AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Ligue 2 ♂ · vr 11 dec 2026 · 20:00

Guingamp – Dijon

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Guingamp DDDVV van oudste naar meest recente

19/09/2026thuisRed Star Ligue 2 ♂1 – 3D
09/10/2026uitNancy Ligue 2 ♂0 – 1D
16/10/2026thuisPau FC Ligue 2 ♂1 – 2D
23/10/2026uitClermont Ligue 2 ♂2 – 0V
31/10/2026thuisSt Etienne Ligue 2 ♂3 – 0V

Dijon VVDDV van oudste naar meest recente

18/09/2026uitAnnecy Ligue 2 ♂2 – 1V
12/10/2026thuisMetz Ligue 2 ♂4 – 2V
16/10/2026uitReims Ligue 2 ♂2 – 4D
24/10/2026thuisRodez Ligue 2 ♂1 – 2D
30/10/2026uitGrenoble Ligue 2 ♂3 – 1V

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Guingamp 2 overwinningen op rij 2 wedstrijden zonder tegendoelpunt
komt van een 3-0-zege tegen St Etienne · 2 W, 0 G, 3 V in de laatste 5 wedstrijden (7 gescoord, 6 tegen)

Dijon 9 wedstrijden met een doelpunt
komt van een 3-1-zege tegen Grenoble · 3 W, 0 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (12 gescoord, 10 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Guingamp

Aanval · 1,20 doelpunt(en) per wedstrijd (1,60 thuis, 0,80 uit) · 13,8 schoten per wedstrijd, 34% op doel · niet gescoord in 22% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut, 1 gemist · sterkste fase: 61-75e minuut

Verdediging · 1,70 tegen per wedstrijd (1,80 thuis, 1,50 uit) · 11% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 46-60e minuut · 19 geel, 2 rood

Discipline · 12,0 overtreding(en) per wedstrijd · 2,3 buitenspel per wedstrijd · 1,90 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · Adrián Ortolá · 27 redding(en), 64% van de schoten op doel gestopt · 1,67 tegen per 90 min · cijfer 7,1

Trainer · S. Ripoll sinds 01/05/2024 · 4 club(s) getraind sinds 2014
Systeem: 4-4-2 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 61e et la 75e minute (ook 4-1-4-1 ×1)

Vorm (API-Football): LWLDDWLLL

Dijon

Aanval · 1,80 doelpunt(en) per wedstrijd (2,30 thuis, 1,40 uit) · 13,7 schoten per wedstrijd, 40% op doel · niet gescoord in 11% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 76-90e minuut

Verdediging · 1,80 tegen per wedstrijd (2,00 thuis, 1,60 uit) · 0% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 31-45e minuut · 13 geel, 0 rood

Discipline · 15,6 overtreding(en) per wedstrijd · 1,6 buitenspel per wedstrijd · 1,40 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 10 wedstrijd(en))

Doelman · P. Delecroix · 25 redding(en), 63% van de schoten op doel gestopt · 1,88 tegen per 90 min · cijfer 6,9

Trainer · Baptiste Ridira sinds 01/08/2025 · 1 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 4-1-3-2 · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 4-4-2 ×1, 4-3-1-2 ×1)

Vorm (API-Football): DLDLDWWWL

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Guingamp

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Dijon

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 10,8 voor Guingamp, 13,1 voor Dijon · Verwachte gele kaarten: 3,1 · Verwacht buitenspel: 5,2

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: A. NtamackA. Ntamack

SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277005—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,9 per wedstrijd), A. HemiaAmine Hemia
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Guingamp5014—17,2
2025-26Guingamp133517—37,2
2024-25Guingamp279224—47,4
2024-25Martigues—00————
2023-24Martigues3090——4—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), A. SamouraAmadou Samoura
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Guingamp7004—06,7
2025-26Guingamp9319—06,9
2025-26Concarneau—00————
2024-25Concarneau—00————
2023-24Le Havre—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), Ange LagoAnge Lago
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dijon52112—06,9
2025-26Marseille000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Guingamp

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
18 S. KieltStanislas Maxime Tom Kielt
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Guingamp9208—06,5
2025-26Concarneau3102—06,9
2025-26Guingamp100——06,2
2024-25Guingamp3102—06,9
2024-25Concarneau200——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

12 %200,3069 %
7 D. GomisDalangunypole Gomis
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sochaux7003—06,7
2026-27Guingamp7214—3 16,7
2025-26Guingamp1001—08,2
2025-26Cercle Brugge000——06,3
2024-25Guingamp201016—1 17,1
2024-25Sochaux100——0—
2024-25Cercle Brugge000——0—
2023-24Guingamp292135—6 17,0
2023-24Sochaux2100——1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %210,3761 %
11 T. AverlantTeddy Andami Averlant
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Guingamp9123—06,8
2025-26Amiens2111—07,5
2024-25Amiens6214—17,1
2024-25Boulogne320——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %120,1577 %
2 E. KoffiErwin Koffi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Guingamp9114—16,6
2025-26Guingamp100——06,6
2023-24Pau FC—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %110,1377 %
20 S. Ben BrahimSamir Ben Brahim
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2791010—16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %100,1561 %

Dijon

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
21 Samy Olivier ChouchaneSamy Olivier Chouchane
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dijon9304—07,1
2025-26Dijon—00————
2024-25Brighton—00————
2023-24Brighton000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

13 %300,5354 %
11 Júlio TavaresJúlio Carolino Tavares
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2784 (1 strafsch.)13—07,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

12 %411,1338 %
17 A. LembezatAdel Lembezat
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dijon92117—27,1
2025-26Dijon—00————
2024-25Dijon—00————
2024-25Pau FC—00————
2023-24Pau FC2001—06,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

9 %210,3654 %
90 Ange LagoAnge Lago
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dijon52112—06,9
2025-26Marseille000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %210,5246 %
5 Q. BernardQuentin Bernard
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279105—07,0
2024-252200——5—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

7 %100,1277 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Guingamp — 4-3-3

Trainer : S. Ripoll sinds 01/05/2024 · vastgelegd op 23/10/2026

Adrián Ortolá Vañó Guingamp · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Guingamp · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Dunkerque · 2024-25: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Sabadell · 2023-24: 38 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 3 geel 16 A. OrtoláErwin Koffi Guingamp · 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Guingamp · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Pau FC · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2 E. KoffiAlbin Demouchy Guingamp · 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 Guingamp · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Guingamp · 2024-25: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Metz · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Metz · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 36 A. DemouchyDonatien Gomis Sochaux · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Guingamp · 2026-27: 7 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 6,7 Guingamp · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,2 Cercle Brugge · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Guingamp · 2024-25: 20 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood, cijfer 7,1 Sochaux · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Cercle Brugge · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Guingamp · 2023-24: 29 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 35 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, 1 rood, cijfer 7,0 Sochaux · 2023-24: 21 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel 7 D. GomisTuomas Ollila Guingamp · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Finland · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Paris FC · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 Paris FC · 2024-25: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Paris FC · 2023-24: 13 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 5 T. OllilaDylan Louiserre 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 2024-25: 34 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 40 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 2023-24: 34 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 46 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 7,0 4 D. LouiserreTeddy Andami Averlant Guingamp · 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Amiens · 2025-26: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,5 Amiens · 2024-25: 6 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Boulogne · 2024-25: 3 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 11 T. AverlantTanguy Ahile 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 21 T. AhileStanislas Maxime Tom Kielt Guingamp · 2026-27: 9 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Concarneau · 2025-26: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Guingamp · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Guingamp · 2024-25: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Concarneau · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 18 S. KieltAmine Hemia Guingamp · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Guingamp · 2025-26: 13 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 5 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,2 Guingamp · 2024-25: 27 wedstrijden, 9 doelpunt(en), 2 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,4 Martigues · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Martigues · 2023-24: 30 wedstrijden, 9 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 4 geel 10 A. HemiaAmadou Samoura Guingamp · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Guingamp · 2025-26: 9 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Concarneau · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Concarneau · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Le Havre · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 17 A. Samoura
Adrián Ortolá Vañó
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Guingamp900——17,1
2025-26Guingamp100——06,5
2024-25Dunkerque19001—17,0
2023-24Sabadell3800——3—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Erwin Koffi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Guingamp9114—16,6
2025-26Guingamp100——06,6
2023-24Pau FC—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Albin Demouchy
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Guingamp81012—36,9
2025-26Guingamp000——0—
2024-25Guingamp7004—06,9
2024-25Metz—00————
2023-24Metz000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Dalangunypole Gomis
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sochaux7003—06,7
2026-27Guingamp7214—3 16,7
2025-26Guingamp1001—08,2
2025-26Cercle Brugge000——06,3
2024-25Guingamp201016—1 17,1
2024-25Sochaux100——0—
2024-25Cercle Brugge000——0—
2023-24Guingamp292135—6 17,0
2023-24Sochaux2100——1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Tuomas Ollila
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Guingamp60010—06,3
2026-27Finland100——06,9
2025-26Paris FC2002—06,4
2024-25Paris FC310011—16,9
2023-24Paris FC13206—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Dylan Louiserre
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279007—16,8
2025-261002—07,0
2024-25341 (1 strafsch.)040—47,0
2023-24340146—97,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Teddy Andami Averlant
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Guingamp9123—06,8
2025-26Amiens2111—07,5
2024-25Amiens6214—17,1
2024-25Boulogne320——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Tanguy Ahile
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279102—17,0
2025-261001—06,3
2024-252001—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Stanislas Maxime Tom Kielt
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Guingamp9208—06,5
2025-26Concarneau3102—06,9
2025-26Guingamp100——06,2
2024-25Guingamp3102—06,9
2024-25Concarneau200——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Amine Hemia
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Guingamp5014—17,2
2025-26Guingamp133517—37,2
2024-25Guingamp279224—47,4
2024-25Martigues—00————
2023-24Martigues3090——4—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Amadou Samoura
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Guingamp7004—06,7
2025-26Guingamp9319—06,9
2025-26Concarneau—00————
2024-25Concarneau—00————
2023-24Le Havre—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Dijon — 4-3-3

Trainer : Baptiste Ridira sinds 01/08/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Paul Delecroix 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 16 P. DelecroixLenny Stéphane Lacroix 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 23 L. LacroixQuentin Bernard 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 2024-25: 22 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 5 geel 5 Q. BernardBen-Chayeel Hamada Dijon · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Dijon · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Dijon · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Dijon · 2023-24: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Nancy · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 7 B. HamadaMoussa Faty 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 31 M. FatyB. Ndezi 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 18 B. NdeziPaul Bellon Dijon · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Dijon · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Lorient · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 8 P. BellonJordan Marié 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2023-24: 23 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 6 geel 14 J. MariéT. Dong 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 9 T. DongA. Ntamack 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 29 A. NtamackAnge Lago Dijon · 2026-27: 5 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Marseille · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 90 A. Lago
Paul Delecroix
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27800——06,9
2025-26—00————
2024-25—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Lenny Stéphane Lacroix
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279008—26,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Quentin Bernard
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279105—07,0
2024-252200——5—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ben-Chayeel Hamada
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dijon6007—16,8
2025-26Dijon—00————
2024-25Dijon—00————
2023-24Dijon1100——0—
2023-24Nancy—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Moussa Faty
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-276003—06,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

B. Ndezi
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2790119—16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Paul Bellon
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dijon8033—17,2
2025-26Dijon—00————
2023-24Lorient—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jordan Marié
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2791111—06,9
2025-26—00————
2024-25—00————
2023-242330——6—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

T. Dong
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2781110—16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

A. Ntamack
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277005—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ange Lago
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dijon52112—06,9
2025-26Marseille000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

3overwinning(en) Guingamp
2gelijk
1overwinning(en) Dijon
3,0doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Guingamp 11 doelpunt(en), Dijon 7 · beide scoren in 50% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 33%

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
11/03/2023Guingamp – Dijon Ligue 2 ♂2 – 0Guingamp
05/11/2022Dijon – Guingamp Ligue 2 ♂1 – 1gelijk
22/04/2022Dijon – Guingamp Ligue 2 ♂3 – 3gelijk
03/12/2021Guingamp – Dijon Ligue 2 ♂3 – 2Guingamp
24/05/2013Guingamp – Dijon Ligue 2 ♂2 – 0Guingamp
27/07/2012Dijon – Guingamp Ligue 2 ♂1 – 0Dijon

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Guingamp – Dijon →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Geen bekende zender voor Luxembourg.

Elders in EuropaZender
France land van de competitiebeIN Sports rechten van het seizoen
Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13