AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

LaLiga ♂ · zo 20 dec 2026 · 17:00

Vallecano – Malaga

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Vallecano VNNDV van oudste naar meest recente

15/09/2026thuisEspanol LaLiga ♂2 – 1V
19/09/2026uitOsasuna LaLiga ♂1 – 1N
19/10/2026uitGetafe LaLiga ♂1 – 1N
24/10/2026thuisElche LaLiga ♂0 – 3D
31/10/2026thuisCelta LaLiga ♂3 – 0V

Malaga DNDND van oudste naar meest recente

20/09/2026uitGetafe LaLiga ♂0 – 1D
09/10/2026thuisEspanol LaLiga ♂1 – 1N
18/10/2026thuisSociedad LaLiga ♂2 – 5D
23/10/2026uitAlaves LaLiga ♂1 – 1N
31/10/2026uitBetis LaLiga ♂1 – 2D

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Vallecano 5 wedstrijden zonder overwinning uit
komt van een 3-0-zege tegen Celta · 2 W, 2 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (7 gescoord, 6 tegen)

Malaga 15 wedstrijden zonder overwinning 10 wedstrijden zonder overwinning uit 7 wedstrijden zonder overwinning thuis 4 wedstrijden met een doelpunt
komt van een 1-2-nederlaag tegen Betis · 0 W, 2 G, 3 V in de laatste 5 wedstrijden (5 gescoord, 10 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Vallecano

Aanval · 1,50 doelpunt(en) per wedstrijd (2,00 thuis, 1,20 uit) · 14,9 schoten per wedstrijd, 34% op doel · niet gescoord in 0% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 46-60e minuut

Verdediging · 2,10 tegen per wedstrijd (1,30 thuis, 2,60 uit) · 0% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 16-30e minuut · 20 geel, 2 rood

Discipline · 13,7 overtreding(en) per wedstrijd · 2,0 buitenspel per wedstrijd · 2,70 geel en 0,40 rood per wedstrijd (fiches de match, 19 wedstrijd(en))

Doelman · E. Audero rotatie · 15 redding(en), 71% van de schoten op doel gestopt · 1,33 tegen per 90 min · cijfer 6,8

Trainer · Benat San Jose sinds 01/07/2026 · 2 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (ook 4-3-3 ×2, 4-1-4-1 ×1)

Vorm (API-Football): LDLWLWDD

Malaga

Aanval · 0,70 doelpunt(en) per wedstrijd (1,00 thuis, 0,30 uit) · 10,8 schoten per wedstrijd, 28% op doel · niet gescoord in 44% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut, 1 gemist · sterkste fase: 76-90e minuut

Verdediging · 2,00 tegen per wedstrijd (2,00 thuis, 2,00 uit) · 11% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 16-30e minuut · 23 geel, 0 rood

Discipline · 11,6 overtreding(en) per wedstrijd · 1,5 buitenspel per wedstrijd · 2,30 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 10 wedstrijd(en))

Doelman · Alfonso Herrero · 34 redding(en), 65% van de schoten op doel gestopt · 2,00 tegen per 90 min · cijfer 7,1

Trainer · Juan Funes sinds 01/08/2025 · 1 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 4-1-4-1 · attaque en difficulté · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 4-4-2 ×2, 4-3-3 ×1)

Vorm (API-Football): LDLDDLLDL

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Vallecano

  • Blessure A. Batalla · Kuit miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure Luiz Felipe · Knie miste de vorige wedstrijd 24/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: A. Ratiu (Spierblessure), R. Nteka (Rug)

Malaga

  • Blessure A. Ochoa · Knie miste de vorige wedstrijd 23/10/2026
  • Blessure D. Murillo · Knie miste de vorige wedstrijd 23/10/2026
  • Blessure J. Cruz · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 23/10/2026
  • Blessure J. Lobete · Knie miste de vorige wedstrijd 23/10/2026
  • Blessure J. Munoz · Kuit miste de vorige wedstrijd 23/10/2026
  • Blessure P. Martinez · Voet miste de vorige wedstrijd 23/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 11,2 voor Vallecano, 11,6 voor Malaga · Verwachte gele kaarten: 4,2 · Verwacht buitenspel: 4,9

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Meeste kans op een gele kaart

SpelerTeamOvertredingen / 90 minGeel / 90 minRisico
PugaCarlos Francisco Puga Medina
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2780013—36,9
2025-26340160—97,0
2024-25320037—9 16,8
2023-241000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Malaga1,930,4032 %
P. CissPathé Ismaël Ciss
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2790011—56,8
2025-26201——07,2
2024-25364145—126,9
2023-24341027—106,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Vallecano1,260,4428 %

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: Adrián Niño HerediaAdrián Niño Heredia

SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-275302—07,1
2025-263411 (1 strafsch.)112—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), ChupeCarlos Ruiz Rubio
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2791 (1 strafsch.)011—36,3
2025-264224 (6 strafsch.)538—47,1
2024-25194013—46,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), G. TsitaishviliGiorgi Tsitaishvili
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Vallecano5001—15,4
2026-27Georgia3002—17,0
2025-26Metz2001—07,1
2024-25Granada367421—67,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), Fran PérezFrancisco Pérez Martínez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Vallecano6006—1 15,5
2025-26Vallecano4004—16,5
2024-25Vallecano31006—16,6
2024-25Valencia26006—16,6
2023-24Valencia321431—46,6
2023-24Vallecano321431—46,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Vallecano

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
10 Sergio CamelloSergio Camello Pérez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Vallecano9719—37,5
2025-26Vallecano400——06,6
2024-25Vallecano233211—26,8
2023-24Vallecano313118—36,7
2023-24Ath Madrid—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

36 %711,0483 %
18 Álvaro GarcíaÁlvaro García Rivera
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Vallecano9325—16,8
2026-27Cadiz5005—25,5
2025-26Cadiz404647—46,6
2025-26Vallecano4211—07,2
2025-26Alaves000——0—
2024-25Vallecano364518—47,0
2023-24Vallecano326125—8 16,9
2023-24Alaves000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

20 %320,4183 %
17 Adrià PedrosaAdrià Giner Pedrosa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Vallecano7119—16,7
2025-26Elche4004—26,1
2025-26Sevilla100——06,9
2024-25Sevilla341138—76,8
2023-24Sevilla35146—16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %110,1766 %
2 A. RațiuAndrei Florin Rațiu
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Vallecano6104—06,6
2026-27Romania2001—06,8
2025-26Vallecano2001—17,3
2024-25Vallecano362324—57,0
2023-24Vallecano34002—16,6
2023-24Huesca000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %100,1766 %
19 Jorge de FrutosJorge de Frutos Sebastián
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Vallecano7025—0 16,7
2025-26Vallecano3011—06,7
2024-25Vallecano366341—3 16,7
2023-24Vallecano362015—16,6
2023-24Levante—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %020,0075 %

Malaga

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
9 ChupeCarlos Ruiz Rubio
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2791 (1 strafsch.)011—36,3
2025-264224 (6 strafsch.)538—47,1
2024-25194013—46,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

10 %100,1277 %
8 Carlos DotorCarlos Dotor González
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Malaga8109—16,9
2025-26Malaga381452—7 16,7
2024-25Sp Gijon13206—16,7
2024-25Oviedo6006—16,7
2024-25Celta000——0—
2023-24Celta170013—26,6
2023-24Real Madrid000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %100,1669 %
21 Adrián Niño HerediaAdrián Niño Heredia
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-275302—07,1
2025-263411 (1 strafsch.)112—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %301,3023 %
10 David LarrubiaDavid Larrubia Romano
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279007—36,8
2025-264211332—47,3
2024-25364230—27,0
2023-244120——4—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

2 %000,0077 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Vallecano — 4-3-3

Trainer : Benat San Jose sinds 01/07/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Emilio Audero Mulyadi Vallecano · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Como · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Como · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,4 Cremonese · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Como · 2024-25: 23 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Palermo · 2024-25: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Sampdoria · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Inter · 2023-24: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Sampdoria · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 25 E. AuderoFlorian Grégoire Claude Lejeune Vallecano · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,4 Vallecano · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Vallecano · 2024-25: 37 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 50 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 7,1 Vallecano · 2023-24: 37 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 Alaves · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 24 F. LejeuneAdrià Giner Pedrosa Vallecano · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Elche · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,1 Sevilla · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Sevilla · 2024-25: 34 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 38 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,8 Sevilla · 2023-24: 35 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 4 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 17 A. PedrosaAndrei Florin Rațiu Vallecano · 2026-27: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Romania · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Vallecano · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 Vallecano · 2024-25: 36 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 Vallecano · 2023-24: 34 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Huesca · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2 A. RațiuIván Balliu Campeny Vallecano · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Albania · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Vallecano · 2025-26: 14 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Vallecano · 2024-25: 25 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 Vallecano · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 20 I. BalliuPathé Ismaël Ciss 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 2024-25: 36 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 1 assist(s), 45 overtreding(en), — buitenspel, 12 geel, cijfer 6,9 2023-24: 34 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, cijfer 6,9 6 P. CissUnai López Cabrera 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 2024-25: 32 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, 1 rood, cijfer 6,9 2023-24: 35 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 60 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 6,8 8 U. LópezÁlvaro García Rivera Vallecano · 2026-27: 9 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Cadiz · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 5,5 Cadiz · 2025-26: 40 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 6 assist(s), 47 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,6 Vallecano · 2025-26: 4 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Alaves · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Vallecano · 2024-25: 36 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 5 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 Vallecano · 2023-24: 32 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 1 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, 1 rood, cijfer 6,9 Alaves · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 18 Á. GarcíaJorge de Frutos Sebastián Vallecano · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, 1 rood, cijfer 6,7 Vallecano · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Vallecano · 2024-25: 36 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 3 assist(s), 41 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 6,7 Vallecano · 2023-24: 36 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Levante · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 19 J. de FrutosGiorgi Tsitaishvili Vallecano · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 5,4 Georgia · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Metz · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Granada · 2024-25: 36 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 4 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,0 14 G. TsitaishviliFrancisco Pérez Martínez Vallecano · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood, cijfer 5,5 Vallecano · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Vallecano · 2024-25: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Valencia · 2024-25: 26 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Valencia · 2023-24: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 4 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,6 Vallecano · 2023-24: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 4 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,6 21 F. Pérez
Emilio Audero Mulyadi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Vallecano5000—06,8
2026-27Como000——0—
2025-26Como400——07,4
2025-26Cremonese100——06,9
2024-25Como2300——06,5
2024-25Palermo1000——07,3
2024-25Sampdoria—00————
2023-24Inter400——07,0
2023-24Sampdoria—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Florian Grégoire Claude Lejeune
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Vallecano9009—16,4
2025-26Vallecano3001—07,1
2024-25Vallecano372350—87,1
2023-24Vallecano373126—57,1
2023-24Alaves—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Adrià Giner Pedrosa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Vallecano7119—16,7
2025-26Elche4004—26,1
2025-26Sevilla100——06,9
2024-25Sevilla341138—76,8
2023-24Sevilla35146—16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Andrei Florin Rațiu
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Vallecano6104—06,6
2026-27Romania2001—06,8
2025-26Vallecano2001—17,3
2024-25Vallecano362324—57,0
2023-24Vallecano34002—16,6
2023-24Huesca000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Iván Balliu Campeny
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Vallecano8004—16,5
2026-27Albania200——06,7
2025-26Vallecano14009—26,8
2024-25Vallecano250019—36,7
2023-24Vallecano000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Pathé Ismaël Ciss
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2790011—56,8
2025-26201——07,2
2024-25364145—126,9
2023-24341027—106,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Unai López Cabrera
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279039—26,9
2025-262001—06,5
2024-25323118—9 16,9
2023-24351260—96,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Álvaro García Rivera
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Vallecano9325—16,8
2026-27Cadiz5005—25,5
2025-26Cadiz404647—46,6
2025-26Vallecano4211—07,2
2025-26Alaves000——0—
2024-25Vallecano364518—47,0
2023-24Vallecano326125—8 16,9
2023-24Alaves000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jorge de Frutos Sebastián
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Vallecano7025—0 16,7
2025-26Vallecano3011—06,7
2024-25Vallecano366341—3 16,7
2023-24Vallecano362015—16,6
2023-24Levante—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Giorgi Tsitaishvili
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Vallecano5001—15,4
2026-27Georgia3002—17,0
2025-26Metz2001—07,1
2024-25Granada367421—67,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Francisco Pérez Martínez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Vallecano6006—1 15,5
2025-26Vallecano4004—16,5
2024-25Vallecano31006—16,6
2024-25Valencia26006—16,6
2023-24Valencia321431—46,6
2023-24Vallecano321431—46,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Malaga — 4-3-3

Trainer : Juan Funes sinds 01/08/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Alfonso Herrero Peinador 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 2025-26: 45 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 2024-25: 41 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,3 2023-24: 42 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 3 geel 1 A. HerreroÁngel Recio Gutiérrez 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 2025-26: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 15 Á. RecioRafita 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 2025-26: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 31 RafitaEinar Galilea Azaceta 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 2025-26: 25 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 2024-25: 27 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, 1 rood, cijfer 6,8 2023-24: 27 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 6 geel 4 E. GalileaCarlos Francisco Puga Medina 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 2025-26: 34 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 60 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 7,0 2024-25: 32 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, 1 rood, cijfer 6,8 2023-24: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 3 PugaDavid Larrubia Romano 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 2025-26: 42 wedstrijden, 11 doelpunt(en), 3 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,3 2024-25: 36 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 2 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 2023-24: 41 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 4 geel 10 D. LarrubiaCarlos Dotor González Malaga · 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Malaga · 2025-26: 38 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 4 assist(s), 52 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, 1 rood, cijfer 6,7 Sp Gijon · 2024-25: 13 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Oviedo · 2024-25: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Celta · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Celta · 2023-24: 17 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,6 Real Madrid · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 8 C. DotorDaniel Lorenzo Guerrero 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 2025-26: 36 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 2 assist(s), 43 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 2024-25: 12 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 2023-24: 40 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 8 geel 22 D. LorenzoCarlos Ruiz Rubio 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,3 2025-26: 42 wedstrijden, 24 doelpunt(en), 5 assist(s), 38 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,1 2024-25: 19 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,8 9 ChupeAdrián Niño Heredia 2026-27: 5 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 2025-26: 34 wedstrijden, 11 doelpunt(en), 1 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 21 A. Niño HerediaEneko Jauregi Escobar Malaga · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,3 Malaga · 2025-26: 23 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Ferrol · 2024-25: 37 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 0 assist(s), 29 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 Amorebieta · 2023-24: 37 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 2 assist(s), 40 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 17 E. Jauregi
Alfonso Herrero Peinador
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279001—17,1
2025-264500——17,1
2024-2541002—27,3
2023-244210——3—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ángel Recio Gutiérrez
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279005—06,6
2025-2690010—16,5
2024-25000——0—
2023-24000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Rafita
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279017—16,7
2025-26310119—56,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Einar Galilea Azaceta
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-276005—26,8
2025-26252015—56,8
2024-25270117—2 16,8
2023-242720——6—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Carlos Francisco Puga Medina
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2780013—36,9
2025-26340160—97,0
2024-25320037—9 16,8
2023-241000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

David Larrubia Romano
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279007—36,8
2025-264211332—47,3
2024-25364230—27,0
2023-244120——4—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Carlos Dotor González
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Malaga8109—16,9
2025-26Malaga381452—7 16,7
2024-25Sp Gijon13206—16,7
2024-25Oviedo6006—16,7
2024-25Celta000——0—
2023-24Celta170013—26,6
2023-24Real Madrid000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Daniel Lorenzo Guerrero
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278006—16,9
2025-26364243—57,0
2024-25121011—16,6
2023-244040——8—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Carlos Ruiz Rubio
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2791 (1 strafsch.)011—36,3
2025-264224 (6 strafsch.)538—47,1
2024-25194013—46,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Adrián Niño Heredia
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-275302—07,1
2025-263411 (1 strafsch.)112—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Eneko Jauregi Escobar
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Malaga2002—16,3
2025-26Malaga234 (2 strafsch.)010—16,7
2024-25Ferrol376029—36,7
2023-24Amorebieta376240—36,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2overwinning(en) Vallecano
1gelijk
3overwinning(en) Malaga
3,3doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Vallecano 7 doelpunt(en), Malaga 13 · beide scoren in 50% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 67%

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
20/04/2016Malaga – Vallecano LaLiga ♂1 – 1gelijk
13/12/2015Vallecano – Malaga LaLiga ♂1 – 2Malaga
21/03/2015Vallecano – Malaga LaLiga ♂1 – 0Vallecano
26/10/2014Malaga – Vallecano LaLiga ♂4 – 0Malaga
08/02/2014Vallecano – Malaga LaLiga ♂4 – 1Vallecano
15/09/2013Malaga – Vallecano LaLiga ♂5 – 0Malaga

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Vallecano – Malaga →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Luxembourg · rechten van het seizoen: DAZN zender van de wedstrijd nog niet aangekondigd
Relevé sur laliga.com le 29/09/2026.

Elders in EuropaZender
Espagne land van de competitieMovistar+ of DAZN rechten van het seizoen
AllemagneDAZN rechten van het seizoen
AutricheDAZN rechten van het seizoen
BelgiqueDAZN rechten van het seizoen
Canada (Québec)TSN Canada of RDS rechten van het seizoen
DanemarkDisney+ rechten van het seizoen
États-Unis (New York)ESPN of ESPN Deportes of ESPN+ rechten van het seizoen
FranceDAZN of Disney+ rechten van het seizoen
GrèceMAGENTA TV rechten van het seizoen
GuadeloupeESPN of beIN Sports of Rush Sports rechten van het seizoen
IrlandeDisney+ of Premier Sports rechten van het seizoen
ItalieDAZN rechten van het seizoen
La RéunionbeIN Sports of Canal+ of SuperSport 7 of DAZN rechten van het seizoen
MarocbeIN Sports rechten van het seizoen
Pays-BasZiggo Sport rechten van het seizoen
PologneCanal+ rechten van het seizoen
PortugalDAZN rechten van het seizoen
Royaume-UniDisney+ of Premier Sports rechten van het seizoen
SénégalCanal+ of SuperSport 7 of DAZN of New World rechten van het seizoen
SuisseDAZN rechten van het seizoen
TunisiebeIN Sports rechten van het seizoen
TurquieS Sport of S Sport Plus rechten van het seizoen
Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13