Jupiler Pro League ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis
St Truiden
Wat is dit?
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
DDDDD laatste 5 wedstrijden, van oudste naar meest recente
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Alle competities 5 nederlagen op rij 3 nederlagen op rij uit
komt van een 1-2-nederlaag tegen Oud-Heverlee Leuven · 0 W, 0 G, 5 V in de laatste 5 wedstrijden (6 gescoord, 13 tegen)
Verloop van de standWat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Wat is dit?
15e na 10 speeldag(en) · beste 6e, slechtste 15e · Vergelijken met een ander team →
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
St Truiden
Aanval · 1,90 doelpunt(en) per wedstrijd (1,30 thuis, 2,50 uit) · 14,6 schoten per wedstrijd, 32% op doel · niet gescoord in 38% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 31-45e minuut
Verdediging · 2,00 tegen per wedstrijd (1,50 thuis, 2,50 uit) · 13% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 46-60e minuut · 16 geel, 0 rood
Discipline · 10,5 overtreding(en) per wedstrijd · 1,7 buitenspel per wedstrijd · 1,60 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 46 wedstrijd(en))
Doelman · L. Kokubo · 28 redding(en), 64% van de schoten op doel gestopt · 2,00 tegen per 90 min · cijfer 6,8
Trainer · W. Vrancken sinds 01/04/2025 · 5 club(s) getraind sinds 2011
Systeem: matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 31e et la 45e minute
Vorm (API-Football): DDWLWLLL
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
St Truiden
Geen bekende afwezige per 23/10/2026.
Composition probable — 4-2-3-1Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | St Truiden | 8 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | St Truiden | 35 | 0 | 0 | 1 | — | 4 | 7,3 |
| 2024-25 | St Truiden | 31 | 0 | 0 | — | — | 3 | 6,9 |
| 2024-25 | Benfica | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Benfica | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Robert-Jan Vanwesemael| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 1 | 1 | 3 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | 37 | 1 | 1 | 56 | — | 10 | 6,8 |
| 2024-25 | 34 | 0 | 1 | 22 | — | 3 | 6,7 |
| 2023-24 | 34 | 0 | 1 | 22 | — | 3 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Visar Musliu| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | St Truiden | 7 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 7,2 |
| 2026-27 | FYR Macedonia | 2 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,6 |
| 2025-26 | St Truiden | 30 | 0 | 0 | 22 | — | 4 | 7,1 |
| 2024-25 | Paderborn | 11 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | St Truiden | 9 | 0 | 0 | 4 | — | 3 | 6,9 |
| 2023-24 | Paderborn | 26 | 3 | 0 | 21 | — | 3 1 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Joedrick Pupe| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | St Truiden | 6 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | St Truiden | 8 | 1 | 0 | 4 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Dender | 4 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 7,1 |
| 2024-25 | Dender | 27 | 0 | 5 | 21 | — | 7 | 7,0 |
| 2023-24 | Dender | 23 | 0 | 0 | 27 | — | 8 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Kota Takai| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | St Truiden | 1 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 5,3 |
| 2025-26 | M'gladbach | 8 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | Tottenham | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Ilias Sebaoui| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | St Truiden | 8 | 2 | 3 | 12 | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | St Truiden | 40 | 5 | 5 | 51 | — | 4 | 6,8 |
| 2024-25 | Heerenveen | 30 | 3 | 0 | 27 | — | 0 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Feyenoord | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Feyenoord | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Abdoulaye Sissako| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | St Truiden | 8 | 0 | 2 | 7 | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | St Truiden | 40 | 2 | 3 | 44 | — | 5 | 6,8 |
| 2024-25 | St Truiden | 29 | 2 | 1 | 19 | — | 5 | 6,8 |
| 2024-25 | Kortrijk | 29 | 2 | 1 | 19 | — | 6 | 6,8 |
| 2023-24 | Kortrijk | 31 | 0 | 0 | — | — | 5 | — |
| 2023-24 | St Truiden | 29 | 2 | 1 | 19 | — | 5 | 6,8 |
| 2023-24 | Zulte Waregem | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Waregem | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Ryan Dylan Merlen| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 3 | 4 | 4 | — | 1 | 7,5 |
| 2025-26 | 33 | 3 | 2 | 8 | — | 3 1 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Nelson Ishiwatari| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 1 | 1 | 11 | — | 4 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Nathanaël Mbuku| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | St Truiden | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | Augsburg | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Montpellier | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Augsburg | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | St Etienne | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | St Etienne | 19 | 4 (1 strafsch.) | 1 | 10 | — | 1 | 7,1 |
| 2023-24 | Augsburg | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Frederic Leroi Soelle Soelle| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | St Truiden | 3 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Mechelen | 5 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 11 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (22/10/2026) behouden.
TransfersWat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Wat is dit?
Aanwinsten 26
- 02/09/2026 Jeremy Kandje MbambiJeremy Kandje Mbambi
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Pisa 0 0 0 — — 0 — 2026-27 St Truiden 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Pisa 1 0 0 — — 0 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Pisa - 02/09/2026 N. MbukuNathanaël Mbuku
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 St Truiden 4 0 0 1 — 0 6,7 2026-27 Augsburg 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Montpellier 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Augsburg 0 0 0 — — 0 — 2024-25 St Etienne — 0 0 — — — — 2023-24 St Etienne 19 4 (1 strafsch.) 1 10 — 1 7,1 2023-24 Augsburg 1 0 0 — — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van FC Augsburg - 31/08/2026 K. TakaiKota Takai
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 St Truiden 1 0 0 4 — 1 5,3 2025-26 M'gladbach 8 0 0 3 — 1 6,5 2025-26 Tottenham 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Tottenham - 16/08/2026 Ahmad Abu RasenAhmad Abu Rasen
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij van Al-Hilal Saudi FC - 13/08/2026 A. MujaArbnor Muja
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 St Truiden 2 0 0 — — 0 6,9 2025-26 St Truiden 2 0 0 — — 0 — 2025-26 Samsunspor 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Samsunspor 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Antwerp 23 5 3 — — 3 — 2023-24 Samsunspor 13 1 0 4 — 0 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Samsunspor - 12/08/2026 A. MujaArbnor Muja
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 St Truiden 2 0 0 — — 0 6,9 2025-26 St Truiden 2 0 0 — — 0 — 2025-26 Samsunspor 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Samsunspor 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Antwerp 23 5 3 — — 3 — 2023-24 Samsunspor 13 1 0 4 — 0 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Samsunspor - 06/08/2026 S. BaždarSamed Baždar
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 St Truiden 6 5 0 6 — 1 7,1 2026-27 Bosnia & Herzegovina 2 0 0 2 — 0 6,7 2025-26 Jagiellonia 15 3 0 7 — 0 6,7 2025-26 Zaragoza 8 1 0 6 — 0 6,6 2024-25 Zaragoza 32 2 4 24 — 6 1 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Zaragoza - 05/08/2026 S. BaždarSamed Baždar
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 St Truiden 6 5 0 6 — 1 7,1 2026-27 Bosnia & Herzegovina 2 0 0 2 — 0 6,7 2025-26 Jagiellonia 15 3 0 7 — 0 6,7 2025-26 Zaragoza 8 1 0 6 — 0 6,6 2024-25 Zaragoza 32 2 4 24 — 6 1 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Zaragoza - 19/07/2026 R. ArakiRyotaro Araki
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 6 1 0 4 — 0 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Kashima - 18/07/2026 R. ArakiRyotaro Araki
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 6 1 0 4 — 0 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Kashima - 16/07/2026 N. IshiwatariNelson Ishiwatari
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 7 1 1 11 — 4 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Cerezo Osaka - 15/07/2026 N. IshiwatariNelson Ishiwatari
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 7 1 1 11 — 4 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Cerezo Osaka - 30/06/2026 F. SoelleF. Soelle
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer van RWDM - 30/06/2026 J. PupeJoedrick Pupe
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 St Truiden 6 0 0 4 — 1 6,7 2025-26 St Truiden 8 1 0 4 — 1 6,9 2025-26 Dender 4 0 0 4 — 1 7,1 2024-25 Dender 27 0 5 21 — 7 7,0 2023-24 Dender 23 0 0 27 — 8 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Vancouver Whitecaps - 30/06/2026 M. VandegaerM. Vandegaer
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer van St. Truiden - 29/06/2026 J. PupeJoedrick Pupe
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 St Truiden 6 0 0 4 — 1 6,7 2025-26 St Truiden 8 1 0 4 — 1 6,9 2025-26 Dender 4 0 0 4 — 1 7,1 2024-25 Dender 27 0 5 21 — 7 7,0 2023-24 Dender 23 0 0 27 — 8 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Vancouver Whitecaps - 29/06/2026 A. FerrariAlex Ferrari
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sampdoria 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 St Truiden 20 3 (1 strafsch.) 1 24 — 4 6,6 2025-26 Sp Gijon 7 2 0 12 — 1 6,6 2025-26 Sampdoria 1 0 0 — — 0 6,9 2024-25 St Truiden 27 5 2 19 — 1 6,9 2024-25 Sampdoria 9 0 1 6 — 3 7,2 2023-24 Sampdoria 3 0 0 3 — 2 7,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Sporting Gijon - 29/06/2026 J. MbalandaJay David Mbalanda Nziang
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 12 0 0 1 — 1 6,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Olympic Charleroi - 28/01/2026 J. PupeJoedrick Pupe
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 St Truiden 6 0 0 4 — 1 6,7 2025-26 St Truiden 8 1 0 4 — 1 6,9 2025-26 Dender 4 0 0 4 — 1 7,1 2024-25 Dender 27 0 5 21 — 7 7,0 2023-24 Dender 23 0 0 27 — 8 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Vancouver Whitecaps - 20/01/2026 L. Mbe SohLoïc Junior Mbe Soh
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 St Truiden 2 0 0 1 — 1 6,8 2026-27 Sparta Prague 1 0 0 2 — 0 6,7 2025-26 Beerschot VA 18 1 0 8 — 3 7,1 2025-26 St Truiden 14 2 0 9 — 1 7,2 2024-25 Beerschot VA 26 2 (1 strafsch.) 0 22 — 1 7,0 2024-25 Almere City — 0 0 — — — — 2024-25 Nott'm Forest — 0 0 — — — — 2023-24 Almere City 20 1 1 16 — 2 6,7 2023-24 Nott'm Forest 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Beerschot VA - 19/01/2026 O. DioufOumar Diouf
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 St Truiden 7 0 0 2 — 0 6,3 2025-26 St Truiden 0 3 0 2 — 1 6,6 2024-25 Rizespor 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Liège - 15/01/2026 S. ShinkawaShion Shinkawa
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 5 0 0 2 — 0 6,4 2025-26 4 0 0 2 — 0 6,4 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Sagan Tosu - 27/08/2025 A. MujaArbnor Muja
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 St Truiden 2 0 0 — — 0 6,9 2025-26 St Truiden 2 0 0 — — 0 — 2025-26 Samsunspor 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Samsunspor 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Antwerp 23 5 3 — — 3 — 2023-24 Samsunspor 13 1 0 4 — 0 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Samsunspor - 07/08/2025 K. GotoKeisuke Goto
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Freiburg 1 0 0 — — 0 6,5 2025-26 St Truiden 38 11 (2 strafsch.) 7 37 — 5 6,8 2024-25 Anderlecht 7 2 0 1 — 0 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Anderlecht - 04/07/2025 T. HataTaiga Hata
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 8 0 0 4 — 0 6,7 2025-26 32 1 3 14 — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Shonan Bellmare
Vertrekken 38
- 28/09/2026 R. ItoRyotaro Ito
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 35 10 (4 strafsch.) 5 17 — 0 7,3 2024-25 33 2 3 5 — 1 7,0 2023-24 33 2 3 5 — 1 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Valladolid - 24/08/2026 L. Mbe SohLoïc Junior Mbe Soh
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 St Truiden 2 0 0 1 — 1 6,8 2026-27 Sparta Prague 1 0 0 2 — 0 6,7 2025-26 Beerschot VA 18 1 0 8 — 3 7,1 2025-26 St Truiden 14 2 0 9 — 1 7,2 2024-25 Beerschot VA 26 2 (1 strafsch.) 0 22 — 1 7,0 2024-25 Almere City — 0 0 — — — — 2024-25 Nott'm Forest — 0 0 — — — — 2023-24 Almere City 20 1 1 16 — 2 6,7 2023-24 Nott'm Forest 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Sparta Praha - 23/08/2026 L. Mbe SohLoïc Junior Mbe Soh
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 St Truiden 2 0 0 1 — 1 6,8 2026-27 Sparta Prague 1 0 0 2 — 0 6,7 2025-26 Beerschot VA 18 1 0 8 — 3 7,1 2025-26 St Truiden 14 2 0 9 — 1 7,2 2024-25 Beerschot VA 26 2 (1 strafsch.) 0 22 — 1 7,0 2024-25 Almere City — 0 0 — — — — 2024-25 Nott'm Forest — 0 0 — — — — 2023-24 Almere City 20 1 1 16 — 2 6,7 2023-24 Nott'm Forest 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Sparta Praha - 14/08/2026 H. LambotteHugo Lambotte
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 20 0 0 1 — 0 6,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Excelsior Virton - 31/07/2026 A. NhailiAdam Nhaili
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 22 0 1 4 — 0 6,6 2023-24 22 0 1 4 — 0 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Dender - 30/07/2026 I. DelpupoIsaías Omar Delpupo
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 St Truiden 4 0 0 1 — 0 6,8 2024-25 St Truiden 9 0 0 4 — 1 2 6,5 2024-25 Cagliari — 0 0 — — — — 2023-24 Cagliari — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Patro Eisden - 29/07/2026 I. DelpupoIsaías Omar Delpupo
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 St Truiden 4 0 0 1 — 0 6,8 2024-25 St Truiden 9 0 0 4 — 1 2 6,5 2024-25 Cagliari — 0 0 — — — — 2023-24 Cagliari — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Patro Eisden - 30/06/2026 R. YamamotoRihito Yamamoto
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Freiburg 0 0 0 — — 0 — 2025-26 St Truiden 38 5 6 48 — 6 7,1 2024-25 St Truiden 21 0 1 18 — 3 6,6 2023-24 St Truiden 33 0 0 — — 1 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar SC Freiburg - 30/06/2026 Simen JukleroedSimen Jukleroed
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Dunajska Streda - 30/06/2026 S. JuklerodS. Juklerod
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Dunajska Streda - 29/06/2026 J. PupeJoedrick Pupe
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 St Truiden 6 0 0 4 — 1 6,7 2025-26 St Truiden 8 1 0 4 — 1 6,9 2025-26 Dender 4 0 0 4 — 1 7,1 2024-25 Dender 27 0 5 21 — 7 7,0 2023-24 Dender 23 0 0 27 — 8 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Vancouver Whitecaps - 29/06/2026 R. ItoRyotaro Ito
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 35 10 (4 strafsch.) 5 17 — 0 7,3 2024-25 33 2 3 5 — 1 7,0 2023-24 33 2 3 5 — 1 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Ito Ryotaro - 29/06/2026 A. MujaArbnor Muja
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 St Truiden 2 0 0 — — 0 6,9 2025-26 St Truiden 2 0 0 — — 0 — 2025-26 Samsunspor 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Samsunspor 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Antwerp 23 5 3 — — 3 — 2023-24 Samsunspor 13 1 0 4 — 0 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Samsunspor - 29/06/2026 J. CoppensJo Coppens
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 1 0 0 — — 0 — 2024-25 34 0 0 1 — 2 6,0 2023-24 34 0 0 1 — 2 6,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Coppens Jo - 29/06/2026 K. GotoKeisuke Goto
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Freiburg 1 0 0 — — 0 6,5 2025-26 St Truiden 38 11 (2 strafsch.) 7 37 — 5 6,8 2024-25 Anderlecht 7 2 0 1 — 0 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Anderlecht - 29/06/2026 R. YamamotoRihito Yamamoto
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Freiburg 0 0 0 — — 0 — 2025-26 St Truiden 38 5 6 48 — 6 7,1 2024-25 St Truiden 21 0 1 18 — 3 6,6 2023-24 St Truiden 33 0 0 — — 1 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar SC Freiburg - 29/06/2026 W. CreemersW. Creemers
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Creemers Wiene - 29/06/2026 Simen JukleroedSimen Jukleroed
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Dunajska Streda - 02/03/2026 L. LapoussinLoïc André Terry Lapoussin
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 St. Gilloise 38 3 4 25 — 3 6,9 2025-26 St Truiden — 0 0 — — — — 2024-25 St Truiden 10 3 0 10 — 1 7,0 2024-25 St. Gilloise 6 1 0 10 — 1 7,0 2023-24 St. Gilloise 10 3 0 10 — 1 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Guangxi Hengchen - 01/02/2026 J. MbalandaJay David Mbalanda Nziang
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 12 0 0 1 — 1 6,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Olympic Charleroi - 23/01/2026 R. Van HeldenRein Van Helden
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Antwerp 6 1 0 7 — 0 6,9 2025-26 St Truiden 21 1 0 16 — 2 1 7,0 2025-26 Antwerp 8 1 0 5 — 0 7,1 2024-25 St Truiden 32 1 1 38 — 8 6,9 2023-24 St Truiden 36 0 0 — — 7 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Antwerp - 22/01/2026 A. FerrariAlex Ferrari
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sampdoria 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 St Truiden 20 3 (1 strafsch.) 1 24 — 4 6,6 2025-26 Sp Gijon 7 2 0 12 — 1 6,6 2025-26 Sampdoria 1 0 0 — — 0 6,9 2024-25 St Truiden 27 5 2 19 — 1 6,9 2024-25 Sampdoria 9 0 1 6 — 3 7,2 2023-24 Sampdoria 3 0 0 3 — 2 7,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Sporting Gijon - 22/01/2026 R. Van HeldenRein Van Helden
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Antwerp 6 1 0 7 — 0 6,9 2025-26 St Truiden 21 1 0 16 — 2 1 7,0 2025-26 Antwerp 8 1 0 5 — 0 7,1 2024-25 St Truiden 32 1 1 38 — 8 6,9 2023-24 St Truiden 36 0 0 — — 7 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Antwerp - 14/12/2025 L. LapoussinLoïc André Terry Lapoussin
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 St. Gilloise 38 3 4 25 — 3 6,9 2025-26 St Truiden — 0 0 — — — — 2024-25 St Truiden 10 3 0 10 — 1 7,0 2024-25 St. Gilloise 6 1 0 10 — 1 7,0 2023-24 St. Gilloise 10 3 0 10 — 1 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Lapoussin Loic - 02/09/2025 L. PatrisLouis Patris
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 St. Gilloise 8 1 0 13 — 2 1 7,1 2025-26 St Truiden 6 0 1 7 — 0 7,0 2025-26 St. Gilloise 5 0 0 — — 0 6,6 2024-25 St. Gilloise 33 2 6 49 — 5 7,1 2024-25 St Truiden 29 1 0 — — 9 — 2024-25 Anderlecht 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Anderlecht 2 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Union St. Gilloise
Sinds het begin van vorig seizoen, volgens API-Football, vastgelegd op 25/10/2026. Bedragen zoals de bron ze geeft, vaak ontbrekend: er wordt geen marktwaarde berekend.
In de persWat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Wat is dit?
- Kylian Mbappé se sépare de son avocate historique Delphine Verheyden RMC Sport · wo 08:32 · Transfer
- Me Delphine Verheyden n’est plus l’avocate de Kylian Mbappé Foot Mercato · wo 08:25
Koppen uit de media, met links naar hun artikelen. Automatisch gekoppeld: een fout blijft mogelijk.
Volgende wedstrijden
Waregem 521 24N 242 Jupiler Pro League ♂ · za 10:00 Charleroi
St Truiden 431 27N 302 Jupiler Pro League ♂ · zo 07:30 St Truiden
Genk komt eraan Jupiler Pro League ♂ · zo 13:15 Gent
St Truiden komt eraan Jupiler Pro League ♂ · zo 10:00 St Truiden
Kortrijk komt eraan Jupiler Pro League ♂ · zo 07:30 Anderlecht
St Truiden komt eraan Jupiler Pro League ♂ · zo 07:30 St Truiden
Standard komt eraan Jupiler Pro League ♂ · za 11:00 Oud-Heverlee Leuven
St Truiden komt eraan
Laatste wedstrijden
| Datum | Wedstrijd | Uitslag |
|---|---|---|
| 01/11/2026 | St Truiden – Oud-Heverlee Leuven | 1 – 2 |
| 25/10/2026 | Club Brugge – St Truiden | 3 – 2 |
| 11/10/2026 | Mechelen – St Truiden | 4 – 3 |
| 20/09/2026 | St Truiden – Westerlo | 0 – 2 |
| 12/09/2026 | Beveren – St Truiden | 2 – 0 |
| 05/09/2026 | St Truiden – RAAL La Louviere | 4 – 0 |
| 02/09/2026 | St Truiden – St. Gilloise | 0 – 3 |
| 30/08/2026 | Antwerp – St Truiden | 1 – 4 |
| 14/08/2026 | Cercle Brugge – St Truiden | 3 – 3 |
| 08/08/2026 | St Truiden – Lommel SK | 1 – 1 |
| 24/05/2026 | St Truiden – Mechelen | 3 – 0 |
| 21/05/2026 | Anderlecht – St Truiden | 3 – 1 |
| 16/05/2026 | St Truiden – Gent | 1 – 1 |
| 09/05/2026 | Club Brugge – St Truiden | 2 – 0 |
| 02/05/2026 | St Truiden – St. Gilloise | 2 – 1 |
SpelersprestatiesWat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Wat is dit?
| # | Speler | Positie | Leeftijd | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 | L. KokuboLeo Brian Kokubo
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 25 | 8 | 8 | 720 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,8 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | I. SebaouiIlias Sebaoui
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 24 | 8 | 8 | 709 | 2 | 3 | 12 | — | 1 | 7,1 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | A. SissakoAbdoulaye Sissako
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 27 | 8 | 8 | 705 | 0 | 2 | 7 | — | 1 | 7,1 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 60 | R. VanwesemaelRobert-Jan Vanwesemael
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 23 | 8 | 8 | 686 | 1 | 1 | 3 | — | 1 | 6,8 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | T. HataTaiga Hata
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 23 | 8 | 7 | 633 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,7 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | R. MerlenRyan Dylan Merlen
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 23 | 8 | 7 | 614 | 3 | 4 | 4 | — | 1 | 7,5 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | V. MusliuVisar Musliu
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 31 | 7 | 7 | 630 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 7,2 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 71 | R. ArakiRyotaro Araki
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 23 | 6 | 6 | 376 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 38 | K. MatsuzawaKaito Matsuzawa
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 24 | 7 | 4 | 341 | 1 | 1 | 6 | — | 1 | 7,1 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | S. BaždarSamed Baždar
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 21 | 6 | 4 | 393 | 5 | 0 | 6 | — | 1 | 7,1 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | S. TaniguchiShogo Taniguchi
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 34 | 5 | 4 | 324 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,6 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | N. IshiwatariNelson Ishiwatari
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 20 | 7 | 3 | 325 | 1 | 1 | 11 | — | 4 | 6,9 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | J. PupeJoedrick Pupe
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 28 | 6 | 3 | 321 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 77 | O. DioufOumar Diouf
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 21 | 7 | 2 | 186 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,3 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | W. JanssensWolke Johannes Janssens
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 30 | 4 | 2 | 213 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | F. Soelle SoelleFrederic Leroi Soelle Soelle
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 20 | 3 | 2 | 186 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | A. MujaArbnor Muja
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 27 | 2 | 2 | 147 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | K. TakaiKota Takai
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 21 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 5,3 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 99 | S. ShinkawaShion Shinkawa
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 18 | 5 | 0 | 53 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,4 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | N. MbukuNathanaël Mbuku
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 23 | 4 | 0 | 118 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | A. DirikenAlouis Diriken
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 21 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | I. BenachourIllyès Benachour
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | Jeremy Kandje MbambiJeremy Kandje Mbambi
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 17 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | M. LendfersMatt Lendfers
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 39 | R. VerheydenR. Verheyden
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 | Y. NgoyY. Ngoy
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 40 | Ahmad Abu RasenAhmad Abu Rasen Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Doelman | 22 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | J. MbalandaJay David Mbalanda Nziang
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| — | M. VandegaerM. Vandegaer Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Aanvaller | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.
Selectie per 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 10 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen
Vertrokken in de loop van het seizoen 1
Spelers die dit seizoen voor St Truiden speelden en niet meer tot de kern behoren: hun cijfers hier blijven hier, die van de nieuwe club staan op diens pagina.
| Speler | Positie | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| L. Mbe Soh | Verdediger | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 |
Historiek van de onderlinge duels
Alle wedstrijden van St Truiden tegen:
- Anderlecht
- Antwerp
- Beveren
- Cercle Brugge
- Charleroi
- Club Brugge
- Genk
- Gent
- Kortrijk
- Lommel SK
- Mechelen
- Oud-Heverlee Leuven
- RAAL La Louviere
- St. Gilloise
- Standard
- Waregem
- Westerlo
Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.