Super League Grèce ♂ · zo 08 nov 2026 · 17:00
AEK – Levadeiakos
Actualiteit van de informatie 4 na te kijken
- Voorspelling berekend : minder dan een uur geleden
- Selectie van AEK : op 23/10/2026 na te kijken
- Afwezigen bij AEK : op 25/10/2026 na te kijken
- Selectie van Levadeiakos : op 25/10/2026 na te kijken
- Afwezigen bij Levadeiakos : op 25/10/2026 na te kijken
Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.
KansenWat is dit?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.
Wat is dit?
Verwachte score 2 – 0 (14 %) · verwachte doelpunten 2,48 – 0,58 Wat is dit?
Wat is dit?
Lezing: van 10 wedstrijden als deze zou AEK er ongeveer 8 winnen en de andere 2 niet.
Twee meningen 1 · N · 2 Wat is dit?
✓ Beide meningen komen overeen: de voorspelling houdt stand met twee verschillende methodes.
Bron: cotes du marché · berekend op 08/11/2026. Geen quoteringen hier: quoteringen en signalen staan in de accountruimte.
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
AEK VVVVD van oudste naar meest recente
| 20/09/2026 | uit | Volos NFC Super League Grèce ♂ | 2 – 1 | V |
| 10/10/2026 | thuis | OFI Super League Grèce ♂ | 3 – 0 | V |
| 10/10/2026 | thuis | OFI Crete Super League Grèce ♂ | 3 – 0 | V |
| 24/10/2026 | thuis | Panetolikos Super League Grèce ♂ | 5 – 0 | V |
| 01/11/2026 | uit | Panathinaikos Super League Grèce ♂ | 0 – 2 | D |
Levadeiakos DDNNV van oudste naar meest recente
| 20/09/2026 | thuis | Olympiakos Super League Grèce ♂ | 0 – 1 | D |
| 11/10/2026 | uit | Iraklis Super League Grèce ♂ | 0 – 2 | D |
| 17/10/2026 | thuis | Volos NFC Super League Grèce ♂ | 0 – 0 | N |
| 24/10/2026 | uit | Asteras Tripolis Super League Grèce ♂ | 0 – 0 | N |
| 01/11/2026 | thuis | Aris Super League Grèce ♂ | 3 – 0 | V |
Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
AEK 11 wedstrijden ongeslagen thuis 5 overwinningen op rij thuis
komt van een 0-2-nederlaag tegen Panathinaikos · 4 W, 0 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (13 gescoord, 3 tegen)
Levadeiakos 5 wedstrijden zonder overwinning uit 3 wedstrijden ongeslagen 3 wedstrijden zonder tegendoelpunt
komt van een 3-0-zege tegen Aris · 1 W, 2 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (3 gescoord, 3 tegen)
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
AEK
Aanval · 2,70 doelpunt(en) per wedstrijd (4,00 thuis, 1,30 uit) · 16,3 schoten per wedstrijd, 36% op doel · niet gescoord in 0% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 61-75e minuut
Verdediging · 0,50 tegen per wedstrijd (0,00 thuis, 1,00 uit) · 50% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 11 geel, 0 rood
Discipline · 16,1 overtreding(en) per wedstrijd · 2,7 buitenspel per wedstrijd · 2,10 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 17 wedstrijd(en))
Doelman · A. Brignoli rotatie · 7 redding(en), 78% van de schoten op doel gestopt · 0,67 tegen per 90 min · cijfer 7,7
Trainer · M. Nikolić sinds 01/07/2025 · 9 club(s) getraind sinds 2008
Systeem: 4-4-2 · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 61e et la 75e minute (ook 4-2-3-1 ×1)
Vorm (API-Football): WDWDWW
Levadeiakos
Aanval · 0,85 doelpunt(en) per wedstrijd
Verdediging · 1,65 tegen per wedstrijd
Doelman · Theodoros Moschonas
Trainer · Elias Charalambous sinds 23/06/2026
Systeem: attaque en difficulté
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
AEK
Geen bekende afwezige per 23/10/2026.
Levadeiakos
Geen bekende afwezige per 25/10/2026.
ScheidsrechterWat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Wat is dit?
Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).
Disciplinair risicoWat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Wat is dit?
Verwachte overtredingen: 13,5 voor AEK, 11,1 voor Levadeiakos · Verwachte gele kaarten: 3,7 · Verwacht buitenspel: 4,6
Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.
Meeste kans op een gele kaart
| Speler | Team | Overtredingen / 90 min | Geel / 90 min | Risico | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
L. RotaLazaros Rota
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | AEK | 1,45 | 0,39 | 27 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
P. MantalosPetros Mantalos
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | AEK | 1,93 | 0,31 | 27 % |
Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: A. KoitaAboubakary Yeli Koita W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 AEK 5 1 0 8 — 1 6,9 2025-26 AEK 30 5 1 40 — 6 7,0 2024-25 AEK 19 2 2 17 — 3 7,2 2024-25 St Truiden — 0 0 — — — — 2023-24 St Truiden 19 2 2 17 — 3 7,2 Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 4 4 0 4 — 0 7,8 2025-26 17 5 2 16 — 2 7,0
Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.
Waarschijnlijke doelpuntenmakersWat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Wat is dit?
AEK
| Speler | Scoort | Doelpunten | Assists | Doelpunten / 90 min | Speelt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19 B. VargaBarnabás Varga
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 22 % | 4 | 0 | 1,32 | 43 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18 R. MarinRăzvan Gabriel Marin
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 13 % | 1 | 4 | 0,18 | 72 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 H. MoukoudiHarold-Desty Moukoudi
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 11 % | 1 | 0 | 0,17 | 72 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
90 ZiniAmbrosini António Cabaça Salvador
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 9 % | 2 | 0 | 0,83 | 24 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 A. KoitaAboubakary Yeli Koita
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 8 % | 1 | 0 | 0,34 | 43 % |
Levadeiakos
| Speler | Scoort | Doelpunten | Assists | Doelpunten / 90 min | Speelt | ||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Loukas MpellosLoukas Mpellos Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | 3 % | 0 | 0 | — | 60 % | ||||||||||||||||||
| Fótis IoannídisFótis Ioannídis Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | 3 % | 0 | 0 | — | 60 % | ||||||||||||||||||
Octavian PopescuOctavian George Popescu
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 3 % | 0 | 0 | — | 60 % | ||||||||||||||||||
| Petros ZouroudisPetros Zouroudis Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | 3 % | 0 | 0 | — | 60 % | ||||||||||||||||||
| Pétros YakoumákisPétros Yakoumákis Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | 3 % | 0 | 0 | — | 60 % |
Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.
Waarschijnlijke opstellingenWat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
AEK — 4-4-2
Trainer : M. Nikolić sinds 01/07/2025 · vastgelegd op 23/10/2026
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | AEK | 3 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,7 |
| 2025-26 | AEK | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | AEK | 15 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,4 |
| 2023-24 | Panathinaikos | 10 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | AEK | — | 0 | 0 | — | — | — | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Harold-Desty Moukoudi| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 6 | 1 | 0 | 7 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | 24 | 2 | 0 | 31 | — | 5 1 | 6,9 |
| 2024-25 | 14 | 2 | 0 | 10 | — | 4 1 | 7,2 |
| 2023-24 | 10 | 1 | 1 | 8 | — | 1 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Stavros Pilios| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | AEK | 6 | 0 | 1 | 7 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | Albania | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | AEK | 24 | 0 | 2 | 19 | — | 4 | 6,8 |
| 2024-25 | AEK | 15 | 1 | 1 | 14 | — | 4 | 7,2 |
| 2023-24 | AEK | 11 | 0 | 2 | 11 | — | 1 | 7,1 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Lazaros Rota| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | AEK | 5 | 0 | 0 | 9 | — | 3 | 7,0 |
| 2026-27 | Greece | 4 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | AEK | 29 | 0 | 6 | 38 | — | 8 | 7,0 |
| 2024-25 | AEK | 16 | 0 | 4 | 9 | — | 4 | 7,2 |
| 2023-24 | AEK | 22 | 2 | 1 | 13 | — | 7 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Filipe do Bem Relvas Vitó Oliveira| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | AEK | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | AEK | 26 | 1 | 0 | 21 | — | 6 1 | 7,1 |
| 2024-25 | Vitória SC | 11 | 0 | 0 | 15 | — | 2 | 7,1 |
| 2024-25 | Portimonense | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Portimonense | 33 | 2 | 3 | 24 | — | 5 1 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Milán Vitális| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 5 | 0 | 1 | 4 | — | 2 | 7,3 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Petros Mantalos| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 5 | 0 | 1 | 6 | — | 1 | 5,5 |
| 2025-26 | 23 | 3 (1 strafsch.) | 4 | 40 | — | 4 | 7,3 |
| 2024-25 | 25 | 2 (1 strafsch.) | 2 | 20 | — | 8 | 7,1 |
| 2023-24 | 28 | 1 (1 strafsch.) | 3 | 26 | — | 5 1 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Kasper Kaan Özden Kairinen| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | AEK | 3 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Finland | 2 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,5 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Răzvan Gabriel Marin| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | AEK | 6 | 1 | 4 | 6 | — | 0 | 7,5 |
| 2026-27 | Romania | 2 | 1 (1 strafsch.) | 0 | 3 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | AEK | 30 | 3 (2 strafsch.) | 7 | 50 | — | 5 | 7,1 |
| 2024-25 | Cagliari | 33 | 3 (2 strafsch.) | 2 | 25 | — | 4 | 6,8 |
| 2023-24 | Empoli | 30 | 0 | 3 | 28 | — | 3 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Aboubakary Yeli Koita| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | AEK | 5 | 1 | 0 | 8 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | AEK | 30 | 5 | 1 | 40 | — | 6 | 7,0 |
| 2024-25 | AEK | 19 | 2 | 2 | 17 | — | 3 | 7,2 |
| 2024-25 | St Truiden | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | St Truiden | 19 | 2 | 2 | 17 | — | 3 | 7,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Barnabás Varga| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 4 | 0 | 4 | — | 0 | 7,8 |
| 2025-26 | 17 | 5 | 2 | 16 | — | 2 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 10 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.
Levadeiakos — 4-3-3
Trainer : Elias Charalambous sinds 23/06/2026 · vastgelegd op 25/10/2026
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Alexandru PanteaNog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Carlos MilhazesNog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Dimitris KomnosNog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Edwin OuonNog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Abdul AjagunNog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Adrian ȘutNog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Andriy TsurikovNog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Fótis IoannídisNog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Loukas MpellosNog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Octavian George Popescu| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Levadiakos | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (bekende posities, zonder speeltijd). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.
Onderlinge duelsWat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Wat is dit?
6 onderlinge wedstrijd(en): AEK 13 doelpunt(en), Levadeiakos 1 · beide scoren in 17% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 50%
| Datum | Wedstrijd | Uitslag | Winnaar |
|---|---|---|---|
| 22/02/2026 | AEK – Levadeiakos Super League Grèce ♂ | 4 – 0 | AEK |
| 14/09/2025 | Levadeiakos – AEK Super League Grèce ♂ | 0 – 1 | AEK |
| 22/12/2024 | AEK – Levadeiakos Super League Grèce ♂ | 1 – 1 | gelijk |
| 01/09/2024 | Levadeiakos – AEK Super League Grèce ♂ | 0 – 3 | AEK |
| 05/05/2019 | Levadeiakos – AEK Super League Grèce ♂ | 0 – 3 | AEK |
| 30/01/2019 | AEK – Levadeiakos Super League Grèce ♂ | 1 – 0 | AEK |
Van meest recent naar oudst.
Volledige historiek AEK – Levadeiakos →
Tv-uitzendingWat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Wat is dit?
Uitzending onbekend: geen zender aangekondigd en geen rechten bekend voor deze competitie.