AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Serie A ♂ · za 21 nov 2026 · 14:00

Como – Cagliari

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Kansen
Wat is dit?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

71 %1 — Como
18 %Gelijk
12 %2 — Cagliari

Verwachte score 1 – 0 (15 %) · verwachte doelpunten 1,80 – 0,68

Wat is dit?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· waarschijnlijkste uitslag: thuisoverwinning · betrouwbaarheid goed (verlaagd van „hoog”: spannend laatste onderling duel)
Wat is dit?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Lezing: van 10 wedstrijden als deze zou Como er ongeveer 7 winnen en de andere 3 niet.

Twee meningen 1 · N · 2

Wat is dit?
Deux façons d'estimer le même match. Les cotes du marché : ce que les bookmakers pensent, une fois leur marge retirée ; elles réagissent vite aux blessures et aux compositions. Notre modèle : les résultats passés seulement (force des équipes, Elo, avantage du terrain). Quand les deux se rejoignent, la prévision est solide ; quand ils s'écartent de plus de 12 points, le match est moins évident qu'il n'y paraît.

De markt (bookmakers)71 · 18 · 12
Ons model (competitie en Elo)65 · 21 · 13

✓ Beide meningen komen overeen: de voorspelling houdt stand met twee verschillende methodes.

⚖ Laatste onderlinge duel was spannend: Cagliari 1 – 2 Como op 07/03/2026, gewonnen met één doelpunt verschil.

Bron: cotes du marché · berekend op 08/11/2026. Geen quoteringen hier: quoteringen en signalen staan in de accountruimte.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Como NVVVV van oudste naar meest recente

11/10/2026thuisRoma Serie A ♂0 – 0N
18/10/2026uitFiorentina Serie A ♂3 – 1V
24/10/2026thuisSassuolo Serie A ♂2 – 0V
27/10/2026uitTorino Serie A ♂3 – 1V
01/11/2026thuisVenezia Serie A ♂1 – 0V

Cagliari NDDDD van oudste naar meest recente

11/10/2026thuisJuventus Serie A ♂1 – 1N
19/10/2026uitMonza Serie A ♂0 – 4D
24/10/2026thuisBologna Serie A ♂0 – 2D
27/10/2026uitRoma Serie A ♂2 – 4D
01/11/2026uitLazio Serie A ♂1 – 2D

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Como 6 wedstrijden ongeslagen thuis 5 wedstrijden ongeslagen 4 overwinningen op rij 4 wedstrijden met een doelpunt
komt van een 1-0-zege tegen Venezia · 4 W, 1 G, 0 V in de laatste 5 wedstrijden (9 gescoord, 2 tegen)

Cagliari 5 wedstrijden zonder overwinning 4 nederlagen op rij 3 nederlagen op rij uit
komt van een 1-2-nederlaag tegen Lazio · 0 W, 1 G, 4 V in de laatste 5 wedstrijden (4 gescoord, 13 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Como

Aanval · 1,70 doelpunt(en) per wedstrijd (1,00 thuis, 2,00 uit) · 17,9 schoten per wedstrijd, 33% op doel · niet gescoord in 29% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 16-30e minuut

Verdediging · 1,00 tegen per wedstrijd (0,50 thuis, 1,20 uit) · 14% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 16-30e minuut · 9 geel, 0 rood

Discipline · 10,7 overtreding(en) per wedstrijd · 1,7 buitenspel per wedstrijd · 1,70 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · J. Butez · 15 redding(en), 71% van de schoten op doel gestopt · 1,00 tegen per 90 min · cijfer 7,1

Trainer · Cesc Fàbregas sinds 01/07/2024 · 1 club(s) getraind sinds 2023
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (ook 4-1-4-1 ×1)

Vorm (API-Football): DWWWLDW

Cagliari

Aanval · 0,90 doelpunt(en) per wedstrijd (0,70 thuis, 1,00 uit) · 11,9 schoten per wedstrijd, 31% op doel · niet gescoord in 29% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 16-30e minuut

Verdediging · 1,00 tegen per wedstrijd (0,70 thuis, 1,30 uit) · 43% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 31-45e minuut · 9 geel, 1 rood

Discipline · 11,1 overtreding(en) per wedstrijd · 1,9 buitenspel per wedstrijd · 1,60 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · E. Caprile rotatie · 3 redding(en), 100% van de schoten op doel gestopt · 0,00 tegen per 90 min · cijfer 3,6

Trainer · Fabio Pisacane sinds 11/06/2025
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (ook 4-3-2-1 ×2, 4-4-1-1 ×1)

Vorm (API-Football): WLWWWDL

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Como

  • Blessure A. Diao · Dij miste de vorige wedstrijd 27/10/2026
  • Blessure J. Rodriguez · Blessure miste de vorige wedstrijd 27/10/2026
  • Blessure M. Kean · Been miste de vorige wedstrijd 27/10/2026
  • Blessure M. Liberali · Been miste de vorige wedstrijd 27/10/2026
  • Blessure T. Chalobah · Blessure miste de vorige wedstrijd 27/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: A. Lahdo (Off the roster), E. Goldaniga (Off the roster), J. Addai (Off the roster), W. Kambwala (Off the roster)

Cagliari

  • Blessure H. Winks · Rug miste de vorige wedstrijd 27/10/2026
  • Blessure M. Felici · Knie miste de vorige wedstrijd 27/10/2026
  • Blessure R. Idrissi · Knie miste de vorige wedstrijd 27/10/2026
  • Blessure Riyad Idrissi · Knie 24/01/2027
  • Blessure Y. Trepy · Blessure miste de vorige wedstrijd 27/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 10,2 voor Como, 11,6 voor Cagliari · Verwachte gele kaarten: 3,4 · Verwacht buitenspel: 3,3

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: P. MendyJules François Roger Joseph Mendy

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cagliari2103—06,8
2025-26Cagliari92012—16,6
2025-26Sochaux2002—06,5
2024-25Nancy—00————
2023-24Nancy2500——3—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,7 per wedstrijd), T. DouvikasAnastasios Douvikas
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Como7304—06,9
2026-27Greece2100—04,6
2025-26Como110——07,3
2024-25Celta223110—26,6
2024-25Como142213—16,8
2023-24Celta357118—26,8
2023-24Utrecht2005—07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Como

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
9 T. DouvikasAnastasios Douvikas
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Como7304—06,9
2026-27Greece2100—04,6
2025-26Como110——07,3
2024-25Celta223110—26,6
2024-25Como142213—16,8
2023-24Celta357118—26,8
2023-24Utrecht2005—07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

26 %300,5466 %
10 N. PazNicolás Paz Martínez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Como72213—17,6
2025-26Como12001—06,5
2024-25Como366847—67,2
2024-25Real Madrid000——0—
2023-24Real Madrid12001—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

19 %220,3275 %
20 M. BaturinaMartin Baturina
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Como6213—27,0
2026-27Croatia4101—07,2
2025-26Como215 (1 strafsch.)411—07,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

11 %210,6457 %
4 Jacobo Ramón NaverosJacobo Ramón Naveros
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Como7105—17,4
2025-26Real Madrid600——06,7
2025-26Como5006—16,8
2024-25Real Madrid16102—17,0
2023-24Real Madrid000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

9 %100,1566 %
16 KaikiKaiki Bruno da Silva
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-275103—07,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %100,3632 %

Cagliari

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
31 P. MendyJules François Roger Joseph Mendy
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cagliari2103—06,8
2025-26Cagliari92012—16,6
2025-26Sochaux2002—06,5
2024-25Nancy—00————
2023-24Nancy2500——3—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %100,6732 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Como — 4-2-3-1

Trainer : Cesc Fàbregas sinds 01/07/2024 · vastgelegd op 23/10/2026

Jean Butez Como · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 France · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 0,0 Como · 2025-26: 20 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Como · 2024-25: 20 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Antwerp · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Antwerp · 2023-24: 20 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 1 J. ButezYan Bueno Couto Como · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Dortmund · 2025-26: 20 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,8 Dortmund · 2024-25: 21 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,7 Girona · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Girona · 2023-24: 34 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 8 assist(s), 35 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,9 27 Y. CoutoKaiki Bruno da Silva 2026-27: 5 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 16 KaikiMarc Oliver Kempf Como · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Como · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Como · 2024-25: 32 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, 1 rood, cijfer 7,0 Hertha · 2024-25: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Hertha · 2023-24: 23 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 7,2 2 M. KempfWilly Kambwala Ndengushi Como · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Villarreal · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Villarreal · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Villarreal · 2024-25: 30 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood, cijfer 6,7 53 W. Kambwala NdengushiLucas da Cunha Como · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 France · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 3,5 Como · 2025-26: 18 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Como · 2024-25: 38 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,2 Como · 2023-24: 34 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 6 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,1 7 L. da CunhaMartin Baturina Como · 2026-27: 6 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 Croatia · 2026-27: 4 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Como · 2025-26: 21 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 4 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,4 20 M. BaturinaMáximo Perrone Como · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Como · 2025-26: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Como · 2024-25: 26 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,9 Las Palmas · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Las Palmas · 2023-24: 29 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,7 5 M. PerroneMaxence Caqueret Como · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Como · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Como · 2024-25: 18 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Lyon · 2024-25: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Lyon · 2023-24: 34 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 4 assist(s), 34 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 8 M. CaqueretSamuele Ricci Como · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Milan · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Italy · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Milan · 2025-26: 35 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 38 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, 1 rood, cijfer 6,9 Milan · 2024-25: 35 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 38 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, 1 rood, cijfer 6,9 Torino · 2024-25: 34 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 38 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, 1 rood, cijfer 6,9 Torino · 2023-24: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,0 21 S. RicciAnastasios Douvikas Como · 2026-27: 7 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Greece · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 4,6 Como · 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Celta · 2024-25: 22 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,6 Como · 2024-25: 14 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Celta · 2023-24: 35 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 1 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Utrecht · 2023-24: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 9 T. Douvikas
Jean Butez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Como600——07,1
2026-27France0000—00,0
2025-26Como20001—07,0
2024-25Como20001—07,0
2024-25Antwerp000——0—
2023-24Antwerp20001—07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Yan Bueno Couto
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Como6013—16,9
2025-26Dortmund202320—46,8
2024-25Dortmund210012—56,7
2024-25Girona—00————
2023-24Girona341835—86,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Kaiki Bruno da Silva
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-275103—07,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Marc Oliver Kempf
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Como400——06,9
2025-26Como1001—06,3
2024-25Como320021—6 17,0
2024-25Hertha3002—17,1
2023-24Hertha234020—3 17,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Willy Kambwala Ndengushi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Como100——06,7
2026-27Villarreal000——0—
2025-26Villarreal200——06,6
2024-25Villarreal30005—1 16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Lucas da Cunha
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Como7002—07,1
2026-27France1001—03,5
2025-26Como182210—16,8
2024-25Como383221—47,2
2023-24Como347621—77,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Martin Baturina
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Como6213—27,0
2026-27Croatia4101—07,2
2025-26Como215 (1 strafsch.)411—07,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Máximo Perrone
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Como7014—07,0
2025-26Como5002—16,8
2024-25Como260326—66,9
2024-25Las Palmas—00————
2023-24Las Palmas290027—66,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Maxence Caqueret
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Como6012—16,7
2025-26Como400——07,0
2024-25Como182317—46,9
2024-25Lyon9004—16,8
2023-24Lyon341434—17,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Samuele Ricci
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Como4001—06,5
2026-27Milan000——0—
2026-27Italy000——0—
2025-26Milan351138—8 16,9
2024-25Milan351138—8 16,9
2024-25Torino341138—8 16,9
2023-24Torino321237—77,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Anastasios Douvikas
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Como7304—06,9
2026-27Greece2100—04,6
2025-26Como110——07,3
2024-25Celta223110—26,6
2024-25Como142213—16,8
2023-24Celta357118—26,8
2023-24Utrecht2005—07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 11 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.

Cagliari — 4-3-2-1

Trainer : Fabio Pisacane sinds 11/06/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Elia Caprile Cagliari · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 3,6 Cagliari · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Cagliari · 2024-25: 18 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Napoli · 2024-25: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Empoli · 2023-24: 23 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Bari · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Napoli · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 1 E. CaprileJuan Martín Rodríguez Camejo Cagliari · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Tondela · 2025-26: 28 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Cagliari · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Burnley · 2024-25: 20 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Vallecano · 2024-25: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Burnley · 2023-24: 21 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Famalicao · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 15 J. RodríguezAdam Obert Slovakia · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Cagliari · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Cagliari · 2025-26: 40 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 6,9 Cagliari · 2024-25: 36 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,7 Cagliari · 2023-24: 17 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 33 A. ObertJosé Pedro da Silva Figueiredo Freitas Cagliari · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 3,3 Cagliari · 2025-26: 23 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 29 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,6 Porto · 2025-26: 17 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Porto · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel SC Braga · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Sp Braga · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Porto · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2 Z. PedroYerry Fernando Mina González Cagliari · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Cagliari · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Cagliari · 2024-25: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 40 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, 1 rood, cijfer 7,1 Cagliari · 2023-24: 14 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Fiorentina · 2023-24: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 26 Y. MinaAlessandro Gianni Romano Italy · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Cagliari · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Spezia · 2025-26: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Roma · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 4 A. RomanoMichel Ndary Adopo Cagliari · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,1 Cagliari · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Cagliari · 2024-25: 35 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 29 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,8 Atalanta · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 29 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Atalanta · 2023-24: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 8 M. AdopoAlessandro Deiola 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 2024-25: 29 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,7 2023-24: 27 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,6 14 A. DeiolaDaniel Maldini Italy · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Cagliari · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Lazio · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Atalanta · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Monza · 2024-25: 20 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 Atalanta · 2024-25: 12 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Milan · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Monza · 2023-24: 11 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Empoli · 2023-24: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Milan · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 70 D. MaldiniYanis Massolin Cagliari · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 0,0 Modena · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Clermont · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 79 Y. MassolinP. Mendy Cagliari · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Cagliari · 2025-26: 9 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Sochaux · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Nancy · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Nancy · 2023-24: 25 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 3 geel 31 P. Mendy
Elia Caprile
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cagliari1000—03,6
2025-26Cagliari—00————
2024-25Cagliari1800——07,2
2024-25Napoli400——07,2
2023-24Empoli23001—07,3
2023-24Bari000——0—
2023-24Napoli—001——7,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Juan Martín Rodríguez Camejo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cagliari2000—07,2
2025-26Tondela280022—36,8
2025-26Cagliari100——06,6
2024-25Burnley202 (1 strafsch.)013—16,6
2024-25Vallecano6002—16,8
2023-24Burnley212 (1 strafsch.)118—06,6
2023-24Famalicao000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Adam Obert
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Slovakia3002—07,3
2026-27Cagliari2002—06,5
2025-26Cagliari400122—3 16,9
2024-25Cagliari361122—46,7
2023-24Cagliari170014—16,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

José Pedro da Silva Figueiredo Freitas
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cagliari1001—03,3
2025-26Cagliari230129—66,6
2025-26Porto17204—17,1
2024-25Porto000——0—
2024-25SC Braga000——0—
2024-25Sp Braga000——0—
2023-24Porto000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Yerry Fernando Mina González
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cagliari3003—07,2
2025-26Cagliari100——07,0
2024-25Cagliari321040—6 17,1
2023-24Cagliari142 (1 strafsch.)017—46,9
2023-24Fiorentina40 (1 strafsch.)017—16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Alessandro Gianni Romano
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Italy2001—06,2
2026-27Cagliari2002—07,0
2025-26Spezia190126—46,9
2025-26Roma—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Michel Ndary Adopo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cagliari2003—16,1
2025-26Cagliari—00————
2024-25Cagliari351129—46,8
2024-25Atalanta00129—06,8
2023-24Atalanta10012—06,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Alessandro Deiola
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2721 (1 strafsch.)00—07,0
2025-263006—06,5
2024-25292132—66,7
2023-24271025—76,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Daniel Maldini
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Italy3003—16,6
2026-27Cagliari2002—16,6
2025-26Lazio201——06,6
2025-26Atalanta100——06,3
2024-25Monza20303—56,8
2024-25Atalanta12303—06,8
2024-25Milan—00————
2023-24Monza11408—06,6
2023-24Empoli7008—16,6
2023-24Milan—008——6,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Yanis Massolin
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cagliari0000—00,0
2025-26Modena100——06,6
2023-24Clermont000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jules François Roger Joseph Mendy
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cagliari2103—06,8
2025-26Cagliari92012—16,6
2025-26Sochaux2002—06,5
2024-25Nancy—00————
2023-24Nancy2500——3—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 10 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2overwinning(en) Como
2gelijk
0overwinning(en) Cagliari
2,3doelpunten per wedstrijd

4 onderlinge wedstrijd(en): Como 6 doelpunt(en), Cagliari 3 · beide scoren in 75% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 50% · 4,0 geel en 0,0 rood per wedstrijd (4 verslag(en)) · scheidsrechters: L. Marinelli, Ivano Pezzuto, F. Fourneau

Doelpuntenmakers in deze duels : P. Cutrone Como, 2 · Gabriel Strefezza Como, 1 · L. Da Cunha Como, 1 · M. Adopo Cagliari, 1 · M. Baturina Como, 1 · M. Caqueret Como, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
07/03/2026Cagliari – Como Serie A ♂1 – 2Como
08/11/2025Como – Cagliari Serie A ♂0 – 0gelijk
10/05/2025Como – Cagliari Serie A ♂3 – 1Como
26/08/2024Cagliari – Como Serie A ♂1 – 1gelijk

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Como – Cagliari →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Geen bekende zender voor Irlande.

Elders in EuropaZender
Italie land van de competitieBAZR of Sky of DAZN rechten van het seizoen
Canada (Québec)Fubo of TLN rechten van het seizoen
DanemarkTV2 enige uitzender van de competitie
EspagneDAZN enige uitzender van de competitie
États-Unis (New York)CBS enige uitzender van de competitie
FranceDAZN rechten van het seizoen
GrèceCosmote enige uitzender van de competitie
Pays-BasZiggo enige uitzender van de competitie
PologneEleven of Polsat rechten van het seizoen
PortugalSport TV enige uitzender van de competitie
Royaume-UniDAZN enige uitzender van de competitie
SuisseSky enige uitzender van de competitie
TurquieTIVIBU of S Sport rechten van het seizoen
Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13