AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Eredivisie ♂ · za 28 nov 2026 · 16:30

Excelsior – Telstar

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Kansen
Wat is dit?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

40 %1 — Excelsior
25 %Gelijk
34 %2 — Telstar

Verwachte score 1 – 2 (9 %) · verwachte doelpunten 1,61 – 1,83

Wat is dit?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· waarschijnlijkste uitslag: geen gelijkspel · betrouwbaarheid laag
Wat is dit?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Lezing: van 10 wedstrijden als deze zou Excelsior er ongeveer 4 winnen en de andere 6 niet.

⚖ Laatste onderlinge duel was spannend: Excelsior 2 – 2 Telstar op 17/01/2026, gelijkspel.

Bron: modèle + Elo (sans cotes) · berekend op 07/11/2026. Geen quoteringen hier: quoteringen en signalen staan in de accountruimte.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Excelsior NDDDD van oudste naar meest recente

19/09/2026uitAjax Eredivisie ♂2 – 2N
11/10/2026thuisGroningen Eredivisie ♂1 – 5D
16/10/2026uitHeerenveen Eredivisie ♂0 – 4D
25/10/2026uitFor Sittard Eredivisie ♂0 – 1D
01/11/2026thuisTwente Eredivisie ♂0 – 9D

Telstar NNDDV van oudste naar meest recente

11/10/2026thuisADO Den Haag Eredivisie ♂2 – 2N
11/10/2026thuisDen Haag Eredivisie ♂2 – 2N
17/10/2026thuisFeyenoord Eredivisie ♂3 – 4D
23/10/2026uitGo Ahead Eagles Eredivisie ♂2 – 3D
01/11/2026thuisUtrecht Eredivisie ♂4 – 2V

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Excelsior 7 wedstrijden zonder overwinning 4 nederlagen op rij 4 wedstrijden zonder overwinning uit 3 wedstrijden zonder doelpunt 3 nederlagen op rij thuis
komt van een 0-9-nederlaag tegen Twente · 0 W, 1 G, 4 V in de laatste 5 wedstrijden (3 gescoord, 21 tegen)

Telstar 5 wedstrijden met een doelpunt 4 wedstrijden zonder overwinning uit
komt van een 4-2-zege tegen Utrecht · 1 W, 2 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (13 gescoord, 13 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Excelsior

Aanval · 1,80 doelpunt(en) per wedstrijd (1,30 thuis, 2,20 uit) · 12,9 schoten per wedstrijd, 34% op doel · niet gescoord in 11% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 31-45e minuut

Verdediging · 2,00 tegen per wedstrijd (2,50 thuis, 1,60 uit) · 22% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 0-15e minuut · 12 geel, 0 rood

Discipline · 11,3 overtreding(en) per wedstrijd · 0,9 buitenspel per wedstrijd · 1,10 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · S. van Gassel · 30 redding(en), 77% van de schoten op doel gestopt · 1,00 tegen per 90 min · cijfer 7,0

Trainer · R. den Uil sinds 01/06/2024 · 1 club(s) getraind sinds 2024
Systeem: 4-3-3, trois attaquants · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (ook 3-4-3 ×1, 5-4-1 ×1)

Vorm (API-Football): WLWWDLDLL

Telstar

Aanval · 1,10 doelpunt(en) per wedstrijd (1,60 thuis, 0,50 uit) · 13,2 schoten per wedstrijd, 30% op doel · niet gescoord in 44% van de wedstrijden · strafschoppen 2 benut · sterkste fase: 0-15e minuut

Verdediging · 2,00 tegen per wedstrijd (3,00 thuis, 0,80 uit) · 11% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 46-60e minuut · 13 geel, 1 rood

Discipline · 10,4 overtreding(en) per wedstrijd · 1,6 buitenspel per wedstrijd · 1,50 geel en 0,10 rood per wedstrijd (fiches de match, 19 wedstrijd(en))

Doelman · R. Koeman · 41 redding(en), 77% van de schoten op doel gestopt · 1,33 tegen per 90 min · cijfer 7,9

Trainer · Henk Brugge sinds 01/08/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 3-4-2-1, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (ook 4-2-3-1 ×2, 4-3-3 ×2)

Vorm (API-Football): WLLDLDLDL

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Excelsior

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Telstar

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: R. Mendes (Inactive)

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 10,8 voor Excelsior, 11,1 voor Telstar · Verwachte gele kaarten: 3,0 · Verwacht buitenspel: 4,0

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: A. SlitiAymen Sliti

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Excelsior9311—06,9
2025-26Feyenoord12101—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), K. BosKasey Bos
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Excelsior5002—06,8
2025-26Mainz—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), N. GroenNesto Groen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Excelsior5105—14,7
2025-26Excelsior1001—06,2
2024-25Excelsior300——06,3
2024-25Feyenoord—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), P. BrouwerPatrick Brouwer
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Telstar9219—07,0
2025-26Telstar3211—17,3
2024-25Sparta Rotterdam—00————
2023-24Sparta Rotterdam—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Excelsior

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
8 I. YegoianIrakli Yegoian
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Excelsior93 (1 strafsch.)57—17,6
2026-27Georgia1000—00,0
2025-26Excelsior1002—06,9
2024-25Vitesse358542—17,1
2023-24Twente000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

18 %350,3485 %
19 D. GardenDavid Garden
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2793010—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

18 %300,4385 %
7 A. SlitiAymen Sliti
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Excelsior9311—06,9
2025-26Feyenoord12101—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

14 %310,5369 %
3 R. MeissenRick Meissen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Excelsior9109—16,9
2025-26Excelsior330325—46,8
2024-25Sparta Rotterdam20003—16,8
2023-24Sparta Rotterdam22004—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %100,1185 %
20 L. HartjesLennard Hartjes
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Excelsior91011—16,7
2025-26Excelsior211015—16,8
2024-25Excelsior214213—27,2
2024-25Feyenoord—00————
2023-24Excelsior100——07,3
2023-24Feyenoord100——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %100,1185 %

Telstar

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
10 T. OwusuTyron Owusu
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27FC Luzern9114—1 16,3
2026-27Telstar9306—07,2
2025-26FC Luzern372616—57,1
2025-26Telstar4101—07,0
2024-25FC Luzern321112—26,7
2024-25Telstar283224—36,9
2023-24Telstar2001—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

28 %300,3679 %
27 P. BrouwerPatrick Brouwer
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Telstar9219—07,0
2025-26Telstar3211—17,3
2024-25Sparta Rotterdam—00————
2023-24Sparta Rotterdam—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

25 %210,2379 %
7 Rui MendesRui Jorge Monteiro Mendes
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Telstar8102—16,5
2025-26Groningen000——0—
2024-25Groningen34118—36,5
2023-24Groningen15228—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

12 %100,1772 %
4 A. SoualhiaAbdelnour Soualhia
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2791114—37,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

11 %110,1179 %
23 N. ShenkmanN. Shenkman
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-276120—07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %120,3829 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Excelsior — 4-3-3

Trainer : R. den Uil sinds 01/06/2024 · vastgelegd op 23/10/2026

Stijn van Gassel Excelsior · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Excelsior · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Nijmegen · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Excelsior · 2023-24: 34 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 1 S. van GasselJan Plug Excelsior · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Dordrecht · 2025-26: 14 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 Feyenoord · 2025-26: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 14 J. PlugCasper Ludvig Widell 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 9,0 2024-25: 35 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 1 assist(s), 38 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,3 2023-24: 30 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 4 C. WidellSimon Janssen 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 2025-26: 13 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 15 S. JanssenEric Emanuel da Silva Moreira Excelsior · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Rio Ave · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 Nott'm Forest · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Nott'm Forest · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 St Pauli · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2 E. Emanuel da Silva MoreiraRick Meissen Excelsior · 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Excelsior · 2025-26: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,8 Sparta Rotterdam · 2024-25: 20 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Sparta Rotterdam · 2023-24: 22 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 3 R. MeissenIrakli Yegoian Excelsior · 2026-27: 9 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 5 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,6 Georgia · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 0,0 Excelsior · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Vitesse · 2024-25: 35 wedstrijden, 8 doelpunt(en), 5 assist(s), 42 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Twente · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 8 I. YegoianLennard Hartjes Excelsior · 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Excelsior · 2025-26: 21 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Excelsior · 2024-25: 21 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 2 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,2 Feyenoord · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Excelsior · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Feyenoord · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 20 L. HartjesAymen Sliti Excelsior · 2026-27: 9 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Feyenoord · 2025-26: 12 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 7 A. SlitiKasey Bos Excelsior · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Mainz · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 12 K. BosNesto Groen Excelsior · 2026-27: 5 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 4,7 Excelsior · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Excelsior · 2024-25: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Feyenoord · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 28 N. Groen
Stijn van Gassel
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Excelsior9011—07,0
2025-26Excelsior000——0—
2024-25Nijmegen200——07,3
2023-24Excelsior3400——07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jan Plug
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Excelsior9005—26,8
2025-26Dordrecht141013—27,1
2025-26Feyenoord500——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Casper Ludvig Widell
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279108—06,8
2025-26100——09,0
2024-25354138—37,3
2023-24301012—26,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Simon Janssen
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2790310—16,6
2025-2613014—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Eric Emanuel da Silva Moreira
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Excelsior7006—06,3
2025-26Rio Ave3001—06,4
2025-26Nott'm Forest000——0—
2024-25Nott'm Forest200——06,2
2023-24St Pauli100——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Rick Meissen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Excelsior9109—16,9
2025-26Excelsior330325—46,8
2024-25Sparta Rotterdam20003—16,8
2023-24Sparta Rotterdam22004—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Irakli Yegoian
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Excelsior93 (1 strafsch.)57—17,6
2026-27Georgia1000—00,0
2025-26Excelsior1002—06,9
2024-25Vitesse358542—17,1
2023-24Twente000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Lennard Hartjes
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Excelsior91011—16,7
2025-26Excelsior211015—16,8
2024-25Excelsior214213—27,2
2024-25Feyenoord—00————
2023-24Excelsior100——07,3
2023-24Feyenoord100——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aymen Sliti
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Excelsior9311—06,9
2025-26Feyenoord12101—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Kasey Bos
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Excelsior5002—06,8
2025-26Mainz—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Nesto Groen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Excelsior5105—14,7
2025-26Excelsior1001—06,2
2024-25Excelsior300——06,3
2024-25Feyenoord—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 9 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (25/10/2026) behouden.

Telstar — 3-4-2-1

Trainer : Henk Brugge sinds 01/08/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Ronald Koeman Jr. 2026-27: 9 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,9 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 2024-25: 38 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 2023-24: 26 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 1 R. KoemanAbdelnour Soualhia 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,1 4 A. SoualhiaMarvin Peersman Telstar · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Groningen · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Groningen · 2024-25: 26 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, 1 rood, cijfer 6,9 Groningen · 2023-24: 37 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 7 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,4 43 M. PeersmanSem Valk Telstar · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Dordrecht · 2025-26: 30 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 Feyenoord · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 16 S. ValkNils Rossen Telstar · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Telstar · 2025-26: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Telstar · 2024-25: 36 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 8 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 Nijmegen · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Nijmegen · 2023-24: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 17 N. RossenTyrone Owusu FC Luzern · 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood, cijfer 6,3 Telstar · 2026-27: 9 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 FC Luzern · 2025-26: 37 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 6 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 Telstar · 2025-26: 4 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 FC Luzern · 2024-25: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Telstar · 2024-25: 28 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 Telstar · 2023-24: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 10 T. OwusuN. Shenkman 2026-27: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 23 N. ShenkmanPrince Adu-Addae Junior Aning Telstar · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,7 Dortmund · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 5 P. AningHarrie Kuster Telstar · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,1 Waalwijk · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Twente · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Twente · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 14 H. KusterIsaiah Ahmed Telstar · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 2,2 Heerenveen · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Heerenveen · 2024-25: 13 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 6 I. AhmedPatrick Brouwer Telstar · 2026-27: 9 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Telstar · 2025-26: 3 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 Sparta Rotterdam · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Sparta Rotterdam · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 27 P. Brouwer
Ronald Koeman Jr.
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2792 (2 strafsch.)00—27,9
2025-26400——07,3
2024-253800——17,1
2023-242600——36,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Abdelnour Soualhia
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2791114—37,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Marvin Peersman
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Telstar9008—16,9
2025-26Groningen101——06,5
2024-25Groningen260214—7 16,9
2023-24Groningen372725—47,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Sem Valk
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Telstar7016—16,7
2025-26Dordrecht302228—47,0
2023-24Feyenoord000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Nils Rossen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Telstar9004—06,9
2025-26Telstar5011—06,9
2024-25Telstar360830—47,0
2024-25Nijmegen—00————
2023-24Nijmegen3001—06,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Tyron Owusu
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27FC Luzern9114—1 16,3
2026-27Telstar9306—07,2
2025-26FC Luzern372616—57,1
2025-26Telstar4101—07,0
2024-25FC Luzern321112—26,7
2024-25Telstar283224—36,9
2023-24Telstar2001—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

N. Shenkman
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-276120—07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Prince Adu-Addae Junior Aning
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Telstar6004—05,7
2023-24Dortmund—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Harrie Kuster
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Telstar4002—05,1
2025-26Waalwijk3002—06,8
2024-25Twente2002—06,7
2023-24Twente000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Isaiah Ahmed
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Telstar2001—12,2
2025-26Heerenveen000——0—
2024-25Heerenveen13001—06,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Patrick Brouwer
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Telstar9219—07,0
2025-26Telstar3211—17,3
2024-25Sparta Rotterdam—00————
2023-24Sparta Rotterdam—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 8 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (23/10/2026) behouden.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

0overwinning(en) Excelsior
2gelijk
0overwinning(en) Telstar
4,0doelpunten per wedstrijd

2 onderlinge wedstrijd(en): Excelsior 4 doelpunt(en), Telstar 4 · beide scoren in 100% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 100% · 2,5 geel en 0,0 rood per wedstrijd (2 verslag(en)) · scheidsrechters: B. Nijhuis, Martin Van den Kerkhof

Doelpuntenmakers in deze duels : J. Ritmeester van de Kamp Telstar, 2 · A. Zagre Excelsior, 1 · G. de Regt Excelsior, 1 · I. Yegoian Excelsior, 1 · N. Naujoks Excelsior, 1 · N. Rossen Telstar, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
17/01/2026Excelsior – Telstar Eredivisie ♂2 – 2gelijk
01/11/2025Telstar – Excelsior Eredivisie ♂2 – 2gelijk

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Excelsior – Telstar →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Espagne · DAZN enige uitzender van de competitie

Elders in EuropaZender
Pays-Bas land van de competitieESPN of NOS rechten van het seizoen
AllemagneSport Digital enige uitzender van de competitie
AutricheSport Digital enige uitzender van de competitie
BelgiquePlaySports of Sporza rechten van het seizoen
Canada (Québec)Rogers enige uitzender van de competitie
États-Unis (New York)ESPN enige uitzender van de competitie
FranceDAZN enige uitzender van de competitie
GrèceNova enige uitzender van de competitie
GuadeloupeESPN enige uitzender van de competitie
IrlandePremier Sports of Thriller TV rechten van het seizoen
ItalieMola TV enige uitzender van de competitie
La RéunionESPN Africa enige uitzender van de competitie
MarocDubai Sports enige uitzender van de competitie
PolognePolsat Sports enige uitzender van de competitie
PortugalDAZN enige uitzender van de competitie
SénégalESPN Africa enige uitzender van de competitie
SuisseSport Digital enige uitzender van de competitie
TunisieDubai Sports enige uitzender van de competitie
TurquieSaran (TiviBu) enige uitzender van de competitie
Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13