AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Serie A ♂ · zo 24 jan 2027 · 19:30

Genoa – Parma

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Genoa VDVVV van oudste naar meest recente

10/10/2026thuisFiorentina Serie A ♂2 – 1V
17/10/2026uitRoma Serie A ♂0 – 2D
25/10/2026thuisVenezia Serie A ♂1 – 0V
28/10/2026thuisJuventus Serie A ♂2 – 0V
01/11/2026uitLecce Serie A ♂2 – 1V

Parma DDDNV van oudste naar meest recente

10/10/2026uitInter Serie A ♂0 – 3D
19/10/2026thuisTorino Serie A ♂0 – 3D
24/10/2026uitLazio Serie A ♂1 – 2D
28/10/2026thuisUdinese Serie A ♂0 – 0N
02/11/2026uitAtalanta Serie A ♂3 – 0V

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Genoa 4 wedstrijden ongeslagen thuis 3 overwinningen op rij 3 overwinningen op rij thuis
komt van een 2-1-zege tegen Lecce · 4 W, 0 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (7 gescoord, 4 tegen)

Parma 2 wedstrijden zonder tegendoelpunt
komt van een 3-0-zege tegen Atalanta · 1 W, 1 G, 3 V in de laatste 5 wedstrijden (4 gescoord, 8 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Genoa

Aanval · 0,70 doelpunt(en) per wedstrijd (1,00 thuis, 0,30 uit) · 11,2 schoten per wedstrijd, 26% op doel · niet gescoord in 43% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut, 1 gemist · sterkste fase: 0-15e minuut

Verdediging · 1,90 tegen per wedstrijd (2,00 thuis, 1,70 uit) · 0% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 20 geel, 1 rood

Discipline · 9,7 overtreding(en) per wedstrijd · 1,7 buitenspel per wedstrijd · 1,90 geel en 0,50 rood per wedstrijd (fiches de match, 17 wedstrijd(en))

Doelman · J. Bijlow rotatie · 1 redding(en), 50% van de schoten op doel gestopt · 1,00 tegen per 90 min · cijfer 3,1

Trainer · D. De Rossi sinds 01/07/2025 · 3 club(s) getraind sinds 2022
Systeem: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (ook 3-4-1-2 ×1, 3-5-2 ×1)

Vorm (API-Football): LLLDLWL

Parma

Aanval · 0,60 doelpunt(en) per wedstrijd (0,80 thuis, 0,30 uit) · 9,3 schoten per wedstrijd, 31% op doel · niet gescoord in 57% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 76-90e minuut

Verdediging · 1,90 tegen per wedstrijd (1,50 thuis, 2,30 uit) · 0% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 16-30e minuut · 11 geel, 0 rood

Discipline · 10,6 overtreding(en) per wedstrijd · 1,8 buitenspel per wedstrijd · 1,60 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · E. Corvi rotatie · 2 redding(en), 100% van de schoten op doel gestopt · 0,00 tegen per 90 min · cijfer 7,2

Trainer · Carlos Cuesta García sinds 01/07/2025 · 1 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 4-3-3 ×1, 4-4-2 ×1)

Vorm (API-Football): LLDLWLL

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Genoa

  • Blessure L. Colombo · Enkel miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure L. Venturino · Knie 29/11/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: D. Sow (Blessure), E. Havel (Enkel), F. Meichtry (Spierblessure)

Parma

  • Blessure H. Nicolussi Caviglia · Dij miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure N. Elphege · Ziekte miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure P. Almqvist · Kuit miste de vorige wedstrijd 24/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: L. Valenti (Keuze van de trainer)

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 11,1 voor Genoa, 12,4 voor Parma · Verwachte gele kaarten: 3,2 · Verwacht buitenspel: 5,2

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: Ousmane DialloOusmane Diallo Thiao

SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272002—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,7 per wedstrijd), M. FriganMatija Frigan
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Parma2001—06,5
2025-26Westerlo3102—06,7
2025-26Parma—00————
2024-25Westerlo3612230—97,0
2023-24Westerlo3612230—97,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,7 per wedstrijd), VítinhaVítor Manuel Carvalho Oliveira
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Genoa2003—06,7
2025-26Genoa355134—56,8
2024-25Genoa252323—26,7
2024-25Marseille—00————
2023-24Marseille183216—17,0
2023-24Genoa92010—26,7
2023-24Sp Braga000——0—
2023-24SC Braga000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,7 per wedstrijd), S. El ShaarawyStephan Kareem El Shaarawy
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Genoa1000—06,6
2025-26Roma1001—06,9
2024-25Roma31347—26,8
2023-24Roma333414—26,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Genoa

Niet genoeg gegevens om de doelpuntenmakers te schatten.

Parma

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
76 S. LontaniSimone Lontani
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271202—08,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %202,3424 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Genoa — 4-3-3

Trainer : D. De Rossi sinds 01/07/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Franz Valentin Stolz Genoa · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Grazer AK · 2025-26: 15 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 Genoa · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Genoa · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 99 F. StolzAlessandro Marcandalli Genoa · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,1 Genoa · 2025-26: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Venezia · 2024-25: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,3 Genoa · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Reggiana · 2023-24: 35 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 41 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 6,9 27 A. MarcandalliSebastian Otoa Genoa · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Genoa · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,9 Aalborg · 2024-25: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Genoa · 2024-25: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood, cijfer 5,4 Aalborg · 2023-24: 22 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel 34 S. OtoaMario Mitaj Albania · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Genoa · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 2 M. MitajJohan Felipe Vázquez Ibarra 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 2024-25: 36 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 7,1 2023-24: 37 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 36 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,1 22 J. VásquezTommaso Baldanzi Genoa · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,5 Roma · 2025-26: 31 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Genoa · 2025-26: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Roma · 2024-25: 38 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,6 Empoli · 2023-24: 14 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Roma · 2023-24: 13 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 8 T. BaldanziDavid Puczka 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,7 31 D. PuczkaS. Wiafe Genoa · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Modena · 2025-26: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 71 S. WiafeVítor Manuel Carvalho Oliveira Genoa · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Genoa · 2025-26: 35 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 1 assist(s), 34 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 Genoa · 2024-25: 25 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Marseille · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Marseille · 2023-24: 18 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Genoa · 2023-24: 9 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Sp Braga · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel SC Braga · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 9 VítinhaStephan Kareem El Shaarawy Genoa · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Roma · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Roma · 2024-25: 31 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 4 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Roma · 2023-24: 33 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 4 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 92 S. El ShaarawyElias Havel Genoa · 2026-27: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,6 Hartberg · 2025-26: 30 wedstrijden, 13 doelpunt(en), 3 assist(s), 34 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 LASK · 2025-26: 7 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 LASK · 2024-25: 19 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Hartberg · 2024-25: 17 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 LASK · 2023-24: 22 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,6 Hartberg · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 17 E. Havel
Franz Valentin Stolz
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Genoa1000—06,6
2025-26Grazer AK1500——27,0
2024-25Genoa000——0—
2023-24Genoa000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Alessandro Marcandalli
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Genoa2104—08,1
2025-26Genoa2102—06,9
2024-25Venezia800——26,3
2024-25Genoa200——06,3
2023-24Reggiana351141—5 16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Sebastian Otoa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Genoa2001—06,8
2025-26Genoa100——05,9
2024-25Aalborg110110—06,9
2024-25Genoa10005—1 15,4
2023-24Aalborg2220——2—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mario Mitaj
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Albania4003—07,1
2026-27Genoa2010—07,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Johan Felipe Vázquez Ibarra
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272101—07,1
2025-262005—07,1
2024-25363031—97,1
2023-24371136—67,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Tommaso Baldanzi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Genoa2102—07,5
2025-26Roma314012—26,7
2025-26Genoa8022—06,8
2024-25Roma38117—26,6
2023-24Empoli14204—16,7
2023-24Roma13004—26,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

David Puczka
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272010—07,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

S. Wiafe
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Genoa2012—06,9
2025-26Modena90112—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Vítor Manuel Carvalho Oliveira
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Genoa2003—06,7
2025-26Genoa355134—56,8
2024-25Genoa252323—26,7
2024-25Marseille—00————
2023-24Marseille183216—17,0
2023-24Genoa92010—26,7
2023-24Sp Braga000——0—
2023-24SC Braga000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Stephan Kareem El Shaarawy
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Genoa1000—06,6
2025-26Roma1001—06,9
2024-25Roma31347—26,8
2023-24Roma333414—26,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elias Havel
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Genoa1101—07,6
2025-26Hartberg3013 (3 strafsch.)334—36,9
2025-26LASK73 (1 strafsch.)19—17,1
2024-25LASK193011—26,7
2024-25Hartberg173011—26,7
2023-24LASK222114—36,6
2023-24Hartberg—0114——6,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Parma — 4-3-3

Trainer : Carlos Cuesta García sinds 01/07/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Edoardo Corvi 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2023-24: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,4 40 E. CorviDiego Carlos Santos Silva Parma · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Como · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Fenerbahce · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Fenerbahce · 2024-25: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Aston Villa · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Aston Villa · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 34 D. CarlosFranco Ezequiel Carboni Parma · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,3 Parma · 2025-26: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Empoli · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Inter · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Inter · 2024-25: 35 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Venezia · 2024-25: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Ternana · 2023-24: 18 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 Inter · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Monza · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 29 F. CarboniD. Drobnic 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 72 D. DrobnicEnrico Del Prato 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 2024-25: 34 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 7,0 2023-24: 35 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,2 15 E. Del PratoVincent Olivier Sierro Parma · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,2 Switzerland · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 3,5 Toulouse · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Toulouse · 2024-25: 29 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 1 assist(s), 34 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 Toulouse · 2023-24: 30 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 2 assist(s), 52 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 7,0 4 V. SierroChristian Nahuel Ordoñez 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 32 C. OrdoñezSascha Britschgi Switzerland · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Parma · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 FC Luzern · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 Parma · 2025-26: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 FC Luzern · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 27 S. BritschgiMatija Frigan Parma · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Westerlo · 2025-26: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Parma · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Westerlo · 2024-25: 36 wedstrijden, 12 doelpunt(en), 2 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 7,0 Westerlo · 2023-24: 36 wedstrijden, 12 doelpunt(en), 2 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 7,0 20 M. FriganOusmane Diallo Thiao 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 7 O. DialloSimone Lontani 2026-27: 1 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,5 76 S. Lontani
Edoardo Corvi
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27100——07,2
2025-26000——0—
2024-25000——0—
2023-24200——07,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Diego Carlos Santos Silva
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Parma5006—16,7
2025-26Como4016—16,8
2025-26Fenerbahce2001—06,9
2024-25Fenerbahce4005—16,5
2024-25Aston Villa000——0—
2023-24Aston Villa000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Franco Ezequiel Carboni
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Parma2002—16,3
2025-26Parma7003—06,5
2025-26Empoli1004—16,5
2025-26Inter100——06,3
2024-25Inter35003—26,7
2024-25Venezia8003—26,7
2023-24Ternana181026—36,9
2023-24Inter000——0—
2023-24Monza000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

D. Drobnic
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271002—06,2
2025-26000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Enrico Del Prato
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27100——07,3
2025-263003—06,9
2024-25344020—87,0
2023-24352315—57,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Vincent Olivier Sierro
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Parma4005—05,2
2026-27Switzerland1000—03,5
2025-26Toulouse3003—07,2
2024-25Toulouse295 (2 strafsch.)134—47,0
2023-24Toulouse306 (4 strafsch.)252—87,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Christian Nahuel Ordoñez
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272003—06,9
2025-263002—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Sascha Britschgi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Switzerland2001—06,6
2026-27Parma2003—06,6
2025-26FC Luzern3005—06,4
2025-26Parma2103—07,1
2024-25FC Luzern000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Matija Frigan
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Parma2001—06,5
2025-26Westerlo3102—06,7
2025-26Parma—00————
2024-25Westerlo3612230—97,0
2023-24Westerlo3612230—97,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ousmane Diallo Thiao
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272002—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Simone Lontani
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271202—08,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

3overwinning(en) Genoa
2gelijk
1overwinning(en) Parma
1,3doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Genoa 5 doelpunt(en), Parma 3 · beide scoren in 33% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 33% · 6,0 geel en 0,2 rood per wedstrijd (5 verslag(en)) · scheidsrechters: Maurizio Mariani, L. Pairetto, Simone Sozza

Doelpuntenmakers in deze duels : A. Pinamonti Genoa, 1 · D. Romero Parma, 1 · M. Frendrup Genoa, 1 · M. Osmajic Genoa, 1 · P. Almqvist Parma, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
20/09/2026Parma – Genoa Serie A ♂2 – 1Parma
18/01/2026Parma – Genoa Serie A ♂0 – 0gelijk
19/10/2025Genoa – Parma Serie A ♂0 – 0gelijk
12/01/2025Genoa – Parma Serie A ♂1 – 0Genoa
04/11/2024Parma – Genoa Serie A ♂0 – 1Genoa
19/03/2021Parma – Genoa Serie A ♂1 – 2Genoa

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Genoa – Parma →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Grèce · rechten van het seizoen: Cosmote zender van de wedstrijd nog niet aangekondigd
Relevé sur legaseriea.it le 29/09/2026.

Elders in EuropaZender
Italie land van de competitieBAZR of Sky of DAZN rechten van het seizoen
Canada (Québec)Fubo of TLN rechten van het seizoen
DanemarkTV2 rechten van het seizoen
EspagneDAZN rechten van het seizoen
États-Unis (New York)CBS rechten van het seizoen
FranceDAZN rechten van het seizoen
Pays-BasZiggo rechten van het seizoen
PologneEleven of Polsat rechten van het seizoen
PortugalSport TV rechten van het seizoen
Royaume-UniDAZN rechten van het seizoen
SuisseSky rechten van het seizoen
TurquieTIVIBU of S Sport rechten van het seizoen
Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13