Bundesliga autrichienne ♂ · sab. 23 ghj. 2027 · 17:00
Ried – Altach
Freschezza di l'infurmazioni 4 da verificà
- Gruppu di Ried : u 23/10/2026 da verificà
- Assenti di Ried : u 23/10/2026 da verificà
- Gruppu di Altach : u 23/10/2026 da verificà
- Assenti di Altach : u 23/10/2026 da verificà
Certe infurmazioni sò vechje: da cunfruntà cù l'annunzii di i club nanzu à scumette.
Ùn ci hè ancu previsione per sta partita : ghjunghje cù a prossima racolta.
FormaChì ghjè ?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Chì ghjè ?
Ried DNVVV da u più anticu à u più recente
| 30/08/2026 | for. | Hartberg Bundesliga autrichienne ♂ | 2 – 3 | D |
| 11/09/2026 | cas. | Salzburg Bundesliga autrichienne ♂ | 1 – 1 | N |
| 20/09/2026 | cas. | Wolfsberger AC Bundesliga autrichienne ♂ | 4 – 1 | V |
| 10/10/2026 | for. | WSG Wattens Bundesliga autrichienne ♂ | 2 – 1 | V |
| 17/10/2026 | cas. | Austria Vienna Bundesliga autrichienne ♂ | 3 – 2 | V |
Altach DDVDV da u più anticu à u più recente
| 12/09/2026 | cas. | Grazer AK Bundesliga autrichienne ♂ | 1 – 2 | D |
| 19/09/2026 | for. | A. Lustenau Bundesliga autrichienne ♂ | 0 – 2 | D |
| 11/10/2026 | cas. | Wolfsberger AC Bundesliga autrichienne ♂ | 3 – 0 | V |
| 18/10/2026 | for. | Salzburg Bundesliga autrichienne ♂ | 0 – 3 | D |
| 23/10/2026 | cas. | Austria Vienna Bundesliga autrichienne ♂ | 2 – 1 | V |
Tutte e cumpetizioni cunfuse ; u faccia à faccia quì sottu ùn ritene chè i scontri diretti, da u più recente à u più anticu.
Serie in corsuChì ghjè ?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Chì ghjè ?
Ried 9 partite marchendu 4 partite senza scunfitta 4 partite senza scunfitta in casa 3 vittorie di fila
esce da una vittoria 3-2 contr'à Austria Vienna · 3 V, 1 P, 1 S in l'ultime 5 partite (12 gol fatti, 8 incassati)
Altach 10 partite senza vittoria fora 5 scunfitte di fila fora
esce da una vittoria 2-1 contr'à Austria Vienna · 2 V, 0 P, 3 S in l'ultime 5 partite (6 gol fatti, 8 incassati)
Forze in presenzaChì ghjè ?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Chì ghjè ?
Ried
Attaccu · 1,80 reta(e) per partita (2,00 in casa, 1,50 fora) · 13,4 tiri per partita, 35 % in u quadru · senza marcà in 0 % di e partite · rigori 4 marcatu(i) · tempu forte : 0-15a minuta
Difesa · 1,70 incassata(e) per partita (1,20 in casa, 2,30 fora) · 11 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 0-15a minuta · 22 gialla(e), 0 rossa(e)
Disciplina · 10,8 fallu(i) per partita · 2,3 fora di ghjocu per partita · 2,30 gialla(e) è 0,20 rossa(e) per partita (fiches de match, 16 partita(e))
Guardianu · A. Leitner · 30 parata(e), 79 % di i tiri in u quadru parati · 0,89 incassata(e) per 90 min · nota 6,7
Allenatore · Mario Despotovic dapoi 01/07/2026 · 1 club allenatu(i) dapoi 2026
Sistema : 4-2-3-1, un seul avant-centre · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (ancu 3-4-2-1 ×2, 3-4-1-2 ×1)
Forma (API-Football) : DLLWLDWWW
Altach
Attaccu · 0,90 reta(e) per partita (2,00 in casa, 0,00 fora) · 12,4 tiri per partita, 31 % in u quadru · senza marcà in 56 % di e partite · rigori 0 marcatu(i) · tempu forte : 46-60a minuta
Difesa · 1,70 incassata(e) per partita (1,30 in casa, 2,00 fora) · 11 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 0-15a minuta · 13 gialla(e), 1 rossa(e)
Disciplina · 10,1 fallu(i) per partita · 2,3 fora di ghjocu per partita · 1,40 gialla(e) è 0,30 rossa(e) per partita (fiches de match, 10 partita(e))
Guardianu · D. Stojanovic · 24 parata(e), 67 % di i tiri in u quadru parati · 1,33 incassata(e) per 90 min · nota 6,8
Allenatore · Ognjen Zaric dapoi 01/07/2025 · 1 club allenatu(i) dapoi 2025
Sistema : 3-4-3, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (ancu 5-4-1 ×1, 3-5-2 ×1)
Forma (API-Football) : LWLLLLLWL
Feriti è squalificatiChì ghjè ?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Chì ghjè ?
ArbitruChì ghjè ?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Chì ghjè ?
Arbitru ùn hè ancu designatu in i nostri dati (designazione cunnisciuta qualchì ghjornu nanzu à a partita).
Risicu disciplinariuChì ghjè ?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Chì ghjè ?
Falli aspettati : 10,3 per Ried, 11,1 per Altach · Carte gialle aspettate : 3,4 · Fora di ghjocu aspettati : 5,0
Arbitru micca ancu designatu : media di a cumpetizione.
Attaccanti u più spessu fora di ghjocu : Evan Eghosa AisowierenEvan Eghosa Aisowieren P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Ried 9 2 0 9 — 0 6,7 2025-26 Ried 9 0 0 5 — 0 6,5 2023-24 Coventry 0 0 0 — — 0 — Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Ried 9 1 3 8 — 1 6,7 2025-26 Ried 31 4 5 40 — 10 7,0 2024-25 Ried 26 9 0 — — 5 — 2023-24 Ried 15 5 0 — — 2 — 2023-24 Rapid Vienna 6 1 1 6 — 2 6,9 2023-24 SK Rapid 6 1 1 6 — 2 6,9 Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Ried 6 0 0 3 — 1 6,7 2023-24 Huddersfield 0 0 0 — — 0 — Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 9 3 0 15 — 1 7,1 2025-26 27 5 (1 rig.) 0 42 — 5 1 6,6 2024-25 14 1 0 22 — 2 6,7 2023-24 4 0 0 3 — 1 6,5
Stima à partesi da a cumpusizione probabile è da e statistiche di a stagione : tassi per 90 minuti di ogni titulare (avvicinati à a media di u postu quandu hà ghjucatu pocu), di fronte à a severità di l'arbitru. Ùn hè micca una previsione ufficiale.
Marcatori probabiliChì ghjè ?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Chì ghjè ?
Ried
| Ghjucatore | Marca | Gol | Passate | Gol / 90 min | Ghjoca | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22 S. SchwabStefan Schwab
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 29 % | 4 | 1 | 0,48 | 100 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
47 Evan Eghosa AisowierenEvan Eghosa Aisowieren
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 15 % | 2 | 0 | 0,32 | 91 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 A. BajićAnte Bajić
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 14 % | 1 | 3 | 0,11 | 100 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17 P. PomerPhilipp Pomer
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 12 % | 3 | 1 | 0,68 | 53 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28 S. ChukwudiSamuel Johansen Chukwudi
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 9 % | 1 | 0 | 0,11 | 100 % |
Altach
| Ghjucatore | Marca | Gol | Passate | Gol / 90 min | Ghjoca | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 O. DiawaraOusmane Diawara
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 21 % | 3 | 0 | 0,37 | 92 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28 Y. MassomboYann Massombo Litawumba
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 10 % | 2 | 0 | 0,33 | 66 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18 P. GreilPatrick Greil
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 8 % | 1 | 1 | 0,13 | 92 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
37 B. BöckleBenjamin Böckle
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 7 % | 1 | 3 | 0,11 | 92 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 M. BähreMike-Steven Bähre
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 2 % | 0 | 0 | 0,00 | 83 % |
Prubabilità chì un ghjucatore marchi almenu un gol : gol aspettati di a so squadra (mudellu) sparti secondu a so parte di i gol di a stagione, u so postu è u so tempu di ghjocu, po pisati secondu a so prubabilità di ghjucà. Statistica, micca cunsigliu.
Cumpusizioni probabiliChì ghjè ?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Chì ghjè ?
Ried — 4-3-3
Allenatore : Mario Despotovic dapoi 01/07/2026 · rilevatu u 23/10/2026
| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | 35 | 0 | 1 | 1 | — | 3 | 7,1 |
| 2024-25 | 30 | 0 | 0 | — | — | 4 | — |
| 2023-24 | 29 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Oliver Steurer| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | 35 | 2 | 1 | 15 | — | 4 | 6,9 |
| 2024-25 | 29 | 1 | 0 | — | — | 2 | — |
| 2023-24 | 26 | 3 | 0 | — | — | 5 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Samuel Johansen Chukwudi| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ried | 9 | 1 | 0 | 8 | — | 2 | 7,0 |
| 2026-27 | Faroe Islands | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Lukas Malicsek| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 0 | 9 | — | 2 | 6,4 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Oliver Sorg| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ried | 7 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Augsburg | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Sturm Graz | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Moegamat Yusuf Maart| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 2 | 4 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | 33 | 0 | 0 | 25 | — | 1 | 7,3 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Stefan Schwab| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ried | 9 | 4 (2 rig.) | 1 | 14 | — | 3 | 6,9 |
| 2025-26 | Holstein Kiel | 4 | 0 | 1 | 6 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | PAOK | 19 | 4 (4 rig.) | 0 | 14 | — | 4 | 6,9 |
| 2023-24 | PAOK | 33 | 5 (1 rig.) | 2 | 21 | — | 5 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
J. Nasrawe| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 5 | 1 | 1 | 2 | — | 0 | 5,9 |
| 2025-26 | 16 | 0 | 1 | 11 | — | 2 | 6,7 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ante Bajić| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ried | 9 | 1 | 3 | 8 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Ried | 31 | 4 | 5 | 40 | — | 10 | 7,0 |
| 2024-25 | Ried | 26 | 9 | 0 | — | — | 5 | — |
| 2023-24 | Ried | 15 | 5 | 0 | — | — | 2 | — |
| 2023-24 | Rapid Vienna | 6 | 1 | 1 | 6 | — | 2 | 6,9 |
| 2023-24 | SK Rapid | 6 | 1 | 1 | 6 | — | 2 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Evan Eghosa Aisowieren| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ried | 9 | 2 | 0 | 9 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Ried | 9 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,5 |
| 2023-24 | Coventry | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Jaedin Rhodes| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ried | 6 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Huddersfield | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu.
Altach — 4-3-3
Allenatore : Ognjen Zaric dapoi 01/07/2025 · rilevatu u 23/10/2026
| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Altach | 9 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Altach | 32 | 0 | 0 | — | — | 4 | 7,1 |
| 2025-26 | Silkeborg | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Altach | 29 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Altach | 26 | 0 | 0 | 1 | — | 2 | 7,4 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Filip Milojevic| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 0 | 15 | — | 3 | 6,5 |
| 2025-26 | 0 | 1 | 0 | 21 | — | 5 | 6,8 |
| 2024-25 | 10 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,5 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Benjamin Böckle| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Altach | 9 | 1 | 3 | 5 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | WSG Wattens | 29 | 2 | 2 | 12 | — | 3 | 6,9 |
| 2024-25 | SK Rapid | 17 | 0 | 1 | 3 | — | 2 | 6,8 |
| 2024-25 | Rapid Vienna | 17 | 0 | 1 | 3 | — | 2 | 6,8 |
| 2023-24 | Preußen Münster | 27 | 0 | 0 | 0 | — | 2 | 6,7 |
| 2023-24 | Fortuna Dusseldorf | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Lukas Jäger| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 0 | 8 | — | 2 | 6,6 |
| 2025-26 | 26 | 0 | 0 | 27 | — | 5 | 6,6 |
| 2024-25 | 27 | 0 | 0 | 14 | — | 5 | 6,5 |
| 2023-24 | 30 | 1 | 0 | 45 | — | 12 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Niklas Niehoff| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Altach | 9 | 0 | 2 | 3 | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | Holstein Kiel | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Osnabruck | 33 | 2 | 4 | 12 | — | 2 | 6,8 |
| 2023-24 | Holstein Kiel | 4 | 1 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Patrick Greil| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Altach | 9 | 1 | 1 | 8 | — | 3 | 6,8 |
| 2025-26 | Altach | 29 | 12 (2 rig.) | 2 | 31 | — | 5 | 7,1 |
| 2023-24 | Rapid Vienna | 8 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
| 2023-24 | SK Rapid | 8 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Vesel Demaku| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Altach | 9 | 0 | 0 | 10 | — | 1 | 6,8 |
| 2026-27 | Kosovo | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Altach | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,4 |
| 2024-25 | Altach | 29 | 0 | 1 | 31 | — | 6 | 6,8 |
| 2024-25 | Sturm Graz | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Altach | 15 | 1 | 1 | 14 | — | 4 | 6,8 |
| 2023-24 | Sturm Graz | 0 | 0 | 1 | 14 | — | 0 | 6,8 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Mike-Steven Bähre| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 0 | 10 | — | 0 1 | 6,8 |
| 2025-26 | 30 | 0 | 3 | 45 | — | 8 1 | 7,0 |
| 2024-25 | 29 | 1 (1 rig.) | 1 | 42 | — | 9 | 6,8 |
| 2023-24 | 30 | 5 (3 rig.) | 0 | 55 | — | 13 | 7,0 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ousmane Diawara| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 3 | 0 | 15 | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | 27 | 5 (1 rig.) | 0 | 42 | — | 5 1 | 6,6 |
| 2024-25 | 14 | 1 | 0 | 22 | — | 2 | 6,7 |
| 2023-24 | 4 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,5 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Srđan Hrstić| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | 26 | 3 | 1 | 19 | — | 0 | 6,5 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Rodney Elongo-Yombo| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Altach | 5 | 0 | 1 | 4 | — | 0 | 6,4 |
| 2024-25 | Dortmund | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu.
Faccia à facciaChì ghjè ?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Chì ghjè ?
6 scontru(i) : Ried 8 reta(e), Altach 7 · e duie squadre marcanu in 33 % di i casi · più di 2,5 gol in 50 % · 4,0 gialla(e) è 1,0 rossa(e) per partita (2 scheda(e)) · arbitri : A. Sadikovski, M. Greinecker
Marcatori di sti duelli : K. Mutandwa Ried, 3 · P. Greil Altach, 2 · M. Ouedraogo Altach, 1 · Y. Massombo Altach, 1
| Data | Partita | Risultatu | Vincitore |
|---|---|---|---|
| 16/05/2026 | Altach – Ried Bundesliga autrichienne ♂ | 2 – 0 | Altach |
| 03/04/2026 | Ried – Altach Bundesliga autrichienne ♂ | 3 – 2 | Ried |
| 13/12/2025 | Ried – Altach Bundesliga autrichienne ♂ | 3 – 0 | Ried |
| 09/08/2025 | Altach – Ried Bundesliga autrichienne ♂ | 1 – 0 | Altach |
| 03/12/2023 | Altach – Ried Bundesliga autrichienne ♂ | 1 – 2 | Ried |
| 19/05/2023 | Ried – Altach Bundesliga autrichienne ♂ | 0 – 1 | Altach |
Da a più recente à a più anziana.
Tutta a storia Ried – Altach →
Diffusione TVChì ghjè ?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Chì ghjè ?
Diffusione scunnisciuta : nè canale annunziatu, nè diritti indicati per sta cumpetizione.