Premier League ♂ · za 08 mei 2027 · 16:00
Everton – Hull
Actualiteit van de informatie 4 na te kijken
- Selectie van Everton : op 23/10/2026 na te kijken
- Afwezigen bij Everton : op 25/10/2026 na te kijken
- Selectie van Hull : op 23/10/2026 na te kijken
- Afwezigen bij Hull : op 23/10/2026 na te kijken
Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.
Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
Everton VNDDV van oudste naar meest recente
| 19/09/2026 | thuis | Ipswich Premier League ♂ | 1 – 0 | V |
| 11/10/2026 | uit | Hull Premier League ♂ | 2 – 2 | N |
| 17/10/2026 | thuis | Chelsea Premier League ♂ | 0 – 2 | D |
| 24/10/2026 | uit | Arsenal Premier League ♂ | 0 – 2 | D |
| 02/11/2026 | uit | Newcastle Premier League ♂ | 1 – 0 | V |
Hull DNDNN van oudste naar meest recente
| 19/09/2026 | uit | Newcastle Premier League ♂ | 1 – 2 | D |
| 11/10/2026 | thuis | Everton Premier League ♂ | 2 – 2 | N |
| 17/10/2026 | uit | Fulham Premier League ♂ | 0 – 1 | D |
| 25/10/2026 | thuis | Brentford Premier League ♂ | 1 – 1 | N |
| 31/10/2026 | thuis | Ipswich Premier League ♂ | 2 – 2 | N |
Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Everton geen reeks (twee gelijke uitslagen op rij)
komt van een 1-0-zege tegen Newcastle · 2 W, 1 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (4 gescoord, 6 tegen)
Hull 7 wedstrijden zonder overwinning 5 wedstrijden ongeslagen thuis 4 wedstrijden zonder overwinning thuis 3 wedstrijden zonder overwinning uit 2 gelijke spelen op rij
komt van een 2-2-gelijkspel tegen Ipswich · 0 W, 3 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (6 gescoord, 8 tegen)
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Everton
Aanval · 1,10 doelpunt(en) per wedstrijd (1,30 thuis, 1,00 uit) · 12,3 schoten per wedstrijd, 39% op doel · niet gescoord in 29% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 76-90e minuut
Verdediging · 1,00 tegen per wedstrijd (1,00 thuis, 1,00 uit) · 43% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 46-60e minuut · 12 geel, 0 rood
Discipline · 9,8 overtreding(en) per wedstrijd · 2,1 buitenspel per wedstrijd · 2,10 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 19 wedstrijd(en))
Doelman · J. Pickford rotatie · 3 redding(en), 100% van de schoten op doel gestopt · 0,00 tegen per 90 min · cijfer 7,1
Trainer · L. Baines sinds 01/07/2025 · 2 club(s) getraind sinds 2022
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 4-1-4-1 ×1)
Vorm (API-Football): WDDDWDL
Hull
Aanval · 1,10 doelpunt(en) per wedstrijd (1,30 thuis, 1,00 uit) · 10,7 schoten per wedstrijd, 32% op doel · niet gescoord in 29% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 16-30e minuut
Verdediging · 1,00 tegen per wedstrijd (0,70 thuis, 1,30 uit) · 43% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 0-15e minuut · 21 geel, 0 rood
Discipline · 10,9 overtreding(en) per wedstrijd · 1,0 buitenspel per wedstrijd · 3,00 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 7 wedstrijd(en))
Doelman · D. Phillips rotatie · 5 redding(en), 83% van de schoten op doel gestopt · 0,50 tegen per 90 min · cijfer 7,1
Trainer · S. Jakirović sinds 01/07/2025 · 8 club(s) getraind sinds 2017
Systeem: 5-4-1, défense à trois centraux · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 16e et la 30e minute
Vorm (API-Football): WWDDLDL
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Everton
Geen bekende afwezige per 23/10/2026.
Hull
- Blessure C. Hughes · Lies miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
- Blessure D. Gyabi · Lies miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
- Blessure E. Matazo · Knie miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
- Blessure I. Ansah · Rug miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
- Blessure J. Butland · Blessure miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
- Blessure M. Targett · Enkel miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
- Blessure N. Mendy · Lies miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.
Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: L. Gourna-Douath (Kuit), M. Cho (Spierblessure), R. Vaz (Achillespees)
ScheidsrechterWat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Wat is dit?
Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).
Disciplinair risicoWat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Wat is dit?
Verwachte overtredingen: 10,2 voor Everton, 10,5 voor Hull · Verwachte gele kaarten: 3,4 · Verwacht buitenspel: 4,6
Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.
Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: T. DiblingTyler-Jay Dibling W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Everton 2 0 1 1 — 0 7,1 2025-26 Everton 2 0 0 2 — 0 6,3 2025-26 Southampton 1 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 Southampton 33 2 0 30 — 6 6,7 2023-24 Southampton 1 0 0 — — 0 7,0 Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Everton 2 3 1 0 — 0 8,0 2025-26 Everton 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Villarreal 35 11 (1 strafsch.) 4 47 — 4 7,0 2024-25 FC Basel 1893 3 5 (1 strafsch.) 0 3 — 0 8,1 2023-24 FC Basel 1893 35 9 5 48 — 8 7,0 Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Wales 2 0 0 2 — 0 6,3 2026-27 Everton 2 1 1 1 — 0 7,4 2026-27 Stoke City 1 0 0 — — 0 6,9 2026-27 Stoke 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Crystal Palace 1 0 0 — — 0 6,5 2025-26 Ipswich 1 1 0 1 — 0 8,0 2025-26 Tottenham 1 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Tottenham 33 11 3 27 — 5 7,1 2024-25 Ipswich 32 1 2 27 — 5 1 6,5 2024-25 West Ham — 0 0 — — — — 2023-24 Tottenham 32 5 0 1 — 3 6,7 2023-24 West Ham 25 0 0 3 — 1 6,5 2023-24 Nott'm Forest 3 0 0 1 — 0 6,7 Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Hull 7 0 1 11 — 3 6,6 2026-27 Scotland 2 0 0 4 — 0 6,5 2025-26 Hull 1 1 0 2 — 0 7,2 2024-25 Las Palmas 38 3 6 32 — 3 6,8
Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.
Waarschijnlijke doelpuntenmakersWat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Wat is dit?
Everton
| Speler | Scoort | Doelpunten | Assists | Doelpunten / 90 min | Speelt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 T. BarryThierno Barry
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 9 % | 3 | 1 | 1,93 | 34 % |
Hull
| Speler | Scoort | Doelpunten | Assists | Doelpunten / 90 min | Speelt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 O. McBurnieOliver Robert McBurnie
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 14 % | 0 | 1 | 0,00 | 81 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 S. AjayiOluwasemilogo Adesewo Ibidapo Ajayi
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 12 % | 1 | 0 | 0,15 | 81 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26 K. DowellKieran O'Neill Dowell
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 3 % | 1 | 0 | 1,11 | 24 % |
Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.
Waarschijnlijke opstellingenWat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
Everton — 4-3-3
Trainer : L. Baines sinds 01/07/2025 · vastgelegd op 23/10/2026
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | England | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Everton | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Everton | 5 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Everton | 38 | 0 | 1 | — | — | 7 | 7,3 |
| 2023-24 | Everton | 38 | 0 | 0 | 1 | — | 5 | 7,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Michael Vincent Keane| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | 14 | 3 | 0 | 9 | — | 5 | 7,0 |
| 2023-24 | 9 | 1 | 0 | 5 | — | 2 | 6,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Vitalii Mykolenko| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Everton | 2 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Ukraine | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,7 |
| 2025-26 | Everton | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Everton | 35 | 1 | 2 | 22 | — | 4 | 7,0 |
| 2023-24 | Everton | 28 | 2 | 0 | 23 | — | 1 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Ainsley Cory Maitland-Niles| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Everton | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Lyon | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Lyon | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Lyon | 34 | 1 | 4 | 16 | — | 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Lyon | 23 | 1 (1 strafsch.) | 4 | 5 | — | 1 1 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Jake O'Brien| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rep. Of Ireland | 4 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | Everton | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Everton | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Everton | 20 | 2 | 0 | 13 | — | 5 | 6,9 |
| 2024-25 | Lyon | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Lyon | 27 | 4 | 2 | 17 | — | 4 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Crystal Palace | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Kiernan Frank Dewsbury-Hall| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Everton | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Everton | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Chelsea | 13 | 0 | 1 | 4 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Leicester | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Leicester | 44 | 12 (1 strafsch.) | 13 | 27 | — | 6 | 7,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
James David Garner| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Everton | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2026-27 | England | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 2,9 |
| 2025-26 | Everton | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Everton | 21 | 0 | 1 | 20 | — | 5 | 6,9 |
| 2023-24 | Everton | 37 | 1 | 2 | 39 | — | 7 | 7,1 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Harrison Armstrong| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Everton | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Preston | 17 | 1 | 1 | 11 | — | 3 | 6,9 |
| 2025-26 | Preston North End FC | 17 | 1 | 1 | 11 | — | 3 | 6,9 |
| 2025-26 | Everton | 1 | 0 | 2 | — | — | 0 | 8,3 |
| 2024-25 | Derby | 15 | 1 | 0 | 10 | — | 3 | 6,8 |
| 2024-25 | Derby County FC | 15 | 1 | 0 | 10 | — | 3 | 6,8 |
| 2024-25 | Everton | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,3 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Tyler-Jay Dibling| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Everton | 2 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Everton | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Southampton | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Southampton | 33 | 2 | 0 | 30 | — | 6 | 6,7 |
| 2023-24 | Southampton | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Thierno Barry| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Everton | 2 | 3 | 1 | 0 | — | 0 | 8,0 |
| 2025-26 | Everton | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Villarreal | 35 | 11 (1 strafsch.) | 4 | 47 | — | 4 | 7,0 |
| 2024-25 | FC Basel 1893 | 3 | 5 (1 strafsch.) | 0 | 3 | — | 0 | 8,1 |
| 2023-24 | FC Basel 1893 | 35 | 9 | 5 | 48 | — | 8 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Brennan Price Johnson| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wales | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,3 |
| 2026-27 | Everton | 2 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 7,4 |
| 2026-27 | Stoke City | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Stoke | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Crystal Palace | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Ipswich | 1 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 8,0 |
| 2025-26 | Tottenham | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Tottenham | 33 | 11 | 3 | 27 | — | 5 | 7,1 |
| 2024-25 | Ipswich | 32 | 1 | 2 | 27 | — | 5 1 | 6,5 |
| 2024-25 | West Ham | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Tottenham | 32 | 5 | 0 | 1 | — | 3 | 6,7 |
| 2023-24 | West Ham | 25 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,5 |
| 2023-24 | Nott'm Forest | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.
Hull — 4-3-3
Trainer : S. Jakirović sinds 01/07/2025 · vastgelegd op 23/10/2026
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Hull | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Hull | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Rotherham | 46 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | St Johnstone | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | St Johnstone | 33 | 0 | 2 | 72 | — | 10 | 6,9 |
| 2023-24 | Rotherham | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Oluwasemilogo Adesewo Ibidapo Ajayi| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Hull | 7 | 1 | 0 | 1 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Hull | 24 | 1 | 1 | 8 | — | 2 | 6,9 |
| 2024-25 | West Brom | 17 | 0 | 0 | 10 | — | 4 | 6,9 |
| 2023-24 | West Brom | 27 | 2 | 1 | 9 | — | 1 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Lucas Herrington| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Brooke Dion Nelson Norton-Cuffy| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Hull | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,6 |
| 2026-27 | Genoa | 1 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Genoa | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Genoa | 26 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Millwall | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Millwall | 40 | 2 | 4 | 18 | — | 4 | 6,7 |
| 2023-24 | Coventry | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Arsenal | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Lewie Coyle| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | 44 | 1 | 2 | 40 | — | 6 | 7,1 |
| 2023-24 | 40 | 1 | 1 | 30 | — | 4 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Lucas Gourna-Douath| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Hull | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Le Havre | 15 | 0 | 0 | 24 | — | 5 | 6,8 |
| 2025-26 | Salzburg | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Salzburg | 11 | 0 | 1 | 11 | — | 4 | 6,9 |
| 2024-25 | Roma | 6 | 0 | 0 | 9 | — | 2 | 6,6 |
| 2023-24 | Salzburg | 28 | 0 | 2 | 42 | — | 4 1 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Jens Hjertø-Dahl| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,5 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Benjamin Sorba William Thomas| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stoke | 2 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2026-27 | Stoke City | 2 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2026-27 | Wales | 2 | 0 | 2 | — | — | 0 | 7,6 |
| 2026-27 | Hull | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Stoke | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Stoke City | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Nantes | 29 | 1 | 3 | 13 | — | 3 | 6,7 |
| 2024-25 | Huddersfield | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Huddersfield | 41 | 4 | 8 | 34 | — | 10 | 7,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Oliver Robert McBurnie| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Hull | 7 | 0 | 1 | 11 | — | 3 | 6,6 |
| 2026-27 | Scotland | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Hull | 1 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Las Palmas | 38 | 3 | 6 | 32 | — | 3 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Mohamed-Ali Cho| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Hull | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2026-27 | Nice | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Nice | 7 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Nice | 29 | 3 | 4 | 12 | — | 2 | 6,9 |
| 2023-24 | Nice | 17 | 1 | 2 | 17 | — | 2 | 6,9 |
| 2023-24 | Sociedad | 17 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,4 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Robinio Vaz| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Hull | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,1 |
| 2026-27 | Roma | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Roma | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Marseille | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Sochaux | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.
Onderlinge duelsWat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Wat is dit?
6 onderlinge wedstrijd(en): Everton 11 doelpunt(en), Hull 7 · beide scoren in 50% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 50% · 2,0 geel en 0,0 rood per wedstrijd (1 verslag(en)) · scheidsrechters: Michael Salisbury
Doelpuntenmakers in deze duels : Joe Gelhardt Hull, 1 · Kiernan Dewsbury-Hall Everton, 1 · Mohamed Belloumi Hull, 1 · Thierno Barry Everton, 1
| Datum | Wedstrijd | Uitslag | Winnaar |
|---|---|---|---|
| 11/10/2026 | Hull – Everton Premier League ♂ | 2 – 2 | gelijk |
| 18/03/2017 | Everton – Hull Premier League ♂ | 4 – 0 | Everton |
| 30/12/2016 | Hull – Everton Premier League ♂ | 2 – 2 | gelijk |
| 01/01/2015 | Hull – Everton Premier League ♂ | 2 – 0 | Hull |
| 03/12/2014 | Everton – Hull Premier League ♂ | 1 – 1 | gelijk |
| 11/05/2014 | Hull – Everton Premier League ♂ | 0 – 2 | Everton |
Van meest recent naar oudst.
Volledige historiek Everton – Hull →
Tv-uitzendingWat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Wat is dit?
Geen bekende zender voor Luxembourg.
| Elders in Europa | Zender |
|---|---|
| France | Canal+ rechten van het seizoen |