Süper Lig ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis
Fenerbahce
Wat is dit?
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
VVVDD laatste 5 wedstrijden, van oudste naar meest recente
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Alle competities 5 wedstrijden met een doelpunt 2 nederlagen op rij
komt van een 1-2-nederlaag tegen Goztep · 3 W, 0 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (16 gescoord, 4 tegen)
Verloop van de standWat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Wat is dit?
5e na 10 speeldag(en) · beste 3e, slechtste 11e · Vergelijken met een ander team →
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Fenerbahce
Aanval · 2,80 doelpunt(en) per wedstrijd (4,00 thuis, 1,50 uit) · 18,0 schoten per wedstrijd, 38% op doel · niet gescoord in 13% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut, 2 gemist · sterkste fase: 0-15e minuut
Verdediging · 0,80 tegen per wedstrijd (1,00 thuis, 0,50 uit) · 63% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 31-45e minuut · 11 geel, 0 rood
Discipline · 11,8 overtreding(en) per wedstrijd · 1,9 buitenspel per wedstrijd · 2,40 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 48 wedstrijd(en))
Doelman · Ederson · 25 redding(en), 86% van de schoten op doel gestopt · 0,57 tegen per 90 min · cijfer 7,7
Trainer · Ismail Kartal sinds 01/07/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (ook 4-3-3 ×1)
Vorm (API-Football): LWWLDWWW
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Fenerbahce
Geen bekende afwezige per 23/10/2026.
Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: A. Diouf (Off the roster), A. Fall (Off the roster), J. Oosterwolde (Achillespees), M. Asensio (Knie), M. Muldur (Knie), M. Yandas (Off the roster)
Composition probable — 4-2-3-1Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,7 |
| 2025-26 | 24 | 0 | 0 | — | — | 8 1 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Nathan Benjamin Aké| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Fenerbahce | 8 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 7,0 |
| 2026-27 | Netherlands | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,4 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Milan Škriniar| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Fenerbahce | 8 | 1 | 0 | 6 | — | 1 | 7,3 |
| 2026-27 | Slovakia | 4 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,4 |
| 2025-26 | Fenerbahce | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Fenerbahce | 16 | 3 | 0 | 23 | — | 2 | 7,0 |
| 2024-25 | Paris SG | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Paris SG | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Inter | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Nélson Cabral Semedo| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Fenerbahce | 8 | 0 | 0 | 9 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | Portugal | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Fenerbahce | 26 | 1 | 3 | 20 | — | 8 | 6,9 |
| 2024-25 | Wolves | 34 | 0 | 4 | 48 | — | 8 | 6,8 |
| 2023-24 | Wolves | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Archibald Norman Brown| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Fenerbahce | 7 | 0 | 1 | 6 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Fenerbahce | 3 | 1 | 2 | 9 | — | 0 | 7,7 |
| 2024-25 | Gent | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Kilmarnock | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Sheffield United | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Gent | 31 | 0 | 4 | — | — | 3 1 | — |
| 2023-24 | Sheffield United | 14 | 0 | 0 | — | — | 3 | — |
| 2023-24 | Lausanne | 3 | 0 | 0 | 8 | — | 0 | 6,6 |
| 2023-24 | Kilmarnock | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Mattéo Elias Kenzo Guendouzi Olié| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Fenerbahce | 8 | 1 | 0 | 12 | — | 1 | 7,3 |
| 2025-26 | Lazio | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Fenerbahce | 1 | 1 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2024-25 | Lazio | 37 | 1 | 3 | 28 | — | 7 | 7,1 |
| 2023-24 | Lazio | 33 | 2 | 3 | 26 | — | 3 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Marseille | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Mason Will John Greenwood| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Fenerbahce | 8 | 4 (1 strafsch.) | 2 | 4 | — | 1 | 7,7 |
| 2025-26 | Marseille | 1 | 1 (1 strafsch.) | 0 | 1 | — | 0 | 7,7 |
| 2024-25 | Marseille | 34 | 22 (7 strafsch.) | 5 | 24 | — | 3 | 7,6 |
| 2024-25 | Getafe | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Getafe | 33 | 8 (2 strafsch.) | 6 | 39 | — | 6 1 | 7,1 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
N'Golo Kanté| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Fenerbahce | 8 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | France | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Fenerbahce | 14 | 2 | 0 | 16 | — | 3 | 7,1 |
| 2023-24 | Chelsea | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Oğuz Aydın| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Fenerbahce | 8 | 2 | 3 | 8 | — | 2 | 7,3 |
| 2026-27 | Türkiye | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2026-27 | Turkey | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Fenerbahce | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Fenerbahce | 25 | 7 | 3 | 15 | — | 1 | 7,3 |
| 2024-25 | Alanyaspor | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Fenerbahce | 35 | 13 (2 strafsch.) | 8 | 28 | — | 3 1 | 7,2 |
| 2023-24 | Alanyaspor | 1 | 3 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Muhammed Kerem Aktürkoğlu| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Fenerbahce | 7 | 1 | 3 | 4 | — | 1 | 7,0 |
| 2026-27 | Türkiye | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2026-27 | Turkey | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2025-26 | Fenerbahce | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Benfica | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Benfica | 30 | 11 | 9 | 19 | — | 3 | 7,3 |
| 2024-25 | Galatasaray | 3 | 2 | 2 | — | — | 0 | 7,7 |
| 2023-24 | Galatasaray | 5 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Vedat Muriqi| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Fenerbahce | 8 | 7 | 1 | 11 | — | 1 | 7,5 |
| 2026-27 | Kosovo | 3 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Mallorca | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Mallorca | 29 | 7 (2 strafsch.) | 2 | 29 | — | 1 2 | 6,9 |
| 2023-24 | Mallorca | 29 | 7 (1 strafsch.) | 2 | 39 | — | 5 | 7,1 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 11 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (20/10/2026) behouden.
TransfersWat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Wat is dit?
Aanwinsten 77
- 27/08/2026 K. Peprah OppongKojo Peprah Oppong
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Fenerbahce 2 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Nice 5 0 0 3 — 1 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Nice - 26/08/2026 K. Peprah OppongKojo Peprah Oppong
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Fenerbahce 2 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Nice 5 0 0 3 — 1 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Nice - 11/08/2026 R. LukakuRomelu Menama Lukaku Bolingoli
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Fenerbahce 7 1 1 5 — 2 6,3 2026-27 Belgium 6 3 1 2 — 1 6,8 2025-26 Napoli 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Napoli 36 14 (3 strafsch.) 10 47 — 4 7,0 2024-25 Chelsea 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Roma 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Roma 32 13 3 24 — 5 1 7,0 2023-24 Inter 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Chelsea — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Napoli - 31/07/2026 Kuzey SapazKuzey Sapaz
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Fenerbahce U19 - 13/07/2026 M. GreenwoodMason Will John Greenwood
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Fenerbahce 8 4 (1 strafsch.) 2 4 — 1 7,7 2025-26 Marseille 1 1 (1 strafsch.) 0 1 — 0 7,7 2024-25 Marseille 34 22 (7 strafsch.) 5 24 — 3 7,6 2024-25 Getafe — 0 0 — — — — 2023-24 Getafe 33 8 (2 strafsch.) 6 39 — 6 1 7,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Marseille - 12/07/2026 M. GreenwoodMason Will John Greenwood
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Fenerbahce 8 4 (1 strafsch.) 2 4 — 1 7,7 2025-26 Marseille 1 1 (1 strafsch.) 0 1 — 0 7,7 2024-25 Marseille 34 22 (7 strafsch.) 5 24 — 3 7,6 2024-25 Getafe — 0 0 — — — — 2023-24 Getafe 33 8 (2 strafsch.) 6 39 — 6 1 7,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Marseille - 02/07/2026 N. AkéNathan Benjamin Aké
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Fenerbahce 8 0 0 6 — 0 7,0 2026-27 Netherlands 3 0 0 2 — 0 6,4 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Manchester City - 30/06/2026 A. YesilyurtA. Yesilyurt
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer van Karsiyaka - 30/06/2026 S. CherifSidiki Cherif
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Coventry 2 0 0 0 — 0 6,6 2026-27 Fenerbahce 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Fenerbahce 12 2 0 8 — 0 6,5 2025-26 Angers 1 0 0 1 — 0 6,9 2024-25 Angers 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Angers 2 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Angers - 30/06/2026 V. MuriqiVedat Muriqi
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Fenerbahce 8 7 1 11 — 1 7,5 2026-27 Kosovo 3 1 0 1 — 0 6,9 2025-26 Mallorca 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Mallorca 29 7 (2 strafsch.) 2 29 — 1 2 6,9 2023-24 Mallorca 29 7 (1 strafsch.) 2 39 — 5 7,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Mallorca - 30/06/2026 A. DioufAndy Alune Diouf
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Inter 6 0 3 3 — 0 7,1 2026-27 France 1 0 0 0 — 0 3,3 2025-26 Inter 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Lens 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Lens 34 1 2 43 — 2 6,8 2023-24 Lens 25 1 0 12 — 2 6,8 2023-24 FC Basel 1893 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Génération Foot - 29/06/2026 B. ElmazBartuğ Elmaz
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Fenerbahce 3 0 0 1 — 0 6,5 2026-27 Türkiye 2 0 0 — — 0 6,8 2025-26 Fenerbahce 1 0 0 — — 1 — 2024-25 Fenerbahce 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Fenerbahce 5 0 0 2 — 1 6,5 2023-24 Sivasspor 5 0 0 2 — 1 6,5 2023-24 Marseille — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Fatih Karagümrük - 29/06/2026 B. KapacakBurak Kapacak
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Kayserispor 12 0 1 6 — 1 6,6 2025-26 Fenerbahce 5 0 0 1 — 0 6,8 2024-25 Fenerbahce 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Fenerbahce 22 0 2 10 — 2 6,6 2023-24 Sivasspor 18 0 2 10 — 2 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Kayserispor - 29/06/2026 C. FedaiC. Fedai
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Huur van Muğlaspor - 29/06/2026 C. ÜnderCengiz Ünder
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Corum 6 4 1 5 — 2 7,5 2025-26 Besiktas 26 5 (1 strafsch.) 3 11 — 3 6,8 2025-26 Fenerbahce 1 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Fenerbahce 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Fenerbahce 24 9 2 12 — 3 7,0 2023-24 Marseille 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Beşiktaş - 29/06/2026 D. DemirMuhammet Doğukan Demir
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Amasyaspor 1968 - 29/06/2026 D. LivakovićDominik Livaković
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Croatia 4 0 0 — — 0 6,9 2026-27 Barcelona 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Fenerbahce 3 0 0 — — 0 7,7 2025-26 Girona 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Fenerbahce 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Fenerbahce 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Dinamo Zagreb - 29/06/2026 Diego CarlosDiego Carlos Santos Silva
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Parma 5 0 0 6 — 1 6,7 2025-26 Como 4 0 1 6 — 1 6,8 2025-26 Fenerbahce 2 0 0 1 — 0 6,9 2024-25 Fenerbahce 4 0 0 5 — 1 6,5 2024-25 Aston Villa 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Aston Villa 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Como - 29/06/2026 E. DemirEmre Demir
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Alanyaspor 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Genclerbirligi 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Genclerbirligi — 0 0 — — — — 2023-24 Fenerbahce 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Sakaryaspor - 29/06/2026 Emir AkyildizEmir Akyildiz
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Huur van 12 Bingölspor - 29/06/2026 İ. Eğribayatİrfan Can Eğribayat
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Genclerbirligi 8 0 0 1 — 1 7,7 2025-26 Samsunspor 3 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Fenerbahce 3 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Fenerbahce 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Fenerbahce 1 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Samsunspor - 29/06/2026 İ. Kahveciİrfan Can Kahveci
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Fenerbahce 7 2 3 9 — 1 7,3 2026-27 Turkey 1 0 0 — — 0 — 2026-27 Türkiye 1 0 0 — — 0 — 2025-26 Fenerbahce 3 0 0 — — 1 6,2 2024-25 Fenerbahce 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Fenerbahce 2 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Kasımpaşa - 29/06/2026 O. MimovićOgnjen Mimović
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Serbia 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Fenerbahce 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Fenerbahce — 0 0 — — — — 2024-25 Fenerbahce 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Pafos - 29/06/2026 Omar FayedOmar Fayed Abdelwahab El Rakhawy
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Frosinone 1 0 0 2 — 0 7,3 2025-26 Arouca 8 0 0 14 — 4 6,7 2024-25 Beerschot VA 12 0 1 13 — 5 7,0 2024-25 Fenerbahce — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Arouca - 29/06/2026 Rodrigo BecãoRodrigo Nascimento França
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Fenerbahce 1 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Fenerbahce 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Fenerbahce 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Udinese — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Kasımpaşa
Vertrekken 96
- 08/09/2026 Rodrigo BecãoRodrigo Nascimento França
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Fenerbahce 1 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Fenerbahce 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Fenerbahce 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Udinese — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Rodina Moskva - 06/09/2026 Rodrigo BecãoRodrigo Nascimento França
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Fenerbahce 1 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Fenerbahce 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Fenerbahce 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Udinese — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Rodina Moskva - 03/09/2026 A. YesilyurtA. Yesilyurt
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Huur naar Kütahyaspor - 03/09/2026 Ç. SöyüncüÇağlar Söyüncü
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Corum 3 0 0 1 — 1 7,2 2026-27 Turkey 1 0 0 — — 0 6,9 2026-27 Türkiye 1 0 0 — — 0 6,9 2026-27 Fenerbahce 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Fenerbahce 2 0 0 — — 0 — 2024-25 Fenerbahce 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Fenerbahce 12 2 0 9 — 1 7,1 2023-24 Ath Madrid 4 0 0 — — 2 — 2023-24 Leicester 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Çorum FK - 03/09/2026 TaliscaAnderson Souza Conceição
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 1 1 0 1 — 0 7,2 2025-26 30 19 (5 strafsch.) 4 21 — 2 7,2 2024-25 16 9 (4 strafsch.) 1 19 — 3 7,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Al-Jazira - 02/09/2026 Ç. SöyüncüÇağlar Söyüncü
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Corum 3 0 0 1 — 1 7,2 2026-27 Turkey 1 0 0 — — 0 6,9 2026-27 Türkiye 1 0 0 — — 0 6,9 2026-27 Fenerbahce 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Fenerbahce 2 0 0 — — 0 — 2024-25 Fenerbahce 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Fenerbahce 12 2 0 9 — 1 7,1 2023-24 Ath Madrid 4 0 0 — — 2 — 2023-24 Leicester 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Çorum FK - 02/09/2026 TaliscaAnderson Souza Conceição
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 1 1 0 1 — 0 7,2 2025-26 30 19 (5 strafsch.) 4 21 — 2 7,2 2024-25 16 9 (4 strafsch.) 1 19 — 3 7,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Al-Jazira - 31/08/2026 Diego CarlosDiego Carlos Santos Silva
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Parma 5 0 0 6 — 1 6,7 2025-26 Como 4 0 1 6 — 1 6,8 2025-26 Fenerbahce 2 0 0 1 — 0 6,9 2024-25 Fenerbahce 4 0 0 5 — 1 6,5 2024-25 Aston Villa 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Aston Villa 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Parma - 29/08/2026 S. AmrabatSofyan Amrabat
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Ajax 1 0 0 — — 0 7,5 2025-26 Betis 6 1 0 4 — 1 6,8 2025-26 Fenerbahce 3 0 0 8 — 2 6,8 2024-25 Fiorentina 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Fenerbahce 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Fiorentina 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Ajax - 27/08/2026 S. AmrabatSofyan Amrabat
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Ajax 1 0 0 — — 0 7,5 2025-26 Betis 6 1 0 4 — 1 6,8 2025-26 Fenerbahce 3 0 0 8 — 2 6,8 2024-25 Fiorentina 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Fenerbahce 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Fiorentina 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Ajax - 27/08/2026 C. ÜnderCengiz Ünder
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Corum 6 4 1 5 — 2 7,5 2025-26 Besiktas 26 5 (1 strafsch.) 3 11 — 3 6,8 2025-26 Fenerbahce 1 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Fenerbahce 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Fenerbahce 24 9 2 12 — 3 7,0 2023-24 Marseille 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Çorum FK - 26/08/2026 C. ÜnderCengiz Ünder
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Corum 6 4 1 5 — 2 7,5 2025-26 Besiktas 26 5 (1 strafsch.) 3 11 — 3 6,8 2025-26 Fenerbahce 1 0 0 1 — 0 6,3 2024-25 Fenerbahce 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Fenerbahce 24 9 2 12 — 3 7,0 2023-24 Marseille 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Çorum FK - 26/08/2026 D. DemirMuhammet Doğukan Demir
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Esenler Erokspor - 26/08/2026 D. LivakovićDominik Livaković
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Croatia 4 0 0 — — 0 6,9 2026-27 Barcelona 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Fenerbahce 3 0 0 — — 0 7,7 2025-26 Girona 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Fenerbahce 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Fenerbahce 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Barcelona - 25/08/2026 D. LivakovićDominik Livaković
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Croatia 4 0 0 — — 0 6,9 2026-27 Barcelona 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Fenerbahce 3 0 0 — — 0 7,7 2025-26 Girona 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Fenerbahce 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Fenerbahce 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Barcelona - 24/08/2026 E. DemirEmre Demir
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Alanyaspor 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Genclerbirligi 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Genclerbirligi — 0 0 — — — — 2023-24 Fenerbahce 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Alanyaspor - 23/08/2026 E. DemirEmre Demir
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Alanyaspor 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Genclerbirligi 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Genclerbirligi — 0 0 — — — — 2023-24 Fenerbahce 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Alanyaspor - 20/08/2026 C. FedaiC. Fedai
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Huur naar Kütahyaspor - 18/08/2026 A. MusabaAnthony Tite Musaba
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Norwich 2 0 0 0 — 0 6,8 2026-27 Fenerbahce 1 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Fenerbahce 2 0 2 — — 0 — 2025-26 Samsunspor 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Monaco — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Norwich - 18/08/2026 Omar FayedOmar Fayed Abdelwahab El Rakhawy
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Frosinone 1 0 0 2 — 0 7,3 2025-26 Arouca 8 0 0 14 — 4 6,7 2024-25 Beerschot VA 12 0 1 13 — 5 7,0 2024-25 Fenerbahce — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Frosinone - 18/08/2026 S. CherifSidiki Cherif
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Coventry 2 0 0 0 — 0 6,6 2026-27 Fenerbahce 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Fenerbahce 12 2 0 8 — 0 6,5 2025-26 Angers 1 0 0 1 — 0 6,9 2024-25 Angers 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Angers 2 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Coventry - 17/08/2026 Omar FayedOmar Fayed Abdelwahab El Rakhawy
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Frosinone 1 0 0 2 — 0 7,3 2025-26 Arouca 8 0 0 14 — 4 6,7 2024-25 Beerschot VA 12 0 1 13 — 5 7,0 2024-25 Fenerbahce — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Frosinone - 17/08/2026 S. CherifSidiki Cherif
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Coventry 2 0 0 0 — 0 6,6 2026-27 Fenerbahce 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Fenerbahce 12 2 0 8 — 0 6,5 2025-26 Angers 1 0 0 1 — 0 6,9 2024-25 Angers 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Angers 2 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Coventry - 13/08/2026 FredFrederico Rodrigues de Paula Santos
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 4 0 0 4 — 1 6,8 2025-26 3 1 0 4 — 0 7,4 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Atletico-MG - 12/08/2026 FredFrederico Rodrigues de Paula Santos
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 4 0 0 4 — 1 6,8 2025-26 3 1 0 4 — 0 7,4 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Atletico-MG
Sinds het begin van vorig seizoen, volgens API-Football, vastgelegd op 24/10/2026. Bedragen zoals de bron ze geeft, vaak ontbrekend: er wordt geen marktwaarde berekend.
In de persWat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Wat is dit?
- Fenerbahce thwart Liverpool and Arsenal pushed in Prague | Football Weekly Extra – video The Guardian · do 15:35
- Fenerbahce thwart Liverpool and Arsenal pushed in Prague: Football Weekly – podcast The Guardian · do 14:40
- Liverpool latest: Iraola bemoans 'cheap' and 'messy' goals in Fenerbahce defeat Sky Sports · do 10:48
- Carra: Young guns starring shows Liverpool haven't spent money well enough Sky Sports · do 10:45
- Ligue des Champions : Liverpool désigne les coupables après sa défaite surprise à Fenerbahçe Foot Mercato · do 09:29
- Another 'miracle' in Istanbul - but this one hurt Liverpool BBC Sport · do 09:24
- La soirée des Français en Ligue des champions : Lucas Da Cunha brillant, N'Golo Kanté inusable L'Équipe · do 00:16
- Liverpool crumble at Kuyt's Fenerbahce BBC Sport · wo 23:04
- Spektakuläre Wende: Fenerbahce überrumpelt Liverpool Sportschau · wo 21:17
- Verteidiger staunen nur: Liverpool verspielt zweifache Führung gegen Fener kicker · wo 21:02
- La défaite de Liverpool fait réagir la toile Foot Mercato · wo 21:01 · Reactie
- Muriqi caps Fenerbahce comeback to make Liverpool pay for defensive lapses The Guardian · wo 20:58
Koppen uit de media, met links naar hun artikelen. Automatisch gekoppeld: een fout blijft mogelijk.
Volgende wedstrijden
Fenerbahce 221 24N 542 Süper Lig ♂ · za 17:00 Kocaelispor
Fenerbahce 271 27N 452 Süper Lig ♂ · zo 17:00 Fenerbahce
Erzurumspor komt eraan Süper Lig ♂ · za 17:00 Buyuksehyr
Fenerbahce komt eraan Süper Lig ♂ · zo 17:00 Fenerbahce
Trabzonspor komt eraan Süper Lig ♂ · vr 18:00 Kasimpasa
Fenerbahce komt eraan Süper Lig ♂ · zo 13:00 Fenerbahce
Amedspor komt eraan Süper Lig ♂ · zo 13:00 Fenerbahce
Genclerbirligi komt eraan
Laatste wedstrijden
| Datum | Wedstrijd | Uitslag |
|---|---|---|
| 31/10/2026 | Fenerbahce – Goztep | 1 – 2 |
| 26/10/2026 | Galatasaray – Fenerbahce | 2 – 1 |
| 17/10/2026 | Fenerbahce – Alanyaspor | 3 – 0 |
| 10/10/2026 | Rizespor – Fenerbahce | 0 – 3 |
| 20/09/2026 | Fenerbahce – Eyupspor | 8 – 0 |
| 14/09/2026 | Gaziantep – Fenerbahce | 0 – 0 |
| 05/09/2026 | Fenerbahce – Besiktas | 1 – 2 |
| 30/08/2026 | Samsunspor – Fenerbahce | 0 – 2 |
| 22/08/2026 | Fenerbahce – Konyaspor | 4 – 2 |
| 15/08/2026 | Genclerbirligi – Fenerbahce | 2 – 1 |
| 17/05/2026 | Fenerbahce – Eyupspor | 3 – 3 |
| 09/05/2026 | Konyaspor – Fenerbahce | 0 – 3 |
| 02/05/2026 | Fenerbahce – Buyuksehyr | 3 – 1 |
| 26/04/2026 | Galatasaray – Fenerbahce | 3 – 0 |
| 17/04/2026 | Fenerbahce – Rizespor | 2 – 2 |
SpelersprestatiesWat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Wat is dit?
| # | Speler | Positie | Leeftijd | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 | N. AkéNathan Benjamin Aké
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 30 | 8 | 8 | 720 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 7 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 37 | M. ŠkriniarMilan Škriniar
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 30 | 8 | 8 | 699 | 1 | 0 | 6 | — | 1 | 7,3 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | M. GuendouziMattéo Elias Kenzo Guendouzi Olié
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 26 | 8 | 8 | 682 | 1 | 0 | 12 | — | 1 | 7,3 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | M. GreenwoodMason Will John Greenwood
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 24 | 8 | 7 | 597 | 4 | 2 | 4 | — | 1 | 7,7 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 91 | N. KantéN'Golo Kanté
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 34 | 8 | 7 | 589 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 7,1 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | EdersonEderson Santana de Moraes
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 32 | 7 | 7 | 630 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,7 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | Nélson SemedoNélson Cabral Semedo
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 32 | 8 | 6 | 563 | 0 | 0 | 9 | — | 0 | 7,1 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | A. BrownArchibald Norman Brown
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 23 | 7 | 6 | 521 | 0 | 1 | 6 | — | 0 | 7,2 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | V. MuriqiVedat Muriqi
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 31 | 8 | 5 | 414 | 7 | 1 | 11 | — | 1 | 7,5 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | İ. Kahveciİrfan Can Kahveci
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 30 | 7 | 5 | 406 | 2 | 3 | 9 | — | 1 | 7,3 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 70 | O. AydınOğuz Aydın
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 25 | 8 | 4 | 379 | 2 | 3 | 8 | — | 2 | 7,3 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | K. AktürkoğluMuhammed Kerem Aktürkoğlu
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 27 | 7 | 4 | 368 | 1 | 3 | 4 | — | 1 | 7 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | J. OosterwoldeJayden Quinn Oosterwolde
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 24 | 3 | 3 | 210 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,8 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | Marco AsensioMarco Asensio Willemsen
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 30 | 3 | 3 | 187 | 2 | 0 | — | — | 0 | 7,3 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | İ. Yüksekİsmail Yüksek
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 27 | 7 | 2 | 259 | 0 | 0 | 9 | — | 0 | 6,9 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | R. LukakuRomelu Menama Lukaku Bolingoli
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 32 | 7 | 2 | 246 | 1 | 1 | 5 | — | 2 | 6,3 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | L. MercanMünir Levent Mercan
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 25 | 5 | 2 | 210 | 0 | 2 | 2 | — | 0 | 7,1 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | M. MüldürMert Müldür
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 26 | 2 | 2 | 157 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | T. ÇetinTarık Çetin
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 29 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 45 | N. DorgelesNene Dorgeles
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 23 | 4 | 0 | 79 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,4 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | B. ElmazBartuğ Elmaz
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 22 | 3 | 0 | 21 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | K. Peprah OppongKojo Peprah Oppong
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 21 | 2 | 0 | 23 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | M. YandaşMert Hakan Yandaş
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 31 | 1 | 0 | 13 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 77 | O. MimovićOgnjen Mimović
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | Kuzey SapazKuzey Sapaz
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 18 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 | M. GünokFehmi Mert Günok
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 36 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | Y. DemirYusuf Demir
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 21 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | Alaettin EkiciAlaettin Ekici
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 67 | Kamil Efe ÜregenKamil Uregen
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.
Selectie per 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 10 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen
Vertrokken in de loop van het seizoen 4
Spelers die dit seizoen voor Fenerbahce speelden en niet meer tot de kern behoren: hun cijfers hier blijven hier, die van de nieuwe club staan op diens pagina.
| Speler | Positie | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fred | Middenvelder | 4 | 2 | 231 | 0 | 0 | 6,8 |
| Talisca | Aanvaller | 1 | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,2 |
| A. Musaba | Aanvaller | 1 | 0 | 20 | 0 | 0 | 6,6 |
| S. Cherif | Aanvaller | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | 6,3 |
Historiek van de onderlinge duels
Alle wedstrijden van Fenerbahce tegen:
- Alanyaspor
- Amedspor
- Besiktas
- Buyuksehyr
- Corum
- Erzurumspor
- Eyupspor
- Galatasaray
- Gaziantep
- Genclerbirligi
- Goztep
- Kasimpasa
- Kocaelispor
- Konyaspor
- Rizespor
- Samsunspor
- Trabzonspor
Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.