AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

LaLiga ♂ · wo 21 apr 2027 · 17:00

Santander – Malaga

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Santander DNDVD van oudste naar meest recente

19/09/2026uitCelta LaLiga ♂0 – 5D
11/10/2026thuisValencia LaLiga ♂2 – 2N
18/10/2026uitOsasuna LaLiga ♂0 – 2D
24/10/2026thuisEspanol LaLiga ♂2 – 1V
01/11/2026thuisReal Madrid LaLiga ♂0 – 3D

Malaga DNDND van oudste naar meest recente

20/09/2026uitGetafe LaLiga ♂0 – 1D
09/10/2026thuisEspanol LaLiga ♂1 – 1N
18/10/2026thuisSociedad LaLiga ♂2 – 5D
23/10/2026uitAlaves LaLiga ♂1 – 1N
31/10/2026uitBetis LaLiga ♂1 – 2D

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Santander 10 wedstrijden zonder overwinning uit 6 nederlagen op rij uit
komt van een 0-3-nederlaag tegen Real Madrid · 1 W, 1 G, 3 V in de laatste 5 wedstrijden (4 gescoord, 13 tegen)

Malaga 15 wedstrijden zonder overwinning 10 wedstrijden zonder overwinning uit 7 wedstrijden zonder overwinning thuis 4 wedstrijden met een doelpunt
komt van een 1-2-nederlaag tegen Betis · 0 W, 2 G, 3 V in de laatste 5 wedstrijden (5 gescoord, 10 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Santander

Aanval · 1,40 doelpunt(en) per wedstrijd (2,30 thuis, 0,80 uit) · 12,4 schoten per wedstrijd, 40% op doel · niet gescoord in 33% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut, 1 gemist · sterkste fase: 31-45e minuut

Verdediging · 2,80 tegen per wedstrijd (1,80 thuis, 3,60 uit) · 0% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 24 geel, 1 rood

Discipline · 13,4 overtreding(en) per wedstrijd · 1,7 buitenspel per wedstrijd · 2,70 geel en 0,20 rood per wedstrijd (fiches de match, 10 wedstrijd(en))

Doelman · Julen Agirrezabala · 35 redding(en), 58% van de schoten op doel gestopt · 2,78 tegen per 90 min · cijfer 7,0

Trainer · Jose Lopez sinds 01/08/2025 · 1 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (ook 4-1-4-1 ×2, 4-1-3-2 ×1)

Vorm (API-Football): DLWLWLLDL

Malaga

Aanval · 0,70 doelpunt(en) per wedstrijd (1,00 thuis, 0,30 uit) · 10,8 schoten per wedstrijd, 28% op doel · niet gescoord in 44% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut, 1 gemist · sterkste fase: 76-90e minuut

Verdediging · 2,00 tegen per wedstrijd (2,00 thuis, 2,00 uit) · 11% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 16-30e minuut · 23 geel, 0 rood

Discipline · 11,6 overtreding(en) per wedstrijd · 1,5 buitenspel per wedstrijd · 2,30 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 10 wedstrijd(en))

Doelman · Alfonso Herrero · 34 redding(en), 65% van de schoten op doel gestopt · 2,00 tegen per 90 min · cijfer 7,1

Trainer · Juan Funes sinds 01/08/2025 · 1 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 4-1-4-1 · attaque en difficulté · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 4-4-2 ×2, 4-3-3 ×1)

Vorm (API-Football): LDLDDLLDL

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Santander

  • Blessure S. Eriksson · Schouder miste de vorige wedstrijd 24/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Malaga

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: A. Ochoa (Knie), D. Murillo (Knie), J. Cruz (Spierblessure), J. Lobete (Knie), J. Munoz (Kuit), P. Martinez (Voet)

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 11,5 voor Santander, 11,3 voor Malaga · Verwachte gele kaarten: 4,4 · Verwacht buitenspel: 5,1

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Meeste kans op een gele kaart

SpelerTeamOvertredingen / 90 minGeel / 90 minRisico
PugaCarlos Francisco Puga Medina
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2780013—36,9
2025-26340160—97,0
2024-25320037—9 16,8
2023-241000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Malaga1,930,4032 %
M. ZabiriMohamed Yassir Zabiri
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Santander97014—47,2
2025-26Famalicao124016—26,8
2025-26Rennes6006—06,5
2024-25Famalicao510——06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Santander1,690,4130 %
Jorge SalinasJorge Salinas Viadero
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279019—46,6
2025-26100——0—
2024-25100——06,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Santander1,110,3725 %

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: ChupeCarlos Ruiz Rubio

SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2791 (1 strafsch.)011—36,3
2025-264224 (6 strafsch.)538—47,1
2024-25194013—46,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), Andrés MartínAndrés Martín García
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Santander51 (1 strafsch.)04—06,7
2025-26Santander200——06,6
2024-25Santander4116 (5 strafsch.)1624—87,5
2024-25Vallecano—00————
2023-24Santander236313—3 17,0
2023-24Vallecano000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), M. ZabiriMohamed Yassir Zabiri
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Santander97014—47,2
2025-26Famalicao124016—26,8
2025-26Rennes6006—06,5
2024-25Famalicao510——06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), Joaquín MuñozJoaquín Muñoz Benavides
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Malaga9005—06,6
2025-26Malaga416624—47,0
2024-25Huesca357116—56,8
2023-24Huesca350420—26,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Santander

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
21 M. ZabiriMohamed Yassir Zabiri
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Santander97014—47,2
2025-26Famalicao124016—26,8
2025-26Rennes6006—06,5
2024-25Famalicao510——06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

30 %701,1261 %
20 Sergio CanalesSergio Canales Madrazo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Santander9106—16,5
2023-24Betis—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

7 %100,1477 %
23 Iván MartínIván Martín Núñez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Santander71010—27,0
2026-27Girona1001—06,3
2025-26Girona200——06,6
2024-25Girona321121—16,8
2023-24Girona365427—57,0
2023-24Villarreal—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %100,1661 %
11 Andrés MartínAndrés Martín García
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Santander51 (1 strafsch.)04—06,7
2025-26Santander200——06,6
2024-25Santander4116 (5 strafsch.)1624—87,5
2024-25Vallecano—00————
2023-24Santander236313—3 17,0
2023-24Vallecano000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %100,2938 %
15 Pablo GarcíaPablo García Carrasco
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sp Gijon10112—16,8
2026-27Santander510——06,6
2026-27Betis3103—16,7
2025-26Betis4001—06,5
2025-26Sp Gijon2001—06,0
2024-25Sp Gijon350629—86,8
2024-25La Coruna000——0—
2023-24Sp Gijon190111—16,8
2023-24AD Ceuta FC1940——0—
2023-24La Coruna000——0—
2023-24Castellon000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %100,3638 %

Malaga

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
9 ChupeCarlos Ruiz Rubio
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2791 (1 strafsch.)011—36,3
2025-264224 (6 strafsch.)538—47,1
2024-25194013—46,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %100,1277 %
8 Carlos DotorCarlos Dotor González
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Malaga8109—16,9
2025-26Malaga381452—7 16,7
2024-25Sp Gijon13206—16,7
2024-25Oviedo6006—16,7
2024-25Celta000——0—
2023-24Celta170013—26,6
2023-24Real Madrid000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %100,1669 %
21 Adrián Niño HerediaAdrián Niño Heredia
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-275302—07,1
2025-263411 (1 strafsch.)112—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %301,3023 %
18 Pablo MartínezPablo Martínez Andrés
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Malaga7125—16,9
2025-26Levante2001—06,4
2024-25Levante363 (1 strafsch.)214—07,1
2023-24Levante366524—37,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %120,1954 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Santander — 4-3-3

Trainer : Jose Lopez sinds 01/08/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Julen Agirrezabala Astúlez Santander · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Ath Bilbao · 2025-26: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 Valencia · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,6 Ath Bilbao · 2024-25: 36 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood, cijfer 6,9 Ath Bilbao · 2023-24: 38 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 13 J. AgirrezabalaJorge Salinas Viadero 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,6 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 17 J. SalinasÁlvaro Mantilla Pérez 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,5 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 2024-25: 14 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,7 2023-24: 23 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 29 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 2 Á. MantillaPablo Ramón Parra Santander · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 Santander · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Espanol · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Espanol · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Mirandes · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Real Madrid · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Espanol · 2023-24: 35 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 7,0 Mirandes · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel 5 P. RamónJosé Manuel Hernando Riol Santander · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,3 Santander · 2025-26: 24 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Santander · 2024-25: 28 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 2 rood, cijfer 6,7 Amorebieta · 2023-24: 22 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 Santander · 2023-24: 18 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,1 4 M. HernandoIñigo Vicente Elorduy 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,3 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 2024-25: 40 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 10 assist(s), 38 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, cijfer 7,3 2023-24: 40 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 12 assist(s), 40 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 7,5 10 I. VicenteSergio Canales Madrazo Santander · 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Betis · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 20 S. CanalesIván Martín Núñez Santander · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 Girona · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Girona · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Girona · 2024-25: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Girona · 2023-24: 36 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 4 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 Villarreal · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 23 I. MartínMohamed Yassir Zabiri Santander · 2026-27: 9 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 0 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,2 Famalicao · 2025-26: 12 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Rennes · 2025-26: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Famalicao · 2024-25: 5 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 21 M. ZabiriAsier Villalibre Molina Santander · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Santander · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Alaves · 2024-25: 16 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,6 Ath Bilbao · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Ath Bilbao · 2023-24: 18 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 12 A. VillalibreAndrés Martín García Santander · 2026-27: 5 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Santander · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Santander · 2024-25: 41 wedstrijden, 16 doelpunt(en), 16 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 7,5 Vallecano · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Santander · 2023-24: 23 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 3 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 7,0 Vallecano · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 11 A. Martín
Julen Agirrezabala Astúlez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Santander900——07,0
2025-26Ath Bilbao500——06,4
2025-26Valencia100——17,6
2024-25Ath Bilbao36003—1 16,9
2023-24Ath Bilbao3800——06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jorge Salinas Viadero
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279019—46,6
2025-26100——0—
2024-25100——06,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Álvaro Mantilla Pérez
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278009—36,5
2025-261001—06,5
2024-25140013—46,7
2023-24232029—56,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Pablo Ramón Parra
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Santander7003—36,7
2025-26Santander000——0—
2025-26Espanol000——0—
2024-25Espanol000——0—
2024-25Mirandes—00————
2024-25Real Madrid—00————
2023-24Espanol350120—97,0
2023-24Mirandes100——1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

José Manuel Hernando Riol
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Santander5005—16,3
2025-26Santander241111—26,7
2024-25Santander280021—3 26,7
2023-24Amorebieta222021—57,0
2023-24Santander181020—47,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Iñigo Vicente Elorduy
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279039—27,3
2025-26100——16,5
2024-254031038—107,3
2023-244031240—87,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Sergio Canales Madrazo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Santander9106—16,5
2023-24Betis—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Iván Martín Núñez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Santander71010—27,0
2026-27Girona1001—06,3
2025-26Girona200——06,6
2024-25Girona321121—16,8
2023-24Girona365427—57,0
2023-24Villarreal—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mohamed Yassir Zabiri
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Santander97014—47,2
2025-26Famalicao124016—26,8
2025-26Rennes6006—06,5
2024-25Famalicao510——06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Asier Villalibre Molina
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Santander801——06,6
2025-26Santander200——07,2
2024-25Alaves161 (1 strafsch.)111—26,6
2024-25Ath Bilbao—00————
2023-24Ath Bilbao18217—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Andrés Martín García
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Santander51 (1 strafsch.)04—06,7
2025-26Santander200——06,6
2024-25Santander4116 (5 strafsch.)1624—87,5
2024-25Vallecano—00————
2023-24Santander236313—3 17,0
2023-24Vallecano000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Malaga — 4-3-3

Trainer : Juan Funes sinds 01/08/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Alfonso Herrero Peinador 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 2025-26: 45 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 2024-25: 41 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,3 2023-24: 42 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 3 geel 1 A. HerreroÁngel Recio Gutiérrez 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 2025-26: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 15 Á. RecioRafita 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 2025-26: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 31 RafitaEinar Galilea Azaceta 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 2025-26: 25 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 2024-25: 27 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, 1 rood, cijfer 6,8 2023-24: 27 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 6 geel 4 E. GalileaCarlos Francisco Puga Medina 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 2025-26: 34 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 60 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 7,0 2024-25: 32 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, 1 rood, cijfer 6,8 2023-24: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 3 PugaDavid Larrubia Romano 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 2025-26: 42 wedstrijden, 11 doelpunt(en), 3 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,3 2024-25: 36 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 2 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 2023-24: 41 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 4 geel 10 D. LarrubiaCarlos Dotor González Malaga · 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Malaga · 2025-26: 38 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 4 assist(s), 52 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, 1 rood, cijfer 6,7 Sp Gijon · 2024-25: 13 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Oviedo · 2024-25: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Celta · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Celta · 2023-24: 17 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,6 Real Madrid · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 8 C. DotorDaniel Lorenzo Guerrero 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 2025-26: 36 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 2 assist(s), 43 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 2024-25: 12 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 2023-24: 40 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 8 geel 22 D. LorenzoCarlos Ruiz Rubio 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,3 2025-26: 42 wedstrijden, 24 doelpunt(en), 5 assist(s), 38 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,1 2024-25: 19 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,8 9 ChupeJoaquín Muñoz Benavides Malaga · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Malaga · 2025-26: 41 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 6 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 Huesca · 2024-25: 35 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 1 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 Huesca · 2023-24: 35 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 4 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 11 J. MuñozJuan Cruz Díaz Espósito Malaga · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Oviedo · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Leganes · 2025-26: 39 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 3 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Osasuna · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Osasuna · 2024-25: 36 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,6 Leganes · 2024-25: 34 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 4 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 Osasuna · 2023-24: 35 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,6 Leganes · 2023-24: 16 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 2 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 Betis · 2023-24: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 19 J. Cruz
Alfonso Herrero Peinador
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279001—17,1
2025-264500——17,1
2024-2541002—27,3
2023-244210——3—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ángel Recio Gutiérrez
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279005—06,6
2025-2690010—16,5
2024-25000——0—
2023-24000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Rafita
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279017—16,7
2025-26310119—56,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Einar Galilea Azaceta
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-276005—26,8
2025-26252015—56,8
2024-25270117—2 16,8
2023-242720——6—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Carlos Francisco Puga Medina
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2780013—36,9
2025-26340160—97,0
2024-25320037—9 16,8
2023-241000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

David Larrubia Romano
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279007—36,8
2025-264211332—47,3
2024-25364230—27,0
2023-244120——4—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Carlos Dotor González
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Malaga8109—16,9
2025-26Malaga381452—7 16,7
2024-25Sp Gijon13206—16,7
2024-25Oviedo6006—16,7
2024-25Celta000——0—
2023-24Celta170013—26,6
2023-24Real Madrid000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Daniel Lorenzo Guerrero
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278006—16,9
2025-26364243—57,0
2024-25121011—16,6
2023-244040——8—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Carlos Ruiz Rubio
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2791 (1 strafsch.)011—36,3
2025-264224 (6 strafsch.)538—47,1
2024-25194013—46,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Joaquín Muñoz Benavides
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Malaga9005—06,6
2025-26Malaga416624—47,0
2024-25Huesca357116—56,8
2023-24Huesca350420—26,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Juan Cruz Díaz Espósito
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Malaga7012—16,7
2026-27Oviedo600——06,7
2025-26Leganes393326—46,9
2025-26Osasuna4002—06,3
2024-25Osasuna360016—36,6
2024-25Leganes345414—26,9
2023-24Osasuna350120—36,6
2023-24Leganes16429—27,0
2023-24Betis5002—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1overwinning(en) Santander
0gelijk
5overwinning(en) Malaga
3,5doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Santander 5 doelpunt(en), Malaga 16 · beide scoren in 67% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 100%

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
09/04/2012Malaga – Santander LaLiga ♂3 – 0Malaga
21/11/2011Santander – Malaga LaLiga ♂1 – 3Malaga
24/04/2011Santander – Malaga LaLiga ♂1 – 2Malaga
05/12/2010Malaga – Santander LaLiga ♂4 – 1Malaga
14/02/2010Santander – Malaga LaLiga ♂0 – 3Malaga
19/09/2009Malaga – Santander LaLiga ♂1 – 2Santander

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Santander – Malaga →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

France · rechten van het seizoen: DAZN of Disney+ zender van de wedstrijd nog niet aangekondigd
Relevé sur laliga.com le 29/09/2026.

Elders in EuropaZender
Espagne land van de competitieMovistar+ of DAZN rechten van het seizoen
AllemagneDAZN rechten van het seizoen
AutricheDAZN rechten van het seizoen
BelgiqueDAZN rechten van het seizoen
Canada (Québec)TSN Canada of RDS rechten van het seizoen
DanemarkDisney+ rechten van het seizoen
États-Unis (New York)ESPN of ESPN Deportes of ESPN+ rechten van het seizoen
GrèceMAGENTA TV rechten van het seizoen
GuadeloupeESPN of beIN Sports of Rush Sports rechten van het seizoen
IrlandeDisney+ of Premier Sports rechten van het seizoen
ItalieDAZN rechten van het seizoen
La RéunionbeIN Sports of Canal+ of SuperSport 7 of DAZN rechten van het seizoen
LuxembourgDAZN rechten van het seizoen
MarocbeIN Sports rechten van het seizoen
Pays-BasZiggo Sport rechten van het seizoen
PologneCanal+ rechten van het seizoen
PortugalDAZN rechten van het seizoen
Royaume-UniDisney+ of Premier Sports rechten van het seizoen
SénégalCanal+ of SuperSport 7 of DAZN of New World rechten van het seizoen
SuisseDAZN rechten van het seizoen
TunisiebeIN Sports rechten van het seizoen
TurquieS Sport of S Sport Plus rechten van het seizoen
Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13