Serie A ♂ · zo 31 jan 2027 · 18:30
Sassuolo – Como
Actualiteit van de informatie 4 na te kijken
- Selectie van Sassuolo : op 23/10/2026 na te kijken
- Afwezigen bij Sassuolo : op 25/10/2026 na te kijken
- Selectie van Como : op 23/10/2026 na te kijken
- Afwezigen bij Como : op 25/10/2026 na te kijken
Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.
Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
Sassuolo NDDDD van oudste naar meest recente
| 11/10/2026 | thuis | Milan Serie A ♂ | 1 – 1 | N |
| 16/10/2026 | uit | Frosinone Serie A ♂ | 2 – 4 | D |
| 24/10/2026 | uit | Como Serie A ♂ | 0 – 2 | D |
| 27/10/2026 | thuis | Lazio Serie A ♂ | 2 – 6 | D |
| 02/11/2026 | thuis | Fiorentina Serie A ♂ | 2 – 4 | D |
Como NVVVV van oudste naar meest recente
| 11/10/2026 | thuis | Roma Serie A ♂ | 0 – 0 | N |
| 18/10/2026 | uit | Fiorentina Serie A ♂ | 3 – 1 | V |
| 24/10/2026 | thuis | Sassuolo Serie A ♂ | 2 – 0 | V |
| 27/10/2026 | uit | Torino Serie A ♂ | 3 – 1 | V |
| 01/11/2026 | thuis | Venezia Serie A ♂ | 1 – 0 | V |
Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Sassuolo 10 wedstrijden zonder overwinning uit 6 wedstrijden zonder overwinning 4 nederlagen op rij 3 wedstrijden zonder overwinning thuis 3 nederlagen op rij uit
komt van een 2-4-nederlaag tegen Fiorentina · 0 W, 1 G, 4 V in de laatste 5 wedstrijden (7 gescoord, 17 tegen)
Como 6 wedstrijden ongeslagen thuis 5 wedstrijden ongeslagen 4 overwinningen op rij 4 wedstrijden met een doelpunt
komt van een 1-0-zege tegen Venezia · 4 W, 1 G, 0 V in de laatste 5 wedstrijden (9 gescoord, 2 tegen)
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Sassuolo
Aanval · 1,70 doelpunt(en) per wedstrijd (2,00 thuis, 1,50 uit) · 12,6 schoten per wedstrijd, 35% op doel · niet gescoord in 0% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 76-90e minuut
Verdediging · 2,00 tegen per wedstrijd (1,30 thuis, 2,50 uit) · 0% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 46-60e minuut · 10 geel, 0 rood
Discipline · 11,2 overtreding(en) per wedstrijd · 1,9 buitenspel per wedstrijd · 1,80 geel en 0,20 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))
Doelman · A. Murić rotatie · 5 redding(en), 100% van de schoten op doel gestopt · 0,00 tegen per 90 min · cijfer 8,6
Trainer · A. Aquilani sinds 01/09/2026 · 4 club(s) getraind sinds 2021
Systeem: 4-3-3, trois attaquants · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 4-2-3-1 ×2)
Vorm (API-Football): LWDWLDL
Como
Aanval · 1,70 doelpunt(en) per wedstrijd (1,00 thuis, 2,00 uit) · 17,9 schoten per wedstrijd, 33% op doel · niet gescoord in 29% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 16-30e minuut
Verdediging · 1,00 tegen per wedstrijd (0,50 thuis, 1,20 uit) · 14% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 16-30e minuut · 9 geel, 0 rood
Discipline · 10,7 overtreding(en) per wedstrijd · 1,7 buitenspel per wedstrijd · 1,70 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))
Doelman · J. Butez · 15 redding(en), 71% van de schoten op doel gestopt · 1,00 tegen per 90 min · cijfer 7,1
Trainer · Cesc Fàbregas sinds 01/07/2024 · 1 club(s) getraind sinds 2023
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (ook 4-1-4-1 ×1)
Vorm (API-Football): DWWWLDW
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Sassuolo
- Blessure D. Boloca · Spierblessure 14/03/2027
- Blessure E. Pieragnolo · Knie 30/05/2027
- Blessure F. Leysen · Knie miste de vorige wedstrijd 27/10/2026
- Blessure Fali Candé · Knie 18/04/2027
- Blessure I. Kone · Been miste de vorige wedstrijd 27/10/2026
- Blessure I. Koné · Been 29/11/2026
- Blessure J. Idzes · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 27/10/2026
- Blessure Y. Paz · Knie 14/03/2027
Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.
Como
- Blessure A. Diao · Dij miste de vorige wedstrijd 27/10/2026
- Blessure J. Rodriguez · Blessure miste de vorige wedstrijd 27/10/2026
- Blessure M. Kean · Been miste de vorige wedstrijd 27/10/2026
- Blessure M. Liberali · Been miste de vorige wedstrijd 27/10/2026
- Blessure T. Chalobah · Blessure miste de vorige wedstrijd 27/10/2026
Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.
Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: A. Lahdo (Off the roster), E. Goldaniga (Off the roster), J. Addai (Off the roster), W. Kambwala (Off the roster)
ScheidsrechterWat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Wat is dit?
Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).
Disciplinair risicoWat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Wat is dit?
Verwachte overtredingen: 11,4 voor Sassuolo, 10,4 voor Como · Verwachte gele kaarten: 3,2 · Verwacht buitenspel: 5,3
Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.
Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: S. EspositoSebastiano Esposito W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Italy 2 0 0 2 — 0 6,8 2026-27 Sampdoria 1 0 0 1 — 0 6,3 2026-27 Sassuolo 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Sampdoria 11 0 0 11 — 3 7,3 2025-26 Inter 4 0 0 9 — 2 6,8 2025-26 Cagliari 3 1 1 2 — 0 7,7 2025-26 Spezia 1 0 0 1 — 0 7,7 2024-25 Spezia 36 7 (3 strafsch.) 8 30 — 6 7,8 2024-25 Inter 34 8 (1 strafsch.) 0 47 — 1 7,1 2024-25 Empoli 33 8 (1 strafsch.) 0 47 — 1 7,1 2024-25 Lecce 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Spezia 37 1 (1 strafsch.) 4 40 — 8 7,6 2023-24 Sampdoria 23 6 4 35 — 5 7,3 2023-24 Lecce 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Inter — 0 0 — — — — 2023-24 Anderlecht 0 0 0 — — 0 — Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Scotland 2 0 0 0 — 0 6,5 2026-27 Sassuolo 2 0 0 2 — 0 6,3 2025-26 Hibernian 18 6 (1 strafsch.) 1 24 — 2 7,0 2025-26 Verona 14 4 0 34 — 1 6,8 2024-25 Hibernian 18 6 (1 strafsch.) 1 24 — 2 7,0 2024-25 Fulham — 0 0 — — — — Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sassuolo 2 1 0 — — 0 7,1 2025-26 Bologna 1 0 0 1 — 0 6,2 2024-25 Bologna 35 3 2 10 — 0 6,7 Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Como 7 3 0 4 — 0 6,9 2026-27 Greece 2 1 0 0 — 0 4,6 2025-26 Como 1 1 0 — — 0 7,3 2024-25 Celta 22 3 1 10 — 2 6,6 2024-25 Como 14 2 2 13 — 1 6,8 2023-24 Celta 35 7 1 18 — 2 6,8 2023-24 Utrecht 2 0 0 5 — 0 7,0
Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.
Waarschijnlijke doelpuntenmakersWat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Wat is dit?
Sassuolo
| Speler | Scoort | Doelpunten | Assists | Doelpunten / 90 min | Speelt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 C. VolpatoCristian Volpato
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 5 % | 1 | 0 | 0,62 | 32 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25 B. DomínguezBenjamín Domínguez
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 4 % | 1 | 0 | 1,14 | 24 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
35 L. LipaniLuca Lipani
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 3 % | 1 | 0 | 1,08 | 24 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17 Vasilije AdžićVasilije Adžić
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 3 % | 1 | 0 | 1,25 | 24 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 K. BowieKieran Bowie
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 2 % | 0 | 0 | 0,00 | 32 % |
Como
| Speler | Scoort | Doelpunten | Assists | Doelpunten / 90 min | Speelt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 T. DouvikasAnastasios Douvikas
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 24 % | 3 | 0 | 0,54 | 66 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 N. PazNicolás Paz Martínez
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 18 % | 2 | 2 | 0,32 | 75 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20 M. BaturinaMartin Baturina
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 11 % | 2 | 1 | 0,64 | 57 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 Jacobo Ramón NaverosJacobo Ramón Naveros
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 9 % | 1 | 0 | 0,15 | 66 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16 KaikiKaiki Bruno da Silva
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 4 % | 1 | 0 | 0,36 | 32 % |
Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.
Waarschijnlijke opstellingenWat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
Sassuolo — 4-3-3
Trainer : A. Aquilani sinds 01/09/2026 · vastgelegd op 23/10/2026
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Kosovo | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Sassuolo | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 8,6 |
| 2025-26 | Ipswich | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Sassuolo | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Burnley | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Ipswich | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Burnley | 10 | 0 | 0 | — | — | 0 | 8,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Cas Odenthal| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sassuolo | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Bari | 18 | 1 | 0 | 28 | — | 4 | 6,9 |
| 2025-26 | Sassuolo | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Sassuolo | 32 | 1 | 1 | 27 | — | 3 | 6,8 |
| 2024-25 | Como | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Como | 34 | 2 | 0 | 36 | — | 3 1 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Josh Thomas Doig| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sassuolo | 1 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,7 |
| 2026-27 | Scotland | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 3,0 |
| 2025-26 | Sassuolo | 1 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 8,3 |
| 2024-25 | Sassuolo | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,6 |
| 2023-24 | Sassuolo | 16 | 0 | 0 | 7 | — | 5 | 6,7 |
| 2023-24 | Verona | 12 | 0 | 0 | 7 | — | 2 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Rafael Obrador Burguera| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sassuolo | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 |
| 2025-26 | Torino | 16 | 1 | 3 | 7 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Benfica | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Benfica | 35 | 0 | 1 | 14 | — | 5 | 6,7 |
| 2024-25 | La Coruna | 32 | 0 | 1 | 14 | — | 5 | 6,7 |
| 2024-25 | Real Madrid | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Ignace Van der Brempt| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sassuolo | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Como | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Como | 20 | 0 | 1 | 21 | — | 3 | 6,9 |
| 2024-25 | Salzburg | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Hamburg | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Hamburg | 23 | 0 | 3 | 24 | — | 3 | 7,1 |
| 2023-24 | Salzburg | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Simone Cinquegrano| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sassuolo | 2 | 0 | 1 | 5 | — | 1 | 7,3 |
| 2025-26 | Inter | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Cristian Volpato| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sassuolo | 2 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,8 |
| 2025-26 | Sassuolo | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Sassuolo | 22 | 3 | 6 | 12 | — | 3 1 | 7,1 |
| 2023-24 | Sassuolo | 22 | 1 | 0 | 15 | — | 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Roma | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Armand Laurienté| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,6 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,5 |
| 2024-25 | 29 | 14 (2 strafsch.) | 5 | 27 | — | 6 | 7,3 |
| 2023-24 | 37 | 5 | 4 | 33 | — | 5 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Kieran Bowie| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Scotland | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,5 |
| 2026-27 | Sassuolo | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Hibernian | 18 | 6 (1 strafsch.) | 1 | 24 | — | 2 | 7,0 |
| 2025-26 | Verona | 14 | 4 | 0 | 34 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Hibernian | 18 | 6 (1 strafsch.) | 1 | 24 | — | 2 | 7,0 |
| 2024-25 | Fulham | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Benjamín Domínguez| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sassuolo | 2 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Bologna | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Bologna | 35 | 3 | 2 | 10 | — | 0 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Sebastiano Esposito| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Italy | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Sampdoria | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2026-27 | Sassuolo | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Sampdoria | 11 | 0 | 0 | 11 | — | 3 | 7,3 |
| 2025-26 | Inter | 4 | 0 | 0 | 9 | — | 2 | 6,8 |
| 2025-26 | Cagliari | 3 | 1 | 1 | 2 | — | 0 | 7,7 |
| 2025-26 | Spezia | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,7 |
| 2024-25 | Spezia | 36 | 7 (3 strafsch.) | 8 | 30 | — | 6 | 7,8 |
| 2024-25 | Inter | 34 | 8 (1 strafsch.) | 0 | 47 | — | 1 | 7,1 |
| 2024-25 | Empoli | 33 | 8 (1 strafsch.) | 0 | 47 | — | 1 | 7,1 |
| 2024-25 | Lecce | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Spezia | 37 | 1 (1 strafsch.) | 4 | 40 | — | 8 | 7,6 |
| 2023-24 | Sampdoria | 23 | 6 | 4 | 35 | — | 5 | 7,3 |
| 2023-24 | Lecce | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Inter | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Anderlecht | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.
Como — 4-3-3
Trainer : Cesc Fàbregas sinds 01/07/2024 · vastgelegd op 23/10/2026
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Como | 6 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | France | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Como | 20 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Como | 20 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Antwerp | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Antwerp | 20 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Jacobo Ramón Naveros| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Como | 7 | 1 | 0 | 5 | — | 1 | 7,4 |
| 2025-26 | Real Madrid | 6 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Como | 5 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Real Madrid | 16 | 1 | 0 | 2 | — | 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Real Madrid | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Yan Bueno Couto| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Como | 6 | 0 | 1 | 3 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Dortmund | 20 | 2 | 3 | 20 | — | 4 | 6,8 |
| 2024-25 | Dortmund | 21 | 0 | 0 | 12 | — | 5 | 6,7 |
| 2024-25 | Girona | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Girona | 34 | 1 | 8 | 35 | — | 8 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Álex Valle Gómez| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Como | 5 | 0 | 2 | 5 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Como | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Celtic | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Como | 15 | 0 | 0 | 14 | — | 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Celtic | 11 | 0 | 3 | 8 | — | 1 | 7,2 |
| 2024-25 | Barcelona | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Levante | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Levante | 29 | 0 | 0 | 30 | — | 2 | 7,0 |
| 2023-24 | Barcelona | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Kaiki Bruno da Silva| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 5 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 7,3 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Nicolás Paz Martínez| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Como | 7 | 2 | 2 | 13 | — | 1 | 7,6 |
| 2025-26 | Como | 12 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Como | 36 | 6 | 8 | 47 | — | 6 | 7,2 |
| 2024-25 | Real Madrid | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Real Madrid | 12 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Lucas da Cunha| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Como | 7 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | France | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 3,5 |
| 2025-26 | Como | 18 | 2 | 2 | 10 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Como | 38 | 3 | 2 | 21 | — | 4 | 7,2 |
| 2023-24 | Como | 34 | 7 | 6 | 21 | — | 7 | 7,1 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Martin Baturina| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Como | 6 | 2 | 1 | 3 | — | 2 | 7,0 |
| 2026-27 | Croatia | 4 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Como | 21 | 5 (1 strafsch.) | 4 | 11 | — | 0 | 7,4 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Anastasios Douvikas| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Como | 7 | 3 | 0 | 4 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Greece | 2 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 4,6 |
| 2025-26 | Como | 1 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Celta | 22 | 3 | 1 | 10 | — | 2 | 6,6 |
| 2024-25 | Como | 14 | 2 | 2 | 13 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Celta | 35 | 7 | 1 | 18 | — | 2 | 6,8 |
| 2023-24 | Utrecht | 2 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Jayden Osei Addai| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Como | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Como | 4 | 0 | 0 | 9 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | AZ Alkmaar | 17 | 1 | 0 | 2 | — | 1 | 6,7 |
| 2023-24 | AZ Alkmaar | 8 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
S. Pisati| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.
Onderlinge duelsWat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Wat is dit?
3 onderlinge wedstrijd(en): Sassuolo 2 doelpunt(en), Como 5 · beide scoren in 33% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 33% · 4,3 geel en 0,0 rood per wedstrijd (3 verslag(en)) · scheidsrechters: Davide Di Marco, F. Fourneau, Matteo Marchetti
Doelpuntenmakers in deze duels : Anastasios Douvikas Como, 2 · A. Douvikas Como, 1 · A. Moreno Como, 1 · C. Volpato Sassuolo, 1 · M. Nzola Sassuolo, 1 · N. Paz Como, 1
| Datum | Wedstrijd | Uitslag | Winnaar |
|---|---|---|---|
| 24/10/2026 | Como – Sassuolo Serie A ♂ | 2 – 0 | Como |
| 17/04/2026 | Sassuolo – Como Serie A ♂ | 2 – 1 | Sassuolo |
| 28/11/2025 | Como – Sassuolo Serie A ♂ | 2 – 0 | Como |
Van meest recent naar oudst.
Volledige historiek Sassuolo – Como →
Tv-uitzendingWat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Wat is dit?
Geen bekende zender voor Allemagne.
| Elders in Europa | Zender |
|---|---|
| Italie land van de competitie | BAZR of Sky of DAZN rechten van het seizoen |
| Canada (Québec) | Fubo of TLN rechten van het seizoen |
| Danemark | TV2 rechten van het seizoen |
| Espagne | DAZN rechten van het seizoen |
| États-Unis (New York) | CBS rechten van het seizoen |
| France | DAZN rechten van het seizoen |
| Grèce | Cosmote rechten van het seizoen |
| Pays-Bas | Ziggo rechten van het seizoen |
| Pologne | Eleven of Polsat rechten van het seizoen |
| Portugal | Sport TV rechten van het seizoen |
| Royaume-Uni | DAZN rechten van het seizoen |
| Suisse | Sky rechten van het seizoen |
| Turquie | TIVIBU of S Sport rechten van het seizoen |