AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Jupiler Pro League ♂ · za 03 apr 2027 · 17:00

Beveren – Antwerp

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Beveren VDDND van oudste naar meest recente

12/09/2026thuisSt Truiden Jupiler Pro League ♂2 – 0V
20/09/2026uitKortrijk Jupiler Pro League ♂0 – 1D
09/10/2026thuisLommel SK Jupiler Pro League ♂1 – 3D
24/10/2026uitWesterlo Jupiler Pro League ♂4 – 4N
31/10/2026thuisSt. Gilloise Jupiler Pro League ♂1 – 2D

Antwerp DDDVD van oudste naar meest recente

13/09/2026uitClub Brugge Jupiler Pro League ♂1 – 3D
20/09/2026thuisSt. Gilloise Jupiler Pro League ♂0 – 2D
11/10/2026uitWesterlo Jupiler Pro League ♂1 – 5D
24/10/2026thuisCharleroi Jupiler Pro League ♂3 – 0V
01/11/2026uitCercle Brugge Jupiler Pro League ♂1 – 2D

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Beveren 11 wedstrijden zonder overwinning uit 4 wedstrijden zonder overwinning
komt van een 1-2-nederlaag tegen St. Gilloise · 1 W, 1 G, 3 V in de laatste 5 wedstrijden (8 gescoord, 10 tegen)

Antwerp 4 nederlagen op rij uit
komt van een 1-2-nederlaag tegen Cercle Brugge · 1 W, 0 G, 4 V in de laatste 5 wedstrijden (6 gescoord, 12 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Beveren

Aanval · 1,00 doelpunt(en) per wedstrijd (1,80 thuis, 0,30 uit) · 11,0 schoten per wedstrijd, 33% op doel · niet gescoord in 38% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 46-60e minuut

Verdediging · 1,80 tegen per wedstrijd (0,80 thuis, 2,80 uit) · 38% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 46-60e minuut · 15 geel, 1 rood

Discipline · 9,0 overtreding(en) per wedstrijd · 2,1 buitenspel per wedstrijd · 2,10 geel en 0,50 rood per wedstrijd (fiches de match, 9 wedstrijd(en))

Doelman · J. Schenk · 27 redding(en), 68% van de schoten op doel gestopt · 1,77 tegen per 90 min · cijfer 7,2

Trainer · Tim Bakens sinds 01/08/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (ook 4-1-4-1 ×1)

Vorm (API-Football): LWLLWWLL

Antwerp

Aanval · 1,50 doelpunt(en) per wedstrijd (1,80 thuis, 1,30 uit) · 14,6 schoten per wedstrijd, 29% op doel · niet gescoord in 25% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 76-90e minuut

Verdediging · 2,50 tegen per wedstrijd (2,80 thuis, 2,30 uit) · 13% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 16 geel, 2 rood

Discipline · 13,6 overtreding(en) per wedstrijd · 2,4 buitenspel per wedstrijd · 1,90 geel en 0,80 rood per wedstrijd (fiches de match, 17 wedstrijd(en))

Doelman · T. Nozawa · 31 redding(en), 61% van de schoten op doel gestopt · 2,50 tegen per 90 min · cijfer 7,2

Trainer · Marvin Compper sinds 01/08/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 4-4-2 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 4-2-3-1 ×3)

Vorm (API-Football): WWDLLLLL

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Beveren

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Antwerp

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 9,0 voor Beveren, 12,4 voor Antwerp · Verwachte gele kaarten: 3,1 · Verwacht buitenspel: 4,6

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Meeste kans op een gele kaart

SpelerTeamOvertredingen / 90 minGeel / 90 minRisico
J. MargarithaJearl Erwin Margaritha
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277218—37,1
2025-26315119—17,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Beveren1,380,3826 %

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: L. MertensLennart Mertens

SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277006—06,4
2025-262913 (2 strafsch.)333—67,0
2024-25102014—2 17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), J. MargarithaJearl Erwin Margaritha
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277218—37,1
2025-26315119—17,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), K. AbrahamsKurt Chad Abrahams
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-275001—06,5
2025-26279010—17,3
2024-2515259—57,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), M. FreyMichael Frey
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Antwerp84 (1 strafsch.)010—16,9
2025-26QPR13008—06,4
2025-26Grasshoppers110——1—
2024-25QPR298 (1 strafsch.)146—66,8
2023-24QPR9107—06,8
2023-24Schalke 04000——0—
2023-24Antwerp—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Beveren

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
5 C. LokesaChris-Emmanuel Dikwama Lokesa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Beveren84 (1 strafsch.)04—17,1
2025-26Beveren13316—27,0
2025-26Waalwijk2222—08,3
2024-25Waalwijk193110—36,7
2023-24Waalwijk311219—36,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

21 %400,6083 %
17 J. MargarithaJearl Erwin Margaritha
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277218—37,1
2025-26315119—17,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %210,4549 %
35 Y. GomisYoni Gomis
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Beveren7104—17,3
2025-26Beveren19008—07,1
2024-25Le Havre000——0—
2024-25Strasbourg000——0—
2023-24Le Havre000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %100,1566 %
9 M. KaboréMoïse Elohim Victoire Kaboré
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277101—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %100,3041 %
18 S. DewaeleSieben Dewaele
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278006—36,9
2025-26300035—86,9
2024-25270354—106,9
2023-24221147—66,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

2 %000,0083 %

Antwerp

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
9 M. FreyMichael Frey
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Antwerp84 (1 strafsch.)010—16,9
2025-26QPR13008—06,4
2025-26Grasshoppers110——1—
2024-25QPR298 (1 strafsch.)146—66,8
2023-24QPR9107—06,8
2023-24Schalke 04000——0—
2023-24Antwerp—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

29 %400,6075 %
7 I. SalahIbrahim Salah
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Antwerp7105—06,7
2026-27FC Basel 1893000——0—
2025-26Rennes200——06,5
2025-26FC Basel 1893—00————
2024-25Brest12116—06,7
2024-25Rennes0016—06,7
2023-24Rennes234110—36,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %100,2357 %
20 R. Van HeldenRein Van Helden
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Antwerp6107—06,9
2025-26St Truiden211016—2 17,0
2025-26Antwerp8105—07,1
2024-25St Truiden321138—86,9
2023-24St Truiden3600——7—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

7 %100,1766 %
33 S. PorozoSnayder Vladimir Porozo Caicedo
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-276204—26,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %200,8324 %
27 E. TuypensEran Tuypens
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-275112—06,9
2025-260004—16,5
2024-25—00————
2023-24000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %110,2949 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Beveren — 4-3-3

Trainer : Tim Bakens sinds 01/08/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Johannes Schenk Beveren · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, 1 rood, cijfer 7,2 Preußen Münster · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,9 Preußen Münster · 2024-25: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Preußen Münster · 2023-24: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 1 J. SchenkChristophe Janssens 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 2025-26: 28 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, cijfer 7,3 2024-25: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 2023-24: 20 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, 1 rood, cijfer 7,1 4 C. JanssensBruno Godeau Beveren · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Beveren · 2025-26: 28 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,3 St Truiden · 2024-25: 30 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 St Truiden · 2023-24: 37 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 6 geel 31 B. GodeauLaurent Jans Beveren · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Luxembourg · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Beveren · 2025-26: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Beveren · 2024-25: 31 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 5 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,2 21 L. JansYoni Gomis Beveren · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 Beveren · 2025-26: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Le Havre · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Strasbourg · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Le Havre · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 35 Y. GomisSieben Dewaele 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 2025-26: 30 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 35 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,9 2024-25: 27 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 54 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, cijfer 6,9 2023-24: 22 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 47 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,9 18 S. DewaeleChristian Brüls Beveren · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Beveren · 2025-26: 29 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 11 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,7 Beveren · 2024-25: 15 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 7,1 Waregem · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Zulte Waregem · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Zulte Waregem · 2023-24: 27 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Waregem · 2023-24: 27 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Beveren · 2023-24: 25 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 St Truiden · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 22 C. BrülsChris-Emmanuel Dikwama Lokesa Beveren · 2026-27: 8 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Beveren · 2025-26: 13 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 Waalwijk · 2025-26: 2 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,3 Waalwijk · 2024-25: 19 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 Waalwijk · 2023-24: 31 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 5 C. LokesaLennart Mertens 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 2025-26: 29 wedstrijden, 13 doelpunt(en), 3 assist(s), 33 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,0 2024-25: 10 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, 1 rood, cijfer 7,0 92 L. MertensJearl Erwin Margaritha 2026-27: 7 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,1 2025-26: 31 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 11 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 17 J. MargarithaKurt Chad Abrahams 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 2025-26: 27 wedstrijden, 9 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 2024-25: 15 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 5 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 34 K. Abrahams
Johannes Schenk
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Beveren8001—0 17,2
2025-26Preußen Münster100——07,9
2024-25Preußen Münster3300——07,1
2023-24Preußen Münster800——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Christophe Janssens
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278007—36,9
2025-26280226—107,3
2024-259108—27,0
2023-24200322—6 17,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Bruno Godeau
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Beveren8002—16,8
2025-26Beveren281011—37,3
2024-25St Truiden300020—47,0
2023-24St Truiden3700——6—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Laurent Jans
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Beveren7002—06,6
2026-27Luxembourg2001—06,7
2025-26Beveren310117—37,0
2024-25Beveren311523—47,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Yoni Gomis
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Beveren7104—17,3
2025-26Beveren19008—07,1
2024-25Le Havre000——0—
2024-25Strasbourg000——0—
2023-24Le Havre000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Sieben Dewaele
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278006—36,9
2025-26300035—86,9
2024-25270354—106,9
2023-24221147—66,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Christian Brüls
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Beveren8033—16,9
2025-26Beveren2951113—27,7
2024-25Beveren151111—3 17,1
2024-25Waregem00111—07,1
2024-25Zulte Waregem00111—07,1
2023-24Zulte Waregem271115—37,0
2023-24Waregem271115—37,0
2023-24Beveren250115—27,0
2023-24St Truiden000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Chris-Emmanuel Dikwama Lokesa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Beveren84 (1 strafsch.)04—17,1
2025-26Beveren13316—27,0
2025-26Waalwijk2222—08,3
2024-25Waalwijk193110—36,7
2023-24Waalwijk311219—36,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Lennart Mertens
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277006—06,4
2025-262913 (2 strafsch.)333—67,0
2024-25102014—2 17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jearl Erwin Margaritha
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277218—37,1
2025-26315119—17,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Kurt Chad Abrahams
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-275001—06,5
2025-26279010—17,3
2024-2515259—57,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Antwerp — 4-3-3

Trainer : Marvin Compper sinds 01/08/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Taishi Brandon Nozawa 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 2025-26: 30 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 41 T. NozawaYuto Tsunashima 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 2025-26: 34 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 47 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,8 4 Y. TsunashimaRein Van Helden Antwerp · 2026-27: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 St Truiden · 2025-26: 21 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, 1 rood, cijfer 7,0 Antwerp · 2025-26: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 St Truiden · 2024-25: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 38 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,9 St Truiden · 2023-24: 36 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 7 geel 20 R. Van HeldenEran Tuypens 2026-27: 5 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 27 E. TuypensÁlvaro Cortés Moyano Antwerp · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 Barcelona · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Barcelona · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,7 Barcelona · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 3 Á. Cortés MoyanoX. Dierckx 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 2025-26: 19 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,4 14 X. DierckxThibo Somers Antwerp · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Antwerp · 2025-26: 32 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 2 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 Antwerp · 2024-25: 36 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 2 assist(s), 38 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Cercle Brugge · 2024-25: 36 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 2 assist(s), 38 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Antwerp · 2023-24: 36 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 2 assist(s), 38 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Cercle Brugge · 2023-24: 35 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 5 geel 24 T. SomersM. Fofana Antwerp · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Lyon · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Sunderland · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Belgium · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Kortrijk · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Lyon · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Antwerp · 2025-26: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,5 Lyon · 2024-25: 29 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 4 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 Amiens · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Gent · 2023-24: 19 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel Lyon · 2023-24: 17 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Buyuksehyr · 2023-24: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel Amiens · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Samsunspor · 2023-24: 0 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 25 M. FofanaMichael Frey Antwerp · 2026-27: 8 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 QPR · 2025-26: 13 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 Grasshoppers · 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel QPR · 2024-25: 29 wedstrijden, 8 doelpunt(en), 1 assist(s), 46 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,8 QPR · 2023-24: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Schalke 04 · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Antwerp · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 9 M. FreyIbrahim Salah Antwerp · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 FC Basel 1893 · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Rennes · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 FC Basel 1893 · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Brest · 2024-25: 12 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Rennes · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Rennes · 2023-24: 23 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 1 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 7 I. SalahLuis Narh 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 99 L. Narh
Taishi Brandon Nozawa
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278011—07,2
2025-263000——17,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Yuto Tsunashima
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2770011—16,8
2025-26341047—66,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Rein Van Helden
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Antwerp6107—06,9
2025-26St Truiden211016—2 17,0
2025-26Antwerp8105—07,1
2024-25St Truiden321138—86,9
2023-24St Truiden3600——7—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Eran Tuypens
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-275112—06,9
2025-260004—16,5
2024-25—00————
2023-24000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Álvaro Cortés Moyano
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Antwerp4009—17,3
2026-27Barcelona000——0—
2025-26Barcelona100——07,7
2024-25Barcelona000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

X. Dierckx
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278018—06,5
2025-26191019—36,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Thibo Somers
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Antwerp7024—06,7
2025-26Antwerp324224—36,9
2024-25Antwerp367238—37,0
2024-25Cercle Brugge366238—37,0
2023-24Antwerp367238—37,0
2023-24Cercle Brugge3570——5—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Malick Martin Fofana
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Antwerp8008—06,9
2026-27Lyon2101—07,3
2026-27Sunderland1000—06,7
2026-27Belgium100——06,5
2026-27Kortrijk000——06,9
2025-26Lyon4001—06,9
2025-26Antwerp210——07,5
2024-25Lyon295413—27,0
2024-25Amiens000——0—
2023-24Gent1920——1—
2023-24Lyon17303—06,8
2023-24Buyuksehyr200——1—
2023-24Amiens100——0—
2023-24Samsunspor020——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Michael Frey
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Antwerp84 (1 strafsch.)010—16,9
2025-26QPR13008—06,4
2025-26Grasshoppers110——1—
2024-25QPR298 (1 strafsch.)146—66,8
2023-24QPR9107—06,8
2023-24Schalke 04000——0—
2023-24Antwerp—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ibrahim Salah
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Antwerp7105—06,7
2026-27FC Basel 1893000——0—
2025-26Rennes200——06,5
2025-26FC Basel 1893—00————
2024-25Brest12116—06,7
2024-25Rennes0016—06,7
2023-24Rennes234110—36,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Luis Narh
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277004—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

3overwinning(en) Beveren
0gelijk
3overwinning(en) Antwerp
4,3doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Beveren 14 doelpunt(en), Antwerp 12 · beide scoren in 67% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 100% · 6,0 geel en 0,0 rood per wedstrijd (1 verslag(en)) · scheidsrechters: W. De Cremer

Doelpuntenmakers in deze duels : M. Frey Antwerp, 2 · C. Lokesa Beveren, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
09/08/2026Antwerp – Beveren Jupiler Pro League ♂2 – 1Antwerp
15/05/2004Beveren – Antwerp Jupiler Pro League ♂5 – 2Beveren
20/12/2003Antwerp – Beveren Jupiler Pro League ♂0 – 3Beveren
30/11/2002Beveren – Antwerp Jupiler Pro League ♂3 – 1Beveren
20/04/2002Antwerp – Beveren Jupiler Pro League ♂4 – 0Antwerp
08/12/2001Beveren – Antwerp Jupiler Pro League ♂2 – 3Antwerp

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Beveren – Antwerp →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Uitzending onbekend: geen zender aangekondigd en geen rechten bekend voor deze competitie.

Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13