AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Ligue des nations ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis

Estonia

4wedstrijden (1 seizoen(en) in de database)
25 %overwinningen
0,50doelpunten / wedstrijd
—ClubElo-rating
Wat is dit?
L'Elo est une note de niveau (comme aux échecs) : elle monte quand une équipe bat plus forte qu'elle, baisse quand elle perd contre plus faible. Autour de 1 500 : niveau moyen européen ; 1 800 et plus : les tout meilleurs clubs. Comparable d'un pays à l'autre.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

NNVN laatste 4 wedstrijden, van oudste naar meest recente

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Alle competities 4 wedstrijden ongeslagen 3 wedstrijden zonder tegendoelpunt
komt van een 0-0-gelijkspel tegen Iceland · 1 W, 3 G, 0 V in de laatste 4 wedstrijden (2 gescoord, 1 tegen)

Verloop van de stand
Wat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.

14812162024283236404448525660646872 J1J4 Speeldag 1 (26/09/2026): 40e, 1 ptnSpeeldag 2 (29/09/2026): 47e, 2 ptnSpeeldag 3 (03/10/2026): 29e, 5 ptnSpeeldag 4 (06/10/2026): 35e, 6 ptn

35e na 4 speeldag(en) · beste 29e, slechtste 47e · Vergelijken met een ander team →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Estonia

Aanval · 0,50 doelpunt(en) per wedstrijd · 10,3 schoten per wedstrijd, 46% op doel

Verdediging · 0,25 tegen per wedstrijd

Discipline · 15,5 overtreding(en) per wedstrijd · 2,0 buitenspel per wedstrijd · 2,00 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 4 wedstrijd(en))

Doelman · Matvei Igonen

Trainer · J. Henn sinds 01/06/2024 · 3 club(s) getraind sinds 2011
Systeem: bloc bas et solide, peu de buts encaissés

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Estonia

Geen bekende afwezige per 25/10/2026.

Composition probable — 3-5-2
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Matvei Igonen 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,5 12 M. IgonenErko Jonne Tõugjas 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 5 E. TõugjasMärten Kuusk Estonia · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 GKS Katowice · 2025-26: 15 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 GKS Katowice · 2024-25: 20 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 GKS Katowice · 2023-24: 12 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood 2 M. KuuskMaksim Paskotši 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,4 3 M. PaskotsiRasmus Peetson 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,3 6 R. PeetsonMarkus Poom 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 20 M. PoomKevor Palumets Estonia · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,3 Zulte Waregem · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Waregem · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Zulte Waregem · 2023-24: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Waregem · 2023-24: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 10 K. PalumetsJoseph Saliste 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 13 J. SalisteMattias Käit FC Thun · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Estonia · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 FC Thun · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 4 M. KäitMattias Männilaan 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 17 M. MännilaanRobi Saarma 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 7 R. Saarma
Matvei Igonen
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27200——07,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Erko Jonne Tõugjas
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272003—07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Märten Kuusk
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Estonia2001—07,2
2025-26GKS Katowice15009—26,8
2024-25GKS Katowice201115—26,8
2023-24GKS Katowice1200——1 1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Maksim Paskotši
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27210——07,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Rasmus Peetson
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272106—27,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Markus Poom
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271001—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Kevor Palumets
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Estonia1012—16,3
2024-25Zulte Waregem000——0—
2024-25Waregem000——0—
2023-24Zulte Waregem19005—06,6
2023-24Waregem19005—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Joseph Saliste
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271001—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mattias Käit
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27FC Thun6001—16,6
2026-27Estonia2103—17,0
2025-26FC Thun1001—07,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mattias Männilaan
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-273005—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Robi Saarma
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271002—06,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 10 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (06/10/2026) behouden.

Transfers
Wat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.

Transfers nog niet vastgelegd: ze komen met de verzamelingen, enkele teams per keer.

In de pers
Wat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.

Volgende wedstrijden

Laatste wedstrijden

DatumWedstrijdUitslag
06/10/2026Estonia – Iceland0 – 0
03/10/2026Estonia – Luxembourg1 – 0
29/09/2026Bulgaria – Estonia0 – 0
26/09/2026Iceland – Estonia1 – 1

Spelersprestaties
Wat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.

#SpelerPositieLeeftijdWedstrijdenBasisMinutenDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijferStatus
18Karol MetsKarol Mets
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-273005—27,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger3333270005—27,1basisspeler
9Karel MustmaaKarel Mustmaa
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-274004—06,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aanvaller2042176004—06,4rotatie
17M. MännilaanMattias Männilaan
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-273005—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aanvaller2432172005—06,5rotatie
5E. TõugjasErko Jonne Tõugjas
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272003—07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger2222180003—07rotatie
4M. KäitMattias Käit
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27FC Thun6001—16,6
2026-27Estonia2103—17,0
2025-26FC Thun1001—07,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder2722180103—17rotatie
2M. KuuskMärten Kuusk
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Estonia2001—07,2
2025-26GKS Katowice15009—26,8
2024-25GKS Katowice201115—26,8
2023-24GKS Katowice1200——1 1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger2922180001—07,2rotatie
3Maksim PaskotsiMaksim Paskotši
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27210——07,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger232218010——07,4rotatie
19Michael Schjonning-LarsenMichael Schjønning-Larsen
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272001—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger2522180001—06,6rotatie
6R. PeetsonRasmus Peetson
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272106—27,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder3022134106—27,3rotatie
12Matvei IgonenMatvei Igonen
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27200——07,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Doelman292113400——07,5rotatie
11Mihkel AinsaluMihkel Ainsalu
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271004—16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aanvaller301190004—16,7invaller
8M. SoometsMarkus Soomets
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271003—17,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder251187003—17,3invaller
20M. PoomMarkus Poom
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271001—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder261182001—06,7invaller
10K. PalumetsKevor Palumets
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Estonia1012—16,3
2024-25Zulte Waregem000——0—
2024-25Waregem000——0—
2023-24Zulte Waregem19005—06,6
2023-24Waregem19005—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder231148012—16,3invaller
1K. HeinKarl Jakob Hein
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Werder Bremen6000—07,1
2026-27Estonia100——06,7
2025-26Werder Bremen200——07,7
2025-26Arsenal100——06,2
2024-25Valladolid3300——06,9
2024-25Arsenal000——0—
2023-24Arsenal000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Doelman23114600——06,7invaller
13Joseph SalisteJoseph Saliste
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271001—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder311038001—06,7invaller
15Maximilian skvortsovMaksimilian Skvortsov
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271002—06,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder181022002—06invaller
24F. LiivakFrank Liivak
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271001—03,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder301016001—03,4invaller
7R. SaarmaRobi Saarma
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271002—06,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aanvaller25109002—06,3invaller
16J. TammJoonas Tamm
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27100——06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger3310800——06,7invaller
17M. MillerMartin Miller
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Estonia100——06,3
2025-26Huddersfield300——06,4
2024-25Huddersfield180320—27,0
2024-25Plymouth—00————
2023-24Plymouth341137—126,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder2810300——06,3invaller
22Karl Andre VallnerKarl Andre Vallner
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Doelman2900000——0—niet gebruikt
14P. KristalPatrik Kristal
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27FC Thun1000—03,0
2026-27Estonia000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aanvaller1800000——0—niet gebruikt

Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.

Selectie per 25/10/2026 · API-Football · 4 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen

Vertrokken in de loop van het seizoen 6

Spelers die dit seizoen voor Estonia speelden en niet meer tot de kern behoren: hun cijfers hier blijven hier, die van de nieuwe club staan op diens pagina.

SpelerPositieWedstrijdenBasisMinutenDoelpuntenAssistsCijfer
V. SinyavskiyVerdediger22180006,5
I. YakovlevAanvaller22146017,1
A. TammAanvaller21105006,6
R. SappinenAanvaller1166106,9
K. HussarVerdediger1031006,3
H. AnierAanvaller108006,2

Historiek van de onderlinge duels

Alle wedstrijden van Estonia tegen:

Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.

Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13