Ligue 2 ♂ · vr 22 jan 2027 · 20:00
Guingamp – Nancy
Actualiteit van de informatie 4 na te kijken
- Selectie van Guingamp : op 23/10/2026 na te kijken
- Afwezigen bij Guingamp : op 24/10/2026 na te kijken
- Selectie van Nancy : op 23/10/2026 na te kijken
- Afwezigen bij Nancy : op 24/10/2026 na te kijken
Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.
Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
Guingamp DDDVV van oudste naar meest recente
| 19/09/2026 | thuis | Red Star Ligue 2 ♂ | 1 – 3 | D |
| 09/10/2026 | uit | Nancy Ligue 2 ♂ | 0 – 1 | D |
| 16/10/2026 | thuis | Pau FC Ligue 2 ♂ | 1 – 2 | D |
| 23/10/2026 | uit | Clermont Ligue 2 ♂ | 2 – 0 | V |
| 31/10/2026 | thuis | St Etienne Ligue 2 ♂ | 3 – 0 | V |
Nancy VVVVV van oudste naar meest recente
| 18/09/2026 | uit | Rodez Ligue 2 ♂ | 4 – 3 | V |
| 09/10/2026 | thuis | Guingamp Ligue 2 ♂ | 1 – 0 | V |
| 16/10/2026 | uit | Annecy Ligue 2 ♂ | 2 – 1 | V |
| 23/10/2026 | thuis | Laval Ligue 2 ♂ | 1 – 0 | V |
| 02/11/2026 | uit | Red Star Ligue 2 ♂ | 4 – 1 | V |
Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Guingamp 2 overwinningen op rij 2 wedstrijden zonder tegendoelpunt
komt van een 3-0-zege tegen St Etienne · 2 W, 0 G, 3 V in de laatste 5 wedstrijden (7 gescoord, 6 tegen)
Nancy 6 wedstrijden met een doelpunt 5 overwinningen op rij 3 overwinningen op rij uit
komt van een 4-1-zege tegen Red Star · 5 W, 0 G, 0 V in de laatste 5 wedstrijden (12 gescoord, 5 tegen)
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Guingamp
Aanval · 1,20 doelpunt(en) per wedstrijd (1,60 thuis, 0,80 uit) · 13,8 schoten per wedstrijd, 34% op doel · niet gescoord in 22% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut, 1 gemist · sterkste fase: 61-75e minuut
Verdediging · 1,70 tegen per wedstrijd (1,80 thuis, 1,50 uit) · 11% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 46-60e minuut · 19 geel, 2 rood
Discipline · 12,0 overtreding(en) per wedstrijd · 2,3 buitenspel per wedstrijd · 1,90 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))
Doelman · Adrián Ortolá · 27 redding(en), 64% van de schoten op doel gestopt · 1,67 tegen per 90 min · cijfer 7,1
Trainer · S. Ripoll sinds 01/05/2024 · 4 club(s) getraind sinds 2014
Systeem: 4-4-2 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 61e et la 75e minute (ook 4-1-4-1 ×1)
Vorm (API-Football): LWLDDWLLL
Nancy
Aanval · 1,20 doelpunt(en) per wedstrijd (1,00 thuis, 1,40 uit) · 11,9 schoten per wedstrijd, 30% op doel · niet gescoord in 33% van de wedstrijden · strafschoppen 2 benut · sterkste fase: 46-60e minuut
Verdediging · 0,90 tegen per wedstrijd (0,80 thuis, 1,00 uit) · 44% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 16-30e minuut · 14 geel, 2 rood
Discipline · 13,2 overtreding(en) per wedstrijd · 2,2 buitenspel per wedstrijd · 1,60 geel en 0,40 rood per wedstrijd (fiches de match, 19 wedstrijd(en))
Doelman · E. Basilio · 17 redding(en), 68% van de schoten op doel gestopt · 0,89 tegen per 90 min · cijfer 6,8
Trainer · Oswald Tanchot sinds 01/08/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (ook 4-4-2 ×3, 4-1-4-1 ×2)
Vorm (API-Football): DLWWLLWWW
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
ScheidsrechterWat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Wat is dit?
Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).
Disciplinair risicoWat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Wat is dit?
Verwachte overtredingen: 10,8 voor Guingamp, 12,7 voor Nancy · Verwachte gele kaarten: 3,2 · Verwacht buitenspel: 4,9
Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.
Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: I. HousniIlyes Housni W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Nancy 9 2 (1 strafsch.) 2 7 — 0 7,2 2024-25 Le Havre 12 0 0 5 — 0 6,5 2024-25 Paris SG 0 0 0 — — 0 6,2 2023-24 Paris SG 0 0 0 — — 0 — Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Guingamp 5 0 1 4 — 1 7,2 2025-26 Guingamp 13 3 5 17 — 3 7,2 2024-25 Guingamp 27 9 2 24 — 4 7,4 2024-25 Martigues — 0 0 — — — — 2023-24 Martigues 30 9 0 — — 4 — Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Guingamp 7 0 0 4 — 0 6,7 2025-26 Guingamp 9 3 1 9 — 0 6,9 2025-26 Concarneau — 0 0 — — — — 2024-25 Concarneau — 0 0 — — — — 2023-24 Le Havre — 0 0 — — — — Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Nancy 5 2 1 2 — 1 7,0 2025-26 Red Star 15 2 1 7 — 0 6,5 2025-26 Widzew Łódź 4 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 Grenoble 18 10 (1 strafsch.) 2 12 — 3 7,3 2024-25 Schalke 04 13 2 1 13 — 2 6,7 2023-24 Grenoble 34 11 (3 strafsch.) 2 27 — 2 6,9
Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.
Waarschijnlijke doelpuntenmakersWat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Wat is dit?
Guingamp
| Speler | Scoort | Doelpunten | Assists | Doelpunten / 90 min | Speelt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18 S. KieltStanislas Maxime Tom Kielt
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 12 % | 2 | 0 | 0,30 | 69 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 D. GomisDalangunypole Gomis
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 8 % | 2 | 1 | 0,37 | 61 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 T. AverlantTeddy Andami Averlant
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 6 % | 1 | 2 | 0,15 | 77 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 E. KoffiErwin Koffi
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 6 % | 1 | 1 | 0,13 | 77 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20 S. Ben BrahimSamir Ben Brahim
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 6 % | 1 | 0 | 0,15 | 61 % |
Nancy
| Speler | Scoort | Doelpunten | Assists | Doelpunten / 90 min | Speelt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 I. HousniIlyes Housni
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 19 % | 2 | 2 | 0,22 | 85 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 N. Fernandez-VelizNehemiah Fernandez-Veliz
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 14 % | 2 | 0 | 0,23 | 85 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 Z. FdaouchZakaria Fdaouch
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 7 % | 1 | 1 | 0,16 | 61 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 P. Meïssa BaPape Meïssa Ba
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 6 % | 2 | 1 | 0,75 | 38 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
70 N. KandilNordine Kandil
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 6 % | 1 | 2 | 0,21 | 61 % |
Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.
Waarschijnlijke opstellingenWat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
Guingamp — 4-3-3
Trainer : S. Ripoll sinds 01/05/2024 · vastgelegd op 23/10/2026
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Guingamp | 9 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | Guingamp | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Dunkerque | 19 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Sabadell | 38 | 0 | 0 | — | — | 3 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Erwin Koffi| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Guingamp | 9 | 1 | 1 | 4 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Guingamp | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2023-24 | Pau FC | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Albin Demouchy| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Guingamp | 8 | 1 | 0 | 12 | — | 3 | 6,9 |
| 2025-26 | Guingamp | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Guingamp | 7 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Metz | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Metz | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Dalangunypole Gomis| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sochaux | 7 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | Guingamp | 7 | 2 | 1 | 4 | — | 3 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Guingamp | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 8,2 |
| 2025-26 | Cercle Brugge | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Guingamp | 20 | 1 | 0 | 16 | — | 1 1 | 7,1 |
| 2024-25 | Sochaux | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Cercle Brugge | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Guingamp | 29 | 2 | 1 | 35 | — | 6 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Sochaux | 21 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Tuomas Ollila| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Guingamp | 6 | 0 | 0 | 10 | — | 0 | 6,3 |
| 2026-27 | Finland | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Paris FC | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,4 |
| 2024-25 | Paris FC | 31 | 0 | 0 | 11 | — | 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Paris FC | 13 | 2 | 0 | 6 | — | 0 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Dylan Louiserre| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | 34 | 1 (1 strafsch.) | 0 | 40 | — | 4 | 7,0 |
| 2023-24 | 34 | 0 | 1 | 46 | — | 9 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Teddy Andami Averlant| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Guingamp | 9 | 1 | 2 | 3 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Amiens | 2 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 7,5 |
| 2024-25 | Amiens | 6 | 2 | 1 | 4 | — | 1 | 7,1 |
| 2024-25 | Boulogne | 3 | 2 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Tanguy Ahile| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 1 | 0 | 2 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Stanislas Maxime Tom Kielt| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Guingamp | 9 | 2 | 0 | 8 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Concarneau | 3 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Guingamp | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Guingamp | 3 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Concarneau | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Amine Hemia| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Guingamp | 5 | 0 | 1 | 4 | — | 1 | 7,2 |
| 2025-26 | Guingamp | 13 | 3 | 5 | 17 | — | 3 | 7,2 |
| 2024-25 | Guingamp | 27 | 9 | 2 | 24 | — | 4 | 7,4 |
| 2024-25 | Martigues | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Martigues | 30 | 9 | 0 | — | — | 4 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Amadou Samoura| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Guingamp | 7 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Guingamp | 9 | 3 | 1 | 9 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Concarneau | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Concarneau | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Le Havre | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.
Nancy — 4-3-3
Trainer : Oswald Tanchot sinds 01/08/2026 · vastgelegd op 23/10/2026
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nancy | 9 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Nancy | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Guingamp | 35 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2023-24 | Guingamp | 38 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Enzo Tacafred| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 0 | 13 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | 2 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Nehemiah Fernandez-Veliz| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nancy | 9 | 2 | 0 | 10 | — | 3 | 7,3 |
| 2025-26 | Nancy | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Dunkerque | 8 | 0 | 0 | 8 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Dunkerque | 12 | 1 | 0 | 11 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Paris SG | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elydjah Mendy| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nancy | 8 | 0 | 0 | 9 | — | 0 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Dijon | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 5,3 |
| 2025-26 | Nancy | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Dijon | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 5,3 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Yannis Nahounou| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nancy | 7 | 0 | 0 | 14 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Reggiana | 31 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Nancy | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Reggiana | 31 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Nice | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Nice | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Walid Bouabdelli| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 0 | 18 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | 6 | 1 | 0 | 12 | — | 0 | 6,6 |
| 2023-24 | 30 | 2 | 0 | — | — | 2 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Kouroufia Kebe| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 0 | 14 | — | 2 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Zakaria Fdaouch| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nancy | 9 | 1 (1 strafsch.) | 1 | 3 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Nancy | 1 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Nancy | 6 | 1 | 0 | 5 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Dijon | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Dijon | 33 | 10 | 0 | — | — | 2 | — |
| 2023-24 | Martigues | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Ilyes Housni| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nancy | 9 | 2 (1 strafsch.) | 2 | 7 | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Le Havre | 12 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Paris SG | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2023-24 | Paris SG | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Pape Meïssa Ba| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nancy | 5 | 2 | 1 | 2 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Red Star | 15 | 2 | 1 | 7 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Widzew Łódź | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Grenoble | 18 | 10 (1 strafsch.) | 2 | 12 | — | 3 | 7,3 |
| 2024-25 | Schalke 04 | 13 | 2 | 1 | 13 | — | 2 | 6,7 |
| 2023-24 | Grenoble | 34 | 11 (3 strafsch.) | 2 | 27 | — | 2 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Noam Obougou Jacquet| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Nancy | 4 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | Le Havre | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Le Havre | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.
Onderlinge duelsWat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Wat is dit?
6 onderlinge wedstrijd(en): Guingamp 9 doelpunt(en), Nancy 6 · beide scoren in 50% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 67% · 4,7 geel en 1,7 rood per wedstrijd (3 verslag(en)) · scheidsrechters: Gabriel Henry, E. Rosier, Azzedine Souifi
Doelpuntenmakers in deze duels : L. Mafouta Guingamp, 2 · A. Samoura Guingamp, 1 · D. Gomis Guingamp, 1 · P. Ouotro Nancy, 1 · S. Nair Guingamp, 1 · Z. Fdaouch Nancy, 1
| Datum | Wedstrijd | Uitslag | Winnaar |
|---|---|---|---|
| 09/10/2026 | Nancy – Guingamp Ligue 2 ♂ | 1 – 0 | Nancy |
| 19/01/2026 | Nancy – Guingamp Ligue 2 ♂ | 0 – 3 | Guingamp |
| 03/10/2025 | Guingamp – Nancy Ligue 2 ♂ | 2 – 2 | gelijk |
| 19/03/2022 | Guingamp – Nancy Ligue 2 ♂ | 3 – 1 | Guingamp |
| 16/10/2021 | Nancy – Guingamp Ligue 2 ♂ | 2 – 1 | Nancy |
| 16/01/2021 | Guingamp – Nancy Ligue 2 ♂ | 0 – 0 | gelijk |
Van meest recent naar oudst.
Volledige historiek Guingamp – Nancy →
Tv-uitzendingWat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Wat is dit?
Geen bekende zender voor Pologne.
| Elders in Europa | Zender |
|---|---|
| France land van de competitie | beIN Sports rechten van het seizoen |