Süper Lig ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis
Trabzonspor
Wat is dit?
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
VVVVV laatste 5 wedstrijden, van oudste naar meest recente
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Alle competities 5 overwinningen op rij 5 wedstrijden met een doelpunt 5 overwinningen op rij thuis
komt van een 2-0-zege tegen Gaziantep · 5 W, 0 G, 0 V in de laatste 5 wedstrijden (15 gescoord, 3 tegen)
Verloop van de standWat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Wat is dit?
3e na 10 speeldag(en) · beste 3e, slechtste 11e · Vergelijken met een ander team →
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Trabzonspor
Aanval · 2,30 doelpunt(en) per wedstrijd (3,30 thuis, 1,30 uit) · 14,5 schoten per wedstrijd, 37% op doel · niet gescoord in 13% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 0-15e minuut
Verdediging · 0,60 tegen per wedstrijd (0,30 thuis, 1,00 uit) · 50% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 0-15e minuut · 17 geel, 1 rood
Discipline · 11,9 overtreding(en) per wedstrijd · 1,9 buitenspel per wedstrijd · 1,90 geel en 0,40 rood per wedstrijd (fiches de match, 47 wedstrijd(en))
Doelman · A. Onana rotatie · 6 redding(en), 75% van de schoten op doel gestopt · 2,00 tegen per 90 min · cijfer 8,0
Trainer · F. Tekke sinds 01/03/2025 · 8 club(s) getraind sinds 2015
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (ook 4-3-3 ×2, 4-4-1-1 ×1)
Vorm (API-Football): DWLWLWWW
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Trabzonspor
Geen bekende afwezige per 23/10/2026.
Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: M. Kabasakal (Rode kaart), A. Batagov (Knie), O. Cevikkan (Pees), O. Yokuslu (Knie), P. Onuachu (Spierblessure), R. Malinovskyi (Knie)
Composition probable — 4-3-3Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Belgium | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | Trabzonspor | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 8,0 |
| 2025-26 | Aston Villa | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Trabzonspor | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Aston Villa | 28 | 3 | 0 | 32 | — | 4 | 7,0 |
| 2024-25 | Everton | 0 | 0 | 0 | 32 | — | 0 | 7,0 |
| 2023-24 | Everton | 31 | 2 | 0 | 37 | — | 5 | 7,0 |
| 2023-24 | Inter | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Sidny Lopes Cabral| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Trabzonspor | 8 | 0 | 0 | 8 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Benfica | 8 | 1 | 2 | 7 | — | 1 | 7,1 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Cenk Özkacar| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Trabzonspor | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | FC Koln | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,4 |
| 2024-25 | Valencia | 28 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Valladolid | 11 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Valencia | 36 | 0 | 0 | 13 | — | 3 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Melih Kabasakal| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Türkiye | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,2 |
| 2026-27 | Turkey | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,2 |
| 2026-27 | Trabzonspor | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Eyupspor | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Eyupspor | 31 | 0 | 2 | 41 | — | 8 | 7,0 |
| 2024-25 | Genclerbirligi | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Eyupspor | 10 | 0 | 1 | 6 | — | 2 | 6,6 |
| 2023-24 | Genclerbirligi | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Stefan Savić| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Trabzonspor | 8 | 0 | 0 | 6 | — | 3 | 7,1 |
| 2026-27 | FK Borac Banja Luka | 7 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,3 |
| 2026-27 | Montenegro | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,5 |
| 2025-26 | Trabzonspor | 23 | 0 | 0 | 31 | — | 5 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Trabzonspor | 13 | 0 | 0 | 10 | — | 3 | 6,9 |
| 2024-25 | Warta Poznan | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Ath Madrid | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Warta Poznan | 32 | 2 | 1 | 11 | — | 3 | 6,7 |
| 2023-24 | Ath Madrid | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Benjamin Bouchouari| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Trabzonspor | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Trabzonspor | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | St Etienne | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | St Etienne | 25 | 1 | 0 | 15 | — | 6 | 6,8 |
| 2023-24 | St Etienne | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Benjamin Mendy| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Pogon Szczecin | 8 | 0 | 1 | 6 | — | 1 | 6,9 |
| 2026-27 | Trabzonspor | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Pogon Szczecin | 11 | 0 | 0 | 5 | — | 4 | 6,6 |
| 2025-26 | Trabzonspor | 3 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | Sevilla | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | FC Zurich | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Red Star | 13 | 0 | 0 | 19 | — | 4 | 6,7 |
| 2024-25 | FC Zurich | 8 | 0 | 1 | 4 | — | 1 | 6,5 |
| 2024-25 | Trabzonspor | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Lorient | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Trabzonspor | 30 | 1 | 0 | 50 | — | 10 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Lorient | 15 | 2 | 1 | 12 | — | 3 | 6,6 |
| 2023-24 | Red Star | 11 | 0 | 0 | — | — | 2 | — |
| 2023-24 | Angers | 3 | 0 | 0 | 8 | — | 2 | 7,1 |
| 2023-24 | Annecy | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Mohamed Salah Hamed Mahrous Ghaly| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Trabzonspor | 1 | 1 | 1 | — | — | 0 | 9,2 |
| 2025-26 | Liverpool | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 4,6 |
| 2024-25 | Liverpool | 5 | 2 (1 strafsch.) | 2 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Liverpool | 32 | 18 (5 strafsch.) | 10 | 12 | — | 2 | 7,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Franculino Gluda Djú| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | FC Midtjylland | 4 | 2 (1 strafsch.) | 2 | 3 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | Trabzonspor | 1 | 2 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | FC Midtjylland | 8 | 3 | 0 | 2 | — | 1 | 7,2 |
| 2024-25 | FC Midtjylland | 28 | 11 (1 strafsch.) | 3 | 10 | — | 3 | 7,0 |
| 2023-24 | FC Midtjylland | 27 | 11 | 3 | 11 | — | 1 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Noah José Saviolo| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Trabzonspor | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Vitória SC | 29 | 2 | 4 | 32 | — | 2 | 6,7 |
| 2024-25 | Guimaraes | 2 | 1 | 0 | — | — | 0 1 | — |
| 2023-24 | Guimaraes | 7 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Metehan Mimaroğlu| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Trabzonspor | 3 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Genclerbirligi | 32 | 6 (1 strafsch.) | 4 | 19 | — | 3 | 6,8 |
| 2024-25 | Genclerbirligi | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Eyupspor | 9 | 4 | 2 | 1 | — | 1 | 7,6 |
| 2023-24 | Genclerbirligi | — | 0 | 2 | 1 | — | — | 7,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 9 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (22/10/2026) behouden.
TransfersWat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Wat is dit?
Aanwinsten 60
- 03/09/2026 A. HabeşoğluAli Habeşoğlu
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Trabzonspor 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Bodrumspor 41 12 4 28 — 3 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Bodrum FK - 02/09/2026 Franculino DjúFranculino Gluda Djú
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 FC Midtjylland 4 2 (1 strafsch.) 2 3 — 0 7,1 2026-27 Trabzonspor 1 2 0 — — 0 7,2 2025-26 FC Midtjylland 8 3 0 2 — 1 7,2 2024-25 FC Midtjylland 28 11 (1 strafsch.) 3 10 — 3 7,0 2023-24 FC Midtjylland 27 11 3 11 — 1 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van FC Midtjylland - 02/09/2026 A. HabeşoğluAli Habeşoğlu
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Trabzonspor 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Bodrumspor 41 12 4 28 — 3 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Bodrum FK - 01/09/2026 Franculino DjúFranculino Gluda Djú
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 FC Midtjylland 4 2 (1 strafsch.) 2 3 — 0 7,1 2026-27 Trabzonspor 1 2 0 — — 0 7,2 2025-26 FC Midtjylland 8 3 0 2 — 1 7,2 2024-25 FC Midtjylland 28 11 (1 strafsch.) 3 10 — 3 7,0 2023-24 FC Midtjylland 27 11 3 11 — 1 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van FC Midtjylland - 23/08/2026 FabinhoFábio Henrique Tavares
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Trabzonspor 1 0 0 — — 0 7,3 2023-24 St Truiden 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Liverpool 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Al-Ittihad FC - 03/08/2026 Mohamed SalahMohamed Salah Hamed Mahrous Ghaly
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Trabzonspor 1 1 1 — — 0 9,2 2025-26 Liverpool 1 0 0 2 — 1 4,6 2024-25 Liverpool 5 2 (1 strafsch.) 2 2 — 0 6,9 2023-24 Liverpool 32 18 (5 strafsch.) 10 12 — 2 7,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Liverpool - 27/07/2026 R. MutebaRené Mitongo Muteba
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Trabzonspor 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Standard 7 0 0 4 — 0 6,4 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Standard Liege - 26/07/2026 R. MutebaRené Mitongo Muteba
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Trabzonspor 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Standard 7 0 0 4 — 0 6,4 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Standard Liege - 17/07/2026 C. ÖzkacarCenk Özkacar
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Trabzonspor 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 FC Koln 2 0 0 — — 0 6,4 2024-25 Valencia 28 0 0 5 — 1 6,8 2024-25 Valladolid 11 0 0 5 — 1 6,8 2023-24 Valencia 36 0 0 13 — 3 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Valencia - 16/07/2026 C. ÖzkacarCenk Özkacar
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Trabzonspor 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 FC Koln 2 0 0 — — 0 6,4 2024-25 Valencia 28 0 0 5 — 1 6,8 2024-25 Valladolid 11 0 0 5 — 1 6,8 2023-24 Valencia 36 0 0 13 — 3 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Valencia - 07/07/2026 A. ŞimşirDoğuhan Aral Şimşir
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Türkiye 1 0 0 1 — 0 7,3 2026-27 Trabzonspor 1 0 0 — — 0 6,5 2026-27 Turkey 1 0 0 1 — 0 7,3 2025-26 FC Midtjylland 13 1 3 1 — 0 7,2 2024-25 FC Midtjylland 23 3 (1 strafsch.) 6 7 — 0 7,2 2023-24 FC Midtjylland 25 4 1 11 — 3 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van FC Midtjylland - 06/07/2026 A. ŞimşirDoğuhan Aral Şimşir
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Türkiye 1 0 0 1 — 0 7,3 2026-27 Trabzonspor 1 0 0 — — 0 6,5 2026-27 Turkey 1 0 0 1 — 0 7,3 2025-26 FC Midtjylland 13 1 3 1 — 0 7,2 2024-25 FC Midtjylland 23 3 (1 strafsch.) 6 7 — 0 7,2 2023-24 FC Midtjylland 25 4 1 11 — 3 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van FC Midtjylland - 02/07/2026 A. OnanaAmadou Ba Zeund Georges Mvom Onana
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Belgium 4 0 0 1 — 0 6,7 2026-27 Trabzonspor 1 0 0 — — 0 8,0 2025-26 Aston Villa 1 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Trabzonspor 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Aston Villa 28 3 0 32 — 4 7,0 2024-25 Everton 0 0 0 32 — 0 7,0 2023-24 Everton 31 2 0 37 — 5 7,0 2023-24 Inter — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Manchester United - 30/06/2026 S. AkaydinSamet Akaydin
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Trabzonspor 1 0 0 3 — 1 7,6 2026-27 Türkiye 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Turkey 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Rizespor 1 1 0 — — 0 — 2024-25 Rizespor 5 1 0 7 — 3 7,1 2024-25 Fenerbahce 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Panathinaikos 10 0 1 15 — 4 6,9 2023-24 Fenerbahce 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Rizespor - 30/06/2026 S. Lopes CabralSidny Lopes Cabral
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Trabzonspor 8 0 0 8 — 1 6,8 2025-26 Benfica 8 1 2 7 — 1 7,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Benfica - 30/06/2026 T. KaradenizT. Karadeniz
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij van 1. FC Köln - 30/06/2026 E. MuçiErnest Muçi
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Trabzonspor 1 0 1 — — 0 7,2 2026-27 Albania 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Besiktas 2 0 0 — — 0 — 2025-26 Trabzonspor 1 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Besiktas 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Legia 16 4 0 8 — 1 7,2 2023-24 Besiktas 13 3 0 10 — 3 7,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Beşiktaş - 30/06/2026 M. KabasakalMelih Kabasakal
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Türkiye 1 0 0 0 — 0 6,2 2026-27 Turkey 1 0 0 0 — 0 6,2 2026-27 Trabzonspor 1 0 0 — — 0 7,2 2025-26 Eyupspor 3 0 0 1 — 0 6,7 2024-25 Eyupspor 31 0 2 41 — 8 7,0 2024-25 Genclerbirligi 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Eyupspor 10 0 1 6 — 2 6,6 2023-24 Genclerbirligi 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Gaziantep FK - 30/06/2026 M. MimaroğluMetehan Mimaroğlu
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Trabzonspor 3 0 1 1 — 0 7,0 2025-26 Genclerbirligi 32 6 (1 strafsch.) 4 19 — 3 6,8 2024-25 Genclerbirligi 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Eyupspor 9 4 2 1 — 1 7,6 2023-24 Genclerbirligi — 0 2 1 — — 7,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Gençlerbirliği S.K. - 30/06/2026 N. SavioloNoah José Saviolo
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Trabzonspor 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Vitória SC 29 2 4 32 — 2 6,7 2024-25 Guimaraes 2 1 0 — — 0 1 — 2023-24 Guimaraes 7 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Vitória SC - 30/06/2026 R. MalinovskyiRuslan Malinovskyi
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Trabzonspor 2 0 0 3 — 0 6,8 2026-27 Ukraine 2 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 Genoa 1 0 0 1 — 0 6,6 2024-25 Genoa 9 0 2 9 — 2 7,1 2023-24 Genoa 2 0 1 2 — 0 7,2 2023-24 Atalanta 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Marseille 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Genoa - 29/06/2026 G. GürpüzGöktan Gürpüz
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Corum 2 0 0 — — 0 6,8 2025-26 Genclerbirligi 29 0 5 21 — 2 6,7 2025-26 Trabzonspor 6 0 2 4 — 1 6,9 2024-25 Trabzonspor 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Trabzonspor 2 0 0 — — 0 — 2023-24 Dortmund — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Gençlerbirliği S.K. - 29/06/2026 J. LundstramJohn David Lundstram
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Trabzonspor 34 3 1 24 — 4 7,0 2025-26 Hull 1 0 0 1 — 1 7,2 2024-25 Trabzonspor 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Rangers 33 0 5 27 — 3 1 7,3 2023-24 Trabzonspor — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Hull City - 29/06/2026 K. OlaigbeKazeem Aderemi Olaigbe
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 FC Basel 1893 10 2 4 11 — 2 6,9 2025-26 Konyaspor 13 0 0 10 — 1 6,6 2025-26 Trabzonspor 3 1 0 — — 0 — 2024-25 Rennes 10 0 2 6 — 0 7,0 2024-25 Trabzonspor 6 3 1 3 — 0 7,2 2024-25 Cercle Brugge 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Cercle Brugge 28 4 0 — — 1 — 2023-24 Southampton — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Konyaspor - 29/06/2026 M. ChamMuhammed Cham Saračević
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Red Star Belgrade 1 0 1 — — 0 7,3 2025-26 Trabzonspor 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Trabzonspor 31 5 (1 strafsch.) 10 27 — 4 7,1 2024-25 Clermont 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Clermont 33 8 (4 strafsch.) 4 22 — 4 7,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Slavia Praha
Vertrekken 76
- 03/09/2026 Bican TibukogluBican Tibukoglu
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Manisa F.K. - 03/09/2026 D. DrăguşDenis Mihai Drăguş
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Romania 2 0 0 2 — 0 6,6 2025-26 Eyupspor 12 0 0 21 — 3 6,6 2025-26 Trabzonspor 6 0 0 12 — 3 6,6 2024-25 Trabzonspor 18 2 1 23 — 1 6,8 2024-25 Standard 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Standard 6 1 0 — — 1 — 2023-24 Trabzonspor — 0 (1 strafsch.) 1 75 — — 7,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar FCSB - 03/09/2026 R. MutebaRené Mitongo Muteba
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Trabzonspor 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Standard 7 0 0 4 — 0 6,4 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Estrela - 02/09/2026 Bican TibukogluBican Tibukoglu
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Manisa F.K. - 02/09/2026 D. DrăguşDenis Mihai Drăguş
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Romania 2 0 0 2 — 0 6,6 2025-26 Eyupspor 12 0 0 21 — 3 6,6 2025-26 Trabzonspor 6 0 0 12 — 3 6,6 2024-25 Trabzonspor 18 2 1 23 — 1 6,8 2024-25 Standard 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Standard 6 1 0 — — 1 — 2023-24 Trabzonspor — 0 (1 strafsch.) 1 75 — — 7,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar FCSB - 01/09/2026 D. DrăguşDenis Mihai Drăguş
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Romania 2 0 0 2 — 0 6,6 2025-26 Eyupspor 12 0 0 21 — 3 6,6 2025-26 Trabzonspor 6 0 0 12 — 3 6,6 2024-25 Trabzonspor 18 2 1 23 — 1 6,8 2024-25 Standard 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Standard 6 1 0 — — 1 — 2023-24 Trabzonspor — 0 (1 strafsch.) 1 75 — — 7,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Dragus Denis - 31/08/2026 J. LundstramJohn David Lundstram
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Trabzonspor 34 3 1 24 — 4 7,0 2025-26 Hull 1 0 0 1 — 1 7,2 2024-25 Trabzonspor 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Rangers 33 0 5 27 — 3 1 7,3 2023-24 Trabzonspor — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Leicester - 30/08/2026 J. LundstramJohn David Lundstram
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Trabzonspor 34 3 1 24 — 4 7,0 2025-26 Hull 1 0 0 1 — 1 7,2 2024-25 Trabzonspor 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Rangers 33 0 5 27 — 3 1 7,3 2023-24 Trabzonspor — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Leicester - 26/08/2026 G. GürpüzGöktan Gürpüz
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Corum 2 0 0 — — 0 6,8 2025-26 Genclerbirligi 29 0 5 21 — 2 6,7 2025-26 Trabzonspor 6 0 2 4 — 1 6,9 2024-25 Trabzonspor 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Trabzonspor 2 0 0 — — 0 — 2023-24 Dortmund — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Çorum FK - 13/08/2026 O. YılmazOğuzhan Yılmaz
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Kahramanmaraş İstiklal Spor - 09/08/2026 T. KaradenizT. Karadeniz
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Huur naar Sebat Gençlikspor - 05/08/2026 S. MalkoçoğluSalih Malkoçoğlu
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 1 0 0 — — 0 — 2024-25 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Al-Jazira - 04/08/2026 S. MalkoçoğluSalih Malkoçoğlu
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 1 0 0 — — 0 — 2024-25 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Al-Jazira - 28/07/2026 A. ÃztürkA. Ãztürk
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Huur naar Iğdır FK - 28/07/2026 A. YılmazAli Şahin Yılmaz
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 Trabzonspor 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Genclerbirligi 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Corum 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Antalyaspor — 0 0 — — — — 2023-24 Genclerbirligi — 0 0 — — — — 2023-24 Kocaelispor — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Bodrum FK - 28/07/2026 B. BaşkanBoran Başkan
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 3 0 0 3 — 0 6,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Bodrum FK - 27/07/2026 A. YılmazAli Şahin Yılmaz
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 Trabzonspor 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Genclerbirligi 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Corum 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Antalyaspor — 0 0 — — — — 2023-24 Genclerbirligi — 0 0 — — — — 2023-24 Kocaelispor — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Bodrum FK - 27/07/2026 B. BaşkanBoran Başkan
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 3 0 0 3 — 0 6,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Bodrum FK - 25/07/2026 P. YıldırımEngin Poyraz Efe Yıldırım
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Trabzonspor 6 0 0 2 — 1 6,3 2025-26 Antalyaspor 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Trabzonspor 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Muğlaspor - 19/07/2026 V. SonmezsoyV. Sonmezsoy
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Sebat Gençlikspor - 18/07/2026 C. Inao OulaïChrist Ravynel Inao Oulaï
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Fiorentina 2 0 0 4 — 1 7,0 2025-26 Trabzonspor 25 2 4 39 — 9 7,1 2025-26 Bastia 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Bastia 16 1 0 19 — 5 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Fiorentina - 18/07/2026 V. SonmezsoyV. Sonmezsoy
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Sebat Gençlikspor - 17/07/2026 C. Inao OulaïChrist Ravynel Inao Oulaï
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Fiorentina 2 0 0 4 — 1 7,0 2025-26 Trabzonspor 25 2 4 39 — 9 7,1 2025-26 Bastia 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Bastia 16 1 0 19 — 5 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Fiorentina - 13/07/2026 M. LøvikMathias Johan Fjørtoft Løvik
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Trabzonspor 14 0 2 7 — 1 6,7 2025-26 Parma 3 0 1 4 — 0 6,4 2024-25 Parma 6 0 0 2 — 0 6,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Molde - 06/07/2026 S. SaatçıSerdar Saatçı
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Corum 3 0 0 6 — 1 7,0 2025-26 Trabzonspor 27 0 0 10 — 5 6,3 2024-25 Trabzonspor 11 0 0 10 — 5 6,3 2024-25 SC Braga 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Sp Braga 0 0 0 — — 0 — 2023-24 SC Braga 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Sp Braga 1 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Çorum FK
Sinds het begin van vorig seizoen, volgens API-Football, vastgelegd op 24/10/2026. Bedragen zoals de bron ze geeft, vaak ontbrekend: er wordt geen marktwaarde berekend.
In de persWat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Wat is dit?
- SC Freiburg gewinnt Auswärtsspiel bei Trabzonspor dank starker Nerven Sportschau · do 20:47
- Kübler-Tor reicht Freiburg zum Sieg bei Trabzonspor Sportschau · do 20:36
- Ausfall bis Jahresende: Dresdens Herrmann bleibt das Verletzungspech treu kicker · wo 15:20 · Blessure
- Franculino Djú mostra serviço no Trabzonspor: «É um miúdo tranquilo, humilde e trabalhador» Record · wo 21:57
- Franculino Djú bisa e dá a vitória ao Trabzonspor frente ao Rizespor em jogo com 7 golos Record · ma 19:26
- Trabzonspor : André Onana victime d’un violent accident de la route en Turquie Foot Mercato · vr 12:00 · Reactie
- Injury issues mount at Hearts amid Milne & Borchgrevink blows - gossip BBC Sport · vr 08:44 · Blessure
- La UEFA sanciona al Lyon, Hajduk Split y Trabzonspor Mundo Deportivo · do 18:45 · Schorsing
- Hearts humbled & Hibs stumbling - what's going on in Edinburgh? BBC Sport · wo 09:00
- À Trabzon, Mohamed Salah déchaîne les passions L'Équipe · di 15:47
- Conference League, Grifo e Salah trascinano Friburgo e Trabzonspor. Poker del Brighton, pari Getafe Corriere dello Sport · do 20:54
- Erster Trainer-Job im Profi-Bereich: Boateng folgt Reis zu Trabzonspor kicker · di 09:29
Koppen uit de media, met links naar hun artikelen. Automatisch gekoppeld: een fout blijft mogelijk.
Volgende wedstrijden
Trabzonspor 201 24N 552 Süper Lig ♂ · zo 17:00 Trabzonspor
Eyupspor 731 17N 102 Süper Lig ♂ · ma 17:00 Goztep
Trabzonspor komt eraan Süper Lig ♂ · zo 17:00 Trabzonspor
Corum komt eraan Süper Lig ♂ · zo 17:00 Fenerbahce
Trabzonspor komt eraan Süper Lig ♂ · ma 18:00 Trabzonspor
Kocaelispor komt eraan Süper Lig ♂ · zo 13:00 Erzurumspor
Trabzonspor komt eraan Süper Lig ♂ · zo 13:00 Trabzonspor
Kasimpasa komt eraan
Laatste wedstrijden
| Datum | Wedstrijd | Uitslag |
|---|---|---|
| 01/11/2026 | Trabzonspor – Gaziantep | 2 – 0 |
| 26/10/2026 | Rizespor – Trabzonspor | 3 – 4 |
| 19/10/2026 | Trabzonspor – Besiktas | 2 – 0 |
| 10/10/2026 | Samsunspor – Trabzonspor | 0 – 3 |
| 19/09/2026 | Trabzonspor – Galatasaray | 4 – 0 |
| 12/09/2026 | Konyaspor – Trabzonspor | 1 – 0 |
| 06/09/2026 | Trabzonspor – Genclerbirligi | 5 – 0 |
| 31/08/2026 | Amedspor – Trabzonspor | 2 – 1 |
| 23/08/2026 | Trabzonspor – Buyuksehyr | 2 – 1 |
| 15/08/2026 | Kasimpasa – Trabzonspor | 1 – 1 |
| 17/05/2026 | Trabzonspor – Genclerbirligi | 0 – 3 |
| 09/05/2026 | Besiktas – Trabzonspor | 1 – 2 |
| 02/05/2026 | Trabzonspor – Goztep | 1 – 1 |
| 27/04/2026 | Konyaspor – Trabzonspor | 2 – 1 |
| 19/04/2026 | Trabzonspor – Buyuksehyr | 1 – 1 |
SpelersprestatiesWat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Wat is dit?
| # | Speler | Positie | Leeftijd | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 | S. SavićStefan Savić
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 35 | 8 | 8 | 719 | 0 | 0 | 6 | — | 3 | 7,1 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | C. NwaiwuChibuike Godfrey Nwaiwu
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 22 | 8 | 8 | 713 | 1 | 0 | 7 | — | 3 | 7,3 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | M. EskihellaçMustafa Eskihellaç
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 28 | 7 | 7 | 611 | 0 | 2 | 6 | — | 1 | 7,1 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 55 | S. Lopes CabralSidny Lopes Cabral
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 23 | 8 | 3 | 351 | 0 | 0 | 8 | — | 1 | 6,8 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | R. MalinovskyiRuslan Malinovskyi
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 32 | 2 | 2 | 165 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 77 | M. MimaroğluMetehan Mimaroğlu
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 31 | 3 | 1 | 104 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 7 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | A. OnanaAmadou Ba Zeund Georges Mvom Onana
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 29 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 8 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | B. BouchouariBenjamin Bouchouari
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 24 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,2 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 39 | C. ÖzkacarCenk Özkacar
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 25 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 57 | M. KabasakalMelih Kabasakal
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 29 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | S. AkaydinSamet Akaydin
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 31 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 7,6 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | Wagner PinaWagner Fabrício Cardoso Pina
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 23 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 58 | A. ŞimşirDoğuhan Aral Şimşir
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 23 | 1 | 1 | 74 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | B. MendyBenjamin Mendy
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 26 | 1 | 1 | 55 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,9 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | Mohamed SalahMohamed Salah Hamed Mahrous Ghaly
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 33 | 1 | 1 | 55 | 1 | 1 | — | — | 0 | 9,2 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | O. TufanOzan Tufan
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 30 | 1 | 1 | 55 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | P. OnuachuEbere Paul Onuachu
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 31 | 1 | 1 | 10 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,7 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | Franculino DjúFranculino Gluda Djú
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 21 | 1 | 0 | 80 | 2 | 0 | — | — | 0 | 7,2 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | FabinhoFábio Henrique Tavares
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 32 | 1 | 0 | 35 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 70 | N. SavioloNoah José Saviolo
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 22 | 1 | 0 | 35 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | T. Jabol-FolcarelliTim Jabol-Folcarelli
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 26 | 1 | 0 | 35 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,2 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | E. MuçiErnest Muçi
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 24 | 1 | 0 | 16 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,2 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | U. NayirMehmet Umut Nayir
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 32 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | — | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 99 | A. HabeşoğluAli Habeşoğlu
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 21 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | A. YıldırımAhmet Doğan Yıldırım
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 61 | C. ÇanakCihan Çanak
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 21 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 96 | Erol ColakErol Colak
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 20 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 81 | K. AkcayK. Akcay
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 16 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | O. ÇevikkanOnuralp Çevikkan
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 90 | O. ErtemOguzhan Ertem
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 17 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 82 | Yigithan CubukcuYigithan Cubukcu
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 17 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 94 | A. TekkeAhmet Tekke
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 91 | E. AlkurtE. Alkurt Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Aanvaller | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | O. YokuşluOkay Yokuşlu
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 31 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.
Selectie per 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 10 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen
Historiek van de onderlinge duels
Alle wedstrijden van Trabzonspor tegen:
- Alanyaspor
- Amedspor
- Besiktas
- Buyuksehyr
- Corum
- Erzurumspor
- Eyupspor
- Fenerbahce
- Galatasaray
- Gaziantep
- Genclerbirligi
- Goztep
- Kasimpasa
- Kocaelispor
- Konyaspor
- Rizespor
- Samsunspor
Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.