AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Ligue 2 ♂ · vr 14 mei 2027 · 20:00

Dunkerque – Reims

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Dunkerque DDVND van oudste naar meest recente

18/09/2026uitPau FC Ligue 2 ♂0 – 2D
09/10/2026thuisAnnecy Ligue 2 ♂0 – 1D
17/10/2026uitNantes Ligue 2 ♂3 – 2V
23/10/2026thuisMetz Ligue 2 ♂1 – 1N
30/10/2026uitRodez Ligue 2 ♂0 – 1D

Reims NNVNV van oudste naar meest recente

18/09/2026thuisMontpellier Ligue 2 ♂1 – 1N
10/10/2026uitNantes Ligue 2 ♂0 – 0N
16/10/2026thuisDijon Ligue 2 ♂4 – 2V
26/10/2026uitBoulogne Ligue 2 ♂1 – 1N
02/11/2026thuisSochaux Ligue 2 ♂2 – 0V

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Dunkerque geen reeks (twee gelijke uitslagen op rij)
komt van een 0-1-nederlaag tegen Rodez · 1 W, 1 G, 3 V in de laatste 5 wedstrijden (4 gescoord, 7 tegen)

Reims 18 wedstrijden ongeslagen 10 wedstrijden ongeslagen thuis 9 wedstrijden ongeslagen uit
komt van een 2-0-zege tegen Sochaux · 2 W, 3 G, 0 V in de laatste 5 wedstrijden (8 gescoord, 4 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Dunkerque

Aanval · 1,40 doelpunt(en) per wedstrijd (1,40 thuis, 1,50 uit) · 11,6 schoten per wedstrijd, 34% op doel · niet gescoord in 44% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 46-60e minuut

Verdediging · 1,70 tegen per wedstrijd (1,20 thuis, 2,30 uit) · 0% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 31-45e minuut · 23 geel, 2 rood

Discipline · 13,1 overtreding(en) per wedstrijd · 1,5 buitenspel per wedstrijd · 2,10 geel en 0,40 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · Moha Airam rotatie · 22 redding(en), 71% van de schoten op doel gestopt · 1,60 tegen per 90 min · cijfer 6,8

Trainer · Albert Sánchez sinds 01/07/2025 · 2 club(s) getraind sinds 2024
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (ook 4-4-2 ×1)

Vorm (API-Football): WDLLDWLLW

Reims

Aanval · 2,10 doelpunt(en) per wedstrijd (2,60 thuis, 1,50 uit) · 12,5 schoten per wedstrijd, 41% op doel · niet gescoord in 22% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 46-60e minuut

Verdediging · 1,20 tegen per wedstrijd (1,80 thuis, 0,50 uit) · 22% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 0-15e minuut · 15 geel, 2 rood

Discipline · 12,2 overtreding(en) per wedstrijd · 2,9 buitenspel per wedstrijd · 1,80 geel en 0,40 rood per wedstrijd (fiches de match, 17 wedstrijd(en))

Doelman · T. Hülsmann · 27 redding(en), 71% van de schoten op doel gestopt · 1,22 tegen per 90 min · cijfer 7,0

Trainer · N. Usaï sinds 01/07/2026 · 8 club(s) getraind sinds 2014
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (ook 4-4-2 ×2, 4-1-4-1 ×1)

Vorm (API-Football): DDWWDWDDW

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Dunkerque

  • Schorsing Jordan Morel · Rode kaart in de laatste wedstrijd (Dunkerque – Metz) waarschijnlijke schorsing 23/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Reims

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 12,4 voor Dunkerque, 11,7 voor Reims · Verwachte gele kaarten: 3,3 · Verwacht buitenspel: 5,0

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Meeste kans op een gele kaart

SpelerTeamOvertredingen / 90 minGeel / 90 minRisico
Théna MassockThéna Massock
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2790020—36,7
2025-267117—16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Dunkerque2,330,3528 %
K. AyariK. Ayari
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2791015—36,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Dunkerque1,970,3626 %

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: K. AyariK. Ayari

SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2791015—36,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,7 per wedstrijd), S. SoumanoSambou Soumano
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Reims91 (1 strafsch.)18—06,6
2025-26Lorient2001—06,4
2024-25Lorient3214 (4 strafsch.)333—17,0
2023-24Lorient—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), A. DahoAlex Daho
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dunkerque5015—16,8
2025-26Sochaux5003—06,5
2025-26Dunkerque000——0—
2024-25Sochaux5003—06,5
2023-24Sochaux—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), G. RobailGaëtan Robail
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-274202—17,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Dunkerque

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
11 E. PrutsevEgor Prutsev
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279318—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

16 %310,4877 %
19 S. KeitaSouleymane Keita
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dunkerque8229—26,8
2026-27St. Gilloise100——06,7
2026-27Mantova000——0—
2025-26Boulogne7004—16,7
2025-26St. Gilloise100——06,3
2024-25Boulogne—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

9 %220,3854 %
10 A. LebeauAdrien Lebeau
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dunkerque8116—36,8
2025-26Hansa Rostock181010—36,8
2024-25Hansa Rostock233 (1 strafsch.)412—47,1
2024-25Brest—00————
2023-24Brest7011—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %110,1377 %
26 Opa SangantéOpa Sanganté
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2791010—27,0
2025-26240322—4 17,1
2024-25352020—4 16,8
2023-24342130—66,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %100,1185 %
7 K. AyariK. Ayari
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2791015—36,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %100,1946 %

Reims

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
8 Y. FofanaYaya Kader Fofana
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Reims9716—17,5
2026-27Rizespor801——07,2
2026-27Sevilla6112—07,2
2025-26Rizespor2701——26,8
2025-26Milan2003—06,8
2025-26Angers—00————
2025-26Reims000——0—
2024-25Milan351628—56,9
2024-25Reims141116—46,9
2024-25Angers000——0—
2024-25Monaco00210—07,0
2023-24Monaco324437—37,2
2023-24Reims4002—06,8
2023-24Lens0002—06,8
2023-24Angers000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

40 %710,8485 %
61 C. KouranfalC. Kouranfal
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2772012—36,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

10 %200,4161 %
10 Y. El KachatiYoussef El Kachati
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Reims82111—16,8
2025-26Nijmegen3004—06,7
2024-25Telstar3719 (2 strafsch.)656—97,3
2023-24Telstar236329—57,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %210,5246 %
27 D. GuindoDaouda Guindo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Reims91412—27,0
2025-26Brest100——06,6
2025-26Salzburg100——06,3
2024-25Brest4101—16,9
2024-25Salzburg4101—16,9
2023-24Salzburg18018—26,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %140,1185 %
22 S. KottoSamuel Junior Kotto
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Reims9107—17,2
2025-26Gent8005—0 16,4
2025-26Reims1001—06,6
2024-25Gent13004—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %100,1185 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Dunkerque — 4-3-3

Trainer : Albert Sánchez sinds 01/07/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Mohamet Airam Ramos Wade Dunkerque · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Tenerife · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Tenerife · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 73 M. AiramAllan Linguet Dunkerque · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Dunkerque · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Dunkerque · 2024-25: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, 1 rood, cijfer 6,8 Valenciennes · 2023-24: 27 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,8 27 A. LinguetOpa Sanganté 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 2025-26: 24 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, 1 rood, cijfer 7,1 2024-25: 35 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, 1 rood, cijfer 6,8 2023-24: 34 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,9 26 O. SangantéVictor Mayela Dunkerque · 2026-27: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, 1 rood, cijfer 6,4 Dunkerque · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Sochaux · 2024-25: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 8,0 Dunkerque · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,0 Auxerre · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 22 V. MayelaLenny Vallier Dunkerque · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Nacional · 2025-26: 14 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,7 Guingamp · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Guingamp · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 24 L. VallierEgor Prutsev 2026-27: 9 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 11 E. PrutsevAdrien Lebeau Dunkerque · 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Hansa Rostock · 2025-26: 18 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Hansa Rostock · 2024-25: 23 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 4 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,1 Brest · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Brest · 2023-24: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 10 A. LebeauThéna Massock 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 2025-26: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 18 T. MassockK. Ayari 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 7 K. AyariAlex Daho Dunkerque · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Sochaux · 2025-26: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Dunkerque · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Sochaux · 2024-25: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Sochaux · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 93 A. DahoGaëtan Robail 2026-27: 4 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 9 G. Robail
Mohamet Airam Ramos Wade
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dunkerque600——06,8
2024-25Tenerife000——0—
2023-24Tenerife000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Allan Linguet
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dunkerque9005—16,7
2025-26Dunkerque1002—06,3
2024-25Dunkerque8004—2 16,8
2023-24Valenciennes271216—66,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Opa Sanganté
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2791010—27,0
2025-26240322—4 17,1
2024-25352020—4 16,8
2023-24342130—66,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Victor Mayela
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dunkerque6114—0 16,4
2025-26Dunkerque100——06,5
2024-25Sochaux400——18,0
2024-25Dunkerque100——08,0
2024-25Auxerre000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Lenny Vallier
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dunkerque8001—06,8
2025-26Nacional14007—56,7
2024-25Guingamp000——0—
2023-24Guingamp000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Egor Prutsev
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279318—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Adrien Lebeau
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dunkerque8116—36,8
2025-26Hansa Rostock181010—36,8
2024-25Hansa Rostock233 (1 strafsch.)412—47,1
2024-25Brest—00————
2023-24Brest7011—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Théna Massock
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2790020—36,7
2025-267117—16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

K. Ayari
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2791015—36,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Alex Daho
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dunkerque5015—16,8
2025-26Sochaux5003—06,5
2025-26Dunkerque000——0—
2024-25Sochaux5003—06,5
2023-24Sochaux—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Gaëtan Robail
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-274202—17,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Reims — 4-3-3

Trainer : N. Usaï sinds 01/07/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Tom Ritzy Hülsmann Reims · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Hartberg · 2025-26: 30 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, 1 rood, cijfer 6,9 1 T. HülsmannDaouda Guindo Reims · 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 4 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 Brest · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Salzburg · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Brest · 2024-25: 4 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Salzburg · 2024-25: 4 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Salzburg · 2023-24: 18 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 27 D. GuindoN'Tamon Elie Ahouonon 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 28 N. AhouononSamuel Junior Kotto Reims · 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Gent · 2025-26: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, 1 rood, cijfer 6,4 Reims · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Gent · 2024-25: 13 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 22 S. KottoJ. Mambuku 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 21 J. MambukuYaya Kader Fofana Reims · 2026-27: 9 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,5 Rizespor · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Sevilla · 2026-27: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Rizespor · 2025-26: 27 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Milan · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Angers · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Reims · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Milan · 2024-25: 35 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 6 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 Reims · 2024-25: 14 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Angers · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Monaco · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Monaco · 2023-24: 32 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 4 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,2 Reims · 2023-24: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Lens · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Angers · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 8 Y. FofanaThéo Leoni Reims · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Reims · 2025-26: 4 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,0 Anderlecht · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Anderlecht · 2024-25: 38 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Anderlecht · 2023-24: 38 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 6 T. LeoniMohamed Hassouni Daramy Reims · 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Denmark · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Reims · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Reims · 2024-25: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Reims · 2023-24: 25 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 5 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Ajax · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 9 M. DaramySambou Soumano Reims · 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Lorient · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 Lorient · 2024-25: 32 wedstrijden, 14 doelpunt(en), 3 assist(s), 33 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Lorient · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 99 S. SoumanoYoussef El Kachati Reims · 2026-27: 8 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Nijmegen · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Telstar · 2024-25: 37 wedstrijden, 19 doelpunt(en), 6 assist(s), 56 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 7,3 Telstar · 2023-24: 23 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 3 assist(s), 29 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 10 Y. El KachatiA. Kashi Annecy · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Reims · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Annecy · 2025-26: 34 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 41 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 Annecy · 2024-25: 34 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 33 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,9 Annecy · 2023-24: 26 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 36 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 Martigues · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 62 A. Kashi
Tom Ritzy Hülsmann
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Reims900——07,0
2025-26Hartberg30022—6 16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Daouda Guindo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Reims91412—27,0
2025-26Brest100——06,6
2025-26Salzburg100——06,3
2024-25Brest4101—16,9
2024-25Salzburg4101—16,9
2023-24Salzburg18018—26,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

N'Tamon Elie Ahouonon
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279008—27,0
2025-264002—07,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Samuel Junior Kotto
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Reims9107—17,2
2025-26Gent8005—0 16,4
2025-26Reims1001—06,6
2024-25Gent13004—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

J. Mambuku
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279009—06,8
2025-26000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Yaya Kader Fofana
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Reims9716—17,5
2026-27Rizespor801——07,2
2026-27Sevilla6112—07,2
2025-26Rizespor2701——26,8
2025-26Milan2003—06,8
2025-26Angers—00————
2025-26Reims000——0—
2024-25Milan351628—56,9
2024-25Reims141116—46,9
2024-25Angers000——0—
2024-25Monaco00210—07,0
2023-24Monaco324437—37,2
2023-24Reims4002—06,8
2023-24Lens0002—06,8
2023-24Angers000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Théo Leoni
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Reims9009—06,9
2025-26Reims4211—08,0
2025-26Anderlecht2002—06,9
2024-25Anderlecht382217—37,0
2023-24Anderlecht382217—37,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mohamed Hassouni Daramy
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Reims8106—07,0
2026-27Denmark3001—17,0
2025-26Reims300——06,7
2024-25Reims300——06,5
2023-24Reims254 (1 strafsch.)57—07,0
2023-24Ajax000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Sambou Soumano
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Reims91 (1 strafsch.)18—06,6
2025-26Lorient2001—06,4
2024-25Lorient3214 (4 strafsch.)333—17,0
2023-24Lorient—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Youssef El Kachati
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Reims82111—16,8
2025-26Nijmegen3004—06,7
2024-25Telstar3719 (2 strafsch.)656—97,3
2023-24Telstar236329—57,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ahmed Kashi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Annecy6003—17,0
2026-27Reims3012—06,8
2025-26Annecy341241—56,9
2024-25Annecy341033—76,9
2023-24Annecy261136—56,8
2023-24Martigues—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1overwinning(en) Dunkerque
2gelijk
0overwinning(en) Reims
3,7doelpunten per wedstrijd

3 onderlinge wedstrijd(en): Dunkerque 6 doelpunt(en), Reims 5 · beide scoren in 100% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 67% · 5,3 geel en 0,3 rood per wedstrijd (3 verslag(en)) · scheidsrechters: Pierre Gaillouste, M. Leleu, Azzedine Souifi

Doelpuntenmakers in deze duels : T. Robinet Dunkerque, 3 · Y. Fofana Reims, 2 · A. Lebeau Dunkerque, 1 · K. Nakamura Reims, 1 · M. Essimi Dunkerque, 1 · M. Tia Reims, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
14/08/2026Reims – Dunkerque Ligue 2 ♂3 – 3gelijk
09/03/2026Dunkerque – Reims Ligue 2 ♂1 – 1gelijk
01/11/2025Reims – Dunkerque Ligue 2 ♂1 – 2Dunkerque

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Dunkerque – Reims →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Geen bekende zender voor Belgique.

Elders in EuropaZender
France land van de competitiebeIN Sports rechten van het seizoen
Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13