AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

LaLiga ♂ · zo 21 feb 2027 · 17:00

Alaves – Santander

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Alaves NDDND van oudste naar meest recente

19/09/2026uitAth Bilbao LaLiga ♂0 – 0N
10/10/2026thuisAth Madrid LaLiga ♂1 – 2D
18/10/2026uitCelta LaLiga ♂1 – 2D
23/10/2026thuisMalaga LaLiga ♂1 – 1N
31/10/2026uitBarcelona LaLiga ♂1 – 6D

Santander DNDVD van oudste naar meest recente

19/09/2026uitCelta LaLiga ♂0 – 5D
11/10/2026thuisValencia LaLiga ♂2 – 2N
18/10/2026uitOsasuna LaLiga ♂0 – 2D
24/10/2026thuisEspanol LaLiga ♂2 – 1V
01/11/2026thuisReal Madrid LaLiga ♂0 – 3D

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Alaves 7 wedstrijden zonder overwinning 5 wedstrijden zonder overwinning uit 4 wedstrijden met een doelpunt 3 wedstrijden zonder overwinning thuis
komt van een 1-6-nederlaag tegen Barcelona · 0 W, 2 G, 3 V in de laatste 5 wedstrijden (4 gescoord, 11 tegen)

Santander 10 wedstrijden zonder overwinning uit 6 nederlagen op rij uit
komt van een 0-3-nederlaag tegen Real Madrid · 1 W, 1 G, 3 V in de laatste 5 wedstrijden (4 gescoord, 13 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Alaves

Aanval · 1,40 doelpunt(en) per wedstrijd (2,00 thuis, 0,80 uit) · 13,2 schoten per wedstrijd, 35% op doel · niet gescoord in 22% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 76-90e minuut

Verdediging · 1,10 tegen per wedstrijd (1,00 thuis, 1,30 uit) · 33% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 46-60e minuut · 15 geel, 1 rood

Discipline · 13,4 overtreding(en) per wedstrijd · 2,7 buitenspel per wedstrijd · 2,20 geel en 0,10 rood per wedstrijd (fiches de match, 19 wedstrijd(en))

Doelman · Sivera · 29 redding(en), 74% van de schoten op doel gestopt · 1,11 tegen per 90 min · cijfer 7,2

Trainer · Quique Sanchez Flores sinds 01/10/2025 · 1 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 3-5-2, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 5-3-2 ×4)

Vorm (API-Football): WDWWLLDLL

Santander

Aanval · 1,40 doelpunt(en) per wedstrijd (2,30 thuis, 0,80 uit) · 12,4 schoten per wedstrijd, 40% op doel · niet gescoord in 33% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut, 1 gemist · sterkste fase: 31-45e minuut

Verdediging · 2,80 tegen per wedstrijd (1,80 thuis, 3,60 uit) · 0% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 24 geel, 1 rood

Discipline · 13,4 overtreding(en) per wedstrijd · 1,7 buitenspel per wedstrijd · 2,70 geel en 0,20 rood per wedstrijd (fiches de match, 10 wedstrijd(en))

Doelman · Julen Agirrezabala · 35 redding(en), 58% van de schoten op doel gestopt · 2,78 tegen per 90 min · cijfer 7,0

Trainer · Jose Lopez sinds 01/08/2025 · 1 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (ook 4-1-4-1 ×2, 4-1-3-2 ×1)

Vorm (API-Football): DLWLWLLDL

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Alaves

  • Blessure M. Rodriguez · Enkel miste de vorige wedstrijd 23/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: A. Perez (Rode kaart), F. Garces (Geschorst)

Santander

  • Blessure S. Eriksson · Schouder miste de vorige wedstrijd 24/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 12,8 voor Alaves, 11,5 voor Santander · Verwachte gele kaarten: 4,3 · Verwacht buitenspel: 5,1

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Meeste kans op een gele kaart

SpelerTeamOvertredingen / 90 minGeel / 90 minRisico
M. ZabiriMohamed Yassir Zabiri
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Santander97014—47,2
2025-26Famalicao124016—26,8
2025-26Rennes6006—06,5
2024-25Famalicao510——06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Santander1,690,4130 %
Antonio BlancoAntonio Blanco Conde
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2790015—36,8
2025-263003—06,8
2024-25350166—106,8
2023-24330136—5 16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Alaves1,680,3127 %
Jorge SalinasJorge Salinas Viadero
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279019—46,6
2025-26100——0—
2024-25100——06,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Santander1,110,3725 %

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: Toni MartínezAntonio Martínez López

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Alaves8006—16,7
2025-26Alaves3714 (1 strafsch.)346—27,0
2024-25Alaves284017—16,9
2024-25Porto000——0—
2023-24Porto204013—36,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,8 per wedstrijd), Andrés MartínAndrés Martín García
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Santander51 (1 strafsch.)04—06,7
2025-26Santander200——06,6
2024-25Santander4116 (5 strafsch.)1624—87,5
2024-25Vallecano—00————
2023-24Santander236313—3 17,0
2023-24Vallecano000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), L. BoyéLucas Ariel Boyé
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Alaves85 (1 strafsch.)020—07,1
2025-26Alaves2002—16,8
2025-26Granada2005—06,3
2024-25Granada3210 (3 strafsch.)581—37,1
2023-24Granada316372—8 16,8
2023-24Alaves316372—8 16,8
2023-24Elche31 (1 strafsch.)05—17,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), Angel PérezAngel Pérez Hidalgo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Alaves8036—0 17,0
2025-26Huesca301——06,9
2025-26Alaves100——06,7
2024-25Santander000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Alaves

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
15 L. BoyéLucas Ariel Boyé
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Alaves85 (1 strafsch.)020—07,1
2025-26Alaves2002—16,8
2025-26Granada2005—06,3
2024-25Granada3210 (3 strafsch.)581—37,1
2023-24Granada316372—8 16,8
2023-24Alaves316372—8 16,8
2023-24Elche31 (1 strafsch.)05—17,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

27 %500,7177 %
9 M. DíazMariano Díaz Mejía
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Alaves9346—27,1
2025-26Alaves2003—16,2
2024-25Santa Clara000——0—
2024-25Sevilla—00————
2023-24Alaves14008—16,7
2023-24Sevilla9008—16,7
2023-24Real Madrid000——0—
2023-24Santa Clara000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

10 %340,7238 %
19 Pablo IbáñezPablo Ibáñez Lumbreras
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Alaves91017—16,9
2025-26Alaves4005—16,4
2024-25Alaves371125—46,7
2024-25Osasuna281125—46,7
2023-24Alaves371226—56,7
2023-24Osasuna331226—56,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

9 %100,1285 %
14 N. TenagliaFacundo Nahuel Tenaglia
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279107—26,9
2025-263004—06,9
2024-25342137—117,1
2023-24251013—56,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

7 %100,1285 %
16 V. KoskiVille Koski
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Alaves91010—06,8
2026-27Finland2002—07,8
2025-26Alaves5002—07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %100,1277 %

Santander

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
21 M. ZabiriMohamed Yassir Zabiri
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Santander97014—47,2
2025-26Famalicao124016—26,8
2025-26Rennes6006—06,5
2024-25Famalicao510——06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

30 %701,1261 %
20 Sergio CanalesSergio Canales Madrazo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Santander9106—16,5
2023-24Betis—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

7 %100,1477 %
23 Iván MartínIván Martín Núñez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Santander71010—27,0
2026-27Girona1001—06,3
2025-26Girona200——06,6
2024-25Girona321121—16,8
2023-24Girona365427—57,0
2023-24Villarreal—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %100,1661 %
11 Andrés MartínAndrés Martín García
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Santander51 (1 strafsch.)04—06,7
2025-26Santander200——06,6
2024-25Santander4116 (5 strafsch.)1624—87,5
2024-25Vallecano—00————
2023-24Santander236313—3 17,0
2023-24Vallecano000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %100,2938 %
15 Pablo GarcíaPablo García Carrasco
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sp Gijon10112—16,8
2026-27Santander510——06,6
2026-27Betis3103—16,7
2025-26Betis4001—06,5
2025-26Sp Gijon2001—06,0
2024-25Sp Gijon350629—86,8
2024-25La Coruna000——0—
2023-24Sp Gijon190111—16,8
2023-24AD Ceuta FC1940——0—
2023-24La Coruna000——0—
2023-24Castellon000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %100,3638 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Alaves — 4-3-3

Trainer : Quique Sanchez Flores sinds 01/10/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Antonio Sivera Salvá 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2024-25: 32 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, 1 rood, cijfer 7,0 2023-24: 34 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 1 SiveraFacundo Nahuel Tenaglia 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 2024-25: 34 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 11 geel, cijfer 7,1 2023-24: 25 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 14 N. TenagliaAbderrahmane Rebbach Alaves · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,6 Alaves · 2025-26: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Granada · 2024-25: 19 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 Alaves · 2024-25: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Alaves · 2023-24: 23 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 21 A. RebbachVille Koski Alaves · 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Finland · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,8 Alaves · 2025-26: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 16 V. KoskiJonathan Castro Otto Alaves · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Alaves · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 PAOK · 2024-25: 17 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 PAOK · 2023-24: 12 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Wolves · 2023-24: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 17 JonnyPablo Ibáñez Lumbreras Alaves · 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Alaves · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,4 Alaves · 2024-25: 37 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,7 Osasuna · 2024-25: 28 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,7 Alaves · 2023-24: 37 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,7 Osasuna · 2023-24: 33 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,7 19 P. IbáñezAntonio Blanco Conde 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 2024-25: 35 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 66 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, cijfer 6,8 2023-24: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 36 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 6,8 8 A. BlancoDenis Suárez Fernández Alaves · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Alaves · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Villarreal · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Alaves · 2024-25: 31 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Villarreal · 2024-25: 21 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Alaves · 2023-24: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Villarreal · 2023-24: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 4 D. SuárezLucas Ariel Boyé Alaves · 2026-27: 8 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 0 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Alaves · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Granada · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Granada · 2024-25: 32 wedstrijden, 10 doelpunt(en), 5 assist(s), 81 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,1 Granada · 2023-24: 31 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 3 assist(s), 72 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, 1 rood, cijfer 6,8 Alaves · 2023-24: 31 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 3 assist(s), 72 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, 1 rood, cijfer 6,8 Elche · 2023-24: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 15 L. BoyéAngel Pérez Hidalgo Alaves · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, 1 rood, cijfer 7,0 Huesca · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Alaves · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Santander · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 7 A. PérezAntonio Martínez López Alaves · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Alaves · 2025-26: 37 wedstrijden, 14 doelpunt(en), 3 assist(s), 46 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 Alaves · 2024-25: 28 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Porto · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Porto · 2023-24: 20 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 11 T. Martínez
Antonio Sivera Salvá
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27901——17,2
2025-26000——0—
2024-2532004—6 17,0
2023-243400——37,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Facundo Nahuel Tenaglia
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279107—26,9
2025-263004—06,9
2024-25342137—117,1
2023-24251013—56,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Abderrahmane Rebbach
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Alaves90013—36,6
2025-26Alaves3104—07,2
2024-25Granada193226—36,9
2024-25Alaves8005—16,5
2023-24Alaves231013—16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ville Koski
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Alaves91010—06,8
2026-27Finland2002—07,8
2025-26Alaves5002—07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jonathan Castro Otto
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Alaves8002—06,8
2025-26Alaves3003—07,0
2024-25PAOK170020—36,9
2023-24PAOK12005—26,7
2023-24Wolves800——06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Pablo Ibáñez Lumbreras
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Alaves91017—16,9
2025-26Alaves4005—16,4
2024-25Alaves371125—46,7
2024-25Osasuna281125—46,7
2023-24Alaves371226—56,7
2023-24Osasuna331226—56,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Antonio Blanco Conde
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2790015—36,8
2025-263003—06,8
2024-25350166—106,8
2023-24330136—5 16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Denis Suárez Fernández
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Alaves8004—16,9
2025-26Alaves2001—07,3
2025-26Villarreal000——0—
2024-25Alaves31111—06,7
2024-25Villarreal21111—06,7
2023-24Alaves5004—06,7
2023-24Villarreal4004—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Lucas Ariel Boyé
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Alaves85 (1 strafsch.)020—07,1
2025-26Alaves2002—16,8
2025-26Granada2005—06,3
2024-25Granada3210 (3 strafsch.)581—37,1
2023-24Granada316372—8 16,8
2023-24Alaves316372—8 16,8
2023-24Elche31 (1 strafsch.)05—17,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Angel Pérez Hidalgo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Alaves8036—0 17,0
2025-26Huesca301——06,9
2025-26Alaves100——06,7
2024-25Santander000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Antonio Martínez López
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Alaves8006—16,7
2025-26Alaves3714 (1 strafsch.)346—27,0
2024-25Alaves284017—16,9
2024-25Porto000——0—
2023-24Porto204013—36,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Santander — 4-3-3

Trainer : Jose Lopez sinds 01/08/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Julen Agirrezabala Astúlez Santander · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Ath Bilbao · 2025-26: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 Valencia · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,6 Ath Bilbao · 2024-25: 36 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood, cijfer 6,9 Ath Bilbao · 2023-24: 38 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 13 J. AgirrezabalaJorge Salinas Viadero 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,6 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 17 J. SalinasÁlvaro Mantilla Pérez 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,5 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 2024-25: 14 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,7 2023-24: 23 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 29 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 2 Á. MantillaPablo Ramón Parra Santander · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 Espanol · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Santander · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Espanol · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Mirandes · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Real Madrid · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Espanol · 2023-24: 35 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 7,0 Mirandes · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel 5 P. RamónJosé Manuel Hernando Riol Santander · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,3 Santander · 2025-26: 24 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Santander · 2024-25: 28 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 2 rood, cijfer 6,7 Amorebieta · 2023-24: 22 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 Santander · 2023-24: 18 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,1 4 M. HernandoIñigo Vicente Elorduy 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,3 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 2024-25: 40 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 10 assist(s), 38 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, cijfer 7,3 2023-24: 40 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 12 assist(s), 40 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 7,5 10 I. VicenteSergio Canales Madrazo Santander · 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Betis · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 20 S. CanalesIván Martín Núñez Santander · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 Girona · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Girona · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Girona · 2024-25: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Girona · 2023-24: 36 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 4 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 Villarreal · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 23 I. MartínMohamed Yassir Zabiri Santander · 2026-27: 9 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 0 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,2 Famalicao · 2025-26: 12 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Rennes · 2025-26: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Famalicao · 2024-25: 5 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 21 M. ZabiriAsier Villalibre Molina Santander · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Santander · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Alaves · 2024-25: 16 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,6 Ath Bilbao · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Ath Bilbao · 2023-24: 18 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 12 A. VillalibreAndrés Martín García Santander · 2026-27: 5 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Santander · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Santander · 2024-25: 41 wedstrijden, 16 doelpunt(en), 16 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 7,5 Vallecano · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Santander · 2023-24: 23 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 3 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 7,0 Vallecano · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 11 A. Martín
Julen Agirrezabala Astúlez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Santander900——07,0
2025-26Ath Bilbao500——06,4
2025-26Valencia100——17,6
2024-25Ath Bilbao36003—1 16,9
2023-24Ath Bilbao3800——06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jorge Salinas Viadero
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279019—46,6
2025-26100——0—
2024-25100——06,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Álvaro Mantilla Pérez
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278009—36,5
2025-261001—06,5
2024-25140013—46,7
2023-24232029—56,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Pablo Ramón Parra
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Santander7003—36,7
2025-26Espanol000——0—
2025-26Santander000——0—
2024-25Espanol000——0—
2024-25Mirandes—00————
2024-25Real Madrid—00————
2023-24Espanol350120—97,0
2023-24Mirandes100——1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

José Manuel Hernando Riol
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Santander5005—16,3
2025-26Santander241111—26,7
2024-25Santander280021—3 26,7
2023-24Amorebieta222021—57,0
2023-24Santander181020—47,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Iñigo Vicente Elorduy
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279039—27,3
2025-26100——16,5
2024-254031038—107,3
2023-244031240—87,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Sergio Canales Madrazo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Santander9106—16,5
2023-24Betis—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Iván Martín Núñez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Santander71010—27,0
2026-27Girona1001—06,3
2025-26Girona200——06,6
2024-25Girona321121—16,8
2023-24Girona365427—57,0
2023-24Villarreal—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mohamed Yassir Zabiri
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Santander97014—47,2
2025-26Famalicao124016—26,8
2025-26Rennes6006—06,5
2024-25Famalicao510——06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Asier Villalibre Molina
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Santander801——06,6
2025-26Santander200——07,2
2024-25Alaves161 (1 strafsch.)111—26,6
2024-25Ath Bilbao—00————
2023-24Ath Bilbao18217—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Andrés Martín García
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Santander51 (1 strafsch.)04—06,7
2025-26Santander200——06,6
2024-25Santander4116 (5 strafsch.)1624—87,5
2024-25Vallecano—00————
2023-24Santander236313—3 17,0
2023-24Vallecano000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2overwinning(en) Alaves
1gelijk
3overwinning(en) Santander
3,2doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Alaves 10 doelpunt(en), Santander 9 · beide scoren in 67% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 67% · 5,0 geel en 1,0 rood per wedstrijd (1 verslag(en)) · scheidsrechters: Javier Alberola Rojas

Doelpuntenmakers in deze duels : Y. Zabiri Santander, 2 · V. Koski Alaves, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
12/09/2026Santander – Alaves LaLiga ♂2 – 1Santander
26/02/2006Alaves – Santander LaLiga ♂2 – 2gelijk
02/10/2005Santander – Alaves LaLiga ♂1 – 2Alaves
09/02/2003Santander – Alaves LaLiga ♂2 – 0Santander
15/09/2002Alaves – Santander LaLiga ♂0 – 1Santander
06/05/2001Alaves – Santander LaLiga ♂5 – 1Alaves

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Alaves – Santander →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Tunisie · rechten van het seizoen: beIN Sports zender van de wedstrijd nog niet aangekondigd
Relevé sur laliga.com le 29/09/2026.

Elders in EuropaZender
Espagne land van de competitieMovistar+ of DAZN rechten van het seizoen
AllemagneDAZN rechten van het seizoen
AutricheDAZN rechten van het seizoen
BelgiqueDAZN rechten van het seizoen
Canada (Québec)TSN Canada of RDS rechten van het seizoen
DanemarkDisney+ rechten van het seizoen
États-Unis (New York)ESPN of ESPN Deportes of ESPN+ rechten van het seizoen
FranceDAZN of Disney+ rechten van het seizoen
GrèceMAGENTA TV rechten van het seizoen
GuadeloupeESPN of beIN Sports of Rush Sports rechten van het seizoen
IrlandeDisney+ of Premier Sports rechten van het seizoen
ItalieDAZN rechten van het seizoen
La RéunionbeIN Sports of Canal+ of SuperSport 7 of DAZN rechten van het seizoen
LuxembourgDAZN rechten van het seizoen
MarocbeIN Sports rechten van het seizoen
Pays-BasZiggo Sport rechten van het seizoen
PologneCanal+ rechten van het seizoen
PortugalDAZN rechten van het seizoen
Royaume-UniDisney+ of Premier Sports rechten van het seizoen
SénégalCanal+ of SuperSport 7 of DAZN of New World rechten van het seizoen
SuisseDAZN rechten van het seizoen
TurquieS Sport of S Sport Plus rechten van het seizoen
Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13