AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Ligue 1 ♂ · za 16 jan 2027 · 17:00

Rennes – Lens

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Rennes DVDVD van oudste naar meest recente

19/09/2026uitLyon Ligue 1 ♂0 – 4D
11/10/2026thuisAuxerre Ligue 1 ♂4 – 1V
18/10/2026uitParis FC Ligue 1 ♂3 – 4D
25/10/2026thuisStrasbourg Ligue 1 ♂3 – 0V
30/10/2026uitNice Ligue 1 ♂2 – 5D

Lens DVVVD van oudste naar meest recente

18/09/2026uitMonaco Ligue 1 ♂1 – 2D
09/10/2026thuisLyon Ligue 1 ♂2 – 1V
17/10/2026uitTroyes Ligue 1 ♂3 – 1V
24/10/2026thuisParis FC Ligue 1 ♂2 – 1V
30/10/2026uitLille Ligue 1 ♂0 – 1D

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Rennes 9 wedstrijden ongeslagen thuis 4 wedstrijden met een doelpunt 4 overwinningen op rij thuis 3 nederlagen op rij uit
komt van een 2-5-nederlaag tegen Nice · 2 W, 0 G, 3 V in de laatste 5 wedstrijden (12 gescoord, 14 tegen)

Lens geen reeks (twee gelijke uitslagen op rij)
komt van een 0-1-nederlaag tegen Lille · 3 W, 0 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (8 gescoord, 6 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Rennes

Aanval · 2,10 doelpunt(en) per wedstrijd (2,50 thuis, 1,70 uit) · 16,2 schoten per wedstrijd, 37% op doel · niet gescoord in 14% van de wedstrijden · strafschoppen 4 benut · sterkste fase: 0-15e minuut

Verdediging · 2,00 tegen per wedstrijd (1,30 thuis, 3,00 uit) · 14% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 16 geel, 0 rood

Discipline · 12,4 overtreding(en) per wedstrijd · 1,9 buitenspel per wedstrijd · 1,80 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · B. Samba rotatie · 4 redding(en), 80% van de schoten op doel gestopt · 0,50 tegen per 90 min · cijfer 7,2

Trainer · F. Haise sinds 01/08/2025 · 6 club(s) getraind sinds 2013
Systeem: 4-1-4-1 · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (ook 4-3-3 ×3)

Vorm (API-Football): DWWWLWL

Lens

Aanval · 2,00 doelpunt(en) per wedstrijd (2,30 thuis, 1,80 uit) · 18,2 schoten per wedstrijd, 34% op doel · niet gescoord in 14% van de wedstrijden · strafschoppen 3 benut · sterkste fase: 46-60e minuut

Verdediging · 1,60 tegen per wedstrijd (1,30 thuis, 1,80 uit) · 0% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 31-45e minuut · 14 geel, 2 rood

Discipline · 11,3 overtreding(en) per wedstrijd · 1,7 buitenspel per wedstrijd · 2,10 geel en 0,40 rood per wedstrijd (fiches de match, 19 wedstrijd(en))

Doelman · R. Risser rotatie · 6 redding(en), 100% van de schoten op doel gestopt · 0,00 tegen per 90 min · cijfer 8,9

Trainer · Yannick Cahuzac sinds 01/09/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 3-4-2-1, défense à trois centraux · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 46e et la 60e minute

Vorm (API-Football): WLLDLWW

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Rennes

  • Blessure E. Lepaul · Enkel miste de vorige wedstrijd 25/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Lens

  • Blessure A. Sima · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure I. Ganiou · Knie miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure J. Gradit · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure M. Nawrocki · Knie miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure O. Edouard · Blessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Gemeld door de pers en gecontroleerd (meerdere media, of afwezig op het laatste wedstrijdblad):

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: M. Udol (Rode kaart), I. Jourdren (Off the roster), M. Diarra (Off the roster), J. Chavez (Keuze van de trainer)

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 10,8 voor Rennes, 11,8 voor Lens · Verwachte gele kaarten: 3,2 · Verwacht buitenspel: 4,6

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: L. BlasLudovic Régis Arsène Blas

SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272001—06,5
2025-263015—16,6
2024-25296831—67,2
2023-24294 (1 strafsch.)144—36,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), Eliezer MayendaEliezer Mayenda Dossou
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rennes2001—06,7
2025-26Sunderland3013—06,1
2024-25Sunderland4010521—26,8
2023-24Sunderland8003—06,5
2023-24Hibernian2002—06,3
2023-24Sochaux—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), J. KadileJunior Morau Kadile
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lens2001—04,5
2025-26Almere City203520—36,9
2025-26Servette FC1361027—27,7
2024-25Almere City305255—66,8
2024-25Laval2106—07,1
2023-24Laval362154—36,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), F. ThauvinFlorian Tristán Mariano Thauvin
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lens1101—08,0
2025-26Lens43 (1 strafsch.)42—08,3
2024-25Udinese258 (1 strafsch.)310—07,2
2023-24Udinese295 (1 strafsch.)314—46,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Rennes

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
18 M. NagidaMahamadou Aboubakar Nagida
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272103—07,1
2025-261002—05,9
2024-2526205—16,8
2023-24300——06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %100,5034 %
B. CoulibalyB. Coulibaly

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

5 %00—60 %
K. DongopandjiK. Dongopandji

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

5 %00—60 %
48 A. Ait BoudlalAbdelhamid Aït Boudlal
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rennes2102—17,1
2025-26Rennes1002—16,3
2024-25Amiens9017—17,0
2024-25Rennes000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %100,9024 %
10 L. BlasLudovic Régis Arsène Blas
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272001—06,5
2025-263015—16,6
2024-25296831—67,2
2023-24294 (1 strafsch.)144—36,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %000,0034 %

Lens

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
10 F. ThauvinFlorian Tristán Mariano Thauvin
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lens1101—08,0
2025-26Lens43 (1 strafsch.)42—08,3
2024-25Udinese258 (1 strafsch.)310—07,2
2023-24Udinese295 (1 strafsch.)314—46,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

7 %101,2024 %
8 N. Gane BernardinoN. Gane Bernardino

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

4 %00—60 %
28 J. KadileJunior Morau Kadile
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lens2001—04,5
2025-26Almere City203520—36,9
2025-26Servette FC1361027—27,7
2024-25Almere City305255—66,8
2024-25Laval2106—07,1
2023-24Laval362154—36,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %000,0024 %
9 T. HazardThorgan Ganael Francis Hazard
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lens5003—05,4
2025-26Anderlecht2014—06,5
2024-25Anderlecht181319—27,2
2023-24Anderlecht181319—27,2
2023-24Dortmund100——06,2
2023-24PSV Eindhoven000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %000,0024 %
29 F. IvanovićFranjo Ivanović
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Croatia721——1—
2026-27Benfica100——0—
2026-27Lens1001—05,9
2025-26Benfica256 (1 strafsch.)119—16,7
2025-26St. Gilloise5208—06,8
2024-25St. Gilloise000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

2 %000,0024 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Rennes — 4-3-3

Trainer : F. Haise sinds 01/08/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Brice Lauriche Samba Rennes · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 France · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Rennes · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,1 Lens · 2024-25: 15 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Rennes · 2024-25: 15 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Lens · 2023-24: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,2 30 B. SambaCharlie Richard Cresswell Rennes · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,6 Toulouse · 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 8,2 Toulouse · 2024-25: 32 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 Leeds · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Leeds · 2023-24: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 4 C. CresswellMahamadou Aboubakar Nagida 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,9 2024-25: 26 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 2023-24: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 18 M. NagidaAbdelhamid Aït Boudlal Rennes · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Rennes · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,3 Amiens · 2024-25: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Rennes · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 48 A. Ait BoudlalBryan Keith Reynolds Jr. Rennes · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Westerlo · 2025-26: 39 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,8 Westerlo · 2024-25: 37 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,9 Westerlo · 2023-24: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 4 geel Roma · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 14 B. ReynoldsMahdi Camara Montpellier · 2026-27: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Rennes · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 PAOK · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Nantes · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Roma · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel PAOK · 2025-26: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,6 Rennes · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Laval · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Brest · 2024-25: 34 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 3 assist(s), 41 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 Rennes · 2024-25: 34 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 3 assist(s), 41 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 Laval · 2024-25: 30 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 1 assist(s), 41 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 PAOK · 2024-25: 19 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 1 assist(s), 33 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 7,0 Young Boys · 2024-25: 18 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 2 rood, cijfer 7,0 Lens · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Monaco · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Olympiakos · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Brest · 2023-24: 32 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 3 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,1 Young Boys · 2023-24: 29 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 43 overtreding(en), — buitenspel, 13 geel, cijfer 7,1 Monaco · 2023-24: 20 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 Olympiakos · 2023-24: 17 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 Nancy · 2023-24: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood PAOK · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Roma · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Lens · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 45 M. CamaraSebastian Szymański Rennes · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Poland · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,8 Fenerbahce · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,5 Rennes · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Ruch Chorzow · 2024-25: 30 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 4 geel Fenerbahce · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Fenerbahce · 2023-24: 37 wedstrijden, 10 doelpunt(en), 11 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,6 Ruch Chorzow · 2023-24: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 29 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 6,8 Feyenoord · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 17 S. SzymańskiValentin Rongier Rennes · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Rennes · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,2 Rennes · 2024-25: 30 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 Marseille · 2024-25: 25 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 Marseille · 2023-24: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,3 21 V. RongierMousa Mohammad Mousa Sulaiman Al Tamari Rennes · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Rennes · 2025-26: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Montpellier · 2024-25: 15 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Rennes · 2024-25: 11 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Montpellier · 2023-24: 27 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 2 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 11 M. TamariLudovic Régis Arsène Blas 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 2024-25: 29 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 8 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,2 2023-24: 29 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 1 assist(s), 44 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 10 L. BlasEliezer Mayenda Dossou Rennes · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Sunderland · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,1 Sunderland · 2024-25: 40 wedstrijden, 10 doelpunt(en), 5 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Sunderland · 2023-24: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Hibernian · 2023-24: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Sochaux · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 12 E. Mayenda
Brice Lauriche Samba
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rennes2000—17,2
2026-27France000——0—
2025-26Rennes200——06,1
2024-25Lens1500——17,2
2024-25Rennes1500——17,2
2023-24Lens33001—37,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Charlie Richard Cresswell
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rennes2002—07,6
2025-26Toulouse1111—18,2
2024-25Toulouse323128—57,0
2024-25Leeds000——0—
2023-24Leeds5003—07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mahamadou Aboubakar Nagida
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272103—07,1
2025-261002—05,9
2024-2526205—16,8
2023-24300——06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Abdelhamid Aït Boudlal
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rennes2102—17,1
2025-26Rennes1002—16,3
2024-25Amiens9017—17,0
2024-25Rennes000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Bryan Keith Reynolds Jr.
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rennes2002—06,7
2025-26Westerlo392337—86,8
2024-25Westerlo371337—86,9
2023-24Westerlo3300——4—
2023-24Roma—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mamadou Camara
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Montpellier6107—06,8
2026-27Rennes2001—16,6
2026-27PAOK100——06,2
2026-27Nantes000——0—
2026-27Roma000——0—
2025-26PAOK330015—36,6
2025-26Rennes3003—06,8
2025-26Laval1002—06,2
2024-25Brest345341—57,1
2024-25Rennes345341—57,1
2024-25Laval305 (1 strafsch.)141—56,9
2024-25PAOK197133—5 17,0
2024-25Young Boys180026—3 27,0
2024-25Lens—00————
2024-25Monaco000——0—
2024-25Olympiakos000——0—
2023-24Brest327 (1 strafsch.)337—77,1
2023-24Young Boys291143—137,1
2023-24Monaco201 (1 strafsch.)225—47,0
2023-24Olympiakos172022—57,0
2023-24Nancy800——3 1—
2023-24PAOK—0022——7,0
2023-24Roma000——0—
2023-24Lens000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Sebastian Szymański
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rennes2000—07,1
2026-27Poland200——07,8
2025-26Fenerbahce3015—07,5
2025-26Rennes1001—07,2
2024-25Ruch Chorzow3010——4—
2024-25Fenerbahce000——0—
2023-24Fenerbahce37101137—47,6
2023-24Ruch Chorzow310129—3 16,8
2023-24Feyenoord000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Valentin Rongier
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rennes2001—06,8
2025-26Rennes2003—08,2
2024-25Rennes303137—57,0
2024-25Marseille253137—57,0
2023-24Marseille100013—27,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mousa Mohammad Mousa Sulaiman Al Tamari
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rennes2001—06,7
2025-26Rennes3122—07,3
2024-25Montpellier15217—36,8
2024-25Rennes11117—16,8
2023-24Montpellier275211—06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ludovic Régis Arsène Blas
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272001—06,5
2025-263015—16,6
2024-25296831—67,2
2023-24294 (1 strafsch.)144—36,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Eliezer Mayenda Dossou
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rennes2001—06,7
2025-26Sunderland3013—06,1
2024-25Sunderland4010521—26,8
2023-24Sunderland8003—06,5
2023-24Hibernian2002—06,3
2023-24Sochaux—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Lens — 4-3-3

Trainer : Yannick Cahuzac sinds 01/09/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Robin Risser Birckel Lens · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,9 France · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Lens · 2025-26: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Red Star · 2024-25: 20 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,1 Strasbourg · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Dijon · 2023-24: 30 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel Strasbourg · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 40 R. RisserJean-Clair Dimitri Roger Todibo Lens · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 West Ham · 2025-26: 23 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 6,6 West Ham · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Nice · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Nice · 2023-24: 30 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, 1 rood, cijfer 7,1 20 J. TodiboSaud Abdullah Salem Abdulhamid Lens · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Lens · 2025-26: 33 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 4 assist(s), 54 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,3 Roma · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Roma · 2024-25: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 23 S. AbdulhamidKyllian Anderson Antonio 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, 1 rood, cijfer 5,9 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,1 2024-25: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 32 K. AntonioSamson Baidoo Lens · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,1 Lens · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Salzburg · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Salzburg · 2024-25: 30 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 7,2 Salzburg · 2023-24: 22 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 6 S. BaidooThorgan Ganael Francis Hazard Lens · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,4 Anderlecht · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Anderlecht · 2024-25: 18 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,2 Anderlecht · 2023-24: 18 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,2 Dortmund · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 PSV Eindhoven · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 9 T. HazardMatthieu Udol Lens · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Lens · 2025-26: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Metz · 2024-25: 32 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 7 assist(s), 42 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,5 Metz · 2023-24: 30 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 4 assist(s), 35 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 14 M. UdolYacine Titraoui Lens · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Charleroi · 2025-26: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, 1 rood Charleroi · 2024-25: 28 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,2 8 Y. TitraouiJunior Morau Kadile Lens · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 4,5 Almere City · 2025-26: 20 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 5 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 Servette FC · 2025-26: 13 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 10 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,7 Almere City · 2024-25: 30 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 2 assist(s), 55 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,8 Laval · 2024-25: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Laval · 2023-24: 36 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 54 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 28 J. KadileFlorian Tristán Mariano Thauvin Lens · 2026-27: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,0 Lens · 2025-26: 4 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 4 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,3 Udinese · 2024-25: 25 wedstrijden, 8 doelpunt(en), 3 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Udinese · 2023-24: 29 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 3 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 10 F. ThauvinFranjo Ivanović Croatia · 2026-27: 7 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel Benfica · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Lens · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,9 Benfica · 2025-26: 25 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 1 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 St. Gilloise · 2025-26: 5 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 St. Gilloise · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 29 F. Ivanović
Robin Risser Birckel
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lens100——08,9
2026-27France000——0—
2025-26Lens500——16,7
2024-25Red Star20001—37,1
2024-25Strasbourg000——0—
2023-24Dijon3000——2—
2023-24Strasbourg000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jean-Clair Dimitri Roger Todibo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lens3004—06,7
2025-26West Ham23018—5 16,6
2024-25West Ham000——0—
2024-25Nice000——0—
2023-24Nice300225—2 17,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Saud Abdullah Salem Abdulhamid
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lens1001—06,7
2025-26Lens333454—57,3
2025-26Roma—00————
2024-25Roma31012—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Kyllian Anderson Antonio
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271001—0 15,9
2025-263005—06,1
2024-257002—06,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Samson Baidoo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lens2001—16,1
2025-26Lens3012—07,3
2025-26Salzburg200——06,7
2024-25Salzburg300019—5 17,2
2023-24Salzburg22216—17,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Thorgan Ganael Francis Hazard
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lens5003—05,4
2025-26Anderlecht2014—06,5
2024-25Anderlecht181319—27,2
2023-24Anderlecht181319—27,2
2023-24Dortmund100——06,2
2023-24PSV Eindhoven000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Matthieu Udol
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lens1011—06,6
2025-26Lens5007—16,8
2024-25Metz324742—67,5
2023-24Metz303435—57,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Yacine Titraoui
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lens100——06,6
2025-26Charleroi500——2 1—
2024-25Charleroi282131—37,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Junior Morau Kadile
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lens2001—04,5
2025-26Almere City203520—36,9
2025-26Servette FC1361027—27,7
2024-25Almere City305255—66,8
2024-25Laval2106—07,1
2023-24Laval362154—36,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Florian Tristán Mariano Thauvin
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lens1101—08,0
2025-26Lens43 (1 strafsch.)42—08,3
2024-25Udinese258 (1 strafsch.)310—07,2
2023-24Udinese295 (1 strafsch.)314—46,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Franjo Ivanović
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Croatia721——1—
2026-27Benfica100——0—
2026-27Lens1001—05,9
2025-26Benfica256 (1 strafsch.)119—16,7
2025-26St. Gilloise5208—06,8
2024-25St. Gilloise000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

0overwinning(en) Rennes
4gelijk
2overwinning(en) Lens
1,8doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Rennes 4 doelpunt(en), Lens 7 · beide scoren in 67% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 17% · 5,0 geel en 0,4 rood per wedstrijd (5 verslag(en)) · scheidsrechters: B. Millot ×2, J. Pignard, Bastien Dechepy

Doelpuntenmakers in deze duels : A. Fulgini Lens, 1 · A. Kalimuendo Rennes, 1 · A. Saint-Maximin Lens, 1 · E. Lepaul Rennes, 1 · I. Salah Rennes, 1 · M'Bala Nzola Lens, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
07/02/2026Lens – Rennes Ligue 1 ♂3 – 1Lens
28/09/2025Rennes – Lens Ligue 1 ♂0 – 0gelijk
15/03/2025Lens – Rennes Ligue 1 ♂1 – 0Lens
21/09/2024Rennes – Lens Ligue 1 ♂1 – 1gelijk
12/05/2024Rennes – Lens Ligue 1 ♂1 – 1gelijk
20/08/2023Lens – Rennes Ligue 1 ♂1 – 1gelijk

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Rennes – Lens →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Autriche · rechten van het seizoen: DAZN zender van de wedstrijd nog niet aangekondigd
Relevé sur ligue1.com le 29/09/2026.

Elders in EuropaZender
France land van de competitieLigue 1+ of beIN Sports rechten van het seizoen
AllemagneDAZN rechten van het seizoen
BelgiqueDAZN rechten van het seizoen
Canada (Québec)beIN Sports rechten van het seizoen
DanemarkViaplay rechten van het seizoen
EspagneDAZN rechten van het seizoen
États-Unis (New York)beIN Sports rechten van het seizoen
GrèceOpen TV rechten van het seizoen
IrlandeLigue 1+ rechten van het seizoen
ItalieLigue 1+ rechten van het seizoen
LuxembourgDAZN rechten van het seizoen
MarocbeIN Sports rechten van het seizoen
Pays-BasViaplay rechten van het seizoen
PologneEleven Sports rechten van het seizoen
PortugalSport TV rechten van het seizoen
Royaume-UniLigue 1+ of Amazon Prime Video rechten van het seizoen
SénégalCanal+ of SuperSport rechten van het seizoen
SuisseDAZN of Sky Switzerland rechten van het seizoen
TunisiebeIN Sports rechten van het seizoen
TurquiebeIN Sports rechten van het seizoen
Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13