AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Ligue 1 ♂ · za 23 jan 2027 · 17:00

Toulouse – Nice

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Toulouse VNVND van oudste naar meest recente

19/09/2026thuisLe Havre Ligue 1 ♂3 – 2V
10/10/2026uitMonaco Ligue 1 ♂2 – 2N
16/10/2026uitLe Mans Ligue 1 ♂3 – 0V
25/10/2026thuisTroyes Ligue 1 ♂0 – 0N
01/11/2026uitMarseille Ligue 1 ♂0 – 2D

Nice VVDVV van oudste naar meest recente

20/09/2026thuisLille Ligue 1 ♂2 – 1V
11/10/2026thuisStrasbourg Ligue 1 ♂2 – 1V
18/10/2026uitLyon Ligue 1 ♂1 – 2D
23/10/2026uitBrest Ligue 1 ♂2 – 1V
30/10/2026thuisRennes Ligue 1 ♂5 – 2V

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Toulouse 2 wedstrijden zonder doelpunt
komt van een 0-2-nederlaag tegen Marseille · 2 W, 2 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (8 gescoord, 6 tegen)

Nice 8 wedstrijden ongeslagen thuis 5 wedstrijden met een doelpunt 3 overwinningen op rij thuis 2 overwinningen op rij
komt van een 5-2-zege tegen Rennes · 4 W, 0 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (12 gescoord, 7 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Toulouse

Aanval · 1,70 doelpunt(en) per wedstrijd (1,00 thuis, 2,30 uit) · 12,0 schoten per wedstrijd, 31% op doel · niet gescoord in 29% van de wedstrijden · strafschoppen 2 benut · sterkste fase: 46-60e minuut

Verdediging · 1,60 tegen per wedstrijd (1,70 thuis, 1,50 uit) · 14% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 31-45e minuut · 11 geel, 0 rood

Discipline · 14,2 overtreding(en) per wedstrijd · 1,6 buitenspel per wedstrijd · 2,20 geel en 0,60 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · G. Restes · 17 redding(en), 74% van de schoten op doel gestopt · 1,04 tegen per 90 min · cijfer 7,4

Trainer · Jens Askou sinds 01/08/2026 · 2 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (ook 4-4-2 ×2)

Vorm (API-Football): LDLDWDW

Nice

Aanval · 0,90 doelpunt(en) per wedstrijd (1,30 thuis, 0,30 uit) · 11,0 schoten per wedstrijd, 31% op doel · niet gescoord in 43% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 16-30e minuut

Verdediging · 1,30 tegen per wedstrijd (0,80 thuis, 2,00 uit) · 14% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 31-45e minuut · 13 geel, 0 rood

Discipline · 10,8 overtreding(en) per wedstrijd · 2,8 buitenspel per wedstrijd · 1,80 geel en 0,20 rood per wedstrijd (fiches de match, 19 wedstrijd(en))

Doelman · Y. Diouf · 20 redding(en), 74% van de schoten op doel gestopt · 1,00 tegen per 90 min · cijfer 6,8

Trainer · O. Pantaloni sinds 01/07/2026 · 5 club(s) getraind sinds 2009
Systeem: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 16e et la 30e minute

Vorm (API-Football): DLDLWWL

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Toulouse

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: M. Niflore (Blessure), S. Oppong (Kuit)

Nice

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: A. Abdi (Spierblessure), A. Mendy (Knie), L. Abergel (Knie), M. Bombito (Been)

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 13,9 voor Toulouse, 9,1 voor Nice · Verwachte gele kaarten: 3,2 · Verwacht buitenspel: 4,9

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: M. AmouraMohammed El Amine Amoura

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nice5107—26,9
2025-26Wolfsburg—00————
2024-25Wolfsburg3110 (2 strafsch.)931—67,2
2024-25St. Gilloise—00————
2023-24St. Gilloise32184——7—
2023-24FC Lugano000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,8 per wedstrijd), E. WahiSepe Elye Wahi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nice6201—26,8
2025-26Nice42 (1 strafsch.)18—07,1
2025-26Ein Frankfurt111——08,3
2024-25Marseille153 (1 strafsch.)117—16,5
2024-25Ein Frankfurt11002—16,5
2024-25Lens00 (1 strafsch.)117—06,5
2023-24Lens279 (1 strafsch.)320—96,7
2023-24Montpellier10 (1 strafsch.)320—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), J. Russell-RoweJacen Rex Orlando Russell-Rowe
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277206—16,7
2025-262001—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), Y. AziziIlyas Azizi
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-275009—06,6
2025-261001—06,7
2024-25000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Toulouse

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
20 C. TengstedtCasper Tengstedt
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Toulouse55 (2 strafsch.)11—07,4
2026-27Feyenoord000——0—
2025-26Feyenoord000——0—
2024-25Verona256 (1 strafsch.)16—26,7
2024-25Benfica000——0—
2023-24Benfica000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

19 %511,4243 %
8 T. JørgensenThomas Jørgensen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Toulouse7219—07,1
2026-27Viborg4103—07,1
2026-27Denmark100——0—
2025-26Viborg200——0—
2024-25Viborg200——0—
2024-25FC Copenhagen000——0—
2024-25Hvidovre—00————
2023-24Hvidovre200——0—
2023-24FC Copenhagen000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

16 %210,2981 %
13 J. Russell-RoweJacen Rex Orlando Russell-Rowe
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277206—16,7
2025-262001—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

15 %200,3972 %
12 C. TapéChrist Tapé
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Toulouse71010—16,6
2025-26AC Horsens—00————
2024-25AC Horsens—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %100,1481 %
23 C. CásseresCristian Sleiker Cásseres Yepes Jr.
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2770514—27,8
2025-261001—06,2
2024-25321353—117,1
2023-24321342—16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %050,0081 %

Nice

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
11 E. WahiSepe Elye Wahi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nice6201—26,8
2025-26Nice42 (1 strafsch.)18—07,1
2025-26Ein Frankfurt111——08,3
2024-25Marseille153 (1 strafsch.)117—16,5
2024-25Ein Frankfurt11002—16,5
2024-25Lens00 (1 strafsch.)117—06,5
2023-24Lens279 (1 strafsch.)320—96,7
2023-24Montpellier10 (1 strafsch.)320—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

13 %200,4162 %
92 J. ClaussJonathan Clauss
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nice7112—07,3
2025-26Nice201——07,4
2024-25Nice283826—77,4
2024-25Marseille00826—07,4
2023-24Marseille273411—2 17,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

9 %110,1581 %
9 M. AmouraMohammed El Amine Amoura
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nice5107—26,9
2025-26Wolfsburg—00————
2024-25Wolfsburg3110 (2 strafsch.)931—67,2
2024-25St. Gilloise—00————
2023-24St. Gilloise32184——7—
2023-24FC Lugano000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

7 %100,2453 %
7 G. HeinGauthier Hein
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nice7013—06,9
2025-26Metz2011—07,4
2024-25Metz3412 (6 strafsch.)617—57,8
2024-25Auxerre001——07,9
2023-24Auxerre3711928—67,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %010,0072 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Toulouse — 4-3-3

Trainer : Jens Askou sinds 01/08/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Guillaume Restes Toulouse · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,4 France · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 0,0 Toulouse · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Toulouse · 2024-25: 29 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Toulouse · 2023-24: 34 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 16 G. RestesMark Irwin Robert Alexander McKenzie Toulouse · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Toulouse · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Toulouse · 2024-25: 31 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, 1 rood, cijfer 6,8 Genk · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Genk · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 3 M. McKenzieChrist Tapé Toulouse · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 AC Horsens · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel AC Horsens · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 12 C. TapéRafik Messali 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 2024-25: 27 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 22 R. MessaliRasmus Schmidt Nicolaisen 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 2024-25: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 2023-24: 33 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 45 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 2 R. NicolaisenCristian Sleiker Cásseres Yepes Jr. 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 5 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,8 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 2024-25: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 53 overtreding(en), — buitenspel, 11 geel, cijfer 7,1 2023-24: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 42 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 23 C. CásseresThomas Jørgensen Toulouse · 2026-27: 7 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Viborg · 2026-27: 4 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Denmark · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Viborg · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Viborg · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel FC Copenhagen · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Hvidovre · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Hvidovre · 2023-24: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel FC Copenhagen · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 8 T. JørgensenAlexis Vossah 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 2025-26: 4 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, 1 rood, cijfer 6,4 6 A. VossahJacen Rex Orlando Russell-Rowe 2026-27: 7 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 13 J. Russell-RoweIlyas Azizi 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 37 Y. AziziSantiago Hidalgo Massa 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 5,5 2025-26: 4 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 9 S. Hidalgo
Guillaume Restes
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Toulouse6000—07,4
2026-27France0000—00,0
2025-26Toulouse100——06,2
2024-25Toulouse29011—26,7
2023-24Toulouse34001—36,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mark Irwin Robert Alexander McKenzie
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Toulouse7009—07,0
2025-26Toulouse4002—07,1
2024-25Toulouse311130—2 16,8
2024-25Genk100——0—
2023-24Genk100——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Christ Tapé
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Toulouse71010—16,6
2025-26AC Horsens—00————
2024-25AC Horsens—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Rafik Messali
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277009—06,6
2025-262004—17,0
2024-2527019—06,8
2023-24000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Rasmus Schmidt Nicolaisen
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-274006—17,1
2025-263015—06,7
2024-258014—07,1
2023-24332045—57,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Cristian Sleiker Cásseres Yepes Jr.
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2770514—27,8
2025-261001—06,2
2024-25321353—117,1
2023-24321342—16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Thomas Jørgensen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Toulouse7219—07,1
2026-27Viborg4103—07,1
2026-27Denmark100——0—
2025-26Viborg200——0—
2024-25Viborg200——0—
2024-25FC Copenhagen000——0—
2024-25Hvidovre—00————
2023-24Hvidovre200——0—
2023-24FC Copenhagen000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Alexis Vossah
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-276005—06,5
2025-264101—0 16,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jacen Rex Orlando Russell-Rowe
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277206—16,7
2025-262001—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ilyas Azizi
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-275009—06,6
2025-261001—06,7
2024-25000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Santiago Hidalgo Massa
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-276006—15,5
2025-264207—16,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Nice — 4-3-3

Trainer : O. Pantaloni sinds 01/07/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Yehvann Diouf Nice · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Nice · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Nice · 2024-25: 36 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Reims · 2024-25: 34 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Reims · 2023-24: 34 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 23 Y. DioufX. Mandza Tsiendi 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 35 X. Mandza TsiendiYoussouf Nyange Ndayishimiye 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 2024-25: 23 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 2023-24: 23 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, 1 rood, cijfer 6,9 55 Y. NdayishimiyeMohamed Abdelmonem El Sayed Mohamed Ahmed 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2024-25: 24 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 5 M. AbdelmonemAntoine Mendy Nice · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Nice · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Nice · 2024-25: 28 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Grenoble · 2024-25: 22 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 6,8 Grenoble · 2023-24: 16 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Nice · 2023-24: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 33 A. MendyJonathan Clauss Nice · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Nice · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,4 Nice · 2024-25: 28 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 8 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,4 Marseille · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 8 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,4 Marseille · 2023-24: 27 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 4 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, 1 rood, cijfer 7,2 92 J. ClaussAxel Laurent Angel Lambert Witsel Nice · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Belgium · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Girona · 2025-26: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 34 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 6,9 Ath Madrid · 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Girona · 2024-25: 38 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Ath Madrid · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Girona · 2023-24: 36 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 Ath Madrid · 2023-24: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 28 A. WitselDjibril Coulibaly 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 5,6 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 39 D. CoulibalyGauthier Hein Nice · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Metz · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,4 Metz · 2024-25: 34 wedstrijden, 12 doelpunt(en), 6 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,8 Auxerre · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,9 Auxerre · 2023-24: 37 wedstrijden, 11 doelpunt(en), 9 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,6 7 G. HeinSepe Elye Wahi Nice · 2026-27: 6 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Nice · 2025-26: 4 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Ein Frankfurt · 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,3 Marseille · 2024-25: 15 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Ein Frankfurt · 2024-25: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Lens · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Lens · 2023-24: 27 wedstrijden, 9 doelpunt(en), 3 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 6,7 Montpellier · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 11 E. WahiMohammed El Amine Amoura Nice · 2026-27: 5 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 Wolfsburg · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Wolfsburg · 2024-25: 31 wedstrijden, 10 doelpunt(en), 9 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,2 St. Gilloise · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel St. Gilloise · 2023-24: 32 wedstrijden, 18 doelpunt(en), 4 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 7 geel FC Lugano · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 9 M. Amoura
Yehvann Diouf
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nice7001—06,8
2025-26Nice300——06,9
2024-25Nice3600——17,2
2024-25Reims3400——17,2
2023-24Reims3400——17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

X. Mandza Tsiendi
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277003—16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Youssouf Nyange Ndayishimiye
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277004—27,0
2025-261001—07,3
2024-25233019—57,1
2023-24230015—6 16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mohamed Abdelmonem El Sayed Mohamed Ahmed
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277003—27,0
2025-26000——0—
2024-2524009—26,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Antoine Mendy
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nice3001—06,7
2025-26Nice1002—07,3
2024-25Nice280013—26,7
2024-25Grenoble220211—3 16,8
2023-24Grenoble16029—37,0
2023-24Nice10004—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jonathan Clauss
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nice7112—07,3
2025-26Nice201——07,4
2024-25Nice283826—77,4
2024-25Marseille00826—07,4
2023-24Marseille273411—2 17,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Axel Laurent Angel Lambert Witsel
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nice6002—06,6
2026-27Belgium200——0—
2025-26Girona321234—3 16,9
2025-26Ath Madrid1101—07,3
2024-25Girona38014—17,0
2024-25Ath Madrid000——0—
2023-24Girona362024—57,0
2023-24Ath Madrid400——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Djibril Coulibaly
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2760010—15,6
2025-26100——06,6
2024-25—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Gauthier Hein
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nice7013—06,9
2025-26Metz2011—07,4
2024-25Metz3412 (6 strafsch.)617—57,8
2024-25Auxerre001——07,9
2023-24Auxerre3711928—67,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Sepe Elye Wahi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nice6201—26,8
2025-26Nice42 (1 strafsch.)18—07,1
2025-26Ein Frankfurt111——08,3
2024-25Marseille153 (1 strafsch.)117—16,5
2024-25Ein Frankfurt11002—16,5
2024-25Lens00 (1 strafsch.)117—06,5
2023-24Lens279 (1 strafsch.)320—96,7
2023-24Montpellier10 (1 strafsch.)320—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mohammed El Amine Amoura
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nice5107—26,9
2025-26Wolfsburg—00————
2024-25Wolfsburg3110 (2 strafsch.)931—67,2
2024-25St. Gilloise—00————
2023-24St. Gilloise32184——7—
2023-24FC Lugano000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

3overwinning(en) Toulouse
2gelijk
1overwinning(en) Nice
2,5doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Toulouse 10 doelpunt(en), Nice 5 · beide scoren in 67% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 33% · 4,5 geel en 0,0 rood per wedstrijd (4 verslag(en)) · scheidsrechters: G. Angoula, T. Leonard, T. Léonard

Doelpuntenmakers in deze duels : S. Hidalgo Toulouse, 2 · C. Casseres Toulouse, 1 · D. Sidibe Toulouse, 1 · E. Wahi Nice, 1 · F. Magri Toulouse, 1 · G. Laborde Nice, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
17/01/2026Toulouse – Nice Ligue 1 ♂5 – 1Toulouse
16/08/2025Nice – Toulouse Ligue 1 ♂0 – 1Toulouse
02/02/2025Toulouse – Nice Ligue 1 ♂1 – 1gelijk
25/08/2024Nice – Toulouse Ligue 1 ♂1 – 1gelijk
03/03/2024Toulouse – Nice Ligue 1 ♂2 – 1Toulouse
26/11/2023Nice – Toulouse Ligue 1 ♂1 – 0Nice

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Toulouse – Nice →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

France · rechten van het seizoen: Ligue 1+ of beIN Sports zender van de wedstrijd nog niet aangekondigd
Huit matchs par journée sur Ligue 1+, un sur beIN Sports (2025-2029). À vérifier.

Elders in EuropaZender
AllemagneDAZN rechten van het seizoen
AutricheDAZN rechten van het seizoen
BelgiqueDAZN rechten van het seizoen
Canada (Québec)beIN Sports rechten van het seizoen
DanemarkViaplay rechten van het seizoen
EspagneDAZN rechten van het seizoen
États-Unis (New York)beIN Sports rechten van het seizoen
GrèceOpen TV rechten van het seizoen
IrlandeLigue 1+ rechten van het seizoen
ItalieLigue 1+ rechten van het seizoen
LuxembourgDAZN rechten van het seizoen
MarocbeIN Sports rechten van het seizoen
Pays-BasViaplay rechten van het seizoen
PologneEleven Sports rechten van het seizoen
PortugalSport TV rechten van het seizoen
Royaume-UniLigue 1+ of Amazon Prime Video rechten van het seizoen
SénégalCanal+ of SuperSport rechten van het seizoen
SuisseDAZN of Sky Switzerland rechten van het seizoen
TunisiebeIN Sports rechten van het seizoen
TurquiebeIN Sports rechten van het seizoen
Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13