Ligue 1 ♂ · za 06 mrt 2027 · 17:00
Troyes – Lorient
Actualiteit van de informatie 4 na te kijken
- Selectie van Troyes : op 23/10/2026 na te kijken
- Afwezigen bij Troyes : op 23/10/2026 na te kijken
- Selectie van Lorient : op 23/10/2026 na te kijken
- Afwezigen bij Lorient : op 23/10/2026 na te kijken
Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.
Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
Troyes DDDNV van oudste naar meest recente
| 19/09/2026 | uit | Angers Ligue 1 ♂ | 0 – 2 | D |
| 11/10/2026 | thuis | Marseille Ligue 1 ♂ | 0 – 2 | D |
| 17/10/2026 | thuis | Lens Ligue 1 ♂ | 1 – 3 | D |
| 25/10/2026 | uit | Toulouse Ligue 1 ♂ | 0 – 0 | N |
| 31/10/2026 | thuis | Le Mans Ligue 1 ♂ | 2 – 0 | V |
Lorient DVVND van oudste naar meest recente
| 19/09/2026 | uit | Le Mans Ligue 1 ♂ | 1 – 2 | D |
| 10/10/2026 | thuis | Paris FC Ligue 1 ♂ | 1 – 0 | V |
| 18/10/2026 | thuis | Monaco Ligue 1 ♂ | 1 – 0 | V |
| 25/10/2026 | uit | Angers Ligue 1 ♂ | 0 – 0 | N |
| 02/11/2026 | thuis | Brest Ligue 1 ♂ | 0 – 2 | D |
Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Troyes 3 wedstrijden zonder overwinning uit 2 wedstrijden zonder tegendoelpunt
komt van een 2-0-zege tegen Le Mans · 1 W, 1 G, 3 V in de laatste 5 wedstrijden (3 gescoord, 7 tegen)
Lorient 2 wedstrijden zonder doelpunt
komt van een 0-2-nederlaag tegen Brest · 2 W, 1 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (3 gescoord, 4 tegen)
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Troyes
Aanval · 0,70 doelpunt(en) per wedstrijd (0,80 thuis, 0,70 uit) · 14,4 schoten per wedstrijd, 22% op doel · niet gescoord in 57% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 0-15e minuut
Verdediging · 2,30 tegen per wedstrijd (2,80 thuis, 1,70 uit) · 14% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 46-60e minuut · 11 geel, 0 rood
Discipline · 12,4 overtreding(en) per wedstrijd · 2,0 buitenspel per wedstrijd · 1,80 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 7 wedstrijd(en))
Doelman · P. Beach · 17 redding(en), 57% van de schoten op doel gestopt · 1,86 tegen per 90 min · cijfer 6,7
Trainer · S. Dumont sinds 01/08/2024 · 3 club(s) getraind sinds 2021
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (ook 4-3-3 ×2)
Vorm (API-Football): DWLLLLL
Lorient
Aanval · 1,00 doelpunt(en) per wedstrijd (1,30 thuis, 0,70 uit) · 10,2 schoten per wedstrijd, 38% op doel · niet gescoord in 14% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 31-45e minuut
Verdediging · 0,90 tegen per wedstrijd (1,00 thuis, 0,70 uit) · 57% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 46-60e minuut · 8 geel, 0 rood
Discipline · 9,3 overtreding(en) per wedstrijd · 1,3 buitenspel per wedstrijd · 1,40 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))
Doelman · Y. Mvogo · 21 redding(en), 78% van de schoten op doel gestopt · 0,86 tegen per 90 min · cijfer 7,1
Trainer · A. Dujeux sinds 01/07/2026 · 3 club(s) getraind sinds 2014
Systeem: 3-4-2-1, défense à trois centraux · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 31e et la 45e minute
Vorm (API-Football): DLWDLWW
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Troyes
- Blessure A. Ouzenadji · Knie miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
- Blessure Y. Kone · Knie miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
- Blessure Y. Titi · Been miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.
Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: I. Boura (Heup)
Lorient
- Blessure N. Mbamba · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.
Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: B. Fadiga (Inactive)
ScheidsrechterWat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Wat is dit?
Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).
Disciplinair risicoWat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Wat is dit?
Verwachte overtredingen: 11,3 voor Troyes, 9,9 voor Lorient · Verwachte gele kaarten: 3,1 · Verwacht buitenspel: 4,9
Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.
Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: R. RipartRenaud Ripart W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 7 1 (1 strafsch.) 0 5 — 1 6,7 2025-26 3 2 0 4 — 1 7,0 2024-25 — 0 0 — — — — 2023-24 16 2 (1 strafsch.) 3 23 — 1 6,8 Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Troyes 4 0 0 1 — 0 6,8 2025-26 Troyes 3 0 1 2 — 0 6,7 2024-25 Red Star 34 2 5 23 — 3 7,0 2024-25 Troyes 34 2 5 23 — 3 7,0 2023-24 Red Star 33 3 0 — — 4 — Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Troyes 7 0 1 3 — 0 6,8 2025-26 Troyes 13 4 1 14 — 1 7,0 2025-26 Magdeburg 2 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 Pau FC 29 4 (1 strafsch.) 0 24 — 2 6,8 2024-25 Le Havre 1 0 0 — — 0 6,3 2023-24 Concarneau 15 2 1 16 — 1 6,6 2023-24 Le Havre 0 0 0 — — 0 — Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Lorient 7 1 0 8 — 1 7,2 2026-27 Freiburg 1 1 0 — — 0 7,6 2025-26 Freiburg 9 0 1 10 — 2 6,5 2025-26 Lorient 4 0 0 1 — 0 6,8 2024-25 Freiburg 31 0 0 5 — 1 6,5 2024-25 Lorient 18 1 1 3 — 1 6,8 2023-24 Freiburg 20 0 0 14 — 1 6,7 2023-24 Lorient 11 0 0 7 — 0 6,6
Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.
Waarschijnlijke doelpuntenmakersWat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Wat is dit?
Troyes
| Speler | Scoort | Doelpunten | Assists | Doelpunten / 90 min | Speelt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17 A. MilleAntoine Mille
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 6 % | 1 | 1 | 0,17 | 72 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20 R. RipartRenaud Ripart
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 5 % | 1 | 0 | 0,23 | 53 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 L. MaronnierLucas Maronnier
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 4 % | 1 | 0 | 0,22 | 62 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 J. Le DouaronJérémy Le Douaron
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 4 % | 1 | 0 | 0,32 | 43 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23 T. NkadaTimothé Nkada
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 2 % | 1 | 0 | 0,52 | 34 % |
Lorient
| Speler | Scoort | Doelpunten | Assists | Doelpunten / 90 min | Speelt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17 J. MakengoJean-Victor Makengo
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 11 % | 1 | 0 | 0,15 | 81 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 N. CadiouNoah Cadiou
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 9 % | 1 | 0 | 0,14 | 81 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
33 G. BernardeauGabin Bernardeau
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 8 % | 1 | 0 | 0,21 | 72 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
42 M. KoneM. Kone
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 6 % | 1 | 0 | 0,27 | 53 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18 I. BaldéIbrahima Baldé
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 4 % | 1 | 0 | 0,36 | 43 % |
Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.
Waarschijnlijke opstellingenWat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
Troyes — 4-3-3
Trainer : S. Dumont sinds 01/08/2024 · vastgelegd op 23/10/2026
| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Adrien-Mehdi Monfray| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Troyes | 7 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Troyes | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,6 |
| 2024-25 | Grenoble | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Troyes | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Grenoble | 27 | 0 | 1 | 28 | — | 6 | 7,4 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Michel Junior Diaz| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Troyes | 7 | 0 | 0 | 8 | — | 3 | 6,3 |
| 2025-26 | Brest | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,9 |
| 2024-25 | Troyes | 34 | 0 | 1 | 21 | — | 6 | 7,1 |
| 2024-25 | Annecy | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Nantes | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Annecy | 20 | 0 | 0 | 27 | — | 6 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Nantes | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Lucas Maronnier| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Troyes | 6 | 1 | 0 | 6 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Troyes | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Guingamp | 27 | 1 | 0 | 18 | — | 1 | 6,6 |
| 2023-24 | Guingamp | 15 | 0 | 1 | 12 | — | 2 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Paolo Gozzi Iweru| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Troyes | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Troyes | 15 | 0 | 0 | 14 | — | 3 | 6,8 |
| 2024-25 | Troyes | 28 | 0 | 0 | 9 | — | 1 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Genoa | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Red Star | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Red Star | 24 | 0 | 0 | — | — | 6 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Mouhamed Diop| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Troyes | 7 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,5 |
| 2026-27 | Riga | 6 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2026-27 | Auxerre | 6 | 0 | 1 | 0 | — | 0 | 5,6 |
| 2025-26 | Grenoble | 31 | 0 | 0 | — | — | 2 | 7,2 |
| 2025-26 | Troyes | 3 | 1 | 1 | 4 | — | 2 | 7,2 |
| 2025-26 | Gent | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Dunkerque | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Grenoble | 32 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Troyes | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Troyes | 36 | 3 | 2 | 28 | — | 5 | 6,8 |
| 2023-24 | Grenoble | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Antoine Mille| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Troyes | 7 | 1 | 1 | 12 | — | 2 | 7,0 |
| 2025-26 | Troyes | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Pau FC | 33 | 5 (1 strafsch.) | 4 | 52 | — | 8 | 7,3 |
| 2024-25 | Troyes | 32 | 5 (1 strafsch.) | 4 | 52 | — | 8 | 7,3 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Dermane Karim| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Troyes | 6 | 0 | 0 | 14 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Lorient | 3 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,5 |
| 2024-25 | Lommel SK | 15 | 0 | 3 | 25 | — | 3 | 7,3 |
| 2024-25 | Kortrijk | 13 | 0 | 0 | 13 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Lommel SK | 26 | 4 | 3 | 34 | — | 7 1 | 7,4 |
| 2023-24 | Feyenoord | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Renaud Ripart| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 1 (1 strafsch.) | 0 | 5 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | 3 | 2 | 0 | 4 | — | 1 | 7,0 |
| 2024-25 | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | 16 | 2 (1 strafsch.) | 3 | 23 | — | 1 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Merwan Ifnaoui| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Troyes | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Troyes | 3 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Red Star | 34 | 2 | 5 | 23 | — | 3 | 7,0 |
| 2024-25 | Troyes | 34 | 2 | 5 | 23 | — | 3 | 7,0 |
| 2023-24 | Red Star | 33 | 3 | 0 | — | — | 4 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Kandet Diawara| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Troyes | 7 | 0 | 1 | 3 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Troyes | 13 | 4 | 1 | 14 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Magdeburg | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Pau FC | 29 | 4 (1 strafsch.) | 0 | 24 | — | 2 | 6,8 |
| 2024-25 | Le Havre | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2023-24 | Concarneau | 15 | 2 | 1 | 16 | — | 1 | 6,6 |
| 2023-24 | Le Havre | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.
Lorient — 4-3-3
Trainer : A. Dujeux sinds 01/07/2026 · vastgelegd op 23/10/2026
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lorient | 7 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | Switzerland | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Lorient | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Lorient | 33 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | Lorient | 34 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Montassar Omar Talbi| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 7,2 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 7,9 |
| 2024-25 | 29 | 1 | 1 | 21 | — | 4 1 | 7,1 |
| 2023-24 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Nathaniel Adjei| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 7,2 |
| 2025-26 | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | 9 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | 15 | 0 | 0 | 10 | — | 2 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Panos Katseris| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lorient | 5 | 0 | 3 | 1 | — | 1 | 5,8 |
| 2025-26 | Lorient | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Lorient | 23 | 4 | 0 | 18 | — | 3 | 6,8 |
| 2023-24 | Lorient | 15 | 1 | 1 | 19 | — | 4 | 6,7 |
| 2023-24 | Catanzaro | 15 | 0 | 2 | 15 | — | 4 | 6,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Souleymane Isaak Touré| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lorient | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,8 |
| 2025-26 | Lorient | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Udinese | 12 | 1 | 0 | 15 | — | 2 2 | 6,5 |
| 2024-25 | Lorient | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Lorient | 24 | 1 | 1 | 36 | — | 6 | 7,0 |
| 2023-24 | Marseille | 0 | 0 | 1 | 36 | — | 0 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Krys-Anthony Madou Kouassi| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Cercle Brugge | 8 | 1 (1 strafsch.) | 0 | 4 | — | 1 | 6,7 |
| 2026-27 | Lorient | 7 | 0 | 1 | 6 | — | 2 | 6,8 |
| 2025-26 | Cercle Brugge | 11 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Lorient | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,3 |
| 2024-25 | Ajaccio | 24 | 0 | 2 | 25 | — | 4 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Amiens | 12 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Ajaccio | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Noah Cadiou| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lorient | 7 | 1 (1 strafsch.) | 0 | 6 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Lorient | 3 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7,5 |
| 2024-25 | Rodez | 30 | 5 | 4 | 25 | — | 3 | 7,2 |
| 2024-25 | Lorient | 29 | 5 | 4 | 25 | — | 3 | 7,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Dembo Sylla| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lorient | 7 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Red Star | 31 | 0 | 4 | 24 | — | 5 | 6,7 |
| 2024-25 | Dender | 29 | 0 | 0 | 11 | — | 2 | 6,4 |
| 2024-25 | Lorient | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Rodez | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Rodez | 17 | 0 | 4 | 5 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Lorient | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Jean-Victor Makengo| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lorient | 7 | 1 | 0 | 8 | — | 1 | 7,2 |
| 2026-27 | Freiburg | 1 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,6 |
| 2025-26 | Freiburg | 9 | 0 | 1 | 10 | — | 2 | 6,5 |
| 2025-26 | Lorient | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Freiburg | 31 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,5 |
| 2024-25 | Lorient | 18 | 1 | 1 | 3 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Freiburg | 20 | 0 | 0 | 14 | — | 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Lorient | 11 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 6,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Gabin Bernardeau| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lorient | 7 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Nice | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,4 |
| 2024-25 | Le Mans | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
M. Kone| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lorient | 7 | 1 | 0 | 7 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Lorient | 2 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | FC Nordsjaelland | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.
Onderlinge duelsWat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Wat is dit?
6 onderlinge wedstrijd(en): Troyes 7 doelpunt(en), Lorient 7 · beide scoren in 50% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 33% · 0,0 geel en 0,0 rood per wedstrijd (1 verslag(en)) · scheidsrechters: Azzedine Souifi
Doelpuntenmakers in deze duels : J. Makengo Lorient, 1 · L. Maronnier Troyes, 1 · R. Ripart Troyes, 1
| Datum | Wedstrijd | Uitslag | Winnaar |
|---|---|---|---|
| 29/08/2026 | Lorient – Troyes Ligue 1 ♂ | 1 – 2 | Troyes |
| 12/03/2023 | Lorient – Troyes Ligue 1 ♂ | 2 – 0 | Lorient |
| 23/10/2022 | Troyes – Lorient Ligue 1 ♂ | 2 – 2 | gelijk |
| 21/05/2022 | Lorient – Troyes Ligue 1 ♂ | 1 – 1 | gelijk |
| 01/12/2021 | Troyes – Lorient Ligue 1 ♂ | 2 – 0 | Troyes |
| 27/02/2016 | Troyes – Lorient Ligue 1 ♂ | 0 – 1 | Lorient |
Van meest recent naar oudst.
Volledige historiek Troyes – Lorient →
Tv-uitzendingWat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Wat is dit?
Luxembourg · rechten van het seizoen: DAZN zender van de wedstrijd nog niet aangekondigd
Relevé sur ligue1.com le 29/09/2026.
| Elders in Europa | Zender |
|---|---|
| France land van de competitie | Ligue 1+ of beIN Sports rechten van het seizoen |
| Allemagne | DAZN rechten van het seizoen |
| Autriche | DAZN rechten van het seizoen |
| Belgique | DAZN rechten van het seizoen |
| Canada (Québec) | beIN Sports rechten van het seizoen |
| Danemark | Viaplay rechten van het seizoen |
| Espagne | DAZN rechten van het seizoen |
| États-Unis (New York) | beIN Sports rechten van het seizoen |
| Grèce | Open TV rechten van het seizoen |
| Irlande | Ligue 1+ rechten van het seizoen |
| Italie | Ligue 1+ rechten van het seizoen |
| Maroc | beIN Sports rechten van het seizoen |
| Pays-Bas | Viaplay rechten van het seizoen |
| Pologne | Eleven Sports rechten van het seizoen |
| Portugal | Sport TV rechten van het seizoen |
| Royaume-Uni | Ligue 1+ of Amazon Prime Video rechten van het seizoen |
| Sénégal | Canal+ of SuperSport rechten van het seizoen |
| Suisse | DAZN of Sky Switzerland rechten van het seizoen |
| Tunisie | beIN Sports rechten van het seizoen |
| Turquie | beIN Sports rechten van het seizoen |