2. Bundesliga ♂ · dum. 29 nuv. 2026 · 08:30
Braunschweig – Wolfsburg
Freschezza di l'infurmazioni 4 da verificà
- Gruppu di Braunschweig : u 23/10/2026 da verificà
- Assenti di Braunschweig : u 23/10/2026 da verificà
- Gruppu di Wolfsburg : u 23/10/2026 da verificà
- Assenti di Wolfsburg : u 24/10/2026 da verificà
Certe infurmazioni sò vechje: da cunfruntà cù l'annunzii di i club nanzu à scumette.
Ùn ci hè ancu previsione per sta partita : ghjunghje cù a prossima racolta.
FormaChì ghjè ?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Chì ghjè ?
Braunschweig DVDVD da u più anticu à u più recente
| 19/09/2026 | for. | Kaiserslautern 2. Bundesliga ♂ | 0 – 1 | D |
| 09/10/2026 | cas. | Holstein Kiel 2. Bundesliga ♂ | 1 – 0 | V |
| 17/10/2026 | for. | Greuther Furth 2. Bundesliga ♂ | 0 – 2 | D |
| 25/10/2026 | cas. | Hannover 2. Bundesliga ♂ | 2 – 0 | V |
| 30/10/2026 | for. | Bielefeld 2. Bundesliga ♂ | 1 – 3 | D |
Wolfsburg VNVNV da u più anticu à u più recente
| 18/09/2026 | cas. | Darmstadt 2. Bundesliga ♂ | 5 – 1 | V |
| 10/10/2026 | for. | Nurnberg 2. Bundesliga ♂ | 4 – 4 | N |
| 17/10/2026 | cas. | Heidenheim 2. Bundesliga ♂ | 3 – 1 | V |
| 23/10/2026 | for. | Bochum 2. Bundesliga ♂ | 1 – 1 | N |
| 31/10/2026 | cas. | Osnabruck 2. Bundesliga ♂ | 2 – 0 | V |
Tutte e cumpetizioni cunfuse ; u faccia à faccia quì sottu ùn ritene chè i scontri diretti, da u più recente à u più anticu.
Serie in corsuChì ghjè ?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Chì ghjè ?
Braunschweig 4 scunfitte di fila fora 3 partite senza scunfitta in casa
esce da una scunfitta 1-3 contr'à Bielefeld · 2 V, 0 P, 3 S in l'ultime 5 partite (4 gol fatti, 6 incassati)
Wolfsburg 10 partite senza scunfitta in casa 5 partite senza scunfitta 5 partite marchendu 3 vittorie di fila in casa 3 partite senza vittoria fora
esce da una vittoria 2-0 contr'à Osnabruck · 3 V, 2 P, 0 S in l'ultime 5 partite (15 gol fatti, 7 incassati)
Forze in presenzaChì ghjè ?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Chì ghjè ?
Braunschweig
Attaccu · 1,60 reta(e) per partita (1,50 in casa, 1,80 fora) · 16,4 tiri per partita, 39 % in u quadru · senza marcà in 38 % di e partite · rigori 2 marcatu(i) · tempu forte : 0-15a minuta
Difesa · 1,90 incassata(e) per partita (2,00 in casa, 1,80 fora) · 13 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 61-75a minuta · 19 gialla(e), 0 rossa(e)
Disciplina · 9,5 fallu(i) per partita · 2,0 fora di ghjocu per partita · 2,40 gialla(e) è 0,00 rossa(e) per partita (fiches de match, 8 partita(e))
Guardianu · R. Hoffmann rotazione · 6 parata(e), 60 % di i tiri in u quadru parati · 4,00 incassata(e) per 90 min · nota 7,6
Allenatore · Lars Kornetka dapoi 01/08/2025 · 1 club allenatu(i) dapoi 2025
Sistema : 4-1-4-1 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (ancu 4-3-1-2 ×2, 4-2-3-1 ×2)
Forma (API-Football) : WLLLDLWL
Wolfsburg
Attaccu · 2,80 reta(e) per partita (3,00 in casa, 2,50 fora) · 18,6 tiri per partita, 37 % in u quadru · senza marcà in 25 % di e partite · rigori 2 marcatu(i) · tempu forte : 76-90a minuta
Difesa · 1,60 incassata(e) per partita (1,50 in casa, 1,80 fora) · 25 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 46-60a minuta · 18 gialla(e), 1 rossa(e)
Disciplina · 14,1 fallu(i) per partita · 0,7 fora di ghjocu per partita · 2,20 gialla(e) è 0,20 rossa(e) per partita (fiches de match, 9 partita(e))
Guardianu · J. Zieliński rotazione · 2 parata(e), 40 % di i tiri in u quadru parati · 2,25 incassata(e) per 90 min · nota 7,3
Allenatore · T. Strobl dapoi 01/09/2026 · 6 club allenatu(i) dapoi 2012
Sistema : 4-3-3, trois attaquants · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ancu 4-1-4-1 ×2, 5-4-1 ×1)
Forma (API-Football) : DWWDLWDW
Feriti è squalificatiChì ghjè ?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Chì ghjè ?
Braunschweig
Nisunu assente cunnisciutu à u 23/10/2026.
Wolfsburg
Nisunu assente cunnisciutu à u 23/10/2026.
ArbitruChì ghjè ?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Chì ghjè ?
Arbitru ùn hè ancu designatu in i nostri dati (designazione cunnisciuta qualchì ghjornu nanzu à a partita).
Risicu disciplinariuChì ghjè ?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Chì ghjè ?
Falli aspettati : 11,6 per Braunschweig, 12,4 per Wolfsburg · Carte gialle aspettate : 4,0 · Fora di ghjocu aspettati : 2,9
Arbitru micca ancu designatu : media di a cumpetizione.
I più esposti à una carta gialla
| Ghjucatore | Squadra | Falli / 90 min | Gialle / 90 min | Risicu | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vinicius SouzaVinicius de Souza Costa
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Wolfsburg | 1,27 | 0,35 | 25 % |
Attaccanti u più spessu fora di ghjocu : R. GlatzelRobert-Nesta Glatzel P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Wolfsburg 7 5 (1 rig.) 1 12 — 0 7,3 2025-26 Hamburg 2 1 (1 rig.) 0 — — 0 6,9 2024-25 Hamburg 15 10 (2 rig.) 1 14 — 0 7,2 2023-24 Hamburg 32 22 (2 rig.) 4 28 — 1 7,5 Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Braunschweig 1 0 0 — — 0 6,9 2026-27 Eintracht Braunschweig 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 M'gladbach 0 0 0 — — 0 —
Stima à partesi da a cumpusizione probabile è da e statistiche di a stagione : tassi per 90 minuti di ogni titulare (avvicinati à a media di u postu quandu hà ghjucatu pocu), di fronte à a severità di l'arbitru. Ùn hè micca una previsione ufficiale.
Marcatori probabiliChì ghjè ?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Chì ghjè ?
Braunschweig
| Ghjucatore | Marca | Gol | Passate | Gol / 90 min | Ghjoca | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15 Max MarieMax Marie
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 7 % | 2 | 0 | 2,00 | 24 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26 Hugo Luis AfonsoHugo Luis Afonso
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 2 % | 0 | 0 | — | 60 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 J. MijatovićJovan Mijatović
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 2 % | 0 | 0 | 0,00 | 15 % |
Wolfsburg
| Ghjucatore | Marca | Gol | Passate | Gol / 90 min | Ghjoca | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19 R. GlatzelRobert-Nesta Glatzel
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 47 % | 5 | 1 | 0,99 | 57 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27 M. ArnoldMaximilian Arnold
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 5 % | 2 | 0 | 2,40 | 15 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 H. WahlHauke Finn Wahl
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 4 % | 1 | 0 | 0,75 | 24 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 F. HornbyFraser David Ingham Hornby
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 2 % | 0 | 0 | 0,00 | 32 % |
Prubabilità chì un ghjucatore marchi almenu un gol : gol aspettati di a so squadra (mudellu) sparti secondu a so parte di i gol di a stagione, u so postu è u so tempu di ghjocu, po pisati secondu a so prubabilità di ghjucà. Statistica, micca cunsigliu.
Cumpusizioni probabiliChì ghjè ?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Chì ghjè ?
Braunschweig — 4-1-4-1
Allenatore : Lars Kornetka dapoi 01/08/2025 · rilevatu u 23/10/2026
| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Eintracht Braunschweig | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,6 |
| 2026-27 | Braunschweig | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,6 |
| 2025-26 | Braunschweig | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Eintracht Braunschweig | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Braunschweig | 15 | 0 | 1 | — | — | 1 | 7,2 |
| 2024-25 | Eintracht Braunschweig | 15 | 0 | 1 | — | — | 1 | 7,2 |
| 2024-25 | Schalke 04 | 2 | 0 | 1 | — | — | 1 | 7,2 |
| 2023-24 | Eintracht Braunschweig | 33 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,1 |
| 2023-24 | Braunschweig | 33 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,1 |
| 2023-24 | Schalke 04 | — | 0 | 0 | 1 | — | — | 7,1 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Kevin Ehlers| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Eintracht Braunschweig | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2026-27 | Braunschweig | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Braunschweig | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,0 |
| 2025-26 | Eintracht Braunschweig | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,0 |
| 2024-25 | Braunschweig | 33 | 1 | 0 | 21 | — | 4 | 6,9 |
| 2024-25 | Eintracht Braunschweig | 33 | 1 | 0 | 21 | — | 4 | 6,9 |
| 2023-24 | Dynamo Dresden | 16 | 0 | 0 | 1 | — | 1 1 | 6,5 |
| 2023-24 | Dresden | 16 | 0 | 0 | 1 | — | 1 1 | 6,5 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Mehmet Can Aydın| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Eintracht Braunschweig | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,0 |
| 2026-27 | Braunschweig | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,0 |
| 2025-26 | Braunschweig | 1 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Eintracht Braunschweig | 1 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Braunschweig | 33 | 0 | 1 | 27 | — | 4 | 6,6 |
| 2024-25 | Eintracht Braunschweig | 33 | 0 | 1 | 27 | — | 4 | 6,6 |
| 2024-25 | Schalke 04 | 29 | 0 | 1 | 27 | — | 4 | 6,6 |
| 2023-24 | Schalke 04 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Fabio Di Michele Sanchez| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Eintracht Braunschweig | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2026-27 | Braunschweig | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Braunschweig | 1 | 2 | 0 | 1 | — | 0 | 8,9 |
| 2025-26 | Eintracht Braunschweig | 1 | 2 | 0 | 1 | — | 0 | 8,9 |
| 2024-25 | Braunschweig | 34 | 2 | 1 | 12 | — | 4 | 6,7 |
| 2024-25 | Eintracht Braunschweig | 34 | 2 | 1 | 12 | — | 4 | 6,7 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Andi Hoti| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Braunschweig | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2026-27 | Eintracht Braunschweig | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Braunschweig | 11 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Eintracht Braunschweig | 11 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Magdeburg | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Dresden | 10 | 1 | 0 | 5 | — | 1 | 7,0 |
| 2024-25 | Dynamo Dresden | 10 | 1 | 0 | 5 | — | 1 | 7,0 |
| 2024-25 | Magdeburg | 5 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,6 |
| 2023-24 | Magdeburg | 19 | 0 | 0 | 16 | — | 0 | 6,6 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Florian Flick| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Braunschweig | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2026-27 | Eintracht Braunschweig | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Braunschweig | 27 | 1 | 2 | 23 | — | 4 | 6,7 |
| 2025-26 | Eintracht Braunschweig | 27 | 1 | 2 | 23 | — | 4 | 6,7 |
| 2025-26 | Nurnberg | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Nurnberg | 33 | 1 | 0 | 14 | — | 3 | 6,7 |
| 2023-24 | Nurnberg | 27 | 2 | 1 | 17 | — | 5 | 6,9 |
| 2023-24 | Schalke 04 | 0 | 0 | 1 | 17 | — | 0 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Max Marie| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Braunschweig | 1 | 2 | 0 | 1 | — | 0 | 7,9 |
| 2026-27 | Eintracht Braunschweig | 1 | 2 | 0 | 1 | — | 0 | 7,9 |
| 2025-26 | Braunschweig | 1 | 0 | 1 | — | — | 1 | 7,7 |
| 2025-26 | Eintracht Braunschweig | 1 | 0 | 1 | — | — | 1 | 7,7 |
| 2024-25 | Braunschweig | 29 | 0 | 0 | 16 | — | 4 | 6,6 |
| 2024-25 | Eintracht Braunschweig | 29 | 0 | 0 | 16 | — | 4 | 6,6 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Junior Arlet Zé| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Braunschweig | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2026-27 | Eintracht Braunschweig | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | FC Basel 1893 | 11 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | FC Midtjylland | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | FC Basel 1893 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | FC Basel 1893 | 11 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Aaron Opoku-Tiawiah| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Braunschweig | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Eintracht Braunschweig | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Kayserispor | 19 | 0 | 2 | 16 | — | 3 | 6,5 |
| 2025-26 | Braunschweig | 9 | 1 | 0 | 5 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Eintracht Braunschweig | 9 | 1 | 0 | 5 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Kaiserslautern | 12 | 2 | 3 | 8 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Kaiserslautern | 23 | 3 | 1 | 7 | — | 1 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
S. Di Benedetto| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Braunschweig | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Eintracht Braunschweig | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Jan Urbich| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Braunschweig | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Eintracht Braunschweig | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | M'gladbach | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (ultima cumpusizione ufficiale è tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu. 10 titulare(i) di l'ultima partita (25/10/2026) cunfirmatu(i).
Wolfsburg — 4-2-3-1
Allenatore : T. Strobl dapoi 01/09/2026 · rilevatu u 23/10/2026
| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wolfsburg | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 8,0 |
| 2025-26 | Feyenoord | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Feyenoord | 29 | 0 | 1 | — | — | 2 | 7,0 |
| 2023-24 | Feyenoord | 19 | 0 | 0 | 1 | — | 3 | 7,0 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Hauke Finn Wahl| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wolfsburg | 1 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 8,6 |
| 2025-26 | St Pauli | 3 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,4 |
| 2024-25 | St Pauli | 33 | 0 | 0 | 13 | — | 1 | 6,9 |
| 2023-24 | St Pauli | 33 | 0 | 0 | 17 | — | 3 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Joakim Mæhle Pedersen| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Denmark | 4 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 6,9 |
| 2026-27 | Wolfsburg | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Wolfsburg | 3 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,2 |
| 2024-25 | Wolfsburg | 28 | 3 | 4 | 9 | — | 5 | 6,9 |
| 2023-24 | Wolfsburg | 30 | 2 | 3 | 19 | — | 5 | 6,9 |
| 2023-24 | Atalanta | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Saël Kumbedi Nseke| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wolfsburg | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Wolfsburg | 4 | 0 | 0 | 8 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Lyon | 1 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,5 |
| 2024-25 | Lyon | 26 | 0 | 0 | 17 | — | 3 | 6,7 |
| 2023-24 | Lyon | 17 | 0 | 1 | 23 | — | 2 | 6,7 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Cleiton Santana dos Santos| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Muhammed Mehmet Damar| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wolfsburg | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 8,2 |
| 2025-26 | Hoffenheim | 1 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Elversberg | 31 | 9 | 3 | 45 | — | 5 | 6,9 |
| 2024-25 | Hannover | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Hoffenheim | 0 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | Hannover | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Hoffenheim | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Vinicius de Souza Costa| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wolfsburg | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Wolfsburg | 36 | 1 | 1 | 64 | — | 10 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Lommel SK | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Yannick Gerhardt| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | 4 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | 31 | 1 | 1 | 20 | — | 5 1 | 6,6 |
| 2023-24 | 25 | 2 | 1 | 18 | — | 5 | 6,8 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Mattias Olof Svanberg| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sweden | 2 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2026-27 | Wolfsburg | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Wolfsburg | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Wolfsburg | 22 | 3 | 1 | 16 | — | 4 | 6,8 |
| 2023-24 | Wolfsburg | 25 | 1 | 3 | 42 | — | 8 | 7,0 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Elvis Rexhbeçaj| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wolfsburg | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Augsburg | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Augsburg | 31 | 1 | 1 | 13 | — | 8 | 6,8 |
| 2023-24 | Augsburg | 25 | 2 (1 rig.) | 0 | 20 | — | 4 | 6,7 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Robert-Nesta Glatzel| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wolfsburg | 7 | 5 (1 rig.) | 1 | 12 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Hamburg | 2 | 1 (1 rig.) | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Hamburg | 15 | 10 (2 rig.) | 1 | 14 | — | 0 | 7,2 |
| 2023-24 | Hamburg | 32 | 22 (2 rig.) | 4 | 28 | — | 1 | 7,5 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (ultima cumpusizione ufficiale è tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu. 9 titulare(i) di l'ultima partita (23/10/2026) cunfirmatu(i).
Faccia à facciaChì ghjè ?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Chì ghjè ?
Nisunu scontru recente in i dati.
Tutta a storia Braunschweig – Wolfsburg →
Diffusione TVChì ghjè ?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Chì ghjè ?
Diffusione scunnisciuta : nè canale annunziatu, nè diritti indicati per sta cumpetizione.