AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Premier League ♂ · za 17 apr 2027 · 16:00

Hull – Coventry

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Hull DNDNN van oudste naar meest recente

19/09/2026uitNewcastle Premier League ♂1 – 2D
11/10/2026thuisEverton Premier League ♂2 – 2N
17/10/2026uitFulham Premier League ♂0 – 1D
25/10/2026thuisBrentford Premier League ♂1 – 1N
31/10/2026thuisIpswich Premier League ♂2 – 2N

Coventry VVDDV van oudste naar meest recente

19/09/2026uitNott'm Forest Premier League ♂1 – 0V
12/10/2026thuisNewcastle Premier League ♂4 – 1V
19/10/2026uitTottenham Premier League ♂1 – 3D
24/10/2026thuisFulham Premier League ♂0 – 1D
31/10/2026thuisSunderland Premier League ♂3 – 1V

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Hull 7 wedstrijden zonder overwinning 5 wedstrijden ongeslagen thuis 4 wedstrijden zonder overwinning thuis 3 wedstrijden zonder overwinning uit 2 gelijke spelen op rij
komt van een 2-2-gelijkspel tegen Ipswich · 0 W, 3 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (6 gescoord, 8 tegen)

Coventry geen reeks (twee gelijke uitslagen op rij)
komt van een 3-1-zege tegen Sunderland · 3 W, 0 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (9 gescoord, 6 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Hull

Aanval · 1,10 doelpunt(en) per wedstrijd (1,30 thuis, 1,00 uit) · 10,7 schoten per wedstrijd, 32% op doel · niet gescoord in 29% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 16-30e minuut

Verdediging · 1,00 tegen per wedstrijd (0,70 thuis, 1,30 uit) · 43% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 0-15e minuut · 21 geel, 0 rood

Discipline · 10,9 overtreding(en) per wedstrijd · 1,0 buitenspel per wedstrijd · 3,00 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 7 wedstrijd(en))

Doelman · D. Phillips rotatie · 5 redding(en), 83% van de schoten op doel gestopt · 0,50 tegen per 90 min · cijfer 7,1

Trainer · S. Jakirović sinds 01/07/2025 · 8 club(s) getraind sinds 2017
Systeem: 5-4-1, défense à trois centraux · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 16e et la 30e minute

Vorm (API-Football): WWDDLDL

Coventry

Aanval · 0,90 doelpunt(en) per wedstrijd (1,30 thuis, 0,50 uit) · 10,6 schoten per wedstrijd, 29% op doel · niet gescoord in 57% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 46-60e minuut

Verdediging · 2,00 tegen per wedstrijd (2,30 thuis, 1,80 uit) · 14% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 46-60e minuut · 8 geel, 1 rood

Discipline · 10,8 overtreding(en) per wedstrijd · 1,6 buitenspel per wedstrijd · 1,10 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 8 wedstrijd(en))

Doelman · C. Rushworth · 15 redding(en), 58% van de schoten op doel gestopt · 1,57 tegen per 90 min · cijfer 6,5

Trainer · F. Lampard sinds 01/11/2024 · 4 club(s) getraind sinds 2018
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (ook 3-4-2-1 ×3, 4-1-4-1 ×1)

Vorm (API-Football): LLLLWWL

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Hull

  • Blessure C. Hughes · Lies miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure D. Gyabi · Lies miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure E. Matazo · Knie miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure I. Ansah · Rug miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure J. Butland · Blessure miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure M. Targett · Enkel miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure N. Mendy · Lies miste de vorige wedstrijd 25/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: L. Gourna-Douath (Kuit), M. Cho (Spierblessure), R. Vaz (Achillespees)

Coventry

  • Blessure A. Amenda · Kuit miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure H. Wright · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure J. Eccles · Blessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure L. Woolfenden · Knie miste de vorige wedstrijd 24/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 10,5 voor Hull, 10,5 voor Coventry · Verwachte gele kaarten: 3,6 · Verwacht buitenspel: 4,7

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: S. CherifSidiki Cherif

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Coventry2000—06,6
2026-27Fenerbahce100——06,3
2025-26Fenerbahce12208—06,5
2025-26Angers1001—06,9
2024-25Angers000——0—
2023-24Angers200——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), O. McBurnieOliver Robert McBurnie
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Hull70111—36,6
2026-27Scotland2004—06,5
2025-26Hull1102—07,2
2024-25Las Palmas383632—36,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), M. ChoMohamed-Ali Cho
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Hull1001—06,3
2026-27Nice1002—06,3
2025-26Nice7111—06,8
2024-25Nice293412—26,9
2023-24Nice171217—26,9
2023-24Sociedad17005—06,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), R. VazRobinio Vaz
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Hull1000—06,1
2026-27Roma000——0—
2025-26Roma2003—06,5
2025-26Marseille000——0—
2023-24Sochaux—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Hull

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
9 O. McBurnieOliver Robert McBurnie
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Hull70111—36,6
2026-27Scotland2004—06,5
2025-26Hull1102—07,2
2024-25Las Palmas383632—36,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

14 %010,0081 %
6 S. AjayiOluwasemilogo Adesewo Ibidapo Ajayi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Hull7101—16,7
2025-26Hull24118—26,9
2024-25West Brom170010—46,9
2023-24West Brom27219—16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

12 %100,1581 %
26 K. DowellKieran O'Neill Dowell
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Hull1101—04,3
2025-26Rangers3004—16,6
2025-26Hull100——06,9
2024-25Birmingham City FC195 (2 strafsch.)416—27,3
2024-25Birmingham195 (2 strafsch.)416—27,3
2024-25Rangers12008—16,8
2023-24Rangers12225—17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %101,1124 %

Coventry

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
3 J. DasilvaJay Rhys Dasilva
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Coventry7114—16,7
2026-27Wales000——0—
2025-26Brentford200——06,5
2025-26Coventry100——06,5
2024-25Coventry330121—2 16,7
2024-25Brentford000——0—
2023-24Coventry370317—46,9
2023-24Brentford3002—06,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

7 %110,1481 %
29 V. TorpVictor Torp Overgaard
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2722 (1 strafsch.)12—08,3
2025-26200——06,9
2024-25366 (1 strafsch.)444—27,1
2023-2415019—06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %211,0034 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Hull — 4-3-3

Trainer : S. Jakirović sinds 01/07/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Dillon Phillips Hull · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Hull · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Rotherham · 2024-25: 46 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 St Johnstone · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel St Johnstone · 2023-24: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 72 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, cijfer 6,9 Rotherham · 2023-24: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 12 D. PhillipsOluwasemilogo Adesewo Ibidapo Ajayi Hull · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Hull · 2025-26: 24 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 West Brom · 2024-25: 17 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 West Brom · 2023-24: 27 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 6 S. AjayiLucas Herrington 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 22 L. HerringtonBrooke Dion Nelson Norton-Cuffy Hull · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Genoa · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Genoa · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Genoa · 2024-25: 26 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Millwall · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Millwall · 2023-24: 40 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 4 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,7 Coventry · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Arsenal · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 18 B. Norton-CuffyLewie Coyle 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 2024-25: 44 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 40 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,1 2023-24: 40 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 2 L. CoyleLucas Gourna-Douath Hull · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Le Havre · 2025-26: 15 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 Salzburg · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Salzburg · 2024-25: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Roma · 2024-25: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,6 Salzburg · 2023-24: 28 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 42 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, 1 rood, cijfer 7,0 29 L. Gourna-DouathJens Hjertø-Dahl 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 14 J. Hjertø-DahlBenjamin Sorba William Thomas Stoke · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Wales · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,6 Stoke City · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Hull · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Stoke · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Stoke City · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Nantes · 2024-25: 29 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 Huddersfield · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Huddersfield · 2023-24: 41 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 8 assist(s), 34 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, cijfer 7,2 7 S. ThomasOliver Robert McBurnie Hull · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,6 Scotland · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Hull · 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Las Palmas · 2024-25: 38 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 6 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 9 O. McBurnieMohamed-Ali Cho Hull · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Nice · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Nice · 2025-26: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Nice · 2024-25: 29 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 4 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 Nice · 2023-24: 17 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 Sociedad · 2023-24: 17 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 50 M. ChoRobinio Vaz Hull · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,1 Roma · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Roma · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Marseille · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Sochaux · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 47 R. Vaz
Dillon Phillips
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Hull2000—07,1
2025-26Hull100——06,5
2024-25Rotherham46001—16,9
2024-25St Johnstone—00————
2023-24St Johnstone330272—106,9
2023-24Rotherham2001—16,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Oluwasemilogo Adesewo Ibidapo Ajayi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Hull7101—16,7
2025-26Hull24118—26,9
2024-25West Brom170010—46,9
2023-24West Brom27219—16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Lucas Herrington
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272001—16,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Brooke Dion Nelson Norton-Cuffy
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Hull3001—16,6
2026-27Genoa101——07,2
2025-26Genoa2001—06,9
2024-25Genoa26007—06,5
2024-25Millwall—00————
2023-24Millwall402418—46,7
2023-24Coventry—00————
2023-24Arsenal000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Lewie Coyle
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271002—06,9
2025-262002—06,6
2024-25441240—67,1
2023-24401130—47,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Lucas Gourna-Douath
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Hull2003—16,8
2025-26Le Havre150024—56,8
2025-26Salzburg2001—06,2
2024-25Salzburg110111—46,9
2024-25Roma6009—26,6
2023-24Salzburg280242—4 17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jens Hjertø-Dahl
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272000—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Benjamin Sorba William Thomas
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Stoke2011—07,2
2026-27Wales202——07,6
2026-27Stoke City2011—07,2
2026-27Hull1001—06,9
2025-26Stoke100——06,3
2025-26Stoke City100——06,3
2024-25Nantes291313—36,7
2024-25Huddersfield000——0—
2023-24Huddersfield414834—107,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Oliver Robert McBurnie
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Hull70111—36,6
2026-27Scotland2004—06,5
2025-26Hull1102—07,2
2024-25Las Palmas383632—36,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mohamed-Ali Cho
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Hull1001—06,3
2026-27Nice1002—06,3
2025-26Nice7111—06,8
2024-25Nice293412—26,9
2023-24Nice171217—26,9
2023-24Sociedad17005—06,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Robinio Vaz
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Hull1000—06,1
2026-27Roma000——0—
2025-26Roma2003—06,5
2025-26Marseille000——0—
2023-24Sochaux—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Coventry — 4-3-3

Trainer : F. Lampard sinds 01/11/2024 · vastgelegd op 23/10/2026

Carl Andrew Rushworth Coventry · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Coventry · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Hull · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Brighton · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Swansea City AFC · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Swansea City AFC · 2023-24: 46 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Brighton · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 19 C. RushworthJay Rhys Dasilva Coventry · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Wales · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Brentford · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Coventry · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Coventry · 2024-25: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, 1 rood, cijfer 6,7 Brentford · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Coventry · 2023-24: 37 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Brentford · 2023-24: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 3 J. DasilvaBobby Craig Thomas Coventry · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Coventry · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Coventry · 2024-25: 40 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 0 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 Coventry · 2023-24: 44 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 39 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 7,1 Burnley · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 4 B. ThomasJake Brian Bidwell 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,0 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 2024-25: 29 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 2023-24: 33 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,9 21 J. BidwellStephen Mfuni Coventry · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 5,5 Watford · 2025-26: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 12 S. MfuniJoel Owen Latibeaudiere 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,2 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 2024-25: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 2023-24: 41 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 51 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,9 22 J. LatibeaudiereVictor Torp Overgaard 2026-27: 2 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,3 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 2024-25: 36 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 4 assist(s), 44 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 2023-24: 15 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 29 V. TorpGustavo Martin Emilio Hamer 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,3 38 G. HamerSidiki Cherif Coventry · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Fenerbahce · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Fenerbahce · 2025-26: 12 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Angers · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Angers · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Angers · 2023-24: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 49 S. CherifGnantin Yann Gboho Toulouse · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Coventry · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,6 Toulouse · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Toulouse · 2024-25: 31 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 4 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 Cercle Brugge · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Cercle Brugge · 2023-24: 20 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Toulouse · 2023-24: 16 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 34 Y. GbohoTaiwo Micheal Awoniyi Coventry · 2026-27: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,9 Nott'm Forest · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Nott'm Forest · 2024-25: 33 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 Nott'm Forest · 2023-24: 20 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 3 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 14 T. Awoniyi
Carl Andrew Rushworth
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Coventry7010—06,5
2025-26Coventry000——0—
2024-25Hull200——06,8
2024-25Brighton000——0—
2024-25Swansea City AFC—00————
2023-24Swansea City AFC46001—16,9
2023-24Brighton—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jay Rhys Dasilva
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Coventry7114—16,7
2026-27Wales000——0—
2025-26Brentford200——06,5
2025-26Coventry100——06,5
2024-25Coventry330121—2 16,7
2024-25Brentford000——0—
2023-24Coventry370317—46,9
2023-24Brentford3002—06,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Bobby Craig Thomas
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Coventry2001—06,2
2025-26Coventry2002—06,8
2024-25Coventry405025—57,1
2023-24Coventry442039—97,1
2023-24Burnley000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jake Brian Bidwell
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272001—06,0
2025-26200——07,2
2024-25291121—56,8
2023-24331223—66,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Stephen Mfuni
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Coventry1002—15,5
2025-26Watford8003—27,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Joel Owen Latibeaudiere
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272002—16,2
2025-261002—07,2
2024-25330030—56,9
2023-24412151—86,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Victor Torp Overgaard
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2722 (1 strafsch.)12—08,3
2025-26200——06,9
2024-25366 (1 strafsch.)444—27,1
2023-2415019—06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Gustavo Martin Emilio Hamer
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272002—06,3
2023-241012—08,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Sidiki Cherif
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Coventry2000—06,6
2026-27Fenerbahce100——06,3
2025-26Fenerbahce12208—06,5
2025-26Angers1001—06,9
2024-25Angers000——0—
2023-24Angers200——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Gnantin Yann Gboho
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Toulouse2013—06,8
2026-27Coventry1001—05,6
2025-26Toulouse1001—07,2
2024-25Toulouse315416—27,0
2024-25Cercle Brugge000——0—
2023-24Cercle Brugge2000——0—
2023-24Toulouse16329—17,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Taiwo Micheal Awoniyi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Coventry1111—07,9
2025-26Nott'm Forest000——0—
2024-25Nott'm Forest33108—06,4
2023-24Nott'm Forest20639—26,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1overwinning(en) Hull
0gelijk
0overwinning(en) Coventry
1,0doelpunten per wedstrijd

1 onderlinge wedstrijd(en): Hull 1 doelpunt(en), Coventry 0 · beide scoren in 0% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 0% · 5,0 geel en 0,0 rood per wedstrijd (1 verslag(en)) · scheidsrechters: Josh Smith

Doelpuntenmakers in deze duels : L. Millar Hull, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
29/08/2026Coventry – Hull Premier League ♂0 – 1Hull

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Hull – Coventry →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Geen bekende zender voor Pays-Bas.

Elders in EuropaZender
FranceCanal+ rechten van het seizoen
Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13