AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Ligue 2 ♂ · vr 05 feb 2027 · 23:00

Laval – Dijon

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Laval NDNDV van oudste naar meest recente

18/09/2026thuisSochaux Ligue 2 ♂1 – 1N
09/10/2026uitPau FC Ligue 2 ♂2 – 3D
16/10/2026thuisClermont Ligue 2 ♂3 – 3N
23/10/2026uitNancy Ligue 2 ♂0 – 1D
30/10/2026thuisBoulogne Ligue 2 ♂1 – 0V

Dijon VVDDV van oudste naar meest recente

18/09/2026uitAnnecy Ligue 2 ♂2 – 1V
12/10/2026thuisMetz Ligue 2 ♂4 – 2V
16/10/2026uitReims Ligue 2 ♂2 – 4D
24/10/2026thuisRodez Ligue 2 ♂1 – 2D
30/10/2026uitGrenoble Ligue 2 ♂3 – 1V

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Laval 6 wedstrijden zonder overwinning uit 3 wedstrijden ongeslagen thuis 3 nederlagen op rij uit
komt van een 1-0-zege tegen Boulogne · 1 W, 2 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (7 gescoord, 8 tegen)

Dijon 9 wedstrijden met een doelpunt
komt van een 3-1-zege tegen Grenoble · 3 W, 0 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (12 gescoord, 10 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Laval

Aanval · 1,40 doelpunt(en) per wedstrijd (1,40 thuis, 1,50 uit) · 12,2 schoten per wedstrijd, 37% op doel · niet gescoord in 11% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 76-90e minuut

Verdediging · 2,20 tegen per wedstrijd (2,00 thuis, 2,50 uit) · 0% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 31-45e minuut · 16 geel, 2 rood

Discipline · 13,8 overtreding(en) per wedstrijd · 2,3 buitenspel per wedstrijd · 1,90 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · M. Samassa · 23 redding(en), 62% van de schoten op doel gestopt · 2,00 tegen per 90 min · cijfer 6,7

Trainer · David Vignes sinds 01/08/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 4-3-1-2 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 4-3-3 ×1, 3-4-1-2 ×1)

Vorm (API-Football): LWDLLLDLD

Dijon

Aanval · 1,80 doelpunt(en) per wedstrijd (2,30 thuis, 1,40 uit) · 13,7 schoten per wedstrijd, 40% op doel · niet gescoord in 11% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 76-90e minuut

Verdediging · 1,80 tegen per wedstrijd (2,00 thuis, 1,60 uit) · 0% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 31-45e minuut · 13 geel, 0 rood

Discipline · 15,6 overtreding(en) per wedstrijd · 1,6 buitenspel per wedstrijd · 1,40 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 10 wedstrijd(en))

Doelman · P. Delecroix · 25 redding(en), 63% van de schoten op doel gestopt · 1,88 tegen per 90 min · cijfer 6,9

Trainer · Baptiste Ridira sinds 01/08/2025 · 1 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 4-1-3-2 · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 4-4-2 ×1, 4-3-1-2 ×1)

Vorm (API-Football): DLDLDWWWL

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Laval

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Dijon

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 12,1 voor Laval, 13,1 voor Dijon · Verwachte gele kaarten: 3,0 · Verwacht buitenspel: 5,4

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: A. NtamackA. Ntamack

SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277005—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,9 per wedstrijd), T. DagoTrevis Dago
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Laval6209—16,5
2025-26Laval0102—07,3
2024-25Annecy234040—56,7
2024-25Lille000——0—
2023-24Lille4012—17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,7 per wedstrijd), A. KantéAboubakary Kanté
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Laval7305—06,8
2026-27Middlesbrough000——0—
2026-27Austria Vienna000——0—
2025-26St Etienne130033—36,9
2025-26Austria Vienna200——06,3
2025-26Dunkerque1001—06,3
2025-26Middlesbrough1002—16,7
2024-25Dunkerque256120—06,8
2024-25Ajaccio256120—06,8
2024-25Austria Vienna—00————
2024-25Troyes—00————
2023-24Troyes180144—06,8
2023-24Huesca160015—26,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), M. HoudayerM. Houdayer
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2793012—27,2
2025-26200——06,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Laval

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
31 M. HoudayerM. Houdayer
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2793012—27,2
2025-26200——06,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

18 %300,4277 %
28 A. KantéAboubakary Kanté
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Laval7305—06,8
2026-27Middlesbrough000——0—
2026-27Austria Vienna000——0—
2025-26St Etienne130033—36,9
2025-26Austria Vienna200——06,3
2025-26Dunkerque1001—06,3
2025-26Middlesbrough1002—16,7
2024-25Dunkerque256120—06,8
2024-25Ajaccio256120—06,8
2024-25Austria Vienna—00————
2024-25Troyes—00————
2023-24Troyes180144—06,8
2023-24Huesca160015—26,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

10 %300,7846 %
6 S. SannaSam Sanna
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2791010—06,9
2025-262003—06,8
2024-25282332—37,0
2023-24381253—66,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %100,1285 %
11 T. DagoTrevis Dago
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Laval6209—16,5
2025-26Laval0102—07,3
2024-25Annecy234040—56,7
2024-25Lille000——0—
2023-24Lille4012—17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %200,5154 %
20 E. ClavreulEthan Clavreul
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2782413—16,7
2025-262003—16,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %240,3646 %

Dijon

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
21 Samy Olivier ChouchaneSamy Olivier Chouchane
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dijon9304—07,1
2025-26Dijon—00————
2024-25Brighton—00————
2023-24Brighton000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

13 %300,5354 %
11 Júlio TavaresJúlio Carolino Tavares
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2784 (1 strafsch.)13—07,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

12 %411,1338 %
17 A. LembezatAdel Lembezat
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dijon92117—27,1
2025-26Dijon—00————
2024-25Dijon—00————
2024-25Pau FC—00————
2023-24Pau FC2001—06,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

9 %210,3654 %
90 Ange LagoAnge Lago
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dijon52112—06,9
2025-26Marseille000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %210,5246 %
5 Q. BernardQuentin Bernard
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279105—07,0
2024-252200——5—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

7 %100,1277 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Laval — 4-3-3

Trainer : David Vignes sinds 01/08/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Mamadou Samassa 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 30 M. SamassaAbabacar Moustapha Lô Laval · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Amiens · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Metz · 2024-25: 16 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,8 Metz · 2023-24: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, 1 rood, cijfer 6,5 18 A. LôWilliam Ludovic Brandon Bianda 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 2024-25: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 3 W. BiandaSidi Bane Laval · 2026-27: 4 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, 1 rood, cijfer 6,2 AVS · 2025-26: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Laval · 2025-26: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 Annecy · 2024-25: 14 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, 1 rood, cijfer 6,7 Lens · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 24 S. BaneA. Beaudouin 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 21 A. BeaudouinSam Sanna 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 2024-25: 28 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 2023-24: 38 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 53 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,9 6 S. SannaJules Gaudin Laval · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,4 Charleroi · 2025-26: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood, cijfer 6,7 Paris FC · 2024-25: 16 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Caen · 2024-25: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,1 Paris FC · 2023-24: 37 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 36 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,1 22 J. GaudinEsteban Mouton 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 23 E. MoutonM. Houdayer 2026-27: 9 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,2 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 31 M. HoudayerTrevis Dago Laval · 2026-27: 6 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Laval · 2025-26: 0 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Annecy · 2024-25: 23 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 40 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,7 Lille · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Lille · 2023-24: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 11 T. DagoAboubakary Kanté Laval · 2026-27: 7 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Middlesbrough · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Austria Vienna · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel St Etienne · 2025-26: 13 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 33 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 Austria Vienna · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Dunkerque · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Middlesbrough · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Dunkerque · 2024-25: 25 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 1 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Ajaccio · 2024-25: 25 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 1 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Austria Vienna · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Troyes · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Troyes · 2023-24: 18 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 44 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Huesca · 2023-24: 16 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,5 28 A. Kanté
Mamadou Samassa
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277001—16,7
2025-26000——0—
2024-25000——0—
2023-24000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ababacar Moustapha Lô
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Laval8003—06,8
2025-26Amiens200——06,9
2024-25Metz16007—46,8
2023-24Metz6003—0 16,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

William Ludovic Brandon Bianda
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278004—16,8
2025-263003—16,8
2024-257008—17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Sidi Bane
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Laval4102—0 16,2
2025-26AVS91013—16,5
2025-26Laval9003—26,9
2024-25Annecy14008—2 16,7
2024-25Lens000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

A. Beaudouin
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277009—16,8
2025-26000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Sam Sanna
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2791010—06,9
2025-262003—06,8
2024-25282332—37,0
2023-24381253—66,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jules Gaudin
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Laval90012—16,4
2025-26Charleroi190011—1 16,7
2024-25Paris FC160117—17,1
2024-25Caen110117—47,1
2023-24Paris FC371236—77,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Esteban Mouton
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278029—16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

M. Houdayer
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2793012—27,2
2025-26200——06,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Trevis Dago
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Laval6209—16,5
2025-26Laval0102—07,3
2024-25Annecy234040—56,7
2024-25Lille000——0—
2023-24Lille4012—17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aboubakary Kanté
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Laval7305—06,8
2026-27Middlesbrough000——0—
2026-27Austria Vienna000——0—
2025-26St Etienne130033—36,9
2025-26Austria Vienna200——06,3
2025-26Dunkerque1001—06,3
2025-26Middlesbrough1002—16,7
2024-25Dunkerque256120—06,8
2024-25Ajaccio256120—06,8
2024-25Austria Vienna—00————
2024-25Troyes—00————
2023-24Troyes180144—06,8
2023-24Huesca160015—26,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Dijon — 4-3-3

Trainer : Baptiste Ridira sinds 01/08/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Paul Delecroix 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 16 P. DelecroixLenny Stéphane Lacroix 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 23 L. LacroixQuentin Bernard 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 2024-25: 22 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 5 geel 5 Q. BernardBen-Chayeel Hamada Dijon · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Dijon · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Dijon · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Dijon · 2023-24: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Nancy · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 7 B. HamadaMoussa Faty 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 31 M. FatyB. Ndezi 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 18 B. NdeziPaul Bellon Dijon · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Dijon · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Lorient · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 8 P. BellonJordan Marié 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2023-24: 23 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 6 geel 14 J. MariéT. Dong 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 9 T. DongA. Ntamack 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 29 A. NtamackAnge Lago Dijon · 2026-27: 5 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Marseille · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 90 A. Lago
Paul Delecroix
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27800——06,9
2025-26—00————
2024-25—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Lenny Stéphane Lacroix
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279008—26,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Quentin Bernard
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279105—07,0
2024-252200——5—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ben-Chayeel Hamada
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dijon6007—16,8
2025-26Dijon—00————
2024-25Dijon—00————
2023-24Dijon1100——0—
2023-24Nancy—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Moussa Faty
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-276003—06,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

B. Ndezi
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2790119—16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Paul Bellon
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dijon8033—17,2
2025-26Dijon—00————
2023-24Lorient—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jordan Marié
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2791111—06,9
2025-26—00————
2024-25—00————
2023-242330——6—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

T. Dong
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2781110—16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

A. Ntamack
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277005—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ange Lago
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dijon52112—06,9
2025-26Marseille000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2overwinning(en) Laval
1gelijk
3overwinning(en) Dijon
3,0doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Laval 6 doelpunt(en), Dijon 12 · beide scoren in 33% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 50% · 4,0 geel en 0,0 rood per wedstrijd (1 verslag(en)) · scheidsrechters: Brendan Roffet

Doelpuntenmakers in deze duels : Aboubakary Kante Laval, 1 · Ange Lago Dijon, 1 · Ethan Clavreul Laval, 1 · Júlio Tavares Dijon, 1 · Samy Chouchane Dijon, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
11/09/2026Dijon – Laval Ligue 2 ♂3 – 2Dijon
31/01/2023Laval – Dijon Ligue 2 ♂1 – 0Laval
26/12/2022Dijon – Laval Ligue 2 ♂5 – 0Dijon
19/02/2016Laval – Dijon Ligue 2 ♂2 – 2gelijk
26/09/2015Dijon – Laval Ligue 2 ♂2 – 0Dijon
16/01/2015Laval – Dijon Ligue 2 ♂1 – 0Laval

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Laval – Dijon →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Geen bekende zender voor La Réunion.

Elders in EuropaZender
France land van de competitiebeIN Sports rechten van het seizoen
Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13