AntosofaU ballò analizatu da u canapè

Championship ♂ · sab. 12 dic. 2026 · 16:00

Wolves – Millwall

Freschezza di l'infurmazioni 4 da verificà

Certe infurmazioni sò vechje: da cunfruntà cù l'annunzii di i club nanzu à scumette.

Ùn ci hè ancu previsione per sta partita : ghjunghje cù a prossima racolta.

Forma
Chì ghjè ?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Wolves VNVVV da u più anticu à u più recente

16/10/2026for.Burnley Championship ♂2 – 1V
20/10/2026cas.Portsmouth Championship ♂1 – 1N
24/10/2026cas.Watford Championship ♂1 – 0V
31/10/2026cas.Cardiff Championship ♂3 – 0V
04/11/2026for.Bristol City Championship ♂2 – 1V

Millwall DNDVD da u più anticu à u più recente

13/10/2026cas.Swansea Championship ♂0 – 1D
17/10/2026cas.Lincoln Championship ♂2 – 2N
24/10/2026for.Portsmouth Championship ♂1 – 2D
31/10/2026cas.Derby Championship ♂4 – 1V
03/11/2026for.Birmingham Championship ♂0 – 3D

Tutte e cumpetizioni cunfuse ; u faccia à faccia quì sottu ùn ritene chè i scontri diretti, da u più recente à u più anticu.

Serie in corsu
Chì ghjè ?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Wolves 6 partite marchendu 5 partite senza scunfitta 3 vittorie di fila 3 partite senza scunfitta in casa
esce da una vittoria 2-1 contr'à Bristol City · 4 V, 1 P, 0 S in l'ultime 5 partite (9 gol fatti, 3 incassati)

Millwall nisuna seria (dui risultati listessi di fila)
esce da una scunfitta 0-3 contr'à Birmingham · 1 V, 1 P, 3 S in l'ultime 5 partite (7 gol fatti, 9 incassati)

Paragunà e duie squadre →

Forze in presenza
Chì ghjè ?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Wolves

Attaccu · 1,70 reta(e) per partita (1,80 in casa, 1,70 fora) · 16,8 tiri per partita, 25 % in u quadru · senza marcà in 9 % di e partite · rigori 2 marcatu(i) · tempu forte : 31-45a minuta

Difesa · 1,50 incassata(e) per partita (1,40 in casa, 1,50 fora) · 18 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 16-30a minuta · 18 gialla(e), 0 rossa(e)

Disciplina · 11,8 fallu(i) per partita · 2,1 fora di ghjocu per partita · 1,60 gialla(e) è 0,00 rossa(e) per partita (fiches de match, 12 partita(e))

Guardianu · José Sá rotazione · 3 parata(e), 100 % di i tiri in u quadru parati · 0,00 incassata(e) per 90 min · nota 6,9

Allenatore · César Peixoto dapoi 01/07/2026 · 7 club allenatu(i) dapoi 2019
Sistema : 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (ancu 4-3-3 ×1, 4-4-1-1 ×1)

Forma (API-Football) : WWLDWWLLWD

Millwall

Attaccu · 1,60 reta(e) per partita (1,80 in casa, 1,40 fora) · 13,7 tiri per partita, 27 % in u quadru · senza marcà in 18 % di e partite · rigori 1 marcatu(i) · tempu forte : 76-90a minuta

Difesa · 1,60 incassata(e) per partita (1,30 in casa, 2,00 fora) · 36 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 46-60a minuta · 21 gialla(e), 1 rossa(e)

Disciplina · 12,4 fallu(i) per partita · 3,2 fora di ghjocu per partita · 1,90 gialla(e) è 0,10 rossa(e) per partita (fiches de match, 16 partita(e))

Guardianu · M. Crocombe rotazione · 1 parata(e), 100 % di i tiri in u quadru parati · 0,00 incassata(e) per 90 min · nota 6,9

Allenatore · A. Neil dapoi 01/12/2024 · 6 club allenatu(i) dapoi 2013
Sistema : 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ancu 4-3-3 ×3, 3-1-4-2 ×1)

Forma (API-Football) : WLLWLDDWLD

Feriti è squalificati
Chì ghjè ?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Wolves

  • Ferita B. Traore · Ferita assente à l'ultima partita 24/10/2026
  • Ferita R. Gomes · Pede assente à l'ultima partita 24/10/2026
  • Ferita R. Jimenez · Ghjinochju assente à l'ultima partita 24/10/2026

Rilevatu u 23/10/2026 ; a lista ufficiale esce cù a cumpusizione, un'ora nanzu à a partita.

Assenti à a partita precedente, micca per forza per quessa : A. Armstrong (Schiena)

Millwall

  • Ferita C. De Norre · Ferita musculare assente à l'ultima partita 24/10/2026
  • Ferita F. Marschall · Ferita assente à l'ultima partita 24/10/2026
  • Ferita J. Coburn · Ferita musculare assente à l'ultima partita 24/10/2026
  • Ferita L. Jensen · Ferita musculare assente à l'ultima partita 24/10/2026
  • Ferita M. Luongo · Ghjinochju assente à l'ultima partita 24/10/2026
  • Ferita M. Servais · Inactive assente à l'ultima partita 24/10/2026
  • Ferita T. Arconte · Cavichja assente à l'ultima partita 24/10/2026

Rilevatu u 23/10/2026 ; a lista ufficiale esce cù a cumpusizione, un'ora nanzu à a partita.

Assenti à a partita precedente, micca per forza per quessa : M. Ivanovic (Ischiucrurali)

Arbitru
Chì ghjè ?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Arbitru ùn hè ancu designatu in i nostri dati (designazione cunnisciuta qualchì ghjornu nanzu à a partita).

Risicu disciplinariu
Chì ghjè ?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Falli aspettati : 10,3 per Wolves, 11,6 per Millwall · Carte gialle aspettate : 3,5 · Fora di ghjocu aspettati : 4,8

Arbitru micca ancu designatu : media di a cumpetizione.

I più esposti à una carta gialla

GhjucatoreSquadraFalli / 90 minGialle / 90 minRisicu
D. Mazou-SackoDerek Mazou-Sacko
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Millwall80016—36,8
2025-26Rodez3005—16,5
2025-26Millwall1001—16,9
2024-25Rodez321011—06,6
2023-24Nancy1610——4—
2023-24Troyes10009—16,6

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Millwall1,870,3328 %

Attaccanti u più spessu fora di ghjocu : T. ChirewaTawanda Chirewa

StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Wolves2002—06,7
2025-26Wolves000——0—
2024-25Huddersfield13003—06,7
2024-25Derby5006—16,4
2024-25Derby County FC5006—16,4
2024-25Wolves000——0—
2023-24Wolves8004—16,6
2023-24Ipswich—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita), S. NeaveSean Thoms Neave
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Wolves1001—05,9
2026-27Newcastle000——0—
2025-26Newcastle—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita), L. DykesLyndon John Dykes
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Scotland2002—06,4
2026-27Millwall2002—06,2
2025-26Charlton203332—36,6
2025-26Charlton Athletic FC203332—36,6
2025-26Birmingham2002—06,6
2025-26Birmingham City FC2002—06,6
2024-25Birmingham City FC251018—26,7
2024-25Birmingham251018—26,7
2024-25QPR0001—06,9
2023-24QPR416 (1 rig.)151—86,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita), Z. LovelaceZakariya Lovelace
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Millwall2013—06,2
2025-26Millwall100——06,3
2024-25Rangers101——07,3
2024-25Millwall000——0—
2023-24Rangers2002—16,6

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

(0,6 per partita)

Stima à partesi da a cumpusizione probabile è da e statistiche di a stagione : tassi per 90 minuti di ogni titulare (avvicinati à a media di u postu quandu hà ghjucatu pocu), di fronte à a severità di l'arbitru. Ùn hè micca una previsione ufficiale.

Marcatori probabili
Chì ghjè ?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Wolves

GhjucatoreMarcaGolPassateGol / 90 minGhjoca
10 A. ArmstrongAdam James Armstrong
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Wolves3101—07,0
2025-26Southampton2002—06,2
2025-26Wolves2001—06,5
2024-25West Brom163 (1 rig.)016—06,7
2024-25Southampton21 (1 rig.)01—27,3
2023-24Southampton4924 (5 rig.)1341—57,2

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

7 %100,3927 %
7 AndréAndré Trindade da Costa Neto
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27110——08,2
2025-262001—17,6
2024-25350036—76,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

3 %101,0021 %
28 Fer LópezFernando López González
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Wolves2101—08,0
2025-26Celta6109—16,7
2025-26Wolves2002—06,6
2024-25Celta202013—26,8
2024-25Celta B1740——2—
2023-24Celta B3370——1—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

3 %100,9821 %
59 S. OlagunjuSaheed Olagunju
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27110——08,2
2025-26000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

2 %101,0621 %

Millwall

GhjucatoreMarcaGolPassateGol / 90 minGhjoca
5 J. CooperJake Matthew Cooper
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-273101—07,6
2025-261002—08,9
2024-25363137—47,1
2023-24442057—107,0

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

6 %100,3333 %
49 D. Mazou-SackoDerek Mazou-Sacko
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Millwall80016—36,8
2025-26Rodez3005—16,5
2025-26Millwall1001—16,9
2024-25Rodez321011—06,6
2023-24Nancy1610——4—
2023-24Troyes10009—16,6

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

6 %000,0057 %
9 M. IvanovićMihailo Ivanović
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Serbia200——06,3
2025-26Millwall100——05,6
2024-25Millwall4112 (1 rig.)039—26,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

5 %00—60 %
25 L. CundleLuke James Cundle
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Millwall2101—07,4
2025-26Millwall200——06,8
2024-25Millwall161029—26,5
2024-25Stoke—00————
2024-25Stoke City—00————
2024-25Wolves000——0—
2023-24Plymouth243512—36,9
2023-24Stoke162512—26,9
2023-24Stoke City162512—26,9
2023-24Wolves000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

5 %100,5427 %
13 L. DykesLyndon John Dykes
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Scotland2002—06,4
2026-27Millwall2002—06,2
2025-26Charlton203332—36,6
2025-26Charlton Athletic FC203332—36,6
2025-26Birmingham2002—06,6
2025-26Birmingham City FC2002—06,6
2024-25Birmingham City FC251018—26,7
2024-25Birmingham251018—26,7
2024-25QPR0001—06,9
2023-24QPR416 (1 rig.)151—86,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

3 %000,0027 %

Prubabilità chì un ghjucatore marchi almenu un gol : gol aspettati di a so squadra (mudellu) sparti secondu a so parte di i gol di a stagione, u so postu è u so tempu di ghjocu, po pisati secondu a so prubabilità di ghjucà. Statistica, micca cunsigliu.

Cumpusizioni probabili
Chì ghjè ?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Wolves — 4-3-3

Allenatore : César Peixoto dapoi 01/07/2026 · rilevatu u 23/10/2026

João Manuel Neves Virgínia Wolves · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 0 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 Sp Lisbon · 2026-27 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 0 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 0,0 Sp Lisbon · 2025-26 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 Everton · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Everton · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 13 J. VirgíniaTote António Gomes 2026-27 : 3 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 0 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,1 2025-26 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,3 2024-25 : 31 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 24 fallu(i), — fora di ghjocu, 7 ghjalla(e), nota 6,9 2023-24 : 35 partite, 1 gol(i), 3 passata(e), 38 fallu(i), — fora di ghjocu, 7 ghjalla(e), nota 6,8 24 T. GomesYacouba Nasser Djiga Wolves · 2026-27 : 3 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 Rangers · 2025-26 : 13 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,3 Wolves · 2024-25 : 13 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,3 FC Basel 1893 · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) FC Basel 1893 · 2023-24 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 34 N. DjigaHugo Bueno López Wolves · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 4,7 Wolves · 2025-26 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 Feyenoord · 2024-25 : 20 partite, 0 gol(i), 3 passata(e), 7 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,9 Wolves · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Wolves · 2023-24 : 22 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 7 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,6 3 H. BuenoKieran John Trippier Wolves · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,8 Newcastle · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,2 Newcastle · 2024-25 : 25 partite, 0 gol(i), 3 passata(e), 16 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,0 Newcastle · 2023-24 : 28 partite, 1 gol(i), 10 passata(e), 27 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), nota 7,3 2 K. TrippierRafiki Saïd Ahamada Wolves · 2026-27 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,7 Standard · 2025-26 : 37 partite, 8 gol(i), 4 passata(e), 21 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 7,1 Troyes · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Troyes · 2023-24 : 35 partite, 9 gol(i), 3 passata(e), 40 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 6,9 19 R. SaïdThomas Glyn Doyle Wolves · 2026-27 : 3 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,7 Birmingham · 2025-26 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,9 Birmingham City FC · 2025-26 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,9 Wolves · 2024-25 : 33 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,7 Wolves · 2023-24 : 32 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 11 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,8 20 T. DoyleJordan Anthony James Wolves · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,4 Wales · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,3 Rennes · 2025-26 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Leicester · 2025-26 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Rennes · 2024-25 : 31 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 26 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 6,9 Birmingham City FC · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Birmingham · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Birmingham · 2023-24 : 42 partite, 8 gol(i), 0 passata(e), 32 fallu(i), — fora di ghjocu, 10 ghjalla(e), nota 6,8 Birmingham City FC · 2023-24 : 42 partite, 8 gol(i), 0 passata(e), 32 fallu(i), — fora di ghjocu, 10 ghjalla(e), nota 6,8 8 J. JamesAdam James Armstrong Wolves · 2026-27 : 3 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 Southampton · 2025-26 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,2 Wolves · 2025-26 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 West Brom · 2024-25 : 16 partite, 3 gol(i), 0 passata(e), 16 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 Southampton · 2024-25 : 2 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 7,3 Southampton · 2023-24 : 49 partite, 24 gol(i), 13 passata(e), 41 fallu(i), — fora di ghjocu, 5 ghjalla(e), nota 7,2 10 A. ArmstrongTawanda Chirewa Wolves · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 Wolves · 2025-26 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Huddersfield · 2024-25 : 13 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 Derby · 2024-25 : 5 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,4 Derby County FC · 2024-25 : 5 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,4 Wolves · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Wolves · 2023-24 : 8 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,6 Ipswich · 2023-24 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 23 T. ChirewaSean Thoms Neave Wolves · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 5,9 Newcastle · 2026-27 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Newcastle · 2025-26 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 14 S. Neave
João Manuel Neves Virgínia
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Wolves1000—06,8
2026-27Sp Lisbon0000—00,0
2025-26Sp Lisbon200——07,0
2024-25Everton000——0—
2023-24Everton000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Tote António Gomes
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-273000—07,1
2025-26200——06,3
2024-25310124—76,9
2023-24351338—76,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Yacouba Nasser Djiga
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Wolves3001—07,0
2025-26Rangers1300——06,3
2024-25Wolves1300——06,3
2024-25FC Basel 1893000——0—
2023-24FC Basel 18934003—06,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Hugo Bueno López
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Wolves2001—04,7
2025-26Wolves2001—07,0
2024-25Feyenoord20037—16,9
2024-25Wolves000——0—
2023-24Wolves22007—16,6

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Kieran John Trippier
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Wolves2001—16,8
2025-26Newcastle100——06,2
2024-25Newcastle250316—17,0
2023-24Newcastle2811027—57,3

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Rafiki Saïd Ahamada
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Wolves4003—16,7
2025-26Standard378421—47,1
2024-25Troyes—00————
2023-24Troyes359 (2 rig.)340—46,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Thomas Glyn Doyle
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Wolves3013—16,7
2025-26Birmingham2002—16,9
2025-26Birmingham City FC2002—16,9
2024-25Wolves33015—16,7
2023-24Wolves320011—26,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Jordan Anthony James
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Wolves2001—06,4
2026-27Wales2002—17,3
2025-26Rennes000——0—
2025-26Leicester000——0—
2024-25Rennes310126—46,9
2024-25Birmingham City FC000——0—
2024-25Birmingham000——0—
2023-24Birmingham428032—106,8
2023-24Birmingham City FC428032—106,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Adam James Armstrong
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Wolves3101—07,0
2025-26Southampton2002—06,2
2025-26Wolves2001—06,5
2024-25West Brom163 (1 rig.)016—06,7
2024-25Southampton21 (1 rig.)01—27,3
2023-24Southampton4924 (5 rig.)1341—57,2

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Tawanda Chirewa
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Wolves2002—06,7
2025-26Wolves000——0—
2024-25Huddersfield13003—06,7
2024-25Derby5006—16,4
2024-25Derby County FC5006—16,4
2024-25Wolves000——0—
2023-24Wolves8004—16,6
2023-24Ipswich—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Sean Thoms Neave
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Wolves1001—05,9
2026-27Newcastle000——0—
2025-26Newcastle—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu.

Millwall — 4-3-3

Allenatore : A. Neil dapoi 01/12/2024 · rilevatu u 23/10/2026

Maxime Teremoana Crocombe 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 2025-26 : 3 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,5 15 M. CrocombeJake Matthew Cooper 2026-27 : 3 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,6 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 8,9 2024-25 : 36 partite, 3 gol(i), 1 passata(e), 37 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 7,1 2023-24 : 44 partite, 2 gol(i), 0 passata(e), 57 fallu(i), — fora di ghjocu, 10 ghjalla(e), nota 7,0 5 J. CooperCaleb Joaquin Taylor Millwall · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 0 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,2 Derby · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Derby County FC · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Southampton · 2025-26 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,1 West Brom · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 Millwall · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,5 Southampton · 2024-25 : 8 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,7 West Brom · 2024-25 : 1 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,7 Burnley · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Burnley · 2023-24 : 28 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 20 fallu(i), — fora di ghjocu, 8 ghjalla(e), nota 6,7 Bolton · 2023-24 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Bolton Wanderers FC · 2023-24 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 West Brom · 2023-24 : 3 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,2 Stoke · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Stoke City · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 6 C. TaylorElkan William Tio Baggott Millwall · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,1 Ipswich · 2025-26 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 Ipswich · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Ipswich · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 12 E. BaggottJordi Martin Emmanuel Osei-Tutu Millwall · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 Bolton · 2025-26 : 1 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,2 Bolton Wanderers FC · 2025-26 : 1 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,2 Bolton Wanderers FC · 2024-25 : 33 partite, 1 gol(i), 2 passata(e), 18 fallu(i), — fora di ghjocu, 7 ghjalla(e), nota 6,9 Bolton · 2024-25 : 33 partite, 1 gol(i), 2 passata(e), 18 fallu(i), — fora di ghjocu, 7 ghjalla(e), nota 6,9 Bochum · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Bochum · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 2 J. Osei-TutuDerek Mazou-Sacko Millwall · 2026-27 : 8 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 16 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,8 Rodez · 2025-26 : 3 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,5 Millwall · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,9 Rodez · 2024-25 : 32 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 11 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 Nancy · 2023-24 : 16 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e) Troyes · 2023-24 : 10 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 9 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,6 49 D. Mazou-SackoCamiel Neghli Millwall · 2026-27 : 3 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,2 Millwall · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Sparta Rotterdam · 2024-25 : 20 partite, 5 gol(i), 2 passata(e), 12 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,9 Millwall · 2024-25 : 5 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Sparta Rotterdam · 2023-24 : 27 partite, 5 gol(i), 0 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,9 10 C. NeghliJenson Metcalfe Millwall · 2026-27 : 3 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,9 Everton · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Everton · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 14 J. MetcalfeLyndon John Dykes Scotland · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,4 Millwall · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,2 Charlton · 2025-26 : 20 partite, 3 gol(i), 3 passata(e), 32 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,6 Charlton Athletic FC · 2025-26 : 20 partite, 3 gol(i), 3 passata(e), 32 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,6 Birmingham · 2025-26 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 Birmingham City FC · 2025-26 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 Birmingham City FC · 2024-25 : 25 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 18 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,7 Birmingham · 2024-25 : 25 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 18 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,7 QPR · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 QPR · 2023-24 : 41 partite, 6 gol(i), 1 passata(e), 51 fallu(i), — fora di ghjocu, 8 ghjalla(e), nota 6,9 13 L. DykesZakariya Lovelace Millwall · 2026-27 : 2 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,2 Millwall · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,3 Rangers · 2024-25 : 1 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,3 Millwall · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Rangers · 2023-24 : 2 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,6 29 Z. LovelaceYanis Ali Issoufou Montpellier · 2026-27 : 4 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 Millwall · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,0 Montpellier · 2025-26 : 3 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,9 Montpellier · 2024-25 : 8 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 Montpellier · 2023-24 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,3 35 Y. Issoufou
Maxime Teremoana Crocombe
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27100——06,9
2025-26300——07,5

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Jake Matthew Cooper
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-273101—07,6
2025-261002—08,9
2024-25363137—47,1
2023-24442057—107,0

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Caleb Joaquin Taylor
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Millwall2000—07,2
2026-27Derby100——06,9
2026-27Derby County FC100——06,9
2025-26Southampton200——07,1
2025-26West Brom1001—06,6
2025-26Millwall1003—07,5
2024-25Southampton8002—16,7
2024-25West Brom1101—16,7
2024-25Burnley—00————
2023-24Burnley281120—86,7
2023-24Bolton7001—06,9
2023-24Bolton Wanderers FC7001—06,9
2023-24West Brom3002—06,2
2023-24Stoke000——0—
2023-24Stoke City000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Elkan William Tio Baggott
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Millwall2001—07,1
2025-26Ipswich200——06,5
2024-25Ipswich000——0—
2023-24Ipswich000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Jordi Martin Emmanuel Osei-Tutu
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Millwall2001—06,7
2025-26Bolton1102—06,2
2025-26Bolton Wanderers FC1102—06,2
2024-25Bolton Wanderers FC331218—76,9
2024-25Bolton331218—76,9
2024-25Bochum000——0—
2023-24Bochum000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Derek Mazou-Sacko
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Millwall80016—36,8
2025-26Rodez3005—16,5
2025-26Millwall1001—16,9
2024-25Rodez321011—06,6
2023-24Nancy1610——4—
2023-24Troyes10009—16,6

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Camiel Neghli
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Millwall3002—06,2
2025-26Millwall1001—06,9
2024-25Sparta Rotterdam205212—26,9
2024-25Millwall510——06,9
2023-24Sparta Rotterdam27505—16,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Jenson Metcalfe
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Millwall3006—16,9
2024-25Everton000——0—
2023-24Everton000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Lyndon John Dykes
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Scotland2002—06,4
2026-27Millwall2002—06,2
2025-26Charlton203332—36,6
2025-26Charlton Athletic FC203332—36,6
2025-26Birmingham2002—06,6
2025-26Birmingham City FC2002—06,6
2024-25Birmingham City FC251018—26,7
2024-25Birmingham251018—26,7
2024-25QPR0001—06,9
2023-24QPR416 (1 rig.)151—86,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Zakariya Lovelace
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Millwall2013—06,2
2025-26Millwall100——06,3
2024-25Rangers101——07,3
2024-25Millwall000——0—
2023-24Rangers2002—16,6

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Yanis Ali Issoufou
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Montpellier4102—06,7
2026-27Millwall1001—06,0
2025-26Montpellier3112—16,9
2024-25Montpellier8001—06,7
2023-24Montpellier1001—06,3

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu.

Faccia à faccia
Chì ghjè ?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

3vittoria(e) Wolves
2patta(e)
1vittoria(e) Millwall
3,3gol per partita

6 scontru(i) : Wolves 12 reta(e), Millwall 8 · e duie squadre marcanu in 50 % di i casi · più di 2,5 gol in 50 %

DataPartitaRisultatuVincitore
26/12/2017Millwall – Wolves Championship ♂2 – 2patta
09/09/2017Wolves – Millwall Championship ♂1 – 0Wolves
02/05/2015Wolves – Millwall Championship ♂4 – 2Wolves
18/10/2014Millwall – Wolves Championship ♂3 – 3patta
05/03/2013Millwall – Wolves Championship ♂0 – 2Wolves
27/11/2012Wolves – Millwall Championship ♂0 – 1Millwall

Da a più recente à a più anziana.

Tutta a storia Wolves – Millwall →

Diffusione TV
Chì ghjè ?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Diffusione scunnisciuta : nè canale annunziatu, nè diritti indicati per sta cumpetizione.

Nisunu sistema ùn guarantisce un guadagnu · pruibitu à i minori di 18 anni · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13