AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Ligue 3 · Frankrijk · Vaste link · Clubgeschiedenis

Le Puy Foot

44wedstrijden (2 seizoen(en) in de database)
39 %overwinningen
1,36doelpunten / wedstrijd
—ClubElo-rating
Wat is dit?
L'Elo est une note de niveau (comme aux échecs) : elle monte quand une équipe bat plus forte qu'elle, baisse quand elle perd contre plus faible. Autour de 1 500 : niveau moyen européen ; 1 800 et plus : les tout meilleurs clubs. Comparable d'un pays à l'autre.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

DVVNN laatste 5 wedstrijden, van oudste naar meest recente

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Alle competities 8 wedstrijden met een doelpunt 5 wedstrijden ongeslagen thuis 4 wedstrijden ongeslagen 2 gelijke spelen op rij
komt van een 1-1-gelijkspel tegen Bourg-en-bresse 01 · 2 W, 2 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (6 gescoord, 5 tegen)

Verloop van de stand
Wat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.

148121618 J1J5J10J12 Speeldag 1 (07/08/2026): 3e, 3 ptnSpeeldag 2 (14/08/2026): 7e, 3 ptnSpeeldag 3 (20/08/2026): 6e, 6 ptnSpeeldag 4 (29/08/2026): 8e, 6 ptnSpeeldag 5 (05/09/2026): 9e, 7 ptnSpeeldag 6 (12/09/2026): 13e, 7 ptnSpeeldag 7 (19/09/2026): 8e, 10 ptnSpeeldag 8 (26/09/2026): 10e, 10 ptnSpeeldag 9 (03/10/2026): 8e, 13 ptnSpeeldag 10 (17/10/2026): 7e, 16 ptnSpeeldag 11 (31/10/2026): 8e, 17 ptnSpeeldag 12 (07/11/2026): 8e, 18 ptn

8e na 12 speeldag(en) · beste 3e, slechtste 13e · Vergelijken met een ander team →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Le Puy Foot

Aanval · 1,36 doelpunt(en) per wedstrijd

Verdediging · 1,14 tegen per wedstrijd

Doelman · Matis Carvalho

Trainer · niet bekend

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Le Puy Foot

Geen bekende afwezige per 04/10/2026.

Composition probable — 4-3-3
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

A. Roperti 40 A. RopertiA. Fatahine 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 13 A. FatahineE. Seidou 2024-25: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 2023-24: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,2 3 E. SeidouI. Cisse Charleroi · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Gent · 2026-27: 6 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood, cijfer 6,9 Nancy · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Gent · 2025-26: 12 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 4 I. CisseM. Dembélé Slask Wroclaw · 2026-27: 11 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Lyon · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 5 M. DembéléA. Gauthier 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 18 A. GauthierI. Ducourtioux 27 I. DucourtiouxL. Baret 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 21 L. BaretF. Boulet 2025-26: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 13 F. BouletJ. Gromat Concarneau · 2024-25: 11 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel Nancy · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Nancy · 2023-24: 19 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood 23 J. GromatM. Emmanuel Motherwell · 2026-27: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Motherwell · 2025-26: 5 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,5 Birmingham City FC · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Birmingham · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Birmingham · 2023-24: 17 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,5 Birmingham City FC · 2023-24: 17 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,5 West Ham · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 11 M. Emmanuel
A. Roperti

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

A. Fatahine
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2025-26Paris FC100——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Edson Seidou
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-25Laval7001—06,3
2023-24Laval3003—16,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ibrahim Cisse
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Charleroi7013—16,8
2026-27Gent6304—1 16,9
2026-27Nancy1000—07,2
2025-26Gent12108—16,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Papis Malaly Dembélé
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Slask Wroclaw11214—06,7
2023-24Lyon000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Antoine Gauthier
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-25St Etienne000——0—
2023-24St Etienne1001—06,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

I. Ducourtioux

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Lilian Baret
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2025-26Lille000——0—
2024-25Lille000——0—
2023-24Lille000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Florian Boulet
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2025-26Boulogne5004—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Josselin Gromat
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-25Concarneau1120——1—
2024-25Nancy—00————
2023-24Nancy1930——1 1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Emmanuel Longelo Mbule
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Motherwell6112—06,5
2025-26Motherwell5317—17,5
2024-25Birmingham City FC0025—06,6
2024-25Birmingham0025—06,6
2023-24Birmingham170113—46,5
2023-24Birmingham City FC170113—46,5
2023-24West Ham000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (bekende posities, zonder speeltijd). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Transfers
Wat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.

Transfers nog niet vastgelegd: ze komen met de verzamelingen, enkele teams per keer.

Volgende wedstrijden

Laatste wedstrijden

DatumWedstrijdUitslag
07/11/2026Bourg-en-bresse 01 – Le Puy Foot1 – 1
31/10/2026Le Puy Foot – Caen2 – 2
17/10/2026Aubagne – Le Puy Foot0 – 1
03/10/2026Le Puy Foot – Thionville Lusitanos1 – 0
26/09/2026Valenciennes – Le Puy Foot2 – 1
19/09/2026Le Puy Foot – Villefranche4 – 1
12/09/2026Quevilly – Le Puy Foot2 – 1
05/09/2026Le Puy Foot – Orleans1 – 1
29/08/2026Cannes – Le Puy Foot2 – 0
20/08/2026Le Puy Foot – Amiens1 – 0
14/08/2026Versailles – Le Puy Foot1 – 0
07/08/2026Bastia – Le Puy Foot0 – 2
15/05/2026Sochaux – Le Puy Foot2 – 2
09/05/2026Le Puy Foot – Dijon1 – 2
01/05/2026Fleury 91 – Le Puy Foot4 – 0

Spelersprestaties
Wat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.

SpelerPositieBij de club sinds
A. FatahineVerdediger—
A. GauthierMiddenvelder—
A. RopertiDoelman—
E. SeidouVerdediger—
F. BouletAanvaller—
I. CisseVerdediger—
I. DucourtiouxMiddenvelder—
J. GromatAanvaller—
L. BaretMiddenvelder—
M. DembéléVerdediger—
M. EmmanuelAanvaller—
M. EmmanuelAanvaller—
M. FatyAanvaller—
M. MazaudierAanvaller—
Matis CarvalhoDoelman—
P. NsingiAanvaller—
R. MroiviliMiddenvelder—
R. XhemoMiddenvelder—
S. KouassiVerdediger—
S. LebouathAanvaller—
T. GhalemVerdediger—
T. PiotVerdediger—
T. RamousseDoelman—
ViniciusVerdediger—
W. ZahiboVerdediger—
Y. Aït MoujaneVerdediger—

Posities uit Wikidata, zonder speeltijd of prestaties: die kolommen komen met API-Football.

Selectie per 04/10/2026 · API-Football · 12 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen

Historiek van de onderlinge duels

Alle wedstrijden van Le Puy Foot tegen:

Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.

Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13