AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Serie A ♂ · zo 21 mrt 2027 · 18:30

Roma – Lecce

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Roma NVNVV van oudste naar meest recente

11/10/2026uitComo Serie A ♂0 – 0N
17/10/2026thuisGenoa Serie A ♂2 – 0V
24/10/2026uitNapoli Serie A ♂3 – 3N
27/10/2026thuisCagliari Serie A ♂4 – 2V
31/10/2026uitUdinese Serie A ♂5 – 2V

Lecce DVDDD van oudste naar meest recente

11/10/2026thuisBologna Serie A ♂1 – 2D
18/10/2026uitUdinese Serie A ♂3 – 0V
25/10/2026thuisJuventus Serie A ♂0 – 2D
29/10/2026uitFrosinone Serie A ♂1 – 5D
01/11/2026thuisGenoa Serie A ♂1 – 2D

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Roma 17 wedstrijden ongeslagen 10 wedstrijden ongeslagen thuis 8 wedstrijden ongeslagen uit 4 wedstrijden met een doelpunt 2 overwinningen op rij
komt van een 5-2-zege tegen Udinese · 3 W, 2 G, 0 V in de laatste 5 wedstrijden (14 gescoord, 7 tegen)

Lecce 3 nederlagen op rij 3 nederlagen op rij thuis
komt van een 1-2-nederlaag tegen Genoa · 1 W, 0 G, 4 V in de laatste 5 wedstrijden (6 gescoord, 11 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Roma

Aanval · 2,30 doelpunt(en) per wedstrijd (2,50 thuis, 2,00 uit) · 15,3 schoten per wedstrijd, 34% op doel · niet gescoord in 14% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 76-90e minuut

Verdediging · 0,40 tegen per wedstrijd (0,80 thuis, 0,00 uit) · 71% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 46-60e minuut · 13 geel, 1 rood

Discipline · 11,8 overtreding(en) per wedstrijd · 2,4 buitenspel per wedstrijd · 1,80 geel en 0,40 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · P. Gollini rotatie · 5 redding(en), 100% van de schoten op doel gestopt · 0,00 tegen per 90 min · cijfer 7,6

Trainer · G. Gasperini sinds 01/07/2025 · 6 club(s) getraind sinds 2003
Systeem: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 3-4-1-2 ×1)

Vorm (API-Football): WWWWDDW

Lecce

Aanval · 1,30 doelpunt(en) per wedstrijd (1,30 thuis, 1,30 uit) · 10,4 schoten per wedstrijd, 35% op doel · niet gescoord in 43% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 0-15e minuut

Verdediging · 1,70 tegen per wedstrijd (2,70 thuis, 1,00 uit) · 29% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 16-30e minuut · 13 geel, 0 rood

Discipline · 12,6 overtreding(en) per wedstrijd · 1,7 buitenspel per wedstrijd · 2,00 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 17 wedstrijd(en))

Doelman · W. Falcone rotatie · 3 redding(en), 60% van de schoten op doel gestopt · 2,00 tegen per 90 min · cijfer 6,3

Trainer · E. Di Francesco sinds 01/07/2025 · 9 club(s) getraind sinds 2008
Systeem: 4-3-3, trois attaquants · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (ook 3-5-2 ×1, 4-2-3-1 ×1)

Vorm (API-Football): WLLWLLW

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Roma

  • Blessure L. Pellegrini · Dij miste de vorige wedstrijd 27/10/2026
  • Blessure M. Bah · Knie miste de vorige wedstrijd 27/10/2026
  • Blessure M. Kone · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 27/10/2026
  • Blessure M. Svilar · Teen miste de vorige wedstrijd 27/10/2026
  • Blessure P. Dybala · Kuit miste de vorige wedstrijd 27/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: D. Malen (Rode kaart), B. Cristante (Knie)

Lecce

  • Blessure I. Ilic · Dij miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure L. Coulibaly · Dij miste de vorige wedstrijd 25/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: M. Berisha (Dij)

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 10,9 voor Roma, 11,9 voor Lecce · Verwachte gele kaarten: 3,2 · Verwacht buitenspel: 5,2

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: M. SouléMatías Soulé Malvano

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Roma7211—27,3
2025-26Roma34103—06,7
2024-25Roma375512—37,2
2024-25Juventus00512—07,2
2023-24Frosinone3611 (5 strafsch.)318—47,3
2023-24Juventus00 (5 strafsch.)318—07,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,7 per wedstrijd), Rodrigo MoraRodrigo Mora de Carvalho
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Roma510——06,9
2026-27Porto1000—07,1
2025-26Porto1003—06,3
2024-25Porto2310415—37,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), D. MalenDonyell Malen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Roma6604—1 17,5
2026-27Netherlands300——06,6
2025-26Dortmund2002—06,5
2025-26Roma21 (1 strafsch.)0——06,8
2025-26Aston Villa1001—06,2
2024-25Aston Villa17301—06,8
2024-25Dortmund16302—16,7
2023-24Dortmund2713111—57,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), Joël MonteiroJoël Almada Monteiro
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lecce5006—06,6
2026-27Young Boys5317—17,2
2026-27Switzerland0000—00,0
2025-26Young Boys311226—16,6
2024-25Young Boys267239—0 17,0
2023-24Young Boys3412250—27,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Roma

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
14 D. MalenDonyell Malen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Roma6604—1 17,5
2026-27Netherlands300——06,6
2025-26Dortmund2002—06,5
2025-26Roma21 (1 strafsch.)0——06,8
2025-26Aston Villa1001—06,2
2024-25Aston Villa17301—06,8
2024-25Dortmund16302—16,7
2023-24Dortmund2713111—57,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

34 %601,3666 %
18 M. SouléMatías Soulé Malvano
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Roma7211—27,3
2025-26Roma34103—06,7
2024-25Roma375512—37,2
2024-25Juventus00512—07,2
2023-24Frosinone3611 (5 strafsch.)318—47,3
2023-24Juventus00 (5 strafsch.)318—07,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

14 %210,4349 %
22 HermosoMario Hermoso Canseco
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Roma7103—27,5
2025-26Roma1101—07,2
2025-26Leverkusen—00————
2024-25Roma8007—16,5
2024-25Leverkusen4002—07,0
2024-25Ath Madrid000——0—
2023-24Ath Madrid310132—97,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %100,1866 %
77 E. LulliE. Lulli
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-276103—07,1
2025-26000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %100,2257 %
61 N. PisilliNiccolò Pisilli
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Roma6205—26,8
2026-27Italy2011—06,7
2025-26Roma200——0—
2024-25Roma372119—76,7
2023-24Roma100——06,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

7 %200,7232 %

Lecce

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
5 J. SiebertJamil Siebert
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lecce7107—16,8
2025-26Fortuna Dusseldorf1001—06,6
2025-26Lecce1001—0 14,3
2024-25Fortuna Dusseldorf210219—96,7
2023-24Fortuna Dusseldorf241119—56,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

10 %100,1957 %
7 A. Ahmed FatahAmar Abdirahman Ahmed Fatah
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lecce6102—07,1
2024-25Willem II261010—36,8
2024-25Troyes—00————
2024-25Lommel SK—00————
2023-24Lommel SK17107—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %100,3632 %
99 Joël MonteiroJoël Almada Monteiro
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lecce5006—06,6
2026-27Young Boys5317—17,2
2026-27Switzerland0000—00,0
2025-26Young Boys311226—16,6
2024-25Young Boys267239—0 17,0
2023-24Young Boys3412250—27,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %000,0041 %
11 Divine OnyemachiDivine Onyemachi

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

3 %00—60 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Roma — 4-3-3

Trainer : G. Gasperini sinds 01/07/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Pierluigi Gollini Roma · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,6 Roma · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,9 Genoa · 2024-25: 15 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Roma · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Atalanta · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Napoli · 2023-24: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Atalanta · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 95 P. GolliniMario Hermoso Canseco Roma · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,5 Roma · 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Leverkusen · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Roma · 2024-25: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Leverkusen · 2024-25: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Ath Madrid · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Ath Madrid · 2023-24: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 7,0 22 HermosoGianluca Mancini Roma · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Italy · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Roma · 2025-26: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 6,3 Roma · 2024-25: 37 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 49 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 7,0 Roma · 2023-24: 36 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 1 assist(s), 49 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 6,9 23 G. ManciniObite Evan Ndicka 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 2025-26: 31 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,8 2024-25: 38 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 2023-24: 25 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,0 5 E. NdickaLeonardo Julián Balerdi Rosa Roma · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Marseille · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,6 Marseille · 2024-25: 27 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,9 Marseille · 2023-24: 27 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,2 26 L. BalerdiWesley Vinícius França Lima 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 43 WesleyE. Lulli 2026-27: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 77 E. LulliBryan Cristante Roma · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Italy · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Roma · 2025-26: 37 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 63 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,1 Roma · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Roma · 2023-24: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel 4 B. CristanteDonyell Malen Roma · 2026-27: 6 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood, cijfer 7,5 Netherlands · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Dortmund · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Roma · 2025-26: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Aston Villa · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Aston Villa · 2024-25: 17 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Dortmund · 2024-25: 16 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Dortmund · 2023-24: 27 wedstrijden, 13 doelpunt(en), 1 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,3 14 D. MalenMatías Soulé Malvano Roma · 2026-27: 7 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,3 Roma · 2025-26: 34 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Roma · 2024-25: 37 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 5 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,2 Juventus · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 5 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Frosinone · 2023-24: 36 wedstrijden, 11 doelpunt(en), 3 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,3 Juventus · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 18 M. SouléRodrigo Mora de Carvalho Roma · 2026-27: 5 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Porto · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Porto · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Porto · 2024-25: 23 wedstrijden, 10 doelpunt(en), 4 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,2 86 R. Mora
Pierluigi Gollini
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Roma200——07,6
2025-26Roma100——05,9
2024-25Genoa1500——16,7
2024-25Roma000——06,7
2024-25Atalanta—00————
2023-24Napoli700——07,0
2023-24Atalanta—00———7,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mario Hermoso Canseco
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Roma7103—27,5
2025-26Roma1101—07,2
2025-26Leverkusen—00————
2024-25Roma8007—16,5
2024-25Leverkusen4002—07,0
2024-25Ath Madrid000——0—
2023-24Ath Madrid310132—97,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Gianluca Mancini
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Roma6027—07,1
2026-27Italy2002—17,1
2025-26Roma91020—3 16,3
2024-25Roma372049—87,0
2023-24Roma364149—96,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Obite Evan Ndicka
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-275009—17,0
2025-26311031—46,8
2024-25380137—27,1
2023-24250326—67,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Leonardo Julián Balerdi Rosa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Roma5003—07,1
2025-26Marseille1001—05,6
2024-25Marseille270028—86,9
2023-24Marseille272025—57,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Wesley Vinícius França Lima
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-276015—07,2
2025-261011—07,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

E. Lulli
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-276103—07,1
2025-26000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Bryan Cristante
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Roma5009—07,2
2026-27Italy500——0—
2025-26Roma372163—67,1
2024-25Roma000——0—
2023-24Roma500——2—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Donyell Malen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Roma6604—1 17,5
2026-27Netherlands300——06,6
2025-26Dortmund2002—06,5
2025-26Roma21 (1 strafsch.)0——06,8
2025-26Aston Villa1001—06,2
2024-25Aston Villa17301—06,8
2024-25Dortmund16302—16,7
2023-24Dortmund2713111—57,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Matías Soulé Malvano
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Roma7211—27,3
2025-26Roma34103—06,7
2024-25Roma375512—37,2
2024-25Juventus00512—07,2
2023-24Frosinone3611 (5 strafsch.)318—47,3
2023-24Juventus00 (5 strafsch.)318—07,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Rodrigo Mora de Carvalho
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Roma510——06,9
2026-27Porto1000—07,1
2025-26Porto1003—06,3
2024-25Porto2310415—37,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Lecce — 4-3-3

Trainer : E. Di Francesco sinds 01/07/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Wladimiro Falcone 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 2024-25: 38 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 2023-24: 38 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 30 W. FalconeJamil Siebert Lecce · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Fortuna Dusseldorf · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Lecce · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, 1 rood, cijfer 4,3 Fortuna Dusseldorf · 2024-25: 21 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 6,7 Fortuna Dusseldorf · 2023-24: 24 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 5 J. SiebertAntonino Gallo 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 2024-25: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 6,9 2023-24: 35 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 25 A. GalloDanilo Filipe Melo Veiga 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 2025-26: 36 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 44 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,7 2024-25: 13 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 17 D. VeigaEsmevânio Kialonda Gaspar 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 2025-26: 23 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, 1 rood, cijfer 6,8 2024-25: 24 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,1 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 4 K. GasparOumar Ngom Lecce · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Lecce · 2025-26: 15 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Pau FC · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Pau FC · 2024-25: 13 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,4 Pau FC · 2023-24: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel 79 O. NgomYoussef Maleh Lecce · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Cremonese · 2025-26: 14 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, 1 rood, cijfer 6,6 Lecce · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Empoli · 2024-25: 22 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,7 Lecce · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Empoli · 2023-24: 34 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 57 overtreding(en), — buitenspel, 11 geel, cijfer 6,8 Fiorentina · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Lecce · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 57 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 14 Y. MalehOlaf Gorter 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 28 O. GorterJoël Almada Monteiro Lecce · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Young Boys · 2026-27: 5 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Switzerland · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 0,0 Young Boys · 2025-26: 31 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Young Boys · 2024-25: 26 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 2 assist(s), 39 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, 1 rood, cijfer 7,0 Young Boys · 2023-24: 34 wedstrijden, 12 doelpunt(en), 2 assist(s), 50 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 99 J. MonteiroAmar Abdirahman Ahmed Fatah Lecce · 2026-27: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Willem II · 2024-25: 26 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Troyes · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Lommel SK · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Lommel SK · 2023-24: 17 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 7 A. Ahmed FatahKonan Ignace Jocelyn N’Dri Lecce · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Lecce · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Oud-Heverlee Leuven · 2024-25: 24 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 29 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Lecce · 2024-25: 15 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Oud-Heverlee Leuven · 2023-24: 24 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 29 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 11 K. N’Dri
Wladimiro Falcone
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27100——06,3
2025-26100——07,3
2024-2538001—27,1
2023-243800——07,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jamil Siebert
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lecce7107—16,8
2025-26Fortuna Dusseldorf1001—06,6
2025-26Lecce1001—0 14,3
2024-25Fortuna Dusseldorf210219—96,7
2023-24Fortuna Dusseldorf241119—56,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Antonino Gallo
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271001—06,5
2025-262001—06,8
2024-25310212—3 16,9
2023-2435039—26,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Danilo Filipe Melo Veiga
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27100——06,5
2025-26360144—86,7
2024-2513006—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Esmevânio Kialonda Gaspar
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271001—06,7
2025-26230013—6 16,8
2024-2524019—37,1
2023-24—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Oumar Ngom
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lecce1003—06,3
2025-26Lecce150015—16,6
2025-26Pau FC—00————
2024-25Pau FC131015—16,4
2023-24Pau FC200——1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Youssef Maleh
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lecce100——06,7
2025-26Cremonese141027—2 16,6
2025-26Lecce000——0—
2024-25Empoli220132—46,7
2024-25Lecce00132—06,7
2023-24Empoli340157—116,8
2023-24Fiorentina—00————
2023-24Lecce00157—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Olaf Gorter
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27100——06,9
2025-26100——06,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Joël Almada Monteiro
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lecce5006—06,6
2026-27Young Boys5317—17,2
2026-27Switzerland0000—00,0
2025-26Young Boys311226—16,6
2024-25Young Boys267239—0 17,0
2023-24Young Boys3412250—27,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Amar Abdirahman Ahmed Fatah
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lecce6102—07,1
2024-25Willem II261010—36,8
2024-25Troyes—00————
2024-25Lommel SK—00————
2023-24Lommel SK17107—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Konan Ignace Jocelyn N’Dri
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lecce1001—06,9
2025-26Lecce100——06,3
2024-25Oud-Heverlee Leuven243229—26,8
2024-25Lecce15007—06,6
2023-24Oud-Heverlee Leuven243229—26,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

5overwinning(en) Roma
1gelijk
0overwinning(en) Lecce
2,2doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Roma 12 doelpunt(en), Lecce 1 · beide scoren in 17% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 33% · 3,8 geel en 0,0 rood per wedstrijd (6 verslag(en)) · scheidsrechters: Daniele Chiffi, J. L. Sacchi, Juan Luca Sacchi

Doelpuntenmakers in deze duels : A. Dovbyk Roma, 2 · D. Malen Roma, 2 · A. Saelemaekers Roma, 1 · E. Ferguson Roma, 1 · G. Mancini Roma, 1 · M. Koné Roma, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
31/08/2026Lecce – Roma Serie A ♂0 – 4Roma
22/03/2026Roma – Lecce Serie A ♂1 – 0Roma
06/01/2026Lecce – Roma Serie A ♂0 – 2Roma
29/03/2025Lecce – Roma Serie A ♂0 – 1Roma
07/12/2024Roma – Lecce Serie A ♂4 – 1Roma
01/04/2024Lecce – Roma Serie A ♂0 – 0gelijk

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Roma – Lecce →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Geen bekende zender voor Luxembourg.

Elders in EuropaZender
Italie land van de competitieBAZR of Sky of DAZN rechten van het seizoen
Canada (Québec)Fubo of TLN rechten van het seizoen
DanemarkTV2 rechten van het seizoen
EspagneDAZN rechten van het seizoen
États-Unis (New York)CBS rechten van het seizoen
FranceDAZN rechten van het seizoen
GrèceCosmote rechten van het seizoen
Pays-BasZiggo rechten van het seizoen
PologneEleven of Polsat rechten van het seizoen
PortugalSport TV rechten van het seizoen
Royaume-UniDAZN rechten van het seizoen
SuisseSky rechten van het seizoen
TurquieTIVIBU of S Sport rechten van het seizoen
Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13