AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Jupiler Pro League ♂ · za 28 nov 2026 · 20:45

Lommel SK – Waregem

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Lommel SK DNVNV van oudste naar meest recente

12/09/2026uitSt. Gilloise Jupiler Pro League ♂0 – 5D
19/09/2026thuisMechelen Jupiler Pro League ♂0 – 0N
09/10/2026uitBeveren Jupiler Pro League ♂3 – 1V
24/10/2026uitOud-Heverlee Leuven Jupiler Pro League ♂2 – 2N
01/11/2026thuisGent Jupiler Pro League ♂2 – 0V

Waregem DDDDD van oudste naar meest recente

13/09/2026thuisCharleroi Jupiler Pro League ♂0 – 1D
19/09/2026uitAnderlecht Jupiler Pro League ♂0 – 3D
10/10/2026thuisGent Jupiler Pro League ♂0 – 2D
24/10/2026uitRAAL La Louviere Jupiler Pro League ♂0 – 3D
30/10/2026thuisClub Brugge Jupiler Pro League ♂2 – 4D

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Lommel SK 4 wedstrijden ongeslagen
komt van een 2-0-zege tegen Gent · 2 W, 2 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (7 gescoord, 8 tegen)

Waregem 5 nederlagen op rij 3 nederlagen op rij thuis
komt van een 2-4-nederlaag tegen Club Brugge · 0 W, 0 G, 5 V in de laatste 5 wedstrijden (2 gescoord, 13 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Lommel SK

Aanval · 1,10 doelpunt(en) per wedstrijd (1,00 thuis, 1,30 uit) · 11,1 schoten per wedstrijd, 28% op doel · niet gescoord in 50% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 16-30e minuut

Verdediging · 1,10 tegen per wedstrijd (0,50 thuis, 1,80 uit) · 38% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 61-75e minuut · 8 geel, 0 rood

Discipline · 7,7 overtreding(en) per wedstrijd · 1,7 buitenspel per wedstrijd · 1,10 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 9 wedstrijd(en))

Doelman · Matthias Pieklak · 28 redding(en), 76% van de schoten op doel gestopt · 1,13 tegen per 90 min · cijfer 7,3

Trainer · Lee Johnson sinds 01/01/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (ook 4-1-4-1 ×4)

Vorm (API-Football): DLWWLLDW

Waregem

Aanval · 1,30 doelpunt(en) per wedstrijd (1,50 thuis, 1,00 uit) · 13,1 schoten per wedstrijd, 35% op doel · niet gescoord in 50% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 76-90e minuut

Verdediging · 1,10 tegen per wedstrijd (1,00 thuis, 1,30 uit) · 38% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 46-60e minuut · 8 geel, 1 rood

Discipline · 11,4 overtreding(en) per wedstrijd · 1,6 buitenspel per wedstrijd · 1,00 geel en 0,50 rood per wedstrijd (fiches de match, 9 wedstrijd(en))

Doelman · L. Bostyn · 21 redding(en), 81% van de schoten op doel gestopt · 0,77 tegen per 90 min · cijfer 7,4

Trainer · Michael Beale sinds 01/08/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 4-3-3, trois attaquants · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 4-3-2-1 ×3)

Vorm (API-Football): WDWDWLLL

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Lommel SK

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Waregem

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 10,1 voor Lommel SK, 13,0 voor Waregem · Verwachte gele kaarten: 3,3 · Verwacht buitenspel: 3,0

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: J. van DuivenJason van Duiven

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lommel SK80310—17,3
2025-26Lommel SK282319—76,7
2024-25Lommel SK284 (1 strafsch.)238—77,0
2024-25Almere City—00————
2024-25PSV Eindhoven000——0—
2023-24Almere City13004—16,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), A. EmentaAnosike Victor Ementa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Waregem81423—27,0
2026-27Zulte Waregem71420—27,1
2025-26Waregem324850—56,9
2025-26Zulte Waregem324850—56,9
2025-26Viborg3123—07,4
2024-25Viborg313126—26,8
2023-24Viborg318631—67,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Lommel SK

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
10 T. ReynersTom Reyners
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lommel SK8307—16,9
2025-26Lommel SK313917—17,0
2024-25Beerschot VA301014—36,6
2023-24Beerschot VA258425—17,4
2023-24Beveren—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

20 %300,3983 %
9 Don-Angelo Christoffel Annum-Assamoah KonaduDon-Angelo Christoffel Annum-Assamoah Kon
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lommel SK6301—07,1
2026-27Ajax100——06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

14 %300,5766 %
15 L. SchoofsLucas Schoofs
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2782012—17,1
2025-26317235—27,0
2024-25216 (1 strafsch.)144—37,1
2023-24348 (1 strafsch.)440—47,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

13 %200,2583 %
2 J. van DuivenJason van Duiven
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lommel SK80310—17,3
2025-26Lommel SK282319—76,7
2024-25Lommel SK284 (1 strafsch.)238—77,0
2024-25Almere City—00————
2024-25PSV Eindhoven000——0—
2023-24Almere City13004—16,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %030,0083 %
11 S. AppuahStredair Appuah
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lommel SK8012—07,0
2025-26Valenciennes—00————
2024-25Palermo20002—06,6
2024-25Valenciennes20002—06,6
2024-25Nantes000——0—
2023-24Nantes4001—06,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %010,0083 %

Waregem

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
21 Á. ZalánÁtrók István Zalán
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Waregem8303—06,9
2026-27Zulte Waregem7302—06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

14 %300,6657 %
20 T. HedlTobias Hedl
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Waregem8222—07,0
2026-27Zulte Waregem7222—07,1
2025-26Waregem11103—0 16,5
2025-26Zulte Waregem11103—0 16,5
2024-25Waregem104011—06,9
2024-25Zulte Waregem104011—06,9
2024-25SK Rapid2001—06,8
2024-25Rapid Vienna2001—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

11 %220,3966 %
18 A. EmentaAnosike Victor Ementa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Waregem81423—27,0
2026-27Zulte Waregem71420—27,1
2025-26Waregem324850—56,9
2025-26Zulte Waregem324850—56,9
2025-26Viborg3123—07,4
2024-25Viborg313126—26,8
2023-24Viborg318631—67,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

11 %140,1383 %
11 M. AkéMarley Martin Mickaël Justin Aké
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Waregem8102—17,2
2026-27Zulte Waregem7102—17,2
2025-26Waregem308011—16,9
2025-26Zulte Waregem308011—16,9
2025-26Yverdon Sport—00————
2024-25Yverdon Sport347 (1 strafsch.)322—47,0
2024-25Juventus—00————
2023-24Yverdon Sport182024—66,9
2023-24Udinese100——06,3
2023-24Juventus—00———6,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

11 %100,1383 %
8 T. ClaesThomas Claes
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Waregem81012—06,9
2026-27Zulte Waregem71012—06,9
2025-26Waregem342133—36,9
2025-26Zulte Waregem342133—36,9
2024-25Waregem253 (1 strafsch.)333—17,1
2024-25Zulte Waregem253 (1 strafsch.)333—17,1
2024-25Genk800——0—
2023-24Zulte Waregem226 (2 strafsch.)034—77,1
2023-24Waregem226 (2 strafsch.)034—77,1
2023-24Genk000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

9 %100,1383 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Lommel SK — 4-2-3-1

Trainer : Lee Johnson sinds 01/01/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Matthias Pieklak Lommel SK · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Lommel SK · 2025-26: 15 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,6 Lommel SK · 2024-25: 26 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 Genk · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Lommel SK · 2023-24: 21 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,4 Genk · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 23 M. PieklakTimothy Joel Eyoma Lommel SK · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Lommel SK · 2025-26: 16 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Lincoln · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Lincoln City FC · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 3 T. EyomaShawn Adewoye Lommel SK · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 For Sittard · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 For Sittard · 2024-25: 25 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 29 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Waalwijk · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel For Sittard · 2023-24: 33 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 38 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,0 Waalwijk · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 4 S. AdewoyeJ. Tolinsson 2025-26: 22 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 2024-25: 23 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,8 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 14 J. TolinssonDries Wouters 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 2025-26: 31 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,2 2024-25: 28 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 2023-24: 26 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, 1 rood, cijfer 7,0 5 D. WoutersLucas Schoofs 2026-27: 8 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 2025-26: 31 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 2 assist(s), 35 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 2024-25: 21 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 1 assist(s), 44 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,1 2023-24: 34 wedstrijden, 8 doelpunt(en), 4 assist(s), 40 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,3 15 L. SchoofsJoey Mathijs Pelupessy Lommel SK · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Lommel SK · 2025-26: 27 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Groningen · 2024-25: 13 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Lommel SK · 2024-25: 12 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Groningen · 2023-24: 24 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 6 J. PelupessySverre Halseth Nypan Lommel SK · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Middlesbrough · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 41 S. NypanIsaiah Dada-Mascoll 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 44 I. Dada-MascollNicolas Rommens Lommel SK · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Lommel SK · 2025-26: 28 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 Lommel SK · 2024-25: 26 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 5 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, cijfer 7,3 Waregem · 2024-25: 26 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 5 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, cijfer 7,3 Zulte Waregem · 2024-25: 26 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 5 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, cijfer 7,3 Zulte Waregem · 2023-24: 22 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 33 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Waregem · 2023-24: 22 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 33 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Lommel SK · 2023-24: 15 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 33 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 8 N. RommensJason van Duiven Lommel SK · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 Lommel SK · 2025-26: 28 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,7 Lommel SK · 2024-25: 28 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 2 assist(s), 38 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,0 Almere City · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel PSV Eindhoven · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Almere City · 2023-24: 13 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,4 2 J. van Duiven
Matthias Pieklak
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lommel SK800——07,3
2025-26Lommel SK1500——26,6
2024-25Lommel SK2600——27,0
2024-25Genk—00————
2023-24Lommel SK2100——07,4
2023-24Genk000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Timothy Joel Eyoma
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lommel SK8003—17,2
2025-26Lommel SK16109—26,8
2023-24Lincoln000——0—
2023-24Lincoln City FC000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Shawn Adewoye
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lommel SK8007—26,9
2025-26For Sittard2001—07,0
2024-25For Sittard251029—36,8
2024-25Waalwijk—00————
2023-24For Sittard331138—77,0
2023-24Waalwijk100——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jesper Mikael Tolinsson
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2025-26220119—36,7
2024-25230130—66,8
2023-2400022—06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Dries Wouters
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-276001—17,1
2025-26313018—37,2
2024-25282115—37,0
2023-24261123—7 17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Lucas Schoofs
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2782012—17,1
2025-26317235—27,0
2024-25216 (1 strafsch.)144—37,1
2023-24348 (1 strafsch.)440—47,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Joey Mathijs Pelupessy
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lommel SK7002—06,8
2025-26Lommel SK273011—16,9
2024-25Groningen13012—06,6
2024-25Lommel SK12016—36,8
2023-24Groningen240028—36,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Sverre Halseth Nypan
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lommel SK300——06,5
2025-26Middlesbrough100——06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Isaiah Dada-Mascoll
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-273001—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Nicolas Rommens
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lommel SK2021—07,3
2025-26Lommel SK282118—47,0
2024-25Lommel SK261531—107,3
2024-25Waregem261531—107,3
2024-25Zulte Waregem261531—107,3
2023-24Zulte Waregem221033—17,2
2023-24Waregem221033—17,2
2023-24Lommel SK151033—17,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jason van Duiven
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lommel SK80310—17,3
2025-26Lommel SK282319—76,7
2024-25Lommel SK284 (1 strafsch.)238—77,0
2024-25Almere City—00————
2024-25PSV Eindhoven000——0—
2023-24Almere City13004—16,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 8 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.

Waregem — 4-2-3-1

Trainer : Michael Beale sinds 01/08/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Brent Georges Gabriël Waregem · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Zulte Waregem · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,4 Waregem · 2025-26: 36 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 Zulte Waregem · 2025-26: 36 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 Beveren · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 13 B. GabriëlJakob Kiilerich Rask Waregem · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Zulte Waregem · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Waregem · 2025-26: 29 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 29 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 6,8 Zulte Waregem · 2025-26: 29 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 29 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 6,8 5 J. KiilerichLaurent Lemoine Waregem · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 Zulte Waregem · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 Waregem · 2025-26: 22 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 Zulte Waregem · 2025-26: 22 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 Waregem · 2024-25: 17 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Zulte Waregem · 2024-25: 17 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Lommel SK · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 4 L. LemoineBenoit De Jaegere Zulte Waregem · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 3,3 Waregem · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Waregem · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Zulte Waregem · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Waregem · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Zulte Waregem · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 45 D. De JaegereYannick Cappelle Waregem · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Zulte Waregem · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Waregem · 2025-26: 30 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Zulte Waregem · 2025-26: 30 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Waregem · 2024-25: 26 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Zulte Waregem · 2024-25: 26 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Zulte Waregem · 2023-24: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Waregem · 2023-24: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 55 Y. CappelleEnrique Lofolomo Waregem · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Zulte Waregem · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Waregem · 2025-26: 22 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,8 Zulte Waregem · 2025-26: 22 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,8 6 E. LofolomoSerxho Ujka Waregem · 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Zulte Waregem · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Waregem · 2025-26: 15 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Zulte Waregem · 2025-26: 15 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 36 S. UjkaOusseynou Niang Zulte Waregem · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 St. Gilloise · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Waregem · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 St. Gilloise · 2025-26: 30 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 34 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,9 St. Gilloise · 2024-25: 30 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 34 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,9 Modena · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 22 O. NiangThomas Claes Waregem · 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Zulte Waregem · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Waregem · 2025-26: 34 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 33 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 Zulte Waregem · 2025-26: 34 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 33 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 Waregem · 2024-25: 25 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 3 assist(s), 33 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Zulte Waregem · 2024-25: 25 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 3 assist(s), 33 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Genk · 2024-25: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Zulte Waregem · 2023-24: 22 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 0 assist(s), 34 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,1 Waregem · 2023-24: 22 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 0 assist(s), 34 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,1 Genk · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 8 T. ClaesT. Panduro Zulte Waregem · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 3,3 Waregem · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 25 T. PanduroAnosike Victor Ementa Waregem · 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 4 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 Zulte Waregem · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 4 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 Waregem · 2025-26: 32 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 8 assist(s), 50 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 Zulte Waregem · 2025-26: 32 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 8 assist(s), 50 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 Viborg · 2025-26: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,4 Viborg · 2024-25: 31 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Viborg · 2023-24: 31 wedstrijden, 8 doelpunt(en), 6 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,2 18 A. Ementa
Brent Georges Gabriël
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Waregem200——07,2
2026-27Zulte Waregem1000—05,4
2025-26Waregem3601——17,3
2025-26Zulte Waregem3601——17,3
2023-24Beveren—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jakob Kiilerich Rask
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Waregem8003—07,3
2026-27Zulte Waregem7003—07,2
2025-26Waregem290029—3 16,8
2025-26Zulte Waregem290029—3 16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Laurent Lemoine
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Waregem80013—27,0
2026-27Zulte Waregem70012—27,0
2025-26Waregem221018—36,9
2025-26Zulte Waregem221018—36,9
2024-25Waregem1700——26,7
2024-25Zulte Waregem1700——26,7
2023-24Lommel SK—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Benoit De Jaegere
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Zulte Waregem1001—03,3
2026-27Waregem1001—06,6
2025-26Waregem0008—16,6
2025-26Zulte Waregem0008—16,6
2024-25Waregem000——0—
2024-25Zulte Waregem000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Yannick Cappelle
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Waregem8016—06,9
2026-27Zulte Waregem7015—07,0
2025-26Waregem301110—26,8
2025-26Zulte Waregem301110—26,8
2024-25Waregem26005—07,1
2024-25Zulte Waregem26005—07,1
2023-24Zulte Waregem710——06,6
2023-24Waregem710——06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Enrique Lofolomo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Waregem8008—17,1
2026-27Zulte Waregem7007—17,0
2025-26Waregem220228—76,8
2025-26Zulte Waregem220228—76,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Serxho Ujka
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Waregem8105—06,8
2026-27Zulte Waregem7105—06,8
2025-26Waregem151212—06,7
2025-26Zulte Waregem151212—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ousseynou Niang
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Zulte Waregem2003—16,7
2026-27St. Gilloise200——06,9
2026-27Waregem2003—16,7
2025-26St. Gilloise302134—86,9
2024-25St. Gilloise302134—86,9
2024-25Modena000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Thomas Claes
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Waregem81012—06,9
2026-27Zulte Waregem71012—06,9
2025-26Waregem342133—36,9
2025-26Zulte Waregem342133—36,9
2024-25Waregem253 (1 strafsch.)333—17,1
2024-25Zulte Waregem253 (1 strafsch.)333—17,1
2024-25Genk800——0—
2023-24Zulte Waregem226 (2 strafsch.)034—77,1
2023-24Waregem226 (2 strafsch.)034—77,1
2023-24Genk000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

T. Panduro
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Zulte Waregem1000—03,3
2026-27Waregem100——06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Anosike Victor Ementa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Waregem81423—27,0
2026-27Zulte Waregem71420—27,1
2025-26Waregem324850—56,9
2025-26Zulte Waregem324850—56,9
2025-26Viborg3123—07,4
2024-25Viborg313126—26,8
2023-24Viborg318631—67,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 8 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

Geen recente onderlinge wedstrijd in de gegevens.

Volledige historiek Lommel SK – Waregem →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Uitzending onbekend: geen zender aangekondigd en geen rechten bekend voor deze competitie.

Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13