 8,4 tiri per partita, 24 % in u quadru

Difesa · 1,05 incassata(e) per partita

Disciplina · 15,9 fallu(i) per partita · 1,5 fora di ghjocu per partita · 2,50 gialla(e) è 0,40 rossa(e) per partita (fiches de match, 8 partita(e))

Guardianu · micca infurmatu

Allenatore · micca infurmatu

Feriti è squalificati
Chì ghjè ?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

OFI

Nisunu assente cunnisciutu à u 23/10/2026.

Assenti à a partita precedente, micca per forza per quessa : A. Chatzigiovanis (Off the roster), A. Leya Iseka (Inguine), C. Sielis (Ferita musculare), N. Christogeorgos (Inactive), N. Marinakis (Inguine)

Iraklis

Nisunu assente cunnisciutu à u 25/10/2026.

Arbitru
Chì ghjè ?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Arbitru ùn hè ancu designatu in i nostri dati (designazione cunnisciuta qualchì ghjornu nanzu à a partita).

Risicu disciplinariu
Chì ghjè ?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Falli aspettati : 11,4 per OFI, 11,6 per Iraklis · Carte gialle aspettate : 3,7 · Fora di ghjocu aspettati : 4,1

Arbitru micca ancu designatu : media di a cumpetizione.

Attaccanti u più spessu fora di ghjocu : Aitor CantalapiedraAitor Cantalapiedra Fernández

StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27OFI Crete6004—1 16,4
2026-27OFI4101—16,9
2024-25Panathinaikos000——0—
2023-24Panathinaikos13314—27,2

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,7 per partita), K. KodroKenan Kodro
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27OFI Crete6302—07,0
2026-27OFI2014—06,6
2026-27Ferencvarosi TC2000—06,5
2026-27Ferencváros TC100——0—
2025-26Zaragoza110——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita), A. LeyaAaron Leya Iseka
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27OFI2002—06,5
2026-27OFI Crete2002—06,5
2025-26OFI Crete161113—26,6
2025-26OFI161113—26,6
2024-25OFI2005—1 16,5
2024-25OFI Crete2005—1 16,5
2023-24OFI Crete134 (1 rig.)13—26,8
2023-24OFI134 (1 rig.)13—26,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita), G. VerhulstGino Verhulst
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27St Etienne—00————
2026-27Iraklis—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita)

Stima à partesi da a cumpusizione probabile è da e statistiche di a stagione : tassi per 90 minuti di ogni titulare (avvicinati à a media di u postu quandu hà ghjucatu pocu), di fronte à a severità di l'arbitru. Ùn hè micca una previsione ufficiale.

Marcatori probabili
Chì ghjè ?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

OFI

GhjucatoreMarcaGolPassateGol / 90 minGhjoca
10 Aitor CantalapiedraAitor Cantalapiedra Fernández
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27OFI Crete6004—1 16,4
2026-27OFI4101—16,9
2024-25Panathinaikos000——0—
2023-24Panathinaikos13314—27,2

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

8 %100,9851 %
19 K. KodroKenan Kodro
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27OFI Crete6302—07,0
2026-27OFI2014—06,6
2026-27Ferencvarosi TC2000—06,5
2026-27Ferencváros TC100——0—
2025-26Zaragoza110——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

3 %010,0039 %
5 K. KostoulasKonstantinos Kostoulas
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27OFI Crete110——0—
2026-27OFI110——0—
2025-26OFI19118—26,6
2025-26OFI Crete19118—26,6
2024-25Rio Ave3002—26,5

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

3 %10—14 %
14 T. AndroutsosThanasis Androutsos
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27OFI Crete6103—06,6
2026-27OFI4001—16,1
2026-27Greece4001—07,0
2025-26OFI Crete283228—57,1
2025-26OFI283228—57,1
2024-25OFI80013—36,7
2024-25OFI Crete80013—36,7
2024-25Olympiakos10013—06,7
2024-25Osnabruck000——0—
2023-24Osnabruck13003—36,7
2023-24Olympiakos000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

2 %000,0064 %

Iraklis

Ùn ci hè abbastanza dati per stimà i marcatori.

Prubabilità chì un ghjucatore marchi almenu un gol : gol aspettati di a so squadra (mudellu) sparti secondu a so parte di i gol di a stagione, u so postu è u so tempu di ghjocu, po pisati secondu a so prubabilità di ghjucà. Statistica, micca cunsigliu.

Cumpusizioni probabili
Chì ghjè ?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

OFI — 3-4-3

Allenatore : M. Rastavac dapoi 01/10/2024 · rilevatu u 23/10/2026

Klidman Lilo OFI Crete · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 0 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 2,6 OFI · 2026-27 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 0 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 0,0 OFI · 2025-26 : 9 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,9 OFI Crete · 2025-26 : 9 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,9 Panathinaikos · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Panathinaikos · 2023-24 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 1 K. LiloLorenzo Maria Dickmann OFI Crete · 2026-27 : 7 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,3 OFI · 2026-27 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,2 Bari · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 Brescia · 2024-25 : 36 partite, 0 gol(i), 2 passata(e), 26 fallu(i), — fora di ghjocu, 10 ghjalla(e), nota 6,9 Bari · 2024-25 : 30 partite, 0 gol(i), 2 passata(e), 26 fallu(i), — fora di ghjocu, 8 ghjalla(e), nota 6,9 Brescia · 2023-24 : 37 partite, 1 gol(i), 3 passata(e), 29 fallu(i), — fora di ghjocu, 8 ghjalla(e), nota 6,9 24 L. DickmannKrešimir Krizmanić OFI Crete · 2026-27 : 6 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 OFI · 2026-27 : 3 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,1 OFI Crete · 2025-26 : 28 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 30 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,6 OFI · 2025-26 : 28 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 30 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,6 2 K. KrizmanićAchilleas Poungouras OFI Crete · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) OFI · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) OFI Crete · 2025-26 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) OFI · 2025-26 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Sivasspor · 2024-25 : 0 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Sivasspor · 2023-24 : 18 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 12 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 6,7 15 A. PoungourasThanasis Androutsos OFI Crete · 2026-27 : 6 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 OFI · 2026-27 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,1 Greece · 2026-27 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 OFI Crete · 2025-26 : 28 partite, 3 gol(i), 2 passata(e), 28 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), nota 7,1 OFI · 2025-26 : 28 partite, 3 gol(i), 2 passata(e), 28 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), nota 7,1 OFI · 2024-25 : 8 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 13 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,7 OFI Crete · 2024-25 : 8 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 13 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,7 Olympiakos · 2024-25 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 13 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 Osnabruck · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Osnabruck · 2023-24 : 13 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,7 Olympiakos · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 14 T. AndroutsosAndreas Bouchalakis OFI Crete · 2026-27 : 6 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 11 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,1 OFI · 2026-27 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 Panetolikos · 2025-26 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Hertha · 2024-25 : 9 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 Hertha · 2023-24 : 25 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 25 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 6,7 Olympiakos · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 41 A. BouchalakisThiago Thomas Nuss OFI Crete · 2026-27 : 6 partite, 3 gol(i), 1 passata(e), 11 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,0 OFI · 2026-27 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,3 OFI · 2025-26 : 25 partite, 7 gol(i), 5 passata(e), 58 fallu(i), — fora di ghjocu, 12 ghjalla(e), nota 6,7 OFI Crete · 2025-26 : 25 partite, 7 gol(i), 5 passata(e), 58 fallu(i), — fora di ghjocu, 12 ghjalla(e), nota 6,7 OFI · 2024-25 : 26 partite, 8 gol(i), 2 passata(e), 43 fallu(i), — fora di ghjocu, 10 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,8 OFI Crete · 2024-25 : 26 partite, 8 gol(i), 2 passata(e), 43 fallu(i), — fora di ghjocu, 10 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,8 18 T. NussNicolaos Athanasiou OFI Crete · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) OFI · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Rio Ave · 2025-26 : 17 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 13 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,9 OFI · 2025-26 : 13 partite, 0 gol(i), 3 passata(e), 19 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,8 OFI Crete · 2025-26 : 13 partite, 0 gol(i), 3 passata(e), 19 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,8 Olympiakos · 2025-26 : 5 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 3 N. AthanasiouAitor Cantalapiedra Fernández OFI Crete · 2026-27 : 6 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,4 OFI · 2026-27 : 4 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,9 Panathinaikos · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Panathinaikos · 2023-24 : 13 partite, 3 gol(i), 1 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 7,2 10 A. CantalapiedraKenan Kodro OFI Crete · 2026-27 : 6 partite, 3 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 OFI · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 Ferencvarosi TC · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 0 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 Ferencváros TC · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Zaragoza · 2025-26 : 1 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 19 K. KodroAaron Leya Iseka OFI · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 OFI Crete · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 OFI Crete · 2025-26 : 16 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 13 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,6 OFI · 2025-26 : 16 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 13 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,6 OFI · 2024-25 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,5 OFI Crete · 2024-25 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,5 OFI Crete · 2023-24 : 13 partite, 4 gol(i), 1 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,8 OFI · 2023-24 : 13 partite, 4 gol(i), 1 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,8 9 A. Leya
Klidman Lilo
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27OFI Crete1000—02,6
2026-27OFI0000—00,0
2025-26OFI900——16,9
2025-26OFI Crete900——16,9
2024-25Panathinaikos000——0—
2023-24Panathinaikos—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Lorenzo Maria Dickmann
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27OFI Crete7016—06,3
2026-27OFI4001—16,2
2025-26Bari100——06,6
2024-25Brescia360226—106,9
2024-25Bari300226—86,9
2023-24Brescia371329—86,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Krešimir Krizmanić
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27OFI Crete6016—06,6
2026-27OFI3001—16,1
2025-26OFI Crete280030—36,6
2025-26OFI280030—36,6

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Achilleas Poungouras
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27OFI Crete100——0—
2026-27OFI100——0—
2025-26OFI Crete200——0—
2025-26OFI200——0—
2024-25Sivasspor010——0—
2023-24Sivasspor180012—46,7

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Thanasis Androutsos
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27OFI Crete6103—06,6
2026-27OFI4001—16,1
2026-27Greece4001—07,0
2025-26OFI Crete283228—57,1
2025-26OFI283228—57,1
2024-25OFI80013—36,7
2024-25OFI Crete80013—36,7
2024-25Olympiakos10013—06,7
2024-25Osnabruck000——0—
2023-24Osnabruck13003—36,7
2023-24Olympiakos000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Andreas Bouchalakis
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27OFI Crete61111—26,1
2026-27OFI4001—06,6
2025-26Panetolikos400——0—
2024-25Hertha9001—06,6
2023-24Hertha251125—46,7
2023-24Olympiakos000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Thiago Thomas Nuss
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27OFI Crete63 (1 rig.)111—17,0
2026-27OFI4002—06,3
2025-26OFI257 (1 rig.)558—126,7
2025-26OFI Crete257 (1 rig.)558—126,7
2024-25OFI268243—10 16,8
2024-25OFI Crete268243—10 16,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Nicolaos Athanasiou
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27OFI Crete100——0—
2026-27OFI100——0—
2025-26Rio Ave170113—16,9
2025-26OFI130319—26,8
2025-26OFI Crete130319—26,8
2025-26Olympiakos5015—07,0

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Aitor Cantalapiedra Fernández
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27OFI Crete6004—1 16,4
2026-27OFI4101—16,9
2024-25Panathinaikos000——0—
2023-24Panathinaikos13314—27,2

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Kenan Kodro
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27OFI Crete6302—07,0
2026-27OFI2014—06,6
2026-27Ferencvarosi TC2000—06,5
2026-27Ferencváros TC100——0—
2025-26Zaragoza110——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Aaron Leya Iseka
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27OFI2002—06,5
2026-27OFI Crete2002—06,5
2025-26OFI Crete161113—26,6
2025-26OFI161113—26,6
2024-25OFI2005—1 16,5
2024-25OFI Crete2005—1 16,5
2023-24OFI Crete134 (1 rig.)13—26,8
2023-24OFI134 (1 rig.)13—26,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (ultima cumpusizione ufficiale è tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu. 10 titulare(i) di l'ultima partita (22/10/2026) cunfirmatu(i).

Iraklis — 3-4-2-1

Allenatore micca infurmatu in i dati.

A. Bouhamdi PSV Eindhoven · 2026-27 : 6 partite, 0 gol(i), 2 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 5,7 St Etienne · 2026-27 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Iraklis · 2026-27 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) PSV Eindhoven · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 A. Bouhamdi *Austyn Monet Jones Middlesbrough · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 Iraklis · 2026-27 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) St Etienne · 2026-27 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Middlesbrough · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 Hull · 2024-25 : 41 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 24 fallu(i), — fora di ghjocu, 8 ghjalla(e), nota 6,9 Hull · 2023-24 : 45 partite, 1 gol(i), 3 passata(e), 27 fallu(i), — fora di ghjocu, 7 ghjalla(e), nota 7,0 A. Jones *Ayoni Santos Sparta Rotterdam · 2026-27 : 3 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,1 PSV Eindhoven · 2026-27 : 3 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 Iraklis · 2026-27 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) St Etienne · 2026-27 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Sparta Rotterdam · 2025-26 : 3 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 A. Santos *Brent Jonkers Iraklis · 2026-27 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) St Etienne · 2026-27 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) B. Jonkers *Boet Mulders Iraklis · 2026-27 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) St Etienne · 2026-27 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) B. Mulders *D. Stam Iraklis · 2026-27 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) St Etienne · 2026-27 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) D. Stam *Essien Bassey St Etienne · 2026-27 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Iraklis · 2026-27 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) PSV Eindhoven · 2026-27 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) PSV Eindhoven · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 E. Bassey *Eskil Moedt Iraklis · 2026-27 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) St Etienne · 2026-27 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) E. Moedt *Fabio Kluit St Etienne · 2026-27 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Iraklis · 2026-27 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) F. Kluit *Fabian Merién PSV Eindhoven · 2026-27 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) St Etienne · 2026-27 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Iraklis · 2026-27 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) PSV Eindhoven · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 F. Merién *Gino Verhulst St Etienne · 2026-27 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Iraklis · 2026-27 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) G. Verhulst *
A. Bouhamdi
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27PSV Eindhoven6023—05,7
2026-27St Etienne—00————
2026-27Iraklis—00————
2025-26PSV Eindhoven100——06,6

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Alfie Jones
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Middlesbrough2003—06,5
2026-27Iraklis—00————
2026-27St Etienne—00————
2025-26Middlesbrough1002—06,7
2024-25Hull410024—86,9
2023-24Hull451327—77,0

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ayoni Santos
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Sparta Rotterdam3002—07,1
2026-27PSV Eindhoven3001—06,7
2026-27Iraklis—00————
2026-27St Etienne—00————
2025-26Sparta Rotterdam3105—07,0

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Brent Jonkers
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Iraklis—00————
2026-27St Etienne—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Boet Mulders
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Iraklis—00————
2026-27St Etienne—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

D. Stam
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Iraklis—00————
2026-27St Etienne—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Essien Bassey
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27St Etienne—00————
2026-27Iraklis—00————
2026-27PSV Eindhoven000——0—
2025-26PSV Eindhoven100——06,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Eskil Moedt
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Iraklis—00————
2026-27St Etienne—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Fabio Kluit
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27St Etienne—00————
2026-27Iraklis—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Fabian Merién
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27PSV Eindhoven000——0—
2026-27St Etienne—00————
2026-27Iraklis—00————
2025-26PSV Eindhoven100——06,7

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Gino Verhulst
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27St Etienne—00————
2026-27Iraklis—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (ultima cumpusizione ufficiale è tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu.

Faccia à faccia
Chì ghjè ?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

3vittoria(e) OFI
1patta(e)
2vittoria(e) Iraklis
2,7gol per partita

6 scontru(i) : OFI 9 reta(e), Iraklis 7 · e duie squadre marcanu in 50 % di i casi · più di 2,5 gol in 33 %

DataPartitaRisultatuVincitore
11/01/2009OFI – Iraklis Super League Grèce ♂2 – 3Iraklis
13/09/2008Iraklis – OFI Super League Grèce ♂1 – 1patta
30/03/2008Iraklis – OFI Super League Grèce ♂1 – 0Iraklis
16/12/2007OFI – Iraklis Super League Grèce ♂2 – 0OFI
21/01/2007OFI – Iraklis Super League Grèce ♂1 – 0OFI
10/09/2006Iraklis – OFI Super League Grèce ♂2 – 3OFI

Da a più recente à a più anziana.

Tutta a storia OFI – Iraklis →

Diffusione TV
Chì ghjè ?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Diffusione scunnisciuta : nè canale annunziatu, nè diritti indicati per sta cumpetizione.

Nisunu sistema ùn guarantisce un guadagnu · pruibitu à i minori di 18 anni · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13