AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

LaLiga ♂ · zo 30 mei 2027 · 17:00

Getafe – Barcelona

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Getafe VDNDV van oudste naar meest recente

20/09/2026thuisMalaga LaLiga ♂1 – 0V
10/10/2026uitBarcelona LaLiga ♂0 – 3D
19/10/2026thuisVallecano LaLiga ♂1 – 1N
25/10/2026uitAth Bilbao LaLiga ♂0 – 4D
01/11/2026thuisSevilla LaLiga ♂3 – 1V

Barcelona VVVDV van oudste naar meest recente

19/09/2026uitSevilla LaLiga ♂3 – 1V
10/10/2026thuisGetafe LaLiga ♂3 – 0V
17/10/2026uitBetis LaLiga ♂5 – 2V
25/10/2026thuisReal Madrid LaLiga ♂1 – 2D
31/10/2026thuisAlaves LaLiga ♂6 – 1V

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Getafe 8 wedstrijden ongeslagen thuis 7 wedstrijden zonder overwinning uit 6 nederlagen op rij uit
komt van een 3-1-zege tegen Sevilla · 2 W, 1 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (5 gescoord, 9 tegen)

Barcelona 13 wedstrijden met een doelpunt 5 overwinningen op rij uit
komt van een 6-1-zege tegen Alaves · 4 W, 0 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (18 gescoord, 6 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Getafe

Aanval · 0,60 doelpunt(en) per wedstrijd (1,00 thuis, 0,00 uit) · 9,6 schoten per wedstrijd, 26% op doel · niet gescoord in 44% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 76-90e minuut

Verdediging · 1,20 tegen per wedstrijd (0,60 thuis, 2,00 uit) · 22% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 34 geel, 4 rood

Discipline · 14,9 overtreding(en) per wedstrijd · 1,8 buitenspel per wedstrijd · 3,40 geel en 0,80 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · David Soria rotatie · 4 redding(en), 50% van de schoten op doel gestopt · 1,33 tegen per 90 min · cijfer 6,5

Trainer · José Bordalás sinds 01/04/2023 · 5 club(s) getraind sinds 2009
Systeem: 4-4-2 · attaque en difficulté · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 3-5-2 ×2, 5-3-2 ×1)

Vorm (API-Football): LWLDDLWLD

Barcelona

Aanval · 4,30 doelpunt(en) per wedstrijd (4,30 thuis, 4,40 uit) · 17,3 schoten per wedstrijd, 40% op doel · niet gescoord in 0% van de wedstrijden · strafschoppen 4 benut, 1 gemist · sterkste fase: 76-90e minuut

Verdediging · 1,00 tegen per wedstrijd (1,00 thuis, 1,00 uit) · 44% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 16-30e minuut · 12 geel, 0 rood

Discipline · 10,0 overtreding(en) per wedstrijd · 2,8 buitenspel per wedstrijd · 1,60 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · Joan García rotatie · 13 redding(en), 87% van de schoten op doel gestopt · 0,67 tegen per 90 min · cijfer 7,1

Trainer · H. Flick sinds 01/05/2024 · 3 club(s) getraind sinds 2019
Systeem: 4-3-3, trois attaquants · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 4-2-3-1 ×3)

Vorm (API-Football): WWWWWWWWW

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Getafe

  • Schorsing Dakonam Ortega Djené · Rode kaart in de laatste wedstrijd (Getafe – Vallecano) waarschijnlijke schorsing 19/10/2026
  • Blessure C. Uche · Knie miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure Juanmi · Knie miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure O. Mangala · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure Z. Romero · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 25/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: Djene (Rode kaart), I. Azon (Blessure)

Barcelona

  • Blessure D. Olmo · Lies miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure E. Garcia · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure R. Bardghji · Knie miste de vorige wedstrijd 25/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: A. Christensen (Spierblessure), F. de Jong (Knie), J. Kounde (Enkel), Raphinha (Spierblessure)

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 11,9 voor Getafe, 10,0 voor Barcelona · Verwachte gele kaarten: 3,5 · Verwacht buitenspel: 5,9

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: RaphinhaRaphael Dias Belloli

SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272412—09,9
2025-26100——07,2
2024-253618 (2 strafsch.)911—47,8
2023-24410——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,7 per wedstrijd), Iván AzónIván Azón Monzón
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Getafe5115—16,7
2026-27Como000——0—
2025-26Ipswich200——06,3
2025-26Como—00————
2024-25Zaragoza236227—26,9
2024-25Como000——0—
2023-24Zaragoza365132—16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), E. ÜnalEnes Ünal
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Getafe2204—07,8
2025-26Bournemouth100——06,2
2024-25Bournemouth000——0—
2023-24Bournemouth162210—16,7
2023-24Getafe3015—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), K. AdeyemiKarim-David Adeyemi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Barcelona3202—07,2
2026-27Germany2014—06,2
2025-26Dortmund5024—07,0
2024-25Dortmund257627—47,0
2023-24Dortmund213120—56,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Getafe

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
20 Iván AzónIván Azón Monzón
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Getafe5115—16,7
2026-27Como000——0—
2025-26Ipswich200——06,3
2025-26Como—00————
2024-25Zaragoza236227—26,9
2024-25Como000——0—
2023-24Zaragoza365132—16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %110,2746 %
19 E. ÜnalEnes Ünal
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Getafe2204—07,8
2025-26Bournemouth100——06,2
2024-25Bournemouth000——0—
2023-24Bournemouth162210—16,7
2023-24Getafe3015—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %201,0730 %

Barcelona

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
11 RaphinhaRaphael Dias Belloli
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272412—09,9
2025-26100——07,2
2024-253618 (2 strafsch.)911—47,8
2023-24410——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

20 %412,4330 %
10 Lamine YamalLamine Yamal Nasraoui Ebana
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Spain81014—07,2
2026-27Barcelona3242—09,0
2025-26Barcelona2202—08,0
2024-25Barcelona3491330—37,8
2023-24Barcelona385523—37,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

16 %240,6738 %
14 K. AdeyemiKarim-David Adeyemi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Barcelona3202—07,2
2026-27Germany2014—06,2
2025-26Dortmund5024—07,0
2024-25Dortmund257627—47,0
2023-24Dortmund213120—56,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

9 %201,4523 %
2 João CanceloJoão Pedro Cavaco Cancelo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Portugal3014—06,8
2026-27Barcelona3114—16,8
2025-26Barcelona162211—17,2
2024-25Barcelona—00————
2023-24Barcelona000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %110,3338 %
17 A. GordonAnthony Michael Gordon
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Barcelona3101—06,8
2026-27England1001—06,7
2025-26Newcastle110——07,7
2024-25Newcastle346 (1 strafsch.)520—27,1
2023-24Newcastle3511 (1 strafsch.)1038—12 17,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

7 %100,5130 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Getafe — 4-3-3

Trainer : José Bordalás sinds 01/04/2023 · vastgelegd op 23/10/2026

David Soria Solís 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2024-25: 38 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 2023-24: 38 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,1 13 D. SoriaDjené Dakonam Ortega 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2024-25: 32 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 40 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, 1 rood, cijfer 6,7 2023-24: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 51 overtreding(en), — buitenspel, 14 geel, 1 rood, cijfer 6,7 2 D. DakonamJohan Andrés Mojica Palacio Getafe · 2026-27: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Mallorca · 2025-26: 35 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 4 assist(s), 29 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, 1 rood, cijfer 6,7 Mallorca · 2024-25: 37 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 Osasuna · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Villarreal · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Mallorca · 2023-24: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Osasuna · 2023-24: 30 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Villarreal · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 22 J. MojicaAndrés García Robledo Getafe · 2026-27: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Aston Villa · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,3 Levante · 2024-25: 21 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 3 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Alcorcon · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Levante · 2023-24: 27 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 29 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 21 A. GarcíaDavid Cordón Mancha 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 2025-26: 14 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,4 3 DavinchiMartín Adrián Satriano Costa Getafe · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Getafe · 2025-26: 18 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 1 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 Lyon · 2025-26: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 Lens · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,0 Lens · 2024-25: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Inter · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Brest · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Brest · 2023-24: 33 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 4 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 10 M. SatrianoFrancho Serrano Gracia Getafe · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Zaragoza · 2025-26: 34 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 6 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Zaragoza · 2024-25: 37 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 2 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 Zaragoza · 2023-24: 22 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 16 F. SerranoFrancisco Femenía Far Getafe · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,3 Getafe · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Getafe · 2024-25: 30 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,9 Villarreal · 2024-25: 28 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,9 Getafe · 2023-24: 36 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, 1 rood, cijfer 6,8 Villarreal · 2023-24: 23 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,8 17 K. FemeníaIván Azón Monzón Getafe · 2026-27: 5 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Como · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Ipswich · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Como · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Zaragoza · 2024-25: 23 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 2 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 Como · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Zaragoza · 2023-24: 36 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 1 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 20 I. AzónRamón Terrats Espacio Getafe · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Villarreal · 2025-26: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Espanol · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Villarreal · 2024-25: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Getafe · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Villarreal · 2023-24: 26 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,6 11 R. TerratsEnes Ünal Getafe · 2026-27: 2 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,8 Bournemouth · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Bournemouth · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Bournemouth · 2023-24: 16 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Getafe · 2023-24: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 19 E. Ünal
David Soria Solís
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27300——06,5
2025-26000——0—
2024-253800——27,1
2023-2438001—37,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Djené Dakonam Ortega
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-273004—06,6
2025-26000——0—
2024-25320040—10 16,7
2023-24330051—14 16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Johan Andrés Mojica Palacio
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Getafe3113—17,1
2025-26Mallorca350429—6 16,7
2024-25Mallorca371218—56,8
2024-25Osasuna—00————
2024-25Villarreal—00————
2023-24Mallorca330322—16,7
2023-24Osasuna300322—16,7
2023-24Villarreal—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Andrés García Robledo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Getafe3102—06,8
2025-26Aston Villa1001—16,3
2024-25Levante213315—37,0
2024-25Alcorcon000——0—
2023-24Levante271329—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

David Cordón Mancha
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272002—06,6
2025-26140027—26,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Martín Adrián Satriano Costa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Getafe3022—17,0
2025-26Getafe186121—56,8
2025-26Lyon6105—06,4
2025-26Lens2003—06,0
2024-25Lens7004—06,6
2024-25Inter000——0—
2024-25Brest—00————
2023-24Brest334418—47,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Francho Serrano Gracia
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Getafe300——06,7
2025-26Zaragoza341616—06,9
2024-25Zaragoza37429—36,9
2023-24Zaragoza22316—17,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Francisco Femenía Far
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Getafe3004—16,3
2025-26Getafe100——06,9
2024-25Getafe300121—76,9
2024-25Villarreal280121—76,9
2023-24Getafe360024—8 16,8
2023-24Villarreal230024—76,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Iván Azón Monzón
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Getafe5115—16,7
2026-27Como000——0—
2025-26Ipswich200——06,3
2025-26Como—00————
2024-25Zaragoza236227—26,9
2024-25Como000——0—
2023-24Zaragoza365132—16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ramón Terrats Espacio
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Getafe3002—06,9
2025-26Villarreal5002—06,6
2025-26Espanol200——06,5
2024-25Villarreal110113—17,1
2024-25Getafe1001—06,9
2023-24Villarreal260215—46,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Enes Ünal
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Getafe2204—07,8
2025-26Bournemouth100——06,2
2024-25Bournemouth000——0—
2023-24Bournemouth162210—16,7
2023-24Getafe3015—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Barcelona — 4-3-3

Trainer : H. Flick sinds 01/05/2024 · vastgelegd op 23/10/2026

Joan García Pons Barcelona · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Spain · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Barcelona · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,9 Espanol · 2024-25: 38 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,4 Barcelona · 2024-25: 38 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,4 Espanol · 2023-24: 44 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 1 J. GarcíaJoão Pedro Cavaco Cancelo Portugal · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Barcelona · 2026-27: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Barcelona · 2025-26: 16 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Barcelona · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Barcelona · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2 J. CanceloPau Cubarsí Paredes Spain · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,7 Barcelona · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Barcelona · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Barcelona · 2024-25: 37 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Barcelona · 2023-24: 26 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 5 P. Cubarsí ParedesGerard Martín Langreo 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 2024-25: 37 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 18 G. MartínJules Olivier Koundé France · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Barcelona · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 Barcelona · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Barcelona · 2024-25: 32 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,2 Barcelona · 2023-24: 37 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,1 23 J. KoundéLamine Yamal Nasraoui Ebana Spain · 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Barcelona · 2026-27: 3 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 4 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 9,0 Barcelona · 2025-26: 2 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,0 Barcelona · 2024-25: 34 wedstrijden, 9 doelpunt(en), 13 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,8 Barcelona · 2023-24: 38 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 5 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,4 10 L. YamalPedro González López Spain · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Barcelona · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Barcelona · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Barcelona · 2024-25: 36 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 5 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,6 Barcelona · 2023-24: 24 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 2 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,2 8 PedriRodrigo Hernández Cascante Spain · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,8 Barcelona · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Eldense · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Sabadell · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel AD Ceuta FC · 2024-25: 33 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, 1 rood Betis · 2024-25: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Betis · 2023-24: 29 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 AD Ceuta FC · 2023-24: 18 wedstrijden, 10 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 6 geel 16 RodriRaphael Dias Belloli 2026-27: 2 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 9,9 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 2024-25: 36 wedstrijden, 18 doelpunt(en), 9 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,8 2023-24: 4 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 11 RaphinhaKarim-David Adeyemi Barcelona · 2026-27: 3 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Germany · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Dortmund · 2025-26: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Dortmund · 2024-25: 25 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 6 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 Dortmund · 2023-24: 21 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,7 14 K. AdeyemiGabriel Fernando de Jesus Barcelona · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,0 Arsenal · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Arsenal · 2024-25: 17 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Arsenal · 2023-24: 27 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 5 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,1 9 G. Jesus
Joan García Pons
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Barcelona3000—07,1
2026-27Spain000——0—
2025-26Barcelona100——08,9
2024-25Espanol3800——27,4
2024-25Barcelona3800——27,4
2023-24Espanol4400——17,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

João Pedro Cavaco Cancelo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Portugal3014—06,8
2026-27Barcelona3114—16,8
2025-26Barcelona162211—17,2
2024-25Barcelona—00————
2023-24Barcelona000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Pau Cubarsí Paredes
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Spain8004—17,7
2026-27Barcelona3001—06,6
2025-26Barcelona1001—07,3
2024-25Barcelona370324—37,0
2023-24Barcelona260015—47,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Gerard Martín Langreo
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272001—06,6
2025-261001—16,9
2024-25371314—26,8
2023-24100——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jules Olivier Koundé
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27France8006—06,8
2026-27Barcelona2001—06,4
2025-26Barcelona1011—06,9
2024-25Barcelona322322—47,2
2023-24Barcelona371222—47,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Lamine Yamal Nasraoui Ebana
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Spain81014—07,2
2026-27Barcelona3242—09,0
2025-26Barcelona2202—08,0
2024-25Barcelona3491330—37,8
2023-24Barcelona385523—37,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Pedro González López
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Spain8004—17,2
2026-27Barcelona3010—07,2
2025-26Barcelona100——07,2
2024-25Barcelona364510—37,6
2023-24Barcelona244211—37,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Rodrigo Hernández Cascante
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Spain80011—07,8
2026-27Barcelona3002—06,8
2026-27Eldense200——06,5
2025-26Sabadell200——0—
2024-25AD Ceuta FC3350——6 1—
2024-25Betis3002—06,8
2023-24Betis29006—06,7
2023-24AD Ceuta FC18100——6—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Raphael Dias Belloli
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272412—09,9
2025-26100——07,2
2024-253618 (2 strafsch.)911—47,8
2023-24410——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Karim-David Adeyemi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Barcelona3202—07,2
2026-27Germany2014—06,2
2025-26Dortmund5024—07,0
2024-25Dortmund257627—47,0
2023-24Dortmund213120—56,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Gabriel Fernando de Jesus
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Barcelona2100—05,0
2025-26Arsenal—00————
2024-25Arsenal173014—46,9
2023-24Arsenal274526—67,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

0overwinning(en) Getafe
1gelijk
5overwinning(en) Barcelona
2,5doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Getafe 1 doelpunt(en), Barcelona 14 · beide scoren in 17% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 50% · 4,6 geel en 0,0 rood per wedstrijd (5 verslag(en)) · scheidsrechters: Pablo González ×2, Jesus Gil Manzano, F. Maeso

Doelpuntenmakers in deze duels : F. Torres Barcelona, 2 · Anthony Gordon Barcelona, 1 · D. Olmo Barcelona, 1 · Fermin Barcelona, 1 · Gabriel Jesus Barcelona, 1 · J. Koundé Barcelona, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
10/10/2026Barcelona – Getafe LaLiga ♂3 – 0Barcelona
25/04/2026Getafe – Barcelona LaLiga ♂0 – 2Barcelona
21/09/2025Barcelona – Getafe LaLiga ♂3 – 0Barcelona
18/01/2025Getafe – Barcelona LaLiga ♂1 – 1gelijk
25/09/2024Barcelona – Getafe LaLiga ♂1 – 0Barcelona
24/02/2024Barcelona – Getafe LaLiga ♂4 – 0Barcelona

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Getafe – Barcelona →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Pologne · rechten van het seizoen: Canal+ zender van de wedstrijd nog niet aangekondigd
Relevé sur laliga.com le 29/09/2026.

Elders in EuropaZender
Espagne land van de competitieMovistar+ of DAZN rechten van het seizoen
AllemagneDAZN rechten van het seizoen
AutricheDAZN rechten van het seizoen
BelgiqueDAZN rechten van het seizoen
Canada (Québec)TSN Canada of RDS rechten van het seizoen
DanemarkDisney+ rechten van het seizoen
États-Unis (New York)ESPN of ESPN Deportes of ESPN+ rechten van het seizoen
FranceDAZN of Disney+ rechten van het seizoen
GrèceMAGENTA TV rechten van het seizoen
GuadeloupeESPN of beIN Sports of Rush Sports rechten van het seizoen
IrlandeDisney+ of Premier Sports rechten van het seizoen
ItalieDAZN rechten van het seizoen
La RéunionbeIN Sports of Canal+ of SuperSport 7 of DAZN rechten van het seizoen
LuxembourgDAZN rechten van het seizoen
MarocbeIN Sports rechten van het seizoen
Pays-BasZiggo Sport rechten van het seizoen
PortugalDAZN rechten van het seizoen
Royaume-UniDisney+ of Premier Sports rechten van het seizoen
SénégalCanal+ of SuperSport 7 of DAZN of New World rechten van het seizoen
SuisseDAZN rechten van het seizoen
TunisiebeIN Sports rechten van het seizoen
TurquieS Sport of S Sport Plus rechten van het seizoen
Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13