AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Premier League ♂ · za 28 nov 2026 · 16:00

Fulham – Bournemouth

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Kansen
Wat is dit?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

33 %1 — Fulham
28 %Gelijk
39 %2 — Bournemouth

Verwachte score 0 – 1 (11 %) · verwachte doelpunten 1,22 – 1,28

Wat is dit?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· waarschijnlijkste uitslag: geen gelijkspel · betrouwbaarheid laag
Wat is dit?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Lezing: van 10 wedstrijden als deze zou Bournemouth er ongeveer 4 winnen en de andere 6 niet.

⚖ Laatste onderlinge duel was spannend: Fulham 0 – 1 Bournemouth op 09/05/2026, gewonnen met één doelpunt verschil.

Bron: modèle + Elo (sans cotes) · berekend op 07/11/2026. Geen quoteringen hier: quoteringen en signalen staan in de accountruimte.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Fulham NDVVN van oudste naar meest recente

20/09/2026thuisMan United Premier League ♂1 – 1N
10/10/2026uitIpswich Premier League ♂1 – 2D
17/10/2026thuisHull Premier League ♂1 – 0V
24/10/2026uitCoventry Premier League ♂1 – 0V
31/10/2026uitAston Villa Premier League ♂1 – 1N

Bournemouth DDVVV van oudste naar meest recente

20/09/2026thuisLiverpool Premier League ♂0 – 1D
10/10/2026uitChelsea Premier League ♂1 – 5D
18/10/2026thuisSunderland Premier League ♂2 – 0V
25/10/2026uitMan United Premier League ♂3 – 0V
31/10/2026thuisLeeds Premier League ♂2 – 0V

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Fulham 5 wedstrijden met een doelpunt 3 wedstrijden ongeslagen
komt van een 1-1-gelijkspel tegen Aston Villa · 2 W, 2 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (5 gescoord, 4 tegen)

Bournemouth 4 wedstrijden met een doelpunt 3 overwinningen op rij 3 wedstrijden zonder tegendoelpunt
komt van een 2-0-zege tegen Leeds · 3 W, 0 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (8 gescoord, 6 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Fulham

Aanval · 1,00 doelpunt(en) per wedstrijd (1,50 thuis, 0,30 uit) · 14,4 schoten per wedstrijd, 28% op doel · niet gescoord in 29% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 31-45e minuut

Verdediging · 1,40 tegen per wedstrijd (1,80 thuis, 1,00 uit) · 29% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 14 geel, 1 rood

Discipline · 10,6 overtreding(en) per wedstrijd · 1,4 buitenspel per wedstrijd · 2,10 geel en 0,40 rood per wedstrijd (fiches de match, 19 wedstrijd(en))

Doelman · B. Lecomte rotatie · 2 redding(en), 50% van de schoten op doel gestopt · 1,00 tegen per 90 min · cijfer 6,4

Trainer · Alvaro Arbeloa sinds 01/07/2026 · 2 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 31e et la 45e minute

Vorm (API-Football): LLLDDLW

Bournemouth

Aanval · 1,30 doelpunt(en) per wedstrijd (1,30 thuis, 1,30 uit) · 14,9 schoten per wedstrijd, 30% op doel · niet gescoord in 14% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 46-60e minuut

Verdediging · 1,90 tegen per wedstrijd (1,00 thuis, 3,00 uit) · 14% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 21 geel, 0 rood

Discipline · 12,2 overtreding(en) per wedstrijd · 1,5 buitenspel per wedstrijd · 2,60 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · M. Di Gregorio rotatie · 1 redding(en), 100% van de schoten op doel gestopt · 0,00 tegen per 90 min · cijfer 6,9

Trainer · M. Rose sinds 01/09/2026 · 8 club(s) getraind sinds 2012
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute

Vorm (API-Football): LDDDLLW

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Fulham

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: R. Sessegnon (Rode kaart), H. Larsson (Lies)

Bournemouth

  • Blessure A. Scott · Dij miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure E. J. Kroupi · Voet miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure J. Araujo · Dij miste de vorige wedstrijd 25/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: D. Jebbison (Off the roster), F. Forster (Off the roster), J. Sanchez (Off the roster), M. Aarons (Off the roster), V. Milosavljevic (Off the roster)

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 10,1 voor Fulham, 11,4 voor Bournemouth · Verwachte gele kaarten: 3,5 · Verwacht buitenspel: 3,4

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: EvanilsonFrancisco Evanilson de Lima Barbosa

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Bournemouth2102—17,3
2025-26Bournemouth366126—16,6
2024-25Bournemouth3110137—1 17,1
2024-25Porto000——0—
2023-24Porto2713 (2 strafsch.)337—5 17,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,8 per wedstrijd), B. DoakBen Gannon Doak
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Scotland3003—06,5
2026-27Bournemouth1013—07,7
2025-26Bournemouth1001—06,5
2025-26Liverpool000——0—
2024-25Middlesbrough243726—77,0
2024-25Liverpool000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), Gonzalo GarcíaGonzalo García Torres
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Fulham2100—07,2
2026-27Spain100——06,2
2025-26Real Madrid6413—07,2
2024-25Real Madrid601——06,6
2023-24Real Madrid600——06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,4 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Fulham

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
17 A. IwobiAlexander Chuka Iwobi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Fulham7102—07,6
2025-26Fulham200——07,1
2024-25Fulham389619—17,3
2023-24Fulham3050——27,0
2023-24Everton200——07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

11 %100,1581 %
9 Rodrigo MunizRodrigo Muniz Carvalho
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272201—08,0
2025-26200——06,8
2024-25318111—16,8
2023-24269125—17,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %201,2834 %
32 E. Smith RoweEmile Smith Rowe
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Fulham2102—17,1
2025-26Fulham3101—06,8
2024-25Fulham346319—36,9
2024-25Arsenal00319—06,9
2023-24Fulham31015—06,8
2023-24Arsenal13015—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %100,5734 %

Bournemouth

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
10 R. ChristieRyan Christie
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Scotland3002—16,5
2026-27Bournemouth1302—09,7
2025-26Bournemouth1002—07,3
2024-25Bournemouth292343—97,1
2023-24Bournemouth370548—67,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %303,0024 %
9 EvanilsonFrancisco Evanilson de Lima Barbosa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Bournemouth2102—17,3
2025-26Bournemouth366126—16,6
2024-25Bournemouth3110137—1 17,1
2024-25Porto000——0—
2023-24Porto2713 (2 strafsch.)337—5 17,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %100,6434 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Fulham — 4-2-3-1

Trainer : Alvaro Arbeloa sinds 01/07/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Bernd Leno 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 0,0 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2024-25: 38 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 2023-24: 38 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,1 1 B. LenoAntonee Robinson 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 2024-25: 36 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 10 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 7,1 2023-24: 37 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 6 assist(s), 34 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,0 33 A. RobinsonTimothy Castagne Belgium · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Fulham · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Fulham · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Fulham · 2024-25: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Fulham · 2023-24: 35 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Leicester · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 21 T. CastagneCalvin Bassey Ughelumba Fulham · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 3,6 Fulham · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Fulham · 2024-25: 37 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,9 Fulham · 2023-24: 33 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, 1 rood, cijfer 6,8 Ajax · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 3 C. BasseyDavid Affengruber Elche · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 Austria · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Fulham · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 0,0 Elche · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Elche · 2024-25: 39 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,2 Sturm Graz · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Sturm Graz · 2023-24: 29 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,1 22 D. AffengruberAlexander Chuka Iwobi Fulham · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,6 Fulham · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Fulham · 2024-25: 38 wedstrijden, 9 doelpunt(en), 6 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 Fulham · 2023-24: 30 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 Everton · 2023-24: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 17 A. IwobiShea Emmanuel Charles Northern Ireland · 2026-27: 4 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,6 Fulham · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Southampton · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Southampton · 2025-26: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Southampton · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Southampton · 2023-24: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,7 19 S. CharlesOscar Bobb Fulham · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Norway · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Fulham · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 14 O. BobbHugo Emanuel Larsson Sweden · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Fulham · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 Ein Frankfurt · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Ein Frankfurt · 2024-25: 33 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 Ein Frankfurt · 2023-24: 29 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 15 H. LarssonJoshua King Fulham · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,1 England · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Fulham · 2025-26: 4 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Fulham · 2024-25: 23 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Fulham · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 24 J. KingGonzalo García Torres Fulham · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Spain · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Real Madrid · 2025-26: 6 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Real Madrid · 2024-25: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Real Madrid · 2023-24: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 7 G. García
Bernd Leno
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-270000—00,0
2025-26000——0—
2024-253801——57,0
2023-243800——37,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Antonee Robinson
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271000—07,0
2025-26201——07,1
2024-253601031—87,1
2023-24370634—67,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Timothy Castagne
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Belgium6017—16,9
2026-27Fulham1000—06,7
2025-26Fulham3011—17,0
2024-25Fulham330115—16,8
2023-24Fulham351322—36,8
2023-24Leicester000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Calvin Bassey Ughelumba
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Fulham1000—03,6
2025-26Fulham200——07,1
2024-25Fulham371026—76,9
2023-24Fulham331015—6 16,8
2023-24Ajax—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

David Affengruber
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Elche3001—06,4
2026-27Austria000——0—
2026-27Fulham0000—00,0
2025-26Elche3012—06,8
2024-25Elche390230—37,2
2024-25Sturm Graz—00————
2023-24Sturm Graz292024—37,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Alexander Chuka Iwobi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Fulham7102—07,6
2025-26Fulham200——07,1
2024-25Fulham389619—17,3
2023-24Fulham3050——27,0
2023-24Everton200——07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Shea Emmanuel Charles
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Northern Ireland4105—17,6
2026-27Fulham2000—07,0
2026-27Southampton000——0—
2025-26Southampton3106—07,1
2024-25Southampton000——0—
2023-24Southampton330032—66,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Oscar Bobb
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Fulham2101—07,0
2026-27Norway000——0—
2025-26Fulham2001—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Hugo Emanuel Larsson
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sweden3001—06,7
2026-27Fulham1000—06,4
2025-26Ein Frankfurt201——07,1
2024-25Ein Frankfurt333121—26,9
2023-24Ein Frankfurt292116—16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Joshua King
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Fulham1010—06,1
2026-27England000——0—
2025-26Fulham4101—16,7
2024-25Fulham23003—06,8
2023-24Fulham000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Gonzalo García Torres
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Fulham2100—07,2
2026-27Spain100——06,2
2025-26Real Madrid6413—07,2
2024-25Real Madrid601——06,6
2023-24Real Madrid600——06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 11 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.

Bournemouth — 4-4-2

Trainer : M. Rose sinds 01/09/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Michele Di Gregorio Bournemouth · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Juventus · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Juventus · 2024-25: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Monza · 2023-24: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,4 20 M. Di GregorioBafodé Diakité Bournemouth · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,4 Bournemouth · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Lille · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Lille · 2024-25: 31 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 1 assist(s), 44 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,0 Lille · 2023-24: 21 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 2 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,2 18 B. DiakitéJames Clayton Hill Bournemouth · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,4 Bournemouth · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Bournemouth · 2024-25: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Blackburn Rovers FC · 2023-24: 18 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Blackburn · 2023-24: 18 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Bournemouth · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 5 J. HillAntónio João Pereira de Albuquerque Tavares Benfica · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Bournemouth · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Portugal · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Benfica · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,5 Benfica · 2024-25: 30 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 35 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,2 Benfica · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 14 A. SilvaAdrien Truffert France · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 3,3 Bournemouth · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 0,0 Bournemouth · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Rennes · 2024-25: 33 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Rennes · 2023-24: 30 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,8 3 A. TruffertRyan Christie Scotland · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Bournemouth · 2026-27: 1 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 9,7 Bournemouth · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Bournemouth · 2024-25: 29 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 43 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 7,1 Bournemouth · 2023-24: 37 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 5 assist(s), 48 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,1 10 R. ChristieMarcus Joseph Tavernier 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 2024-25: 29 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 5 assist(s), 34 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,0 2023-24: 30 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 4 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 16 M. TavernierTyler Shaan Adams Bournemouth · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 0,0 Bournemouth · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Bournemouth · 2024-25: 29 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 45 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,9 Bournemouth · 2023-24: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Leeds · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 12 T. AdamsLewis John Cook 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 2024-25: 36 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 49 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, 1 rood, cijfer 7,0 2023-24: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 39 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 7,0 4 L. CookFrancisco Evanilson de Lima Barbosa Bournemouth · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 Bournemouth · 2025-26: 36 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 1 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Bournemouth · 2024-25: 31 wedstrijden, 10 doelpunt(en), 1 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood, cijfer 7,1 Porto · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Porto · 2023-24: 27 wedstrijden, 13 doelpunt(en), 3 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 7,3 9 EvanilsonBen Gannon Doak Scotland · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Bournemouth · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,7 Bournemouth · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Liverpool · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Middlesbrough · 2024-25: 24 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 7 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,0 Liverpool · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 11 B. Doak
Michele Di Gregorio
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Bournemouth1000—06,9
2025-26Juventus100——06,7
2024-25Juventus3300——07,0
2023-24Monza3300——07,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Bafodé Diakité
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Bournemouth1010—07,4
2025-26Bournemouth100——06,7
2025-26Lille100——06,7
2024-25Lille314144—77,0
2023-24Lille215216—37,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

James Clayton Hill
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Bournemouth1001—07,4
2025-26Bournemouth100——06,2
2024-25Bournemouth10017—16,7
2023-24Blackburn Rovers FC181312—37,0
2023-24Blackburn181312—37,0
2023-24Bournemouth000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

António João Pereira de Albuquerque Tavares
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Benfica200——0—
2026-27Bournemouth1001—17,1
2026-27Portugal100——0—
2025-26Benfica4001—17,5
2024-25Benfica303035—47,2
2023-24Benfica100——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Adrien Truffert
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27France1000—03,3
2026-27Bournemouth0000—00,0
2025-26Bournemouth200——06,8
2024-25Rennes332225—37,0
2023-24Rennes301225—66,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ryan Christie
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Scotland3002—16,5
2026-27Bournemouth1302—09,7
2025-26Bournemouth1002—07,3
2024-25Bournemouth292343—97,1
2023-24Bournemouth370548—67,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Marcus Joseph Tavernier
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271000—06,5
2025-26100——06,7
2024-25293534—67,0
2023-24303420—37,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Tyler Shaan Adams
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Bournemouth0000—00,0
2025-26Bournemouth3007—16,9
2024-25Bournemouth290345—76,9
2023-24Bournemouth500——06,9
2023-24Leeds000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Lewis John Cook
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271000—07,2
2025-261001—06,3
2024-25361349—8 17,0
2023-24330339—5 17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Francisco Evanilson de Lima Barbosa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Bournemouth2102—17,3
2025-26Bournemouth366126—16,6
2024-25Bournemouth3110137—1 17,1
2024-25Porto000——0—
2023-24Porto2713 (2 strafsch.)337—5 17,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ben Gannon Doak
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Scotland3003—06,5
2026-27Bournemouth1013—07,7
2025-26Bournemouth1001—06,5
2025-26Liverpool000——0—
2024-25Middlesbrough243726—77,0
2024-25Liverpool000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 10 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (22/10/2026) behouden.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1overwinning(en) Fulham
1gelijk
4overwinning(en) Bournemouth
2,8doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Fulham 6 doelpunt(en), Bournemouth 11 · beide scoren in 50% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 67% · 4,0 geel en 0,5 rood per wedstrijd (4 verslag(en)) · scheidsrechters: A. Madley, S. Hooper, M. Oliver

Doelpuntenmakers in deze duels : A. Semenyo Bournemouth, 3 · D. Ouattara Bournemouth, 1 · Evanilson Bournemouth, 1 · H. Wilson Fulham, 1 · J. Kluivert Bournemouth, 1 · R. Jiménez Fulham, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
09/05/2026Fulham – Bournemouth Premier League ♂0 – 1Bournemouth
03/10/2025Bournemouth – Fulham Premier League ♂3 – 1Bournemouth
14/04/2025Bournemouth – Fulham Premier League ♂1 – 0Bournemouth
29/12/2024Fulham – Bournemouth Premier League ♂2 – 2gelijk
10/02/2024Fulham – Bournemouth Premier League ♂3 – 1Fulham
26/12/2023Bournemouth – Fulham Premier League ♂3 – 0Bournemouth

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Fulham – Bournemouth →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Geen bekende zender voor Pologne.

Elders in EuropaZender
FranceCanal+ rechten van het seizoen
Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13