Ligue des Champions ♂ · mar. 19 ghj. 2027 · 20:00
Real Madrid – LASK
Freschezza di l'infurmazioni 4 da verificà
- Gruppu di Real Madrid : u 23/10/2026 da verificà
- Assenti di Real Madrid : u 23/10/2026 da verificà
- Gruppu di LASK : u 23/10/2026 da verificà
- Assenti di LASK : u 23/10/2026 da verificà
Certe infurmazioni sò vechje: da cunfruntà cù l'annunzii di i club nanzu à scumette.
Ùn ci hè ancu previsione per sta partita : ghjunghje cù a prossima racolta.
FormaChì ghjè ?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Chì ghjè ?
Real Madrid VVV da u più anticu à u più recente
| 08/09/2026 | cas. | Inter Ligue des Champions ♂ | 2 – 1 | V |
| 14/10/2026 | for. | Roma Ligue des Champions ♂ | 4 – 3 | V |
| 21/10/2026 | cas. | RB Leipzig Ligue des Champions ♂ | 4 – 1 | V |
LASK DVDDV da u più anticu à u più recente
| 19/08/2026 | for. | Celtic Ligue des Champions ♂ | 0 – 3 | D |
| 25/08/2026 | cas. | Celtic Ligue des Champions ♂ | 5 – 1 | V |
| 08/09/2026 | for. | AEK Ligue des Champions ♂ | 0 – 1 | D |
| 14/10/2026 | cas. | Liverpool Ligue des Champions ♂ | 3 – 6 | D |
| 21/10/2026 | for. | Sp Lisbon Ligue des Champions ♂ | 3 – 2 | V |
Tutte e cumpetizioni cunfuse ; u faccia à faccia quì sottu ùn ritene chè i scontri diretti, da u più recente à u più anticu.
Serie in corsuChì ghjè ?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Chì ghjè ?
Real Madrid 3 vittorie di fila
esce da una vittoria 4-1 contr'à RB Leipzig · 3 V, 0 P, 0 S in l'ultime 3 partite (10 gol fatti, 5 incassati)
LASK nisuna seria (dui risultati listessi di fila)
esce da una vittoria 3-2 contr'à Sp Lisbon · 2 V, 0 P, 3 S in l'ultime 5 partite (11 gol fatti, 13 incassati)
Forze in presenzaChì ghjè ?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Chì ghjè ?
Real Madrid
Attaccu · 2,60 reta(e) per partita (3,40 in casa, 1,50 fora) · 16,7 tiri per partita, 54 % in u quadru · senza marcà in 11 % di e partite · rigori 2 marcatu(i), 1 mancatu(i) · tempu forte : 76-90a minuta
Difesa · 1,00 incassata(e) per partita (0,60 in casa, 1,50 fora) · 22 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 16-30a minuta · 19 gialla(e), 2 rossa(e)
Disciplina · 11,0 fallu(i) per partita · 2,0 fora di ghjocu per partita · 1,00 gialla(e) è 0,00 rossa(e) per partita (fiches de match, 3 partita(e))
Guardianu · T. Courtois rotazione · 16 parata(e), 94 % di i tiri in u quadru parati · 0,33 incassata(e) per 90 min · nota 7,1
Allenatore · José Mourinho dapoi 01/07/2026 · 10 club allenatu(i) dapoi 2000
Sistema : 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 76e et la 90e minute
Forma (API-Football) : WWWLWWLWW
LASK
Attaccu · 2,60 reta(e) per partita (2,50 in casa, 2,60 fora) · 18,8 tiri per partita, 32 % in u quadru · senza marcà in 11 % di e partite · rigori 2 marcatu(i), 1 mancatu(i) · tempu forte : 16-30a minuta
Difesa · 1,00 incassata(e) per partita (0,80 in casa, 1,20 fora) · 44 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 46-60a minuta · 12 gialla(e), 1 rossa(e)
Disciplina · 14,6 fallu(i) per partita · 2,8 fora di ghjocu per partita · 2,20 gialla(e) è 0,00 rossa(e) per partita (fiches de match, 5 partita(e))
Guardianu · L. Jungwirth · 15 parata(e), 63 % di i tiri in u quadru parati · 1,00 incassata(e) per 90 min · nota 6,8
Allenatore · João Pedro Machado Sacramento dapoi 01/01/2025 · 1 club allenatu(i) dapoi 2025
Sistema : 3-4-1-2, défense à trois centraux · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (ancu 3-1-4-2 ×2, 5-3-2 ×2)
Forma (API-Football) : WWWWWLDLW
Feriti è squalificatiChì ghjè ?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Chì ghjè ?
Real Madrid
- Ferita R. Asencio · Ghjamba assente à l'ultima partita 25/10/2026
- Ferita Rodrygo · Ghjinochju assente à l'ultima partita 25/10/2026
Rilevatu u 23/10/2026 ; a lista ufficiale esce cù a cumpusizione, un'ora nanzu à a partita.
Assenti à a partita precedente, micca per forza per quessa : Vinicius Junior (Carta rossa), Eder Militao (Ischiucrurali), F. Mendy (Anca)
LASK
Nisunu assente cunnisciutu à u 23/10/2026.
Assenti à a partita precedente, micca per forza per quessa : A. Smakaj (Off the roster), G. Bello (Ferita musculare), K. Cheikne (Off the roster), M. Usor (Spalla), R. Harakate (Ghjinochju)
ArbitruChì ghjè ?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Chì ghjè ?
Arbitru ùn hè ancu designatu in i nostri dati (designazione cunnisciuta qualchì ghjornu nanzu à a partita).
Risicu disciplinariuChì ghjè ?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Chì ghjè ?
Falli aspettati : 11,3 per Real Madrid, 9,2 per LASK · Carte gialle aspettate : 3,2 · Fora di ghjocu aspettati : 4,8
Arbitru micca ancu designatu : media di a cumpetizione.
Attaccanti u più spessu fora di ghjocu : Kylian MbappéKylian Mbappé Lottin P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 France 8 10 (1 rig.) 4 6 — 1 8,2 2026-27 Real Madrid 3 3 1 0 — 0 8,0 2025-26 Real Madrid 3 1 0 1 — 1 7,2 2024-25 Real Madrid 34 31 (7 rig.) 3 25 — 3 1 7,7 2024-25 Paris SG — 0 0 — — — — 2023-24 Paris SG 29 27 (6 rig.) 7 19 — 4 7,9 Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Real Madrid 3 1 2 0 — 0 7,1 2025-26 RB Leipzig 3 1 1 — — 0 7,5 2024-25 Leganes 10 2 1 8 — 1 7,1 Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Real Madrid 3 1 0 1 — 0 7,0 2025-26 Levante 2 2 0 2 — 0 7,7 2024-25 Levante 41 6 2 22 — 0 6,7 2023-24 Levante 6 1 0 — — 1 6,6 Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 8 2 3 3 — 1 6,8 2025-26 30 13 (2 rig.) 5 19 — 0 7,3 2024-25 8 0 1 4 — 0 7,2 2023-24 30 3 0 33 — 2 6,9
Stima à partesi da a cumpusizione probabile è da e statistiche di a stagione : tassi per 90 minuti di ogni titulare (avvicinati à a media di u postu quandu hà ghjucatu pocu), di fronte à a severità di l'arbitru. Ùn hè micca una previsione ufficiale.
Marcatori probabiliChì ghjè ?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Chì ghjè ?
Real Madrid
| Ghjucatore | Marca | Gol | Passate | Gol / 90 min | Ghjoca | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 Kylian MbappéKylian Mbappé Lottin
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 50 % | 3 | 1 | 1,01 | 100 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 F. ValverdeFederico Santiago Valverde Dipetta
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 18 % | 1 | 0 | 0,33 | 100 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22 A. RüdigerAntonio Rüdiger
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 12 % | 1 | 0 | 0,50 | 72 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25 Y. DiomandeYan Diomande
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 11 % | 1 | 2 | 0,83 | 43 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20 Bernardo SilvaBernardo Mota Veiga de Carvalho e Silva
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 9 % | 1 | 0 | 0,82 | 43 % |
LASK
| Ghjucatore | Marca | Gol | Passate | Gol / 90 min | Ghjoca | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27 C. LangChristoph Lang
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 48 % | 7 | 0 | 1,12 | 100 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 S. AdeniranSamuel Oluwabukunmi Adeniran
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 32 % | 5 | 1 | 1,37 | 83 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 M. UsorMoses Usor
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 22 % | 2 | 3 | 0,42 | 100 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16 A. AndradeAndrés Alberto Andrade Cedeño
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 17 % | 2 | 1 | 0,24 | 100 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 M. BogardeMelayro Chakewno Jalaino Bogarde
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 12 % | 1 | 3 | 0,17 | 100 % |
Prubabilità chì un ghjucatore marchi almenu un gol : gol aspettati di a so squadra (mudellu) sparti secondu a so parte di i gol di a stagione, u so postu è u so tempu di ghjocu, po pisati secondu a so prubabilità di ghjucà. Statistica, micca cunsigliu.
Cumpusizioni probabiliChì ghjè ?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Chì ghjè ?
Real Madrid — 4-3-3
Allenatore : José Mourinho dapoi 01/07/2026 · rilevatu u 23/10/2026
| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Belgium | 6 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2026-27 | Real Madrid | 3 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Real Madrid | 6 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,5 |
| 2024-25 | Real Madrid | 32 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,1 |
| 2023-24 | Real Madrid | 5 | 0 | 0 | — | — | 0 | 8,1 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Federico Santiago Valverde Dipetta| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 | 7,4 |
| 2024-25 | 36 | 6 | 4 | 12 | — | 4 | 7,5 |
| 2023-24 | 37 | 2 | 7 | 19 | — | 2 | 7,4 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Marc Cucurella Saseta| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Spain | 8 | 0 | 2 | 8 | — | 1 | 7,1 |
| 2026-27 | Real Madrid | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Chelsea | 7 | 0 | 0 | 13 | — | 1 | 7,5 |
| 2024-25 | Chelsea | 36 | 5 | 1 | 37 | — | 9 | 7,0 |
| 2023-24 | Chelsea | 21 | 0 | 2 | 23 | — | 10 | 7,0 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Antonio Rüdiger| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Germany | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Real Madrid | 2 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Real Madrid | 5 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Real Madrid | 30 | 0 | 0 | 15 | — | 3 | 7,0 |
| 2023-24 | Real Madrid | 34 | 1 | 0 | 26 | — | 7 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Álvaro Fernández Carreras| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Real Madrid | 2 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,5 |
| 2026-27 | La Coruna | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | La Coruna | 22 | 0 | 0 | 1 | — | 2 | 7,0 |
| 2025-26 | Real Madrid | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 2 | 7,2 |
| 2025-26 | Benfica | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 2 | 7,2 |
| 2025-26 | Sevilla | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Sevilla | 38 | 0 | 0 | — | — | 2 | 6,7 |
| 2024-25 | Benfica | 32 | 3 | 1 | 39 | — | 9 | 7,2 |
| 2024-25 | Huesca | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Huesca | 42 | 0 | 0 | — | — | 3 | 7,0 |
| 2023-24 | Granada | 13 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,6 |
| 2023-24 | Benfica | 11 | 1 | 1 | 11 | — | 1 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Jude Victor William Bellingham| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Real Madrid | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | England | 2 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 7,6 |
| 2026-27 | Dortmund | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,0 |
| 2025-26 | Real Madrid | 6 | 1 | 1 | 7 | — | 1 | 7,3 |
| 2025-26 | Dortmund | 4 | 1 | 1 | 2 | — | 2 | 7,2 |
| 2024-25 | Sunderland | 43 | 4 | 3 | 43 | — | 11 1 | 7,1 |
| 2024-25 | Real Madrid | 31 | 9 (1 rig.) | 8 | 33 | — | 5 1 | 7,5 |
| 2023-24 | Sunderland | 45 | 7 | 1 | 40 | — | 6 | 7,0 |
| 2023-24 | Real Madrid | 32 | 19 (1 rig.) | 6 | 32 | — | 5 1 | 8,0 |
| 2023-24 | Dortmund | 0 | 0 | 5 | 6 | — | 0 | 7,7 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Vinícius José Paixão de Oliveira Júnior| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | 6 | 1 | 1 | 3 | — | 1 | 7,3 |
| 2024-25 | 30 | 11 (2 rig.) | 8 | 30 | — | 8 1 | 7,4 |
| 2023-24 | 29 | 15 (1 rig.) | 5 | 24 | — | 7 | 7,3 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Arda Güler| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Türkiye | 3 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 7,7 |
| 2026-27 | Turkey | 3 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 7,7 |
| 2026-27 | Real Madrid | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Real Madrid | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Real Madrid | 28 | 3 | 4 | 15 | — | 1 | 7,2 |
| 2024-25 | Corum | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Real Madrid | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Fenerbahce | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Kylian Mbappé Lottin| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | France | 8 | 10 (1 rig.) | 4 | 6 | — | 1 | 8,2 |
| 2026-27 | Real Madrid | 3 | 3 | 1 | 0 | — | 0 | 8,0 |
| 2025-26 | Real Madrid | 3 | 1 | 0 | 1 | — | 1 | 7,2 |
| 2024-25 | Real Madrid | 34 | 31 (7 rig.) | 3 | 25 | — | 3 1 | 7,7 |
| 2024-25 | Paris SG | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Paris SG | 29 | 27 (6 rig.) | 7 | 19 | — | 4 | 7,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Yan Diomande| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Real Madrid | 3 | 1 | 2 | 0 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | RB Leipzig | 3 | 1 | 1 | — | — | 0 | 7,5 |
| 2024-25 | Leganes | 10 | 2 | 1 | 8 | — | 1 | 7,1 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Carlos Espí Escrihuela| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Real Madrid | 3 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Levante | 2 | 2 | 0 | 2 | — | 0 | 7,7 |
| 2024-25 | Levante | 41 | 6 | 2 | 22 | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Levante | 6 | 1 | 0 | — | — | 1 | 6,6 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu.
LASK — 4-3-3
Allenatore : João Pedro Machado Sacramento dapoi 01/01/2025 · rilevatu u 23/10/2026
| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | LASK | 9 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Austria | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | LASK | 32 | 0 | 0 | 2 | — | 2 | 6,9 |
| 2024-25 | LASK | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | LASK | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
João Victor Tornich| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | LASK | 9 | 0 | 1 | 11 | — | 1 | 7,2 |
| 2026-27 | Vallecano | 7 | 0 | 0 | 5 | — | 2 | 5,8 |
| 2025-26 | LASK | 24 | 1 | 1 | 27 | — | 2 2 | 6,7 |
| 2025-26 | Vallecano | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Portimonense | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Oviedo | 43 | 13 | 4 | 77 | — | 4 | 6,9 |
| 2024-25 | Portimonense | 4 | 0 | 0 | 3 | — | 2 1 | 5,6 |
| 2023-24 | Portimonense | 28 | 2 | 0 | 36 | — | 7 | 6,9 |
| 2023-24 | Vallecano | 12 | 1 | 0 | 12 | — | 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Oviedo | 2 | 1 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Xavier Tshimanga Kamaluba Ntite Muken| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | LASK | 9 | 1 | 0 | 6 | — | 3 | 7,1 |
| 2025-26 | LASK | 14 | 3 | 0 | 7 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Volendam | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 8,6 |
| 2024-25 | Volendam | 35 | 4 | 1 | 35 | — | 1 1 | 7,4 |
| 2023-24 | Volendam | 9 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,7 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Andrés Alberto Andrade Cedeño| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 2 | 1 | 1 | — | 0 | 7,6 |
| 2025-26 | 1 | 1 | 0 | — | — | 0 | 8,2 |
| 2024-25 | 10 | 2 | 1 | 8 | — | 1 1 | 7,2 |
| 2023-24 | 30 | 0 | 2 | 11 | — | 3 | 7,2 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
George Oluwaseun Bello| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | 28 | 1 | 4 | 20 | — | 6 | 6,8 |
| 2024-25 | 32 | 1 | 0 | 19 | — | 5 | 6,9 |
| 2023-24 | 29 | 0 | 1 | 28 | — | 4 | 6,7 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Sascha Horvath| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | LASK | 9 | 1 | 2 | 4 | — | 1 | 7,2 |
| 2026-27 | Austria | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | LASK | 29 | 2 | 4 | 30 | — | 3 | 6,9 |
| 2024-25 | LASK | 30 | 2 | 1 | 22 | — | 1 1 | 7,1 |
| 2023-24 | LASK | 24 | 1 | 5 | 29 | — | 9 | 7,1 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Christoph Lang| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | LASK | 9 | 7 (1 rig.) | 0 | 5 | — | 0 | 7,3 |
| 2026-27 | Preston North End FC | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2026-27 | Preston | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2026-27 | Austria | 1 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 3,0 |
| 2025-26 | LASK | 27 | 5 | 3 | 13 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Portsmouth | 8 | 2 | 0 | 10 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Preston North End FC | 5 | 0 | 2 | 3 | — | 2 | 6,6 |
| 2025-26 | Preston | 5 | 0 | 2 | 3 | — | 2 | 6,6 |
| 2024-25 | Portsmouth | 32 | 10 (2 rig.) | 2 | 47 | — | 10 | 6,8 |
| 2024-25 | SK Rapid | 19 | 3 | 2 | 6 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Rapid Vienna | 19 | 3 | 2 | 6 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | LASK | 18 | 3 | 2 | 6 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Hartberg | 17 | 5 | 2 | 14 | — | 2 | 7,1 |
| 2023-24 | SK Rapid | 17 | 5 | 2 | 14 | — | 2 | 7,1 |
| 2023-24 | Rapid Vienna | 17 | 5 | 2 | 14 | — | 2 | 7,1 |
| 2023-24 | Portsmouth | 12 | 4 | 1 | 24 | — | 3 | 6,6 |
| 2023-24 | Sturm Graz | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Melayro Chakewno Jalaino Bogarde| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | LASK | 9 | 1 | 3 | 9 | — | 2 | 7,4 |
| 2025-26 | LASK | 28 | 2 | 4 | 29 | — | 3 | 7,2 |
| 2024-25 | LASK | 32 | 1 | 2 | 21 | — | 5 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Zwolle | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Hoffenheim | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Moses Usor| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 2 | 3 | 3 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | 30 | 13 (2 rig.) | 5 | 19 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | 8 | 0 | 1 | 4 | — | 0 | 7,2 |
| 2023-24 | 30 | 3 | 0 | 33 | — | 2 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Samuel Oluwabukunmi Adeniran| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 6 | 5 (1 rig.) | 1 | 1 | — | 1 | 7,3 |
| 2025-26 | 30 | 10 (2 rig.) | 4 | 43 | — | 4 | 6,9 |
| 2024-25 | 17 | 1 | 1 | 11 | — | 4 | 6,7 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Florian Flecker| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 1 | 2 | 5 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | 21 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,5 |
| 2024-25 | 22 | 3 | 3 | 32 | — | 5 | 6,9 |
| 2023-24 | 31 | 5 | 3 | 38 | — | 3 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu.
Faccia à facciaChì ghjè ?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Chì ghjè ?
Nisunu scontru recente in i dati.
Tutta a storia Real Madrid – LASK →
Diffusione TVChì ghjè ?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Chì ghjè ?
Nisun canale cunnisciutu per Sénégal.
| Altrove in Europa | Canale |
|---|---|
| France | Canal+ diritti di a stagione |